Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-30, 16:42   #3781
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej lalki
przepraszam,że tak nie cytuje ani nic ale mam małego doła...Wczoraj rano dowiedziałam się,że moja mama jest w szpitalu

dzisiaj z nerwów i przemęczenia mam migrene od samego rana...
Kochana oby mama szybko powróciła do zdrowia


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Ale mam kaca a dzisiaj kolejna impreza

Kylie duzo zdrowka dla Mamy!!! Nie stresuj sie

Mnie tez sie marzy fajna impreza sylwestrowa ale niestety tegoroczny bedzie w domu z inmymi rozrywkami

Mam juz klepnięte miejsce w szpitalu, bede miala pojedyncza sale poporodowa, swoja lazienke i ogolnie w tym szpitalu to jak w prywatnej klinice, takie maja warunki
Teraz poklepcie zdrowaśki i trzymajcie kciuki, zeby mloda w brzuchu wysiedziala chociaz do 11 grudnia a tak mi dzisiaj klepie w pęcherz, ze nie moge


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzymamy kciuki
Fajnie, że masz już wszystko przygotowane. Najważniejsze, żeby wszystko poszło według planu
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:49   #3782
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Ale mam kaca a dzisiaj kolejna impreza

Kylie duzo zdrowka dla Mamy!!! Nie stresuj sie

Mnie tez sie marzy fajna impreza sylwestrowa ale niestety tegoroczny bedzie w domu z inmymi rozrywkami

Mam juz klepnięte miejsce w szpitalu, bede miala pojedyncza sale poporodowa, swoja lazienke i ogolnie w tym szpitalu to jak w prywatnej klinice, takie maja warunki
Teraz poklepcie zdrowaśki i trzymajcie kciuki, zeby mloda w brzuchu wysiedziala chociaz do 11 grudnia a tak mi dzisiaj klepie w pęcherz, ze nie moge


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o to świetnie że trafiłaś na dobry szpital
trzymamy kciuki żeby młoda wysiedziała w brzuchu do połowy grudnia i żeby poród był bezbolesny



Laski co do tego podkładu Burżujka 1,2,3 perfect to chyba trafiłam idealnie ma świetne krycie, zakrywa mi wszelakie niedoskonałości, utrzymuje się długo na buźce i naprawde fajnie matuje jedyne do czego mogłabym sie przyczepić to odcień który mam troche za dużo ma chyba żółtego pigmentu....

A dzisiaj byłam po raz pierwszy w HEBE - w ogóle wcześniej nie wiedziałam że u nas w Łodzi jest ta drogeria i oglądałam te Revlony i kobitka dobrała mi numer 150 - powiedziała że będzie idealny do mojej karnacji także może się skusze na niego też jak pokończe te wszystkie moje zapasy
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 17:49   #3783
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny, widziałam na blogu Twoje dłonie i chyba pomógłby Ci krem Garniera, taki czerwony: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ej-skorze.html
Mój mąż ma problemy z chropowatą skórą na dłoniach i łokciach i ten krem trochę pomaga. Spróbuj To nie jest krem typowo na dłonie, tylko taki "leczniczy" na problematyczne miejsca. Ma gęstą, trochę lepką konsystencję, ale dobrze się wchłania.
Paznokcie w kwadrat dużo ładniej wyglądają, tamte były zbyt szponowate
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:37   #3784
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A wiecie może czy kupię gdzieś rózgę? Chcę mojemu mężowi dokupić do prezentu. myślicie, że na bazarku znajdę coś takiego?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 19:08   #3785
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kitko życzę aby wszystko było po Twojej mysli

Kylie zdrowka dla mamy

Zrobilam wlosy tym kolestonem 12/89 dalam na calosc bo mi zostalo troche farby na 15min i mi siwo wyszlo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 19:39   #3786
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



dzięki

o a jak to wygląda?
daj znać po ,,zabiegu "


tak pojaśniło sporo a kolor znów jak kameleon na dworze jaśniutki chłodnawy ale słoneczny bardziej ( pewnie przez ten skandynawski 10/10 ) ,a w sztucznym oświetleniu normalnie chłodno perłowy z poblaskiem srebra
na następny raz tylko 12/9 i 18
a co rąk to kiedyś czytałam , żeby w ciepłej galaretce pomoczyć
ja używam krem z apteczki babuni ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ich-dloni.html i z garniera ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...go.html&next=1

Bunny pazurki bardzo ładne i powiem Ci szczerze, że kwadraty bardziej mi się podobają
Wygląda tak jak w załączniku, a użyję na dniach, jak kupię żel do mycia twarzy bo dowiedziałam się, że nakłada się na którąś ze stron trochę żelu czy innego paciajstwa do mycia twarzy i masuje A że nie mam żadnego to muszę się zaopaCZeć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Aniu brzuszek duzy czuje sie dobrze tylko ciezko jak zwykle no i mam juz hustawki nastrojow, hormony maja kumulacje Załącznik 5493835


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Brzusiu piękny! Mama też drobinka
Kitka a powiedz z tym szpitalem, to sama musiałaś coś załatwiać, coś po znajomości itp. ? Czy tak sami z siebie?
W ogóle się dzisiaj tyle nasłuchałam o negatywach CC, bo zawsze myślałam, że to takie super, nie cierpię, a że też "wąska" jestem to kiedyś lekarz powiedział, że raczej u mnie byłoby cc. A potem się nakręciłam, ze fajnie, zero strachu, bólu, wiadomo potem szwy ciągną i ogólnie jak po operacji, troszkę dłużej dochodzi się do siebie.
Aż tu nagle nasłuchałam się, że medal ma drugą stronę a nie same plusy jak to sobie "pańcia" na-wyobrażała Że szwy mocno ciągną, że od razu dziecka się nie dostaje, że z mlekiem po cc bywają problemy w piersiach, że zdarzają się przypadki, że te szwy nie goją się tak jak powinny, że lepiej się nacierpieć jeden raz w sensie dzień i potem z głowy, szybko dochodzi się do siebie jeśli poród w miarę okey...
Ale no właśnie, jeśli... Kuzynka TŻ rodziła tydzień temu, męczyła się przez 26h aż urodziła normalnie, nie zaproponowali jej ani razu cc nawet nie chcieli. Nacierpiała się, skakała po tych piłkach, wody odchodziły, a rozwarcie nawet po kroplówkach wciąż za małe... Ja sobie nie wyobrażam... Co prawda doszła do siebie bardzo szybko, żwawa taka, 2 dni po wyjściu ze szpitala już w biedronce była ale jestem z niej dumna, dzielna i bardzo fajna osóbka. A też raczej drobna i nie za wielka. 20 kg przytyła, 10 od razu po tym 1 tygodniu straciła, zostało 10 ale już spada bo wiadomo, dziecko absorbujące jest a gdyby miała pokarm to by w ogóle zleciały kg szybko.
Się nasłucham przed samym planowaniem... i zgłupieję w końcu

Kylie - zdrówka dla mamy.

Uciekam bo też tatusia Andrzeja mam, obkupiłam go i nawet życzonka w radiu mu zamówiłam, to jak gości przyszli niedawno to jak paw chodził
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-11-30 o 19:41
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 20:31   #3787
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej lalki
przepraszam,że tak nie cytuje ani nic ale mam małego doła...Wczoraj rano dowiedziałam się,że moja mama jest w szpitalu

dzisiaj z nerwów i przemęczenia mam migrene od samego rana...
Ojej, mam nadzieję, że z Mamą będzie wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Ale mam kaca a dzisiaj kolejna impreza

Kylie duzo zdrowka dla Mamy!!! Nie stresuj sie

Mnie tez sie marzy fajna impreza sylwestrowa ale niestety tegoroczny bedzie w domu z inmymi rozrywkami

Mam juz klepnięte miejsce w szpitalu, bede miala pojedyncza sale poporodowa, swoja lazienke i ogolnie w tym szpitalu to jak w prywatnej klinice, takie maja warunki
Teraz poklepcie zdrowaśki i trzymajcie kciuki, zeby mloda w brzuchu wysiedziala chociaz do 11 grudnia a tak mi dzisiaj klepie w pęcherz, ze nie moge


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Normalnie full wypas, jak w hotelu ale obyś musiała tam być jak najkrócej Trzymamy kciuki, niech jeszcze posiedzi w ciepełku u Mamusi

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
o to świetnie że trafiłaś na dobry szpital
trzymamy kciuki żeby młoda wysiedziała w brzuchu do połowy grudnia i żeby poród był bezbolesny



Laski co do tego podkładu Burżujka 1,2,3 perfect to chyba trafiłam idealnie ma świetne krycie, zakrywa mi wszelakie niedoskonałości, utrzymuje się długo na buźce i naprawde fajnie matuje jedyne do czego mogłabym sie przyczepić to odcień który mam troche za dużo ma chyba żółtego pigmentu....

A dzisiaj byłam po raz pierwszy w HEBE - w ogóle wcześniej nie wiedziałam że u nas w Łodzi jest ta drogeria i oglądałam te Revlony i kobitka dobrała mi numer 150 - powiedziała że będzie idealny do mojej karnacji także może się skusze na niego też jak pokończe te wszystkie moje zapasy
Tak polecacie wszystkie tego Burżujka, że i ja się zaczynam nad nim zastanawiać, tylko różne opinie słyszałam co do krycia, bo ja wolę większe a tutaj podobno takie średnie hmm

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
A wiecie może czy kupię gdzieś rózgę? Chcę mojemu mężowi dokupić do prezentu. myślicie, że na bazarku znajdę coś takiego?
Może w chińskim markecie, nawet dzisiaj byłam i pełno różnych świątecznych pierdółek mają
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 20:55   #3788
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

W sztucznym swietle tak siwo jest...mam nadzieje ze sie dopluka jeszcze. Plus że jest jasno jak chciałam
Mam nadzieje ze widac foty z tel.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1385844860334.jpg (28,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1385844881530.jpg (26,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1385844892581.jpg (32,2 KB, 73 załadowań)
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 22:11   #3789
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
W sztucznym swietle tak siwo jest...mam nadzieje ze sie dopluka jeszcze. Plus że jest jasno jak chciałam
Mam nadzieje ze widac foty z tel.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jaśniutka jak te aniołki na choinkę!
Ładnie, ładnie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 11:23   #3790
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc Dziewczyny

Wlasnie sobie z rana uswiadomilam ze od 1 września miałam się odchudzać a Wy tu ze mna albo ja z Wami, jak zwał tak zwał W każdym razie-czy ktoras osiegnela jakies efekty?
Ja waże tyle samoNie wiem jak ja to robie, jestem mistrzem trzymania wagi ciezkiej

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
W sztucznym swietle tak siwo jest...mam nadzieje ze sie dopluka jeszcze. Plus że jest jasno jak chciałam
Mam nadzieje ze widac foty z tel.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bardzo ładny kolorekTy masz takie fajne falki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 11:43   #3791
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

HEJ!


Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Wygląda tak jak w załączniku, a użyję na dniach, jak kupię żel do mycia twarzy bo dowiedziałam się, że nakłada się na którąś ze stron trochę żelu czy innego paciajstwa do mycia twarzy i masuje A że nie mam żadnego to muszę się zaopaCZeć



a gdyby miała pokarm to by w ogóle zleciały kg szybko.
to czekam na opinie
co do karmienia to nie wiem od czego to zależy ,ale ja karmiłam 16 miesięcy i diete miałam wiadomo lekkie wszystko , a waga wogóle nie chciała mi spaść
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
W sztucznym swietle tak siwo jest...mam nadzieje ze sie dopluka jeszcze. Plus że jest jasno jak chciałam
Mam nadzieje ze widac foty z tel.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pięknie
wrzuć w dziennym jeszcze

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Wlasnie sobie z rana uswiadomilam ze od 1 września miałam się odchudzać a Wy tu ze mna albo ja z Wami, jak zwał tak zwał W każdym razie-czy ktoras osiegnela jakies efekty?
Ja waże tyle samoNie wiem jak ja to robie, jestem mistrzem trzymania wagi ciezkiej[COLOR="Silver"]
nie martw się ja również

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

właśnie sobie tak spojrzałam na porost moich włosów i obliczyłam , że swoją wymarzoną długość osiągnę za rok wychodzi , że średnio na pół roku rosną ok 8 cm

i z całego serducha polecam wam tą odżywkę do pazurków https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...base-coat.html jest boska poprostu miałam strasznie łamliwe , miękkie i delikatne paznokcie nie mogłam zapuścić, a odkąd jej używam jakieś 3 tygodnie paznokcie stały się mocne i twardsze a używam jej pod lakier i na wierzch i sprawdza się również super , przedłuża trwałość lakieru na paznokciach i jak normalnie nieraz po jednym dniu juz mi odpryskiwał to teraz minimun 3 dni wytrzymuje jest to mój KWC
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 11:43   #3792
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kochane

Jesli do swiat uda mi sie zalatwic karte graficzna do kompa wroce do Was na stale Tz podlaczy mi neta bez problemu, a komp dziala tylko wlasnie ta karta zeswirowala

U mnie nic nowego, diety sie nie trzymam, ale zamierzam niedlugo ruszyc z cwiczeniami bo wygladam beznadziejnie W szkole fajnie, ale kosmetyczka z prawdziwego zdarzenia raczej nie bede

Po ostatnim farbowaniu londą 6/1 miałam najpierw wlosy ciemnobrazowe, a po wyplukaniu sie koloru mam cieply odcien brazu, odstajacy niestety od odrostow... chyba sie poddaje i bede chodzila w dwukolorowych wlosach albo uzyje jakies farby drogeryjnej dla wyrownania calosci....


Bunny mam cos podobnego na rece prawej, tez skora jest sucha, piecze.. pomaga mi duza warstwa bambino dla dzieci.

Kiteczko trzymam kciuki zeby wszystko przebieglo tak jak chcesz Niedawno powiedzialas nam o ciazy a tu juz koncowka... masakra. Tez macie wrazenie ze ten czas teraz przeokropnie szybko leci??

Poza tym to odkrylam cudowna maske do twarzy, uzywam jej 2-3 razy w tyg bo nie moge sie powstrzymac ale naprawde jest super. Cera bardzo mi sie poprawila. Zamowilam ja u wychowawczyni, firma Apis, nawilzajaca z mineralami z morza martwego i kwasem hialuronowym Znacie moze firme? Pracuje na kosmetykach tej firmy w szkole W grudniu mamy szkolenie z przedluzania rzes wiec na wigilie i sylwestra jak dobrze pojdzie bede miala rzesy do nieba
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 12:09   #3793
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ!



to czekam na opinie
co do karmienia to nie wiem od czego to zależy ,ale ja karmiłam 16 miesięcy i diete miałam wiadomo lekkie wszystko , a waga wogóle nie chciała mi spaść

pięknie
wrzuć w dziennym jeszcze

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------


nie martw się ja również

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

właśnie sobie tak spojrzałam na porost moich włosów i obliczyłam , że swoją wymarzoną długość osiągnę za rok wychodzi , że średnio na pół roku rosną ok 8 cm

i z całego serducha polecam wam tą odżywkę do pazurków https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...base-coat.html jest boska poprostu miałam strasznie łamliwe , miękkie i delikatne paznokcie nie mogłam zapuścić, a odkąd jej używam jakieś 3 tygodnie paznokcie stały się mocne i twardsze a używam jej pod lakier i na wierzch i sprawdza się również super , przedłuża trwałość lakieru na paznokciach i jak normalnie nieraz po jednym dniu juz mi odpryskiwał to teraz minimun 3 dni wytrzymuje jest to mój KWC
Ojej to współczuję, ale wiadomo, że chudnięcie przy karmieniu to taki fajny dodatek/miły skutek uboczny najważniejsza jest dzidzia.
Gratuluję co do osiągnięcia celu włosowego... czas szybko leci, więc nim się obejrzysz to będziesz u celu

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej kochane

Jesli do swiat uda mi sie zalatwic karte graficzna do kompa wroce do Was na stale Tz podlaczy mi neta bez problemu, a komp dziala tylko wlasnie ta karta zeswirowala

U mnie nic nowego, diety sie nie trzymam, ale zamierzam niedlugo ruszyc z cwiczeniami bo wygladam beznadziejnie W szkole fajnie, ale kosmetyczka z prawdziwego zdarzenia raczej nie bede

Po ostatnim farbowaniu londą 6/1 miałam najpierw wlosy ciemnobrazowe, a po wyplukaniu sie koloru mam cieply odcien brazu, odstajacy niestety od odrostow... chyba sie poddaje i bede chodzila w dwukolorowych wlosach albo uzyje jakies farby drogeryjnej dla wyrownania calosci....


Bunny mam cos podobnego na rece prawej, tez skora jest sucha, piecze.. pomaga mi duza warstwa bambino dla dzieci.

Kiteczko trzymam kciuki zeby wszystko przebieglo tak jak chcesz Niedawno powiedzialas nam o ciazy a tu juz koncowka... masakra. Tez macie wrazenie ze ten czas teraz przeokropnie szybko leci??

Poza tym to odkrylam cudowna maske do twarzy, uzywam jej 2-3 razy w tyg bo nie moge sie powstrzymac ale naprawde jest super. Cera bardzo mi sie poprawila. Zamowilam ja u wychowawczyni, firma Apis, nawilzajaca z mineralami z morza martwego i kwasem hialuronowym Znacie moze firme? Pracuje na kosmetykach tej firmy w szkole W grudniu mamy szkolenie z przedluzania rzes wiec na wigilie i sylwestra jak dobrze pojdzie bede miala rzesy do nieba
Ja firmę Apis kojarzę, ale nie wiem czy dobrze i czy czegoś nie przekręciłam, moja ciocia często kupowała sobie szampon z tej firmy i sobie chwali, może ja też kiedyś wypróbuję. Ale kremu niestety nie miała.
A mi też się wydaje, że czas leci chociaż... U mnie to jakaś strefa inna, bo raz czas mi się dłuży, a za innym razem nim się zorientuję to niedawno 1 listopad był, a tu już grudzień i lenie się z prezentami, a za moment będę marudzić, że zaraz a ja prezentów nie mam jeszcze
Nie wiem co bym chciała od TŻ a umawialiśmy się, ze mniej więcej na mikołajki już mu powiem...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 12:37   #3794
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzięki blondyny
Asia wiesz jakie jest teraz światło dzienne ale wrzucam zdjęcie tego przodu najbardziej siwo/srebrnego


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1385901406753.jpg (36,1 KB, 58 załadowań)
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:23   #3795
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
W sztucznym swietle tak siwo jest...mam nadzieje ze sie dopluka jeszcze. Plus że jest jasno jak chciałam
Mam nadzieje ze widac foty z tel.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
przypomnij czym farbowalas?
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Dzięki blondyny
Asia wiesz jakie jest teraz światło dzienne ale wrzucam zdjęcie tego przodu najbardziej siwo/srebrnego


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dla mnie boski kolor i jaki blask, to siwe ci sie zmyje, mnie sie bardzo podoba i nie narzekalabym jakby mi tak kiedys wyszlo


weekend spedzam z mezem, takze rzadko zagladalam jutro jade po prezenty na mikolajki


dziewczyny mialyscie cos z tej serii garniera damage?
fryz5 namowil mnie na odzywke, ale po pierwszym uzyciu mam mieszane uczucia...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:05   #3796
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny koleston 12/89 ogolnie ladnie i jasno, tylko niech to szare sie wypluka nastepnym razem tylko odrost wiec tego problemu nie będzie aaa i ten koleston wydajny bardzo, robilam z oxy Joanny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A co do damage to mam odzywke i po pierwszym uzyciu nic specjalnego, po jakimś czasie jak uzylam to lepiej ale bez wow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:41   #3797
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny koleston 12/89 ogolnie ladnie i jasno, tylko niech to szare sie wypluka nastepnym razem tylko odrost wiec tego problemu nie będzie aaa i ten koleston wydajny bardzo, robilam z oxy Joanny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A co do damage to mam odzywke i po pierwszym uzyciu nic specjalnego, po jakimś czasie jak uzylam to lepiej ale bez wow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czyli to nie tylko ja widac tak mam mieszane odczucia... dobra jest ale nastawilam sie na mega wow.
do tego zle splukalam szampon, wlosy zaschly mi w sztywne rowki i musialam isc myc od nowa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:50   #3798
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Dzięki blondyny
Asia wiesz jakie jest teraz światło dzienne ale wrzucam zdjęcie tego przodu najbardziej siwo/srebrnego


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aż tak bardzo tego siwego nie widać, ale kolorek ładny
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:03   #3799
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć kobietki weekend andrzejkowy bardzo intensywny w piątek przyjechał kuzyn Daniela i piwkowaliśmy a w sobotę Nas porwali na imprezę do Tarnowa jestem dziś taka zniszczona że dalej dochodzę do siebie.

W ogóle jestem w szoku że ten czas tak zapierdziela dopiero wrzesień był a tu już święta za pasem uwielbiam grudzień ale dziś jak spojrzałam na datę to mnie aż zmroziło.

Agatka pytała o dietę to u mnie było fajnie w październiku bo cały miesiąc byłam grzeczna schudłam ćwiczyłam odmawiałam sobie dzielnie wszystkiego ale odkąd się przeprowadziliśmy na swoje to dieta poszła w cholerę zmiana miejsca nie mogłam się przez jakiś czas odnaleźć pochłonęły Nas porządki przemeblowanie i inne sprawy związane z nowym miejscem. Planuję od jutra znowu zacząć ćwiczyć i zdrowo jeść bo chciałabym czuć się lekko na święta i sylwka przynajmniej płaczu nie będzie jak będę się musiała wcisnąć w sukienkę :P

Kituś trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli z malutką

Kylie trzymaj się dużo zdrowia dla mamy
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 20:11   #3800
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie martw się ja również

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------
Kochana Ja to już chyba nie schudnę


I czytam ze inne Blondyny tez diety się nie trzymaja
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:15   #3801
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatko u mnie z dietą różnie teraz, staram sie trzymac jakis tam swoich zasad, ale wybryki są. Wczoraj np pizza,dzisiaj czekolada Ćwiczyc poki co nie cwicze juz dluzszy czas z roznych względów, próbuje sie zebrac ale brak mi motywacji.

Mierzyłam sie w październiku i było tak, nastepny pomiar w sierpniu:

10.08->03.10

waga - 51,5-52-> 50/50,5
talia - 65,5 -> 64
boczki - 84 -> 81,5
biodra - 88 -> 87,5
udo u góry - 53 -> 52,5
nad kolanem 37 -> 37,5
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:31   #3802
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Agatko u mnie z dietą różnie teraz, staram sie trzymac jakis tam swoich zasad, ale wybryki są. Wczoraj np pizza,dzisiaj czekolada Ćwiczyc poki co nie cwicze juz dluzszy czas z roznych względów, próbuje sie zebrac ale brak mi motywacji.

Mierzyłam sie w październiku i było tak, nastepny pomiar w sierpniu:

10.08->03.10

waga - 51,5-52-> 50/50,5
talia - 65,5 -> 64
boczki - 84 -> 81,5
biodra - 88 -> 87,5
udo u góry - 53 -> 52,5
nad kolanem 37 -> 37,5
Ladne masz wymiary Ja swoich nie znam ale chyba się zmierze, bo waze tyle samo ale może cos ubyło w cm.

A teraz wcinam kabanosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 21:48   #3803
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

No to ja muszę się pochwalić że cały czas ćwiczę na siłowni, trochę mięśni najpierw nabierałam a teraz jestem na typowej redukcji, ciężko jest ale daję rady. dietę trzymam i trening minimum 5x tyg, codziennie ok. 1h aerobów...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 22:17   #3804
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czołem! Czeko gratuluję wymiarów, superowo! U mnie dieta tak średnio, no ale ćwiczę dużo, w sumie to prawie codziennie fitness albo siłka, czasem nawet 2x bo i na uczelni dowalają. Tylko jestem w tym ciężkim momencie, że waga już stanęła i te pokłady tłuszczu, co jeszcze gdzieniegdzie się lokują nie chcą się ulotnić. Ych.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Aż z ciekawości też się zmierzę i wychodzi na to, że najwięcej schudłam z cycków, bo aż 13 cm. Brawa
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-12-01 o 22:31
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 22:26   #3805
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja też miałam zacząć chodzić, tymbardziej że nawet mam okazje chodzić za darmo. Ale cos jakoś nie moge sie zebrac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 08:12   #3806
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej Ja dziś nauka także zaglądam do Was z rana a potem siadam już do książek.
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
No to ja muszę się pochwalić że cały czas ćwiczę na siłowni, trochę mięśni najpierw nabierałam a teraz jestem na typowej redukcji, ciężko jest ale daję rady. dietę trzymam i trening minimum 5x tyg, codziennie ok. 1h aerobów...
Gratulujea jak z wagą?

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Czołem! Czeko gratuluję wymiarów, superowo! U mnie dieta tak średnio, no ale ćwiczę dużo, w sumie to prawie codziennie fitness albo siłka, czasem nawet 2x bo i na uczelni dowalają. Tylko jestem w tym ciężkim momencie, że waga już stanęła i te pokłady tłuszczu, co jeszcze gdzieniegdzie się lokują nie chcą się ulotnić. Ych.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Aż z ciekawości też się zmierzę i wychodzi na to, że najwięcej schudłam z cycków, bo aż 13 cm. Brawa
Nove a Ty ile wazysz przy jakim wzroście?
Mi tez waga nie leci...
Wczoraj się wazylam i ważę słoniowato
A zgubic 13 cm w cycach to nie dobrzejak moglas
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 08:17   #3807
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Mi w sumie z cycka nic nie zeszło o dziwo Może dlatego że i tak mam małe.

Kurcze coś wolno mi wlosy rosną w tym miesiącu. 3.11 farbowałam to powinnam mieć z 1 cm odrostu, a dopiero co go widać. W sumie dobrze, przetrzymam jeszcze z 2 tygodnie to wtedy nie bede musiała juz na swieta i sylwestra farbować
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:12   #3808
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej...
Ja mam jakąś czarną serie ostatnio
Dzisiaj biegiem do weta z moim Titem, bo jak dzisiaj przez przypadek zobaczyłam jego dziąsła to mało nie padłam, okazało się,że ma plazmocytarne zapalenie dziąseł

Zadzwoniłam do babci żeby się wyżalić a ona powiedziała,że mój Zygmunt nie żyje
Musieli go uspić,bo ktos go uderzył i miał jakiś płyn w płucach i dusił się po prostu

Siedzę i wyję cały czas...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:55   #3809
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej Witam wszystkich

czy ktoś polecał ostatnio tą odzywke ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html wydawało mi sie że ktoś ją chwalił i kupiłam wczoraj w rossku. Zapach strasznie intensywny, drażniący a jak z działaniem ?

Kylie, łącze się z Tobą w bólu, biedny kotek
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:57   #3810
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Oj Kylie współczuję. Trzymaj sie kochana
Agatko właśnie waga nie spadla nawet przez pewien czas wzrosla. Ale teraz stosuje sie do zasad trenera i mam nadzieję ze juz tylko spadac bedzie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.