30,40 plus od A do Z - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-15, 09:43   #4411
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyżku jak Ty to przeżywasz rozstanie z córką, ojej...a to jedyne dziecię pewnie? Pomysl, ze jest szczęsliwa i ma madrego chłopa, a nie jakiegoś fiu bzdziu...bo tak też się czesto zdarza, rozumiesz...
Aussie, ja także nie cierpie spóźnialskich i wiecznie mających czas, my wszedzie, ale to absolutnie wszedzie jestesmy wczesniej, bo moj mąż się NIGDY jeszcze NIGDZIE nie spóźnił i przykładowo na balu w pracy: pierwsi, aż wstyd, w kościele: pierwsi z tych młodszych, bo o starszych babciach siedzących tam ciągle nie wspomnę, w kinie...pierwsi...ehhh:ha haha:
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 10:34   #4412
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
30,40 plus od A do Z

Moni moze I zagmatwane ale dla mnie w sumie proste. Musze miec iles tam pieniedzy zeby plan zrealizowac( way plata ze stawka za godz czyli ile przepracuje tyle mam).
Oczywiscie zostac Tu kolejny miesiac jest kolejne 1000 Albo I wiecej wydatkow( w najlepszym wypadku, zaciskajac pasa). A czasem I z 1500 : mur: euro oczywiscie. Przelkneli bysmy to miesZkajac sami ale jak sie wynajmuje z Kims to uwierz mi nerwy takie czasem ze mamy ochote to rzucic I wyjechac w tej sa meh chwili. Gdybym miala stale godz itd to inaczej ale na ta chwile nie moge sobie powiedziec ze wyjade w tym czy innym mies tymbardziej ze to nie jest przeprowadzka do kraju obok I musimy sie liczyc z wydatkiem kilkuset e na wyslanie rzeczy I tak samo samolot. Tyle ze bedzie warto. Odetchniemy napewno jak juz bedziemy tam. Mimo tego ze wiem ze lekko nie bedzie ale jednak warto



Spoznialskich tez nie lubie

Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 10:42   #4413
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Dziś mam na sobie podkład bell illumi. On jest lepszy od RBR
Jutro testuję bell polecany przez Ilanę.
Wyprobuj Anyzku i napisz co myslisz Tez mnie ciekawia te podklady Bell, tak je wszyscy chwala.
Latem kupilam ich blyszczyk i pomadke i naprawde nie ustepuja tym z najwyzszych polek. Do mnie dzisiaj dotarl bb diorsnow, przetestuje i dam znac.

Irenka a nie dalabys rady przeprowadzic sie na ''swoje'' zanim wyjedziesz? Zobaczylabys jak bedzie. Z tego co piszesz wydaje mi sie, ze duzy wplyw na ocene pobytu tutaj ma wplyw fakt, ze nie mieszkacie sami. Wiem, ze we Francji mialabys wsparcie rodziny tz-a, ale z drugiej strony zmiana kraju nie zawsze jest lekiem na wszystkie bolaczki. Ja ogolnie bardzo lubie tu mieszkac, ale tez chcialabym kiedys w przyszlosci wyjechac do kraju o cieplejszym klimacie Chociaz i tak tu jaszcze nie jest tak zle w porownaniu ze sniezycami w USA czy powodziami w Anglii.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-15 o 11:07
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 10:57   #4414
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ukilka ten co mam w tej chwili na sobie, to rewelacyjny jest. Bardzo fajne nakładanie, to co mnie dziwi najbardziej: ma dobre krycie i tak fajnie wyrównuje, ujednolica cerę. Kolor jest strzałem w dziesiątkę. Same plusy.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 11:31   #4415
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Mówiłam ,że Bell są fajneIllumi nie miałam ,muszę spróbować..A drugi-jaki kupiłaś Anyż?Uklika daj znać.Jestem ciekawa tego BB white...Co do męża-juz 2 razy ,coś tam skomentowałam.Zaowocowało wypominaniem.Cóż..Ich gusta..Starał się.Wierszem mi kartkę napisał Wie,że lubię takie DYRDYMAŁY ha ha..Dziś kupiłam to masło do ciała- rumianek -imbir.Peeling wiśniowo porzeczkowy Tuttifrutti https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...porzeczka.html Dwie odżywki do włosów Farmona Herbal care - len https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iwych-len.html i rumianek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-rumianek.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 12:11   #4416
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

oj no to pokręciłam. Dziś testuję ten bell co polecała Ilana: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...erfection.html
i kupiłam ten co polecała Miszka : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...neralnych.html ten dopiero ocenię
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 13:30   #4417
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
30,40 plus od A do Z

Uklika .. W sensie ze samemu wynajmowac? 1000-1200 najmniej za dom czy apartament , + rachunki+ zycie .. No w najgorszym wypadku mozna znalesc cos za 950 e ale w takiej okolicy ze w dzien bym sie Bala wyjsc a co dopiero wracac pozno z pracy. Niemam takiej wyplaty.
Juz o tym kiedys myslelismy ale postanowilismy ze lepiej do Fr wyjechac. Tak jak mowilam tam chociaz tz bedzie u siebie, rodzina na miejscu, przyjaciele .. Czego mi wiecej trzeba? Ceny inne, opieka medyczna zdecydowanie lepsza I tansza, pogoda zupelnie inna. Ja tam sie nie zastanawiam. Tu ani rodziny ani znajomych dobrych ani spokoju zeby w domu samemu posiedziec pogody, praca tez taka sobie. Moze I kilka lat temu bylo lepiej ale teraz to mysle ze to Jedyna slyszna decyzja.
Z moja rodzina stosunki takie sobie ale za tz a rodzina akurat tesknimy.
Akurat rodziny nam brakuje I tych znajomych z fr. Moze to I nie jest lek na wszystkie bolaczki ale Ja tam sie lepiej we Fr czuje niz tutaj.
Co innego jak bysmy cos odkladali. Zyli Tu super itd ale Ja tu przyjechal am z ex wiec jakos tez nie bardzo chce tu siedziec latami.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-02-15 o 13:35
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 15:19   #4418
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Za 45 minut goście. a raczej później, bo oni się zawsze spóźniają, ale do 15 minut. Jako osoba ceniąca czas swój i swoich bliźnich - nie spóźniam się
Nałożyłam granatowa kieckę, tz patrzy i mówi: bardzo dobrze, pozdrów Miszkę I już wiadomo, skąd sa moje wszystkie niemal wizytowe sukienki...
Irenka, a intensywnie uczysz się francuskiego...? Trudny język, jak dla mnie.
Bigos wyszedł pyszny, kurczak czeka w cieple...za dużo to nie będzie, ale naprawdę mnie trafiało, jak oni mówili, ze jedli niedawno i niewiele schodziło
Z Bell jeszcze raz polecam zestaw do brwi
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 16:03   #4419
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bardzo drogo w tym Dublinie Irenka Tutaj za £600 to juz piekny dom wynajmiesz. Ja przez piec lat za £100 za tydzien wynajmowalam piekny dom 4-sypialniany, nowowybudowany z meblami, ale to bylo od znajomych wiec mielismy taniej. Teraz juz nie wynajmujemy bo kupilismy, tez nowy.
Moze dopoki nie wyjedziesz to pomysl o przeprowadzce, po co sie tak meczyc? Prace w fast-food-zie raczej bez problemu znajdziesz, u nas przynajmniej ludzie nie szukaja dlugo. No i opieka medyczna tu duzo lepsza, a do Polski to juz w ogole nie ma porownania pod tym wzgledem. Napisalam, ze zmiana kraju nie zawsze jest lekarstwem bo znam troche Francje, moj wujek jest Francuzem, podobnie jak maz mojej kuzynki (ona urodzona we Francji), mieszkaja we Francji i czasem opowiadaja o nowoprzybylych imigrantach, nie jest tam tez na poczatku latwo z praca.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-15 o 16:07
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 16:36   #4420
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Słodki ten Twój Tż Kama.Dziękuję za pozdrowienia i równiez pozdrawiam Miłej zabawy na wieczornym party..Idę luknąc na ten Illumi Bell
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 17:00   #4421
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka on Cię woła
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 17:49   #4422
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Uklika prace w ff to Ja mam co z tego jak zmieniajac bym miala tez niepewne godz. Chyba ze Ci chodzi o Uk zeby tam sie przeprowadzic. Odpada. Tz chce z rodzina ( blisko) Ja tez. Wolimy tak niz zmieniac kolejny kraj.
Jesli chodzi o przeprowadzke w dub to bez sensu Bo na kilka mies( dluzej tu nie mamy zamaru byc) to nikt nie wynajmie.
Decyzja podjeta tymbardziej ze za rodzina I znajomymi tam tesknimy
A ze we fr nie bedzie lekko to wiem ale tz bedzie u siebie a to duzo dla nas znaczy. Wiem ze Ja przez jakis czas pracy nie znajde Bo najpierw bede szlifowac jezyk( Kama ucze sie ale wiadomo jak wracam o 23 z pracy to mniej wchodzi niz bym miala popoludniem wolne ale jednak wchodzi. Poza tym jak zawsze tam jezdImy to szybciej lapie wiec wierze ze jak tam bede to jeszcze szybciej pojdzie). Uklika a z jakich okoloc masz rodzine?

Inna sprawa ze nawet jesli bedzie ciezej z praca ( za mniej niz tu Choc w to nie wierze)to na miejscu jest rodzina znajomi lepsza o wiele sluzbe zdr niz w Irlandii duuuuuuzo tansze leki I jedzenie tez jet tansze. Ju mamy dosc meczenia sie tu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 18:17   #4423
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyż tak darł papę,że musiałam -kupićBłoga cisza
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 18:38   #4424
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Irenka moja rodzina z polnocy Francji, region Pas-de-Calais
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 19:25   #4425
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

ah Polnoc tam slyszalam ze ciezej . no nic okaze sie jak bedzie z nami ale jakos damy rade.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 20:43   #4426
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Uklika - jaki ten świat jest mały , część mojej rodziny pochodzi z tego samego rejonu, potem część przeniosła się pod Paryż, a część bardziej na południe.
Dziś cotygodniowe zakupy - byłam dzielna i twarda - z rzeczy ponadplanowych tylko czarne jeansy-rurki z wysokim stanem i ZERO kosmetyków, na szczęście nie wpadł mi w ręce zachwalany Bell. I może dobrze - po co mi n-ty podkład tak naprawdę
Ale jak Miszka też potwierdzi, że jest efekt WOW to pewnie wymięknę
Wróciłam do domu, pobuszowałam na allegro, no i czekam na Phloretin - tak zachwalałyście, że muszę go sprawdzić na własnej skórze.

Zabieg Restylane z nagrody przesunięty o tydzień, żeby uniknąć siniaczków z powodu @. W lutowym Twoim Stylu artykuł o niciach - w samych superlatywach. Muszę porozmawiać z moją lekarką co o nich myśli. Jeszcze nie czuję takiej potrzeby, choć ze słów specjalistów wynikało, że jestem idealnym targetem tego zabiegu.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 20:52   #4427
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

dircikowa a w jakie rejony ,,pod Paryz" ?
jeszcze 9 niema a ja juz prawie gotowa do spania
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 21:24   #4428
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Irenka - u nas już po 22:00, może działasz raczej wg polskiego czasu
Konkretnie - Andresy, jeśli dobrze pamiętam, bo nie utrzymujemy stałych kontaktów.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 22:00   #4429
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

wg Polskiego czasu to dawno nie dzialam ( PL czasu niemam ..od jakis 7 lat prawie takze u mnie inna godz na zegarku ) za to dzialam tak jak jednego dnia pracuje do pozna a drugiego mam na rano i do 18 jestem w pracy


Andresy - juz sobie sprawdzilam . widze ze to po drugiej str Paryza ( niz tz-a rodzinka )

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-02-15 o 22:01
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 08:13   #4430
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cześć
wrócilismy o 3 nad ranem ale było fajnie
Irenka, mój brat skończyła studia za granica, ma obywatelstwo w Belgii i pracuje w zawodzie - płaci za piekna szeregówke w nowym budownictwie 600 euro plus opłaty okolo 300 euro. Ale ma full wypas...Sam oczywiscie ja wynajmuje. Teraz jedzie do niego jego dziewczyna z Polski, która skonczyła w Polsce architekture zrobic w Bruggi nostryfikacje dyplomu - miedzynarodowy dyplom chce miec.
francuski...Mon Dieu ...dla mnie makabrycznie trudny jezyk...
Jaki podkład z Bell laski? Gadajcie tu szybko...ja nie w tematach kosmetycznych....
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-16 o 08:16
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:17   #4431
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dziś Wrocław.Kino,jakieś małe zakupy..Trzeba uczcić FerieNarazie to nic mi sie nie chce,a już najbardziej-ruszyć 4 litery do wyjazdu.Oglądaliśmy do póżna Dounton Abbey.Skónczony 4 sezon i już mi tęskno za 5..Zarwana noc,zaspane oczy..Miszka ogarnij się.KAWA!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:02   #4432
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Moni tak samo we Fr sa znacznie tansze mieszkania na wynajem niz w Irlandii. Z ciekawosci sprawdzilam ceny spozywcze wczoraj. ... Niektore rzeczy ktore uzywamy tutaj sa 2x drozsze niz we Fr. jezyk trudny owszem ale jestem dobrej mysli. Na szczescie to nie japonski


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:15   #4433
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Niby słońce świeci i 8C, ale wieje tak strasznie..... Byłam na krótkim spacerze i nigdzie więcej się nie wybieram
Miszka- super plan na początek ferii daleko macie do Wrocławia? piękne stare miasto miasto... Młody na feriach w mieście w tym roku...odwiedzają babcię...szkoda...jak znam życie nie odejdzie od kompa przez tydzień ech już tęsknię ...

Po wczorajszych ćwiczeniach z obciążeniami czuję niektóre mięśnie więc dzisiaj poprawka w planach na rozruszanie
Miłej niedzieli wszystkim życzę
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:36   #4434
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

U mnie też ciepło i wieje. Siedzę z maseczką, robię paznokcie i wybywam na imprezę. Dziś urodziny chrześniaka. Podawana jest pizza bo tak młody sobie zażyczył.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Kama jak się udała wizyta ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 12:12   #4435
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

wizyta była miła, to tz jest raczej mało towarzyska częścią rodziny Bigos i udka wyszły bardzo dobre, po wizycie mroziłam wszystko, co się da
Dzis spokojna niedziela...Planowałam poćwiczyć do południa, ale zamiast tego miałam lekcje angielskiego z tz, potem własną, więc poruszam się po południu ( oby). zaraz z przyjaciółka sobie trochę pogramy W planach jeszcze oglądanie filmów i może czytanie...Dolce vita, jednym słowem
Kupiłam ten krem
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...870653#r870653
a dziś planuje maskę do stóp złuszczająca zastosować. Poprzednio praktycznie nie widziałam efektów, więc przetestuje inna firme...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-16 o 12:15
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 15:08   #4436
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Hello

u mnie ciepło ale nie tak słonecznie i bosko jak wczoraj, urwałam się wcześniej ze szkoły...żeby choć chwilę nacieszyć się niedzielnym popołudniem

Irenka, naprawdę tak drogo w tej Irlandii? mieszkałam przez rok we francji i co mogę powiedzieć to tanio nie jest, a paryż i lazurowe jest po prostu drogie francja piękny kraj, zwiedziłam wzdłuż i wszerz ale mieszkać bym tam nie chciała to są dopiero nacjonaliści, mentalność i ludzie w ogóle nie moja bajka, nie czuję "klimatu" tego kraju ale jak Ty Irenka jesteś pewna, że to da Ci szczęście, to życzę powodzenia i trzymam kciuki a język wcale nie taki straszny, może początki, później jest już lepiej - wiem bo znam i nadal się uczę, niemiecki według mnie jest trudniejszy a jak będziesz na miejscu to naprawdę nauka 100% szybsza niż kursy stacjonarne, nie ma porównania, wciągniesz język nosem

Obejrzałam wczoraj nowy film ,Ona - dobry choć przytłaczający, porusza kwestię kontaktów międzyludzkich ,samotności i wirtualnych uczuć i tak się myślę, że wizja relacji, sexu i "uczuć" między człowiekiem a człowiekiem zostanie wyparta przez relacje człowiek - sztuczna inteligencja - programy komputerowe, w najbliższej przyszłości

muszę poczytać o tym Kremie Kama, ma wysokie noty ja kupiłam i testuję ten polecany przez Ciebie Khiel's z wit.C pod oczy ale ten z awokado bardziej mi pasuje

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-16 o 15:13
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 15:18   #4437
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

a mnie ten z awokado nie bardzo, kupiłam próbki, ale mi niezbyt pasuje Samo życie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 17:34   #4438
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Hej

Jestem, a tu pustki dziś. Gdzie się podziałyście Babeczki ?

Oczywiście jest mi smutno, bo nie lubię powrotów do rzeczywistości

Było cudownie.

Pojeździłam na łyżwach, popływałam, wybyczyłam się w jacuzzi w przeróżnych kąpielach: morskiej, borowinowej, jodowej i ........niestety - pojadłam (ależ tam było żarcie !).
Obecnie jestem w ciąży spożywczej i muszę się za siebie wziąć. Na pierwszy ogień poszły zielone koktajle. Od dziś zero pieczywa, cukru, słodyczy. Zaraz orbitrek i twister.
Byłam też na zbiegu na twarz. Zrobiłam mikrodermabrazję korundową i zabieg nawilżająco-regenerujący. Super. Było mi bardzo miło gdy pani kosmetyczka stwierdziła, że moja cera jest tak gładka i czysta, że mikrodermabrazja jest niepotrzebna. Uparłam się jednak i udało nam się osiągnąć kompromis Pani dokładnie wypytała o moja pielęgnację i była pełna uznania. Powiedziała, że widać ja na skórze i że retinol działa Ona zrobiła sobie niedawno zabieg z retinolem 30 %. Cerę miała bajeczną. Może za rok też się skuszę, ale nie wiem czy u nas jest gabinet w którym to można zrobić.

Zrobiłam też malutkie zakupki ciuchowo - kosmetyczne. (peeling i dwie bluzeczki).

Już chcę tam wrócić.

Miszka, Cell Fusion jest faktycznie boski. Czekam aż zużyję te filtry, które mam i go kupię. Nie wiem, czy będę jeszcze szukała czegoś innego, chyba znalazłam swojego ulubieńca. A jak tonik z Arkany ? Też go bardzo lubię.

Widziałyście, że skin ceuticals wypuścił serum phloretin w żelu ? Chcę !
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 18:54   #4439
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

super
Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem, a tu pustki dziś. Gdzie się podziałyście Babeczki ?

Oczywiście jest mi smutno, bo nie lubię powrotów do rzeczywistości

Było cudownie.

Pojeździłam na łyżwach, popływałam, wybyczyłam się w jacuzzi w przeróżnych kąpielach: morskiej, borowinowej, jodowej i ........niestety - pojadłam (ależ tam było żarcie !).
Obecnie jestem w ciąży spożywczej i muszę się za siebie wziąć. Na pierwszy ogień poszły zielone koktajle. Od dziś zero pieczywa, cukru, słodyczy. Zaraz orbitrek i twister.
Byłam też na zbiegu na twarz. Zrobiłam mikrodermabrazję korundową i zabieg nawilżająco-regenerujący. Super. Było mi bardzo miło gdy pani kosmetyczka stwierdziła, że moja cera jest tak gładka i czysta, że mikrodermabrazja jest niepotrzebna. Uparłam się jednak i udało nam się osiągnąć kompromis Pani dokładnie wypytała o moja pielęgnację i była pełna uznania. Powiedziała, że widać ja na skórze i że retinol działa Ona zrobiła sobie niedawno zabieg z retinolem 30 %. Cerę miała bajeczną. Może za rok też się skuszę, ale nie wiem czy u nas jest gabinet w którym to można zrobić.

Zrobiłam też malutkie zakupki ciuchowo - kosmetyczne. (peeling i dwie bluzeczki).

Już chcę tam wrócić.

Miszka, Cell Fusion jest faktycznie boski. Czekam aż zużyję te filtry, które mam i go kupię. Nie wiem, czy będę jeszcze szukała czegoś innego, chyba znalazłam swojego ulubieńca. A jak tonik z Arkany ? Też go bardzo lubię.

Widziałyście, że skin ceuticals wypuścił serum phloretin w żelu ? Chcę !
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 19:03   #4440
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hello

szkoda ,że kończy się ten weekend ....no i kończą się ferie , jutro pobudka o 7 , nie wiem jak wstaniemy

Juka muszę Ci powiedzieć ,że zauważyłam ,że rosną mi rzęsy po tym kremie peptydowym pod oczy z Academie

aaaa zużyłaś już cały retinol z Dermaquest ????

mnie kusi strasznie by zamówić krem rozjaśniający i krem z filtrem z Dermaquest , no i to serum z vit c ...ech nie wiem co najpierw

ja dziś byłam w Starym Browarze na zakupach i kupiłam czarny sweterek rozpinany w Simple ( uwielbam te ich rozpinane czarne sweterki, zawsze muszę mieć w szafie )
w Douglasie tusz Clarins w promocji i szminkę Armaniego już bez promocji niestety ale jest świetna, mam kolor 102 , taki nude ...

potwierdzam ,iż dobry jest ten krem z kwasem hialuronowym z AA :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...cy-na-noc.html

dobrze się sprawdza po użyciu retinolu , dobrze nawilża

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-16 o 19:39
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.