Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-29, 16:44   #3691
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez weronikafajkowska Pokaż wiadomość
Hej, wie ktoś może gdzie mogę kupić dobrej jakości xxx ]? Do tej pory mieszkałam sama i się jakośâ˜☠organizowałam z rzeczami, ale od czasu gdy mój facet postanowił się do mnie wprowadzić, pomału zaczynamy się nie mieścić w meblach, które mamy.
Czy dobrej jakości to ciężko powiedzieć bo sami będziemy testować, ale my kupiliśmy w Bodzio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1.08.2015




Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-26 o 07:24 Powód: link
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 21:05   #3692
alutka021
półka bez wiercenia do ła
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Ja jeszcze zbieram na swoje mieszkanie, ale z miesiąca na miesiąc coraz bliżej realizacji
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
alutka021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 13:51   #3693
julitastrzal123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Najlepszym roziwązaniem jest mieć na własnośc mieszkanie, jesli się planuje przyszłość. JA z mężem zdecydowałam się zamieszkać w Pozananiu. Skorzystaliśmy z usług firmy xxx która jest deweloperem mieszkaniowym. Oprócz mieszkania liczy się otoczenie, które jest całe zielone. Samo mieszkanie jest bardzo wyciszone, co pozwala wygodnie się zrelaksować. Atrakcyjne mieskzanie, to na dzisiejsze czasy. to podstawa budowania związku.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-26 o 07:21 Powód: link
julitastrzal123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 14:34   #3694
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez julitastrzal123 Pokaż wiadomość
Najlepszym roziwązaniem jest mieć na własnośc mieszkanie, jesli się planuje przyszłość. JA z mężem zdecydowałam się zamieszkać w Pozananiu. Skorzystaliśmy z usług firmy xxx która jest deweloperem mieszkaniowym. Oprócz mieszkania liczy się otoczenie, które jest całe zielone. Samo mieszkanie jest bardzo wyciszone, co pozwala wygodnie się zrelaksować. Atrakcyjne mieskzanie, to na dzisiejsze czasy. to podstawa budowania związku.


Teraz zielone a za rok czy dwa bedziesz miala sasiada w bloku obok story bedzie zagladal ci w okna bo bloki beda tak blisko. Niedziekuje mieszkanie w nowym budownictwie

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-26 o 07:21 Powód: link w cytacie
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 14:51   #3695
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Atrakcyjne mieskzanie, to na dzisiejsze czasy. to podstawa budowania związku.
Buahahaha!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 17:40   #3696
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Przecież to jaka reklama...

Co tam dziewczyny u was ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 17:57   #3697
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Przecież to jaka reklama...

Co tam dziewczyny u was ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślę, że to reklama

U mnie wszystko ok Spełniamy marzenia i budujemy się. Mam nadzieję, że to będzie nasze miejsce na ziemi
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 06:43   #3698
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Zgłosiłam bo tego typu spam niszczy forum.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 09:34   #3699
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Też myślę, że to reklama

U mnie wszystko ok Spełniamy marzenia i budujemy się. Mam nadzieję, że to będzie nasze miejsce na ziemi
Super
My nie czujemy ze to nasze miejsce, w sumie jest ok, nie narzekamy al mogłoby byc lepiej. Tz nabąkuje o budowie domu, ale takie rzeczy to pewnie na starość

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

a my dalej z remontem stoimy. Wkurzam sie czasami bo nie mamy po prostu czasu....
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 14:34   #3700
tony12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Ej, A co sądzicie o tego typu fotelach uszakach jak ten np.?
http://allegro.pl/30-fotel-uszak-ret...312266008.html Ma ktoś coś takiego?
tony12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 09:13   #3701
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Super
My nie czujemy ze to nasze miejsce, w sumie jest ok, nie narzekamy al mogłoby byc lepiej. Tz nabąkuje o budowie domu, ale takie rzeczy to pewnie na starość

a my dalej z remontem stoimy. Wkurzam sie czasami bo nie mamy po prostu czasu....
Chyba wiem co masz na myśli, bo podobnie czułam się w poprzednim domu, który wynajmowaliśmy. Próbowałam coś tam zmieniać ale zawsze niskim kosztem, bo to nie nasze i komuś nie będę remontów robić (i tak 5 lat się męczyłam). Teraz mieszka mi się bardzo fajnie a decyzja o kolejnej budowie wynikała chyba z chęci ucieczki z centrum miasta na obrzeża. Obecny dom od przyszłego dzieli zaledwie 5 km ale różnica jest ogromna. Lasy, jezioro, cisza, spokój. Już kochamy to miejsce.

Cytat:
Napisane przez tony12 Pokaż wiadomość
Ej, A co sądzicie o tego typu fotelach uszakach
Ma ktoś coś takiego?
Uszaki podobają mi się bardzo. Planuję mieć w przyszłym domu. Już mam nawet dla niego miejsce ale coś czuję, że będzie należeć do kota
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-27, 09:51   #3702
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Chyba wiem co masz na myśli, bo podobnie czułam się w poprzednim domu, który wynajmowaliśmy. Próbowałam coś tam zmieniać ale zawsze niskim kosztem, bo to nie nasze i komuś nie będę remontów robić (i tak 5 lat się męczyłam). Teraz mieszka mi się bardzo fajnie a decyzja o kolejnej budowie wynikała chyba z chęci ucieczki z centrum miasta na obrzeża. Obecny dom od przyszłego dzieli zaledwie 5 km ale różnica jest ogromna. Lasy, jezioro, cisza, spokój. Już kochamy to miejsce.


Uszaki podobają mi się bardzo. Planuję mieć w przyszłym domu. Już mam nawet dla niego miejsce ale coś czuję, że będzie należeć do kota
Wiesz my mamy tylko poddasze i nie mogę urządzić tego tak jak bym chciała. Wydalismy bardzo dużo pieniędzy na to ale mamy swoje bez kredytów. Malo placimy. Lokalizacja super. Male miasto ale mieszkamy w prawie samym centrum na uboczu mamy spokój i ciszę. Nawet fajnie ze mamy rodziców blisko po sąsiedzku. Mamy ogrod ale musimy w zasadzie zejsc jak z pierwszego pietra, obejsc dom...Dobrze nam się żyje ale to nie mieszkanie marzeń. Chyba dopiero wybudowane własne będzie tym w 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 11:10   #3703
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez tony12 Pokaż wiadomość
Ej, A co sądzicie o tego typu fotelach uszakach jak ten np.?
http://allegro.pl/30-fotel-uszak-ret...312266008.html Ma ktoś coś takiego?
Mam z abry jest cudowny jak syn noe bedzie go juz mial w pokoju to zabieram go do salonu


My zaczęliśmy dalszy remont dwoch pokoi i myślę ze do polowy maja skonczymy

Cudowny kurz sie niesie ale coz zrobic..
Ogolnie ogarniamy do tego nasz ogrodek, kupilam malemu piaskownice (-aktualnoe walcze z mrowkami..) , niedługo plot będziemy miec by sie od dziadka tżta odgrodzic, i wikline? Dajemy na plot drugi bo mamy wizawi szkole.

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 15:04   #3704
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Wiesz my mamy tylko poddasze i nie mogę urządzić tego tak jak bym chciała. Wydalismy bardzo dużo pieniędzy na to ale mamy swoje bez kredytów. Malo placimy. Lokalizacja super. Male miasto ale mieszkamy w prawie samym centrum na uboczu mamy spokój i ciszę. Nawet fajnie ze mamy rodziców blisko po sąsiedzku. Mamy ogrod ale musimy w zasadzie zejsc jak z pierwszego pietra, obejsc dom...Dobrze nam się żyje ale to nie mieszkanie marzeń. Chyba dopiero wybudowane własne będzie tym w 100%
W sumie to nigdy nie wiadomo, dopóki się nie zamieszka i chwilę nie pomieszka My wybudowaliśmy, nie wisi nad nami kredyt, samo centrum, wszędzie blisko ale... kupiliśmy dom w nl, na obrzeżach i stwierdziliśmy, że to jest właśnie to. Cisza i spokój to jest właśnie to czego nam potrzeba.
Wiem też, że nie potrzebuję spiżarki (wystarczy mi duża szafa) ale muszę mieć pralnię i suszarnię. Będzie też dużo okien, bo lubię jak jest dużo naturalnego światła w pomieszczeniach i nie przeraża mnie, że będę je myć cały weekend (komentarz)

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
Ogolnie ogarniamy do tego nasz ogrodek, kupilam malemu piaskownice (-aktualnoe walcze z mrowkami..) , niedługo plot będziemy miec by sie od dziadka tżta odgrodzic, i wikline? Dajemy na plot drugi bo mamy wizawi szkole.
W Polsce mamy dom obok szkoły. Postawiliśmy wysoki, betonowy płot. Wcześniej było tam liceum, potem gimnazjum (masakra!) a teraz dzieciaczki 1-3 klasa i jest ok
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 23:21   #3705
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Lady u nas to podstawowka, plus mamy Orlika na szcZęście boisko jest dom dalej ale reflektory daja..

W kazdym razie kazdy nauczyciel widzi, od niechcenia zaglada co kogo interere co mam na podworku to wole sie zakryc choc troche

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

My ten plot mamy juz postawiony takze tylko zostaje nam posadzic tuje i sie zakryc choc troche moj synek sie smieje do dzieci no ale on sie smieje i przy bramie wjazdowej i w oknie w salonie

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 09:33   #3706
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
Lady u nas to podstawowka, plus mamy Orlika na szcZęście boisko jest dom dalej ale reflektory daja..

W kazdym razie kazdy nauczyciel widzi, od niechcenia zaglada co kogo interere co mam na podworku to wole sie zakryc choc troche


My ten plot mamy juz postawiony takze tylko zostaje nam posadzic tuje i sie zakryc choc troche moj synek sie smieje do dzieci no ale on sie smieje i przy bramie wjazdowej i w oknie w salonie
U nas sam budynek szkoły jest kilkanaście metrów od domu. Nasz ogród sąsiaduje z salą gimnastyczną i kawałkiem boiska. Jest też budynek, w którym mops magazynuje dary dla potrzebujących i jak jest wydawanie tych darów to jest większy hałas niż jak dzieciaki maja przerwy i biegają po boisku Najbardziej nam zależało, żeby odgrodzić się od boiska, stąd wysoki, betonowy płot, przez który nic nie widać.

U nas czerwiec-lipiec będzie robiony dach i montaż okien w domu Nie możemy uwierzyć, że to już. Tak szybko.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 13:14   #3707
Barbara2536
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Zależy jaka jest lodówka . Każdą można obudować po bokach. Zrobić taką skrzynie do której ją schowamy. Lodówki do zabudowy nie mają bardzo reprezentacyjnych frontów trzeba je zakryć rontem meblowym xx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-05-22 o 14:53 Powód: reklama
Barbara2536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 17:26   #3708
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 975
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Hej. Ja jestem po zakupie domu - 2 sierpnia br. Ok. 140 m2 , ogród 1600 m2 .
Od zawsze, tj. od 30 lat mieszkałam w mieszkaniu z rodzicami i bratem. Moim marzeniem było mieć dom, wyjście do ogrodu, żeby psy mogły sobie wychodzić kiedy chcą. I tak mam. Mam 2 balkony, jeden od północy, drugi od południa. Ten od południa ma ok. 21 m2 . Mam na nim kwiaty, stolik, krzesła, suszarkę na pranie, huśtawkę
Czekam na cyprysy w sklepach, żeby posadzić przy ogrodzeniu. Powoli będę sobie wszystko urządzała
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 07:14   #3709
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Hej. Ja jestem po zakupie domu - 2 sierpnia br. Ok. 140 m2 , ogród 1600 m2 .
Od zawsze, tj. od 30 lat mieszkałam w mieszkaniu z rodzicami i bratem. Moim marzeniem było mieć dom, wyjście do ogrodu, żeby psy mogły sobie wychodzić kiedy chcą. I tak mam. Mam 2 balkony, jeden od północy, drugi od południa. Ten od południa ma ok. 21 m2 . Mam na nim kwiaty, stolik, krzesła, suszarkę na pranie, huśtawkę
Czekam na cyprysy w sklepach, żeby posadzić przy ogrodzeniu. Powoli będę sobie wszystko urządzała
Gratuluję zakupu domu

W obecnym domu mamy taras i balkon. Z balkonu w ogóle nie korzystamy. Kiedyś wystawiałam na niego suszarkę z praniem, raz wypiłam kawę. W nowym domu zrezygnowaliśmy z balkonów mimo, że pan architekt bardzo namawiał i na nie naciskał Każdy wie najlepiej czego chce i czego potrzebuje

Miłego, przyjemnego urządzania domu
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-08, 17:38   #3710
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

witam się z chęcią dołączę do wątku bo zaczynam planować budowę domu. Od kilku miesięcy rozglądam się za własną działką. Mam już upatrzoną działkę jednak jest dosyć droga myślicie że 70 tys za działkę 1500m2 to dużo? Ile kosztowały wasze? Wiem że można kupić taniej, niestety w moich okolicach najniższa cena z jaką się spotkałam to 55 000.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 18:48   #3711
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
witam się z chęcią dołączę do wątku bo zaczynam planować budowę domu. Od kilku miesięcy rozglądam się za własną działką. Mam już upatrzoną działkę jednak jest dosyć droga myślicie że 70 tys za działkę 1500m2 to dużo? Ile kosztowały wasze? Wiem że można kupić taniej, niestety w moich okolicach najniższa cena z jaką się spotkałam to 55 000.
Wszystko zależy od lokalizacji działki: miasto, obrzeża miasta czy wieś oraz czy ma już podłączone media czy jest pusta. Nasza, pod miastem, 1000m2 kosztowała 32000. Jest to cena po negocjacjach. W przyszłym roku będą na sprzedaż działki za nami i chcemy jedną dokupić, żeby powiekszyć ogród. Nie mam pojęcia ile mogą sobie za nią zażyczyć (wiedząc, że nam zależy) ale wtedy wyszłoby za całość +/- 65000 za 2000m2.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 19:03   #3712
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od lokalizacji działki: miasto, obrzeża miasta czy wieś oraz czy ma już podłączone media czy jest pusta. Nasza, pod miastem, 1000m2 kosztowała 32000. Jest to cena po negocjacjach. W przyszłym roku będą na sprzedaż działki za nami i chcemy jedną dokupić, żeby powiekszyć ogród. Nie mam pojęcia ile mogą sobie za nią zażyczyć (wiedząc, że nam zależy) ale wtedy wyszłoby za całość +/- 65000 za 2000m2.
No właśnie, to i tak mniej niż za działkę którą sobie upatrzyłam. Jest to działka na wsi kilka kilometrów od pobliskiego miasta. Okolica wydaje się spokojna, jedyne co mi nie pasuje że jest przy drodze. Na razie się rozglądam. Ta wpadła mi na razie w oko.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 19:09   #3713
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
witam się z chęcią dołączę do wątku bo zaczynam planować budowę domu. Od kilku miesięcy rozglądam się za własną działką. Mam już upatrzoną działkę jednak jest dosyć droga myślicie że 70 tys za działkę 1500m2 to dużo? Ile kosztowały wasze? Wiem że można kupić taniej, niestety w moich okolicach najniższa cena z jaką się spotkałam to 55 000.
My akurat sprzedawaliśmy działkę, 17 arów i ta sama cena, ale miała nieciekawy dojazd. Super lokalizacja w tej samej wielkości potrafi być jeszcze droższa. Wieś powoli rozwijająca się w miasto, powstające osiedle domów jednorodzinnych.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 19:13   #3714
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
No właśnie, to i tak mniej niż za działkę którą sobie upatrzyłam. Jest to działka na wsi kilka kilometrów od pobliskiego miasta. Okolica wydaje się spokojna, jedyne co mi nie pasuje że jest przy drodze. Na razie się rozglądam. Ta wpadła mi na razie w oko.
Nasza też jest przy drodze ale nie tej głównej. Do tego z dwóch stron las i km do jeziora Póki co jest spokój i cisza, budujemy się my i jeden sąsiad, inne zabudowania w dalszej odległości. Podobno na przeciwko drogi mają budować osiedle zabudowy bliźniaczej. Najważniejsze, ze nikt nie wybuduje obok marketu, hali czy świniarni

Ja działkę poszukałam przez otodom.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 19:21   #3715
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Nasza też jest przy drodze ale nie tej głównej. Do tego z dwóch stron las i km do jeziora Póki co jest spokój i cisza, budujemy się my i jeden sąsiad, inne zabudowania w dalszej odległości. Podobno na przeciwko drogi mają budować osiedle zabudowy bliźniaczej. Najważniejsze, ze nikt nie wybuduje obok marketu, hali czy świniarni

Ja działkę poszukałam przez otodom.
To idealna lokalizacja Marzy mi się mieć w odległości sąsiadów, lub mieszkających w starym budownictwie, broń boże nowobogackich. Mam w rodzinie osobę która kupiła dom na nowym osiedlu domów jednorodzinnych i już się nasłuchałam o sąsiadach. Cisza i spokój to wszystko czego potrzebuję do szczęścia jeśli chodzi o dom, pod tym kątem szukam.
Przeglądam ogłoszenia na otodom właśnie i olx.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 19:39   #3716
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
To idealna lokalizacja Marzy mi się mieć w odległości sąsiadów, lub mieszkających w starym budownictwie, broń boże nowobogackich. Mam w rodzinie osobę która kupiła dom na nowym osiedlu domów jednorodzinnych i już się nasłuchałam o sąsiadach. Cisza i spokój to wszystko czego potrzebuję do szczęścia jeśli chodzi o dom, pod tym kątem szukam.
Przeglądam ogłoszenia na otodom właśnie i olx.
Tak, my też właśnie tego szukaliśmy ale nie wiemy co będzie za kilka lat, kiedy sprzedadzą się wszystkie działki i powstanie osiedle

Mnie osobiście mało rzeczy przeszkadza. Jedyne co byłoby w stanie doprowadzić mnie do szału to sąsiad imprezowicz z muzą rozkręconą na całą moc.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 19:55   #3717
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Tak, my też właśnie tego szukaliśmy ale nie wiemy co będzie za kilka lat, kiedy sprzedadzą się wszystkie działki i powstanie osiedle

Mnie osobiście mało rzeczy przeszkadza. Jedyne co byłoby w stanie doprowadzić mnie do szału to sąsiad imprezowicz z muzą rozkręconą na całą moc.
jeszcze kilka lat na pewno to zajmie, trzymam aby wszystko było ok

też siedzę za granicą, jestem w trakcie zbierania funduszy, na razie się oddaliłam od celu bo czas wyprzedaży i poszalałam w H&M
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia



Edytowane przez ewelinka_
Czas edycji: 2018-09-08 o 19:57
ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 20:23   #3718
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jeszcze kilka lat na pewno to zajmie, trzymam aby wszystko było ok

też siedzę za granicą, jestem w trakcie zbierania funduszy, na razie się oddaliłam od celu bo czas wyprzedaży i poszalałam w H&M
Trzymam kciuki, żeby udało się spełnić marzenia

My budujemy się drugi raz. Przy pierwszej budowie bardzo zaciskaliśmy pasa, każdą złotówkę oglądaliśmy dwa razy, nie robiliśmy sobie prezentów, nie wyjeżdżaliśmy na wakacje. Tym razem jest zupełnie inaczej. Nic się nie stanie, jeśli budowa przeciągnie się o pół roku czy dłużej Życie to nie tylko pasmo wyrzeczeń.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 20:27   #3719
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby udało się spełnić marzenia

My budujemy się drugi raz. Przy pierwszej budowie bardzo zaciskaliśmy pasa, każdą złotówkę oglądaliśmy dwa razy, nie robiliśmy sobie prezentów, nie wyjeżdżaliśmy na wakacje. Tym razem jest zupełnie inaczej. Nic się nie stanie, jeśli budowa przeciągnie się o pół roku czy dłużej Życie to nie tylko pasmo wyrzeczeń.
mam pytanie jeszcze o projekt domu. Braliście gotowy, czy sami planowaliście u architekta? Możesz polecić coś?
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 21:21   #3720
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
mam pytanie jeszcze o projekt domu. Braliście gotowy, czy sami planowaliście u architekta? Możesz polecić coś?
Poszukaliśmy w internecie projekt gotowy i poszliśmy z nim do architekta. W naszym przypadku nie opłacało się kupować gotowca i płacić za jego adaptację.

Wszystko zależy jaki będziecie mieć plan zagospodarowania przestrzennego. U nas można było wybudować dom z kalenicą równoległą do drogi, z dachem dwuspadowym, typowa "stodółka". Zmienialiśmy warunki zabudowy, żeby móc wybudować to co chcemy.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-16 16:28:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.