Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-02, 09:25   #4411
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Nigdy nie płacisz za siebie?

W takim razie też jesteś skąpa. W związku takie rzeczy się ustala, płacenie za siebie to też zaleta, szkoda że rzadko praktykująca.

Kocie oczy, a czasem nawet i kocia morda wpatrzona w portfel faceta i oczekiwanie że łaskawie za ciebie zapłaci jest równie idiotyczne.

Szukaj faceta z takimi zasadami żeby zawsze za ciebie płacił wtedy będziesz miała problem z głowy.
Też się zastanawiam, co to za wstyd zapłacić za siebie

Ja sama ostatnio robię się skąpa, latam po promocjach, nie kupuję nowych rzeczy, chyba, że coś mi jest bezwzględnie potrzebne. No, ale to wynika z konieczności, a nie chorego ciułactwa
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 07:55   #4412
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nawet w rachunkach za restaurację jest równouprawnienie. Wprawdzie nigdy nie płacimy dwóch rachunków, ale raz ja zapłacę raz on. Żadnego wypominania i dzielenia frytek na dwoje :P
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 09:04   #4413
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez jaja91 Pokaż wiadomość
Mój były... początki związku. jesteśmy na stacji paliw. Dałam mu pieniądze na papierosy.. Po czym zapytał czy chce coś do picia. No więc powiedziałam, że chce cole. Kupił mi z moich pieniędzy. Dyskoteka... byliśmy ze znajomymi,moimi znajomymi. Wstęp 10 zł. Poczekał, aż zapłacę za siebie. 😆Nie wspomnę co było dalej. Juz nie chodzi o te 10 zł. Ale o sam fakt. Myślałam, że Spale się ze wstydu.
Trochę nie rozumiem. Papierosy mial kupic za twoje a cola to już zbrodnia? Jak dla mnie to się czepiasz.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 09:06   #4414
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem. Papierosy mial kupic za twoje a cola to już zbrodnia? Jak dla mnie to się czepiasz.
Ja też nie. Miał dokładnie wyliczyć ile z tych papierosów zostało i dokupić cole za swoje.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 09:59   #4415
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;50500327]Ja też nie. Miał dokładnie wyliczyć ile z tych papierosów zostało i dokupić cole za swoje.[/QUOTE]

Tego to już nie rozumiem. Ty (pisze do Rapsody) masz pretensję, że nie oddał Ci całej reszty, bo kupił Ci colę, którą chciałaś? Widzisz sens w tym aby kupił papierosy na jeden rachunek a colę na drugi? Jakbym ja miała faceta rozliczać za każdą wodę, jabłko, piwa wrzucane do koszyka podczas zakupów pewnie zostalabym milionerką (ja dzieci nie potrzebuje. zawsze w koszyku będzie coś czego nie wrzucałam. starannie ukryte pod zakupami)
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.

Edytowane przez pannaatopowa
Czas edycji: 2015-03-03 o 10:15
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 10:12   #4416
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie ja tylko dziewczyna co wcześniej pisała

Mnie też to zdziwiło, bo czasem ja wrzucę coś do koszyka dla faceta, czasem facet dla mnie i nikt nie widzi żadnego problemu.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 10:16   #4417
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;50501431]Nie ja tylko dziewczyna co wcześniej pisała

Mnie też to zdziwiło, bo czasem ja wrzucę coś do koszyka dla faceta, czasem facet dla mnie i nikt nie widzi żadnego problemu.[/QUOTE]

Nie sprecyzowałam. Już się poprawiłam
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 10:49   #4418
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Połowa wypowiedzi w tym temacie to udowadnianie że to jednak nie facet jest skąpy a dziewczyna wylicza każdą złotówkę którą na nią wydaje.

Akcja z colą, aż tryska materializmem, gdzie żeście się uchowały, ale przysłowiowy sosnowiec to chyba za mało do takiego myślenia.

Oczekiwanie że facet za was zapłaci jest gorsze niż skąpstwo. Wpatrywanie się i wyczekiwanie aż wyciągnie portfel i pokaże jak to dba o swoją " panią ".

Nie jest wam głupio? Myślę że to kwestia wychowania, ale co po niektórym to się w dupach przewraca.
Nieraz dziewczyna z grzeczności wyciągała portfel i mówiła że nie trzeba, daj spokój. Wiadomo wtedy mówię, po prostu że nie ma gadania i płacę za nią.

To jest tak rzadko spotykany gest, i na pewno bardzo miły niż widok " kociej mordy" czekającej na łaskę pana. Chcecie łaskę pana szukajcie sponsora, chyba ze facet głupi i nie widzi że go tak traktujecie.

Rozumiem związku z dużym stażem, ale w większości tutaj to są randki lub początki spotykania się.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 11:56   #4419
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Tej sytuacji z cola to ja sobie nawet nie moge wyobrazic. To było najbardziej logiczne rozwiazanie- kupic cos za reszte ktora zostala. I nieważne czy ta cola bylaby dla mnie, czy dla TZ. Nawet jakby dla siebie kupowal, to nie wpadlabym na to, ze wyciagnalby swoje pieniadze, skoro ma reszte z moich, a cola to groszowa sprawa.
Takze autorko, pokazalas tu skapstwo, ale swoje. masakra.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 12:22   #4420
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Połowa wypowiedzi w tym temacie to udowadnianie że to jednak nie facet jest skąpy a dziewczyna wylicza każdą złotówkę którą na nią wydaje.

Akcja z colą, aż tryska materializmem, gdzie żeście się uchowały, ale przysłowiowy sosnowiec to chyba za mało do takiego myślenia.

Oczekiwanie że facet za was zapłaci jest gorsze niż skąpstwo. Wpatrywanie się i wyczekiwanie aż wyciągnie portfel i pokaże jak to dba o swoją " panią ".

Nie jest wam głupio? Myślę że to kwestia wychowania, ale co po niektórym to się w dupach przewraca.
Nieraz dziewczyna z grzeczności wyciągała portfel i mówiła że nie trzeba, daj spokój. Wiadomo wtedy mówię, po prostu że nie ma gadania i płacę za nią.

To jest tak rzadko spotykany gest, i na pewno bardzo miły niż widok " kociej mordy" czekającej na łaskę pana. Chcecie łaskę pana szukajcie sponsora, chyba ze facet głupi i nie widzi że go tak traktujecie.

Rozumiem związku z dużym stażem, ale w większości tutaj to są randki lub początki spotykania się.
Kiedyś kobiety nie miały pieniędzy swoich, więc to było normalne, że to facet płacił i kupował prezenty. Teraz kobiety pracują i często zarabiają tyle co mężczyźni. Przyznam się bez bicia, że czasem coś zobaczę i zrobię słodkie oczka (zazwyczaj są to drobiazgi), a czasem się zdarza że ja coś kupuję i na ladzie ląduje cos jeszcze. Dla mnie to normalna sprawa. Gdy nie pracowałam on mi kupował co potrzebowałam - jak on stracił to ja płaciłam za niego.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 16:59   #4421
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Kiedyś kobiety nie miały pieniędzy swoich, więc to było normalne, że to facet płacił i kupował prezenty. Teraz kobiety pracują i często zarabiają tyle co mężczyźni. Przyznam się bez bicia, że czasem coś zobaczę i zrobię słodkie oczka (zazwyczaj są to drobiazgi), a czasem się zdarza że ja coś kupuję i na ladzie ląduje cos jeszcze. Dla mnie to normalna sprawa. Gdy nie pracowałam on mi kupował co potrzebowałam - jak on stracił to ja płaciłam za niego.
I mnie jest dokładnie to samo. A teraz jak mieszkamy juz ze sobą to wszystko kupujemy razem. Nie ma moje - Twoje. Jak nie mieszkaliśmy to zdarzyło mi się zapłacić czynsz za mieszkanie mojego TZ bo miał ciężki miesiąc i nigdy nie chciałam zwrotu. Do dziś się śmieje ze za czynsz mi wisi choć mieszkamy juz razem w moim domu, który teraz jest też Jego i oczywiście mówi to w formie żartu.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 21:34   #4422
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Połowa wypowiedzi w tym temacie to udowadnianie że to jednak nie facet jest skąpy a dziewczyna wylicza każdą złotówkę którą na nią wydaje.

Akcja z colą, aż tryska materializmem, gdzie żeście się uchowały, ale przysłowiowy sosnowiec to chyba za mało do takiego myślenia.

Oczekiwanie że facet za was zapłaci jest gorsze niż skąpstwo. Wpatrywanie się i wyczekiwanie aż wyciągnie portfel i pokaże jak to dba o swoją " panią ".

Nie jest wam głupio? Myślę że to kwestia wychowania, ale co po niektórym to się w dupach przewraca.
Nieraz dziewczyna z grzeczności wyciągała portfel i mówiła że nie trzeba, daj spokój. Wiadomo wtedy mówię, po prostu że nie ma gadania i płacę za nią.

To jest tak rzadko spotykany gest, i na pewno bardzo miły niż widok " kociej mordy" czekającej na łaskę pana. Chcecie łaskę pana szukajcie sponsora, chyba ze facet głupi i nie widzi że go tak traktujecie.

Rozumiem związku z dużym stażem, ale w większości tutaj to są randki lub początki spotykania się.
Przeciętna dziewczyna przed randką albo i nie tylko randką robi się na bóstwo, ładuje wysiłek i znosi ból depilując ciało, robi makijaż, wydaje na mazidła, wizyty u kosmetyczki, fryzjera, manikiurzystki (nie mówiąc już o tym, że wszystkie te zabiegi są upierdliwe w samej tylko konieczności częstotliwości ich wykonywania), kupuje i nosi niewygodne ciuchy jak szpilki czy dopasowane sukienki (nie zapominajmy także, że ładna bielizna to nie ten sam przedział cenowy co bawełniane unterhołzy , a uroda koronkowych majtek czy staników jest odwrotnie proporcjonalna do wygody ich noszenia, czyli im więcej sznurka (a mniej majtek), tym mniej cudownie się w nich paraduje ); i Ty uważasz, że niepisany zwyczaj zapłacenia za dziewczynę na randce to są wymagania i jej rzekomy sponsoring.
Jeszcze może najlepiej, żeby dziewczyna odpowiednio łatwo lub odpowiednio trudno wskakiwała do łóżka, nie angażowała się emocjonalnie, gdy chłopiec nie ma na to ochoty, ale była wierna, i w ogóle nosiła w portfelu prezerwatywy bo może wybranek po kolacji czy dicho w klubie będzie ją chciał zaprosić do siebie.

Uwielbiam gadki, że feminizm konczy się gdy trzeba wnieść szafę na 4 piętro, tylko po 1 meble kupuje się raz na 5, 10 czy 20 lat i spokojnie można zamówić sobie usługę wniesienia mebla, która kosztuje kilkadziesiąt zł w porywach gdzies do 300 (nie mówiąc o tym, że 3 czy 4 kobiety wniosą tak samo szafę jak 2 facetów, no na przykład), a jeśli dla odmiany nie gotujesz bo nie lubisz a zaczynasz jadać na mieście to 200-300 zł na samą obsługę wydajesz w 1 miesiącu.
Zastanówmy się, kto się bardziej narobi, ten, co wniesie szafę raz na przysłowiowy ruski rok czy ten, kto codziennie stoi w garach.

Dalej, od kobiet wymaga się perfekcji, w pracy, w domu; mają być pewne siebie i zaradne, ale uległe, wycofane i znać swoje miejsce w hierarchii, naturalne, ale piękne, mądre, ale skromne, profesjonalne i zaangażowane w pracy, i jednoczęsnie opiekuncze i oddane rodzinie; i tak dalej.

Wracacając do pkt 1, moim zdaniem, tak, atrakcyjna świadoma swojej wartości dziewczyna stawia facetowi wymagania, jak facet ma już problem z kupieniem kawy na randce dziewczynie podczas gdy jej sandałki potrafią kosztować 20 takich kaw (10 zł to kosztuje głupie wyregulowanie brwi), to sorry, ale trudno, aby miała ochotę zadawać się z takim, hm, pragmatykiem. Możesz sobie płodzić gadki o materialistkach tak samo jak ja mogę sobie wierzyć, że faceci bardziej lecą na mózgi niż na cycki.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jaja91 Pokaż wiadomość
Mój były... początki związku. jesteśmy na stacji paliw. Dałam mu pieniądze na papierosy.. Po czym zapytał czy chce coś do picia. No więc powiedziałam, że chce cole. Kupił mi z moich pieniędzy. Dyskoteka... byliśmy ze znajomymi,moimi znajomymi. Wstęp 10 zł. Poczekał, aż zapłacę za siebie. 😆Nie wspomnę co było dalej. Juz nie chodzi o te 10 zł. Ale o sam fakt. Myślałam, że Spale się ze wstydu.
a propos sytuacji z klubem, to wystarczy, że były pary i panowie kupowali wejściówki swoim dziewczynom, a ona była jedyną osobą, której facet darował sobie dżentelmenizm i musiała sobie bilet kupić sama, i tak, w takiej sytuacji słabo trochę to wygląda. Moim zdaniem.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-03-03 o 21:31
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:40   #4423
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

O ile uważam, że to miło jak facet płaci na pierwszen randce, to - Hultaju uważasz, że facet powinien zapłacić za dziewczynę dlatego, że ona poczyniła inwestycje w swój wygląd?
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 22:52   #4424
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

uważam, że skoro kobieta może rujnować sobie kręgosłup i pracować na haluksy paradując w szpilach tudzież wyrywać sobie włosy z twarzy woskiem co by nie mieć wąsa; to nie jest zadnym bohaterstwem ze str faceta gdy ten postawi jej piwo.

jeśli facet wymaga ode mnie atrakcyjności i pewnych w związku z nią wyrzeczeń to być może ja wymagam, żeby umiał to docenić.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-03-03 o 22:54
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:04   #4425
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
O ile uważam, że to miło jak facet płaci na pierwszen randce, to - Hultaju uważasz, że facet powinien zapłacić za dziewczynę dlatego, że ona poczyniła inwestycje w swój wygląd?
Pewnie, najlepiej niech mu cennik wyliczy ile zapłaciła za regulacje brwi, za ćwierć grama cienia, odrobine tuszu, ciutkę szminki, za paznokcie żelowe czy inne cuda bądz pół mililitra lakieru do paznokci, 3/4 za maszynke do golenia bądz prąd za uzycie depilatora przed randką. Aha obowiazkowo za ponczochy , te niewygodne majtki koronkowe.
Notabene Hultaju na 1 randce idziesz do łóżka że facet ma podziwiać Twe koronkowe majtki ? Czy za szpilki też ma oddać jakąś częśc kwoty bo w koncu "się poświęcasz" dla niego.
Rozwalił mnie ten post na łopatki

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
O ile uważam, że to miło jak facet płaci na pierwszen randce, to - Hultaju uważasz, że facet powinien zapłacić za dziewczynę dlatego, że ona poczyniła inwestycje w swój wygląd?
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
uważam, że skoro kobieta może rujnować sobie kręgosłup i pracować na haluksy paradując w szpilach tudzież wyrywać sobie włosy z twarzy woskiem co by nie mieć wąsa; to nie jest zadnym bohaterstwem ze str faceta gdy ten postawi jej piwo.

jeśli facet wymaga ode mnie atrakcyjności i pewnych w związku z nią wyrzeczeń to być może ja wymagam, żeby umiał to docenić.
Aha, czyli jeżeli nie chodzisz na randki dwa razy w tygodniu to paznokci nie malujesz, makijazu nie robisz? Latem nóg też nie depilujesz gdy randki nie ma ?
Po pierwsze nikt nikomu nie karze chodzić w niewygodnym obuwiu, kieckach czy innych cudach.
Ja chcę ładnie wyglądać DLA SIEBIE a nie dla kogoś. I tak też dbam o swój wygląd w ciągu całego roku a nie przy okazji spotkania z facetem.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:17   #4426
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Pierwsza czesc postu Hultaja mnie powalila, z dalsza czescia sie zgadzam.


Idac tym tokiem rozumowania, to facet przychodzi na spotkanie brudy, zapuszczony i w ciuchach, ktore dala mu mama? Sorry, ja wymagam, zeby facet byl czysty, ogolony pod pachami i nie tylko, zeby mial dobre ciuchy. A sama nie chodze w butach na obcasach, nie latam do kosmetyczek i innych od paznokci, nie depiluje sie, bo nie lubie bolu. Cala reszte wykonuje kazdego dnia. I nigdy nie zaloze czegos w czym mi nie wygodnie.
Kwestia wyborow i priorytetow. Ale co mnie obchodzi czy kobieta, z ktora sie spotykam, albo facet, ze czuja gleboka potrzebe wydania kasy na stroj, masakrowania sie woskiem czy jakies inne bajery? A jak on/ona uzna, ze przed spotkaniem musi miec najnowszego ajfona, bo ma nakupkane we lbie? To mam mu/jej postawic homara? Szampana?

Moim zdaniem na etapie pierwszych spotkan kobieta powinna placic za siebie i oczekiwanie, ze zrobi to za nia druga osoba jest glupota.

Sent from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:27   #4427
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
uważam, że skoro kobieta może rujnować sobie kręgosłup i pracować na haluksy paradując w szpilach tudzież wyrywać sobie włosy z twarzy woskiem co by nie mieć wąsa; to nie jest zadnym bohaterstwem ze str faceta gdy ten postawi jej piwo.

jeśli facet wymaga ode mnie atrakcyjności i pewnych w związku z nią wyrzeczeń to być może ja wymagam, żeby umiał to docenić.
muszę się zgodzić
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 01:18   #4428
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie wiążę się z kobietą ze względu na jej wygląd, a to że ją na randkę zaprosiłem oznacza że już ją widziałem i ją akceptuję. Gówno mnie obchodzą twoje paznokcie i inne ceregiele, rób to dla siebie a nie dla faceta z którym idziesz na randkę.

Opisałaś/ eś bo to w taki sposób że przed oczami mam obraz wypindrzonej laski, która w cale nie jest ładna tylko po prostu zrobiona.

Nie będę polemizował, bo użytkowniczki cię podsumowały, ja kaw nie wyliczam na randce i nie mówię żeby nie stawiać czy stawiać, ale naprawdę wasz wygląd mnie w tym momencie gówno obchodzi, jest wiele innych czynników na które patrzą faceci wybierając partnerkę i to jak się na randce będą wobec niej zachowywać.



Pójdźmy w drugą stronę. Jestem przystojny od urodzenia. 189 cm, 87 kg wagi, dobrze zbudowany. Mam za☠☠☠istą pracę, fajny samochód. Przychodzę na randkę w drogiej koszuli kastora szytej na miarę, do tego marynarka, psikany jestem jeszcze droższymi perfumami Fahrenheit.

W czymś jestem gorszy od tej dziewczyny ? Też zainwestowałem w swój wygląd, może to ona powinna za mnie zapłacić żeby pokazać że ma klasę i że potrafi być niezależną kobietą której np szukam.


Nie mam zamiaru dyskutować, bo po opisie wywnioskowałem z jakim typem kobiety byłbym wtedy na randce. I uwierzcie mi że przesada dobra nie jest.

Naturalne piękno jest na topce.


A co do płacenia i wymagania tego, to gdyby mi dziewczyna na pierwszej randce dała do zrozumienia że tego wymaga w jakiś sposób, żartując, lub cokolwiek innego.
Zrobiłbym jej na złość i specjalnie udawał że nie wziąłem portfela.



Inteligentna, rozumna kobieta wie że może zapłacić za siebie, bierze ze sobą pieniądze i np. proponuje że może zapłacić za siebie. Wtedy ja mówię, że chyba żartowała i płacę za nią. Jak ma problem z tym żeby za nią płacić, to zwyczajnie mówię że jak się spotkamy drugi raz to ona zapłaci - pytam czy się zgadza i dochodzimy do porozumienia.

Chyba że faktycznie chce zapłacić, wtedy spoko - jej zasady, ja urażony nie będę.

To też zależy od samej dziewczyny. Jak widzę że skrępowana, nie puszy się jak paw i nie śmierdzi lansem, to zwyczajnie płacę. 10 zł za kawę mnie nie zbawi.

Faceci czują czy warto w coś inwestować, a twierdzenie że ktoś kto nie płaci za kogoś na 1 randce jest skąpcem to trochę przesada.

Na drugi raz koleżanko, zamiast robić sobie tipsy czy co tam maglujecie. Weź te 20 zł do portfela, przynajmniej z twarzą wyjdziesz.


AHA jeszcze na koniec, o tych wąsach i butach. Wymaga od ciebie facet szpilek na 1 spotkaniu?
Ja nie mam w zwyczaju umawiania się z niemkami, ale o ile mi wiadomo każda kobieta w jakimś stopniu o siebie dba i jak paradujesz od święta bez wąsa,a po domu z wąsem to twoja sprawa.

W ogóle idąc dalej można stwierdzić, że po głębszym poznaniu i nocowaniu u siebie będziesz musiała zainwestować w permanentny makijaż bo przecież nie pokażesz się jak potwór bez.

Pozdrawiam, wszystkie dziewczyny które na pierwszą randkę, zamiast ubrać się jak człowiek, z lekkim makijażem bez przesady. Inwestują w siebie grube setki.

Edytowane przez Rhapsody1
Czas edycji: 2015-03-04 o 01:21
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 02:12   #4429
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Nie wiążę się z kobietą ze względu na jej wygląd, a to że ją na randkę zaprosiłem oznacza że już ją widziałem i ją akceptuję. Gówno mnie obchodzą twoje paznokcie i inne ceregiele, rób to dla siebie a nie dla faceta z którym idziesz na randkę.

Opisałaś/ eś bo to w taki sposób że przed oczami mam obraz wypindrzonej laski, która w cale nie jest ładna tylko po prostu zrobiona.

Nie będę polemizował, bo użytkowniczki cię podsumowały, ja kaw nie wyliczam na randce i nie mówię żeby nie stawiać czy stawiać, ale naprawdę wasz wygląd mnie w tym momencie gówno obchodzi, jest wiele innych czynników na które patrzą faceci wybierając partnerkę i to jak się na randce będą wobec niej zachowywać.

Cytat:
Pójdźmy w drugą stronę. Jestem przystojny od urodzenia. 189 cm, 87 kg wagi, dobrze zbudowany. Mam za☠☠☠istą pracę, fajny samochód. Przychodzę na randkę w drogiej koszuli kastora szytej na miarę, do tego marynarka, psikany jestem jeszcze droższymi perfumami Fahrenheit.
pf, mój podkład i tusz to już cena Twoich perfum


Cytat:
W czymś jestem gorszy od tej dziewczyny ? Też zainwestowałem w swój wygląd, może to ona powinna za mnie zapłacić żeby pokazać że ma klasę i że potrafi być niezależną kobietą której np szukam.


Nie mam zamiaru dyskutować, bo po opisie wywnioskowałem z jakim typem kobiety byłbym wtedy na randce. I uwierzcie mi że przesada dobra nie jest.

Naturalne piękno jest na topce.


A co do płacenia i wymagania tego, to gdyby mi dziewczyna na pierwszej randce dała do zrozumienia że tego wymaga w jakiś sposób, żartując, lub cokolwiek innego.
Zrobiłbym jej na złość i specjalnie udawał że nie wziąłem portfela.
jakoś nie wydaje mi się żeby kobiety dawały do zrozumienia że TRZEBA za nie zapłacić.
Bardziej już "po fakcie" (co zresztą można doczytać na tym wątku) są zdziwione, że to on mówi "pójdziemy na spacer" przy 10st mrozie, przez 2h... itp akcje

Cytat:
Inteligentna, rozumna kobieta wie że może zapłacić za siebie, bierze ze sobą pieniądze i np. proponuje że może zapłacić za siebie. Wtedy ja mówię, że chyba żartowała i płacę za nią. Jak ma problem z tym żeby za nią płacić, to zwyczajnie mówię że jak się spotkamy drugi raz to ona zapłaci - pytam czy się zgadza i dochodzimy do porozumienia.

Chyba że faktycznie chce zapłacić, wtedy spoko - jej zasady, ja urażony nie będę.

To też zależy od samej dziewczyny. Jak widzę że skrępowana, nie puszy się jak paw i nie śmierdzi lansem, to zwyczajnie płacę. 10 zł za kawę mnie nie zbawi.
po co te gierki?

Cytat:
Faceci czują czy warto w coś inwestować, a twierdzenie że ktoś kto nie płaci za kogoś na 1 randce jest skąpcem to trochę przesada.

Na drugi raz koleżanko, zamiast robić sobie tipsy czy co tam maglujecie. Weź te 20 zł do portfela, przynajmniej z twarzą wyjdziesz.


AHA jeszcze na koniec, o tych wąsach i butach. Wymaga od ciebie facet szpilek na 1 spotkaniu?
Ja nie mam w zwyczaju umawiania się z niemkami, ale o ile mi wiadomo każda kobieta w jakimś stopniu o siebie dba i jak paradujesz od święta bez wąsa,a po domu z wąsem to twoja sprawa.

W ogóle idąc dalej można stwierdzić, że po głębszym poznaniu i nocowaniu u siebie będziesz musiała zainwestować w permanentny makijaż bo przecież nie pokażesz się jak potwór bez.

Pozdrawiam, wszystkie dziewczyny które na pierwszą randkę, zamiast ubrać się jak człowiek, z lekkim makijażem bez przesady. Inwestują w siebie grube setki.
niestety, ale jak to mówią "nie ma brzydkich kobiety- są tylko zaniedbane". Ja bym raczej powiedziała- nie ma brzydkich kobiety-pozostałe nie mają 2 tysi na miesiąc na byle co.
Faceci uwielbiają piękne kobiety, a żadna nie chce być przeciętna, mierna. Wszystko kosztuje.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 02:36   #4430
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Hultaj, kurcze, wychodzi na to, że nie jestem kobietą, bo nigdy przed randkami nie robiłam się na bóstwo, nie chodziłam do fryzjera, itp., nie wkładałam szpilek, do tego nikt ode mnie nie wymaga perfekcji, uległości, i tego wszystkiego, co wypisałaś, bo jestem taka, jaka chcę być, a nie taka, jak oczekują inni. I do tego zdarza się, że płacę za swojego faceta! Całe życie w kłamstwie

Rhapsody1,
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:30   #4431
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie wpadlabym na to, zeby za to, ze sie pomalowalam i ogolilam nogi wymagac od faceta placenia za siebie no ale moze uzywam za tanich kosmetykow.

I zgadzam sie z bambarylla. Tez sie nie pacykowalam ma randki w taki idiotyczny sposob.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:51   #4432
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie wierzę w to, co czytam

Gratuluję podejścia "dbam o siebie tylko na specjalne okazje". Też widocznie nie jestem kobietą, bo nawet nigdy nie byłam u kosmetyczki czy manikiurzystki. Na niektóre większe wyjścia też się sama czasem czeszę No i najgorsza zbrodnia, to zawsze mówię, że sama mogę za siebie płacić

Swoją drogą, to kto się tak pindrzy na randki? Rozumiem dbać o siebie, założyć coś ładnego/seksownego ale to już zakrawa na sporą przesadę. Tym bardziej, że ze skrzywioną miną, bo majtki weszły tam gdzie nie powinny, a buty obcierają to na pewno nie wygląda się pięknie No i nie strach się przytulić czy całować, żeby tona mejkapu nie rozmazała się na koszuli faceta
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:11   #4433
watchout
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 113
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Pójdźmy w drugą stronę. Jestem przystojny od urodzenia. 189 cm, 87 kg wagi, dobrze zbudowany. Mam za☠☠☠istą pracę, fajny samochód. Przychodzę na randkę w drogiej koszuli kastora szytej na miarę, do tego marynarka, psikany jestem jeszcze droższymi perfumami Fahrenheit.
Jeszcze nigdy nie spotkałam normalnego faceta, który by mówił sam o sobie, że jest przystojny. Za tym zawsze się kryje jakiś czubek. Chociaż w tym wypadku można to stwierdzić i bez tego.
Hmmm dobra praca, lansiarskie auto do wyrywania blachar... Jestem pewna na 100%, że ten pan dalej mieszka z mamą
watchout jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:22   #4434
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Pierwsza czesc postu Hultaja mnie powalila, z dalsza czescia sie zgadzam.


Idac tym tokiem rozumowania, to facet przychodzi na spotkanie brudy, zapuszczony i w ciuchach, ktore dala mu mama? Sorry, ja wymagam, zeby facet byl czysty, ogolony pod pachami i nie tylko, zeby mial dobre ciuchy. A sama nie chodze w butach na obcasach, nie latam do kosmetyczek i innych od paznokci, nie depiluje sie, bo nie lubie bolu. Cala reszte wykonuje kazdego dnia. I nigdy nie zaloze czegos w czym mi nie wygodnie.
Kwestia wyborow i priorytetow. Ale co mnie obchodzi czy kobieta, z ktora sie spotykam, albo facet, ze czuja gleboka potrzebe wydania kasy na stroj, masakrowania sie woskiem czy jakies inne bajery? A jak on/ona uzna, ze przed spotkaniem musi miec najnowszego ajfona, bo ma nakupkane we lbie? To mam mu/jej postawic homara? Szampana?

Moim zdaniem na etapie pierwszych spotkan kobieta powinna placic za siebie i oczekiwanie, ze zrobi to za nia druga osoba jest glupota.

Sent from my mind using the Force.
Ja z Twoim zdaniem się nie zgadzam. I nie chodzi o to, aby facet płacił. Płaci osoba, która zaprasza. Jeśli zapraszam kogoś do restauracji, to za niego płacę, jeśli ktoś mnie zaprasza to jak to ma wyglądać? Ja cię zapraszam, ale rachunek płacisz sama? Nigdy nie umówiłabym się drugi raz z osobą, która mnie zaprasza i każe za to płacić. Inną sytuacją jest gdy podczas spaceru najdzie ochota na kawę, albo coś do jedzenia. Wtedy, ok - nikt nie zapraszał, nikt nie jest przygotowany na większy wydatek, więc każdy płaci za siebie.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:31   #4435
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez watchout Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy nie spotkałam normalnego faceta, który by mówił sam o sobie, że jest przystojny. Za tym zawsze się kryje jakiś czubek. Chociaż w tym wypadku można to stwierdzić i bez tego.
Hmmm dobra praca, lansiarskie auto do wyrywania blachar... Jestem pewna na 100%, że ten pan dalej mieszka z mamą
Ten Pan pisał to zdecydowanie z ironią, aby pokazać ewentualny drugi scenariusz bycia zadbanym i że mężczyzna przy takim toku myślenia też mógłby oczekiwać aby to kobieta za niego płaciła
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:44   #4436
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
uważam, że skoro kobieta może rujnować sobie kręgosłup i pracować na haluksy paradując w szpilach tudzież wyrywać sobie włosy z twarzy woskiem co by nie mieć wąsa; to nie jest zadnym bohaterstwem ze str faceta gdy ten postawi jej piwo.

jeśli facet wymaga ode mnie atrakcyjności i pewnych w związku z nią wyrzeczeń to być może ja wymagam, żeby umiał to docenić.
Mówisz jak mój chłop... I skłonna bym była pomyśleć że to on ma tu konto pod przykrywką gdyby nie fakt że nie pisze po polsku

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez giselle2504 Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to, co czytam

Gratuluję podejścia "dbam o siebie tylko na specjalne okazje". Też widocznie nie jestem kobietą, bo nawet nigdy nie byłam u kosmetyczki czy manikiurzystki. Na niektóre większe wyjścia też się sama czasem czeszę No i najgorsza zbrodnia, to zawsze mówię, że sama mogę za siebie płacić

Swoją drogą, to kto się tak pindrzy na randki? Rozumiem dbać o siebie, założyć coś ładnego/seksownego ale to już zakrawa na sporą przesadę. Tym bardziej, że ze skrzywioną miną, bo majtki weszły tam gdzie nie powinny, a buty obcierają to na pewno nie wygląda się pięknie No i nie strach się przytulić czy całować, żeby tona mejkapu nie rozmazała się na koszuli faceta
Ja zawsze szykuje się na randki. Kupuje kieckę , zakładam fajne buty, bywa że idę do makijażystki , zakładam super bieliznę i chce się mu podobać . On robi podobnie, zakłada dobry garnitur, ogarnia się .. Tyle że ze mnie stara rura ( on stary rur)więc już wypada
Jestem ze swoim mężczyzną długi czas i gdy umawiamy się na randkę ( czyli wychodzimy) nie musi oglądać mnie w dresie.. Ani ja jego. Lubimy tak.. Płaci zawsze ten kto wyszedł z zaproszeniem.... Dla mnie to oczywiste. Gdy mówię " zapraszam Cię dziś na kolacje" zakładam że albo zabiorę go do restauracji i zapłacę, albo po prostu coś ugotuje i on przyjdzie " na gotowy posiłek"
Zwykle płaci on , bo kieszkamy razem i najzwyczajniej w świecie on zarabia wielokrotnie więcej , więc siłą rzeczy zaprasza mnie w lepsze miejsca i żyjemy gł za jego pieniądze( z mojej pensji by wystarczyło na rachunek za prąd) .

( ps. Pełny makijaż nie dotyczy koncertów plenerowych, ognisk, wyjść na żagle itp... Raczej kolacji w fajnym miejscu lub wyjść do opery )
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-03-04 o 10:04
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:54   #4437
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ja z Twoim zdaniem się nie zgadzam. I nie chodzi o to, aby facet płacił. Płaci osoba, która zaprasza. Jeśli zapraszam kogoś do restauracji, to za niego płacę, jeśli ktoś mnie zaprasza to jak to ma wyglądać? Ja cię zapraszam, ale rachunek płacisz sama? Nigdy nie umówiłabym się drugi raz z osobą, która mnie zaprasza i każe za to płacić. Inną sytuacją jest gdy podczas spaceru najdzie ochota na kawę, albo coś do jedzenia. Wtedy, ok - nikt nie zapraszał, nikt nie jest przygotowany na większy wydatek, więc każdy płaci za siebie.
Widzisz, dla mnie randka to nie "zapraszam cie na kolacje" tylko "moze gdzies wyskoczymy? Znam fajna knajpe z czyms tam". To zaproszenie do spotkania sie, a nie zaproszenie na posilek. Tak jak idziemy razem na koncert to dla mnie nie jest zaproszenie na koncert, to zaproszenie do wspolnego pojscia.

Sent from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:19   #4438
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Widzisz, dla mnie randka to nie "zapraszam cie na kolacje" tylko "moze gdzies wyskoczymy? Znam fajna knajpe z czyms tam". To zaproszenie do spotkania sie, a nie zaproszenie na posilek. Tak jak idziemy razem na koncert to dla mnie nie jest zaproszenie na koncert, to zaproszenie do wspolnego pojscia.

Sent from my mind using the Force.
Tutaj sprawa zależy juz od sytuacji, gdy się okaże że koncert gra zespół, którego oboje lubicie i macie oboje na niego zamiar pójść to nie jest zapraszanie. Ale jeśli mówisz "może spotkamy się w tej knajpce, w której coś tam" to jest zaproszenie. Jak dla mnie. Ale tutaj już byłaby druga polemika co zaproszeniem jest, a co nie jest. Myślę, że to zależy od sytuacji jak mówiłam. Z drugiej strony umawiając się z faceta zawsze jakąś kasę mam przy sobie, bo mówię płacić za siebie mogę. Tylko jakby facet mnie gdzieś zaprosił i czekał aż wyskoczę z kasy czułabym niesmak. To działa w drugą stronę. I jak akurat idziemy gdzieś razem albo na koncercie chce sobie kupić coś to nie czekam na faceta.

I ja się nigdy nie stroiłam na randkę. Ubieram się wygodnie, bo najlepiej mi się rozmawia jak idę. Więc adidasy, odpowiedni ubiór do pory roku, wygodna bielizna (w życiu nie wlożyłabym stringów, ani koronek dla faceta i nie bardzo rozumiem taki wybór na pierwszą randkę). Nie rozumiem argumentu "bo kobieta się szykuje, kasę wydaje, więc można jej zrekompensować kawą czy obiadem". A kto jej kazał. W ogólę myślę, że standardy wyboru partnerów jest nieco inny niż 30-40 lat temu. Kobiety wolą facetów, którzy nie boją się gabki do naczyń oraz mopa, a faceci z kolei chcą kobiety bardziej niezależne, które pracują i umieją płacić za siebie. Kobieta ucieknie przed facetem, który czeka aż mamusia przyniesie obiad i posprząta bieliznę z podłogi a mężczyzna z niechęcią patrzy na kobietę, która zagląda mu do portfela, oczekuje prezentów i rozpieszczania.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:05   #4439
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Przepraszam, że się tak wcinam w wątek ale od razu przypomniał mi się mój były. Dawno i nieprawda Bardziej skąpego człowieka nie poznałam. Np na 18-stke kupił mi tylko czekolade truskawkową bo wiedział że akurat taką lubie. Wszyscy prezenty itd a ten z czekoladą Było to jeszcze jak chodziliśmy do szkoły a on dorabiał sobie w weekendy. Przez kilka weekendów nie spotyakliśmy się bo chodził do pracy. Jak twierdził po to, żeby zarobić na coś fajnego na moją 18-stkę. Skończyło się jak widać na czekoladzie. Możecie sobie tylko wyobrazić zonk z mojej strony kiedy przez długi czas spodziewałam się czegoś super a tu w torebce na prezent leży sobie czekolada
Co więcej jak szliśmy na jakąś pizze czy coś to oczywiście ja musiałam stawiać bo on zapominał portfela. Będąc u mnie pożyczał ode mnie kase bo miał ochote kupić sobie piwo, albo nie miał zatankowanego auta na powrót, albo na bilet autobusowy nie miał itd itp. Oczywiście tej kasy nigdy na oczy już nie widziałam. Nie oddał ani złotówki. Jak do mnie przyjeżdzał to u mnie zawsze był full wypas, robiłam zakupy, ciastka, kolacje, pierdoły a jak do niego przyjechałam (raz na ruski rok) to szliśmy na kebaba za którego musiałam sobie zapłacić albo kupował jednego na pół. Po czasie zaczęło mnie to denerwować tym bardziej, że ja miałam kase jedynie od rodziców a on jednak w weekendy pracował + bardzo bogaci rodzice więc kase to on miał na wszystko. Na telefony, markowe ubrania itd ale nie na przyjazd do mnie. Strasznie żałosny koleś. Gdybym miała teraz zliczyć wszystkie te pieniądze które mu pożyczyłam to uzbierałaby się ładna sumka
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."

Edytowane przez patiicheer
Czas edycji: 2015-03-04 o 13:07
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:22   #4440
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

gdyby mnie facet śmierdział Farenheitem to szybko by się skończyła ta randka
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.