Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 14:28   #421
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jakieś rady?

mój Tż ma T a ja chcę Z wziąć w plusie na abonament
tę Z to chyba chwalą sobie ludzie
z paleniem to ja rzuciłam z dnia na dzień, powiedziałam sobie, że po co mam wyrzucać w błoto tyle pieniędzy...najgorzej było w pracy...moja koleżanka która dużo więcej i dużo dłużej paliła i rzuciła kilka tyg wcześniej mnie zmotywowała, "bo jak ona rzuciła to i ja potrafię"!! wiem że ona stosowała na początku desmoxan, ale jak sama mówiła, bardziej na psychikę to działa
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
shizaxa a gdzie dokładnie jedziesz do Norwegii?
do Bergen
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 14:30   #422
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Lady ja rzuciłam ponad 3m-ce temu
Bunny super Ci wyszło refleksy boskie ja mam już odrost ale przed wylotem do Norwegii zrobię czyli dopiero za 3tygodnie hehe
Kitka ja z podkładem nie pomogę, nie znalazłam idealnego...a teraz jeszcze cały czas problemy skórne mam, non stop jakiś pryszcz, jakieś sprawdzone sposoby na poprawienie skóry??

AAA i ma któraś Xperie L??

Ja jak mi cos wyskoczy używam Garniera taki produkt 3 w 1. Piling, maska i żel myjący, cos takiego. Poza tym ja walczę z suchą skora i nie mam zazwyczaj zadnych pryszczy. No i robię 4 razy w roku piling solny, tzw. jet peel. Piling solą fizjologiczną, po prostu jakby powietrzem z którego wylatuje sol, a potem nakładam kwas. Są rozne kwasy, ja akurat nakładam migdałowy. Ale można pirogronowy itp. Aaa i sa stężenia rozne. To super czyści buzię, odnawia i regeneruje, pozbywam się suchego naskórka
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 14:38   #423
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzieki dziewczyny, popatrze na tego affinitona w rossie moze jeszcze poczytam o jakichs max factorach.

Ale u mnie brzydko, leje i mgliscie. Wsuwam znowu klopsiki w ikei i zaraz sama bede wygladac jak ten klopsik

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 14:53   #424
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
tę Z to chyba chwalą sobie ludzie
z paleniem to ja rzuciłam z dnia na dzień, powiedziałam sobie, że po co mam wyrzucać w błoto tyle pieniędzy...najgorzej było w pracy...moja koleżanka która dużo więcej i dużo dłużej paliła i rzuciła kilka tyg wcześniej mnie zmotywowała, "bo jak ona rzuciła to i ja potrafię"!! wiem że ona stosowała na początku desmoxan, ale jak sama mówiła, bardziej na psychikę to działa

do Bergen
chwalą ponoć
o widzisz to grtuluję zobaczymy czy mi uda się ostatnie kilka papierosów w paczce i nie kupuje tak postanowiłam a jak bedzie okaże się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:04   #425
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A ja nie mam ikei i nie wiem o jakich klopsach piszecie:P
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:44   #426
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hejo kochane

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja akurat w ciazy watrobki jesc nie moge, bo oprocz zelaza ma tez witamine A, ktora nie jest najlepsza szczegolnie na poczatku ciazy, wiec odpada

Kochane znacie jakis dobry podklad do ryjka? Nie wiem co kupic na jesien/zime. Chce cos w plynie i troszke ciezszego od mineralnego Clarinsa ale nie tak ciezkiego jak Estee czy Revlon i nie wiem co brac moja cera raczej znormalniala, swiece sie najczesciej tylko na nosie i brodzie, ale jest puder wiec luzik. .
Własnie zawsze sie zastanawiałam jaka jest zaleznosc pomiedzy wątróbka a ciaza
Dlaczego w ciąży nie można jest wątróbki?

Ja porzucilam podkład na rzecz tego cuda
Uzywam go juz chyba od marca czy kwietnia
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-bb-cream.html
Jak na moje potrzeby kryje swietnie,nie jeden podkład pokona.
Affinitona szczególnie tego w tubce w zyciu juz nie kupie
Najgorszy podklad jaki mialam, nie wiem jaki inne jego wersje sie spisuja

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
komuś udało się rzucić palenie?
Ja rzuciałam po ok 7-8 latach (juz teraz dobrze nie pamietam,ale smarkata byłam jak zaczełam) palenia i żeby Cie nie skłamac nie pale juz z 5 lat
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:55   #427
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

ciekawa jestem tego BB Eveline uwielbiam kosmetyki tej firmy gdzie kupujesz ten BB dostepny w rossie?
choć powiem, Wam że miałam kilka już próbek BB cremów i nie umywają się do tych prawdziwych te drogeryjne i w ogóle jakieś takie one pomarańczowe

ja w tubce nie miałam nie lubię podkładów z tubek wolę z buteleczek
chociaż z tubki pewnie można wygrzebać do końca

gratuluję rzucenia w takim razie
moja przygoda zaczęła się od gimnazjum więc pora już pożegnać się i uzbierać na super furę albo willę z basenem a nie puścić ją z dymem

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja nie mam ikei i nie wiem o jakich klopsach piszecie:P
ja też
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 17:05   #428
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi podoba się, troszkę zrozumiałam, gdzie ja zawsze taka byłam gaduła i wierciłam w brzuchu dziurę to wiem, już że faceci jak mają problem to sobie lubią pomilczeć najpierw a potem powiedzą
Święta prawda

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
oja to faktycznie bilans ujemny no co Ty ja dalej palę, może już nie jak smok ale palę,
chciałabym rzucić dla zdrowia, bo już 10 lat palę ale też dla Tż bo wiem że mu to przeszkadza ale nie dziwię się, bo on nie pali łatwo nie będzie
książka bardzo fajna polecam wszystkim
Ja poniekąd dla Tż rzuciałam, bo on nigdy nie palił i nie chciałam mu siemrdzieć
Po drugie nie mogłam wytrzymac co chwila podwyzek cen papierosów i jak sobie przeliczylam ile w ciagu roku mi na to idzie i co mogłabym za to miec to jaby młot mnie w łeb walnał
Teraz nawet doszlo do tego,że jak czuje jak ktos np idzie przede mna czy na przystanku pali koło mnie te "śmierdziuchy" to mi sie noż w kieszeni otwiera

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie zmienialam wody
dawajcie na bloga jak jestescie ciekawe.
Normalnie szokłam jak to zobaczyłam
Pieknie wyszlo, u mnie nie ma zadnych "dziwny" tonów i faktycznie nawet nie wiem czy nie lepiej teraz wyglada jak a10


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaz pokaz odrosta u mnie teraz coraz latwiej o dobry efekt po koloryzacji bo... wstyd sie przyznac mocno siwieje, juz blisko 30% mam... i stad robia mi sie platynowe refleksy.
dobra smigam z psem na zakupy bo dzis jeszcze nic nie zrobilam pozytecznego
Kurcze w zyciu bym nie powiedziała,że masz 30% siwków
Ja dzisiaj sie naganiałam po miescie,jeszcze to cholerne Winobranie od tygodnia mam i gdzie kolwoiek sie dostac to graniczy z cudem
Ale ugotowałam leczo,porobiłam opłaty,kupiłam kolczyk do pepka bo znowu zgubiłami czekam na poczte, bo moja farba ma przyjsc

Mysle,że 17-18 bede robic, bo moj odrost woła juz o to

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ciekawa jestem tego BB Eveline uwielbiam kosmetyki tej firmy gdzie kupujesz ten BB dostepny w rossie?
choć powiem, Wam że miałam kilka już próbek BB cremów i nie umywają się do tych prawdziwych te drogeryjne i w ogóle jakieś takie one pomarańczowe

ja w tubce nie miałam nie lubię podkładów z tubek wolę z buteleczek
chociaż z tubki pewnie można wygrzebać do końca

gratuluję rzucenia w takim razie
moja przygoda zaczęła się od gimnazjum więc pora już pożegnać się i uzbierać na super furę albo willę z basenem a nie puścić ją z dymem
Te kremy sa w Rossie po ok 12-13 zł
Nie jest to wielki pieniądz wiec jak nie będzie pasował to chociaz boleć nie będzie
Z typowo azjatyckimi nigdy nie miałam do czynienia wiec nie mam porównania

Jesli chodzi o opakowanie to ja na to uwagi w sumie nie zwracam
Ma mi pasowac i tyle, a czy bedzie w tubce,buteleczce czy wiadrze to juz mnie tam rybka

Mowie Ci Lady przelicz sobie ile z dymem kasy posciłas, to naprawde pomaga
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:11   #429
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
tę Z to chyba chwalą sobie ludzie
z paleniem to ja rzuciłam z dnia na dzień, powiedziałam sobie, że po co mam wyrzucać w błoto tyle pieniędzy...najgorzej było w pracy...moja koleżanka która dużo więcej i dużo dłużej paliła i rzuciła kilka tyg wcześniej mnie zmotywowała, "bo jak ona rzuciła to i ja potrafię"!! wiem że ona stosowała na początku desmoxan, ale jak sama mówiła, bardziej na psychikę to działa

do Bergen
Moja siostra też mieszka i pracuje w Norwegii. Tylko, że ona bardziej na północy kraju.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:16   #430
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatko widzisz, gdybys mnie odwiedzila w Gdansku to bym Cie zabrala na klopsy

Przyjechalam do Rodzicow, otwieram swoja szafke a tam same rzeczy dla bobasa, Mama oszalala, butelki, kocyki, reczniki, ciuszki, chusteczki nawilzane. Dobrze, ze jeszcze pieluch nie ma. A wszystko ukrywa przed Tata bo tak jak ja, uwaza ze jest jeszcze czas

Lady tez wole podklady w butelkach, bo ladniej wygladaja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:19   #431
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć laski Dzisiaj się obudziłam z syndromem 'zrób coś głupiego', poszłam do studia i zrobiłam kolczyk madonnę.

Bunny
ale ładnie Ci wyszło!

Lady
Kolega ostatnio wcina ten nowy desmoxan, niby pomaga, ale ja tam nie wiem...jakoś ciężko mi uwierzyć w skuteczność takich rzeczy.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 17:27   #432
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej dziewczyny powoli nawracam się na blond i pytanko odnośnie odcienia tej laski: https://www.youtube.com/watch?v=_xyLfpc-pp4 Wiem, że Lauren ma ombre na końcach ale ogólnie jaki poziom powinnam brać pod uwagę patrząc na górę włosów?
Tu jeszcze inaczej ma oświetlone te włosy: https://www.youtube.com/watch?v=sv4RTRgvfQs
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-12 o 17:38
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:32   #433
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć laski Dzisiaj się obudziłam z syndromem 'zrób coś głupiego', poszłam do studia i zrobiłam kolczyk .
Aaaaaaaaaaaaaa jak ja Ci zazdroszcze
Ja choruje na taki kolczyk ale mam wrazenie,że jestem juz za stara i bede śmiesznie wygladac
Marzy mi sie taki
Pokaz pyszczaka z kolczykiem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:42   #434
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kylie i Agatka
Nie pokażę, bo rodzice mi zawędzili aparat, a moja kamerka internetowa jest pożal się boże, nic nie widać. Póki co, to i tak muszę mieć tą typową kulkę srebrną, dopiero za 3 tyg. gościu mi powiedział, że mogę sobie zmienić. A bym chciała kryształka jakiegoś.
Błaagaaam Cię, nawet nie chce mi się komentować tych Twoich jęków o starości.

I Agatko jestem już w Poznaniu no i własnie nie mam aparatu, tak jak wyżej pisałam, ale 20 wracam z powrotem i już wezmę z domku.

Lady
Ty masz jeszcze ten kolczyk? Długo Ci się goił? Masz bliznę (o ile wyjęłaś)?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:45   #435
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kylie i Agatka
Nie pokażę, bo rodzice mi zawędzili aparat, a moja kamerka internetowa jest pożal się boże, nic nie widać. Póki co, to i tak muszę mieć tą typową kulkę srebrną, dopiero za 3 tyg. gościu mi powiedział, że mogę sobie zmienić. A bym chciała kryształka jakiegoś.
Błaagaaam Cię, nawet nie chce mi się komentować tych Twoich jęków o starości.

I Agatko jestem już w Poznaniu no i własnie nie mam aparatu, tak jak wyżej pisałam, ale 20 wracam z powrotem i już wezmę z domku.

Lady
Ty masz jeszcze ten kolczyk? Długo Ci się goił? Masz bliznę (o ile wyjęłaś)?
Ale co ja poradze,że tak sie czuje
Wydaje mi sie,ze nie pasuje mi to juz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:45   #436
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No z tego co pamiętam jesteście dopiero po 30 tce. Ale nie każdy musi chcieć mieć dzieci. Ludzie są tacy dziwni ze pytają o to, wręcz dopytują.

Czyli jesteś wierna lorealowi
Pokaż jakies zdjęcia
No to trochę mi dodałaś latek
Obiecuję, że wstawię zdjęcia ale nie mam kiedy.. dziś wróciłam późno i już jest tak szaro buro :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:50   #437
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o toto wole palazzo w radzyniu, chociaz tez mordownia tylko tam dj'ow na klubowej-techno ciagle zmieniaja i teraz jacys ciecie graja i juz klimat nie ten ale dance-disco sala tez wieksza- niestety lublin pod tym wzgledem jest straszny, ze ludzie bawia sie najlepiej po wsiach przy disco polo a jak juz miasto to sie gra komercje z radia i rnb
czasy sunrise i dance mission po wiejskich klubach czy nad jeziorami minely bezpowrotnie, ciesze sie tylko ze w moich czasach mozna sie bylo dobrze bawic przy muzyce "ambitniejszej".

a nie wkurzalo was- jadą świry jadą ? gwizdy? i cala sala zapier*ala corrado to naprawde sieka

szkoda ze malo czasu mieliscie, napilibysmy sie jakiegos drineczka czy piwka
mało tego że świry jechały i zapier*alały przez całą noc to jeszcze sadziły paliły i legalizowały a jak im mało było to sami sobie na parkiecie krzyczeli myślałam że padnę. Niestety z muzyką masz rację bardzo trudno teraz o jakąś dobrą imprezkę albo klimaty mieszają od retro po radiowy pop to jeszcze często można usłyszeć disco polo na klubówkach jedyne wyjście to dobrze wypić i mieć wszystko w nosie. Jakbym miała teraz wybrać gdzie jechać na imprezkę pewna że będę się dobrze bawić to jest to Heaven Leszno albo Zielona Góra tam to są loty za każdym razem mega klimat i ludzie się świetnie bawią. Następnym razem jak Tż będzie grał w tych okolicach to się wcześniej zgadamy bo teraz to wszystko na wariata było. Totalny brak kompetencji ze strony organizatorów a miało być tak pięknie i dużo było mówione ehh... nie wspominając już o problemach technicznych w samym klubie.


Jeśli chodzi o wspomniane BB kremy to ja wypróbowałam lioele który bardzo przypadł mi do gustu ale bałam się zamawiać pełnowymiarowego opakowania na all w obawie że bubel przyjdzie a tania przyjemność to nie jest. kupiłam więc przy okazji w Rossie "BB" Garniera do cery tłustej i mieszanej bo był w promo za jakieś 13 czy 14zł mieszam go z kapką ciemniejszego podkładu (a mam kilka za ciemnych w domu) i w takiej wersji spisuje się najlepiej. Krycie i konsystencja się przez to trochę poprawia i jest perfect póki co mi starcza takie rozwiązanie. Ot dobry krem tonujący.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:55   #438
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
mało tego że świry jechały i zapier*alały przez całą noc to jeszcze sadziły paliły i legalizowały a jak im mało było to sami sobie na parkiecie krzyczeli myślałam że padnę. Niestety z muzyką masz rację bardzo trudno teraz o jakąś dobrą imprezkę albo klimaty mieszają od retro po radiowy pop to jeszcze często można usłyszeć disco polo na klubówkach jedyne wyjście to dobrze wypić i mieć wszystko w nosie. Jakbym miała teraz wybrać gdzie jechać na imprezkę pewna że będę się dobrze bawić to jest to Heaven Leszno albo Zielona Góra tam to są loty za każdym razem mega klimat i ludzie się świetnie bawią. Następnym razem jak Tż będzie grał w tych okolicach to się wcześniej zgadamy bo teraz to wszystko na wariata było. Totalny brak kompetencji ze strony organizatorów a miało być tak pięknie i dużo było mówione ehh... nie wspominając już o problemach technicznych w samym klubie.
.
Ns razem daj znac, to sie razem pobawimy
Albo w X-Demon
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:58   #439
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ns razem daj znac, to sie razem pobawimy
Albo w X-Demon
Nie ma sprawy fajnie by było poznać blondyny a że Tż ma grania w całej Pl to z pewnością się trafi okazja pogadać przy drineczku czy browarku
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 18:17   #440
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, znowu mnie uspokoilyscie
Dobrze, ze sa tutaj mamusie


Uzywala ktoras z Was podkładu healthy mix z burżuja?
Nie wiem co kupic na jesien, chcialam estee lauder ale mam teraz ladna cere i nie potrzebuje takiego fotoszopa ciężkiego.
Jak z kryciem burżuja? I matowieniem cery? Jak dlugo sie utrzymuje?
Czytam ze to odpowiednik chanel, nawet sa z jednego koncernu i mieszaja podklady w jednej fabryce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam Rimmela Match Perfection i lubie bardzo Lekki jest, fajnie kryje, kolor ma fajny bo nie różowy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o to bardzo cieszę się, że jednak ułożyło się
poważna decyzja ale uważam, że bardzo dobra, bo dopiero ludzie jak przebywają, ze sobą prawie cały czas, mieszkają, mają wspólne obowiązki to naprawdę poznają się
życzę powodzenia na swoim
ja stresowałam się na początku pamiętam
Prawda

Ja sobie wogóle nie wyobrazam teraz z nikim mieszkać. Cenie sobie mój święty spokój
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bo innej opcji nie ma, spotykamy się 2 lata. Albo wóz albo przewóz. Jak się nie ulozy trudno, ale PRÓBOWALISMY. a to się liczy

Nie czytałam ale moja Mama tak i mamy ją w domu
A fajna jest?
O kurcze, to juz 2 lata? Ale zleciało

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć laski Dzisiaj się obudziłam z syndromem 'zrób coś głupiego', poszłam do studia i zrobiłam kolczyk madonnę.

Bunny
ale ładnie Ci wyszło!

Lady
Kolega ostatnio wcina ten nowy desmoxan, niby pomaga, ale ja tam nie wiem...jakoś ciężko mi uwierzyć w skuteczność takich rzeczy.
Zazdrosc! Ja nie moge przez dziąsła.
A ostatnio i kolczyk z pępka wyjęłam. Ciągle gubiłam kulke i w koncu juz nie wsadziłam tego kolczyka, więc mam teraz przeuroczą dziure



Bunny kurcze niby ładnie wyszło, ale na 1 zdjeciu mi sie jakos ciemno wydaje Znowu na ostatnim pięknie
Ale wydaje mi sie ze na moje włosy to sie nie nada
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:29   #441
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy fajnie by było poznać blondyny a że Tż ma grania w całej Pl to z pewnością się trafi okazja pogadać przy drineczku czy browarku
no pewnie,że tak
jak sie bedziesz wybierac w moje strony to koniecnie daj znac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:32   #442
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Aaaa zapomniałabym, udało mi sie w końcu wywalczyć pieniądze za tą prace w lipcu. Nareszcie. We wrzesniu Teraz czekac na przelew
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:35   #443
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaa zapomniałabym, udało mi sie w końcu wywalczyć pieniądze za tą prace w lipcu. Nareszcie. We wrzesniu Teraz czekac na przelew
No nieźle.
A co nie tak z dziąsłami masz? Kurcze, bo ja właśnie czytałam, że to może trochę szkliwo niszczyć iiii właśnie dziąsła jakby do góry podciągać. Nie wiem, jak to fachowo napisać. ;d

Też mam dziurzysko po kolczyku w pępku i tak się zastanawiam właśnie, czy jak mi brzuch w ciąży urośnie, to jak to będzie wyglądało.
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-09-12 o 18:41
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:40   #444
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
No nieźle.
A co nie tak z dziąsłami masz? Kurcze, bo ja właśnie czytałam, że to może trochę szkliwo niszczyć iiii właśnie dziąsła jakby do góry podciągać. Nie wiem, jak to fachowo napisać. ;d
Mam zapalenie dziąseł przez stłoczenie zębów na dole bardzo mocno odkłada mi sie kamien i dziąsła mi sie juz osuwają lekko. Mam generalnie dziąsła podatne na to więc wole nie ryzykowac z górnymi zębami za bardzo też.
Teraz i tak juz mam postęp bo krwawic przestały
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:46   #445
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Własnie zawsze sie zastanawiałam jaka jest zaleznosc pomiedzy wątróbka a ciaza
Dlaczego w ciąży nie można jest wątróbki?
bo ma witaminę A, przez którą można poronić (oczywiście w nadmiarze, bo jeśli sobie zjem wątróbkę raz na miesiąc to nic nie będzie)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:56   #446
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nove a ta madonna to nie to samo co monroe?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:18   #447
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Święta prawda


Ja poniekąd dla Tż rzuciałam, bo on nigdy nie palił i nie chciałam mu siemrdzieć
Po drugie nie mogłam wytrzymac co chwila podwyzek cen papierosów i jak sobie przeliczylam ile w ciagu roku mi na to idzie i co mogłabym za to miec to jaby młot mnie w łeb walnał
Teraz nawet doszlo do tego,że jak czuje jak ktos np idzie przede mna czy na przystanku pali koło mnie te "śmierdziuchy" to mi sie noż w kieszeni otwiera


Normalnie szokłam jak to zobaczyłam
Pieknie wyszlo, u mnie nie ma zadnych "dziwny" tonów i faktycznie nawet nie wiem czy nie lepiej teraz wyglada jak a10



Kurcze w zyciu bym nie powiedziała,że masz 30% siwków
Ja dzisiaj sie naganiałam po miescie,jeszcze to cholerne Winobranie od tygodnia mam i gdzie kolwoiek sie dostac to graniczy z cudem
Ale ugotowałam leczo,porobiłam opłaty,kupiłam kolczyk do pepka bo znowu zgubiłami czekam na poczte, bo moja farba ma przyjsc

Mysle,że 17-18 bede robic, bo moj odrost woła juz o to

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------


Te kremy sa w Rossie po ok 12-13 zł
Nie jest to wielki pieniądz wiec jak nie będzie pasował to chociaz boleć nie będzie
Z typowo azjatyckimi nigdy nie miałam do czynienia wiec nie mam porównania

Jesli chodzi o opakowanie to ja na to uwagi w sumie nie zwracam
Ma mi pasowac i tyle, a czy bedzie w tubce,buteleczce czy wiadrze to juz mnie tam rybka

Mowie Ci Lady przelicz sobie ile z dymem kasy posciłas, to naprawde pomaga
doszlam do wniosku ze wracam do a10
jest dla mnie zbyt ciemno...jeszcze jak poprzegladalam fotki ze slubu to juz w ogole ja sie z bialych wlosow nigdy nie wylecze
mam siwki mam... na szczescie na bialych blondach nie widac
kazdy mysli ze to refleksy
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny powoli nawracam się na blond i pytanko odnośnie odcienia tej laski: https://www.youtube.com/watch?v=_xyLfpc-pp4 Wiem, że Lauren ma ombre na końcach ale ogólnie jaki poziom powinnam brać pod uwagę patrząc na górę włosów?
Tu jeszcze inaczej ma oświetlone te włosy: https://www.youtube.com/watch?v=sv4RTRgvfQs
na gorze jakies 8.1 na dole 10.1.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
mało tego że świry jechały i zapier*alały przez całą noc to jeszcze sadziły paliły i legalizowały a jak im mało było to sami sobie na parkiecie krzyczeli myślałam że padnę. Niestety z muzyką masz rację bardzo trudno teraz o jakąś dobrą imprezkę albo klimaty mieszają od retro po radiowy pop to jeszcze często można usłyszeć disco polo na klubówkach jedyne wyjście to dobrze wypić i mieć wszystko w nosie. Jakbym miała teraz wybrać gdzie jechać na imprezkę pewna że będę się dobrze bawić to jest to Heaven Leszno albo Zielona Góra tam to są loty za każdym razem mega klimat i ludzie się świetnie bawią. Następnym razem jak Tż będzie grał w tych okolicach to się wcześniej zgadamy bo teraz to wszystko na wariata było. Totalny brak kompetencji ze strony organizatorów a miało być tak pięknie i dużo było mówione ehh... nie wspominając już o problemach technicznych w samym klubie.


Jeśli chodzi o wspomniane BB kremy to ja wypróbowałam lioele który bardzo przypadł mi do gustu ale bałam się zamawiać pełnowymiarowego opakowania na all w obawie że bubel przyjdzie a tania przyjemność to nie jest. kupiłam więc przy okazji w Rossie "BB" Garniera do cery tłustej i mieszanej bo był w promo za jakieś 13 czy 14zł mieszam go z kapką ciemniejszego podkładu (a mam kilka za ciemnych w domu) i w takiej wersji spisuje się najlepiej. Krycie i konsystencja się przez to trochę poprawia i jest perfect póki co mi starcza takie rozwiązanie. Ot dobry krem tonujący.
a tego to nie znam
czulam ze tak bedzie, ten klub to mega sciemniarnia, nie jednego dj przewalili

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam Rimmela Match Perfection i lubie bardzo Lekki jest, fajnie kryje, kolor ma fajny bo nie różowy



Prawda

Ja sobie wogóle nie wyobrazam teraz z nikim mieszkać. Cenie sobie mój święty spokój

O kurcze, to juz 2 lata? Ale zleciało



Zazdrosc! Ja nie moge przez dziąsła.
A ostatnio i kolczyk z pępka wyjęłam. Ciągle gubiłam kulke i w koncu juz nie wsadziłam tego kolczyka, więc mam teraz przeuroczą dziure



Bunny kurcze niby ładnie wyszło, ale na 1 zdjeciu mi sie jakos ciemno wydaje Znowu na ostatnim pięknie
Ale wydaje mi sie ze na moje włosy to sie nie nada
za ciemno, zle sie czuje w poziomie 8... zdecydowanie... wracam do a10

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaa zapomniałabym, udało mi sie w końcu wywalczyć pieniądze za tą prace w lipcu. Nareszcie. We wrzesniu Teraz czekac na przelew
no to gratki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:47   #448
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Zrobilam Skalpel, 10 min mięsni brzucha z Mel B, a przed miałam rozgrzewke z Tz
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaa zapomniałabym, udało mi sie w końcu wywalczyć pieniądze za tą prace w lipcu. Nareszcie. We wrzesniu Teraz czekac na przelew
No to gratuluje
Lepiej poznio niz wcale kochana
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
No nieźle.
A co nie tak z dziąsłami masz? Kurcze, bo ja właśnie czytałam, że to może trochę szkliwo niszczyć iiii właśnie dziąsła jakby do góry podciągać. Nie wiem, jak to fachowo napisać. ;d
Też mam dziurzysko po kolczyku w pępku i tak się zastanawiam właśnie, czy jak mi brzuch w ciąży urośnie, to jak to będzie wyglądało.
Moj Tż bardzo lubi moj kolczyk w pepku
Poza tym jak go nie nosze to takie zgrubienie czuje brzydkie i w ogole ta dziura wyglada feee...
Moja kumpela z pracy całą ciąże nosila kolczyk, dopiero przed cesarka wycigneła

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mam zapalenie dziąseł przez stłoczenie zębów na dole bardzo mocno odkłada mi sie kamien i dziąsła mi sie juz osuwają lekko. Mam generalnie dziąsła podatne na to więc wole nie ryzykowac z górnymi zębami za bardzo też.
Teraz i tak juz mam postęp bo krwawic przestały
Casem przy szczotkowaniu moje tez krwawia
ale na szczecie z kamieniem nigdy nie mialam problemu, za to moj Tż juz tak

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bo ma witaminę A, przez którą można poronić (oczywiście w nadmiarze, bo jeśli sobie zjem wątróbkę raz na miesiąc to nic nie będzie)
aaaaa o to chodzi
Dziekuje za oświecenie
Ja uwielbiam watróbke ale tylko w wykonaniu mojej babuni

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
doszlam do wniosku ze wracam do a10
jest dla mnie zbyt ciemno...jeszcze jak poprzegladalam fotki ze slubu to juz w ogole ja sie z bialych wlosow nigdy nie wylecze
mam siwki mam... na szczescie na bialych blondach nie widac
kazdy mysli ze to refleksy
Jednak a10
wiesz na zdjeciach tak do konca to tez ciezko uchwycic kolor jak na prawde wyglada
A moze spróbujesz Alfy?

Ja sie juz mojego farbowania doczekac nie moge
Bede robic z polowy tubki jednak, bo wlosy od tych lekow na stawy to jakiegos kopa normalnie dostaly
Wiec jeszcze dla mojego swietego spokoju powtórze czy dobrze zrozumialam.
Przy 30ml farby potrzebuje 60 ml oxy czyli 30 ml oxy 12% i 30 ml oxy 9% aby wyszlo 10,5?
Mam jeszcze 50 ml oxy z 318 i resztke oxy z tej cholernej Mili 12%
A jakbym do tych 50 ml 9% z Palette dodała tylko 10 ml Mili, co by z tego wyszlo?
Nie wybuchnie mi nic

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-09-12 o 19:52
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:53   #449
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość




i widac ze ma farba robione bo odrosty ciut cieplejsze i ciemniejsze jak dlugosci

a jaki to kolorek na Twoje oczko?
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Przyjechalam do Rodzicow, otwieram swoja szafke a tam same rzeczy dla bobasa, Mama oszalala, butelki, kocyki, reczniki, ciuszki, chusteczki nawilzane. Dobrze, ze jeszcze pieluch nie ma. A wszystko ukrywa przed Tata bo tak jak ja, uwaza ze jest jeszcze czas
o ale fajnie ja tam robiłam zakupy jak tylko się dowiedziałam , że jestem w ciąży i niezaszkodziło ale wszystko trzymałam u taty w domu wózek już miałam w 3,4 miesiącu gotowy stał nakryty prześcieradłem tez czekał na baby u mojego taty
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaa zapomniałabym, udało mi sie w końcu wywalczyć pieniądze za tą prace w lipcu. Nareszcie. We wrzesniu Teraz czekac na przelew
o super że się udało
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
doszlam do wniosku ze wracam do a10
jest dla mnie zbyt ciemno...jeszcze jak poprzegladalam fotki ze slubu to juz w ogole ja sie z bialych wlosow nigdy nie wylecze
mam siwki mam... na szczescie na bialych blondach nie widac
kazdy mysli ze to refleksy
a jednak ? każda z nas ma swoje ulubione kolory ,odcienie wiem to sama po sobie i jak dla mnie , londa jest moim faworytem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:00   #450
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Nove a ta madonna to nie to samo co monroe?
to samo :d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.