Joanna, Z Apteczki Babuni, Krem odżywczy do szorstkich dłoni

Joanna, Z Apteczki Babuni, Krem odżywczy do szorstkich dłoni

Lanolina zmiękcza i wygładza naskórek, zapewnia optymalne nawilżenie ;
masło shea - działa na skórę ochronnie i odżywczo. Krem zapewnia wygładzenie, nawilżenie i ochronę skóry dłoni. Zmniejsza uczucie suchości i szorstkości skóry.

Jedynie na lato

Krem nie jest rewelacyjny. Na lato wystarczający, natomiast na chłodniejsze dni za słaby.

<b>Zalety:</b>
- wygodne opakowanie, łatwo wydobyć z niego produkt,
- wydajny,

- brzydki zapach,
- słaba dostępność.

Używam tego produktu od: marzec 2013

Ot krem

Nie nazwałabym tego kremu jakimś super kremem, ale jest dobry.
-nawet ok radzi sobie z szorstkimi rękami
-zostawia tłusty flirt\'
-nawilża
-regeneruje
-jest wydajny
-zapach ok
Używam go na przemian z innymi kremami, jest dobry, ale nie jest to mój niezbędnik.

Używam tego produktu od: używam od września

przyjemny

Nigdy nie stosowałam żadnych kremów do rąk Joanny, ale zapach tak mi się spodobał, że postanowiłam kupić. Wchłania się średnio i pozostawia tłusty film na dłoniach. Można go nazwać \'awaryjnym kremem, kiedy wszystko się skończy\'. Nie pomaga, ale też nie wadzi.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy od czasu do czasu

Niezbyt dobry

Zacznijmy od plusów:

+ nieziemski zapach (uwielbiam połączenie mleka i miodu) gdy sie nim posmaruję siedzę i wącham dłonie :)
+ cena nie jest zbyt wysoka

- praktycznie wogóle nie nawilża
- mam wrażenie, że ręce po nim są jeszcze bardziej suche
-no i tak naprawdę nic z moimi dłońmi nie robi, nie zmiękcza, nie nawilża, nie chroni

Lubię go tylko i wyłącznie ze względu na cudowny zapach :)

Używam tego produktu od: użyłam kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie powiedzieć

średni

Mam do niego ogromny sentyment- jego zapach, choć słodki i lekko męczący kojarzy mi się z zaręczynami, więc jaki by nie był- będę go lubiła :)
Działanie kremu mogę ocenić na 3. Nawilżenie i wygładzenie jest przeciętne, z tym że utrzymuje się dość długo- duży plus.
Krem jest bardzo lekki, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
Jest dość wydajny- przy codziennym używaniu na dłonie i stopy starczył mi na 4 miesiące.

Podsumowując- średniaczek. Mam do niego sentyment ale z racji że lubię wypróbowywać nowości raczej do niego nie wrócę.

Używałam przez około 4 miesiące.
Zużyłam jedno opakowanie.

nieciekawy

Chciałabym pochwalić ten krem, ale nie mogę. Może i nawilża, wygładza, natłuszcza lekko, ale efekt utrzymuje się tylko do czasu umycia rąk. Potem już jest uczucie suchości i szorstkości. A już na pewno jest niewystarczający na zimę. Poza tym nie wchłania się tak od razu, trzeba odczekać chwilę, pozostawia trochę tłustą warstewkę. No i zapach - naprawdę nieciekawy, czekam aż go wykończę i kupię inny kremik..

Ilość zużytych opakowań: jedno, 100g

Lubię

Trzymam ten krem w biurku w pracy, ponieważ mycie rąk w twardej wodzie nie wpływa dobrze na skórę dłoni. Krem ma bardzo słodki zapach, który na dłuższą metę może się wydać denerwujący, dlatego nie polecam osobom nie przepadających za dość ciężkimi, słodkimi aromatami.

Dobrze natłuszcza i regeneruje skórę dłoni. Wchłania się dość szybko, aczkolwiek trzeba odczekać dłuższą chwilę po aplikacji, aby nie pozostawiać tłustych odcisków na papierach czy klawiaturze. Sprawdza się także w przypadku wysuszonych skórek wokół paznokci, wystarczy nałożyć nieco więcej kremu na wymagające szczególnej troski miejsca.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę 1-sze

Wspaniały

Tani, wydajny krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci. Przy codziennym stosowaniu świetnie nawilża i natłuszcza skórę. Dodatkowo 25% gratis przykuwa uwagę, aż chce się go mieć. Zapach mleczny z ekstraktem miodu. Gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie stosowania

na 3,5

krem jest, tani, wydajny, polski, wydawał się mieć dobry skład
to zachęciło mnie do kupna
zapach jak jakiś owocowy syrop na kaszel, ale nie odrzuca mnie
konsystencja dośc rzadka
krem wsiąka bardzo szybko w skórę, nmie tłuści jej, nie klei, w minutę można dotykać jakichś papierów bez obaw
jednocześnie nie daje śliskeij warstwy jak kremy z silikonem, jest na skórze matowy
działanie - oj, średnie, uzywany po parę razy dziennie utrzymuje dłonie w niezłym stanie, ale już nie radzi sobie z szorstkością, po prau godzinach widać, że skóra jest znowu sucha
jak na krem tak szybko wchłanialny, tani, wydajny nie jest zły, ale obiecuje silną regenerację, a takiej tu nie ma
dobry jako krem pomocniczy, nawet bardzo, ale ja wolę na noc posmarować się jakimś tłuściochem i mieć spokój, niż cały dzień pamiętać o nakładaniu kremu

Używam tego produktu od:2 miesiące