Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-19, 22:17   #2791
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: nie mam okresu

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
To jest takie straszne?
ja sie nie moge zebrac dlatego ze sie boje, wstydze...nie wiem...
mam mieszane oczucia..
nie jest straszne a skoro masz problemy i współżyjesz to Twoim OBOWIĄZKIEM i KONIECZNOŚCIĄ jest wizyta u gina raz w roku
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 07:30   #2792
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: nie mam okresu

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki
ja mam 19 lat, współzylam z chlopakiem 2 miesiace temu ale nie jestem w ciazy..
i mam nie regularna miesiaczke...zawsze mialam nieregularna..
teraz spoznia mi sie ok 3 miesiecy....wiem ze mam isc do gina ale strasznie z tym zwlekam
nie zwlekaj,tylko sobie pomozesz. lepiej,zeby przepisal Ci cos na uregulowanie miesiaczek,bo i skoro wspolzyjesz,to tez lepiej,zebyscie pogadali o zabezpieczeniu odpowiednim. nie masz czego sie obawiac,kazdy sie boi na poczatku,a pozniej kazdy chwali decyzje,ze udal sie do lekarza
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 10:48   #2793
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: nie mam okresu

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
nie zwlekaj,tylko sobie pomozesz. lepiej,zeby przepisal Ci cos na uregulowanie miesiaczek,bo i skoro wspolzyjesz,to tez lepiej,zebyscie pogadali o zabezpieczeniu odpowiednim. nie masz czego sie obawiac,kazdy sie boi na poczatku,a pozniej kazdy chwali decyzje,ze udal sie do lekarza
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
nie jest straszne a skoro masz problemy i współżyjesz to Twoim OBOWIĄZKIEM i KONIECZNOŚCIĄ jest wizyta u gina raz w roku

nio macie racje
jutro sie zbiore i pojde
trzymajcie kciuki
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:51   #2794
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: Spóźniający się okres.

Hej wiec powie Ci tak ja tez mam bardzo nieregularne okresy ostatnio okres mialam 3 miesiace temu i nie mozliwe jest zebym byla w ciazy...dzis bylam u lekarza poniewaz ogladalam ostatnio taki program oproblemach z miesiaczka i o mozliwosci "menopauzy u nastolatek" sa i takie przypadki ... bylam dzis u lekarza bo tez olewalam sprawe jak ty i tego bardzo zaluje lekarz nie musi cie odrazu badac jak nie chcesz moze zalecic Ci usg zeby sprawdzic czy wszystko ok... ja poszlam dopiero teraz lekarz powiedzial mi ze to moze byc powazna spawa poniewaz przy braku miesiaczki moj organizm starzeje sie 2 - 3 razy szybciej...zapisal mi 10 dniowe tabletki hormonalne jezeli po tym sie nie uda bede miala tabletki 21 dniowe i w miedzyczasie usg i badania podobne zeby sprawdzic co mi jest ... nie uciekaj od wizyty u lekarza bo predzej czy pozniej bedziesz musiala isc a moze byc juz za pozno na leczenie... z czasem bedziesz chciala np. wspolzyc ze swoim chlopakiem jak bedziesz go miala czy masz a to naprawde beedzie ci sprawialo trudnosci i wiele nerwow... i tak zrobisz jak chcesz ale ja tylko radze ja zaluje ze nie wybralam sie do lekarza rok wczesniej..buzka mam nadzieje ze u Ciebie bedzie wszystko ok pozdrawiam
fintela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:25   #2795
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Czy stres może być powodem braku okresu?

Całe szczęście pojawił się w sobotę trochę dziwnie bo w niedzielę powinnam łyknąć pigułkę, mam nadzieję, że taki krótki okres nie jest powodem do niepokoju, cóż i tak cieszę się, że to nie ciąża
malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:00   #2796
kasiaped
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Spóźniający się okres.

Wiem o tym , tylko że kiedy moja mama była u ginekologa powiedziała mu o tym on stwierdził ze czasami tak się zdaża i że jak po 3 miesiącach nie dostane wtedy powinnłam się wybrać do ginekologa. Dlatego napisałm
kasiaped jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 16:27   #2797
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: Spóźniający się okres.

hmm... a mam pytanie czy wspolzylas juz z chlopakiem ? i czy bylo to w ostatnim czasi? wiesz...powiem Ci ze mimo wszystko powinnas zabrac mame i isc do lekarza...do jakiegos innego niz mama byla...bo ja mam brak miesiaczki ale zadnych innych obajwow dlatego dostalam tabletki anty. na wyregulowanie okrasu i zeby wogole go wywołać...
fintela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 16:57   #2798
kasiaped
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Spóźniający się okres.

Nie nie wspołżyłam, pogadam z nia o tym
kasiaped jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 18:40   #2799
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: Spóźniający się okres.

aha wiec nie wiem najlepiej jakbys wlasnie szla do lekarza nie musi wcale Cie badać może zapisac tak jak mi tabletki 10 dniowe na wyregulowanie pozdrawiam i zycze powodzenia
fintela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 13:42   #2800
150984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

: jupi::r oll:JETEM W CIĄŻY jeszcze nie wiem ile co i jka usg mam w czwartek wiec zobaczymy
150984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 13:55   #2801
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 150984 Pokaż wiadomość
: jupi::r oll:JETEM W CIĄŻY jeszcze nie wiem ile co i jka usg mam w czwartek wiec zobaczymy
gratulacje
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 17:09   #2802
kasiaped
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

hej ostatni okres skonczyl mi się 18 sierpnia... jestem juz w 66 dniu cyklu czyli opożnia mi sie troszkę ponad 2 miesiące. Lekarz powiedział że niby nie ma powodu do obaw i dopiero jak minie okolo 3 miesiąc i nie bede miala to powinnlam isc do ginekologa. Natomias troche się tym denerwuje bo pobolewa mnie brzuch i lewy jajnik od czasu do czasu i temp mam jakos 37 bądz od nie dawna nawet trochę wyżej ... a okresu brak. Dodam tylko że ciąże wykluczam. Rozpoczełam treningi 2 razy w tygodniu dośc intensywne zwłaszcza po leniwym lecie ? czy moglo to miec tak duży wplyw na to ? Okres mam niereguralny ale tak duzego opoźnienie anie mialma ...
kasiaped jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 11:37   #2803
anowi1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Mam pytanko: Kiedy można mówić o nieregularności cyklu miesiączkowego?

Mam 16 lat, okres od 4 lat. Do tej pory niemalże od samego początku był raczej regularny ok. 27 dni, jakieś 2,3 dniowe odstępstwa się zdarzały. Teraz dostałam okres 10 września, 3 pażdziernika i następnie 24 pażdziernika (więc po 21 dniach). Trochę mnie to martwi. W dodatku 2 razy po przebudzeniu miałam nieprzyjemną sytuację, że nagle (raczej jednorazowo) okres był silny, nawet z malutkimi skrzepami.... Jesli chodzi o jego trwanie, to nic się nie zmieniło... Trochę mnie ta nieregularność martwi.. Zastanawiam się, czy pwinnam się z tym gdzieś udać jeśli będzie się dłużej powtarzać, ale właśnie dłużej tzn ile? Myślałam, że pierwsza nieregularność wynikała ze stresu (początek szkoły, nowa szkoła, zmiana trybu życia - wczesniejsze wstawanie, mniej snu itd.) - ale że ten krótki okres czasu pomiędzy kolejnymi krwawieniami utrzymuje się nadal dziwi mnie... Stąd właśnie moje pytanie... Stres związany z nową szkołą już trochę zelżał, ale jakiś minimalny "lęk" nadal jest. Dlatego pytam: Jak myślicie, po jakim czasu utrzymywania się tej nieregularności powinnam coś z tym zrobić (czyt. pojsc do lekarza)?
anowi1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:42   #2804
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

ostatni okres dostalam 12 wrzesnia dzien po badaniu cytologicznym. Pozniej przyszedl wynik wszystko bylo ok oprocz malego zapalnie i tego ze brak u mnie jakiejs flory bakteryjnej. Stwierdzilam ze z kuracja poczekam az mi sie skonczy kolejny okres. A tu wielkie nic dzisiaj jest juz bodajze 44 dzien i nic.... czy mozliwe ze to przez zapalenie? a moze stres (studia sie zaczely, praktyki). Ciaze wykluczam od ostatniego @ wprawialam seks moze ze 2 razy zawsze w zabezpieczeniu gumka ani nie pekla ani nie zsunela sie. Czy ktos moze mi powiedziec co mi jest? Aha dodam ze od marca tego roku jestem hormon free, po 1,5 roku odstawilam plastry anty. Od tego czasu cykl jest bardzo nieregularny srednio 35dni. Ale to co sie teraz dzieje to juz przegiecie. ten co mi przyszedl ostatnio 12 wrzesnia przyszedl teoretycznie za wczesnie bo po ok 30dniach a teraz taka dziura....o co chodzi pomocy
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 19:52   #2805
eksperymentalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Spóźniający się okres.

Hej! No więc w piątek dostałam okres. Po jakichś 60 dniach od ostatniego. Dziś jest wtorek i już go nie mam. Nie był jakiś bardzo bolesny i obfity- czy to tez jest powód, żeby iść do ginekologa?
eksperymentalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 21:44   #2806
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Spóźniający się okres.

Dziewczyny, kazde anomalia powinno sie sprawdzac u lekarza. Ja mialam pierwsze piroblemy w wieku 17 lat, nie mialam okresu przez 2 miesiace. Dostalam tabletki hormonalne, ktore pomogly, ale przytylam po nich znacznie, wiec mam uraz. Teraz mam 22 lata, nieregularne okresy, ktore tlumacze czestymi podrozami i zmianami klimatu, ale to nie zarty i mam zamiar zrobic badania hormonalne. Nieregularne miesiaczkowanie moze prowadzic do problemow z zajsciem w ciaze i innych komplikacji, dlatego naprawde radze sie nie zastanawiac tylko isc po rade do ginekologa
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 16:17   #2807
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
prosze o pomoc

Dzisiaj jest moj 46dzien cyklu. Okres sie spoznia. W ciazy nie jestem na 99% byłabym już po 1wszym miesiącu a objawow brak jakich kolwiek. Jakies 3,5tygodnia temu bylam u ginekologa z wynikami cytologii. Powiedziala ze mam zapalenie i brak jakies tam flory bakteryjnej. Zapisala mi leki i na zapalanie (gynalgin) i za przywrocenie tej flory. Stwierdzilam ze nie będę zaczyna brak tych lekow bo spowdziewalam się dostac okres w krotkim czasie. Ale teraz tyle się już spoznia. Myslicie ze to przez to zapalnie?? A może stres?? (zaczal mi się nowy okres w zyciu-praktyki). I przede wszystkim czy powinnam zaczac brac te leki czy to już nie ma znaczenia?? Proszę o pomoc odchodze od zmysłów już((
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 16:25   #2808
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: prosze o pomoc

zapaleniem to raczej nie moze byc spowodowane. dziwna ta sytuacja, chyba lepiej isc do lekarza
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 16:28   #2809
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: prosze o pomoc

bylam wczoraj ale bylo nieczynne juz jestem tak cala ta sytuacja zestresowana ze masakra.....pojde dopiero we wtorek ale do tego czasu czy jest cos co mogla bym zrobic (brac ten gynalgin czy nie).....
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 16:30   #2810
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest moj 46dzien cyklu. Okres sie spoznia. W ciazy nie jestem na 99% byłabym już po 1wszym miesiącu a objawow brak jakich kolwiek. Jakies 3,5tygodnia temu bylam u ginekologa z wynikami cytologii. Powiedziala ze mam zapalenie i brak jakies tam flory bakteryjnej. Zapisala mi leki i na zapalanie (gynalgin) i za przywrocenie tej flory. Stwierdzilam ze nie będę zaczyna brak tych lekow bo spowdziewalam się dostac okres w krotkim czasie. Ale teraz tyle się już spoznia. Myslicie ze to przez to zapalnie?? A może stres?? (zaczal mi się nowy okres w zyciu-praktyki). I przede wszystkim czy powinnam zaczac brac te leki czy to już nie ma znaczenia?? Proszę o pomoc odchodze od zmysłów już((
Wydaje mi się, że na spóźniający się okres może wpływać wiele czynników, w tym i zapalenie. Nie wiem czemu czekasz na okres? Kurację można stosować do wystąpienia okresu, na czas okresu przerywa, a potem dokańcza. Na twoim miejscu zaczęłabym stosować przepisane leki.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 16:37   #2811
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: prosze o pomoc

dzikki chyba tak zrobie bo juz nie moge czekac bo mnie szlak trafia. A co sadzicie o tej florze wiecie o co chodzi?? Ona podobno jest po to zeby chronic przed zapalaniami i infekcjami. to tez chyba moze miec cos do rzeczy. Jeszcze tydzien temu mialam dosc sporo sluzu ale teraz jest go coraz mnie i jest bardzo sucho (zastyga na bieliznie) i szczypie mnie tam.....zaczne dzisia brac tabletki mam nadzieje ze to pomoze.
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:30   #2812
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: prosze o pomoc

ma ktos moze jeszcze jakas rade help
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 03:55   #2813
kinga1778
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: prosze o pomoc

Moim zdaniem powinnas zaczac od razu brac te leki. Musisz sie do konca wyleczyc. A ich nie stosowanie moze jeszcze pogorszyc Twoj stan zdrowia. Takze nie zastanawiaj sie tylko zacznij je stosowac.
A czy brak miesiaczki moze byc spowodowany tym zapaleniem? Mysle, ze nie. Najlepiej bedzie jak sie wybierzesz do ginekologa i mu o tym opowiesz.
Mi takze miesiaczka spozniala sie ... bylo to chyba 10 dni. Poszlam do ginekologa i przepisala mi leki ktore mialam brac przez 5 dni...w 3 dniu kuracji dostalam okres i je odstawilam. Kilka razy zdazylo mi sie ze nie mialam misiaczki np 11 dni. Zawsze ja dostaje. A spoznijacy sie okres moze byc spowodowany wieloma czynnikami..takze stresem, zmiana klimatu...
Nic sie nie martw..wszystko bedzie dobrze
kinga1778 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:17   #2814
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: prosze o pomoc

wczoraj zaczelam brac tabletki mam nadzieje ze okres przyjdzie a do ginekologa pojde we wtorek...dzieki dziewczyny
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:00   #2815
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: prosze o pomoc

up
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:40   #2816
mopiczek21
Raczkowanie
 
Avatar mopiczek21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: góry ;)
Wiadomości: 31
GG do mopiczek21
Dot.: prosze o pomoc

no i jak Madziu? nie wiedziałam, że masz taki problem...
ta cytologia o której pisałaś była robiona wtedy co ja nie poszłam?
__________________
mopiczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:49   #2817
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: prosze o pomoc

robi sie tak o czym szkoda ze nei powiedziala twoja ginekolog ze zaczyna sie brac globulki a potem przerywa na czas miesaiczki.

opoznienie moze byc zwiazane ze stresem i twoim zapaleniem
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 21:36   #2818
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: prosze o pomoc

bylam dzisiaj u gina okresu dalej nie ma ciaza wykluczona tak jak mowilam i znowu zastrzyk z progesteronu.....czekamy
Moniu no raczej nie ma sie czym chwialic to nic nie mowilam......bedzie dobrze
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 18:14   #2819
Azazula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
brak miesiączki po Lutenylu

Od jakiegoś czasu mam problem z miesiączkami (zatrzymanie okresu nawet do 2-3 m-cy). Ciąża wykluczona. Otrzymywałam progesteron(test) po którym wystepowała miesiączka (3-4 dni po ostatniej dawce). Byłam leczomna również Luteiną i również miesiączka występowała. Niestety mój lekarz podał mi ostatnio Lutenyl. Powiedział, że po 2-3 dniach powinno wystąpić krwawienie, ale niestety nic, później powiedział mi ,że czekamy do 10 dnia. Mija 10 dzień i nic. Co to może oznaczać. Czuję się zaniepokojona. Mam pobolewanie w podbrzuszu, tak jakby krwawienie miało za chwilę nastąpić, ale takie pobolewania mam od 10 dni. Boli mnie również w krzyżu. Nadmieniam, ze nie mam do tej pory przeprowadzonych badań hormonalnych. Jedynie na tarczycę (tarczyca w normie, badanie na Haschimoto też ok.)i USG dopochwowe: Endometrium 17,3 mm., jajniki w normie, płynu w zatoce Douglasa nie stwierdzono. Proszę o pomoc. Wizytę mam wyznaczoną dopiero za 11 dni.
Azazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:45   #2820
kasiaped
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Spóźniający się okres.

a wiec pisalm wyzej ze mialm problem z tym okresem ...
24 dostałam okres ale dzien wcesneij jakoś marnie sie czulam i zazylam polopiryne S no i pozniej poszlam wieczorem się okąpać ... pożniej usłyszałam ze własnie takie coś moze spowodowac okres ... wiec weszlam na neta nalazłam cale forum o tym i diewczyny sie wypowiadaly ze niby jest to bezpieczne i ze jak nie powinnlas dostac okresu to raczje nie dostaniesz wiec sama nie wiem czy dostałam okres bo mialm dostac kilka dni p;rzedtem pobolewal mnie brzuch czy dostalm po zarzyciu tej polopiryny .

Ale po okresie okolo 1 listopada znowu bolal mnie jajnik ... nie wiem co to moze znaczyc...
Pisałm tez o tym ze Mam jakoś dziwnie nabrmiały brzuch od ponad miesiącamyslałm ze jest to spowodowane własnie tym ze nie mam 2 miesiace okresu i jest taki nabrzmialy z tego powodu alepo tyym okresie sie nie zmienił .... dalej taki jest dziwnie nabrzmialy i twardy ... nie wiem co to ma byc
spotkał się ktoś kiedyś z takim czyms ?

Niedawno zaobserwowałm ze moj sluz byl jakoś dziwnie zołtawy ale dzisja juz jest ok znaczy jest taki bialy galaretkowaty czytalm ze niby tez mozeoznaczc infekcje ale ja mam zawsze takie sluzy wiec chyba jest ok

Nie wiem właśnie czy powinnłam iśc do lekarza bo niby okres dostałam, i moze poprostu jestem przewrazliwiona wracam uwage na cos co wcesniej niezwracalm wiec moze wydawac mi sie dziwne
kasiaped jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.