.:: Zelixa::. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 18:16   #2881
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez MamaAmelki Pokaż wiadomość
ja z moim facetem mieszkam. Ty nadal z rodzicami... więc takie komentarze sobie daruj
A co ma piernik do wiatraka Ja także nie mieszkam już z rodzicami, ale jakoś także nie podobał mi się Ton Twej wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez MamaAmelki Pokaż wiadomość
ja na diecie jestem już od lipca tego roku. natomiast na diecie redukcyjnej 1500 kalorii jestem od 2 miesięcy. tabletki brałam tylko 3 tygodnie... nie biorę ich już spory czas i jakoś nie tyję, ani nie rzuciłam diety. ani gram mi nie wraca i jakoś żyję. chudłam bez tabletek i schudnę też bez nich. przecież nie robię tego dla nikogo tylko dla siebie.
ćwiczę regularnie tylko zawaliłam ćwiczenia jak córa była chora.
jestem osobą szczerą - dlatego ludzie mnie czasami nie lubią. bo ludzie boją się prawdy.
Pozdrawiam Cię Enex
Już Dobre, bo to nawet nie pół roku, więc chyba nie specjalnie zdajesz sobie sprawę co oznacza wieczne odmawianie sobie czegoś podkreślam raz jeszcze - wieczne!

Szczerość to niewątpliwie wielka zaleta, ale skromność i takt są większymi zaletami. A brakuje Ci ich bez dwóch zdań, a świadczyć mogą o tym choćby Twoje cytaty:

- Więc tłusty tyłek możesz mieć z nas dwojga tylko Ty
- Gruby zawsze był i będzie grubasem
- poza tym wy wszystkie jesteście nienormalne jakieś
- pozdrawiam i życzę rozumu

Szczerość a złośliwość to dwa różne słowa, można sprawdzić w słowniku
Nieco więcej taktu na pewno Ci nie zaszkodzi, więc i tego Ci życzę
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:28   #2882
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez MamaAmelki Pokaż wiadomość
ja z moim facetem mieszkam. Ty nadal z rodzicami... więc takie komentarze sobie daruj
to co ze z nim mieszkasz a ja z rodzicami? mam dopiero 20 lat.....

jestem jeszcze mloda, zycie przedemna.

wlasnie dziewczyny ile juz bierzecie zelixe?

ps. wole miec gruby tylek niz pusto w glowie;p

Edytowane przez fiolusiek
Czas edycji: 2008-11-29 o 18:30
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 23:31   #2883
Pani Elektryk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie...:)
Wiadomości: 151
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
to co ze z nim mieszkasz a ja z rodzicami? mam dopiero 20 lat.....

jestem jeszcze mloda, zycie przedemna.

wlasnie dziewczyny ile juz bierzecie zelixe?

ps. wole miec gruby tylek niz pusto w glowie;p
Swieta Slowa, i bardzo dobre podsumowanie tego wszystkiego bo z tylka mozna schudnac ale co zrobic z pustka w glowie ))
Pani Elektryk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:58   #2884
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
nie sil się bezczelu jeden.
byłam na diecie przed ciążą. schudłam 23 kilo. w ciąży je nadrobiłam.
w sierpniu 2007 roku urodziłam i zaczęłam dietę ZDROWĄ ze względu na karmienie małej. w grudniu 2006r przestałam karmić i przeszłam na dietę. schudłam do 60kilo. do marca 2008 je nadrobiłam z powrotem i przez wiosnę zaczęłam kolejne odchudzanie. waga ciągle się wahała aż do lipca, kiedy konkretnie się zaparłam i wzięłam za siebie. od lipca po prostu nie zaprzestaję bycia na diecie.
sama dużo gadasz ale coś w robieniu to nie jesteś za dobra... . o odmawianiu sobie wszystkiego wiem bardzo dużo, przeszłam przez anoreksję bulimiczną, i naprawdę miałam w swoim życiu wiele przykrych wpadek w odchudzaniu. od lipca natomiast nie odmawiam sobie już nic. Ruszam się, jem ograniczone ilości i dbam o całe ciało a nie tylko o jedzenie. Odbiłam się od dna, wygrałam walkę z samą sobą i chudnę - wreszcie bezpowrotnie.
Wczoraj kupiłam sobie spodnie w rozmiarze takim, jaki miałam dokładnie rok temu. Jestem z siebie dumna i mam do tego prawo. Bo jeszcze we wrześniu miałam na wadze 20 kilo więcej niż dokładnie rok temu. pozdrawiam
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 13:00   #2885
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
to co ze z nim mieszkasz a ja z rodzicami? mam dopiero 20 lat.....

jestem jeszcze mloda, zycie przedemna.

wlasnie dziewczyny ile juz bierzecie zelixe?

ps. wole miec gruby tylek niz pusto w glowie;p
ps. też mam JUŻ 20 lat.
Jestem samodzielną, uczącą się, pracującą i wychowującą dziecko KOBIETĄ
pozdrawiam dziewczynko...
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 13:03   #2886
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

widzisz mylisz sie nie wygralas walki z kg tak ci sie tylko wydaje.... wroci to do ciebie za jakis czas
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 13:47   #2887
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
widzisz mylisz sie nie wygralas walki z kg tak ci sie tylko wydaje.... wroci to do ciebie za jakis czas
Dokładnie Bo jak napisała koleżanka, która nazwała mnie bezczelem (!)
Cytat:
Napisane przez MamaAmelki Pokaż wiadomość
Gruby zawsze był i będzie grubasem.
A tak w ogóle gdzie jest mod ?? Chyba nie można pozwalać żeby ktoś zakłócał sobą i swoim rozdętym mniemaniem o sobie całe forum A był tu taki spokój, ech, zawsze znajdzie się ktoś kto z miłą chęcią się pokłóci, to jakaś nowa pasja?

Oczywiście nie wypowiem się na tematy poruszone przez Matkę Amelii, nie zamierzam walczyć z Wiatrakami
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie







Edytowane przez Tereskaa
Czas edycji: 2008-11-30 o 17:45
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 17:45   #2888
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Wiatam moje drogie dziewczynki
Chwilke mnie na forum nie było i widze ze gorąco się na forum zrobiło..
Miałam tego nie komentować co się tu dzieje ale niestety obok tego nie da sie przejść obojętnie.
Droga Mamusiu Amelki!Co Ty tu do cholery wypisujesz???
Czy upadłaś na głowę??
Jak możesz być taka wredna??Czy ktoś Ci powiedział nieprawdę że musiałaś zacząć wszystkim ubliżać??
Pisząc że nic nie robimy tylko się obrzeramy podważasz swoją umiejętność czytania bo żadna z nas się nie obrzera tylko każda trzyma dietę!
Gruby zawsze był i będzie gruby??więc to dotyczy również ciebieJa bynajmniej nie zamierzam być grubawiem że schudnę!nie obrzeram się i nie siedze na dupie!
Do czego w ogóle tyczyła się twoja wypowiedz skierowana do Fiolusieka że mieszka jeszcze z rodzicami???Ja tez mieszkam z rodzicami i co??jestem jakaś gorsza z tego powodu??ja wcale nie czuję się gorsza z tego powodu.To że mieszkasz osobno nie robi Cię lepszej, a i założę się że do wyprowadzenia się od rodziców zmusiła Cię sytuacja...wiesz co sugeruję.
Uważasz że jesteśmy idiotkami ale żadna z nas nie zamówiła leku tak jak Ty przez internet.... o ile dobrze pamiętam to pisałaś że jesteś zdesperowana i poprostu musisz.Zamiast isc do lekzrza poprosić o jakąś dietę odpowiednią dla Ciebie to zamówiłaś lek przez neta wiedząc że nie kwalifikujesz się do brania Zelixy nie dość że zdecydowałaś się na zażywanie jej zamówiłaś ją przez internet.Właśnie tym podważasz swoją dorosłość którą tak podkreślasz tym że jesteś pracującą się i uczącą mamą mieszkającą bez rodziców.Zachowujesz się jak małolata wypisując takie rzeczy.Bronisz się obrażając innych
Mam dla Ciebie rade,zamiast wypisywać tu takie brednie i wkurzać innych poświęć ten czas dziecku
Pozdrawiam i życzę szybkiego zdobycia rozumu!!
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:57   #2889
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

ja chyba bede musiala odstawic zelixe bo ostatni cisnienie mi sie podnioslo strasznie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:01   #2890
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
Mam dla Ciebie rade,zamiast wypisywać tu takie brednie i wkurzać innych poświęć ten czas dziecku
Dokładnie Albo przeczytaniu regulaminu, bo obrażanie innych jest tu w złym guście
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:07   #2891
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

a mi waga skacze:/ raz mam poł kg zmniej a zaraz ponad poł kg więcej:/
Jutro zaczynam drugie opakowanie Zeli, zobacze czy będą efekty.Podobno przy drugim opakowaniu Zela działa lepiej ale to zależy od osoby.
Kupiłam sobie dziś herbatkę moczopędną bo zatrzymała mi się woda w organiźmie chyba, a nic innego oprucz herbatki moczopędnej w aptece bez recepty dla osób w moim wieku nie ma.
Narazie się nie załamuje i robie swoje dalej.
W końcu waga ruszy,to normalne że przez jakiś czas będzie stała w miejscu.U mnie to juz chyba bardzo długo ale w końcu ruszy.
Fiolusiek idz do swojego lekarza i powiedz mu o tym moze nie musisz odstawiać tabletek.Podwyższone ciśnienie to normalna reakcja na Zelę.Chyba że już jest zbyt wysokie.
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 18:17   #2892
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

no a pilas herbate z pokrzywy? ona dziala moczopednie

to cisnienie od serca mam podwyzszone i tetno ponad 80 a czasem 90
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:28   #2893
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

W lecie piłam ale sama sobie robiłam takie herbatki susząc pokrzywy,ale to z myślą o włosach, nie wiedziałam że pokrzywa ma działanie moczopędne.Dzięki za radeWypróbuje
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:48   #2894
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: .:: Zelixa::.

eeeee dziewczyny-ja bralam 2 miesiace Zelixe, chodzilam na silownie, katowalam sie na biezni i nic;(((((((((Waga nawet nie drgnala....moze ciagle bym brala to dalej ale serduszko (chyba serdeuszko) odmowilo mi posluszenstwa...mialam takie kolatanie i bardzo ciezko mi sie oddychalo-przestraszylam sie nie na zarty, odstawialm tablety i co i guzik...nadal waze za duzo Wiem,gdzie tkwi przyczyna mojego wzrostu wagi (przez cale zycie bylam chuda.az za chuda a teraz od roku waga poszla prawie 8 kg w gore)ale nie potrafie sobie z tym poradzic.....eh ciezko mi o tym pisac, moze jak pomozecie mi wirtualnie wziac sie w garsc to w koncu uporam sie z tymi kilkoma kilogramami. Nie jest tego duzo ale niestety caly "nadbagaz" mam w okolicy brzucha Pozdrawiam
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:56   #2895
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
eeeee dziewczyny-ja bralam 2 miesiace Zelixe, chodzilam na silownie, katowalam sie na biezni i nic;(((((((((Waga nawet nie drgnala....moze ciagle bym brala to dalej ale serduszko (chyba serdeuszko) odmowilo mi posluszenstwa...mialam takie kolatanie i bardzo ciezko mi sie oddychalo-przestraszylam sie nie na zarty, odstawialm tablety i co i guzik...nadal waze za duzo Wiem,gdzie tkwi przyczyna mojego wzrostu wagi (przez cale zycie bylam chuda.az za chuda a teraz od roku waga poszla prawie 8 kg w gore)ale nie potrafie sobie z tym poradzic.....eh ciezko mi o tym pisac, moze jak pomozecie mi wirtualnie wziac sie w garsc to w koncu uporam sie z tymi kilkoma kilogramami. Nie jest tego duzo ale niestety caly "nadbagaz" mam w okolicy brzucha Pozdrawiam

A ile w tej chwili ważysz i ile masz wzrostu??
Są tu fajne fora ze zdrowymi dietami i zbiorowe odchudzana
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:10   #2896
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
A ile w tej chwili ważysz i ile masz wzrostu??
Są tu fajne fora ze zdrowymi dietami i zbiorowe odchudzana

mam 171 i waze 60 kg-wiem,ze to moze nie jest duzo ale ja mam cala nadwage w okolicy brzucha
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:14   #2897
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
mam 171 i waze 60 kg-wiem,ze to moze nie jest duzo ale ja mam cala nadwage w okolicy brzucha
Mnie by ciekawiło skąd wzięłaś zelixę przy prawidłowej masie ciała...bo albo ten lekarz to straszny kretyn albo była lewa, ale w każdym razie absolutną głupotą było jej branie.
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:26   #2898
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez enex Pokaż wiadomość
Mnie by ciekawiło skąd wzięłaś zelixę przy prawidłowej masie ciała...bo albo ten lekarz to straszny kretyn albo była lewa, ale w każdym razie absolutną głupotą było jej branie.

przyznaje Tobie racje to byla totalna glupota z mojej strony, lekarstwa pochodzily z apteki ale nie bylam pod kontrola lekarska-dlatego przestrzagam wszystkich,ktorzy bezmyslenie (jak ja),na wlasna reke biora sie za leki, z ktorymi nie ma zartow. Zrobilam to pierszy i ostatni raz w zyciu. Ale teraz musze znalezc droge,zeby zgubic to co spedza mi sen z powiek Moja zguba nie jest jedzenie, tylko napoje gazowane Jestem od nich uzalezniona.
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:29   #2899
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
mam 171 i waze 60 kg-wiem,ze to moze nie jest duzo ale ja mam cala nadwage w okolicy brzucha
Kochana....Ty brzuszki rób! nie masz żadnej nadwagi!!!rób ćwiczenia na brzuszek!
Jest coś takiego jak otyłość brzuszna ale wątpie że Ciebie ona dotyczy...
Poszukaj w internecie ćwiczeń na brzuch i zejdzie. Spróbuj 6 weidera znam wiele osób które dzieki tym ćwiczeniom pozbyły się ogromnego brzucha.
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 20:50   #2900
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
Kochana....Ty brzuszki rób! nie masz żadnej nadwagi!!!rób ćwiczenia na brzuszek!
Jest coś takiego jak otyłość brzuszna ale wątpie że Ciebie ona dotyczy...
Poszukaj w internecie ćwiczeń na brzuch i zejdzie. Spróbuj 6 weidera znam wiele osób które dzieki tym ćwiczeniom pozbyły się ogromnego brzucha.

Od brzuszków nie schudniesz tłuszczu tylko wzmocnisz i zarysujesz w różnym stopniu mięśnie - schudnąć w dosłownym słowa znaczeniu znaczy spalić tłuszcz, czyli zwłaszcza aeroby a niestety chudnąć miejscowo się nie da, czyli pozostaje ogólne poprawienie żywienia i zajęcia w klubie, masowanie, ujędrnianie - po czasie się powinno poprawić z tym, że poprawi się wszystko a nietylko okolice brzucha.
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 21:08   #2901
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez enex Pokaż wiadomość
Od brzuszków nie schudniesz tłuszczu tylko wzmocnisz i zarysujesz w różnym stopniu mięśnie - schudnąć w dosłownym słowa znaczeniu znaczy spalić tłuszcz, czyli zwłaszcza aeroby a niestety chudnąć miejscowo się nie da, czyli pozostaje ogólne poprawienie żywienia i zajęcia w klubie, masowanie, ujędrnianie - po czasie się powinno poprawić z tym, że poprawi się wszystko a nietylko okolice brzucha.

no wlasnie i tu sie pojawia problem Pierwsze co mi schudnie to twarz i rece
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 21:33   #2902
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
no wlasnie i tu sie pojawia problem Pierwsze co mi schudnie to twarz i rece

I tu niestety nie ma jak poradzić, bo taka już widocznie twoja uroda. Większość kobiet chudnie gdzieś łatwiej i szybciej a gdzieś gorzej, cóź przyrodzie się widocznie wydawało tak lepiej/ciekawiej .
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 08:03   #2903
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

wykup sobie karnet na silowni i pogadaj z trenerem on ci podowie co zrobic zeby troche zrzucic ten tluszczyk z brzucha
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 08:43   #2904
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Zadna uroda tylko troche cierpliwości i wytrwałości. Skoro Twoja waga jest ok to stosowanie diet i odchudzanie jest bez sensu. ćwiczenia i jesli chcesz zabiegi kosmetyczne w zupełności pomogą a wygląd brzucha na pewno się poprawi.
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:46   #2905
achma258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Lady_D Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście tabletek wspomagających odchudzanie- Zelixa?
Bedę wdzięczna za wszystkie opinie na temat tych tabletek!!!!
Hej
ja zaczełam opakowanie Zelixa 10mg, 28 bm. i waga spadła mi o 1 kg jak narazie, a do zrzucenia mam 20 kg. Dodam ,że jem normalnie sniadanie obiad i kolację staram sie unikać słodyczy i bardzo kalorycznych rzeczy. Od 3 lat chodze regularnie na siłownie, fitnes i nie mogłam sie pozbyć nadwagi z racji problemów hormonalnych i słodyczomanii. Jak narazie ze skutków ubocznych miałam niewielki problem z saśnięciem, a 1 dnia pobolewała mnie głowa, najadam się mniejszą ilością jedzenia i generalnie czuję ssanie w żołądku jak jestem głodna ale nie mam ochoty na podjadanie. Wczoraj wypiłam też kieliszek czerwonego wina i czułam sie dobrze. Mam nadzieję ,że w końcu schudne pozdrawiam
achma258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:49   #2906
achma258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: .:: Zelixa::.

ups żle napisałam datę początek 28 listopada( jestem na 3 tabletce
achma258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 09:08   #2907
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej dziewczynki dzis na mojej wadze zobaczyłam 77,5kg
Ciekawe czy do sylwestra ktoś zobaczy że troszeczke zmalałam
Jak narazie to mało kto zauwaza ale to normalne że przy takiej wadze kilka kg nie robi w wyglądzie dużej różnicy.Jeszcze kilka miesięcy diety i będe wyglądała jak laska
a wam jak idzie??
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 09:34   #2908
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

u mnie 82.5 ale juz 2 dzien nie biore zeli bo cisnienie mi skacze i serducho szybko chodzi
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 10:07   #2909
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Fiolusiek a może dla tego tak skacze Ci ciśnienie bo zaczęłaś brać Zele15! a na Zeli 10 chyba nie miałaś takich numerów...
Widzę że Twoja waga pięknie zchodzi
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 10:16   #2910
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

wlasnie ze bralam raz 10 raz 15. a teraz nie biore juz drugi dzien i dalej to cisnienie mi skacze. sprubuje odstawic na tydzien zele. a i tak w polowie grudnia musze isc do lekarza z wynikami
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.