nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 13:03   #3661
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny czy odcień 110 do suchej jest bardzo różowy ? Nie mogę go znaleźć w żadnym douglasie. Dotychczas używałam 110 dla mieszanej ale chcę zmienić na suchą, tylko boję się że będzie różowy jak świnka a chcę zakupić na allegro. Prosze o pomoc?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 13:12   #3662
Cosily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witajcie dziewczyny!
Osobiście nie używałam jeszcze tego produktu, ponieważ dopiero się przymierzam do zakupu. Chciałabym kupić go na Allegro ale boje się, że wybiorę nie zbyt pasujący kolor, a mam jasną karnacje. Już nie raz wybrałam zły kolor, bo to za jasny albo za ciemny i do tego jeszcze kolor dobierałam w drogeriach, a tam jest takie światło... same wiecie.
Cosily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 13:14   #3663
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Cosily Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Osobiście nie używałam jeszcze tego produktu, ponieważ dopiero się przymierzam do zakupu. Chciałabym kupić go na Allegro ale boje się, że wybiorę nie zbyt pasujący kolor, a mam jasną karnacje. Już nie raz wybrałam zły kolor, bo to za jasny albo za ciemny i do tego jeszcze kolor dobierałam w drogeriach, a tam jest takie światło... same wiecie.
to najlepiej udaj się do douglasa po próbki, sprawdź w domu a następnie kup na allegro
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:37   #3664
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jeśli macie problem z doborem pudru do Revlona, to ja Wam bardzo polecam wypróbować puder Vipera transparentny matujący. Dla mnie jest on najlepszy. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-4...nsparentny.htm - to jest ten, ale w nowym kwadratowym opakowaniu z różowym puszkiem. Ja go nakładam dużym pędzlem do pudru i naprawdę w bardzo małych ilościach i jestem bardzo zadowolona z efektu .
niestety, mnie się warzy

Cytat:
Napisane przez lemonnka1988 Pokaż wiadomość
O! Ja właśnie u tego sprzedawcy z linku zamawiałam..
rzeczywiście jest teraz informacja o zmianie opakowania ale jak ja zamawiałam to tego nie było i właśnie to mnie zmyliło, że na zdjęciach są inne butelki niż ta którą ja dostałam..
faktycznie podkład nie wyglądał na stary ale też nie znalazłam na nim kodu produkcji..
no cóż - w każdym bądź razie, nie działał tak cudownie na moją buźkę tzn. byłam zadowolona po nałożeniu go ale później już nie tak fajnie wyglądał..
Amer Comme Chicotin-> napisz jak tam wrażenia po użyciu podkładu
nie wiem, czy tylko ja widzę powiązanie z dwiema rzeczami .. ?
generalnie kobiety, które kupiły produkt wyglądający jak wyglądać powinien, twierdzą, że jest perfekcyjny. u mnie tak samo - drogeryjny zakup, trzyma cały dzień bez żadnej skazy.
a tu produkt kupiony na all, niezgodny ze zdjęciem i opisem, i jeszcze nie działa tak długo jak powinien..

Cytat:
Napisane przez madlen_m Pokaż wiadomość
Ja własnie pierwszy raz zamowilam Revlon do cery t/m 320, mam go dzis pierwszy raz na sobie, kolor wydaje sie odpowiedni do koloru mojej cery. Łatwo sie rozporwadzil, nie pozostawil smug, u mnie akurat nie ma rożowego odcienia tylko taki ładny bez.Takze wg mnie jest ok, dobrze, ze nie wzielam jakiegos wpadajacego w żółc bo wtedy bym była za żółtaPolecam nr 320 co cery lekko opalonej.pozdrawiam
jak nie masz różowego tonu, to masz ton żółty.
w CS stosowane są tylko dwie tonacje odcieni, to PR ma tych tonacji więcej.

Cytat:
Napisane przez rec Pokaż wiadomość
Dziewczynki!!
W superpharm jest promo na Revlonka 58 zeta kosztuje. Chyba sie skuszę..
akurat kiedy kasy nie mam :x

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki

Od dnia dzisiejszego jestem szczęśliwą posiadaczką wyżej wymienionego podkładu, kolorek 180 Sand Beige dla cery normalnej i suchej.
Kolorek ładnie się stapia z cerą, zobaczymy czy nie ściemnieje.
Powiem wam, że nie widzę różnicy w nakładaniu tego podkładu od zwykłego. A nakładam go paluszkami. Jutro przetestuje go w warunkach wyjściowych, dzisiaj był testowany tylko w domu.
Na razie nie będę się wypowiadać na jego temat, bo mam go zbyt krótko

Ja kupowałam go na allegro ->> LINK
obserwuj pod kątem różowienia jestem ciekawa, czy to reguła.

Cytat:
Napisane przez Cosily Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Osobiście nie używałam jeszcze tego produktu, ponieważ dopiero się przymierzam do zakupu. Chciałabym kupić go na Allegro ale boje się, że wybiorę nie zbyt pasujący kolor, a mam jasną karnacje. Już nie raz wybrałam zły kolor, bo to za jasny albo za ciemny i do tego jeszcze kolor dobierałam w drogeriach, a tam jest takie światło... same wiecie.
najlepiej udaj się do Douglasa soute, poproś o makijaż Revlonem, wróć do domu, zbadaj dokładnie jak wygląda twarz: światło dzienne/światło sztuczne i kup w drogerii.
chyba że oszczędzasz, no to allegro.

Edytowane przez muszki
Czas edycji: 2010-10-16 o 16:39
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 18:17   #3665
patrycja 0403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam mieszaną cerę z lekkim tradzikiem i zastanawiam się nad kupnem tego produktu, nie wiem czy bedzie dobry. Chciałabym żeby bardzo dobrze wyglądał na twarzy i żeby długo się trzymał..
patrycja 0403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 19:04   #3666
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
niestety, mnie się warzy

oj, to szkoda . Dla mnie jest idealny. A z Miss Sporty antybakteryjny transparentny prasowany próbowałaś? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rec-423375.htm
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 20:11   #3667
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez patrycja 0403 Pokaż wiadomość
Mam mieszaną cerę z lekkim tradzikiem i zastanawiam się nad kupnem tego produktu, nie wiem czy bedzie dobry. Chciałabym żeby bardzo dobrze wyglądał na twarzy i żeby długo się trzymał..
Cera to indywidualna sprawa, musisz po prostu przetestować go na swojej i będziesz wiedziała czy to podkład dla Ciebie jeśli chodzi o trwałość to CS jest w tej kategorii jednym z lepszych (moim zdaniem)

Mnie pudry z Vipera też zapychały, więc nie byłam zadowolona.
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria

Edytowane przez miki223
Czas edycji: 2010-10-16 o 20:12
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 21:13   #3668
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Masz rację, każda z nas cerę ma inną i to co jest dla mnie dobre nie koniecznie będzie dobre dla innych.

Ja osobiście jestem zadowolona z pudrów z Vipery. Używam obecnie tego lekko koloryzującego dla każdego typu cery, ale przymierzam się do tego matującego.

Co do podkładu z Revlona to na razie spisuje się na medal
Nie chce go zbytnio przechwalać, zobaczymy jak dłużej go po stosuje.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 21:37   #3669
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez patrycja 0403 Pokaż wiadomość
Mam mieszaną cerę z lekkim tradzikiem i zastanawiam się nad kupnem tego produktu, nie wiem czy bedzie dobry. Chciałabym żeby bardzo dobrze wyglądał na twarzy i żeby długo się trzymał..
jeżeli masz taką skórę, to pewnie ma ona skłonności do zapychania się ?
musisz przetestować, bo problemem może być bardziej zapychanie.
takto trwałość produktu, to ok 9 godzin przy wzmożonym wysiłku - z moich odczuć - a podejrzewam, że jest podobnie u wszystkich.

także z matowieniem i kryciem powinno być ok, raczej uważaj na pory.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 23:11   #3670
patrycja 0403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

kupie go, to się okaże jaki będzie w praktyce... mam nadzieję że będę z niego zadowolona )
patrycja 0403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:16   #3671
Remy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Colorstay to najlepszy podkład, jaki miałam. Jednak od kiedy zmienił się skład kremu Bielendy do cery naczynkowej (którego używałam jako krem pod podkład), już dwie, trzy godziny po nałożeniu podkładu wyglądam jak krokodyl : | podkład się waży, nieestetycznie wygląda. Wiem, że potrzebuję dobrego nawilżacza (pomimo suchej cery używam odcienia 110 do tłustej - do suchej jest zdecydowanie zbyt ciemny), ale musi też radzić sobie z naczynkami. Macie jakieś propozycje?
Remy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 12:24   #3672
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Remy Pokaż wiadomość
Colorstay to najlepszy podkład, jaki miałam. Jednak od kiedy zmienił się skład kremu Bielendy do cery naczynkowej (którego używałam jako krem pod podkład), już dwie, trzy godziny po nałożeniu podkładu wyglądam jak krokodyl : | podkład się waży, nieestetycznie wygląda. Wiem, że potrzebuję dobrego nawilżacza (pomimo suchej cery używam odcienia 110 do tłustej - do suchej jest zdecydowanie zbyt ciemny), ale musi też radzić sobie z naczynkami. Macie jakieś propozycje?
Zmiana kremu? jest dużo na rynku kremów do cery naczynkowej, ja byłam całkiem zadowolona ze zwykłej ziaji z bardziej zpecjalistycznych Iwostin ma linię dla naczynkowców
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 13:23   #3673
Cosily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzięki dziewczyny!
Cosily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:35   #3674
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kupiłam w Rossmanie w Bydgoszczy CS za 29,90. Ekspedientka tłumaczyła, że Revlon zmienia szatę graficzną opakowań i stąd wysprzedaż. Uważać trzeba jednak na odcienie, sprawdzać cenę, bo niektóre są za 58 zł a niektóre za 29...
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:25   #3675
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Kupiłam w Rossmanie w Bydgoszczy CS za 29,90. Ekspedientka tłumaczyła, że Revlon zmienia szatę graficzną opakowań i stąd wysprzedaż. Uważać trzeba jednak na odcienie, sprawdzać cenę, bo niektóre są za 58 zł a niektóre za 29...
Gdzie, gdzie? Byłam w G. Fordon i nie było aż takich przecen
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:47   #3676
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

w Rossmanie w Galerii Pomorskiej. W sobotę jeszcze były Tych za 29 było niestety mniej, np kolor Nude do skóry suchej/normalnej (taki kupiłam) był w tej cenie.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:20   #3677
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

U mnie w Rossmanie (Grudziądz) na wyprzedaży jest tylko kilka kolorów- najciemniejsze + Fresh beige, przecena na 30zł.

Aha, i może ktoś chce się wymienić 150 Buff albo 110 Ivory za tylko testowany 180 Sand Beige (wszystko do tłustej/mieszanej) ? Mam wątek na targowisku, ale tu na pewno zagląda więcej dziewczyn używających revlon i może ktoś akurat szuka ciemniejszego... W razie czego skrobcie PW, dogadałybysmy się na targowisku.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 08:34   #3678
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kurczę, będę musiała zajrzeć do G. Pomorskiej. Bo to naprawdę bardzo dobra przecena
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 12:26   #3679
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

W Super Pharm też jest identyczna promocja na ten podkład może spróbuj jeszcze tam.
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 21:12   #3680
Majka722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 155
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam takie pytanie od jakiegoś czasu używam Revlon ColorStay do cery tłustej-mieszanej w kolorze 180 Sand Beige teraz chciała bym zakupić ten sam podkład tylko dla cery suchej-normalnej. Moje pytanie brzmi czy kolor 180 do cery suchej-normalnej będzie taki sam jak do cery tłustej-mieszanej? bo słyszałam że te do cery suchej są ciemniejsze czy to prawda? jak tak to jaki odcień (z cey suchej-normalnej) będzie mniej więcej przypomniał Sand Beige (z cery tłustej-mieszanej) ?nie chcem żeby był za ciemny. I jeszcze chciałam zapytać czy te do cery suchej-normalnej są również w miarę dobrze kryjące? Bardzo dziękuję za pomoc

Może ktoś posiada jakieś zdjęcia z porównaniem tych odcieni? to bardzo chętnie zobaczę również chętnie zobaczę kolorki 110-ivory i 150-buff

Edytowane przez Majka722
Czas edycji: 2010-10-18 o 21:17
Majka722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:43   #3681
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Majka722 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie od jakiegoś czasu używam Revlon ColorStay do cery tłustej-mieszanej w kolorze 180 Sand Beige teraz chciała bym zakupić ten sam podkład tylko dla cery suchej-normalnej. Moje pytanie brzmi czy kolor 180 do cery suchej-normalnej będzie taki sam jak do cery tłustej-mieszanej? bo słyszałam że te do cery suchej są ciemniejsze czy to prawda? jak tak to jaki odcień (z cey suchej-normalnej) będzie mniej więcej przypomniał Sand Beige (z cery tłustej-mieszanej) ?nie chcem żeby był za ciemny. I jeszcze chciałam zapytać czy te do cery suchej-normalnej są również w miarę dobrze kryjące? Bardzo dziękuję za pomoc

Może ktoś posiada jakieś zdjęcia z porównaniem tych odcieni? to bardzo chętnie zobaczę również chętnie zobaczę kolorki 110-ivory i 150-buff
150 buff do cery suchej jest jaśniejszy od 180 sand beige do cery mieszanej, natomiast 180 sand beige do cery suchej jest ciemniejszy.
nie ma koloru, który stopi Ci się idealnie ze 180tką do mieszanej. proponuję jaśniejszy - tonacje buff i sand beige, to żółty.
właściwości są te same dla każdego odcienia ColorStay'a. bez względu na przeznaczenie. trzeba tylko dobrać odpowiedni do posiadanego typu cery.

nie pudruję twarzy i Revlon trzyma mat przez 12 godzin [najdłużej, jak miałam makijaż na twarzy, nie testowałam jeszcze maksymalnego czasu]. szacun dla niego.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:39   #3682
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez rec Pokaż wiadomość
W Super Pharm też jest identyczna promocja na ten podkład może spróbuj jeszcze tam.

Jak dam radę, to zajrzę . Dziękuję
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:47   #3683
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No i jestem w kropce . Czas uzupełnić kosmetyczkę, bo Revlon (do tłustej i mieszanej) się kończy. I teraz mam dylemat, bo 180 jest idealny, bo beżowy, ale na zimę za ciemny. Za to 150 jako odcień jest ok, ale ten różowy pigment mnie denerwuje grrr. No i padło na 110, ale boję się, że znowu trafię na róż . Miesiąc temu robiłam próbkę na żuchwie 110 i wydał mi się świetny, ale nie wiem jak to będzie wyglądać na całej twarzy. Wiecie może czy Rossman prowadzi próbki Revlona? Doradźcie mi . Marzę, by ten 110 był jasnym beżem- to byłby ideał .
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:34   #3684
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
No i jestem w kropce . Czas uzupełnić kosmetyczkę, bo Revlon (do tłustej i mieszanej) się kończy. I teraz mam dylemat, bo 180 jest idealny, bo beżowy, ale na zimę za ciemny. Za to 150 jako odcień jest ok, ale ten różowy pigment mnie denerwuje grrr. No i padło na 110, ale boję się, że znowu trafię na róż . Miesiąc temu robiłam próbkę na żuchwie 110 i wydał mi się świetny, ale nie wiem jak to będzie wyglądać na całej twarzy. Wiecie może czy Rossman prowadzi próbki Revlona? Doradźcie mi . Marzę, by ten 110 był jasnym beżem- to byłby ideał .
Niestety nie mam dobrych wiadomości, posiadam odcień 150 i testowałam 110. W tym ostatnim wyglądałam jak świnka na mojej twarzy był okropnie różowy przez co dekolt wyglądał jakbym jadła za dużo marchewki, taki niezdrowo żółty Ale powiem Ci że w Buff 150 nie zauwazyłam ani grama różowego odcienia, to raczej beż w dodatku odrobinę ziemisty więc w moim odczuciu nie mam mowy o różu.
Z tego co wiem Rossmann nie robi próbek podkładów, jedynie Douglas.
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:13   #3685
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
No i jestem w kropce . Czas uzupełnić kosmetyczkę, bo Revlon (do tłustej i mieszanej) się kończy. I teraz mam dylemat, bo 180 jest idealny, bo beżowy, ale na zimę za ciemny. Za to 150 jako odcień jest ok, ale ten różowy pigment mnie denerwuje grrr. No i padło na 110, ale boję się, że znowu trafię na róż . Miesiąc temu robiłam próbkę na żuchwie 110 i wydał mi się świetny, ale nie wiem jak to będzie wyglądać na całej twarzy. Wiecie może czy Rossman prowadzi próbki Revlona? Doradźcie mi . Marzę, by ten 110 był jasnym beżem- to byłby ideał .
Ja mam 150 i nie ma ani trochę różu w nim, to taki jasny chłodny beż raczej. a 110 właśnie jest podobno różowy
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 15:50   #3686
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziękuję Dziewczyny . Czyli widocznie musiałam trafić albo na podróbkę, albo stary czy coś ;/. Naprawdę 150 był różowy i czułam się jak prosię . Zaryzykuję i zamówię 150. Najwyżej pomieszam go z jakimś innym podkładem i stworzę beż ;p.

Pomogłyście mi bardzo
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 11:45   #3687
KtosNiewazneKto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: REVLON COLORSTAY który najlepszy?

Właśnie się zastanawiam nad kupnem tego podkładu dla cery tłustej ale czytałam opinie, że po nim robią się straszne wypryski. Czy to prawda? Proooszę pomóżcie
KtosNiewazneKto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 11:39   #3688
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Proszę o pomoc
chcę zamówić na allegro ten podkład, ale oczywiście mam problem z doborem odcienia. Poszłam do Douglasa po próbki, ale w moim mieście jest straszna przepaść pomiędzy odcieniami (s.tłusta): jest 180 (za jasny), 220 (za różowy), a później od razu 320 (za ciemny)
Chciałam kupić 300 lub 310 (zależy mi na żółtych odcieniach). I tu pojawia się mój problem.
Czy między nimi jest duża różnica? Czy 310 jest sporo jaśniejszy od 320? 320 był dużo za ciemny.
Z jednej strony boję się, że 300 będzie za jasny (wyczytałam, że jest troche ciemniejszy od 180), a 310 za ciemny :sciana:
Czy któraś z Was ma porównanie pomiędzy tymi dwoma odcieniami?

(Miałam ostatnio próbkę 220, ale jest zdecydowanie za różowy. Chciałabym coś żółtego, i trochę ciemniejszego od 220)

Proszę o pomoc
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:58   #3689
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc
chcę zamówić na allegro ten podkład, ale oczywiście mam problem z doborem odcienia. Poszłam do Douglasa po próbki, ale w moim mieście jest straszna przepaść pomiędzy odcieniami (s.tłusta): jest 180 (za jasny), 220 (za różowy), a później od razu 320 (za ciemny)
Proszę o pomoc
w Łodzi i Krakowie to samo. Wszędzie 220 a później 320 :/ Nic pomiędzy :/

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez rec Pokaż wiadomość
W Super Pharm też jest identyczna promocja na ten podkład może spróbuj jeszcze tam.
ale jaka promocja? ColorStay kosztuje tylko 30 zł???
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:24   #3690
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny moja sis chce kupic revlon a używa 400 astora lift i ja nie wiem czy proponowac jej golden caramel czy toast do tłustej..........




DESPORADKA - weź 300 - to jest mój idealny odcień nieróżowy!!!
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2010-10-31 o 17:25
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.