nie gojące się rany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 14:29   #1
robaczek639
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1

nie gojące się rany


Mam problem od jakiegoś czasu pojawiają mi się niewielkie rany które nie chcą mi się zupełnie goić ... ropieją i skóra jak poparzona schodzi dalej .. takie rany mam na uchu koło nosa i na nadgarstku ... miesiąc wczesniej coś takiego miała moja dziewczyna .. nie wiecie jak można to skutecznie zagoic ?? rany powstaja z minimalnych ranek na naskorku np po wycisnieciu pryszcza ..
robaczek639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:57   #2
lati
Przyczajenie
 
Avatar lati
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
GG do lati
Dot.: nie gojące się rany

nie lepiej z tym do dermatologa? skoro rany sie nie goją to może byc gronkowiec
lati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 19:32   #3
efcia191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: nie gojące się rany

robaczek witaj! mam ten sam problem! nie wiem co sie dzieje ale rowniez robia mi sie takie rany z malego zadrapania np wlasnie po wycisnieciu czegos lub ze zwyklego zadrapania! rany mam koło ucha a jedna nawet w uchu ;/;/ strasznie boli, piecze, rozszerza sie, nawet ropi;/ jak temu zapobiec? niech nam ktos pomoże, odpowiedzi typu udaj sie do lekarza raczej sa nam mało pomocne.. może ktoś coś takeigo przechodził już i wie jak to leczyć lub był z tym u lekarza i ma jakąś rade??? bardzo prosze o pomoc prosze kogos o szybko kontakt jesli nie na forum to na gg 6470226!
z gory bardzo dziekuje
efcia191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 17:51   #4
efcia191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: nie gojące się rany

witam chciałam napisać iż udałam sie wkoncu do lekarza z moim problem wyżej wymienionym, okazało sie że być moze jest to spowodowane uczuleniem na nikiel bo wsumie to wzystko zaczęło się od kolczyka po którym rozchorowało sie pierwsze ucho a pozniej zaczeło to roznosić się na reszte twarzy, otrzymałam krem,maść Bedicort G i tabletki jakieś przeciwalergiczne do łykania raz dziennie! doktorka powiedziała mi rownież żebym odstawiła pierścionki bo być moze to tez przez nie tak sie dzieje i uczulenie nie ustaje! moge nosić tylko złoto a na jakiś czas z moimi srebrnymi pierscionkami musze sie pożegnać
żegnam i pozdrawiam życze zdrówka
efcia191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.