Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX; idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX;, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Im dłużej używałam, tym gorszy

Był to mój pierwszy krem BB jaki w życiu używałam i gdybym wystawiała ocenę po miesiącu używania pewnie przeczytalibyście sam super opinie. Podkład do cery jasnej jest rzeczywiście jasny, dobrze dopasowuje się do skóry, wygładza. Średnio kryje ( w końcu krem BB, nie można spodziewać się cudów ale są kremy BB o dobrym kryciu i naturalnym efekcie). Największym jego minusem jest to, że z czasem utlenia się i robi się bardzo pomarańczowy i ciemnieje. Efekt ten ujawnia się z czasem, na początku jest wszystko ok. Po dłuższym czasie jednak ciemnieje i staje się pomarańczowy coraz bardziej i bardziej. Jeżeli ktoś zużywa szybko kosmetyk może tego nawet nie zauważyć. Matuje raczej słabo, dobrze wyrównuje koloryt jak na krem BB, raczej nie rozświetla. Jest bardzo tani, można przetestować ale nie spodziewałabym się cudów.

nie zachwycił mnie

Sięgajac po ten krem bb oczekiwałam czegoś więcej . Ani konsystencja ani efekt rozświetlania nie były takie jak się spodziewałam a szkoda bo po tym producencie spodziewałam się czegoś więcej

Fajny krem BB

Użyłam 3 opakowania tego kremu. Na co dzień nie potrzebuję mocnego krycia i krem sprawdza się znakomicie. Jest lekki, delikatnie barwi skórę, nadaje piękny kolor do tego matuje. Przez cały dzień nie potrzebuję wprowadzać żadnych poprawek. Nawet jeśli nałożę go w mega upalny dzień, krem w zupełności daje radę bez żadnego pudru. Do tego jego cena i pojemność działają na jego korzyść. Jedyny jak dla mnie minus to brak filtrów. Gdyby posiadał filtr byłby hitem. Pomimo tego to naprawdę bardzo dobry krem. Obecnie mam problem z dostępnością tego produktu. Został wycofany z wielu sklepów, z których na co dzień korzystam. Szkoda bo to bardzo dobry produkt. Z czystym sercem polecam!

Bardzo przyjemny

Jak na krem bb jest bardzo przyjemny. Mocno trzyma nawilżenie dzięki zawartości kwasu hialurowanego. Jest to jeden z moich ulubionych składników. Jedynym minusem jest mały wybór kolorów. Krem dobrze się rozprowadza jednak jak to krem bb nie kryje tak. Dobrze jak podklad

Eveline Blemish BB Cream Matujący krem BB

Matujący krem BB zapewnia naturalne i równomierne pokrycie oraz idealnie dopasowuje się do koloru skóry.

Opakowanie całkiem przyzwoite.
Od razu zaznaczę iż jest bardzo wydajny i możemy nim ciut stopniować efekt od na prawdę leciutkiego i tylko matującego do lekko kryjącego.
Konsystencja lekka, przyjemna lecz nie spływająca. Doskonale się nakłada pędzlem.
Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery i maskuje drobne niedoskonałosci, stapia się z cerą.
Idealnie nawilża i wygładza.
Nie zapycha porów.
Pozostawia satynowe wykończenie i ładnie matuje (u mnie strefę T).
Z powodzeniem możemy go użyć jako bazę wyrównująco-nawilżającą pod podkład jeśli mamy ochotę na coś mocniejszego czy bardziej kryjącego.

Kiedyś go uwielbiałam

Kiedyś używałam go namiętnie i teraz zapewne też by tak było, gdyby nie to, że nigdzie nie mogę go dostać. Trudno, przeżyję bez niego. Jednak był naprawdę fajny: dobrze stapiał się ze skórą, wyrównywał jej koloryt, krył zaczerwienienia i nie tworzył maski.
Był niesamowicie wydajny, odrobina wystarczała do pokrycia twarzy. Zostawiał takie fajne, pudrowo-satynowe wykończenie. Szkoda, że nigdzie go nie ma :(

Używa produktu od: próbka

Ehhh

Przykro mi ale jakikolwiek by ten produkt był te kolory są naprawdę niedobre. Warto zainwestować w droższy produkt lepszej jakości ponieważ tego nie mogę oplecić

Brakuje mi go...

Jak dla mnie był to najlepszy ogólnodostępny krem BB - niestety został wycofany.
Bardzo dobre krycie jak na BB - dobrze wyrównywał koloryt cery, przyjemna konsystencja, niska cena - używałam całe wakacje, super sprawdzał się zamiast podkładu.

Świnka

Zacznę od tego, że jestem "szczęśliwą" posiadaczką cery tłustej z niedoskonałościami. Używałam wersji dla śniadej cery, która była dla mnie minimalnie za ciemna i na mojej twarzy wychodziły różowe tony. Poza tym w ciągu dnia ciemniał.
Krem był dość gęsty, nie przelewał się między palcami, ale przez to był dość tępy. Trzeba się było trochę namachać, żeby nie wyczarować sobie na twarzy smug i plam. Zdecydowanie nie ma matowego wykończenia, ale odrobina pudru sprawę załatwia. Niestety u mnie matu długo nie trzymał, czy to nałożony na krem, czy na "gołą" skórę. Nie zauważyłam też tego działania nawilżającego.
Krycie miał raczej średnie. Wyrównywał koloryt, ale większe niedoskonałości trzeba było zakryć korektorem. Rozszerzone pory maskował.
Nie uczulał, nie podrażniał i, co bardzo istotne dla mnie, nie zapychał.
Tubka z zakrętką niekoniecznie sprawdzała się przy tej gęstszej konsystencji, bo ciężko było wydobyć produkt pod sam koniec. Poza tym to odkręcanie i zakręcanie było upierdliwe, zwłaszcza z uciapranymi rękami.
Cena niska, ale czytam, że kosmetyk jest już nie do zdobycia.

Krem BB

Ten krem świetnie zapowiadał się z opisu, ale.. Mimo najjaśniejszego koloru jest okropnie ciemny i w dodatku ciemnieje po nałożeniu. Niestety smużył się i strasznie odznaczał. Kiedy tylko dotknęłam przez przypadek twarzy robiła mi się dziura. Pomimo tylu wad był jednak wydajny, a konsystencja była w miarę gęsta

Uwielbiam!

Super kryje, wygładza, reguluje koryt. Ładnie pachnie, bardzo wydajny, Wystarczająco matuje, nie tworzy efektu tapety. Oba kory jak najbardziej naturalne. Polecam wszystkim!

Mój pierwszy krem BB

Kupiłam go już jakiś czas temu, był to mój pierwszy krem bb. Muszę przyznać, że nie wiedziałam, czego się spodziewać. Po przeczytaniu obietnic producenta miałam wysokie oczekiwania. Jest to dobry krem bb, dosyć lekki, ale wyrównuje koloryt skóry. Wiadomo, nie zakrywa bardziej widocznych niedoskonałości, ale w końcu to nie podkład. Dodatkowo moja twarz bardzo się po nim świeci, gdyby nie mój dobry puder, zapewne nie używałabym go. Na lato, jest bardzo dobry.