Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 17:32   #271
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja nadal nie dostałam paczuszki Zamawiałam 15 sierpnia w profilu mam status "wysłane".Slabo znam angielski ,a chciałabym do nich napisać odnośnie tej sytuacji,czy któraś z was pomogłaby mi napisać kilka zdań?Będę bardzo wdzięczna, zależy mi aby przetestować te kosmetyki
Jasne, napisz po polsku co chciałabyś wysłać.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 21:46   #272
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja nadal nie dostałam paczuszki Zamawiałam 15 sierpnia w profilu mam status "wysłane".Slabo znam angielski ,a chciałabym do nich napisać odnośnie tej sytuacji,czy któraś z was pomogłaby mi napisać kilka zdań?Będę bardzo wdzięczna, zależy mi aby przetestować te kosmetyki
Hmm a ja chciałam już zaczynać panikować, że nie mam paczki wysłanej 29 - a teraz nawet nie wypada . Pisz śmiało, przetłumaczę na ile umiem, zresztą mam złe przeczucia co to moich (zamawianych na niefartowny adres TŻ) więc przyda mi się "gotowiec" i tak
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:52   #273
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zmiany na stronie EDM: nowe odcienie podkładów i kalkulator kosztów wysyłki.

Dyskusja na temat nowych odcieni -> https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=5908.0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foundation.jpg (71,6 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shippingcalc.jpg (64,2 KB, 643 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:02   #274
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Super! Ale z tego co widze, to dla mnie nic ciekawego nie ma. Chyba, ze cos z Olive.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:06   #275
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Super! Ale z tego co widze, to dla mnie nic ciekawego nie ma. Chyba, ze cos z Olive.
Podobnie u mnie i jeszcze nie ma opisów, a wiadomo jak to jest z tymi zdjęciami, u mnie olive wyglądają jakoś chłodno-szaro na monitorze.

edit: opisy nowych mieszanek -> https://www.everydayminerals.com/for...86738#msg86738
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:15   #276
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To chyba za ciemne beda te Olive. Bo ja mieszam czasami Olive fair i Light Olive. A tam mieszaja z Olive Medium.
Sweet Almond jedynie moze by byl jasny.

Edit:
Czy oni maja moze na mysli Golden Medium?
Oo to bedzie ciekawe, poniewaz Golden Medium jest dla mnie troszke za ciemne.
Bede probowala dzisiaj.
W takim razie dla mnie Olive neutral, Sweet Almond i Light Martian brzmi ciekawie.

Hmm...wlasnie zobaczylam, ze to nie golden medium.
Ale nakrecilam teraz...
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:26   #277
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
To chyba za ciemne beda te Olive. Bo ja mieszam czasami Olive fair i Light Olive. A tam mieszaja z Olive Medium.
Sweet Almond jedynie moze by byl jasny.

Edit:
Czy oni maja moze na mysli Golden Medium?
Oo to bedzie ciekawe, poniewaz Golden Medium jest dla mnie troszke za ciemne.
Bede probowala dzisiaj.
Chyba chodzi o Olive Medium w większości przypadków (oprócz Buff-Fairly Summer).
Dla mnie Light Olive jest za ciemny, a Fair Olive odrobinę za jasny i za mało żółty, więc jestem ciekawa tego połączenia 2 Olive Fair : 1 Olive Medium czyli Sweet Almond
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 10:41   #278
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Niektóre nowe formuły mogą być dla mnie dobre, ale osobiście chyba będę testować tylko próbki, na pewno nie kupię od razu większego opakowania.

BTW doczekałam się wreszcie mojego ostatniego zamówienia EDM! Tym razem trwało to od wysyłki prawie dwa tygodnie (do tej pory był zawsze tydzień), ale i tak nie narzekam. Miło z ich strony, że do wysyłki dołączyli gratisy z nowej promocji, mimo że zamówienie składałam zanim się ona pojawiła. W ten sposób mam np. dwa opakowania bibułek matujących.
Jestem ogromnie zadowolona z brązera - jest dokładnie taki jak chciałam, czyli bardzo jasny i bez pomarańczowej nuty. Przypomina mi mocno rozcieńczoną mlekiem czekoladę. Nie trafiłam natomiast znowu z różem - All Smiles jest dla mnie zbyt pomarańczowy. Wprawdzie nie ma porównania z marchewkowym New Car Smell ale i tak źle się w nim czuję.
Poniżej wrzucam fotki, może się komuś przydadzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,5 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,8 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (60,5 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (62,5 KB, 218 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:59   #279
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o Olive Medium w większości przypadków (oprócz Buff-Fairly Summer).
Dla mnie Light Olive jest za ciemny, a Fair Olive odrobinę za jasny i za mało żółty, więc jestem ciekawa tego połączenia 2 Olive Fair : 1 Olive Medium czyli Sweet Almond
Dla mnie Light Olive tez jest za ciemne, Olive Fair duzo za jasny i szarawy.
Skusze sie napewno na Sweet Almond i Light Martian.
Ciekawe jak wygladaja, bo Olive Medium nie mam w domu, wiec kompletnie nie wiem jaki ten odcien jest. Ale wyglada jakby byl ciemniejszy od Light Olive i Golden Medium.

frantic ladny zbior! Probowalas juz ten Start to Finish?
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:18   #280
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Niektóre nowe formuły mogą być dla mnie dobre, ale osobiście chyba będę testować tylko próbki, na pewno nie kupię od razu większego opakowania.

BTW doczekałam się wreszcie mojego ostatniego zamówienia EDM! Tym razem trwało to od wysyłki prawie dwa tygodnie (do tej pory był zawsze tydzień), ale i tak nie narzekam. Miło z ich strony, że do wysyłki dołączyli gratisy z nowej promocji, mimo że zamówienie składałam zanim się ona pojawiła. W ten sposób mam np. dwa opakowania bibułek matujących.
Jestem ogromnie zadowolona z brązera - jest dokładnie taki jak chciałam, czyli bardzo jasny i bez pomarańczowej nuty. Przypomina mi mocno rozcieńczoną mlekiem czekoladę. Nie trafiłam natomiast znowu z różem - All Smiles jest dla mnie zbyt pomarańczowy. Wprawdzie nie ma porównania z marchewkowym New Car Smell ale i tak źle się w nim czuję.
Poniżej wrzucam fotki, może się komuś przydadzą.
Jeśli brzoswiniowe Ci nie pasują, to może wypróbuj chłodne różowe kolory? (w pierwszym poście są linki do zdjęć róży na skórze).

Chyba mnie skusiłaś na wypróbowanie Soft Bronzera
Do czego się używa niebieskiego korektora?
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:24   #281
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Dla mnie Light Olive tez jest za ciemne, Olive Fair duzo za jasny i szarawy.
Skusze sie napewno na Sweet Almond i Light Martian.
Ciekawe jak wygladaja, bo Olive Medium nie mam w domu, wiec kompletnie nie wiem jaki ten odcien jest. Ale wyglada jakby byl ciemniejszy od Light Olive i Golden Medium.

frantic ladny zbior! Probowalas juz ten Start to Finish?
A mnie zaskoczył kolor Olive Fair. Wzięłam jego próbkę bez przekonania, ale w pudełeczku wygląda niemal identycznie jak mój ulubiony Golden Fair. Wprawdzie nie testowałam go jeszcze, ale wygląda obiecująco.

Fruity próbowałam. Ale ja go używam jako primer przed nałożeniem podkładu, nie jako puder wykańczający. I może to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się, że podkład jeszcze lepiej leży na twarzy. Dam jeszcze znać jak wygląda po całym dniu, bo położyłam go pierwszy raz dziś rano.

Cytat:
Napisane przez Nanomi
Jeśli brzoswiniowe Ci nie pasują, to może wypróbuj chłodne różowe kolory? (w pierwszym poście są linki do zdjęć róży na skórze).

Chyba mnie skusiłaś na wypróbowanie Soft Bronzera
Do czego się używa niebieskiego korektora?
Tak, tak następne już na pewno będą różowe, zresztą mam już kilka - kilkanaście typów. Co do All Smiles, to obawiałam się że nie będzie dla mnie, ale tyle osób go chwaliło, że stwierdziłam, że próbkę mogę spokojnie wziąć.
Naprawdę szczerze polecam wszystkim osobom o jasnej karnacji ten brązer. Długo na niego czekałam, ale od razu czułam że będzie świetny i się nie pomyliłam. Inna sprawa, że to mój pierwszy sypki brązer, więc muszę trochę jeszcze z nim poćwiczyć, zwłaszcza że brązera używam tylko do modelowania twarzy.
A do czego służy korektor niebieski do końca nie wiem. Wymyśliłam sobie, że będę nim czasem neutralizować moje złote piegi, ale czy się sprawdzi - nie mam pojęcia.

Aha nowe opakowania próbek są takiej samej wielkości jak poprzednie za wyjątkiem korektorów, które pakują teraz w mniejsze pojemniczki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 11:36   #282
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A stosujesz go na filtr czy nie uzywasz filtru?

Nanomi soft bronzer naprawde fajny jest. Na mnie prawie go nie widac, ale i tak go uwielbiam.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:47   #283
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A mnie zaskoczył kolor Olive Fair. Wzięłam jego próbkę bez przekonania, ale w pudełeczku wygląda niemal identycznie jak mój ulubiony Golden Fair. Wprawdzie nie testowałam go jeszcze, ale wygląda obiecująco.
Dla mnie też Golden Fair i Olive Fair niczym się nie różnią, nawet na skórze trudno mi wykryć który jest który.


Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość

Nanomi soft bronzer naprawde fajny jest. Na mnie prawie go nie widac, ale i tak go uwielbiam.
Czyli kolejna rzecz do wishlisty :P
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:15   #284
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A stosujesz go na filtr czy nie uzywasz filtru?

Nanomi soft bronzer naprawde fajny jest. Na mnie prawie go nie widac, ale i tak go uwielbiam.
Niestety odkąd używam kosmetyków EDM zaprzestałam stosowania filtrów. Jest to dla mnie jedyna wada minerałów, ale zwyczajnie nie potrafię nałożyć filtra a potem wcierać pędzlem podkład.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:00   #285
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hmm.. ja ponownie sprobuje z filtrami. Musze filtry uzywac juz teraz, bo stwierdzilam, ze mam tradzik rozowaty i nie chce pogorszenia. Ale z EM tez nie zrezygnuje, bo taki minimalny sklad jest dobry dla mojej skory. Tym bardziej, ze czuje, ze buzia ladnie sobie oddycha, podklad w niczym nie przeszkadza.
A moze tak nakladac filtr i potem mieszac filtr z EM i ponownie nalozyc na buzie...
Pamietam, pedzlem tez nie bardzo mi sie udawalo. Choc jak poczekalam naprawde dlugo zanim nalozylam podklad i pedzlem tylko leciutko omiatalam buzie, to nawet bylo dobrze.
Tylko, ze na filtrze podklad nie chcial mi sie dlugo ladnie trzymac. Jak mialam stresujacy dzien i duzo biegania, to sie brzydko zbieral podklad w niektorych miejscach.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:08   #286
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Niestety odkąd używam kosmetyków EDM zaprzestałam stosowania filtrów. Jest to dla mnie jedyna wada minerałów, ale zwyczajnie nie potrafię nałożyć filtra a potem wcierać pędzlem podkład.
Ja w ogóle nie umiem nałożyć jakiegokolwiek podkładu (tradycyjnego czy sypkiego) na filtr, więc jeśli przewiduję dluższą ekspozycję na słońce to podkład odpada, co najwyżej korektor na niespodzianki.

Jak wygląda Wasz codzienny makijaż?
Ja wychodząc z domu muszę mieć korektor (w tej roli podkład Fawn sm) i trochę pudru sypkiego Hauschka na twarzy, opcjonalnie podkład (też Fawn sm), róż i szminka. Oczu w ogóle nie maluję.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:19   #287
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zalezy jak mi sie chce. Czasem tez nie nakladam cieni. Ale jak mam czas i przedewszystkim wene to tak.
Korektor sunlight albo po prostu jasny odcien podkladu, tak jak fawn, pod oczy codziennie (to juz te lata ), mint nie codziennie, na to koniecznie podklad winged butter. Chyba, ze probuje jakas mieszanke. Czasem daje na to Lumiere finishing powder, ale to tak od swieta, bo to tylko probka. Jakis blush lub ktorys z bronzerow EM, jakis inny rozswietlacz (AOH Essence, Wibo lub APC), blyszczyk, maskara i to wszystko.
A jak maluje oczy w cieplych tonacjach, to koniecznie robie moje z natury czarne brwi, na ciemny braz cieniem do brwi dark brown EM. Swietnie tym cieniem sie maluje.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:31   #288
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Hmm.. ja ponownie sprobuje z filtrami. Musze filtry uzywac juz teraz, bo stwierdzilam, ze mam tradzik rozowaty i nie chce pogorszenia. Ale z EM tez nie zrezygnuje, bo taki minimalny sklad jest dobry dla mojej skory. Tym bardziej, ze czuje, ze buzia ladnie sobie oddycha, podklad w niczym nie przeszkadza.
A moze tak nakladac filtr i potem mieszac filtr z EM i ponownie nalozyc na buzie...
Pamietam, pedzlem tez nie bardzo mi sie udawalo. Choc jak poczekalam naprawde dlugo zanim nalozylam podklad i pedzlem tylko leciutko omiatalam buzie, to nawet bylo dobrze.
Tylko, ze na filtrze podklad nie chcial mi sie dlugo ladnie trzymac. Jak mialam stresujacy dzien i duzo biegania, to sie brzydko zbieral podklad w niektorych miejscach.
Ja bym bardzo chętnie wróciła do filtrów. Niestety stosując je razem z minerałami w krótkim czasie robiło mi się ciasto na twarzy więc pozostał mi wybór - filtry lub minerały. Wybrałam te drugie, bo cera znacznie mi się po nich poprawiła, ale mam świadomość konieczności ochrony przeciwsłonecznej.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie umiem nałożyć jakiegokolwiek podkładu (tradycyjnego czy sypkiego) na filtr, więc jeśli przewiduję dluższą ekspozycję na słońce to podkład odpada, co najwyżej korektor na niespodzianki.
Mi się to udawało z płynnymi podkładami, ale zaznaczam że nigdy nie stosowałam tzw. "przepisowej ilości" filtra. Mimo to jednak widziałam wyraźnie, że twarz mi się nie opala a nawet robi się stopniowo jaśniejsza. W sierpniu jednak filtry odstawiłam na rzecz EDM i widzę teraz, że moja buzia nie jest już tak biała jak jeszcze 1,5 miesiąca temu - niestety.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Jak wygląda Wasz codzienny makijaż?
Ja wychodząc z domu muszę mieć korektor (w tej roli podkład Fawn sm) i trochę pudru sypkiego Hauschka na twarzy, opcjonalnie podkład (też Fawn sm), róż i szminka. Oczu w ogóle nie maluję.
U mnie makijaż codzienny zależy od tego ile mam czasu. Absolutną podstawą gdy się spieszę są: podkład EDM intensive + original glow (dwie warstwy), róż EDM lub tradycyjny oraz cień do brwi EDM (mam odcień dark brown i uważam że jest świetny, dużo lepszy od paletki Sephory).
A jeżeli mam więcej czasu to do tego dodaję korektor EDM oraz rozświetlacz i brązer (EDM lub tradycyjny) oraz tusz do rzęs. Cieni ostatnio używam rzadko, ale jak mam na nie ochotę, to również. Aha no i błyszczyk do ust, który nakładam w biegu lub na spokojnie. Pomadka jest u mnie okazjonalnie.

Kiedyś już pisałam, że kosmetyki EDM traktuję niemal jak część mojej pielęgnacji twarzy, dlatego opisane wcześniej minimum stosuję codziennie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:41   #289
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chętnie wróciła do filtrów. Niestety stosując je razem z minerałami w krótkim czasie robiło mi się ciasto na twarzy więc pozostał mi wybór - filtry lub minerały. Wybrałam te drugie, bo cera znacznie mi się po nich poprawiła, ale mam świadomość konieczności ochrony przeciwsłonecznej.

To znaczy?

Mi się to udawało z płynnymi podkładami, ale zaznaczam że nigdy nie stosowałam tzw. "przepisowej ilości" filtra. Mimo to jednak widziałam wyraźnie, że twarz mi się nie opala a nawet robi się stopniowo jaśniejsza. W sierpniu jednak filtry odstawiłam na rzecz EDM i widzę teraz, że moja buzia nie jest już tak biała jak jeszcze 1,5 miesiąca temu - niestety.
Ja tez nigdy przepisowej ilosci nie dawalam.
Uzywa ktos tutaj EM na filtrach?
Musi byc jakis sposob dobrego polaczenia tych dwoch kosmetykow.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 14:46   #290
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja tez nigdy przepisowej ilosci nie dawalam.
Uzywa ktos tutaj EM na filtrach?
Musi byc jakis sposob dobrego polaczenia tych dwoch kosmetykow.
Podłączam się do pytania i też liczę, że jest jakiś dobry sposób na ten duet.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:53   #291
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania i też liczę, że jest jakiś dobry sposób na ten duet.
Może w połączeniu z niższymi filtrami (15, 30) byłoby ok. Np. takie kremy na dzień typu Olay czy Oriflame (nie wiem jak ze skutecznością).

Z aptecznych, które przetestowałam (Avene, LRP, Bioderma i wszystkie 50+) nie było mowy o połączeniu filtr + podkład.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:05   #292
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Może w połączeniu z niższymi filtrami (15, 30) byłoby ok. Np. takie kremy na dzień typu Olay czy Oriflame (nie wiem jak ze skutecznością).

Z aptecznych, które przetestowałam (Avene, LRP, Bioderma i wszystkie 50+) nie było mowy o połączeniu filtr + podkład.
Tylko z filtrami, z tego co rozumiem (chyba że się mylę) jest tak, że powinny pozostawiać na twarzy warstewkę a nie się całkowicie wchłonąć, bo wówczas ich skuteczność maleje. Więc jak ma się taką wartewkę na twarzy, to wcieranie kolistymi ruchami podkładu mineralnego zwyczajnie ten filtr ściera. Więc z większym czy mniejszym faktorem byłby chyba ten sam problem, co najwyżej o innym nasileniu.

Poza tym mam w łazience 2 opakowania filtrów 50+ oraz mnóstwo próbek więc chciałabym je zużuć.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:15   #293
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja poprobuje tak jak pisalam, ze bede kladla najpierw filtr, poczekam, a pozniej krople filtru pomieszam z podkladem i wsmaruje na buzie.
Albo myslalam jeszcze tak, zeby na filtr duzym pedzlem do pudru opruszyc twarz tym primerem, zeby buzia nie byla klejaca tylko bardziej sliska. I wtedy moze bardzo delikatnie opruszyc twarz podkladem lub nawet lekkimi kolistymi ruchami.
I tak napewno zniszczy to troche filtr, ale zawsze lepiej miec go troche na buzi niz wcale.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:17   #294
kaśa.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej dziewczyny! Tak czytam i czytam i coraz bardziej czuję się skuszona produktmi EDM. :P Co prawda zamówiłam już dwa podkłady i all over'a z bare escentuals (czekam na przesyłkę), ale przecież nie zaszkodzi spróbować i EDM! Chcę sobie zamówić próbki, ale potrzebuję pomocy co do różów. Możecie mi powiedzieć, czym one się konkretnie różnią? Tzn. ten sheen, od lucent itp. Wiem, że niektóre tam mają jakieś połyskujące drobinki, a inne matowe, jeszcze inne daja bardziej intensywny kolor , czy tak? Strasznie dużo stron ma ten wątek i nie chce mi się tyle szukać, ale myślę, że któraś mi pomoże! Chciałabym jakiś delikatny różowy kolor, delikatnie połyskujący (nie matowy), ale też nie z ogromną ilością takich świecących drobinek- jak myślicie, który będzie dla mnie najlepszy?
kaśa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:23   #295
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

kurczę, tak czytam i może EDM sprawdzi się na zwykłym kremie? Do tej pory, gdy je testowałam to chyba tylko na filtrach różnej maści. A co Wy stosujecie pod EDM?
Tylko rezygnowac z filtrów teraz gdy zbliża się jesienne kwaszenie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:25   #296
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

kasa light pink np.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:43   #297
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja poprobuje tak jak pisalam, ze bede kladla najpierw filtr, poczekam, a pozniej krople filtru pomieszam z podkladem i wsmaruje na buzie.
Albo myslalam jeszcze tak, zeby na filtr duzym pedzlem do pudru opruszyc twarz tym primerem, zeby buzia nie byla klejaca tylko bardziej sliska. I wtedy moze bardzo delikatnie opruszyc twarz podkladem lub nawet lekkimi kolistymi ruchami.
I tak napewno zniszczy to troche filtr, ale zawsze lepiej miec go troche na buzi niz wcale.
Na pierwszą wersję ja się raczej nie skuszę, bo nie chcę już nakładać podkładów na mokro. Druga natomiast opcja jest warta wypróbowania i może w weekend popróbuję z opruszaniem filtra primerem.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kurczę, tak czytam i może EDM sprawdzi się na zwykłym kremie? Do tej pory, gdy je testowałam to chyba tylko na filtrach różnej maści. A co Wy stosujecie pod EDM?
Tylko rezygnowac z filtrów teraz gdy zbliża się jesienne kwaszenie?
Moja poranna rutyna przed malowaniem to: 1. płyn micelarny, 2. hydrolat lub tonik Ziaji, 3. Humektan. Czekam min. 10 minut aż krem sie wchonie i od razu kładę minerały.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:58   #298
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kaśa. Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Tak czytam i czytam i coraz bardziej czuję się skuszona produktmi EDM. :P Co prawda zamówiłam już dwa podkłady i all over'a z bare escentuals (czekam na przesyłkę), ale przecież nie zaszkodzi spróbować i EDM! Chcę sobie zamówić próbki, ale potrzebuję pomocy co do różów. Możecie mi powiedzieć, czym one się konkretnie różnią? Tzn. ten sheen, od lucent itp. Wiem, że niektóre tam mają jakieś połyskujące drobinki, a inne matowe, jeszcze inne daja bardziej intensywny kolor , czy tak? Strasznie dużo stron ma ten wątek i nie chce mi się tyle szukać, ale myślę, że któraś mi pomoże! Chciałabym jakiś delikatny różowy kolor, delikatnie połyskujący (nie matowy), ale też nie z ogromną ilością takich świecących drobinek- jak myślicie, który będzie dla mnie najlepszy?
Zajrzyj tu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...95&postcount=1 na dole tego posta wkleiłam trochę zdjęć róży, może coś sobie wybierzesz.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tylko z filtrami, z tego co rozumiem (chyba że się mylę) jest tak, że powinny pozostawiać na twarzy warstewkę a nie się całkowicie wchłonąć, bo wówczas ich skuteczność maleje. Więc jak ma się taką wartewkę na twarzy, to wcieranie kolistymi ruchami podkładu mineralnego zwyczajnie ten filtr ściera. Więc z większym czy mniejszym faktorem byłby chyba ten sam problem, co najwyżej o innym nasileniu.

Poza tym mam w łazience 2 opakowania filtrów 50+ oraz mnóstwo próbek więc chciałabym je zużuć.
W sumie masz rację. Większość dziewczyn nakładajacych podkład na baze lub krem z filtrami na youtube raczej się tym nie przejmuje.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kurczę, tak czytam i może EDM sprawdzi się na zwykłym kremie? Do tej pory, gdy je testowałam to chyba tylko na filtrach różnej maści. A co Wy stosujecie pod EDM?
Tylko rezygnowac z filtrów teraz gdy zbliża się jesienne kwaszenie?
Moja rutyna: mycie woda+żel, woda avene, tonik-żel tołpy i na to minerały.

Też jestem ciekawa pomysłu Fruity z mieszaniem.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 16:23   #299
kaśa.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dzięki dziewczyny, chyba zdecyduję się na walkee talkee, jakoś tak wpadł mi w oko.
kaśa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:39   #300
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frantic, testowałaś te bibułki matujące? Powinny do mnie przyjść z nowym zamówieniem i ciekawa jestem jak się sprawują... Jak dotąd na szczęście mam małą potrzebę matowania buzi w ciągu dnia, chyba jedynie w ekstremalnych warunkach i opakowanie bibułej Essence z serii UJ starczy mi chyba na lata... Ile jest bibułek w opakowaniu EDM? Ciekawa jestem...

A ja rano przed makijażem myję twarz żelem normalizującym, potem tonik i krem z Ziaji Herbikaplant - ale cienka warstwa bo przy dużych ilościach jakiegokolwiek mazidła moja skóra protestuje. Potem robię i jem śniadanie, myję zęby, ubieram się - trwa to ok pół godziny krem się wchłania do matu i są doskonałe warunki do nakładania minerałów.

A filtrami aż tak się nie przejmujcie - póki jest tlenek tytanu w minerałkach to jakąś ochronę macie - tylko nikt nie zbadał faktora... A szkoda, bo jakby tak z 10 było to nie przejmowałabym się...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.