kolorówka Nivea - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-09, 19:19   #91
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: kolorówka Nivea

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja unikam tuszy stricte pogrubiających, dlatego ten mi odpowiada.
Teraz ja Cię pomęczę - czy cienie Marakesz mogłyby pełnić rolę perłowego rozświetlacza na policzki i powieki?
A ja akurat pogrubiające lubię Mam dużo rzęs, ale są cienkie i bezbarwne, że tak powiem
Hmm... Nie próbowałam i teraz już nie spróbuję, bo za ciemno w domu, ale myślę, że mogłyby, bo są dość jasne. Postaram się jutro przyjrzeć im dokładniej.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 14:30   #92
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: kolorówka Nivea

A ja wlasnie jestem w Niemczech i zastanawiam sie nad kupnem tego pudru brazujacego. Wczesniej uzywalam Rimmel ale strasznie mnie korci z Nivei. Jak tak patrze na te kosmetyki to bardzo fajny wybor lakierow do paznokci jest
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 11:04   #93
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kolorówka Nivea

Podbijam wątek.

konczy mi sie fluid, a wlasciwie to juz sie skonczyl i stoje przed wielkim dylematem..
Czy ktoras z Was uzywala fluidu:
Nivea Beaute, Skin Like? Mysle zeby go kupic, bo ma jedna aczkolwiek dobra opinie na KWC.. tyle ze na allegro dostepny jest kolor Rosy Beige.. a na stronie Nivei nie widac za dokladnie tego odcienia. Jestem blada, ale nie zolta ani rozowa i mam wielki problem. Uzywalam dotychczas MF LASTING PERFORMANCE 106 Natural Beige ale jest ciut za ciemny..

ewentualnie jest jeszcze jeden fluid: Nivea Beauty, Velvet Mat.. i jest kolor Ivory Beige.. wiec zaczynaja sie schody z wyborem

Jesli ktos ma dobre oko do kolorow.. ktory jest jasniejszy i nie /zolty, rozowy/.. od MF LP 106?

Za 18zl moge sprobowac, akurat teraz nie mgoe sobie pozwolic na wydanie wiecej..

Pytam o te kosmetyki bo nie maja parafinum liquidum ani innych takich, wydaje mnie sie ze nie beda zapychac.. cere mam tlusta z tradzikiem..

Poradzcie drogie Wizazanki.. musze dzis cos zakupic :|
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 15:50   #94
mEire.
Raczkowanie
 
Avatar mEire.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 87
Dot.: kolorówka Nivea

Anecka, ja uzywalam tego najjasniejszego odcienia, ale nie pamietam dokladnie nr bo bylo to ponad rok temu. Hmm.. czy go polecam-ciezko stwierdzic bo nie wiem czego oczekujesz od podkladu. A jesli moge doradzic najlepszy jaki uzywalam w zyciu-to revlon color stay(jest jasniutki i bez rozowego odcienia) i manhattan(sand) sa idealne do cery tradzikowej, pieknie matuja i kryja. Revlon starcza spokojnie na caly dzien bez poprawek-a nivea w przeciwienstwie do niego delikatnie stopniowo sie sciera, wiec po paru h musisz go poprawiac.. Mam nadzieje ze Ci choc odrobine pomoglam
__________________
nie zdaze.. wiem
mEire. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 20:09   #95
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kolorówka Nivea

O tak pomoglas
Ale jednak zaryzykowalam i kupilam obydwa :P z Nive'i.

Revlona kiedys probowalam i jak dla mnie koszmarny, bo mialam po nim niezly wysyp A manhattan raz mialam jaksi jasny odcien to byl zolty, wiec tez mi nie podpasowal. W sumie najlepszy to mf lp jaki mialam do tej pory (przez rok zuzywalam 2 opakowania tylko, wiec mega wydajny).. no ale chcialabym sprobowac jednak czegos innego

Zobaczymy jak wypadną te kolorowki.. w tym tygodniu powinnam dostać przesyłkę.
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 11:29   #96
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kolorówka Nivea

Uzywam juz kilka dni obydwu fluidow i tak:

1. SILKY Nivea - za ciemny jak dla mnie, wiec latwiej o smugi. Za cene 10zl na allegro produkt napewno dobry, ale nie dla mojej cery. Mam cere mieszaną w strefie T dość tłustą, wiec strasznie sie swiece.. ale ten fluid nie jest matujacy. Myslalam jednak ze ladnie ujednolici odcien mojej skory. Niestety nie bo jest za ciemny.. ale mojej mamie bardzo pasuje wiec daje mu ocene 5/5 poniewaz dla kogos z ciemniejszą cerą bedzie super.

2. VELVET MAT - kupilam Ivory beige, rowniez 10zl.. jak za ta cene to w miare OK. Jednak tak.. zle sie go naklada, bo niby jest plynny ale w kontakcie ze skorą jakos dziwnie sztywnieje i zle go rozsmarowac wiec tworzą się u mnie dziwne smugi, ktore trzeba supr mocno rozetrzec zeby to jakos normalnie wygladalo. Po 2.. podkresla niebywale suche skorki, ktorych u mnie dosc sporo kolo trądziku.. no i 3.. matuje faktycznie ale jak jest na dworze zimno. Dzis mamy 15 stopni, przeszlam sie na spacer 2h i fluidu nie ma :| a szkoda bo dobrze sie zapowiadal mimo kilku wad.



aha.. i przy obydwu fluidach niestety sklabe krycie. Jednak jak to mi sie skonczy to nadal kupuje MF LP, bo jest niezastąpiony!
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 21:43   #97
Lillou
Raczkowanie
 
Avatar Lillou
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: kolorówka Nivea

Podbijam watek. Jakie kosmetyki kolorowe Nivea mogolybyscie polecic? Jestem na wakacjach we Francji, chce skorzystac z okazji i zakupic kilka produktow z niedospepnej u nas kolorowki Nivea. Czekam na opinie
Lillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 23:24   #98
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: kolorówka Nivea

A czy ceny na alegro odpowiadają cenom w Niemczech? CZy moze na zachodzie sa tansze?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 17:40   #99
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: kolorówka Nivea

Ja mam pytanie o podklad Lumillusion,czy on jest wciaz w regularnej sprzedazy? Probowalam dorwac go dzisiaj w 3 szwedzkich drogeriach i w zadnej go nie bylo
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 21:45   #100
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: kolorówka Nivea

Odświeżam wątek

Czy w Norwegii jest dostępna kolorówka Nivea? Jeśli tak, to w jakich sklepach, sieciach (szczególnie w Trondheim ) ich szukać?
Lecę czytać od początku
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 21:59   #101
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: kolorówka Nivea

up
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 09:01   #102
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: kolorówka Nivea

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Czy w Norwegii jest dostępna kolorówka Nivea? Jeśli tak, to w jakich sklepach, sieciach (szczególnie w Trondheim ) ich szukać?
Lecę czytać od początku
w Norwegii sa dostepne te produkty

http://www.nivea.no/products/intro

i pod kosmetikk widac ze kolorowka powinna byc dostepna
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:47   #103
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: kolorówka Nivea

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
w Norwegii sa dostepne te produkty

http://www.nivea.no/products/intro

i pod kosmetikk widac ze kolorowka powinna byc dostepna
Dziękuję, siostra miała mi tam znaleźć puder brązujący, ale kiedy go znalazła, cena mnie wystraszyła
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.