Rogi u faceta, jak reagujecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 16:10   #1
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323

Rogi u faceta, jak reagujecie?


Powiedzmy, że po jakimś czasie facetowi rosną różki Co wtedy robicie? czy jak w słynnych poradnikach zachowujecie się jak przysłowiowa zołza, ignorujecie fochy czy też tłumaczycie mu, że zachowuje się niewłaściwie? macie jakieś uniwersalne metody, które skutkują, żeby TZ doprowadzić do porządku? Podam przykład mojej kumpeli. TZ ją informuje, że wychodzi danego wieczoru z kumplami, wróci późno i żeby nie czekała z kolacja. Zero informacji, gdzie dokładnie i z kim. Jak się dopytuje gdzie, to wieje od niego agresją. Wypytujecie, robicie awanturkę, czy planujecie rewanż?
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones

Edytowane przez gonieczka_o
Czas edycji: 2008-10-09 o 09:16
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:18   #2
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

zawsze wydawalo mi sie, ze rogi u faceta to okreslenie oznaczajace, ze kobieta go zdradza

ja tam nie widze nic zdroznego w fakcie ze wychodzi i mowi ze wroci pozno - dorosli ludzie nie musza sie spowiadac
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:31   #3
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
zawsze wydawalo mi sie, ze rogi u faceta to okreslenie oznaczajace, ze kobieta go zdradza

ja tam nie widze nic zdroznego w fakcie ze wychodzi i mowi ze wroci pozno - dorosli ludzie nie musza sie spowiadac
Jak dla mnie dorosły człowiek bedący w związku powinien zachowywać się odpowiedzialnie - skoro zdecydował się na dzielenie życia z drugą osobą. Nie chodzi o spowiadanie się, ale chyba może powiedzieć gdzie idzie? Do tego co to znaczy póżno? 23,2 w nocy...nad ranem? Nie rozumiem agresji na proste pytania :/ Przecież tu chodzi o to, zeby Ona się nie zamartwiała, że go jeszcze nie ma a tak póżno, gdzie On jest i czemu nie odbiera telefonu itp. Skoro tak go to denerwuje niech nie wchodzi w zwiazek a będzie sam - wtedy nikomu nie bedzie musiał niczego mówić.

Co do tematu, raczej spokojna rozmowa z TŻ o tym co mi się nie podoba w jego zachowaniu i dlaczego.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:32   #4
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
zawsze wydawalo mi sie, ze rogi u faceta to okreslenie oznaczajace, ze kobieta go zdradza...
bo rogi właśnie to oznaczają
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:35   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

A "robić awanti" oznacza awanturę??
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:35   #6
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Mnie też tytuł skojarzył się ze zdradą
A co do rogów u mojego TŻ, to jesteśmy razem 3,5 roku i oboje pokazaliśmy już rózki, bo żadne z nas nie jest idealne. Ale u nas w związku funkcjonuje podstawowa sprawa, czyli komunikacja. Doprowadzamy się do porządku za pomocą rozmowy - po kłótni też.
Co do zdania Ushii - owszem, nie trzeba się spowiadać. Natomiast my lubimy wiedzieć, gdzie które z nas jest w danym momencie, i dlatego nie jest dziwne pytanie, gdzie i z kim wychodzimy, jeśli wychodzimy osobno. Więc to jest akurat kwestia indywidualna dla danego związku. No bo ja niewyobrażam sobie sytuacji, że mój TŻ warczy na mnie, kiedy go pytam o tak banalną i podstawową rzecz.
__________________

Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:36   #7
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

No jesli urosły mu rogi to nic dziwnego ze nie czuje potrzeby mowienia swojej kobiecie gdzie i z kim wychodzi...bo to ona go zdradza i to raczej ona powinna sie tłumaczyc
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 16:47   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Tak do tematu, to preferuję rozmawianie i tłumaczenie co jest moim zdaniem nie tak. Taki mam charakter, że nie znoszę dusić w sobie jakichś uraz czy pretensji, wolę szybko to z siebie wyrzucić, doprowadzić do oczyszczenia atmosfery.

Pewnie gdyby to nie pomogło, mogłabym spróbować bycia zołzą i olania faceta.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 17:04   #9
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
Powiedzmy, że po jakimś czasie facetowi rosną różki Co wtedy robicie? czy jak w słynnych poradnikach zachowujecie się jak przysłowiowa zołza, ignorujecie fochy czy też tłumaczycie mu, że zachowuje się niewłaściwie? macie jakieś uniwersalne metody, które skutkują, żeby TZ doprowadzić do porządku? Podam przykład mojej kumpeli. TZ ją informuje, że wychodzi danego wieczoru z kumplami, wróci późno i żeby nie czekała z kolacja. Zero informacji, gdzie dokładnie i z kim. Jak się dopytuje gdzie, to wieje od niego agresją. Wypytujecie, robicie awanti, czy planujecie rewanż?
Zapewne dopytywałabym gdzie idzie,aby się potem nie martwić. Nie popiera,m takiego zachowania,że koleś sobie gdzie idzie nie mowiąc gdzie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:11   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Niech sobie wychodzi ale szacunek i dbanie o nerwy drugiej osoby wymaga aby powiedzial z kim i dokad idzie szzegolnie jak sie mieszka z dziewczyna.
dorosli ludzie ,ajacy do siebei zaufanie nie strzelaja na wychodzenie partnera focha.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:29   #11
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A "robić awanti" oznacza awanturę??

tak
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 19:33   #12
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

najlepiej dac mu pełną sobodę.poluzować smycz,a zawsze wróci.
ten,ktory bedzie chciał zdradzić to zdradzi..nie da się nikogo upilnować.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 21:27   #13
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

ja nawet się mojego byłego nie pytałam gdzie idzie, tylko on mi zawsze mówił kilka dni wcześniej, ze np. idzie z kolegami na piwo, kiedy ja wychodziłam, też mówiłam, gdzie idę. Raczej nie spowiadaliśmy sie sobie dokładnie z godziny przyjścia, ale mówiliśmy, ze wrócimy np. po 12, albo, że wrócimy już autobusem nocnym Nie chodziło o jakąś dociekliwość, tylko właśnie o to aby druga osoba się nie zamartwiała.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 00:53   #14
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

lol wątek o pozwalaniu na samotne wyjścia już jest i ma się całkiem prężnie z tego co mi wiadomo

a tak z trochę innej beczki - nie do końca rozumiem dlaczego ktoś miałby się w pewnym momencie związku rozbestwiać i zaczynać jakieś kręcenie. cała sztuka negocjacji polega na tym, by wprowadzić swoje polityki możliwie wcześnie i bezboleśnie :P
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 08:00   #15
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

przepraszam, ale

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
Wypytujecie, robicie awanti, czy planujecie rewanż?


a może alohamora?
zbieram sobie takie kwiatki na moją magisterkę z neologizów
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 08:40   #16
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
lol wątek o pozwalaniu na samotne wyjścia już jest i ma się całkiem prężnie z tego co mi wiadomo

a tak z trochę innej beczki - nie do końca rozumiem dlaczego ktoś miałby się w pewnym momencie związku rozbestwiać i zaczynać jakieś kręcenie. cała sztuka negocjacji polega na tym, by wprowadzić swoje polityki możliwie wcześnie i bezboleśnie :P
Chodzi właśnie o rozbestwianie się TŻ, nie tyle o samotne wyjścia Myślę, że często tak się zdarza w związkach z paroletnim stażem, z różnych powodów. Wątek pół żartem, pół serio aby podyskutować i dowiedzieć się jak kobietki sobie radzą w takich sytuacjach
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:00   #17
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
Powiedzmy, że po jakimś czasie facetowi rosną różki Co wtedy robicie? czy jak w słynnych poradnikach zachowujecie się jak przysłowiowa zołza, ignorujecie fochy czy też tłumaczycie mu, że zachowuje się niewłaściwie? macie jakieś uniwersalne metody, które skutkują, żeby TZ doprowadzić do porządku?
Ja jednak nie do konca rozumiem co ma znaczyć, ze facetowi "rosna rózki" Pomijam to, ze tez pomyslałam o zdradzie i zastanowił mnie tytuł wątku
Co rozumiesz przez "fochy"?

Ogólnie:
Myslę, że jak facet po pewnym czasie związku diametralnie się zmienia, staje sie chamski, czy agresywny, przestajemy byc jego partnerem a stajemy się czymś w rodzaju sprzętu domowego (potrzebny, ale nie zwraca się na niego uwagi)... To nie należy sie z kims takim wiązac na dłuższą metę, bo nawet jak się "poprawi" to za jakiś czas i tak wróci to co było.

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
Podam przykład mojej kumpeli. TZ ją informuje, że wychodzi danego wieczoru z kumplami, wróci późno i żeby nie czekała z kolacja. Zero informacji, gdzie dokładnie i z kim. Jak się dopytuje gdzie, to wieje od niego agresją. Wypytujecie, robicie awanti, czy planujecie rewanż?
Tu nie chodzi o to, że on wychodzi, ale że nie mówi gdzie ani z kim? Dobrze zrozumiałam?
Pogadać szczerze i bez awanti i wytłumaczyc, ze to nie jest wścibstwo ale np martwimy się o niego.
Uważam, że w związku pewne zasady obowiązują i należy mówic przynajmniej gdzie się idzie. Nie wymagałabym dokładnych zwierzeń: a kto był? a co robiliscie? a jak byli ubrani? Ale podstawowa wiedzy jest wymagana, czyli gdzie idzie i czy wróci

Awanti w pierwszej chwili zrozumiałam dosłownie i nie bardzo wiedziałam o co chodzi
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:29   #18
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja jednak nie do konca rozumiem co ma znaczyć, ze facetowi "rosna rózki" Pomijam to, ze tez pomyslałam o zdradzie i zastanowił mnie tytuł wątku
Co rozumiesz przez "fochy"?

Kiedy zaczyna traktować kobietę jakby była mu przeznaczona, bije od niego pewność siebie, wytyka jej różne rzeczy, krytykuje, nie docenia starań itp.

Ogólnie:
Myslę, że jak facet po pewnym czasie związku diametralnie się zmienia, staje sie chamski, czy agresywny, przestajemy byc jego partnerem a stajemy się czymś w rodzaju sprzętu domowego (potrzebny, ale nie zwraca się na niego uwagi)... To nie należy sie z kims takim wiązac na dłuższą metę, bo nawet jak się "poprawi" to za jakiś czas i tak wróci to co było.

Dokładnie o taką zmianę w zachowaniu chodzi. Obojętność, pozycje roszczeniowe, brak wyjaśnień w pewnych kwestiach istotnych dla związku itp.

Tu nie chodzi o to, że on wychodzi, ale że nie mówi gdzie ani z kim? Dobrze zrozumiałam?
Pogadać szczerze i bez awanti i wytłumaczyc, ze to nie jest wścibstwo ale np martwimy się o niego.
Uważam, że w związku pewne zasady obowiązują i należy mówic przynajmniej gdzie się idzie. Nie wymagałabym dokładnych zwierzeń: a kto był? a co robiliscie? a jak byli ubrani? Ale podstawowa wiedzy jest wymagana, czyli gdzie idzie i czy wróci

Awanti w pierwszej chwili zrozumiałam dosłownie i nie bardzo wiedziałam o co chodzi
Wszystkich zbulwersowanych słownictwem jakiego użyłam informuję, że poprawiłam treść wątku Już nie ma słówka "awanti" dziękuję za zwrócenie mi na to uwagi
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 10:18   #19
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Wiesz, jesli krytyka jest konstruktywna to moze warto się nad nią zastanowic. Nie wszystko w życiu robimy dobrze i po to (między innymi) mamy partnera, żeby czasem nam wytknął błąd.
Ale chyba masz na mysli inną sytuację. Kiedy to osoba nam niby bliska krytykuje wszystko i ciągle i nie szczędzi nam przykrych słów niezaleznie od tego czy one nam się należą czy nie.

I o ile jestem zwolenniczką rozmów i jeszcze raz rozmów, o tyle uważam, że sa osobnicy i osobniczki do których nic nie trafia i wtedy nie ma się co uzerać z taka osoba. Bo po co sobie życie marnować na sytuacje typu: mówił dziad do obrazu...

Jesli chodzi o AWANTI to myslę, że powinnaś wrócic do poprzedniej wersji, bo po pierwsze i tak została juz zacytowana, po drugie, teraz zmienia się całkowicie jeden z aspektów watku i nie będzie wiadomo o co chodziło, a po trzecie, fajnie to słówko jest w tym znaczeniu
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 12:21   #20
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

no ale ja dalej nie rozumiem tego rozbestwiania.
dlaczego ktoś miałby się nagle po paru latach związku rozpuścić?

zależy mi na kontakcie z babeczkami bez naszych facetów - "sorry misiu, dziś się widzę z babkami, będę późno"
i tak od samego początku naszego związku. zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

na czym miałoby więc polegać rozbestwienie?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:00   #21
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
no ale ja dalej nie rozumiem tego rozbestwiania.
dlaczego ktoś miałby się nagle po paru latach związku rozpuścić?

zależy mi na kontakcie z babeczkami bez naszych facetów - "sorry misiu, dziś się widzę z babkami, będę późno"
i tak od samego początku naszego związku. zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

na czym miałoby więc polegać rozbestwienie?
Ale widzisz nie każdy tak ma.

Często na poczatku i facet i kobitka "grają" przed sobą i sa całkiem inni niz w rzeczywistości. Czasem robia to swiadomie a czasem nie.
I na początku jest słodko, bosko i swiata nie widzimy poza naszym słodziaczkiem, żadnych osobnych imprez, zadnych osobnych zajęć, jak na piwo to razem, jak szydełkujemy to wspólną kołdrę itd.

Po jakims czasie... (I to wcale nie po paru latach, bo tyle to nikt nie jest w stanie udawać) nastepuje kryzys i nagle widzimy, ze partner już chce sam wyjść, już nie jestesmy jego dzubkiem, którego słuchal jak świętej ewangelii i albo oddychamy z ulga, że przestał się wygłupiac, albo nas to boli, bo tracimy nad jego życiem całkowitą kontrolę. Jesli mamy ten drugi przypadek to nazywamy to rozbestwieniem i chcemy sprowadzić parnera do pozycji podnózka którą to funkcję spełniał wcześniej.

Tak ja to rozumiem.

Jednak rozbestwieniem nie nazwałabym wychodzenia partnera z domu bez słowa czy bez powiedzenia w dwóch słowach gdzie się wybiera i ewentualnie żebym na niego nie czekał. To samo robie ja, kiedy gdzies wychodzę.
Tak samo rozbestwieniem nie nazwałabym chamskich odzywek, wiecznej krytyki itd.

Jesli partner/partnerka w krótkim czasie zmienia się tak bardzo, że potrafi tylko warczeć, to nie jest to rozbestwieniem, ale raczej wyglada mi na brak uczucia.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 14:10   #22
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

rany, jak zobaczyłam tytuł pomyślałam, że chodzi o prawdziwe "rogi"
Ale żeby na coś takiego wpaść trzeba być mną
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 00:39   #23
kodeinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: legnica
Wiadomości: 19
GG do kodeinka
Dot.: Rogi u faceta, jak reagujecie?

A widzicie ja raz z TŻ miałam tak, że pewnego wieczoru mieliśmy się spotkać i omówić jakiś ważny temat ja przychodzę a on do mnie: idę myszko napić się z kolegami vodki sam by zapomnieć o "owym" problemie. Troche przykro mi się zrobiło ale pomyślałam, że jutro też jest dzień . Odprowadzam go na autobus i stoi dwóch kolegów i o dziwo koleżanka też się znalazła ale dla mnie miejsca nie było heh więc uważajcie na te męskie wypady bo często pewnie kończą się tymi rogami heheh ja na szczęście mogę spać spokojnie bo to był jedyny taki wypad osobno, potrzebowaliśmy odetchnąć tego wieczoru a i tak co chwilę telefony i smsy od TŻ jak bardzo mnie kocha i tęskni )))!
__________________
**********
Tak to właśnie ja spełniam dziś życzenia Twe
Oto karta dań: wybierz z niej co zechcesz!
Kocham Cię Misiaczku! 20.09.2008! Kocham Cię Misiaczku!
Waniliowe usta to deser dnia...
A waniliowy specjał dnia to właśnie ja...!
**********


kodeinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.