Bell, Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection (Trwały fluid rozświetlająco - korygujący)

Perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem. Rozświetlenie, optyczna korekta niedoskonałości cery, supernaturalny makijaż, długotrwały efekt.
Zmniejsza widoczność niedoskonałości cery, optycznie je minimalizując. Zawiera specjalne cząsteczki odbijające światło i rozpraszające je pod różnym kątem, dzięki czemu zapewnia perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem.
Pięknie rozświetla, pozostawiając naturalny efekt zdrowej, wypoczętej i nawilżonej cery. Cztery niezwykle naturalne odcienie idealnie adaptują się do koloru karnacji.

Na co dzień idealny

Kosztuje w Biedronce tylko 10 zł! Super się rozprowadza i wtapią w cerę. Ładnie rozświetla i ożywia cerę. Jest w niedużej podłużnej tubce. Wygodnie się nakłada i ma bardzo przyjemna konsystencję. Jest dość trwały. Polecam

Niezbyt

Niestety, nie przypadł mindo gustu. Wybrałam kolor 2, okropny ziemisty odcień. Okazał się za jasny, a dodatkowo ta szarość powoduje, że wyglądam jak chora :)

Podkład ma lekkie krycie, co nie przeszkadza mi specjalnie. Wykończenie jest ładne, rozświetlone.

Po kilku godzinach (od 3 do 5) zaczyna się warzyć, rozpadać, ścierać. Nawet kiedy mieszam go z innymi podkładami, skraca ich trwałość.

Jestem na nie.

Idealny na co dzień dla skóry bez większych problemów

Na ten fluid od Bell natrafiłam oczywiście w Biedronce. Zawsze podczas zakupów w tym sklepie zatrzymuje się przy szafie tej marki i oglądam, co ciekawego mają. Tym razem rzucił mi się w oczy tusz, który no ta bene okazał się totalnym bublem oraz właśnie ten podkład.

Opakowanie to biała, zgrabna tubka z różowymi elementami. Znajduje się na niej logo firmy, nazwa produktu napisana srebrną czcionką oraz kolor samego fluidu. Mój to dwójka. I tutaj już muszę zaznaczyć jaki jest pierwszy minus związany z tym kosmetykiem, mianowicie uboga szata kolorystyczna. Ja widziałam zaledwie dwa odcienie i podejrzewam, że nie istnieje ich dużo więcej.

Moje pierwsze użycie tego produktu było dla mnie dosyć sporym zaskoczeniem. Ja zawsze delikatnie rozprowadzam kosmetyki tego typu po twarzy i szyi, a następnie doklepuje zwilżoną gąbeczką. Tutaj zrobiłam dokładnie to samo. Sam fluid wypuszczony w tubki miał kolor i wyglądał na dobrze napigmentowany, natomiast rozprowadzanie go po twarzy daje bardziej wrażenie używania jakiegoś kremu koloryzującego, a nie podkładu czy fluidu. Krycie jest słabe, natomiast po pewnym czasie leżenia na skórze zamienia się w średnie i działanie kosmetyku zaczyna być widoczne. Koloryt skóry jest ładnie wyrównany, mocniejsze zasinienia i przebarwienia dalej przebijają, krycia staje się lekkie w kierunku średniego, dla mnie idealne na co dzień. Nie polecam używać go do mocno kryjących korektorów, ponieważ odznaczają się na skórze, widać ich obecność i duży kontrast między miejscami, gdzie znajduje się nasz fluid, a gdzie korektor.

Efekt rozświetlenia jest widoczny, skóra w ciągu dnia nie wyświeca się za mocno, wygląda zdrowo i świetliście. Obawiam się jednak, że może być to zbyt świecący efekt dla skóry tłustej, a nawet mieszanej.

Cena jest przystępna i nie zaboli w nasz portfel za bardzo. Jeśli ktoś szuka fajnego, dziennego fluidu i nie potrzebuje większego krycia, to propozycja od Bell może być jak najbardziej w punkt.

Na codzień

Kupiłam go w biedronce w odcieniu 01. Podkład świeżo wyglada na twarzy, bardzo promiennie oraz ładnie się wtapia. Nakładałam go przy użyciu gąbki, tworzył efekt drugiej cery. Nie zapychał pomimo codziennego stosowania, jednak jest to bardzo nietrwały produkt, na mojej tłustej cerze wyglądał dobrze przez 2 godziny, a używając go na koleżance z normalną skórą, max 4h, być może dla cery suchej się lepiej sprawdzi. Myślę, że to słaby podkład, ale bardzo ładnie wygląda na twarzy.

Rewelacyjny podkład w niskiej cenie!

Jestem zachwycona tym podkładem, posiadam kolor 02 i jest po prostu idealny! Pięknie wyrównuje kolor twarzy, nakładany gąbeczka ma całkiem dobre krycie. Twarz wygląda na promienną i wypoczętą. Na mojej buzi utrzymuje się spokojnie 8-10 godz bez poprawek co jest rewelacyjnym wynikiem. Jestem posiadaczką cery mieszanej, a nos jest najbardziej problematyczny-wszystkie podkłady ścierają się z niego bardzo szybko. Bell świetnie sobie poradził w tej kwestii-po 8 h podkład nadal był na nosie:) oczywiście podkład został delikatnie przypudrowany :) bardzo dobrze nakłada się na iniego inne produkty takie jak bronzer, rozświetlacz cy róż i utrzymują się one bez problemu. Polecam

Dobry ,ale jako podklad na dzien

Polecam dla osob ktore nie maja za duzo niedoskonalosci. Ladnie wyrownuje koloryt. Utrzymuje sie okolo 5/6h. Bardzo ladnie i naturalnie wyglada po nalozeniu. Natmiast to ekstremalnych warunkow jak impreza sie nie sprawdzi. Tak samo kzde wytarcie nosa jest od razu widoczne. Ogolnie na dzien tak. Na wieczorne wyjscia nie. W tej polce cenowej lepszego nie bedzie takze polecam na dzien

Prawie idealny

Uwielbiam ten podkład, bo pięknie wygląda na twarzy.

Nie jestem wymagająca, jeżeli chodzi o krycie podkładu, bardziej zależy mi na naturalnym wyglądzie i rozświetleniu. Pomimo, iż wymagania mam niewielkie to podkład ten zdecydowanie wychodzi im naprzeciw, dość, że krycie ma naprawdę przyzwoite (a mam mnóstwo piegów i zaczerwienień, które pięknie kryje) to jeszcze znakomicie rozświetla. Bardzo podoba mi się wykończenie tego podkładu - skóra wygląda promiennie, świeżo, dodatkowo jest gładziutka, a sam podkład świetnie współpracuje z innymi kosmetykami.

Trwałość podkładu nie powala, robiąc makijaż o godz. 7, około 14 skóra zaczyna się "błyszczeć, świecić", czuć, że podkład jest "tłusty", pomimo, iż należę do osób posiadających suchą skórę, nawet bardzo suchą.

Tak, jak trwałość nie jest najgorszą wadą tego podkładu to dla mnie pojawianie się grudek na twarzy powoduje, że troszeczkę traci w moich oczach. Nie są to zmiany sączące się, albo wielkie czerwone "diody" na twarzy, ale mimo wszystko nie jestem zadowolona, że coś "obcego" wyskakuje mi na twarzy...

Jest to podkład, który dosyć szybko się kończy - ma niewielką pojemność. Sama forma tubki jest wygodnym rozwiazaniem, łatwo wydobyć resztki produktu.

Na wielki plus kolorystyka. Może nie jest porywająco szeroka, ale odcień nr 1 jest dla mnie idealny, a to rzadko się zdarza.

No i cena oraz dostępność. To chyba największy plus. Kupiłam go w Biedronce za jakieś 15zł?

Biedronkowa Bell

Choc tak mnóstwo jest juz opini o tym podkładzie i mysle że spokojnie świat i Wy kobietki ,dziewczyny mogłybyście siè obyć bez moich przemysleń co do tego podkładu .Jednak postanowiłam wbrew wszystkiemu podzielić sie moja opinią na jego temat.
Otóż uważam że jest on naprawdę dobry!!Biorąc pod uwagę jego śmiesznie niską cenę oraz łatwą dostępność prawie w każdej Biedrze gdzie jest szafa Bell Ato aż grzech nie kupić i nie wypróbować .Ja mam odcień nr 2 beż.Na jesień i zimę kolorek ok.Aplikuje go się bardzo przyjemnie i bez problemu.Daje delikatne rozświetlenie .Nie daje efektu maski ani nie powoduje przesuszenia skory .Co do krycia jak dla mnie jest Ok nie potrzebuje mocniejszego.Nie wchodzi ani nie podkreśla zmarszczek.Nie używam go codziennie ale zawsze mam zapas w kosmetyczce i jest za każdym razem używania miłą odmianą.Dodam jeszcze że często oglądam filmiki naszych wschodnich sąsiadek youtuberek z Rosji i Białorusi i tam o dziwo często ten nasz podkład z Biedronki jest rekomendowany i polecany jako ten dobry i godny uwagi a polecają go dziewczyny i kobiety którym nie jest obcy Dior czy inne drogie marki więc cos w tym naszym podkładzie jest ????????

Dobry i prawie za darmochę

Jest dobry i już. Do tego prawie za darmo. Nieźle kryje, używam najjaśniejszego, ma naturalny kolor, dobrze się trzyma, nie wysusza, nie uczula, jak dla mnie- dobry, a biorąc pod uwagę cenę- bardzo dobry.
Tu jeszcze dodam jedną istotną rzecz: miałam go dawno temu, miał wszystko o czym piszę, ale strasznie zapchał mi skórę, więc dałam sobie spokój.
Niedawno z rozpędu znów go kupiłam i nie mam tego problemu. Na dwoje babka wróżyła: albo moja skóra się zmieniła, albo skład fluidu.
Tak czy inaczej warto kupić.
Opakowanie: że tubka-ok, ale że taka niespecjalnie ładna :(

Ulubieniec

Bardzo lubię ten podkład. Najlepszy kolor dla mnie to latem był 03, teraz mam 01 i jest dla mnie zbyt neutralny, powinien mieć więcej żółtych tonów, spróbuję jeszcze koloru 02. Podkład jest lekki, niemal niewidoczny na twarzy a przykrywa to co ma przykryć. Bardzo ładnie wygląda na twarzy. Niestety nie zastyga, co czasami jest kłopotliwe, bo może migrować po twarzy. Cena bardzo korzystna, dostępny w każdej biedronce. Na dzień nie znalazłam jeszcze lepszego.

całkiem przyjemny na codzień

średnie krycie, ale wybrałam jaśniutki kolor, który na buzi dopasował się do kolorytu skory, nie powodując zaróżowienia ani nie zmienił się w pomarańcz.
niska cena powoduje że chętnie po niego sięgam na codzień, bo czuję rozświetlenie. oczywiście nie na większe wyjścia, bo trwałość nie jest najlepsza. łatwo się dozuje

Całkiem niezły podkład

Zachęcona recenzjami zakupiłam fluid. Oceniam go na mocną 4. Fluid łatwo się rozprowadza, ładnie kryje i nawilża skórę. Krycie nie jest bardzo mocne, powiedziałabym że raczej średnie. Dobrze się na nim rozprowadza puder prasowany, róż czy rozświetlacz. Nie podkreśla przesuszeń, co jest kolejnym plusem. Cena przystępna zachęca do zakupu. Fluid można kupić chyba w każdej Biedronce na stoisku z Bell. Jedyny minus to demakijaż-strasznie ciężko się go zmywa.