Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 06:50   #3121
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII


Gratuluję wszystkim mini i maxi zamówień w D.
Jakie to szczęście, że miałam wolne w piątek uniknęłam pokus

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Witam się w nowym tygodniu wreszcie się ochłodziło i leje
wyciągnęłam z paczkomatu dwa zam z D z próbkami niespodziankami Sensai. Jedna to 8 ml Milky soap (https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...SearchSeo=TRUE) a drugie to 3,5ml kremu samoopalacza https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=3TJVRhYm6

tak że jestem połowicznie zadowolona

Też miałam ten samoopalacz, ale się pozbyłam dziada od jakiegoś czasu nie kuszą mnie niespodzianki Sensai - za często dostawałam właśnie takie samoopalacze albo (o zgrozo ) podkłady w mega ciemnych odcieniach

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Od jakiegoś tygodnia używam sobie miniatur Vichy Idealia i są nawet fajne
krem do twarzy - dobrze nawilża i troszkę rozświetla;
krem pod oczy - dobry, nawilża i szybko się wchłania;
serum - ma śliczny kolor, taki beżowo-holograficzny dla mnie trochę za gęste (wolę bardziej wodniste sera), ale poza tym nie mam zastrzeżeń - dobrze nawilża i rozświetla
krem BB - trafił mi się odcień Medium ale o dziwo teraz przy mojej niewielkiej opaleniźnie daje radę w opakowaniu wydaje się bardzo ciemny, wręcz mulacki ale na twarzy ładnie stapia się z kolorem skóry i nie odcina na szyi dobrze wyrównuje koloryt, nie robi plam
Każdy z tych kosmetyków mam w tubce 3ml i po tygodniu codziennego stosowania zostało ok. 1/3 pojemności - więc bardzo wydajne
Tak się bałam, żeby mnie nie uczuliły te kosmetyki i udało się

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-08-17 o 06:44
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:31   #3122
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Gratuluję wszystkim mini i maxi zamówień w D.
Jakie to szczęście, że miałam wolne w piątek uniknęłam pokus

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------




Też miałam ten samoopalacz, ale się pozbyłam dziada od jakiegoś czasu nie kuszą mnie niespodzianki Sensai - za często dostawałam właśnie takie samoopalacze albo (o zgrozo ) podkłady w mega ciemnych odcieniach

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Od jakiegoś tygodnia używam sobie miniatur Vichy Idealia i są nawet fajne
krem do twarzy - dobrze nawilża i troszkę rozświetla;
krem pod oczy - dobry, nawilża i szybko się wchłania;
serum - ma śliczny kolor, taki beżowo-holograficzny dla mnie trochę za gęste (wolę bardziej wodniste sera), ale poza tym nie mam zastrzeżeń - dobrze nawilża i rozświetla
krem BB - trafił mi się odcień Medium ale o dziwo teraz przy mojej niewielkiej opaleniźnie daje radę w opakowaniu wydaje się bardzo ciemny, wręcz mulacki ale na twarzy ładnie stapia się z kolorem skóry i nie odcina na szyi dobrze wyrównuje koloryt, nie robi plam
Każdy z tych kosmetyków mam w tubce 3ml i po tygodniu codziennego stosowania zostało ok. 1/3 pojemności - więc bardzo wydajne
Tak się bałam, żeby mnie nie uczuliły te kosmetyki i udało się

no piątek był intensywny zamówieniowo ja tez już wiecej nie będe pisac się na niespodzianki z Sensai bo obniżają poziom tych niespodzianek fajnie że Idealia Ci podeszła. Mam gdzieś parę próbek ale jeszcze ich nie wykorzystałam. Musze wypróbować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:34   #3123
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

I jak oceniacie prezenty w YR? Te reczniki to chyba maleńkie... A woda myślałam, że od 39 zł...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:46   #3124
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no piątek był intensywny zamówieniowo ja tez już wiecej nie będe pisac się na niespodzianki z Sensai bo obniżają poziom tych niespodzianek fajnie że Idealia Ci podeszła. Mam gdzieś parę próbek ale jeszcze ich nie wykorzystałam. Musze wypróbować
Ja chyba tylko 5-6 razy trafiłam fajne Sansaiki (krem pod oczy, emulsje do twarzy) a mini zamówień złożyłam ze 30 dlatego już się nie piszę na te próbki ale serum G. by mnie kusiło

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A takie balerinki do polatania https://www.primamoda.com.pl/kolekcj...rda-13790.html W oko mi wpadły 3 pary szpilek, ale już dość, no bo ileż można mieć szpilek , okazało się, że płaskich mam tylko 2 pary, więc kupiłam, taki przyspieszony prezent urodzinowy
Śliczne butki ja mam za dużo balerin szukam fajnych sandałów, albo szpilek, ale na razie wielka posucha

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dlatego najbardziej lubię kupować online, bo na taką ilość próbek i prezentów nie ma szans w stacjonarnych sklepach niestety.
Ja też

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie kliknęłam z paroma gratisami:
świetne zamówienie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:47   #3125
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no piątek był intensywny zamówieniowo ja tez już wiecej nie będe pisac się na niespodzianki z Sensai bo obniżają poziom tych niespodzianek fajnie że Idealia Ci podeszła. Mam gdzieś parę próbek ale jeszcze ich nie wykorzystałam. Musze wypróbować
Ja zamowilam, bo chce te mini buteleczki a reszta pójdzie w świat.





Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
I jak oceniacie prezenty w YR? Te reczniki to chyba maleńkie... A woda myślałam, że od 39 zł...
Takie sobie, ale złoże chyba zamówienie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:47   #3126
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
Dzisiaj dopadłam sklep organique...
Kupiłam czekoladowe masełko wyrównujące kolor, krem do twarzy z dyni, maseczkę algową borówkową, piankę do mycia pomarańczową, balsam ananasowy do ciała i ałun... Przepadlam... Jak tam wszystko ładnie pachnie!!
I jeszcze w tym tygodniu z bourjuois bronzer CZEKOLADOWY, pachnie i wyglada jak tabliczka mlecznej czekolady! Cudo! Szkoda tylko, że takie drogie. Przy okazji skorzystałam w SP z kosmetyk za 1zl i wzielam maskę gliss kur dla ekstremalnie zniszczonych wlosow �� i jeszcze w D dezodorant dla TZ'a invictusa (do wcześniejszej edt) , dwie maseczki pod oczy w takich okrągłych pojemniczkach z S... I chyba tyle... pieniędzy nie ma, czas wracac do domu xd
Tak to jest jak się mnie zostawia na 3 dni samą sobie w Warszawie xd bo tz wybył na zajecia z pilotażu

Aaa no i z próbek jakie dostałam to 2x one milion pack rabanne, D&G dolce, Neski zapach jakis armaniego, krem+50, i z organique serum i cos tam jeszcze dniowego do tego kremu wczesniej wymienionego )
Jak to cudownie, że nie ma u mnie organique
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:48   #3127
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jak to cudownie, że nie ma u mnie organique
ale sklep internetowy mają
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 07:56   #3128
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Po co ja weszłam na stronę YR nawet niezłe te prezenty, a zapasów mi ubyło czuję się kuszona

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale sklep internetowy mają
ale w stacjo czuć te piękne zapachy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:59   #3129
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Po co ja weszłam na stronę YR nawet niezłe te prezenty, a zapasów mi ubyło czuję się kuszona

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------



ale w stacjo czuć te piękne zapachy
ja też jestem kuszona w YR - tym kremem gratisowym
Ale nie wiem co zamówić... co zamawiacie?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:03   #3130
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja też jestem kuszona w YR - tym kremem gratisowym
Ale nie wiem co zamówić... co zamawiacie?
Ja naładowałam cały koszyk żeli pod prysznic to najszybciej schodzi no i tę kosmetyczkę z miniaturami za 25zł + gratisowy krem i woda. Chyba się opłaca zamówić jeszcze się zastanowię, czy kliknąć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:07   #3131
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja też jestem kuszona w YR - tym kremem gratisowym
Ale nie wiem co zamówić... co zamawiacie?
Ja wczoraj zamowilam serie bio, bo była przeceniona a teraz bronzer (świetny i skład ok), pomadkę w kredce, bazę pod cienie i nie pamiętam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 08:09   #3132
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamowilam serie bio, bo była przeceniona a teraz bronzer (świetny i skład ok), pomadkę w kredce, bazę pod cienie i nie pamiętam
który bronzer?
ja na pewno zamówie:
peeling do stóp
płyn do demakijazu dwufazowy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:13   #3133
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jak to cudownie, że nie ma u mnie organique
hah ja staram się nie wchodzić do tego sklepu, bo wszystko mi się tam podoba i wszystko chciałabym mieć
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:13   #3134
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Śliczne butki ja mam za dużo balerin szukam fajnych sandałów, albo szpilek, ale na razie wielka posucha



Też patrzyłam na sandały, bo moje już wołają o pomoc, niestety już wszystko wykupione a zostały albo brzydkie albo niewygodne. Ja mam w tym roku te https://www.primamoda.com.pl/kolekcj...aly-10589.html , kupowałam jeszcze w normalnej cenie, myślałam, że jak dam więcej i kupię prawdziwą skórę to mi dłużej wytrzymają a tu klops. Co prawda są chyba najwygodniejsze jakie miałam w życiu, podeszwa bardzo mięciutka i lekka, nic nie obciera, ładnie się prezentują na stopie i co najważniejsze podeszwa nie odparza mi stopy, no ale jakoś tak się szybko zniszczyły przy palcach. Za to pojawiają się już kolekcje jesienne szpilek Normalnie nie wiedziałam na co patrzeć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:14   #3135
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

uff jak to dobrze ze YR używam tylko dezodorantów i mam zapas jeszcze 4 więc nie kusi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:16   #3136
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
uff jak to dobrze ze YR używam tylko dezodorantów i mam zapas jeszcze 4 więc nie kusi
A ja w ogóle nic nie używam z YR, zawsze mi się kojarzyło z jakością z Avonu, ale pewnie się mylę . Miałam kilka kremów do rąk i żeli po prysznic jakiś "gwiazdkowych" i przypominały mi właśnie Avon
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:20   #3137
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Też patrzyłam na sandały, bo moje już wołają o pomoc, niestety już wszystko wykupione a zostały albo brzydkie albo niewygodne. Ja mam w tym roku te https://www.primamoda.com.pl/kolekcj...aly-10589.html , kupowałam jeszcze w normalnej cenie, myślałam, że jak dam więcej i kupię prawdziwą skórę to mi dłużej wytrzymają a tu klops. Co prawda są chyba najwygodniejsze jakie miałam w życiu, podeszwa bardzo mięciutka i lekka, nic nie obciera, ładnie się prezentują na stopie i co najważniejsze podeszwa nie odparza mi stopy, no ale jakoś tak się szybko zniszczyły przy palcach. Za to pojawiają się już kolekcje jesienne szpilek Normalnie nie wiedziałam na co patrzeć
Jesienne kolekcje butów są boskie czekam na przeceny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:21   #3138
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nic nie używam z YR, zawsze mi się kojarzyło z jakością z Avonu, ale pewnie się mylę . Miałam kilka kremów do rąk i żeli po prysznic jakiś "gwiazdkowych" i przypominały mi właśnie Avon
mem własnie podobne odczucia. Tych deo używam bo nie mają alluminium i kiedyś kupiłam zapas ale jak je wykończę to chyba nie kupię kojejny raz. Miałam z YR jakieś peelingi i masła do ciala ale nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. Jedyne co lubiłam z YR to perfumy Ode au Reve kochałam ten zapach a potem wycofali je i obraziłam się YR
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:22   #3139
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

A ja potrzebuję balerin i sandałek i nie mogę się zmusić by iść na sklepy:/ tak tego nie lubię, albo nic mi się nie podoba, albo nie pasuje, albo nie ma rozmiaru:/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 08:24   #3140
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nic nie używam z YR, zawsze mi się kojarzyło z jakością z Avonu, ale pewnie się mylę . Miałam kilka kremów do rąk i żeli po prysznic jakiś "gwiazdkowych" i przypominały mi właśnie Avon
Jakość podobna zapachy żeli czy balsamów mają ładne ale składy dalekie od "natury"


Po zimnej kalkulacji nie klikam YR tołpa mi bardziej służy na wątku YR czytałam same niepochlebne opinie o nowej wodzie, więc tym bardziej odpuszczam

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
uff jak to dobrze ze YR używam tylko dezodorantów i mam zapas jeszcze 4 więc nie kusi
Które to? mają w składzie alu? jak wykończę Clarinsową kulę to chcę kupić coś bez tego paskudztwa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:25   #3141
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Mi zauroczenie YR też przeszło
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:26   #3142
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

w nowym tygodniu

Ja z YR uwielbiałam ich wodę do demakijażu - tę w fioletowym opakowaniu, z bławatkiem bodajże? Po jakimś czasie niestety przestała mi służyć, więc odstawiłam, ale 1,5 roku używania wspominam jak najbardziej pozytywnie. Teraz nr 1 to ten balsam-olejek z Tołpy, niechże będzie w końcu darmowa wysyłka albo zniżka na niego

Nic nie zamówiłam kosmetycznego w weekend, zrobiłam tylko niezbędne zakupy w Rossmannie (no dobra, może nie do końca niezbędne - balsam opalający nie był na liście potrzeb Ale pozostałe rzeczy już tak ). Za to w Top Secret było -20% na produkty z wyprzedaży, to poległam. Od dziś ban na zakupy!

Martusia, kup sobie Super Deo albo dezodorant z aloesem (o, ten). Ja chyba mam dziwną skórę, ale działają na mnie lepiej niż antyperspiranty

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2015-08-17 o 08:29
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:27   #3143
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Za mną chodzi takie zamówienie:
Peeling do stóp
kod: 00271

szczegóły » 13.90 zł
zamiast 19.90 zł
oszczędzasz
6.00 zł sztuk:
123456789 13.90 zł Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Pur Bleuet
kod: 60087

szczegóły » 16.90 zł
zamiast 24.00 zł
oszczędzasz
7.10 zł sztuk:
123456789 16.90 zł Wygładzająca baza do powiek
kod: 17987

szczegóły » 9.90 zł
zamiast 39.00 zł
oszczędzasz
29.10 zł sztuk:
123456789 9.90 zł Krem wygładzający zmarszczki na dzień


szczegóły » prezentsztuk:
1gratis
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:29   #3144
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jesienne kolekcje butów są boskie czekam na przeceny
No własnie, są boskie A przeceny pewnie dopiero gdzieś listopad-grudzień

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mem własnie podobne odczucia. Tych deo używam bo nie mają alluminium i kiedyś kupiłam zapas ale jak je wykończę to chyba nie kupię kojejny raz. Miałam z YR jakieś peelingi i masła do ciala ale nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. Jedyne co lubiłam z YR to perfumy Ode au Reve kochałam ten zapach a potem wycofali je i obraziłam się YR
A które to nie mają alu? Wszystkie czy tylko jakieś wybrane?

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jakość podobna zapachy żeli czy balsamów mają ładne ale składy dalekie od "natury"
No właśnie ta ich jakość
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:30   #3145
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mem własnie podobne odczucia. Tych deo używam bo nie mają alluminium i kiedyś kupiłam zapas ale jak je wykończę to chyba nie kupię kojejny raz. Miałam z YR jakieś peelingi i masła do ciala ale nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. Jedyne co lubiłam z YR to perfumy Ode au Reve kochałam ten zapach a potem wycofali je i obraziłam się YR
Ja ich mam ochotę zabić za wycofanie Ode a l'amour, Rose Absolue, Ming shu i wieeeele innych
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:32   #3146
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Które to? mają w składzie alu? jak wykończę Clarinsową kulę to chcę kupić coś bez tego paskudztwa

te - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...z-aloesem.html
nie widzę ich na stronie YR ale widze że jest jakis podobny z lawendą.

Te aloesowe nie mają żadnych aluminiów niby ale tak też działają jakby nie miały nie jest to na pewno antyperspirant ja go uzywam jak nie musze wychodzić w miejsce gdzie sie spocę bo nie działa wtedy. Dlatego jak wykoncze to wiecej nie kupuję. A wlaśnie - znacie jakis antyperspirant bez aluminium który cokolwiek działa? miałam tez Nivea Pure & Natural i jest znacznie lepszy niż ten rocherowy. Ale nie ma co ukrywać nie nadaje się na imprezę w klubie czy siłownię

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja ich mam ochotę zabić za wycofanie Ode a l'amour, Rose Absolue, Ming shu i wieeeele innych
no właśnie nie wiem co oni tak wycofują te zapachy wycofania Ode au Reve im nigdy nie zapomnę

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


A które to nie mają alu? Wszystkie czy tylko jakieś wybrane?
te na pewno nie mają: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...z-aloesem.html ale jakośc nie powala
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:33   #3147
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;52437413] w nowym tygodniu

Ja z YR uwielbiałam ich wodę do demakijażu - tę w fioletowym opakowaniu, z bławatkiem bodajże? Po jakimś czasie niestety przestała mi służyć, więc odstawiłam, ale 1,5 roku używania wspominam jak najbardziej pozytywnie. Teraz nr 1 to ten balsam-olejek z Tołpy, niechże będzie w końcu darmowa wysyłka albo zniżka na niego

Nic nie zamówiłam kosmetycznego w weekend, zrobiłam tylko niezbędne zakupy w Rossmannie (no dobra, może nie do końca niezbędne - balsam opalający nie był na liście potrzeb Ale pozostałe rzeczy już tak ). Za to w Top Secret było -20% na produkty z wyprzedaży, to poległam. Od dziś ban na zakupy!

Martusia, kup sobie Super Deo albo dezodorant z aloesem (o, ten). Ja chyba mam dziwną skórę, ale działają na mnie lepiej niż antyperspiranty [/QUOTE]

Dzięki za propozycje rozejrzę się za nimi trochę się boję, ze te dezodoranty bez alu nie będą działać, ale w końcu zdrowie ważniejsze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:34   #3148
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;52437413]

Martusia, kup sobie Super Deo albo dezodorant z aloesem (o, ten). Ja chyba mam dziwną skórę, ale działają na mnie lepiej niż antyperspiranty [/QUOTE]

a ten super Deo to jakiej to firmy?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:37   #3149
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
te - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...z-aloesem.html
nie widzę ich na stronie YR ale widze że jest jakis podobny z lawendą.

Te aloesowe nie mają żadnych aluminiów niby ale tak też działają jakby nie miały nie jest to na pewno antyperspirant ja go uzywam jak nie musze wychodzić w miejsce gdzie sie spocę bo nie działa wtedy. Dlatego jak wykoncze to wiecej nie kupuję. A wlaśnie - znacie jakis antyperspirant bez aluminium który cokolwiek działa? miałam tez Nivea Pure & Natural i jest znacznie lepszy niż ten rocherowy. Ale nie ma co ukrywać nie nadaje się na imprezę w klubie czy siłownię

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------


no właśnie nie wiem co oni tak wycofują te zapachy wycofania Ode au Reve im nigdy nie zapomnę

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------


te na pewno nie mają: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...z-aloesem.html ale jakośc nie powala
Te Nivea też mam na liście w razie czego YR w takim razie odpuszczam
Ja na szczęście na siłkę nie chodzę, ale nie lubię mokrych plam na bluzkach mogliby wymyślić jakiś zdrowszy zamiennik alu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 08:38   #3150
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje rozejrzę się za nimi trochę się boję, ze te dezodoranty bez alu nie będą działać, ale w końcu zdrowie ważniejsze
na codzień są wystarczające zupełnie. Ja tez staram sie nie używac już tych z alu i parabenami bo się naczytałam o raku piersi i spanikowalam tylko jak idę na siłownię albo na jakieś nocne wyjście gdzie wiem ze będzie gorąco i brak możliwości wzięcia prysznica to używam mocnego antyperspirantu. Tak to nie i zauważyłam że na początku, po odstawieniu dezodorantów z alu pociłam się przez tydzień straszliwie a potem jakoś się to unormowało i nawet w te największe upały nie było źle a dawniej to i z antyperspirantem byłam w taką pogodę mokra i śmierdząca pod pachą. Najwyraźniej organizm umie sobie sam to wyregulować tak więc widzę znaczą poprawę po odstawieniu tego syfu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.