Bieszczady co gdzie i jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 10:21   #1
Rx Queen
Przyczajenie
 
Avatar Rx Queen
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9

Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?


Stoimy z TŻ przed kamieniem milowym naszego wspólnego życia, decyzją która już podjęta rzutować będzie nieodwołalnie na naszą przyszłość.
Luzują się więzy, które łączą nas z dużym miastem.
Niewielka firma, która definitywnie zakończyła okres prosperity właśnie w chwili obecnej kończy swoje istnienie, pozostawiając po sobie długi.
Mieszkanie stanie się w przeciągu najbliższego tygodnia ofiarą tych pozostałości.
Powstały oczywiście plany działania, a wśród nich ten, od dawna pojawiający się w
marzeniach, ale jakże ryzykowny!

Czy może okoliczności, jakie powstaly są znakiem do podjęcia się tej inicjatywy?

Kupić upatrzoną działkę w Bieszczadach, wiosną wybudować tam domek i może dwa mniejsze przeznaczone pod obsługę gości.
Żyć z turystyki, być może znalezionej gdzieś pracy, malarstwa, być może z procentów, gdy zajdzie taka konieczność.
Skromnie, w zgodzie z sobą samym oddychać płucami gór. Z dala od nerwowości, zazdrości i zawiści dużych miast wić rodzinne gniazdo, ciesząc się urokami trudniejszego, ale za to jak wdzięcznego życia.

Czy któraś z Was, drogie Wizażanki zadecydowała postawić wszystko na jedną kartę w ten sposób? A może gdzieś na krańcach duszy ma podobne marzenie, które w bardziej lub mniej śmiały sposób daje o sobie znać?
Dodajcie proszę otuchy, podzielcie się myślami.
Rx Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:06   #2
incognito_girl
Raczkowanie
 
Avatar incognito_girl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 188
GG do incognito_girl
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

Queen, przede wszystkim chcę Ci powiedzieć, że Cię podziwiam.
Ja też sobie po cichu marzę o takim życiu. Uważam, że byłoby to coś wspaniałego.
Rób, co Ci podpowiada serce. I daj znać, jak już coś postanowisz.

Ja Ci mocno kibicuję, żeby się udało
__________________
nobody said it was easy
incognito_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:40   #3
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

Queen, gdybym tylko miała takie możliwości, myślę, że bym się nie zawahała zaryzykować.
Ważne jest tylko, żebyście zrobili to rozsądnie- zastanowili się, z czego będziecie żyć na początku- wizja zbudowania pokoi gościnnych jest genialnym pomysłem, a jeszcze gdybyście mogli prowadzić takie gospodarstwo turystyczne typu eko- samodzielnie pieczony chleb, jabłka w własnego sadu, wydojone o świcie mleko z własnej krasuli- to myślę, że byłby to naprawdę dobry pomysł, biorąc pod uwagę dzikość i naturalność Bieszczad Ale wiadomo- zanim się dojdzie do tego etapu- z czegoś trzeba żyć Ale jeśli macie pomysł jak przetrwać na początku to Was gorąco popieram i już się zgłaszam jako jedna z pierwszych z gości
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:24   #4
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

gdybym miała możliwość to chętnie uciekłabym z miasta i zamieszkała w górach, odkąd pamiętam jest to moje najwieksze marzenie.
niestety spełni się zapewne dopiero jak wygram w totka ;( ( czyli na zawsze pozostanie pięknym marzeniem)
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 17:40   #5
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

bemolka - to może dzisiaj się spełni

Rx Queen - masz już pierwszą klientkę, czysta, bezproblemowa...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:26   #6
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
bemolka - to może dzisiaj się spełni
jak tak to zaproszę wszystkie górofanki do swojej rezydencji

bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:12   #7
Rx Queen
Przyczajenie
 
Avatar Rx Queen
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

Dziękuję Wam za odzew i pozytywne wibracje.
Powracam z podróży i targają mną mocno sprzeczne uczucia.
Może zacznę od tego, że działeczki z agentami oglądaliśmy w grupach, ba, nawet zaglądając do sklepów w trasie ludzie wypytywali się o ziemie do kupna.
Rzekome okazje okazały się:
a) gruntami rolnymi
b) pastwiskami
c) łąkami
często objętymi jeszcze programem Natura 2000.
Czy muszę dodawać, że zostało nam nawet zaproponowane bagno? Urocze, z przepięknym widokiem, tylko co z nim zrobić???
Generalnie można w Bieszczadach pasać krówki za bez mała 200 tys. zł. czekając na przekształcenie działki na budowlaną (może).
Co jeszcze... jak grzyby po deszczu rosną bydlaste pensjonaty, płatne "parkingi" na każdym skrawku ziemi przylegającej do drogi, z której roztacza się piękny widok.
Serce się kraja, ale Bieszczadom Wysokim idzie los w los zamienić się w Zakopane. Nie ma miejsc na dom, ale na ogromne inwestycje.
Poszukiwania trwają w rejonach poza osadami.
Hmm, woda, prąd mogą okazać się luksusem.
Tak szczerze.
Niestety, w totka nawet trójeczki nie było...
Rx Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 13:58   #8
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

A inne rejony na południu kraju?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:01   #9
Rx Queen
Przyczajenie
 
Avatar Rx Queen
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

Myślałam nad tym, nawet niekoniecznie południe, choć z tym rejonem jestem szczegolnie związana emocjonalnie. Jest wiele pieknych, niedocenionych zakątków w naszym kraju. Ale jednak Biesy są jak magnez i rezygnując z nich czuję ukłucie w sercu.
Dlatego nadal staram się zbierać informacje i im bardziej szukam, tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że miejsce, którego szukam nie figuruje w żadnym ogłoszeniu, że lepiej byłoby pytać wśród ludzi na miejscu, najlepiej mając jakieś oparcie w kimś tam zamieszkałym. Spotkalam się nawet ze znajomą, której siostra przeniosła się tam z mężem i malym dzieckiem. Podczas rozmowy opowiedziałam jej o moich planach i liczyłam na to, że coś mi podpowie, skontaktuje mnie z nią. Ale skubana milczała na ten temat jak zaklęta.
Myślę też o tym, czy ewentualna "surowizna" miejsca zdoła kogoś przyciągnąć. Co jak co, ale każdy jednak myśląc o urlopie nie rezygnuje raczej z gorącej bieżącej wody i światła w czasach, gdy osobista toaleta, TV, lodówka z mini-barkiem itd. są standardem.
Czasem mam ponadto wrażenie, że ludzie nie potrafią już wypocząć, a przynajmniej nie preferują takiego sposobu relaksu, jaki niesie ze sobą bliskość natury. Świeże powietrze, ciszę, śpiew ptaków zamieniają chętniej na głośne rozrywki. Wszystko to kłębi mi się myślami, a liście opadają i czas nieubłaganie leci...
Rx Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:12   #10
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bieszczady - czyli czy i jak zrobić z wytęsknionego miejsca swój własny dom...?

a nieco na zachód, w stronę Beskidu?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 11:11   #11
toczka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Bieszczady, Solina, wędrówki...

Witam! Prosze o rade tych ktorzy orietuja sie w temacie, a mianowicie planuje wyjechac na wakacje w Bieszczady... zastanawialam sie nad Solina, lub miejscowościa w tej gminie Wilkowyja... zalezy mi zeby bylo duzo jezior ale tez dostep do szlakow gorskich...uwielbiam biegac po gorach
Chcialabym dowiedziec sie co warto odwiedzic w bieszczadach (mam na mysli jakies szczyty gorskie) w okolicy Soliny lub troszke dalej. Wiem, ze jest tam bardzo malowniczy krajobraz w sam raz jak na wypad z chlopakiem
Dzieki i pzdr
toczka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 01:19   #12
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Dot.: Bieszczady, Solina, wędrówki...

Uwielbiam bieszczady i soline!!! Dopuki siedzialam w polsce spedzalam tam kazdy weekend.
Kazde miejsce jest tam piekne, kazde warto zwiedzic.
A juz nic nie pobije tygodnia na lajbie na Solinie!!!
polecam
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:22   #13
Sfinx121079
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Bieszczady, Solina, wędrówki...

Spokój i za***ista atmosfera wpadnij

http://noclegonline.com/977/Tanie-No...RoTuRyStYkA/1/
Sfinx121079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:03   #14
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Bieszczady, Solina, wędrówki...

mmmmm....pamietam....Soli na....jezioro....namiot.. ..gory....wedrowki....ogn iska....nocne nagusienkie kapiele w jeziorze....

az sie rozmarzylam...
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:45   #15
ciecha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bieszczady, Solina, wędrówki...

Cytat:
Napisane przez toczka77 Pokaż wiadomość
Witam! Prosze o rade tych ktorzy orietuja sie w temacie, a mianowicie planuje wyjechac na wakacje w Bieszczady... zastanawialam sie nad Solina, lub miejscowościa w tej gminie Wilkowyja... zalezy mi zeby bylo duzo jezior ale tez dostep do szlakow gorskich...uwielbiam biegac po gorach
Chcialabym dowiedziec sie co warto odwiedzic w bieszczadach (mam na mysli jakies szczyty gorskie) w okolicy Soliny lub troszke dalej. Wiem, ze jest tam bardzo malowniczy krajobraz w sam raz jak na wypad z chlopakiem
Dzieki i pzdr
Nie ma takiej miejscowości jak Wilkowyja, jest natomiast Wołkowyja.
Co do szlaków to w najbliższym otoczeniu Soliny jest kilka, ale żeby wejśc gdzieś wyżej musisz podjechać. Proponuję np do Wetliny i na początek spacer po Połoninie Wetlińskie - powodzenia
ciecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:19   #16
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Bieszczady, Solina, wędrówki...

jak chcecie poodpoczywac nad jeziorem to polecam polanczyk albo soline. Zawsze mozna podjechac do sanoka poogladac zamek albo zobaczyc skansen, ktory na prawde zrobil na mnie wrazenie. A co do gorskich wedrowek to najlepiej bedzie w wetlinie i stamtad sie wspinac, ewentualnie mozna podjechac do ustrzyk gornych. w sezonie jezdzi tam sporo busikow
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:32   #17
stokrotkax86
Raczkowanie
 
Avatar stokrotkax86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 105
Bieszczady co gdzie i jak?

Dziewczyny,

wybieram się w tym roku w Bieszczady... nigdy w życiu tam nie byłam...
chcemy jechac do Polańczyka czy któraś z Was moze tam była?
jak tam jest?

dziękuje za opinie
stokrotkax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:10   #18
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez stokrotkax86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

wybieram się w tym roku w Bieszczady... nigdy w życiu tam nie byłam...
chcemy jechac do Polańczyka czy któraś z Was moze tam była?
jak tam jest?

dziękuje za opinie

Byłam na obozie w Solinie, a jakieś 5-6 lat później w Berezce z TŻ. Berezka sąsiaduje z Polańczykiem.
Tak nam się podobało , że rodziców ze znajomymi tam wysłaliśmy. Wrócili zadowoleni.
Mieliśmy auto, objechaliśmy małą pętle, wielką pętlę. Pochodziliśmy po Połoninach, zdobyliśmy szczyty, z tym najwyższym (Tarnica) włącznie. Początkowo chcieliśmy nocleg w Ustrzykach Górnych/Wetlinie. Niestety nie było noclegów. Chcieliśmy iść z plecakami od schroniska do schroniska.
W tym roku, mam nadzieje, że nam się to uda. Startujemy z Beskidu Niskiego Wschodniego a kończymy na Bieszczadach
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:58   #19
Dziewucha
Zakorzenienie
 
Avatar Dziewucha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ukraina
Wiadomości: 3 737
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Byłam kiedyś w Polańczyku i mimo dobrej organizacji miejsce nie byłam zachwycona bo było po prostu za duzo ludzi, jak chcesz troche ciszy to trzeba sie "ulotnic" a ja wole mieć ją cały czas kiedy już jestem w Bieszczadach
Jednak wszystko zależy od tego co wolisz
Osobiście polecam np. Cisną to też jej znana miejscowość, ale już bardziej spokojna poza tym jak się dobrze u miejscowych rozpyta to można znaleźć fajne szlaki na których chodzi mało osób a nie takie tłumy jak w lece na Tarnice... i też zawsze warto wychodzić na szlak wcześnie rano bo jest mniej ludzi.
__________________
ha!
Dziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 12:28   #20
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Myśmy chcieli, by mieć nocleg u podnóża gór, nie wyszło, znaleźliśmy w necie listę z numerami telefonów (bez zdjęć) i dzwoniliśmy po kolei miejscowość za miejscowością (patrząc na mapę w lewo po wielkiej pętli) i dopiero w Berezce było wolne. W sierpniu byliśmy w Bieszczadach koło połowy. Już się nauczyliśmy, że nie ma co jechać nigdzie w ciemno i na miejscu szukać...(Byliśmy w Szczawnicy w ciemno, chodziliśmy cały dzień od domu do domu, już robiło się ciemno , ale znaleźliśmy, ta przygoda nas nauczyła)
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 15:05   #21
czapeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

To zależy, czego się w Bieszczadach szuka Jeśli miejscowości takich naprawde turystycznych to Solina (chociaż to takie jeszcze nie całkiem Bieszczady), Polańczyk, Ustrzyki..A jeśli nastawiamy się na ciszę to wszelkie mniejsze miejscowości, najlepiej tam gdzie są schroniska, bo wtedy na pewno będzie miejsce do spania choćby na podłodze
czapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:25   #22
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Wybieramy się na Beskid Niski Wschodni - Bieszczady, właśnie spanie po schroniskach
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 10:56   #23
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Niedawno wróciłam z Bieszczad. Wybrałam się bo wszędzie słyszałam, ze to najpiękniejsze góry, dzikie jeszcze i w ogóle ach i och. Cóż masakrycznie się rozczarowałam.

-szlaki turystyczne to autostrady- mnóstwo ludzi i czułam się jak w Tatrach
-szlaki niezbyt mi się podobały (pełne takich małych kamieni i żwirku). Wole jak jest naturalna skała, albo gleba, a takie coś to jest do bani.
-Za wejście na szlak trzeba płacić, a nie ma tygodniowych karnetów (trzeba z każdym razem stać w długiej kolejce, albo wchodzić szlakami na których nie ma budek)
-Infrastruktura jest kiepska (jak był potrzebny bankomat to zaczęło się robić zabawnie)

Krótko mówiąc moim zdaniem najgorsze i najmniej ładne góry w jakich byłam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 06:06   #24
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Oj, chyba przesadzasz. Wczoraj wróciłam z Bieszczad. Na szlakach ogólnie mało spotkaliśmy ludzi. Dlatego, że nie chodziliśmy po tych najbardziej typowych. No, ale byliśmy na Połoninach (tam ludzi jak w mrowisku, w szczególności pod Chatką Puchatka)
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:26   #25
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

My chodziliśmy po różnych szlakach i naprawdę wszędzie było ludzi całe mrowie. No ale ja wiele lat łaziłam bo Beskidzie Sądeckim, gdzie jak się na szlaku kogoś spotka to jest wielkie święto
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 23:27   #26
Calluna_Vulgaris
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 972
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Dziewczyny, a mozecie polecic jakies miejsca dzikie i bezludne?
Calluna_Vulgaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 19:28   #27
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez Calluna_Vulgaris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mozecie polecic jakies miejsca dzikie i bezludne?
przyszedł mi do głowy pomysł (wiłoczek), po czym stwierdziłam, ze to nie Bieszczady, a Beskid Niski Wschodni. Więc myślę dalej: schronisko bez wody i prądu (jak ono się nazywało?) da się tam dość z Przełęczy Orłowicza, na zachód od tej przełęczy
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 10:55   #28
zareczonaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

My wybieramy się w Bieszczady w podróż poślubną. Myslimy o Solinie. Może znacie jakieś sprawdzone noclegi. Bardzo prosze o Waszą pomoc
zareczonaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:13   #29
SilverCat
Raczkowanie
 
Avatar SilverCat
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

ja byłam w bieszczadach zatrzymałam się w śrendiej wsi nocleg pod bocianim gniazdem bylam bardzo zado0wolona wlasciciele fajni domek zadbany czysciutko ogrodek grila czy ognisko mozna zrobic naprawde fajnie, polecam - i blisko nad soline!
SilverCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:50   #30
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Bieszczady co gdzie i jak?

Ja dziś kupiłam ofertę na zakupach grupowych w ośrodku Carpatia Bieszczadzki Gościniec w Wetlinie
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-06 09:31:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.