Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-29, 10:39   #3091
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

u mnie jest tyle ile zaznaczyłam na zdjęciu albo i mniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-02-21 22.21.42.jpg (99,0 KB, 95 załadowań)
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 10:39   #3092
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 11:22   #3093
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A co myślicie o tym Narciso? Reklamować je, czy to moje wydumanie że ich nie czuję? 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2016-12-29 o 11:50
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 13:37   #3094
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
u mnie jest tyle ile zaznaczyłam na zdjęciu albo i mniej
Nie wiem czy dobrze myślę, że perfumy jak i inne ciecze mogą zwiększać/zmniejszać swoją objętość pod wpływem temperatury.

Możliwe też jest różne napełnienie flakonów przy produkcji, bo np. szkło flakonu jest większe, a został napełniony wg gramatury.
"Jeżeli podczas monitorowania stabilności receptury zauważymy jakiekolwiek zanieczyszczenia, możemy je w większości przypadków łatwo wyeliminować podczas procesu filtracji. Zazwyczaj proces filtracji w procesie produkcyjnym występuje bezpośrednio przed dozowaniem produktu w celu redukcji ilości etapów procesu produkcyjnego. Oczywiście podczas procesu konfekcjonowania należy również zachować wszelkie środki ostrożności w związku z pracą z produktem zawierającym dużą ilość alkoholu. Podczas dozowania ważne są możliwości maszyn produkcyjnych. Zastosowanie odpowiedniego oprzyrządowania pozwala uniknąć możliwie największej ilości strat. Ponieważ cały proces zachodzi w bardzo szczelnych warunkach procent straty masy jest bardzo niewielki. Znacznie większy procent strat może być związany z różnicami w rozmiarze butelki szklanej, różnica ta uniemożliwia osiągnięcie jednakowej objętości napełnienia danego produktu."
fragment artykułu z "Świat Przemysłu Kosmetycznego" 2/2015

Jeśli jednak pierwsze psiknięcie nie było "puste" to możliwe, że perfumy były z ubytkiem.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 13:51   #3095
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym Narciso? Reklamować je, czy to moje wydumanie że ich nie czuję? 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to tylko pierwsze psiki z tego co było w rurce? Ale skoro nieużywane to przecież nie powinno w rurce nie być nic
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 14:21   #3096
201701300910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 196
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez LolitaLempicka Pokaż wiadomość
Hej czy któraś z Was zamawiała perfumy z makeup.pl? Strony nie ma na liście, nie znalazłam jej też w wyszukiwarce w wątku.
Jakby ktoś chciał wiedzieć to zaryzykowałam i zamówiłam: perfumy przyszły oryginalnie zapakowane- folia, pudełko, w środku też wszystko ok. Pierwszy "prysk" był z powietrzem.
201701300910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 14:53   #3097
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze myślę, że perfumy jak i inne ciecze mogą zwiększać/zmniejszać swoją objętość pod wpływem temperatury.

Możliwe też jest różne napełnienie flakonów przy produkcji, bo np. szkło flakonu jest większe, a został napełniony wg gramatury.
"Jeżeli podczas monitorowania stabilności receptury zauważymy jakiekolwiek zanieczyszczenia, możemy je w większości przypadków łatwo wyeliminować podczas procesu filtracji. Zazwyczaj proces filtracji w procesie produkcyjnym występuje bezpośrednio przed dozowaniem produktu w celu redukcji ilości etapów procesu produkcyjnego. Oczywiście podczas procesu konfekcjonowania należy również zachować wszelkie środki ostrożności w związku z pracą z produktem zawierającym dużą ilość alkoholu. Podczas dozowania ważne są możliwości maszyn produkcyjnych. Zastosowanie odpowiedniego oprzyrządowania pozwala uniknąć możliwie największej ilości strat. Ponieważ cały proces zachodzi w bardzo szczelnych warunkach procent straty masy jest bardzo niewielki. Znacznie większy procent strat może być związany z różnicami w rozmiarze butelki szklanej, różnica ta uniemożliwia osiągnięcie jednakowej objętości napełnienia danego produktu."
fragment artykułu z "Świat Przemysłu Kosmetycznego" 2/2015

Jeśli jednak pierwsze psiknięcie nie było "puste" to możliwe, że perfumy były z ubytkiem.
Dzięki za ten przypis nie wiedziałam o tym 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-29, 17:16   #3098
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Oto zdjęcia 1483031761536.jpg1483031767362.jpg1483031775511.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 17:18   #3099
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

1483031893112.jpg1483031900744.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 17:19   #3100
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja użyłam dosłownie pół psiknięcia, które i tak było tak jak napisałam bez powietrza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 04:50   #3101
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Odnośnie Narciso - nie wiem, jak jest w wypadku tych konkretnych perfum, ale w wielu wypadkach - ze względu na reformulacje recenzje, zwłaszcza te starsze, są już po prostu nieaktualne dużo zapachów straciło moc, niektóre - są mocno zmienione (np Rousse lutensa, Rose 31 le labo), i gdyby ktoś je kupił na podstawie obecnych w sieci recenzji - byłby niemile zaskoczony. Dalej - może być tak, ze na jednej osobie dany zapach to kiler, na innej ledwie sie tli - serio, ostatnio rozmawiałam o Broken Theories - na mnie pachnie długo i bez zarzutu, na koleżance słabiutko. I ostatnie - perfumy mogły być zle przechowywane. Kiedyś ugotowałam na mocno nasłonecznionym parapecie kilka flakonów - dwa zmieniły zapach, jeden wcale - ale po tej operacji pachniał niecała godzinę, a wcześniej cały dzień.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 05:21   #3102
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Odnośnie Narciso - nie wiem, jak jest w wypadku tych konkretnych perfum, ale w wielu wypadkach - ze względu na reformulacje recenzje, zwłaszcza te starsze, są już po prostu nieaktualne dużo zapachów straciło moc, niektóre - są mocno zmienione (np Rousse lutensa, Rose 31 le labo), i gdyby ktoś je kupił na podstawie obecnych w sieci recenzji - byłby niemile zaskoczony. Dalej - może być tak, ze na jednej osobie dany zapach to kiler, na innej ledwie sie tli - serio, ostatnio rozmawiałam o Broken Theories - na mnie pachnie długo i bez zarzutu, na koleżance słabiutko. I ostatnie - perfumy mogły być zle przechowywane. Kiedyś ugotowałam na mocno nasłonecznionym parapecie kilka flakonów - dwa zmieniły zapach, jeden wcale - ale po tej operacji pachniał niecała godzinę, a wcześniej cały dzień.
Te perfumy wyszły w 2015r więc nie ma tu nowy o reformulacji, złożyłam już na nie reklamację, według mnie były właśnie źle przechowywane skoro wyczuwalne są przez pół godziny, testowałam na sobie i na mężu 😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 14:32   #3103
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Odnośnie Narciso - nie wiem, jak jest w wypadku tych konkretnych perfum, ale w wielu wypadkach - ze względu na reformulacje recenzje, zwłaszcza te starsze, są już po prostu nieaktualne dużo zapachów straciło moc, niektóre - są mocno zmienione (np Rousse lutensa, Rose 31 le labo), i gdyby ktoś je kupił na podstawie obecnych w sieci recenzji - byłby niemile zaskoczony. Dalej - może być tak, ze na jednej osobie dany zapach to kiler, na innej ledwie sie tli - serio, ostatnio rozmawiałam o Broken Theories - na mnie pachnie długo i bez zarzutu, na koleżance słabiutko. I ostatnie - perfumy mogły być zle przechowywane. Kiedyś ugotowałam na mocno nasłonecznionym parapecie kilka flakonów - dwa zmieniły zapach, jeden wcale - ale po tej operacji pachniał niecała godzinę, a wcześniej cały dzień.
Dokladnie tak. Mojej kumpeli bardzo spodobal sie zapach Lolity Lempickiej , ktorego jestem posiadaczka.

Gdy ona sie popsikala z mojego flakonu to doslownie smierdziala mokrymi papierosami. W kontakcie z jej skora ten zapach byl nie do zniesienia.

Wiec podejrzewam, ze podobnie moze byc z trwaloscia, z odczuwaniem zapachu itd.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:26   #3104
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dokladnie tak. Mojej kumpeli bardzo spodobal sie zapach Lolity Lempickiej , ktorego jestem posiadaczka.

Gdy ona sie popsikala z mojego flakonu to doslownie smierdziala mokrymi papierosami. W kontakcie z jej skora ten zapach byl nie do zniesienia.

Wiec podejrzewam, ze podobnie moze byc z trwaloscia, z odczuwaniem zapachu itd.
Eh sama nie wiem, 😢testowałam je - miałam próbkę i ona trzymała się dłużej niż to co było zawartością pełnowymiarowegm flakonu, dziś odesłałam flakon, zrobiłam zdjęcia tego jaki był stan (czyli idealny ale w razie czego zrobiłam zdjęcia) dodatkowo wydrukowałam opis reklamacji mimo że wysłałam go im mailem. Sam kontakt ze sklepem jest bardzo średni żeby nie napisać że nie są zbyt uprzejmi, co prawda odpisuja na maile ale tak jakoś średnio uprzejmie...jak dla mnie to ta perfumeria jest pomyłką (moje subiektywne odczucie), jeden flakon używany, drugi źle przechowywany (według mnie oczywiście). Szkoda że moja ulubiona stacjonarna mała perfumeria nie miała tych zapachów 😢, tam jestem pewna że perfumy będą "świeże"i dobrze przechowywane, pani która prowadzi tą perfumerie nawet sama podaje daty produkcji poszczególnych flaszek, ta cała sytuacja to chyba kara za zdradę 😀😝😥.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:31   #3105
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 21:06   #3106
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, złożyłam reklamację, wysłałam perfumy i dokładnie opisałam to że uważam że były źle przechowywane, albo w magazynie albo u dostawcy ponieważ zapach nie trzyma się tak jak zapach z próbki. Jak sprawa się potoczy dalej będę informować 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 20:00   #3107
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny znacie perfumerie kalaaps.pl? Niby jest w sprawdzonych sprzedających na allegro....mają jakieś dwa konta.... Ktoś coś słyszał ktoś coś wie? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 20:01   #3108
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie perfumerie kalaaps.pl? Niby jest w sprawdzonych sprzedających na allegro....mają jakieś dwa konta.... Ktoś coś słyszał ktoś coś wie? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wielokrotnie sprawdzona, bierz śmiało
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 20:06   #3109
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wielokrotnie sprawdzona, bierz śmiało
Czyli to że mają dwa konta na allegro też jest prawdzone? Jedno kallaaps a drugie kalaaps_pl 😜na tym drugim mają coś co mnie baardzo interesuje 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-31, 20:11   #3110
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Czyli to że mają dwa konta na allegro też jest prawdzone? Jedno kallaaps a drugie kalaaps_pl 😜na tym drugim mają coś co mnie baardzo interesuje 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi o kalaaps? Bo napisałaś przez dwa L i takiego nie wyszukuje ale kalaaps i kalaaps_pl to ten sam sprzedawca.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 20:25   #3111
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Chodzi o kalaaps? Bo napisałaś przez dwa L i takiego nie wyszukuje ale kalaaps i kalaaps_pl to ten sam sprzedawca.
Tak 😊przepraszam ale telefon czasami mi płata figle. W takim razie zakupię 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 22:35   #3112
K_aM_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej, ostatnio zaczęłam rozglądać się za perfumami CK Downtown oraz VS Sheer Love i tak jak się spodziewałam - nigdzie stacjonarnie ich nie znalazłam. Szczerze powiem, że perfumy będę internetowo zamawiać po raz pierwszy i nie mam pojęcia gdzie składać zamówienie, bo gdzie nie patrzyłam na opinie, to zawsze znalazłam, że ktoś otrzymał podróbki. Możecie polecić jakieś na prawdę dobre perfumerie internetowe? W empiku są mega przeceny, ale właśnie zdziwiły mnie niskie ceny i podobno sprzedają kilkuletnie perfumy (z 2008 na przykład). Następnie sprawdziłam iperfumy, i też się okazuje że sprzedają podróby. Sprawdzałam perfumesco i nie mają Victorii. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę jakikolwiek sklep bez negatywnej opinii lub tego typu oskarżeń więc wolę zapytać się osób tutaj. Z góry dziękuję
A, czy kupowała któraś z was ze strony parfems.pl? Bo znalazłam tam perfumy które mnie interesują, ale chcę się upewnić przed zakupem

Edytowane przez K_aM_a
Czas edycji: 2017-01-01 o 22:44
K_aM_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 22:52   #3113
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez K_aM_a Pokaż wiadomość
Hej, ostatnio zaczęłam rozglądać się za perfumami CK Downtown oraz VS Sheer Love i tak jak się spodziewałam - nigdzie stacjonarnie ich nie znalazłam. Szczerze powiem, że perfumy będę internetowo zamawiać po raz pierwszy i nie mam pojęcia gdzie składać zamówienie, bo gdzie nie patrzyłam na opinie, to zawsze znalazłam, że ktoś otrzymał podróbki. Możecie polecić jakieś na prawdę dobre perfumerie internetowe? W empiku są mega przeceny, ale właśnie zdziwiły mnie niskie ceny i podobno sprzedają kilkuletnie perfumy (z 2008 na przykład). Następnie sprawdziłam iperfumy, i też się okazuje że sprzedają podróby. Sprawdzałam perfumesco i nie mają Victorii. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę jakikolwiek sklep bez negatywnej opinii lub tego typu oskarżeń więc wolę zapytać się osób tutaj. Z góry dziękuję
A, czy kupowała któraś z was ze strony parfems.pl? Bo znalazłam tam perfumy które mnie interesują, ale chcę się upewnić przed zakupem
Raczej takiego nie znajdziesz. Ale nie wierz bezkrytycznie we wszystko, co czytasz w internecie.
Wszystkie wymienione przez Ciebie perfumerie sprzedają oryginały i w większości przypadków świeże perfumy, wyprodukowane w ostatnich latach.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 07:25   #3114
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez K_aM_a Pokaż wiadomość
Hej, ostatnio zaczęłam rozglądać się za perfumami CK Downtown oraz VS Sheer Love i tak jak się spodziewałam - nigdzie stacjonarnie ich nie znalazłam. Szczerze powiem, że perfumy będę internetowo zamawiać po raz pierwszy i nie mam pojęcia gdzie składać zamówienie, bo gdzie nie patrzyłam na opinie, to zawsze znalazłam, że ktoś otrzymał podróbki. Możecie polecić jakieś na prawdę dobre perfumerie internetowe? W empiku są mega przeceny, ale właśnie zdziwiły mnie niskie ceny i podobno sprzedają kilkuletnie perfumy (z 2008 na przykład). Następnie sprawdziłam iperfumy, i też się okazuje że sprzedają podróby. Sprawdzałam perfumesco i nie mają Victorii. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę jakikolwiek sklep bez negatywnej opinii lub tego typu oskarżeń więc wolę zapytać się osób tutaj. Z góry dziękuję
A, czy kupowała któraś z was ze strony parfems.pl? Bo znalazłam tam perfumy które mnie interesują, ale chcę się upewnić przed zakupem
Możesz poprosić w wiadomości o podanie kodów z perfum i przez to sprawdzić datę ich produkcji, znam jedną perfumerie internetowo/stacjonarna gdzie od razu podane są takie dane ale nie sądzę żeby miała ck

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 17:53   #3115
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Kupowałam na iperfumy od lat do teraz. Siostra kupiła perfum Bvlgari Jasmin Noir, woda perfumowana dla kobiet 100 ml w listopadzie - zapach mi sie spodobał wiec kupiłam w grudniu.
Okazało sie że zupełnie inna nalepka pod butelka i zapach wcale nie trwały.
Ja sobie psiknęłam na jednej ręce siostry perfumem na drugiej rece moja butelka -siostra tak samo - wieczorem stwierdziłyśmy ze to nie jest to samo.
Wysłałam perfumy na reklamację by wyjaśniono mi dlaczego tak jest.
Dostałam info ze perfumy sa oryginałem oraz pachną i reklamacja taka ze moga oddac pieniadze.
Fakt innych naklejek pod butelkami nie zostal wyjasniony.
Temu juz nie wiem ale gdybym nie miała porownania z jej butelka kupiona zaledwie 4 tyg wczeniej w owym sklepie myslala bym ze towar jest ok ale wiem teraz ze jednak sklep wysyla rozny towar pomimo zakupionego tego samego.
Zraziłam sie raz a dobrze a szkoda bo wczesniej z 10x robiłam zakupy.
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2017-01-02 o 17:54
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 19:01   #3116
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 340
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Kupowałam na iperfumy od lat do teraz. Siostra kupiła perfum Bvlgari Jasmin Noir, woda perfumowana dla kobiet 100 ml w listopadzie - zapach mi sie spodobał wiec kupiłam w grudniu.
Okazało sie że zupełnie inna nalepka pod butelka i zapach wcale nie trwały.
Ja sobie psiknęłam na jednej ręce siostry perfumem na drugiej rece moja butelka -siostra tak samo - wieczorem stwierdziłyśmy ze to nie jest to samo.
Wysłałam perfumy na reklamację by wyjaśniono mi dlaczego tak jest.
Dostałam info ze perfumy sa oryginałem oraz pachną i reklamacja taka ze moga oddac pieniadze.
Fakt innych naklejek pod butelkami nie zostal wyjasniony.
Temu juz nie wiem ale gdybym nie miała porownania z jej butelka kupiona zaledwie 4 tyg wczeniej w owym sklepie myslala bym ze towar jest ok ale wiem teraz ze jednak sklep wysyla rozny towar pomimo zakupionego tego samego.
Zraziłam sie raz a dobrze a szkoda bo wczesniej z 10x robiłam zakupy.
a nie posiadasz zdjęć? może kupiłaś EDT?
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 14:09   #3117
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałam zapytać się was o www.avcosmetics.pl.
Zamówiłam u nich 2 flakony, tester Dior poison girl i Narciso Rodriguez For Her L'Absolu i mam bardzo mieszane uczucia...

Dior moim zdaniem był psikany, nie było tego "powietrza" w rurce, jakoś flakon wygląda na taki z ubytkiem, przyszedł bez jakiegokolwiek kartonika, taka po prostu czysta flaszka.

Jeżeli chodzi o Narciso to jestem zawiedziona, tu kopiłam produkt, zafoliowany, znacznik przeciw kradzieży zamontowany itp. ale zapach... nawet jak psiknę to na ręce ledwo go czuję, ba po chwili totalnie go nie czuję - tyle się naczytałam i nasłuchałam że Narciso to kiler, że ma trwałe zapachy, moce a tu TAKIE ROZCZAROWANIE, aż mi się płakać chce.

Perfumeria jest dość nowa na rynku i mam wrażenie że dostałam jakieś "lewe" perfumy.

Ja też się naczytałam i nasłuchałam, a na moim ciele to żaden killer, a mały piesio z podkulonym ogonem. Trzy-cztery godziny max i to przy skórze.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 14:28   #3118
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Ja też się naczytałam i nasłuchałam, a na moim ciele to żaden killer, a mały piesio z podkulonym ogonem. Trzy-cztery godziny max i to przy skórze.
Tylko u mnie to było pół godziny może godzina z nosem przy skórze, to samo u mojego męża (kazałam mu na sobie testować &#128512 na nim się zawsze wszystkie zapachy świetnie utrzymują a tu taka sama lipa jak i u mnie, dodatkowo zapach nie trzymał się na ubraniach- robiłam test na kaszmirowym sweterku i bawełnianej bluzce...już na tym chyba powinien być wyczuwalny, sprawdzałam i ja i mój mąż i nic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

W każdym razie złożyłam reklamację, wysłałam perfumy, powinny dojść dzisiaj (priorytet z potwierdzeniem odbioru) i pozostałe mi czekać....mają 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, nie wiem tylko czy od zgłoszenia czy od otrzymania przesyłki?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 23:43   #3119
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ktoś zamawiał z Perfumy plaza? nie widzę ich w pierwszym poście a chciałabym zamówić Chanel w dobrej cenie
http://www.perfumyplaza.pl/chanel-co...ay-100-ml.html
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 01:03   #3120
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ktoś zamawiał z Perfumy plaza? nie widzę ich w pierwszym poście a chciałabym zamówić Chanel w dobrej cenie
http://www.perfumyplaza.pl/chanel-co...ay-100-ml.html
Sklep jest przecież podany w pierwszym poście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.