Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 13:43   #3301
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
świetnie Twoje zdjęcie w tej gazecie wygląda

ja używam na twarz 50, na ciało (tj ręce, szyja, dekolt) - 50+ (zwykle Babydream). ale, kurcze, słońce mnie i tak łapie na rękach. może to przez wiatr, może po prostu jakoś się ściera kiedy czasem kogoś przytulę dziwna sprawa. chyba muszę zainwestować w coś innego niż Babydream, ale równie niedrogiego, gdyż używam tego w takich ilościach, że bym zbankrutowała na filtrze aptecznym za 50zł znacie jakąś stabilną 50+ drogeryjną? może Lirene ma jakieś 50+? bo ostatnio widziałam tylko 50.
W aptece internetowej, w której robię zakupy jest wyprzedaż produktów firmy Avene; sztyft (SPF 30), podkład (SPF 50), krem do twarzy dla skóry wrażliwej i suchej (SPF 50+) oraz krem do miejsc szczególnie wrażliwych (SPF 50+). Data ważności tych artykułów wypada we wrześniu lub grudniu tego roku.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:21   #3302
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
może Lirene ma jakieś 50+? bo ostatnio widziałam tylko 50.
Tak, a dokłądniej to Lirene Kids ma 50+. Mam to mleczko, smaruję nim ręce, dekold itp. i narazie mnie chyba słońce nie chwyta. W Rossmanie powinno być i chyba też w Naturze.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:36   #3303
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Tak, a dokłądniej to Lirene Kids ma 50+. Mam to mleczko, smaruję nim ręce, dekold itp. i narazie mnie chyba słońce nie chwyta. W Rossmanie powinno być i chyba też w Naturze.
a też jest taki tłusty i świecący jak babydream?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:07   #3304
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a też jest taki tłusty i świecący jak babydream?
Babydream nie próbowałam, więc nie mogę porównać . Lirene jest tłusty trochę, ale da się przeżyć. Tragedii nie ma, nie wyglądam jak wysmarowana olejem. Z tym, że oczywiście na ciało nie nakładam przepisowej ilpści, bo chyba bym do głowy prędzej dostała i zbankrutowała .
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:12   #3305
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a to mleczko lirene jest stabilne? bo gdzieś na wizażu czytałam, że chyba nie
ja polecam filtry melascreen ducray - nie są drogie jak na apteczne filtry i bardzo przyjemne w stosowaniu
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:32   #3306
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a to mleczko lirene jest stabilne? bo gdzieś na wizażu czytałam, że chyba nie
ja polecam filtry melascreen ducray - nie są drogie jak na apteczne filtry i bardzo przyjemne w stosowaniu
a świeci się i lepi? Bo potrzebuję czegoś na kilka dni pod namiotem... będzie gorąco i dużo ruchu, a nie chcę cała oblepić się kurzem i piachem.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 16:10   #3307
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

W towarzystwie kurzu i piachu chyba nie bardzo się spisze. Tak przypuszczam .

A czy stabilny? Niby na opakowaniu pisze, że tak, ale na jakimś forum właśnie też jakaś osoba pisała, że nie jest. Ja też tam żadnych fotostabilnych filtrów UVA nie widzę .

A Ducray przeszło 50zł za 100ml (mleczko) . To przeszło 3 razy tyle wychodzi, co Lirene. Ale chyba trudno znaleźć tańszy, fotostabilny, który dobrze chroni... A jak już mowa o Durayu, to zapytam o coś . Ma ktoś porównanie z SVR Lysalpha spf 50? Czy trudno go rozsmarować? SVR niby fajny, ale niestety lubi zostawiać białe smugi i po jakimś czasie zaczynam się strasznie świecić . Na przykład balsam Sorayi mimo, że był bardzo tłusty, to łątwo było go zmatowić i ten mat utrzymywał się bardzo długo, z SVR nie ma tak lekko. Więc jak ma się ta sprawa z Ducrayem?
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2011-06-29 o 17:24
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 17:29   #3308
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a świeci się i lepi? Bo potrzebuję czegoś na kilka dni pod namiotem... będzie gorąco i dużo ruchu, a nie chcę cała oblepić się kurzem i piachem.
właśnie nie przynajmniej dla mnie jest najmniej lepiącym się filtrem, który do tej pory stosowałam.
Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
W towarzystwie kurzu i piachu chyba nie bardzo się spisze. Tak przypuszczam .

A czy stabilny? Niby na opakowaniu pisze, że tak, ale na jakimś forum właśnie też jakaś osoba pisała, że nie jest. Ja też tam żadnych fotostabilnych filtrów UVA nie widzę .

A Ducray przeszło 50zł za 100ml (mleczko) . To przeszło 3 razy tyle wychodzi, co Lirene. Ale chyba trudno znaleźć tańszy, fotostabilny, który dobrze chroni... A jak już mowa o Durayu, to zapytam o coś . Ma ktoś porównanie z SVR Lysalpha spf 50? Czy trudno go rozsmarować? SVR niby fajny, ale niestety lubi zostawiać białe smugi i po jakimś czasie zaczynam się strasznie świecić . Na przykład balsam Sorayi mimo, że był bardzo tłusty, to łątwo było go zmatowić i ten mat utrzymywał się bardzo długo, z SVR nie ma tak lekko. Więc jak ma się ta sprawa z Ducrayem?
w aptece internetowej słonik kosztuje 40zł jest bezsmugowy, łatwo go rozsmarować, dużo łatwiejszy 'w obróbce' niż np filtry avene czy lrp. i jak dla mnie nie jest tłusty.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:43   #3309
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
właśnie nie przynajmniej dla mnie jest najmniej lepiącym się filtrem, który do tej pory stosowałam.

w aptece internetowej słonik kosztuje 40zł jest bezsmugowy, łatwo go rozsmarować, dużo łatwiejszy 'w obróbce' niż np filtry avene czy lrp. i jak dla mnie nie jest tłusty.
O, no faktycznie. Dzięki . Za taką cenę mozna kupić. Ale bezsmugowe jest mleczko, czy krem? Zrozumiałam, że chodzi ci o mleczko, ale wolę się upewnić. Do twarzy właśnie krem chciałam kupić, zapomniałam dodać .
(i chyba znowu zamiast wydać pieniądze na ciuchy, to wydam na filtr... życie filtromaniaczek jest trudne i pełne wyrzeczeń... )

----------------------------

Kurcze, dopiero teraz zauważylam, że wcześniej odpowiedziałam na pytanie, które nie było do mnie . Sorry...
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2011-06-29 o 18:05
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:02   #3310
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Podpisuję się pod Ducrayem. Dla mnie to też chyba najlepszy filtr
Co do opalnia rąk, to moje też złapały dziwny szarawy kolor (z odrobiną żółci i zieleni). No cóż, mam wakacyjną opaleniznę
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:08   #3311
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja tam jestem wierna Kolastynie dzieciaczkowej 50. Wchłania się całkowicie, nie tłuści, nie robi smug, bieli leciutko jak się nałoży dużo, ale dla mnie to plus No i chroni, ja musiałam przebywać na dużym słońcu i mam tylko właśnie taki "brudek" a nie opaleniznę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 08:42   #3312
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
O, no faktycznie. Dzięki . Za taką cenę mozna kupić. Ale bezsmugowe jest mleczko, czy krem? Zrozumiałam, że chodzi ci o mleczko, ale wolę się upewnić. Do twarzy właśnie krem chciałam kupić, zapomniałam dodać .
(i chyba znowu zamiast wydać pieniądze na ciuchy, to wydam na filtr... życie filtromaniaczek jest trudne i pełne wyrzeczeń... )

----------------------------

Kurcze, dopiero teraz zauważylam, że wcześniej odpowiedziałam na pytanie, które nie było do mnie . Sorry...
i krem, i mleczko a jeśli nawet jakoś nierównomiernie ci się rozsmaruje to można to łatwo rozetrzeć, bez 'uszkodzenia powłoki', jak to jest np z avene czy biodermą.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:51   #3313
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
i krem, i mleczko a jeśli nawet jakoś nierównomiernie ci się rozsmaruje to można to łatwo rozetrzeć, bez 'uszkodzenia powłoki', jak to jest np z avene czy biodermą.
Dzięki za odpowiedź . Chyba skuszę się w najbliższym czasie, bo trochę denerwuje mnie przy SVR ta konsystencja i to, że szybko "schnie" na skórze i dlatego zostają te smugi. Ale cóż, wykorzystać go i tak muszę. Oby Ducray okazał się idałem... .
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:29   #3314
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hej dziewczyny!
Nie wiem czy śledzicie bloga/twittera/youtube Dulce Candy, ale niedawno wrzuciła zdjęcie swoich ulubionych sunblocków... Czy widziała, któraś z Was jeden z wymienionych?
Oba zbierają dobre opinie na YT, ten w spray'u zostawia ładną poświatę na skórze, a ten w tubce nie zapycha porów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x2_6e29f5e (1).jpg (71,6 KB, 53 załadowań)
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:40   #3315
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

hmm może będą w Angli,wybieram się niedługo
ogólnie to może jest tam coś ciekawego dla bladolicych,czego u nas nie ma?
na pewno w planach mam odwiedzić Primarka,Lusha i kupić tangle teezer
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:05   #3316
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

słuchajcie kiedyś była mowa o podkładzie z gosha w nr 32 http://www.superdrug.com/foundation/...23458/&bklist=. Jeśli jest dostępny w tej drogerii to znaczy, że jest też w normalnej w Szkocji zdaje się.. moja koleżanka tam jest i obczai jego kolor no i być może go kupię (no ona mi kupi ) jak będzie super jasny
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 16:36   #3317
JanisJoplin
Raczkowanie
 
Avatar JanisJoplin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Tak czytam i czytam i końca nie widać...czyli generalnie to jak dla kogoś lumene płynny vanilla jest idealny to raczej nie ma szans, żeby w Polsce dostać podkład lepiej kryjący od nieszczesnego lumene, który nie kosztuje majątek i nie jest minerałami kupowanymi przez neta? Obecnie jestem troszke opalona i mam inglota amc lw100 bodajże(ogólnie to ekspedientki w inglotach zawsze próbują wcisnąc zbyt ciemny podkład) i jest w ok. Ale w zime to może być lekko za ciemny...prosze o ratunek bo jestem w permanentnej fazie zwątpienia jeżeli chodzi o kolorystyke podkładów w naszym kraju
JanisJoplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:54   #3318
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez JanisJoplin Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam i końca nie widać...czyli generalnie to jak dla kogoś lumene płynny vanilla jest idealny to raczej nie ma szans, żeby w Polsce dostać podkład lepiej kryjący od nieszczesnego lumene, który nie kosztuje majątek i nie jest minerałami kupowanymi przez neta? Obecnie jestem troszke opalona i mam inglota amc lw100 bodajże(ogólnie to ekspedientki w inglotach zawsze próbują wcisnąc zbyt ciemny podkład) i jest w ok. Ale w zime to może być lekko za ciemny...prosze o ratunek bo jestem w permanentnej fazie zwątpienia jeżeli chodzi o kolorystyke podkładów w naszym kraju
Ymmm... Make Up Atelier... Ale kosztuje 96 zł...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:18   #3319
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

up up
co fajnego niedostępnego u nas dorwę w Anglii?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 23:04   #3320
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

W "Dobrych Radach" jest ciekawy wątek o pielęgnacji twarzy w różnych ciepłych krajach. Np. o maseczce z dwóch dużych obranych pomidorów, oliwy z oliwek i śmietanie(ma rozjaśniać skórę i odblokowywać pory), o maseczce z migdałów, mąki z ciecierzycy. O masowaniu twarzy kawałkiem ananasa Generalnie ciekawe propozycje, jutro się z pomidorami pobawię Mam mieszkanie dla siebie na cały dzień, to skorzystam
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 00:04   #3321
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
W "Dobrych Radach" jest ciekawy wątek o pielęgnacji twarzy w różnych ciepłych krajach. Np. o maseczce z dwóch dużych obranych pomidorów, oliwy z oliwek i śmietanie(ma rozjaśniać skórę i odblokowywać pory), o maseczce z migdałów, mąki z ciecierzycy. O masowaniu twarzy kawałkiem ananasa Generalnie ciekawe propozycje, jutro się z pomidorami pobawię Mam mieszkanie dla siebie na cały dzień, to skorzystam
ananasem się kiedyś masowałam i polecam, fajnie rozjaśnia buźkę i można to często praktykować,masować parę minut,potem rozciapciać i jako maseczkę nałożyć dodatkowo. Z pomidorem też próbowałam ale podrażnił jak nie wiem skóra paliła i czerwone placki zakwitły z tym że ja samym pomidorkiem "przemywałam":brzydal :
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 08:21   #3322
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Co do zakupów w Anglii to ja bym zaczaiła się na Illamasqua i Dainty Doll
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 09:43   #3323
JanisJoplin
Raczkowanie
 
Avatar JanisJoplin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ymmm... Make Up Atelier... Ale kosztuje 96 zł...
Dziękuje z odpowiedz...czyli tak jak myślałam. Niestety żyjemy w kraju murzynów. Jeszcze kiedys używałam max factora LP 100(kupiony w Anglii) ale z tego co ogladałam to raczej w Polsce kolorystyka konczy sie na 102 maksymalnie...da sie znalezc ta 100 w Polsce, czy raczej all?
JanisJoplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:15   #3324
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez JanisJoplin Pokaż wiadomość
Dziękuje z odpowiedz...czyli tak jak myślałam. Niestety żyjemy w kraju murzynów. Jeszcze kiedys używałam max factora LP 100(kupiony w Anglii) ale z tego co ogladałam to raczej w Polsce kolorystyka konczy sie na 102 maksymalnie...da sie znalezc ta 100 w Polsce, czy raczej all?
uch, ja mam ten podkład w odcieniu nr 100 i okropnie ciemny jest + utlenia się jeszcze o jakies jakies 2 tony
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:17   #3325
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez JanisJoplin Pokaż wiadomość
Dziękuje z odpowiedz...czyli tak jak myślałam. Niestety żyjemy w kraju murzynów. Jeszcze kiedys używałam max factora LP 100(kupiony w Anglii) ale z tego co ogladałam to raczej w Polsce kolorystyka konczy sie na 102 maksymalnie...da sie znalezc ta 100 w Polsce, czy raczej all?
Da się. Ale znajdzie się go jedynie w malutkich, prywatnych drogeryjkach. W sieciówkach go nie ma

Z tym, że LP 100 nie jest jakoś specjalnie jasny. Gosh, Bourjois, Revlon Ivory są podobnie jasne, a np. Nyx "Pale" jest zdecydowanie jaśniejszy.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-07-02 o 10:26
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:11   #3326
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Masakra...

Chyba zostaje nam illa biała ew.115.

Ja muszę zerknąć na meow- na zerówki.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:45   #3327
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Masakra...

Chyba zostaje nam illa biała ew.115.

Ja muszę zerknąć na meow- na zerówki.
a ile kosztuje ta illa z przesyłką? quench pisała, że jest bardzo wydajna, więc można by spróbować zamówić ją na 'rozlewkę' gdyby to doszło do skutku to byłabym chętna na jakieś 10-15ml
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 13:48   #3328
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Oprócz Illamasqua świetne są też podkłady Make Up Atelier. Mam już dwa opakowania; jeden kolor to chłodny beż; jaśniejszy niż revlony czy wszelkie drogeryjne podkłady, drugi to porcelana - typowy 'świnkowiec' - różowy, ale cudnie się dopasowuje do mojej chłodnej cery
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:47   #3329
JanisJoplin
Raczkowanie
 
Avatar JanisJoplin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja mialam tego maxfactora lp 100 jakies 2-3 lata temu kupione w Anglii nie mam porównania. Tylko pamietam że to było okrycie roku dla mnie taki jasny podkład. Wszystkie za ciemne mialam. Nie jestem biała, mam w zime taka vanilla z lumene, jest praktycznie idealny i w stopniu jasności i odcieniu. (nazwanie go podkładem jest przesadzone)

Dzięki za odpowiedzi...make up atelier hmm wyglada zachecająco może się skusze jak zużyję wszytskie co mam cena troche wysoka ale jak taki świetny to warto się zastanowic..
A i pamiętam że na yt słyszałam, że flormar ma jasne bardzo podkłady nie wiem ile w tym prawdy...widziałam gdzieś w wątku jakiegoś słocza i był różowy a to dla mnie raczej nie dobrze. Wie ktoś jaki to poziom jasności? A i nie wiem o co chodzi z tym utlenianiem bo mi sie tak nigdy nie dzieje...

Edytowane przez JanisJoplin
Czas edycji: 2011-07-02 o 15:17 Powód: zapomniałam dopisac
JanisJoplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 15:54   #3330
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

O utlenianiu się mówimy wtedy, kiedy podkład w kontakcie z sebum i powietrzem ciemnieje. Zwykle podkłady ciemnieją o ton, czasem jest jednak tak, że oksydacja jest bardzo intensywna i podkład (niby dobrze dobrany kolorystycznie) robi się nagle zbyt ciemny. Na śniadej skórze oksydacja nie jest tak widoczna jak na skórze porcelanowej.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.