Kryolan, Puder transparentny

Średnia ocena: 4.95/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Transparentny puder, który zawiera dużą część modyfikowanego krochmalu ryżowego o unikalnych właściwościach. Zapewnia on dużą chłonność pudru oraz niezwykłą trwałość. Puder ten został stworzony specjalnie dla potrzeb makijażu profesjonalnego i jest komfortowy w zastosowaniu.

sypki
Cera
normalna
utrwalające

Dobrze utrwala makijaż

Produkt skład ma średni, ale dobrze działa. Ładnie matowi i utrwala makijaż.
Dostałam próbkę do zamówienia i możliwe że kupie pełnowymiarowy produkt.

Dobrze matuje

Puder dobrze matuje i utrwala makijaż, długo utrzymuje się na skórze i nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia.

Minusem jest to że podkreśla suche skórki. Problem ten natomiast pojawia się tylko bezpośrednio po nałożeniu, po ok. godzinie skórki nie są najczęściej już widoczne. Nie jestem przekonana czy kosmetyk nadaje się do regularnego stosowania ponieważ tak mocny mat może wysuszać skórę. Myślę że jest to bardziej produkt na większe wyjścia, gdy chcemy mieć pewność że nasz makijaż będzie dobrze się trzymać cały dzień.

Skóra bez świecenia

Był taki moment w moim życiu, w którym skóra na czole i podbródku mocno się świeciła i absolutnie nic nie pomagało, ani matowy podkład ani krem BB, po jakimś czasie wyświecałam się i ... nie lubiłam tego.
W tamtym momencie postanowiłam wypróbować puder Kryolan i okazał się on dla mnie strzałem w dziesiątkę i do tej pory ( mimo, że nie mam już problemu ze świeceniem się skóry) wracam do niego.
Co w nim lubię to fakt, że matowi - w ładny i naturalny sposób utrzymuje na skórze taki pół satynowy/pół matowy efekt, i rzeczywiście jest trwały, można spokojnie mu zaufać, że podkład przypudrowany nim nigdzie się nie ruszy i pozostanie na swoim miejscu.
Lubię w nim także to, że nie wyświeca się w ciągu dnia. Wiadomo, po jakimś czasie widać, że stapia się ze skorą i widać, że troszkę bardziej skóra się świeci, ale efekt matowości utrzymuje się bardzo długo, praktycznie cały dzień.
Spokojnie można w małej ilości użyć go pod oczy, chociaż do bakingu raczej bym go nie używała, ponieważ może rozbielać okolice pod oczami i robić efekt flashback, chociaż stosowany lekką ręką nie powinien robić takiego problemu.
Starcza na długo, ponieważ wystarczy minimalna ilość nabrana na pędzel i nie potrzeba nam tak naprawdę więcej aby utrwalić makijaż.
Opakowanie również jest wygodne, chociaż za tą cenę można się trochę przyczepić, i mogłoby być zrobione z lepszej jakości tworzywa.

Jeden z lepszych pudrów sypkich

Jestem wierna pudrowi Kryolan od 6lat. Ciągle do niego wracam. Jest to puder nadający się do każdego rodzaju cery. Świetnie radzi sobie ze skórami mieszanymi idącymi w kierunku tłustych. Nie podkreśla suchych skórek. Idealnie współpracuje z innymi produktami. Jego największą zaletą jest to, że na twarzy daje efekt photoshopa. Ma niesamowicie wygładzające właściwości. Jest bardzo drobno zmielony, ma duży wybór kolorów. Zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu.

Kryolan, puder sypki transparentny

Kryolan Transparentny puder sypki. Produkt doskonale utrwala, długo utrzymuje się i daje efekt matowej, ale jedwabistej skóry- taki właśnie jest puder transparentny Kryolan. Kryolan Professional Make-Up jest wiodącą marką, która oferuje produkty charakteryzatorskie, kolorowe i pielęgnacyjne Produkty marki Kryolan stosują wizażyści na całym świecie. Puder transparentny Kryolan to produkt, który nie przesusza cery a także nie podkreśla suchych skórek dzięki czemu cera wygląda na gładką, zdrową i jedwabistą. Produkt używam już 3 rok. Pomimo używania on nadal jest! Sprawdza się na każdą okazję. Na co dzień , oraz na imprezy okolicznościowe. Gorąco polecam!

Nigdy nie zawodzi

Świetny produkt delikatny sypki puder świetnie matuje twarz i wchłania nadmiar sebum.
Transparentny nadaje się zarówno na codzień jak i na wielkie wyjście. Pakowanie jest tak duże że starcza na lata
Nigdy mnie nie zawiódł

Ulubiony!

Rewelacyjny produkt mimo ,iż moja cera jest mocno wymagająca nigdy nie miałam z nim problemu.
Od zawsze wierna jestem temu produktowi. To jeden z tych który jest ,,nie kończącą się opowieścią", bardzo wydajny, ma piękny zapach.

Budżetowy zamiennik Laury Mercier

Puder pierwszy raz zakupiłam, gdy kończyła mi się Laura Mercier, w najbliższej perspektywie nie było widać na niego promocji w Douglasie, więc w ramach testy zamówiłam ten puder nie czytając opinii, zupełnie w ciemno. Jakież było moje zdziwienie, gdy puder ten przepięknie utrzymuje makijaż, nie wygląda w trakcie dnia sucho, nie ciemnieje, ma idealną grubość. Jestem w trakcie 2 opakowania ;)
Polecam serdecznie wszystkim, w porównaniu do osławionej laury, jedyne co ma gorsze to opakowanie i specyficzny babciowy zapaszek.

Mój "must have" !

Rewelacyjnie się sprawdza jako utrwalacz do makijażu ale też jest niezastąpiony w roli anti shine, świetnie absorbuje nadwyżkę sebum z mojej mieszanej buźki, przyznam się szczerze, że czasem stosuję go jako suchy szampon :D
Jest cudowny w każdej roli.
Dostałam w prezencie na kursie kosmetycznym kilka lat temu i od tej pory się z nim nie rozstaje

Utrwala najmocniej ze wszystkich pudrów, które znam.

Najmocniejszy z pudrów, matuje na cały dzień. Używam go obecnie tylko na strefę T, która się wyświeca, wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Jeden z najlepszych pudrów, które używałam. Puder jest bardzo wydajny, wystarcza z spokojnie na pół roku. Jedyny minus to opakowanie. Produkt w kosmetyczce się wysypuje.

fantastyczny!

Jest naprawdę dobrej jakości, nie ma co ukrywać - a właściwie to może ukrywać, ale tym pudrem ;) Nie ciemnieje w ciągu dnia, utrwala makijaż, daje również efekt naturalnej cery. Jest matujący, ale nie będziemy wyglądać jak maska z opakowania. Nie miałam żadnych reakcji alergiczny i jest bardzoooo wydajny.

Cudo! Zawsze wracam.

Ten puder jest cudowny... piękne miękkie młodzieńcze wykończenie. Matuje, przy czym jest pięknie satynowy, wygładza zmarszczki, pory! Polecam każdemu. Mi pasuje, pasuje mamie, babci i przyjaciolce. Polecam go każdemu!!
Nie robi plam, nie zmienia koloru podkładu, nie wyswieca się, nie wymaga poprawek.