Włosomaniaczki cz. IV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 21:21   #421
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Jestem w domu i Wigilia też w domu.
Aaaa, to czemu w tym roku musisz sama?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 02:36   #422
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Sama myśl o gotowaniu i tym,że w tym roku sama muszę ogarnąć jedzenie w Wigilię - niby tylko podgrzać (...) mnie przeraża
Już Ci chciałam napisać : milcz i ciesz się, że umiejętności i wprawy w gotowaniu nabierzesz. Patrz, jaki ja inwalida w tym temacie jestem. A tu tylko : podgrzać. E tam ...

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Mam zamia się dziś zafarbować. Wracam do rudości
No i ? Dołączyłaś do tabunów rudowłosych na ulicach ?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że bywam miła
Rzadko, ale tak

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Będziesz mieć wkłady na magnes lub magnetyczne spojrzenie
Przekonałaś mnie.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Nie obchodzisz w ogóle?
Sama jestem to się nie chce nic robić. Może położę gdzieś tam gałązkę jedliny, żeby tradycji stało się zadość . A może i nie. Kotom i psom prezenty kupię, a sobie może { ! } sałatkę zrobię. Z rok nie jadłam i mam chęć. Ale z tą moją "chęcią" ... Do mózgu dociera impuls : zjadłabymcoś tam. Ślinka ciecze. Jadę do miasta, kupuję składniki, wstawiam gary na kuchnię i ... odechciewa mi się. Tak pewnie i z sałatką będzie. Kupię i nie będzie mi się chciało kroić.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Aaaa, to czemu w tym roku musisz sama?
Bo jest dobrą córką

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 11:15   #423
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Aaaa, to czemu w tym roku musisz sama?
Mama w pracy

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Już Ci chciałam napisać : milcz i ciesz się, że umiejętności i wprawy w gotowaniu nabierzesz. Patrz, jaki ja inwalida w tym temacie jestem. A tu tylko : podgrzać. E tam ...
No i gotować swoją drogą,ale to bardziej niedziela/poniedziałek. Na pewno ryb nie będę tykać,bo to specjalność mamity

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i ? Dołączyłaś do tabunów rudowłosych na ulicach ?
Naturalne mam kasztanowe,więc jednak musiałam dołączyć. Nie wiem, na jak długo

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Sama jestem to się nie chce nic robić. Może położę gdzieś tam gałązkę jedliny, żeby tradycji stało się zadość . A może i nie. Kotom i psom prezenty kupię, a sobie może { ! } sałatkę zrobię. Z rok nie jadłam i mam chęć. Ale z tą moją "chęcią" ... Do mózgu dociera impuls : zjadłabymcoś tam. Ślinka ciecze. Jadę do miasta, kupuję składniki, wstawiam gary na kuchnię i ... odechciewa mi się. Tak pewnie i z sałatką będzie. Kupię i nie będzie mi się chciało kroić.
Z naciskiem na "może" A sprzęt się nie nadaje do krojenia składników na sałatkę?
Co do "zjadłabym coś" to chodzi za mną "coś". Ale jeszcze nie wiem,co to jest

I usunęłam przez przypadek ostatni cytat- a jak! Jestem najlepszą córką
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 17:19   #424
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !
Rzadko, ale tak


Przekonałaś mnie.


Sama jestem to się nie chce nic robić. Może położę gdzieś tam gałązkę jedliny, żeby tradycji stało się zadość . A może i nie. Kotom i psom prezenty kupię, a sobie może { ! } sałatkę zrobię. Z rok nie jadłam i mam chęć. Ale z tą moją "chęcią" ... Do mózgu dociera impuls : zjadłabymcoś tam. Ślinka ciecze. Jadę do miasta, kupuję składniki, wstawiam gary na kuchnię i ... odechciewa mi się. Tak pewnie i z sałatką będzie. Kupię i nie będzie mi się chciało kroić.


Bo jest dobrą córką

Miłego dnia


Ma się ten dar przekonywania

Do mnie w tym roku na święta rodzinka przychodzi, a ja taka aspołeczna trochu jestem i wolałabym bez

No chyba, że tak
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:46   #425
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nic tylko zamawiać.
Mam nadzieję, że pokażesz nam to magnetyczne spojrzenie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A nie ma tak, jak to jest w wielu przypadkach : dwie serie - dla profesjonalistów i dla zawodowców. Bielenda z produktami do stóp tak ma i jeszcze zw innych firmach z innymi takimi hockami-klockami spotkałam się.
Wydaje mi się, że nie. Mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sparentny.html.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mnie też wkurza straszliwie. Człowiek był przyzwyczajony, niemal automatycznie działał, a tu zmiana.
Tak samo zrobili ostatnio na moim koncie internetowym, nie wiem co za idiota wymyślił takie "ulepszenia". Wkurza mnie to tak bardzo, że zastanawiałam się nawet nad zmianą banku.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mam sądne dnie. Jakaś suka w okolicy ma cieczkę i Max, seksoholik szaleje. Szaleje dzień i noc. Łazi po domu i piszczy, płacze. Raz mi go szkoda : przytulę, pocieszę, po pięciu minutach : skopałabym i wrzeszczę, że mu jądra wytnę. A jak go wypuszczę to bez przerwy szczeka. A głos ma donośny. Na całą wieś. Po brom do weterynarza pojadę chyba.
Współczuję. A nie myślałaś, żeby jednak pozbawić go jajec?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Coś mi świta, ale nie za wiele
Wygląda na to, że bywam miła
Wiesz, to było parę lat temu, więc może już nie jesteś

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Też odbijają mi się kreski. To zależy od kształtu i osadzenia oczu oraz tłustości powiek Baza lumene, trochę cienia i dobra kredka załatwiają sprawę
Też mam tłuste powieki i zauważyłam, że ostatnio nawet na bazie Lumene cienie zbierają mi się w załamaniu - może już po dacie ważności i to dlatego?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Do mnie w tym roku na święta rodzinka przychodzi, a ja taka aspołeczna trochu jestem i wolałabym bez
Ja bym wolała posiedzieć w domu, nigdzie nie wychodzić i odpocząć. Święta nie mają już dla mnie jakiegoś większego uroku czy znaczenia. To po prostu 2 dni wolne od pracy, podczas których chciałabym trochę odpocząć, zamiast siedzieć z rodziną przy stole i gadać o głupotach.
U mnie w tym roku pewnie tak jak ostatnio - wigilia u moich rodziców, a w pierwszy albo drugi dzień oni przyjdą do nas na obiad. Mam nadzieję, że w tv będzie coś co będzie można razem obejrzeć, bo tematy do rozmów pewnie szybko się skończą
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:32   #426
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też mam tłuste powieki i zauważyłam, że ostatnio nawet na bazie Lumene cienie zbierają mi się w załamaniu - może już po dacie ważności i to dlatego?
Też mam Mnie baza z Bell pasuje, po całym dniu nadal jest ok
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 23:27   #427
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Tak samo zrobili ostatnio na moim koncie internetowym, nie wiem co za idiota wymyślił takie "ulepszenia". Wkurza mnie to tak bardzo, że zastanawiałam się nawet nad zmianą banku.

Wiesz, to było parę lat temu, więc może już nie jesteś

Też mam tłuste powieki i zauważyłam, że ostatnio nawet na bazie Lumene cienie zbierają mi się w załamaniu - może już po dacie ważności i to dlatego?

Ja bym wolała posiedzieć w domu, nigdzie nie wychodzić i odpocząć. Święta nie mają już dla mnie jakiegoś większego uroku czy znaczenia. To po prostu 2 dni wolne od pracy, podczas których chciałabym trochę odpocząć, zamiast siedzieć z rodziną przy stole i gadać o głupotach.
U mnie w tym roku pewnie tak jak ostatnio - wigilia u moich rodziców, a w pierwszy albo drugi dzień oni przyjdą do nas na obiad. Mam nadzieję, że w tv będzie coś co będzie można razem obejrzeć, bo tematy do rozmów pewnie szybko się skończą
mBank?

Jestem

Może.

Dla mnie święta od zawsze to nerwy i jedzenie.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 13:43   #428
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Kasiu i jak minerały?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 16:14   #429
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
mBank?

Dla mnie święta od zawsze to nerwy i jedzenie.
Inteligo.

Wez mi nic nie mow o jedzeniu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 02:50   #430
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Z naciskiem na "może" A sprzęt się nie nadaje do krojenia składników na sałatkę?
Sałatki raczej nie będzie. Nie chce mi się.
Ten sprzęt to taka przystawka do maszynki do mielenia mięsa. Nadaje się tylko do krojenia warzyw na surówki.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ma się ten dar przekonywania
Ty się śmiejesz, a ja płaczę i płacę.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Do mnie w tym roku na święta rodzinka przychodzi, a ja taka aspołeczna trochu jestem i wolałabym bez
Nawet nie przypuszczasz ile ja bym dała, żeby tak usiąść w gronie paru osób przy stole, pojeść, pogadać ?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Współczuję. A nie myślałaś, żeby jednak pozbawić go jajec?
Nie, bo ja potrzebuję psa, a nie kanapowca. Wykastrowany będzie leżał, żarł i srał.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu i jak minerały ?
Tak jak przypuszczałam - nie dla mnie. Wręcz krzywdzą. Skonsultowałam nawet z kosmetyczką. Powiedziała to co każda inna : przy suchej cerze niewskazane, wręcz - zabronione są jakiekolwiek suche kosmetyki. Nie dosyć, że paskudnie wyglądają, to jeszcze wysuszenie skóry wspomagają. Nie ma przeproś .
Zapomniałam też , że mi olej arganowy krzywdę robi. Parokrotnie posmarowałam twarz i teraz zakwitłam na brodzie jak czternastolatka bez seksu. A do tego czymś się straszliwie od środka wysuszyłam. I to tak, że poleciały mi wszystkie paznokcie u rąk { mam nowe, wyczekiwane od miesięcy lakiery i d*upa blada - nie ma paznokci }, a paznokcie u stóp można zeskrobywać i dwa mi pękły w swojej połowie. Pedicurzystka robiła co mogła, ale jeszcze takiego wysuszenia nie miałam. Nie wiem co jest . Mam dwa nowe lekarstwa i to mocne. Może to to ? Bzdury wymyślam. Sposób odżywiania - ot co.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 17:22   #431
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

Ty się śmiejesz, a ja płaczę i płacę.


Nawet nie przypuszczasz ile ja bym dała, żeby tak usiąść w gronie paru osób przy stole, pojeść, pogadać ?


Nie, bo ja potrzebuję psa, a nie kanapowca. Wykastrowany będzie leżał, żarł i srał.


Tak jak przypuszczałam - nie dla mnie. Wręcz krzywdzą. Skonsultowałam nawet z kosmetyczką. Powiedziała to co każda inna : przy suchej cerze niewskazane, wręcz - zabronione są jakiekolwiek suche kosmetyki. Nie dosyć, że paskudnie wyglądają, to jeszcze wysuszenie skóry wspomagają. Nie ma przeproś .
Zapomniałam też , że mi olej arganowy krzywdę robi. Parokrotnie posmarowałam twarz i teraz zakwitłam na brodzie jak czternastolatka bez seksu. A do tego czymś się straszliwie od środka wysuszyłam. I to tak, że poleciały mi wszystkie paznokcie u rąk { mam nowe, wyczekiwane od miesięcy lakiery i d*upa blada - nie ma paznokci }, a paznokcie u stóp można zeskrobywać i dwa mi pękły w swojej połowie. Pedicurzystka robiła co mogła, ale jeszcze takiego wysuszenia nie miałam. Nie wiem co jest . Mam dwa nowe lekarstwa i to mocne. Może to to ? Bzdury wymyślam. Sposób odżywiania - ot co.

Miłego dnia
Toś Ty "Płaczek" jest

Ale mnie Ci ludzie wkur*iają




Ja złamałam paznokiec u kciuka (mam małą otwarta rane, bo poszedł prawie w połowie) odkręcajac wodę


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Wez mi nic nie mow o jedzeniu
Zjadłabym pizze, choc właśnie wszamałam czekoldade
ale bardziej niz jesc chce mi się spać
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2013-12-21 o 17:23
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 21:03   #432
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
C
Nie, bo ja potrzebuję psa, a nie kanapowca. Wykastrowany będzie leżał, żarł i srał.
Rozumiem

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja złamałam paznokiec u kciuka (mam małą otwarta rane, bo poszedł prawie w połowie) odkręcajac wodę
Zrobiłam sobie prawie to samo otwierając szafę
Obcięłam tak krótko jak tylko się dało, ale boli i wkurza strasznie.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Zjadłabym pizze, choc właśnie wszamałam czekoldade
ale bardziej niz jesc chce mi się spać
Ja zjadłam pół opakowania ptasiego mleczka


Miałyście kiedyś tak, że testowałyście perfumy w drogerii i zapach się Wam podobał a po kupieniu całej flaszki stwierdziłyście, że jest zupełnie inny? Testowałam w Hebe perfumy Bourjois Sensuelle i bardzo mi się podobały, były lekko waniliowe, orientalne, takie w moim stylu. Kupiłam je potem w necie (merlin) i stwierdzam, że są okropne, pachną zupełnie inaczej niż ten tester w Hebe... A zbyt tanie są, żeby ktoś je podrabiał.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 03:38   #433
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Toś Ty "Płaczek" jest
Coś Ty, tylko tak udaję. Droczę się

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
właśnie wszamałam czekoldade
Cytat:
Napisane przez Finlora
Ja zjadłam pół opakowania ptasiego mleczka
A ja całą gorzka czekoladę. Miała być i na święta, i na cały tydzień {starczyłobu, bo okazała była}

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Miałyście kiedyś tak, że testowałyście perfumy w drogerii i zapach się Wam podobał a po kupieniu całej flaszki stwierdziłyście, że jest zupełnie inny? .
Aga, mogła być podróba. Teraz podrabiają wszystko. Albo ... i teraz napiszę Ci herezję straszną, za która wizażowe perfumiary skopałyby mi tyłek : tester jest inny niż produkt półkowy. Inny = lepszy. Tego mnie nauczyli w perfumiarskim kraju i zawsze jak tylko mogę {np. Allegro} kupuję testery.
Trzecia możliwość - zrobiłaś zły test zapachu. Psika się na żyłę, pulsującą krew {nadgarstek, wewnętrzne zgięcie łokcia}, nie wolno podcierać ręki o rękę { a obserwuję to stale}, psiknąć i wyjść ze sklepu na około dziesięć minut. Po upływie tego czasu dopiero czujesz zapach tak naprawdę i czujesz jak on współgra zapachem ciała. Pewnie już Wam pisałam, że na przykład perfumy : Trésor od Lancôme kocham miłością bezgraniczną, ale ... na kimś. Jak poczuję na ulicy mam miękkie kolana i mokro w majtkach. Na mnie pachną szambem. Nie raz próbowałam. I tak jest z wieeeloma innymi perfumami. Patrzcie Chanel Nr 5. To dopiero kameleon : nie my ten zapach, ale on nas musi pokochać. I dlatego zapachy trzeba testować na sobie, a nie na tych durnych papierkach - blotterkach.
Szkoda, że Ci się nie udał zakup.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 08:55   #434
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Trzecia możliwość - zrobiłaś zły test zapachu. Psika się na żyłę, pulsującą krew {nadgarstek, wewnętrzne zgięcie łokcia}, nie wolno podcierać ręki o rękę { a obserwuję to stale}, psiknąć i wyjść ze sklepu na około dziesięć minut. Po upływie tego czasu dopiero czujesz zapach tak naprawdę i czujesz jak on współgra zapachem ciała.
Dlaczego nie trzeć? Bo jak już się perfumuję to trę nadgarstki I powiedz mi psika się bezpośrednio na siebie czy wchodzi się w "mgiełkę" z perfum?
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 10:46   #435
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Dlaczego nie trzeć?
Zabijasz zapach.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Bo jak już się perfumuję to trę nadgarstki


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
I powiedz mi psika się bezpośrednio na siebie czy wchodzi się w "mgiełkę" z perfum?
Psika się na siebie. Do testów : wewnętrzna strona nadgarstka, wewnętrzna strona zgięcia łokcia. Odczekujesz około 10 min. i wówczas masz zapach. Tam gdzie jest ciepło - tzn. krew pulsuje. I nie wywąchasz więcej niż trzy zapachy. Nos się przyzwyczaja.
Jak flaszka Twoja możesz psikać i w inne ciepło oddające miejsca. Nie z oszczędności, ale dlatego, że testując trudno np. szyję lub pod kolanami powąchać.
Ja, jak jestem wydekoltowana, to miedzy piersi psik, psik.


Nudzę się. Chyba jakąś Piłę obejrzę. W sam raz na świąteczne dni.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 16:18   #436
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Aga, mogła być podróba. Teraz podrabiają wszystko. Albo ... i teraz napiszę Ci herezję straszną, za która wizażowe perfumiary skopałyby mi tyłek : tester jest inny niż produkt półkowy. Inny = lepszy. Tego mnie nauczyli w perfumiarskim kraju i zawsze jak tylko mogę {np. Allegro} kupuję testery.
Trzecia możliwość - zrobiłaś zły test zapachu. Psika się na żyłę, pulsującą krew {nadgarstek, wewnętrzne zgięcie łokcia}, nie wolno podcierać ręki o rękę { a obserwuję to stale}, psiknąć i wyjść ze sklepu na około dziesięć minut. Po upływie tego czasu dopiero czujesz zapach tak naprawdę i czujesz jak on współgra zapachem ciała. Pewnie już Wam pisałam, że na przykład perfumy : Trésor od Lancôme kocham miłością bezgraniczną, ale ... na kimś. Jak poczuję na ulicy mam miękkie kolana i mokro w majtkach. Na mnie pachną szambem. Nie raz próbowałam. I tak jest z wieeeloma innymi perfumami. Patrzcie Chanel Nr 5. To dopiero kameleon : nie my ten zapach, ale on nas musi pokochać. I dlatego zapachy trzeba testować na sobie, a nie na tych durnych papierkach - blotterkach.
Szkoda, że Ci się nie udał zakup.
Te perfumy kosztują zaledwie 40 zł, więc trudno mi uwierzyć, że komuś chciałoby się coś takiego podrabiać.
Testowałam na nadgarstku i nie pocierałam, nigdy nie pocieram Tzn kiedyś, dawno dawno temu, tak robiłam, zanim nie zostałam uświadomiona, że tak nie wolno
Psiknęłam też odrobinę w zagłębieniu szyi, tam gdzie zwykle używam perfum.
Też uważam, że testowanie zapachu na papierkach jest bez sensu.

Pierwszy raz z samodzielnym hennowaniem brwi mam za sobą - całkiem nieźle wyszło, naturalnie, kolor nie jest za ciemny, nie pobrudziłam też skóry wokół brwi czyli jest dobrze

Właśnie myję okna - miny sąsiadów bezcenne

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja, jak jestem wydekoltowana, to miedzy piersi psik, psik.
Też tak robię

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nudzę się. Chyba jakąś Piłę obejrzę. W sam raz na świąteczne dni.
Któryś program, nie pamiętam już który, ma w programie cykl horrorów o nazwie "Zło na gwiazdkę" albo "Zło na święta" - nie pamiętam

Pisałam, że nabyłam na allegro róż Nyxa Taupe do konturowania - dzisiaj użyłam go po raz pierwszy i jestem zachwycona, jest lepszy niż każdy bronzer, którego używałam (tzn próbowałam używać) do tej pory
Robi taki fajny naturalny, szarawy cień pod kością policzkową
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 17:52   #437
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Psika się na siebie. Do testów : wewnętrzna strona nadgarstka, wewnętrzna strona zgięcia łokcia. Odczekujesz około 10 min. i wówczas masz zapach. Tam gdzie jest ciepło - tzn. krew pulsuje. I nie wywąchasz więcej niż trzy zapachy. Nos się przyzwyczaja.
Jak flaszka Twoja możesz psikać i w inne ciepło oddające miejsca. Nie z oszczędności, ale dlatego, że testując trudno np. szyję lub pod kolanami powąchać.
Dziękuję Chodziło mi o swoje już perfumy Od dziś przestaję trzeć, psikam się zazwyczaj po nadgarstkach, szyi i wchodzę w mgiełkę,ale to chyba zmienię

Zapraszam na ciastka I na pierniki,ale to dopiero za kilka dni
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:58   #438
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Zapraszam na ciastka I na pierniki,ale to dopiero za kilka dni
Prześlę Ci adres do wysyłki

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Pamiętacie, pisałam Wam, że za punkty mogę mieć zmywarkę. Jak ją wezmę to jeszcze trochę mi tych punktów zostanie i zastanawiam się nad czymś takim - http://medicalbroker.pl/p/1332913/17...-wellness.html
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:10   #439
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Ja nie używam perfum Lubię naturalny zapach swojego ciała

Ostatnio cały czas siedzę w pracy i jem co popadnie czyli nic zdrowego

Zaczynam oszczędzać na remont mieszkania, za rok chciałabym być już na swoim. Mogłabym już w kwietniu się wyprowadzić, ale wolałabym najpierw jakoś to mieszkanko urządzić.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 04:24   #440
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pierwszy raz z samodzielnym hennowaniem brwi mam za sobą
No to podziwiam. Nie odważyłabym się.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Właśnie myję okna - miny sąsiadów bezcenne
Co się minom dziwisz? Nie tak znowu często szajbusów na własne oczy można zobaczyć. Nawet moja sąsiadka, psychopatka okienna, okien nie myła.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Któryś program, nie pamiętam już który, ma w programie cykl horrorów o nazwie "Zło na gwiazdkę" albo "Zło na święta" - nie pamiętam
Włączyłam wczoraj szóstą Piłe. Wyłączyłam. Może dzisiaj drugie podejście. Wczoraj się cały dzień potężnie przenudziłam i dzisiaj to samo mnie czeka. Trzeba się postraszyć. Obejrzałam za to Porachunki z Robertem De Niro. Ale gniot ! A tak reklamowali, a obsada taka znakomita. Gniot, szkoda czasu.
Poszukam, może znajdę ten program. W TV oglądać zawsze lepiej.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Pisałam, że nabyłam na allegro róż Nyxa Taupe do konturowania - dzisiaj użyłam go po raz pierwszy i jestem zachwycona
Słuchać należy Cioci Kasi . Ja tylko różem twarz konturuję. Trzeba tylko dobrać odpowiedni kolor. Ale to tak jak ze wszystkim.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
ale to chyba zmienię
Nie "chyba", a : "na pewno". Perfumy marnujesz.


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad czymś takim -
Jak się wytrzymasz ból (wszak to depilator) to bierz, bo dlaczegóż by nie.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
za rok chciałabym być już na swoim.

Ciocia Kasia Ci tez powie : bycie na swoim to nie taki znowu raj. I finansowo gorzej, i fizycznie, i psychicznie.
Sama chcesz mieszkać czy z kimś ?

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 07:57   #441
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No to podziwiam. Nie odważyłabym się.
Naprawdę nie było tak źle. Użyłam tej henny (też brązowej) http://rzenn.blogspot.com/2013/11/25...do-brwi-w.html.
Trzymałam 5 minut, kolor jest naturalny, nie za ciemny. Może jeden koniec brwi jest trochę zbyt jasny, ale to się domaluje

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Co się minom dziwisz? Nie tak znowu często szajbusów na własne oczy można zobaczyć. Nawet moja sąsiadka, psychopatka okienna, okien nie myła.
Oj tam, czepiasz się
A tak poważnie to były strasznie brudne, nie pamiętam czy w ciągu ostatniego roku je w ogóle myłam, nie pamiętam nawet czy myłam je na ostatnie święta BN Tak więc stwierdziłam, że muszę je umyć, chociaż trochę, bo jak rodzice przyjdą na obiad będzie jeszcze jasno i moja mama na pewno zauważy, że są brudne i będzie komentować
A przecież mogłam myć, kiedy było jeszcze w miarę ciepło, ale oczywiście mi się nie chciało

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Słuchać należy Cioci Kasi . Ja tylko różem twarz konturuję. Trzeba tylko dobrać odpowiedni kolor. Ale to tak jak ze wszystkim.
Ale ja używam tego różu pod kościami policzkowymi, tak jak bronzera. Zresztą różem też nie potrafię się posługiwać, przydałby mi się jakiś kurs

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak się wytrzymasz ból (wszak to depilator) to bierz, bo dlaczegóż by nie.
Jak to depilator? Ja myślałam, że to ustrojstwo do depilacji woskiem?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Też emotki jeszcze nie widziałam

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-12-23 o 08:22
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 08:43   #442
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Ja już po "Układzie zamkniętym". Ja piórkuję, ale film ... Trochę jak o mnie A to Polska właśnie.
Teraz trzecia kawa i "Piła". Wszystkie dzieciaki pospane, to mam spokój.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A tak poważnie to były strasznie brudne, nie pamiętam czy w ciągu ostatniego roku je w ogóle myłam, nie pamiętam nawet czy myłam je na ostatnie święta BN
Moje cztery lata niemyte. I co z tego ? Deszcz myje i to co na zewnątrz widać. Tylko że ja z tych, którzy pracy na siłę nie szukają. Wręcz przeciwnie - starają się ją omijać.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Jak to depilator? Ja myślałam, że to ustrojstwo do depilacji woskiem?
Mea culpa, mea maxima culpa ! Przeczytałam : depilacja i ze wstrętem uciekłam. Tak, to podgrzewacz do wosku. Będziesz w stanie sama (!!!) oderwać przyklejony papierek ? Ja - nie.

U mnie pada grad.

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 15:24   #443
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !



Ciocia Kasia Ci tez powie : bycie na swoim to nie taki znowu raj. I finansowo gorzej, i fizycznie, i psychicznie.
Sama chcesz mieszkać czy z kimś ?

Ja zdaję sobie z tego sprawe, ale kiedys trzeba się usamodzielnić, a skoro 2 lata temu zakończyłam swoją edukacje to moj czas nadszedł, a ja nadal nie mam nic i u rodziców siedzę. Tylko 40 tysi na remoncik mi trzeba i nie wiem skąd wziąć
Psychicznie to akurat lepiej.
Sama chcę, ja samolub jestem i cenię sobie święty spokój, zresztą mieszkanie z kimś to nie to samo co urządzenie sobie mieszkania po swojemy, za swoje i dla siebie.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 17:36   #444
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Hej

Nie odzywałam się tak długo, bo niewiele czasu przed komputerem spędzam ostatnio... Zaczęłam to, do czego szykuje się Na Krawędzi, czyli remont swojego gniazdka. A ponieważ jest to remont generalny, to zalazł już wszystkim nieźle za skórę... a to nawet jeszcze nie jest polowa... Chcieliśmy się z moim M. wprowadzić na wiosnę, ale teraz to nie wiem czy na Wielkanoc zdążymy...

A z informacji włosowych - to w Mikołajki podcięłam włosy, moje ciężko i zawzięcie zapuszczane włosy... Ale były bardzo przesuszone i zniszczone od farbowania, nie były ozdobą, więc musiałam podjąć męską decyzję... I zapuszczam znowu....
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 21:09   #445
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja już po "Układzie zamkniętym". Ja piórkuję, ale film ... Trochę jak o mnie A to Polska właśnie.
Teraz trzecia kawa i "Piła". Wszystkie dzieciaki pospane, to mam spokój.
Układ zamknięty mam w planach

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Moje cztery lata niemyte. I co z tego ? Deszcz myje i to co na zewnątrz widać. Tylko że ja z tych, którzy pracy na siłę nie szukają. Wręcz przeciwnie - starają się ją omijać.
Gdybym mieszkała sama to też bym nie myła, nawet i dłużej Ale muszę stwarzać jakieś pozory, no chociażby przed mężem No i jest jeszcze moja mama, która gdyby mogła to by mi w szafki pozaglądała albo przeprowadziła test białej rękawiczki

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mea culpa, mea maxima culpa ! Przeczytałam : depilacja i ze wstrętem uciekłam. Tak, to podgrzewacz do wosku. Będziesz w stanie sama (!!!) oderwać przyklejony papierek ? Ja - nie.
Średnio 2 razy w miesiącu depiluję sobie woskiem brodę, boli ale robię to tak długo, że zdążyłam się już przyzwyczaić. Brwi chyba też bym dała radę ale nie chciałabym nic skopać. Najgorzej jest z wąsikiem, tutaj tylko i wyłączenie kosmetyczka. Tzn jak już mam za długie włoski przy zewnętrznych kącikach ust a nie mam możliwości iść do kosmetyczki to usuwam, ale całego nie dałabym rady. Zresztą za każdym razem przy depilacji wąsika podskakuję na fotelu

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Hej

Nie odzywałam się tak długo, bo niewiele czasu przed komputerem spędzam ostatnio... Zaczęłam to, do czego szykuje się Na Krawędzi, czyli remont swojego gniazdka. A ponieważ jest to remont generalny, to zalazł już wszystkim nieźle za skórę... a to nawet jeszcze nie jest polowa... Chcieliśmy się z moim M. wprowadzić na wiosnę, ale teraz to nie wiem czy na Wielkanoc zdążymy...
Cześć Izuś
Asia też w trakcie przeprowadzki i nie odzywa się do nas.
Wiem co to remont generalny i robienie wszystkiego praktycznie od nowa, tak więc nie zazdroszczę i życzę, że wszystko poszło zgodnie z planem

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
A z informacji włosowych - to w Mikołajki podcięłam włosy, moje ciężko i zawzięcie zapuszczane włosy... Ale były bardzo przesuszone i zniszczone od farbowania, nie były ozdobą, więc musiałam podjąć męską decyzję... I zapuszczam znowu....
Trzeba nie farbować
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 21:22   #446
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

4 lata nie myć okien? No wiecie co dziewczyny!
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 21:38   #447
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
4 lata nie myć okien? No wiecie co dziewczyny!
Z własnego doświadczenia- na stancji, po dwóch latach mieszkania, umyłam ze współlokatorką okna. Na drugi dzień,po deszczu, były jeszcze gorsze niż przed myciem
Już wyobrażam sobie moją mamitę,jak nie myje tyle czasu
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 22:19   #448
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
4 lata nie myć okien? No wiecie co dziewczyny!
Czepiasz się

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia- na stancji, po dwóch latach mieszkania, umyłam ze współlokatorką okna. Na drugi dzień,po deszczu, były jeszcze gorsze niż przed myciem
Już wyobrażam sobie moją mamitę,jak nie myje tyle czasu
Moja mama musi mieć na święta okna umyte, choćby się waliło i paliło a ona sama padała z nóg ze zmęczenia

Ja wczoraj umyłam a dzisiaj deszcz padał
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 02:26   #449
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Tylko 40 tysi na remoncik mi trzeba
E, to to zawsze jakoś się wyskrobie. Ale to tak jak z kupnem samochodu : nie problem kupić, problem utrzymać. Teraz siedzisz na garnuszku mamy i taty. Dokładasz się ? Jeśli tak, to pewnie niewiele, bo nie przypuszczam, żeby wszystkie rachunki i koszty wiktu na ilość osób dzielili. Będziesz mieszkać sama, pamiętaj, że wszystko na Twoją pensję spadnie. Rodzice dokładać będą ? Pod tym kontem rozważ.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Hej
Hej !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Układ zamknięty mam w planach
Warto. Sama najprawdziwsza prawda.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ale muszę stwarzać jakieś pozory, no chociażby przed mężem


Cytat:
Napisane przez Finlora
Średnio 2 razy w miesiącu depiluję sobie woskiem brodę, boli ale robię to tak długo, że zdążyłam się już przyzwyczaić.
No to inna para kaloszy. Mimo wszystko : sama sobie nie potrafiłabym.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
4 lata nie myć okien? No wiecie co dziewczyny!
No i co z tego ? Z tego się nie strzela. Nigdy nie byłam niewolnikiem podłóg, a już tym bardziej - okien. Dom jest do mieszkania, a nie do pucowania. Już pisałam : nie wyszukuję sobie na siłę roboty. Dlaczego muszą być umyte na święta ? Czyje święta ? Na żydowskie Pesach też trzeba myć ? Umyje się jak będzie cieplej. Może ... Jeszcze na świat przez nie można spozierać.

U mnie pada. Jaka jestem wniebowzięta, że nie ma śniegu

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:55   #450
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Moja mama musi mieć na święta okna umyte, choćby się waliło i paliło a ona sama padała z nóg ze zmęczenia
Moja też musi,ale nie robi nic na ostatnią chwilę, ja jej pomagam,więc nie podpiera się nosem

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
U mnie pada. Jaka jestem wniebowzięta, że nie ma śniegu
Mnie by dziś nie przeszkadzał, tak do Sylwestra Teraz mam ochotę iść jajka święcić

Życzę Wam,lachonki, duuużo spokoju I standardowo- żeby jedzenie poszło w cycki
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-06 13:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.