W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 18:34   #3361
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

no ale nie stresuj się teraz.. miejmy nadzieje,ze nic sie nie stało..
każdemu się może zdarzyć..

zapomniałabym.. wicza.. kolor Ci nie wyszedł? szkoda.. ;/ idź mie po drugą farbę tym razem ciemną i machaj!
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:45   #3362
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

ok, zaczynam sie juz gubic

werka - totalnie nie rozumiem o co w tym wszystkiem chodzi (tzn dlaczego tak, a nie inaczej), ale to twoje zycie i twoje wybory, sama swieta nie jestem wiec ciebie kamienowac nie bede. chcesz, to czekaj, chociaz nie wiem czy warto zycie marnowac na czekanie... mloda jeszcze jestes, wszystko przed toba, po co sie wrecz "pazurami wczepiac" w tego jednego, co mily jest, ale tak naprawde moze nic nie czuc? zebys kiedys nie skonczyla jak ja, albo jeszcze gorzej...

brook, spokojnie... w trakcie okresu szanse sa minimalne... sa, bo sa, ale naprawde minimalne i musialabys miec podwojne jajeczkowanie czy jak to tam, zeby cos z tego wyniklo. Ale zawsze jest ryzyko, wiec po prostu - seks bez zabezpieczenia NIGDY nie jest bezpieczny! powtarzaj jak mantre az przestaniesz robic glupoty
A czemu nigdy, bo nawet jak sie bierze tabletki, albo ma spirale, to jest niebezpieczny gdy sie czesto zmienia partnerow. A ty przeciez nie wiesz, gdzie ten twoj wczesniej ogonka maczal i czy zadnego syfa ci nie podarowal. stad gumki sa konieczne az partner nie stanie sie stalym i mniej wiecej zaufanym.

Tz wyciagnal mnie do sklepu, mielismy plyty kupic czyste bo sie skonczyly, ale sklep byl zamkniety i pojechalismy do marketu... no i mnie namowil na drozsza i ciemniejsza farbe (i tak sie nie dalam skusic na te najlepsza, preference... a w sumie szkoda, bo roznica w cenie niewielka...) i jeszcze kupilismy sobie te najnowsze maszynki do golenia wilkinsona, te z trimmerami na trzonkach (wersje meska i damska oczywiscie)... tylko w sumie nie wiem po co mi to, moje jednorazowki (10 za funta) byly idealne...
O i tak wlasnie wiedzma psuje sobie radosc z zakupow...


EDIT: lenka, no jutro bede farbowac, niech odpoczna ten jeden dzien... no i niech mi wyschna... i tak pewnie jedno opakowanie farby nie starczy mi na cale wlosy... oby tylko na odrosty starczylo...

kanija, gdzies sie podziewala? juz myslalam, ze zniknelas na dobre, jak wiele innych dziewczyn....
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.

Edytowane przez witchwq
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:47
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:45   #3363
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

oby chyba na dniach kupie test po ilu wychodza one?

witcha a jaki kolor mial wyjsc?
osobiscie polecam czekoladei chyba by ci pasowala
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:51   #3364
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Brook, nieeeeeeee.... chyba nie ma takiego testu co by ci teraz prawde powiedzial.... jesli opozni ci sie przyszly okres to wtedy mozesz test robic. o.

a kolor mial byc sredni braz. szlag by to. tz stwierdzil, ze gdzieniegdzie mam "zlote" wlosy. oczywiscie tylko na odrostach, bo reszty wogole nie ruszylo, poza tym farby ledwo na odrosty starczylo...
teraz kupilam clairol nice'n easy natural dark brown, czyli naturalny ciemny braz... uzywalam jej kiedys, srednio zadowolona, ale to ciut tanszy substytut preferance czy jak to tam...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:51   #3365
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Z testem to do okresu sie chyba czeka. Tzn. jak sie spoznia to sie robi. Ale w sumie jest taki test co chyba mozna od razu, tzn. ze nie trzeba czekac az sie okresuje. Matko nie wiem .

Juz sie nie moge doczekac jak skoncze te tradzikowe tabletki, wtedy pigul nie trza bedzie brac, bedzie mozna konczyc w srodku. Ach cudnie .

Edit- ja mam takie mega odrosty, ze juz musze do fryzjera!! Ale z moimi checiami, to pewnie na swieta sie wybiore.
__________________
Pani żonka

Edytowane przez gonka23
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:52
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:52   #3366
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez gonka23 Pokaż wiadomość
Z testem to do okresu sie chyba czeka. Tzn. jak sie spoznia to sie robi. Ale w sumie jest taki test co chyba mozna od razu, tzn. ze nie trzeba czekac az sie okresuje. Matko nie wiem .

Juz sie nie moge doczekac jak skoncze te tradzikowe tabletki, wtedy pigul nie trza bedzie brac, bedzie mozna konczyc w srodku. Ach cudnie
tak, z krwi, bete mozna zrobic... ale brook jest teraz u nas przeciez i zapewne nie jest zarejestrowana w przychodni... ot co.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:53   #3367
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

edit: pardą,nie było pytania,doczytałam co trzeba.. sory :/
__________________



Edytowane przez Lena_20
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:57
Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 18:54   #3368
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
tak, z krwi, bete mozna zrobic... ale brook jest teraz u nas przeciez i zapewne nie jest zarejestrowana w przychodni... ot co.
Ale nie nie, test ciazowy, taki apteczny mi chodzi. Ze nie trzeba czekac do okresu, ja chyba taki robilam. Zaraz poszukam w Bootsie .

I mam - http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...atalogId=11051
__________________
Pani żonka

Edytowane przez gonka23
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:55
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:19   #3369
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

witcha ale mam to karte ubezpieczeniowa europjeka wiec moglabym zrobic badanie krwi na ciaze? jak to sie mowi na to po angielsku wogole?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:27   #3370
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
witcha ale mam to karte ubezpieczeniowa europjeka wiec moglabym zrobic badanie krwi na ciaze? jak to sie mowi na to po angielsku wogole?
nie wiem czy bys mogla, w sumie z tego co pamietam z mojej kliniki to test ciazowy chyba 5-10 funtow kosztowal bez rejestracji, wiec w sumie nie tak zle, ale tego i tak nie zrobisz kilka dni po stosunku! najwczesniej z tydzien-dwa po fakcie.
Nie wiem jak to dokladnie bedzie po angielsku... ja bym powiedziala "pregnancy blood test" albo cos w tym stylu.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:00   #3371
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

witcha a latałam tu i tam, byłam troche nad morzem gdzie i tak sztorm co chwila ( czyt.deszcz co sekunde), a jutro mam rozmowe o prace i siedze teraz i sie ucze ustaw...luduu juz wymiękam, nie wiem po co sie ucze jak i tak nic nie pamiętam ;/

brook a znalazłaś juz jakąś prace w tej england?
kanija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 21:45   #3372
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

ja nie szukam tylko czekam az mnie przyjma w tym hotelu co pracuje tz iego brat
podobno zaczynam w sobote...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:59   #3373
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

ja znów do dupy,moja głowa..

chyba się zwijam stąd
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 22:00   #3374
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
ja znów do dupy,moja głowa..

chyba się zwijam stąd
bidulko walnij sie spac, sen pomaga
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 07:30   #3375
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

dziękuję, za wsparcie dziewczynki
będę na bieżąco informowac co i jak, narazie siły zbieram

Brook, plis nastepnym razem pomyśl, zanim zrobicie to bez zabezpieczenia, oszczędzi Ci to późniejszego stresu.

Werka, oboje macie spore problemy zdrowotne (on terapia, Ty terapia) czy uważasz, że bylibyście w stanie stworzyć solidny związek??
on szuka siebie, Ty też...
sama nie wiem...

Edytowane przez vesna84
Czas edycji: 2009-07-24 o 08:07
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:03   #3376
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
kawa ale przeciez w czasie okresu sa dni nieplodne bo wszytsko wylatuje z nas...w necie pierw o tym czytalismy....niech mnie ktoras uswiadomi...

gonka a kiedy ty to powiedzialas co on wtedy odpowiedzial? chodiz mi o reakcje

werka bardzo dziwne to
ja mam NN i nie podchodiz mi wymyslanie swoich innych ja w schemat nn
a tym bardziej nie wyobrazam sobie by terapeutka zakazywala zwiazkow...
Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Nie on nie zwala na to. Poczytaj posta mojego z 17:49. Ma w pełni poważne zamiary.
Postęp w terapii jest - mniej się boję, ale dalej nie mogę patrzeć na seks.
Brook - no cóż, taka jej wola - to nie ja prowadzę terapię. Może ten schemat doprowadził go do NN ?
A myślałaś o "białym małżeństwie" ? Związek bez seksu?
Polecam wizyte u seksuologa sama nie byłam, ale myślałam swego czasu, nadal mam trochę stres myśląc o seksie Ale mi przehcodzi.
Polecam te audycje: http://www.tok.fm/TOKFM/0,89508.html?str=2 , może rzeczowa wiedza Ci pomoże przełamać ten lęk (Dla Ciebie poelcam szzególnie audycję "O Aseksualizmie"

Cytat:
Napisane przez gonka23 Pokaż wiadomość
Z testem to do okresu sie chyba czeka. Tzn. jak sie spoznia to sie robi. Ale w sumie jest taki test co chyba mozna od razu, tzn. ze nie trzeba czekac az sie okresuje. Matko nie wiem .

Juz sie nie moge doczekac jak skoncze te tradzikowe tabletki, wtedy pigul nie trza bedzie brac, bedzie mozna konczyc w srodku. Ach cudnie .

Edit- ja mam takie mega odrosty, ze juz musze do fryzjera!! Ale z moimi checiami, to pewnie na swieta sie wybiore.
Ja się boję, żeby TŻ kończył w środku... Mimo, że biore tabletki. Ah, paranoja
A test można robić z tego co wiem tydzień po zapłodnieniu, a zapłodnienie może się odbyć nawet tydzień po stosunku (najnowsze badania wykazały , że plemniki w dobrych warunkach, tj. pochwie nawet tydzień przeżywają ) czyli test robimy po 2 tygodniach od stosunku. Najlepszą ma skuteczność w dzień spodziewanego okresu, rano. O! Mówi to wyjadaczka
__________________

Edytowane przez intransitive
Czas edycji: 2009-07-24 o 09:20
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:05   #3377
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

A mi się dziś kijowo zaczął dzień i oczywiście teraz mam już zwalony na maxa humor
Boże, kiedy ja uporządkuję swoje życie, bo narazie to daleko do tego.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:08   #3378
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

a co się stało Kawa?
Bardzo emocjonalnie reagujesz, mnie na to pomagają ćwiczenia oddechowe (oddychanie przeponowe),takie relaksujące. Naprawdę duuużo mi dały.

http://www.brzuch-odchudzanie.dlamni...e_przepona.htm
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:25   #3379
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

dzięń dobry..

ja też tak mam jak kawa.. coś nie tak i już potem leeeci... :/ też nie za dobry dzien mam.. głowa taka jeszcze.. dokucza mi no.. nie wyspałam sie.. i w ogóle.. eh.. i pogoda do kitu.. no jak tu ma sie co chcieć..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 11:27   #3380
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Miałam mieć wyniki jeszcze jednego egzaminu dzisiaj, niby w elektronicznym indeksie i oczywiście niczego nie mam, co oznacza że będę musiała dzwonić do dziekanatu, może za tydzień się odważę po 5 piwach szlag mnie trafia z tym uniwerem, bo kurde nie mogą raz normalnie podać czegoś tylko of kors niekompletne, itp itd, nie dość że z kierunkiem nie trafiłam, to jeszcze się użerać z cholerną biurokracją.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:47   #3381
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

troche porażka,u nas wyniki były podane do końca sesji czyli 28 czerwiec i do tego czasu sesja ma być zamknięta... ja oczywiście jeden oblałam,ale wyniki były podane... Ale wiadomo , profesorkowie sobie często olewają:/
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:18   #3382
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Miałam mieć wyniki jeszcze jednego egzaminu dzisiaj, niby w elektronicznym indeksie i oczywiście niczego nie mam, co oznacza że będę musiała dzwonić do dziekanatu, może za tydzień się odważę po 5 piwach szlag mnie trafia z tym uniwerem, bo kurde nie mogą raz normalnie podać czegoś tylko of kors niekompletne, itp itd, nie dość że z kierunkiem nie trafiłam, to jeszcze się użerać z cholerną biurokracją.
kawcia, jak chcesz to ja zadzwonie, podaj tylko namiary
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:22   #3383
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Intra - dzięki za pomoc Jeśli nic nie będzie wychodzić u psychologa to na pewno pójdę do seksuologa. Choć nie zastanawiałam się nad "białym małżeństwem". M pewnie to zrozumie. Rodzinie pewnie będzie gorzej, bo rodzice bardzo chcą wnuków. Bo póki co to seks nie wchodzi w rachubę. Prawdopodobnie trauma z starych lat zostanie we mnie do końca życia.

A odnośnie sesji to ostatni egzamin miałam 14 lipca i dzięki temu, że mamy system elektroniczny. Dzięki temu wyniki są w ciągu dwóch dni - my nazywamy to totolotkiem - karta odpowiedzi wygląda tak jak ta do gry do totolotka.

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-07-24 o 12:23
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:26   #3384
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

werka - jednak warto próbować się tego pozbyć, nie musisz od razu być boginią seksu ale szkoda by było się pozbawiać tej cudownej części życia, która jakby nie była wspomaga wydzielanie endorfin ;p taki naturlany antydepresant. korzyści jest oczywiście o wiele więcej. Tak więc nie poddawaj się, zwłaszcza , ze mieszkasz w miejscu gdzie jest dość swobodny dostęp do seksuologów
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 13:58   #3385
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Intra dzięki - popytam mojej doktor (psycholog) co o tym sądzi i gdzie by polecała się udać.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:05   #3386
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

w Wawie jest dr Andrzej Depko, zastępca przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Zresztą on prowadzi te audycje. Udaj się tam!
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:07   #3387
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

teraz to ja jestem obrażona ,że w albumie tak mało dziewczyn.. nie ładnie tak!


idę się walnąć chyba to bed


intra.. ja bym wolała do lwa starowicza jak już.. hah
__________________



Edytowane przez Lena_20
Czas edycji: 2009-07-24 o 14:09
Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:09   #3388
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

do bed, o tej porze Lenka??
ja jeszcze 20 min i wychodze z pracy
dziś ide na sztuczne naswietlanie
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:10   #3389
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
w Wawie jest dr Andrzej Depko, zastępca przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Zresztą on prowadzi te audycje. Udaj się tam!
Dzięki , poszukam namiarów na niego.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:12   #3390
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez vesna84 Pokaż wiadomość
do bed, o tej porze Lenka??
ja jeszcze 20 min i wychodze z pracy
dziś ide na sztuczne naswietlanie
no co.. zmęczona jestem

ah.. a co to za naświetlanie? jakaś ciemna jestem
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.