Co emigrantkom w duszy gra... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-03, 18:12   #361
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

A moze to jednak zalezy od firmy-no bo ja to kupuje sandalki 6,5, trzewiczki 7 a zimowe 7,5 albo 8. Wiec ja juz nie wiem jak z ta numeracja
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 18:16   #362
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

w polsce kupuje 40, 39 (rzadziej) - w usa najczesciej 9, czasem 8,5 albo 9,5 (bardzo rzadko).

p.s. najlepiej zakladac osobne watki z takimi konkretnymi pytaniami. te posty raczej sie wiele nie maja do tego, co emigrantkom w duszy gra
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 06:23   #363
Isadora
Przyczajenie
 
Avatar Isadora
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
w polsce kupuje 40, 39 (rzadziej) - w usa najczesciej 9, czasem 8,5 albo 9,5 (bardzo rzadko).

p.s. najlepiej zakladac osobne watki z takimi konkretnymi pytaniami. te posty raczej sie wiele nie maja do tego, co emigrantkom w duszy gra
Dziękuję za pomoc. Nie zakładałam nowego wątku bo wiedziałam , że wy tutaj dziewczyny mi pomożecie i mialam rację .Dzięki śliczne jeszcze raz .
Isadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 07:37   #364
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez Isadora
Dziękuję za pomoc. Nie zakładałam nowego wątku bo wiedziałam , że wy tutaj dziewczyny mi pomożecie i mialam rację .Dzięki śliczne jeszcze raz .
mamy tu cale forum emigranckie i takie watki (z konkretnymi pytaniami i odpowiedziami) przydadza sie na przyszlosc - dlatego nastepnym razem radze zalozyc osobny watek i tez pomozemy, tylko informacje beda lepiej uporzadkowane. to dla dobra naszego forum to tak na przyszlosc pisze.
pozdrawiam
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 06:47   #365
Isadora
Przyczajenie
 
Avatar Isadora
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
mamy tu cale forum emigranckie i takie watki (z konkretnymi pytaniami i odpowiedziami) przydadza sie na przyszlosc - dlatego nastepnym razem radze zalozyc osobny watek i tez pomozemy, tylko informacje beda lepiej uporzadkowane. to dla dobra naszego forum to tak na przyszlosc pisze.
pozdrawiam
ok.W przyszłości będę pamiętać .Dziękuję za pomoc .
Isadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 23:56   #366
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

dziewczyny potrzebuje porady...odnosnie domu...anthoniemu podoba sie wlasnie taki jeden, mi tak srednio, ma 15 lat(troche za strasznie dla mnie wyglada) prosze powiedzcie mi szczerze co myslicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 213644_500.jpg (56,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diningroom_500.jpg (33,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg familyroom_500.jpg (33,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg livingroom_500.jpg (35,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg masterbedroom1_500.jpg (39,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg patio_500.jpg (55,6 KB, 41 załadowań)
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 23:59   #367
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez monis1981
dziewczyny potrzebuje porady...odnosnie domu...anthoniemu podoba sie wlasnie taki jeden, mi tak srednio, ma 15 lat(troche za strasznie dla mnie wyglada) prosze powiedzcie mi szczerze co myslicie
Sliczny domek, Moni! Co w nim strasznego?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 00:00   #368
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

A wystroj zawsze mozesz zmienic jak nie podejdzie Ci A ta fioletowa sciana jest swietna, uwielbiam takie zdecydowane kolory!
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 00:31   #369
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

babki styl w sumie mi sie podoba...na zewnatrz dom tak fifty-fifty...jakos mi straszna willa zawialo...niewiem...bardz iej mi nowe domy podchodza a anthoni wlasnie ten lubi i okolice tez a mnie te wielkie drzewa wiszace przyprawiaja o gesia skorke
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 00:36   #370
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez monis1981
babki styl w sumie mi sie podoba...na zewnatrz dom tak fifty-fifty...jakos mi straszna willa zawialo...niewiem...bardz iej mi nowe domy podchodza a anthoni wlasnie ten lubi i okolice tez a mnie te wielkie drzewa wiszace przyprawiaja o gesia skorke
No co Ty Drzewa to caly urok, delikatny szum w sloncu, daja cien, moze jakas fajna laweczke da sie postawic, albo hamak zawiesic? Rozmarzylam sie Ja lubie stare domy wiec moja opinia Ci na nic Teraz luby dostal wielki dom po babci, w ktorym kiedys byla restauracja (w Slowenii) i bedziemy go remontowac. Zamierzam wprowadzic intensywne kolory scian, zachowac antyczne meble, ogrzewanie podlogowe... i inne bajery Strasznie chcialabym miec drzewa dookola
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 00:56   #371
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

takie drzewa?ja drzewa tez lubie...i slonce...duzo slonca...a my dzis tam podjechalismy to doslownie czulam sie jak w horrorze...chociaz z tego co anthoni mowi to bardzo elegancka dzielnica i doslownie byl w szoku ze znalazl dom w naszej cenie, i wszyscy mowia ze jest tam pieknie a mi sie dom srednio na zewnatrz podoba...cholipa w kropce jestem
przez ostatnie kilka miesiecy tego typu domy mielismy na oku i wlasnie takie bbaaardzo mi sie podobaja, delikatniejsze...takie ze powiem cieple
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg real_estate.jpg (52,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o-dream-4.jpg (21,3 KB, 45 załadowań)
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 01:13   #372
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez monis1981
takie drzewa?ja drzewa tez lubie...i slonce...duzo slonca...a my dzis tam podjechalismy to doslownie czulam sie jak w horrorze...chociaz z tego co anthoni mowi to bardzo elegancka dzielnica i doslownie byl w szoku ze znalazl dom w naszej cenie, i wszyscy mowia ze jest tam pieknie a mi sie dom srednio na zewnatrz podoba...cholipa w kropce jestem
przez ostatnie kilka miesiecy tego typu domy mielismy na oku i wlasnie takie bbaaardzo mi sie podobaja, delikatniejsze...takie ze powiem cieple
Jak dla mnie to te drzewka bardzo bajkowe A jesli dzielnica jest dobra to bym sie nie zastanawiala Wyglad zewnetrzny domu zawsze mozna zmienic, ale ten wyglada naprawde bardzo przytulnie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 04:03   #373
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

no nic...przejedziemy sie jutro rano i zobaczymy za dnia...kurcze nie chce powiedziec anthoniemu ze mi sie tak za bardzo nie podoba(na zewnatrz),juz chyba zaczynam mowic jak kaprysna ksiezniczka...ehhhh

dzieki za odpisanie
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 04:12   #374
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Jaka tam kaprysna ksiezniczka Przeciez to ma byc Twoj dom, tu beda dorastac wasze dzieci , musisz byc zadowolona, a nie brac cos bez zastanowienia i co do czego masz watpliwosci. Podziel sie z facetem swoimi obawami koniecznie, a zreszta on pewnie zalapie, ze Ci sie nie podoba A i moze cos sie odmieni jak tam pojedziesz?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 04:39   #375
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

to jest wlasnie wada florydy...wszystkie domy sa takie same...moja wypowiedz tez Ci niewiele pomoze,bo ja rozkochana jestem w domach w stylu wiktorianskim,cape tez lubie ale te rozbudowane.W tym domu strasznie podoba mi sie,ze jest z cegly,uwielbiam cegle,a zwlaszcza taka z 1800 roku
w srodku to ja bym przeprowadzila generalny remont,te kolumienki i okna kosciolowe wyrzucialbym w pierwszej kolejnosci...no i pietra mi brakuje,jednak preferuje domy pietrowe...
ale jesli cena jest korzystna to kupujcie,tak jak mowi svenja wszystko mozna przerobic na swoj styl,a najlepiej to samemu pobudowac dom,wtedy jest tak jak sobie zaplanujemy
monika a to sa zdjecia przykladowe tylko czy wy umeblowana chalupe kupujecie???
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 04:51   #376
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

ten dom wlasnie tak teraz wyglada jak na zdjeciach, wiadomo ze w srodku mozemy wiele zmienic, ale okien wlasnie za nic bym nie zmienila bo kocham wieeellkiiiee okna, i kolumienki tez mi sie podobaja, i podloga...wnetrze podoba mi sie zewnatrz srednio, w kazdym razie jutro zobaczymy z rana i kto wie...moze mi sie odmieni
ogolnie gdyby dom bym mlodszy to bym sie nie zastanawiala
sunpae dzieki za porade
svenja-antek juz wie tylko szkoda ze jest rozczarowany, wiem ze martwi sie o znalezienie domu...a ten mu przywrocil iskierke w oku
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 04:57   #377
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

heh monika ja tez kocham wielkie okna...tylko inny styl tych okien
a jesli dom ci sie w srodku podoba to nad czym sie zastanawiasz??? z zewnatrz zawsze mozna go wykonczyc cementem czy czyms (nie znam sie) i pomalowac na bialo...moim zdaniem jesli wnetrze ci sie podoba to szkoda zaprzepascic okazje przez wyglad zewnetrzny...
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 01:33   #378
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

niestety zmian zenetrznych az takich robic nie mozna, zeszta duzo to kosztuje, w kazdym razie bylismy dzis w srodku domu i kurcze w rzeczywistosci jest mniejszy, living room i kuchnia jest malenki i nawet anthoniemu nie podobalo sie az tak zeby kupic...wiec problem rozwiazany...ehhh dalej szukamy
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 02:35   #379
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez monis1981
dziewczyny potrzebuje porady...odnosnie domu...anthoniemu podoba sie wlasnie taki jeden, mi tak srednio, ma 15 lat(troche za strasznie dla mnie wyglada) prosze powiedzcie mi szczerze co myslicie
hej Monis
ten mi sie podoba lubie duze okna no i nie wyglada na tyle lat ja myslalam ze to nowy Nie podoba mi sie tylko ta ciemna sciana w jednym pokoju taki fiolet
na moim monitorze.

My tez teraz szukamy domu-na razie jestesmy w hotelu dzisiaj widzielismy kilka domow i tylko jeden byl w naszym stylu.Jutro szukamy dalej.

Wczoraj dojechalismy do Grand Junction jechalismy 20 godzin -jestem wykonczona dzisiaj.
Ale miasto mi sie podoba-swietne widoki-czuje sie jakbym mieszkala w wielkim kanionie-cale miasto otaczaja gory.

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 02:37   #380
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez monis1981
takie drzewa?ja drzewa tez lubie...i slonce...duzo slonca...a my dzis tam podjechalismy to doslownie czulam sie jak w horrorze...chociaz z tego co anthoni mowi to bardzo elegancka dzielnica i doslownie byl w szoku ze znalazl dom w naszej cenie, i wszyscy mowia ze jest tam pieknie a mi sie dom srednio na zewnatrz podoba...cholipa w kropce jestem
przez ostatnie kilka miesiecy tego typu domy mielismy na oku i wlasnie takie bbaaardzo mi sie podobaja, delikatniejsze...takie ze powiem cieple
Ten mi sie nie bardzo podoba-(ten 2 ze zdjecia)jakis taki bez duszy -taki surowy z wygladu-posagowy wrecz.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 16:20   #381
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
hej Monis
ten mi sie podoba lubie duze okna no i nie wyglada na tyle lat ja myslalam ze to nowy Nie podoba mi sie tylko ta ciemna sciana w jednym pokoju taki fiolet
na moim monitorze.

My tez teraz szukamy domu-na razie jestesmy w hotelu dzisiaj widzielismy kilka domow i tylko jeden byl w naszym stylu.Jutro szukamy dalej.

Wczoraj dojechalismy do Grand Junction jechalismy 20 godzin -jestem wykonczona dzisiaj.
Ale miasto mi sie podoba-swietne widoki-czuje sie jakbym mieszkala w wielkim kanionie-cale miasto otaczaja gory.

Hej Elfie Najwazniejsze, ze internet jest! Mam nadzieje, ze niedlugo znajdziecie swoj idealny domek
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 03:35   #382
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez svenja
Hej Elfie Najwazniejsze, ze internet jest! Mam nadzieje, ze niedlugo znajdziecie swoj idealny domek
Znalezlismy domWlasciwie juz wczoraj wiedzielismy ze to ten Juz jest nasz na 99 %.Sprzedalismy tez stary-poszlo szybko bo sprzedalismy go na 2 dzien po wystawieniu-bylam w szoku ze tak szybko

Dom z zewnatrz jest calkiem normalny ale w srodku bardzo mi sie podoba wszystko jasne i nowe-dom dopiero co wybudowany.
Widoki bede miala superDo sklepu bede mogla spacerowac a do wiekszego malla autobusem mozna sie dostac w kilkanascie minut.

Maja chodniki yeahhhh i ludzie tu spaceruja nie to co w Illinois.

Na razie jestem pod wielkim wrazeniem miasta-czuje sie jakbym byla na wakacjachJest tu bardzo pieknie.



Internet tylko cos wolno tu chodzi w hotelu ale da sie przezyc

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 04:25   #383
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

gratuluje elfiku)))))) teraz tylko szybkie rozpakowanko i mozesz zaczac nowe zycie)))
ja prawdopodobnie tez bede sie ZNOW!!!!! przeprowadzac....ale teraz w tej samej okolicy,tylko blizej cywilizacji...
wracaj nam tu elfik bo mi brakuje nowosci kosmetycznych)))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 04:45   #384
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

super elfie, mam nadzieje, ze powklejasz zdjecia, jak sie zadomowicie
a u mnie nawal szkolnej roboty, sporo egzaminow mialam, deszcz dzis pada i mam nastroj ponury. znajomi sa jacys obojetni, no i sie stresuje wspolokatorka swoja - strasznie humorzasta jest, az sie boje do niej odezwac. zaczynam sie zastanawiac, moze to ja jakas dziwna jestem?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 00:27   #385
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

No, Elfie, to fantastycznie, ze macie juz dom! Gratuluje! Chodniki to podstawa Tylko teraz trzeba obczaic sklepy z mazidlami
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 00:28   #386
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
super elfie, mam nadzieje, ze powklejasz zdjecia, jak sie zadomowicie
a u mnie nawal szkolnej roboty, sporo egzaminow mialam, deszcz dzis pada i mam nastroj ponury. znajomi sa jacys obojetni, no i sie stresuje wspolokatorka swoja - strasznie humorzasta jest, az sie boje do niej odezwac. zaczynam sie zastanawiac, moze to ja jakas dziwna jestem?
Aga, a co jest z Twoja wspollokatorka? Zatruwa Ci zycie w jakis sposob?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 15:40   #387
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

elfiku gratulacje!!!!:cmok :
hehe my tez znalezlismy dom, od kilku dni jestesmy na kontarkcie, uwielbiam w srodku bo jest caluski otwaty ma takie jakby "okna" w scianie, i podwojne drzwi do sypialni, i szklany clozet no i najwazniejsze wieeeelllkkii backyard na ponad 2 duze baseny, no i kosztowal mniej i dzieki temu mozemy sobie go wyposazyc w srodku jak tylko chcemy, wlasnie szukam pomyslu na podloge
dom na zewnatrz
backyard
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 22:04   #388
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez svenja
No, Elfie, to fantastycznie, ze macie juz dom! Gratuluje! Chodniki to podstawa Tylko teraz trzeba obczaic sklepy z mazidlami
no chodniki wielkie i duzo ludzi uzywa rowerow i rolek
sklepy juz obczailam:
10 min od domu mam Safeway-z mazidlami Cover Girl i jakies tam jeszcze inne sredniopolkowce
mam tez tam sklep seconhand z ciuchami -super
i poczte

jakies pol godziny spacerkiem mam Sally beauty-moj ulubiony
Tj maxxx niestety chyba nie ma -w kazdym badz razie jeszce nie nie znalazlam-no ale przezyje

podoba mi sie downtown przypomniala mi sie Warszawa i te malutkie sklepiki na Starym miescie -super
wogole miasto jest b interesujace i ma klimat
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 22:06   #389
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Czarny Elfie, nie kupuj kosmetykow w safeway bo sa tam duzo drozsze niz w innych sklepach! Lepiej znalezc Target, Walmart.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 22:07   #390
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Co emigrantkom w duszy gra...

Cytat:
Napisane przez monis1981
elfiku gratulacje!!!!:cmok :
hehe my tez znalezlismy dom, od kilku dni jestesmy na kontarkcie, uwielbiam w srodku bo jest caluski otwaty ma takie jakby "okna" w scianie, i podwojne drzwi do sypialni, i szklany clozet no i najwazniejsze wieeeelllkkii backyard na ponad 2 duze baseny, no i kosztowal mniej i dzieki temu mozemy sobie go wyposazyc w srodku jak tylko chcemy, wlasnie szukam pomyslu na podloge
dom na zewnatrz
backyard
super dom-gratulacje-bacyard rzeczywiscie wielki
My mamy mniejszy backyard niz ostanio ale mi sie podoba bo jest tylko trawa=nic psy nie zniszcza -musimy jeszce wykonczyc ogrodzenie-wprowadzamy sie prawdopodobnie za jakis tydzien
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.