Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 19:58   #481
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Tak mi sie wydaje, ze masz troche jasniejsza cere od mojej, wiec Soft Bronzer napewno bedzie dobrze wygladal na Tobie. Na mnie prawie nie widac, czasem wcale. Wiec u Ciebie powinno byc tak akurat.
Jesli chcesz to moge Ci wyslac probke, bo mam wystarczajaco a i tak pewnie zamowie sobie pelnowymiarowe opakowanie.
ojej, a to nie kłopot?
Wciąż myślę czy Soft Bronzer czy jednak jakiś puder sypki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:03   #482
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ojej, a to nie kłopot?
Wciąż myślę czy Soft Bronzer czy jednak jakiś puder sypki
Jaki tam klopot??
No co ty! Napisz mi Twoj adres na PW i Ci wysle. Oczywiscie, jesli chcesz.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:06   #483
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, myślicie, że zamiast wody termalnej do zwilżenia pędzla możnaby używac hydrolatu?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:06   #484
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Jaki tam klopot??
No co ty! Napisz mi Twoj adres na PW i Ci wysle. Oczywiscie, jesli chcesz.
bardzo dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:12   #485
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że zamiast wody termalnej do zwilżenia pędzla możnaby używac hydrolatu?
Mozna.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję
Nie ma za co. Wysle jak najszybciej sie da, tzn. jak bede znowu szla do Polski.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:18   #486
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Mozna.
Dzięki
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 10:11   #487
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam.
To mój pierwszy post na forum.
Tak trochę bez sensu się z Wami tym podzielę, ale jestem tak zachwycona tymi minerałami, że nie mogę. Dopiero co otworzyłam tę przesyłkę z próbkami i zaczęłam paćkać sobie paluchem na twarz, na której został mi jeszcze balsam Decleor z nocy, czyli tłuste coś. Efekt przerósł moje oczekiwania. Twarz naprawdę wygląda jak bez makijażu, a korektor Intensive fair jest po prostu najlepszy. Zadnej smugi, mimo braku użycia pędzla i tłustości twarzy. Nawet jeden kolor okazał się idealny: Fair Meduim. Jesli mnie to nie uczuli albo nie zapcha jakoś w nadmiarze, to zdecydowanie będą to moje ulubione kosmetyki. Aha, tak żeby moja wypowiedź okazała się w ogóle przydatna, to róż Email Me nie jest brązowy, jak mi się wydawało, tylko taki raczej różowy, trochę jak blade poliki na mrozie.
Ogromne dzięki dla osoby, która opisała jak zamawiać bezpłatne próbki, bo męczyłam się z tym wcześniej niemiłosiernie.
Pozdrawiam
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 10:39   #488
kamkit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witaj. Ja też jestem tu nowa
dopiero wczoraj zrobiłam zamówienie, a jako że ciągle siedzę na ich stronce to i dziś kliknęłam na kolejny zestaw próbek. Te kolory, możliwość tylu konfiguracji........ oszaleć można. Dam znać jak moje kosmetyki dotrą. Też zamówiłam też różyk email me- mam nadzieję że mi podpasuje Niestety zamówiłam tylko pędzel do podkładu (i tu wykazłam się totalną niewiedzą-że można zamówić do zestawu 2 produkty z tej samej kategorii) ciekawe jak bedze się spisywał, najwyżej domówię następnym razem, a na przeczekanie będe miała sephorki.
kamkit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 12:09   #489
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

witam
dziewczyny, moglybysie mi pomoc i npisac czy zamawiajac minerałki trzeba korzystac z karty na to samo nazwisko co dane na zamowieniu? ja niestety nie posiadm karty kredytowej i jedyne co moge zrobic to poprosic kogos znajomego o to ale ludzie sie boja plaic w necie ehhh wiec tez nie chce kogos namowic i narobic problemow
moze wiec znacie odpowiedz na to pytanie? pozdrawiam
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 13:46   #490
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
witam
dziewczyny, moglybysie mi pomoc i npisac czy zamawiajac minerałki trzeba korzystac z karty na to samo nazwisko co dane na zamowieniu? ja niestety nie posiadm karty kredytowej i jedyne co moge zrobic to poprosic kogos znajomego o to ale ludzie sie boja plaic w necie ehhh wiec tez nie chce kogos namowic i narobic problemow
moze wiec znacie odpowiedz na to pytanie? pozdrawiam
Płacąc za te kosmetyki wcale nie musisz posiadać karty kredytowej )
Możesz zrobić normalnie przelew dzięki pay palowi . Wpalcasz pieniążki na to konto a następnie w bardzo latwy sposob z niego placisz za zakupy zagraniczne .
Jak bedziesz miala problemy to pisz
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 13:56   #491
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
witam
dziewczyny, moglybysie mi pomoc i npisac czy zamawiajac minerałki trzeba korzystac z karty na to samo nazwisko co dane na zamowieniu? ja niestety nie posiadm karty kredytowej i jedyne co moge zrobic to poprosic kogos znajomego o to ale ludzie sie boja plaic w necie ehhh wiec tez nie chce kogos namowic i narobic problemow
moze wiec znacie odpowiedz na to pytanie? pozdrawiam
Ja jestem w takiej sytuacji i przyznam, że nie ośmieliłam się sprawdzać. O ile na strawberry bez przeszkód taka sytuacja jest akceptowana (przynajmniej w moim wypadku - zamawiam ja jako ja, zamówienie idzie na mój adres, podczas gdy płacę via Paypal, do którego podpięta jest karta mojego TŻ, z jego danymi i adresem), o tyle kupując na stronach amerykańskich miałam każdorazowo problemy jak nie zgadzały się adresy i osoby.
Być może tutaj problemu by nie było, ale ja zapas każę wysyłać na TZ (czyli na adres powiązany z karta powiązaną z Paypalem).
Osobiście mogę Ci doradzić przekonanie znajomych, że Paypal jest bezpieczny i kupno za ich pośrednictwem.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 14:17   #492
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja jestem w takiej sytuacji i przyznam, że nie ośmieliłam się sprawdzać. O ile na strawberry bez przeszkód taka sytuacja jest akceptowana (przynajmniej w moim wypadku - zamawiam ja jako ja, zamówienie idzie na mój adres, podczas gdy płacę via Paypal, do którego podpięta jest karta mojego TŻ, z jego danymi i adresem), o tyle kupując na stronach amerykańskich miałam każdorazowo problemy jak nie zgadzały się adresy i osoby.
Być może tutaj problemu by nie było, ale ja zapas każę wysyłać na TZ (czyli na adres powiązany z karta powiązaną z Paypalem).
Osobiście mogę Ci doradzić przekonanie znajomych, że Paypal jest bezpieczny i kupno za ich pośrednictwem.
hmmm troche sie przejełam tymi ewnetualnymi trudnościami czy te problemy sa juz przy wypelnianiu formularza? jezeli tak zawsze mozna go anulowac i mały problem, ale jak cos potem ma pojsc zle brrrr, na razie poczekam, moze inne wizazanki cos dodadzą?

jmw dzieki za nfo


Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Płacąc za te kosmetyki wcale nie musisz posiadać karty kredytowej )
Możesz zrobić normalnie przelew dzięki pay palowi . Wpalcasz pieniążki na to konto a następnie w bardzo latwy sposob z niego placisz za zakupy zagraniczne .
Jak bedziesz miala problemy to pisz
usikos
juz sie pogubilam
weszlam sobie dzisiaj na stronke paypala i wyczytalam ze jednak trzeba miec kredytowa karte, wiec nic juz nie rozumiem nikt znany mi z tego nie korzysta wiec i spytac sie nie mam kogo
ja mam normlana karte , normalane konto w banku WbK i tyle.....
dzis czytalam , z niby mozna na paypala przelac pieniazki ze swojego konta, jedna wizaznka probowla ale tez miala jakies problemy, na stronie PP opisy wydają mi sie nieco malo wyczerpujace
ogolnie to sie pogubilam,

a ty placisz przez zwykla karte??
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 14:27   #493
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

hej
gdy zamawia.lam próbki jakis czas temu płaciła moja znajoma kartą podpiętą pod PayPal , zas wysyłka była na mój adres-nie było żadnych komplikacji
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 14:39   #494
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość



usikos
juz sie pogubilam
weszlam sobie dzisiaj na stronke paypala i wyczytalam ze jednak trzeba miec kredytowa karte, wiec nic juz nie rozumiem nikt znany mi z tego nie korzysta wiec i spytac sie nie mam kogo
ja mam normlana karte , normalane konto w banku WbK i tyle.....
dzis czytalam , z niby mozna na paypala przelac pieniazki ze swojego konta, jedna wizaznka probowla ale tez miala jakies problemy, na stronie PP opisy wydają mi sie nieco malo wyczerpujace
ogolnie to sie pogubilam,

a ty placisz przez zwykla karte??
nie nie musisz miec kredytowej ja nie mam a i tak mam konto w paypalu. po prostu bez kart kredytowej przelewasz bezposrednio ze swojego zwyklego konta bankowego wpisując odpowiednie dane, które otrzymasz, gdy bedziesz chciala wykonac przelew. o ile dobrze pamietam pieniądze ida wtedy 2-3 dni. Choć przy rejestracji cały czas bedzie mowa o karcie kredytowej, niech cie to nie przeraza, wcale nie jest ona potrzebna
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 14:57   #495
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

[quote



usikos
juz sie pogubilam
weszlam sobie dzisiaj na stronke paypala i wyczytalam ze jednak trzeba miec kredytowa karte, wiec nic juz nie rozumiem nikt znany mi z tego nie korzysta wiec i spytac sie nie mam kogo
ja mam normlana karte , normalane konto w banku WbK i tyle.....
dzis czytalam , z niby mozna na paypala przelac pieniazki ze swojego konta, jedna wizaznka probowla ale tez miala jakies problemy, na stronie PP opisy wydają mi sie nieco malo wyczerpujace
ogolnie to sie pogubilam,

a ty placisz przez zwykla karte??[/quote]


Dokladnie..ja mam zwykla karte platnicza i konto w WBK i uwierz ze ta karta nie jest Tobie do ncizego potrzebna . www.paypal.pl zakladasz konto.. masz tam taka opcje jak "wplac pieniazki" czy cos takiego.. przelewasz ze swojego konta odpowiednia kwote ( nr konta paypal masz podany ) a reszta jest na 1 stronie tego wątku .. jak zamawiac bezplatne probki - 1 post zamawiac z everydayminerals masz do wyboru opcje do placenia i wybierasz paypal.
Dziewczyny czytajcie uwaznie !! tam jest do wyboru..karta kredytowa A-L-B-O platnosc z konta .
pozdrawiam )
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 16:03   #496
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziękuje bardzo dziewczyny za pomoc
załozylam konto na PP i rzeczywiscie jest to proste i nie trzeba karty kredytowej hurra
strasznie sie ciesze, ahhh a do tej pory myslalam ze to takie skomplikowane "cuś" ten paypal

to teraz zakupki hihi

aha jeszcze jedno, rozumiem ze walute bank przelicza wg. swojego kursu? czy wg. kursu narodowego?
pozdr
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:37   #497
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Dokladnie..ja mam zwykla karte platnicza i konto w WBK i uwierz ze ta karta nie jest Tobie do ncizego potrzebna . www.paypal.pl zakladasz konto.. masz tam taka opcje jak "wplac pieniazki" czy cos takiego.. przelewasz ze swojego konta odpowiednia kwote ( nr konta paypal masz podany ) a reszta jest na 1 stronie tego wątku .. jak zamawiac bezplatne probki - 1 post zamawiac z everydayminerals masz do wyboru opcje do placenia i wybierasz paypal.
Dziewczyny czytajcie uwaznie !! tam jest do wyboru..karta kredytowa A-L-B-O platnosc z konta .
pozdrawiam )
Podrążę jeszcze ten temat. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym przelewaniem odpowiedniej sumy ze swojego konta na nr konta Pay Pal... Widzę już takie sformuowanie nie pierwszy raz na Wizażu.
Ja na swoim koncie Pay Pal mam zawsze zero złotych. Jak coś kupuję przez internet, to po prostu Pay Pal sam ściąga mi kwotę z konta. Nie muszę wcale wpłacać najpierw pieniędzy z konta na Pay Pal, tylko pobranie gotówki jest automatyczne.
Czy ktoś mi zatem może wytłumaczyć, po co przelewa kasę z konta bankowego na konto PP a dopiero potem płaci za coś w necie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:42   #498
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Podrążę jeszcze ten temat. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym przelewaniem odpowiedniej sumy ze swojego konta na nr konta Pay Pal... Widzę już takie sformuowanie nie pierwszy raz na Wizażu.
Ja na swoim koncie Pay Pal mam zawsze zero złotych. Jak coś kupuję przez internet, to po prostu Pay Pal sam ściąga mi kwotę z konta. Nie muszę wcale wpłacać najpierw pieniędzy z konta na Pay Pal, tylko pobranie gotówki jest automatyczne.
Czy ktoś mi zatem może wytłumaczyć, po co przelewa kasę z konta bankowego na konto PP a dopiero potem płaci za coś w necie?
wiem, ze tak jest w przypadku zwykłych kont bankowych. Co więcej, moj TZ, który korzysta z opcji karty internetowej tez ma tak, że najpier musi przelac pieniądze na Paypalowe konto, a potem z niego płaci. Może są dwie opcje? Jedna, ze przelewa się pieniądze, a druga, że Paypal sam je ściąga?

Edit: właśnie spytałam TŻta i on jednak też tak ma, że mu PAypal sam pobiera pieniądze. Tak jest w przypadku kart: internetowej i kredytowej. Ze "zwykłym" kontem historia jest taka, ze trzeba przelewać
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:50   #499
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
wiem, ze tak jest w przypadku zwykłych kont bankowych. Co więcej, moj TZ, który korzysta z opcji karty internetowej tez ma tak, że najpier musi przelac pieniądze na Paypalowe konto, a potem z niego płaci. Może są dwie opcje? Jedna, ze przelewa się pieniądze, a druga, że Paypal sam je ściąga?

Edit: właśnie spytałam TŻta i on jednak też tak ma, że mu PAypal sam pobiera pieniądze. Tak jest w przypadku kart: internetowej i kredytowej. Ze "zwykłym" kontem historia jest taka, ze trzeba przelewać
wilhelmino dziękuję za odpowiedź, tylko że moje konto jest chyba jak najbardziej "zwykłe". To zwykłe konto internetowe Inteligo ze zwykłą kartą bankomatową (żadna tam kredytowa). I mimo tej "zwykłości" ściąganie kasy z konta mam automatyczne. Dlatego właśnie tak mnie to dziwi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 21:55   #500
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja tak długo drążyłam swego czasu temat tych płatności że wiem tyle, że są karty, które choć są "zwykłe" do bankomatu, to można w nich uruchomić usługę płatności internetowych. Wtedy na podstawie danych karty i hasła karta działa jak kredytowa - taką kartę można podpiąć do konta paypal i wtedy automatycznie ściąga kasę. Natomiast kwestia uruchomienia usługi - zalezy od banku. W mbanaku trzeba na infolinii to włączyć, ustawić limity i wtedy płacenie jest absolutną przyjemnością. A co do tej opcji wysyłania pieniędzy na paypal i potem sciąganie ich z tego konta - nie wiem, nie testowałam, szybciej uruchomiłam płatności internetowe na karcie

Życzę wam miłego rozkoszowania się zakupami
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 23:11   #501
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie wiem, czy ktoś już o tym napisał, bo jestem trochę zmęczona i nie mam siły czytać wszystkich odpowiedzi, ale ja użyłam do płatności karty Inteligo mojego chłopaka, na której są niewątpliwie inne dane niż moje i nie było z tym problemu. Zresztą zawsze udawało mi się płacić w ten sposób.
Pozdrawiam
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 23:25   #502
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

na paypalu sa generalnie 2 sposoby :
1)podpiecie pod konto PP karty kredytowej
2)opcja przesyłu kasy na PP ze zwyklego konta zwyklym przelewem super pomysl
(ustawia sie to w PP w 3 minuty dosłownie, potem ja weszlam na moje konto bankowe w necie i przelalam pieniazki i teraz mam sumke na PP za ktora moge szaleć )
i takie cos; banki inteligo i mbank maja opcje aktywacji do transakcji w necie zwyklych kart,
to moze rozwieje watpliwosci
no prosze, jak człowiek sam cos zrobi od razu swiat staje sie bardziej zrozumiały juz wiem hihi
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 07:43   #503
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktoś już o tym napisał, bo jestem trochę zmęczona i nie mam siły czytać wszystkich odpowiedzi, ale ja użyłam do płatności karty Inteligo mojego chłopaka, na której są niewątpliwie inne dane niż moje i nie było z tym problemu. Zresztą zawsze udawało mi się płacić w ten sposób.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
na paypalu sa generalnie 2 sposoby :
1)podpiecie pod konto PP karty kredytowej
2)opcja przesyłu kasy na PP ze zwyklego konta zwyklym przelewem super pomysl
(ustawia sie to w PP w 3 minuty dosłownie, potem ja weszlam na moje konto bankowe w necie i przelalam pieniazki i teraz mam sumke na PP za ktora moge szaleć )
i takie cos; banki inteligo i mbank maja opcje aktywacji do transakcji w necie zwyklych kart,
to moze rozwieje watpliwosci
no prosze, jak człowiek sam cos zrobi od razu swiat staje sie bardziej zrozumiały juz wiem hihi
No to w takim razie ja następne (bankructwo nadciąga) zamówienie płacę kartą TZ i wysyłam na siebie już bez obaw.
Planuję dalej drążyć temat pudrów sypkich (Start to Finish lecą, kolej na Finishing Dust) - podkłady jednak mimo prób pozostaną u mnie klasyczne lejące.
Aha jeszcze pociągnę temat pędzli - brać kto może, ja po prawie 2 tygodniach używania Eye Kabuki i Kabuki uwielbiam je coraz bardziej. Eye Kabuki dla mnie jest najsprytniejszym pędzlem do oczu. Nakładam jasny cień na całość (4 kółeczka), przy linii rzęs ciemny cień (a la eyeliner), 3 kółeczka rozcierające i jest bardzo dobrze (szczególnie biorąc pod uwagę brak zdolności makijażowych).
Co do zastosowania wobec niemineralnych kosmetyków - Kabuki duży spisuje się bardzo dobrze (zarówno wobec sypkiego jak i prasowanego), Eye Kabuki póbowałam na prasowanych zwykłych cieniach i to jednak nie to, sypkich zwykłych nie mam.
Pozdrawiam
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 08:35   #504
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dokladnie. Jest kilka mozliwosci
Ja wole , nie kombinowac :P karty kredytowej nie mam
a na przelewanie pieniazkow z konta na pay pal nie narzekam :P
nastepnym razem zobacze czy uda mi sie automatycznie przelac z pay pala

aaa... i napiszcie jak kolorki probek
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 08:36   #505
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witajcie wszystkie Minerałki Ja, dzięki wspaniałej, pomocnej, cierpliwej i tak uczciwej wizazance FRANTIC,mogę od kilku dni cieszyć się dobroczynnymi skutkami używania EDM. Do tej pory uzywałam L'Orala'a mineralnego i myślałam,że juz nic mi się innego nie nadaje dla mojej mieszanej cery. Oprócz błyszczenia i rozszerzonych porów w strefie T, które od czasu do czasu lubią sie nieco zanieczyszczać, to większych problemów nie mam..jednakze juz dawno zrezygnowałam z fluidów i kompaktów.
Teraz widzę, jak moja cera z dnia na dzień pięknieje w oczach Oby było tak już zawsze Sama przyjemność nakładania makijażu z tak delikatnym pedzlem Flat Top.Przepiekny odcień rózu Pink Ribbon, który jest lekko iskrzący Mam teraz ochotę wypróbować cos jeszcze i.. jeszcze

Ponizej fotki moich perełek. Mam jasno- średnią karnację .Moim jedynym małym problemem jest to,ze zastanawiam się, który jeden odcień jest najbardziej zbliżony do tego mojego uzywanego????, a jest nim:
-zmieszany odcień Buff-Beige Neutral (matte)+ Cool- Fair Medium(intensive)(zdj.1)
Dalej korektor Intensive Concealer Light i róż Pink Ribbon(zdj.2)
Pozostałe maleństwa( zdj.3)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm5.jpg (20,3 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm3.jpg (26,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm.jpg (37,0 KB, 294 załadowań)

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2008-09-25 o 12:15
tompola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:45   #506
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
na paypalu sa generalnie 2 sposoby :
1)podpiecie pod konto PP karty kredytowej
2)opcja przesyłu kasy na PP ze zwyklego konta zwyklym przelewem super pomysl
(ustawia sie to w PP w 3 minuty dosłownie, potem ja weszlam na moje konto bankowe w necie i przelalam pieniazki i teraz mam sumke na PP za ktora moge szaleć )
i takie cos; banki inteligo i mbank maja opcje aktywacji do transakcji w necie zwyklych kart,
to moze rozwieje watpliwosci
no prosze, jak człowiek sam cos zrobi od razu swiat staje sie bardziej zrozumiały juz wiem hihi

mBank też ma? No proszę, a ja próbowałam i mi nie wyszło, dlatego użyłam karty chłopaka, bo o Inteligo wiedziałam. Chyba muszę do nich zadzwonić i zapytać, chociaż z drugiej strony, brak możliwości płacenia własną kartą nieco hamował moje zapędy kosmetyczne
Dzisiaj robiłam makijaż mojej mamie podkładem w odcieniu Fair. Wyszło super, a ona ma naprawdę bardzo naczynkową cerę. Coraz bardziej przekonuję się do tych kosmetyków. Zresztą mama chyba też sobie sprawi co nieco. Napalam się na pędzle, ale muszę trochę zacząć oszczędzać, bo znowu szukam mieszkania do wynajęcia, a ceny w tym roku przerosły możliwości przeciętnego Polaka
Sorki, że się tak żalę, ale już naprawdę wysiadam.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:58   #507
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja tak długo drążyłam swego czasu temat tych płatności że wiem tyle, że są karty, które choć są "zwykłe" do bankomatu, to można w nich uruchomić usługę płatności internetowych. Wtedy na podstawie danych karty i hasła karta działa jak kredytowa - taką kartę można podpiąć do konta paypal i wtedy automatycznie ściąga kasę. Natomiast kwestia uruchomienia usługi - zalezy od banku. W mbanaku trzeba na infolinii to włączyć, ustawić limity i wtedy płacenie jest absolutną przyjemnością. A co do tej opcji wysyłania pieniędzy na paypal i potem sciąganie ich z tego konta - nie wiem, nie testowałam, szybciej uruchomiłam płatności internetowe na karcie

Życzę wam miłego rozkoszowania się zakupami
To wychodzi z tego, że konto INTELIGO jest najwygodniejsze, bo nic nie trzeba włączać, nigdzie dzwonić, żadych limitów ustalać. Po prostu od razu można szaleć z zakupami w bardzo wygodny sposób.

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Witajcie wszystkie Minerałki Ja, dzięki wspaniałej, pomocnej, cierpliwej i tak uczciwej wizazance FRANTIC,mogę od kilku dni cieszyć się dobroczynnymi skutkami używania EDM. Do tej pory uzywałam L'Orala'a mineralnego i myślałam,że juz nic mi się innego nie nadaje dla mojej mieszanej cery. Oprócz błyszczenia i rozszerzonych porów w strefie T, które od czasu do czasu lubią sie nieco zanieczyszczać, to większych problemów nie mam..jednakze juz dawno zrezygnowałam z fluidów i kompaktów.
Teraz widzę, jak moja cera z dnia na dzień pięknieje w oczach Oby było tak już zawsze Sama przyjemność nakładania makijażu z tak delikatnym pedzlem Flat Top.Przepiekny odcień rózu Pink Ribbon, który jest lekko iskrzący Mam teraz ochotę wypróbować cos jeszcze i.. jeszcze

Ponizej fotki moich perełek. Mam jasno- średnią karnację .Moim jedynym małym problemem jest to,ze zastanawiam się, który jeden odcień jest najbardziej zbliżony do tego mojego uzywanego????, a jest nim:
-zmieszany odcień Buff-Beige Neutral (matte)+ Cool- Fair Medium(intensive)(zdj.1)
Dalej korektor Intensive Concealer Light i róż Pink Ribbon(zdj.2)
Pozostałe maleństwa( zdj.3)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Zawstydziłaś mnie teraz.
Tompola gdzieś tu był link do opisu nowych odcieni, które powstały ze zmieszania już istniejących. Chyba Nanomi to podawała, nie mogę go teraz znaleźć. Może znajdziesz tam podkład, którym właśnie jest mieszanką tych dwóch Twoich.
Aha Twój róż mi się bardzo podoba, chyba muszę go dopisać do listy życzeń.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:02   #508
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja mam od kilku dni jakies "zalamanie" mineralne. Nie wiem czy to przez pogode cos sie z moja cera dzieje czy co. Brzydko mineraly wygladaja na mnie, kolor tez jakos inaczej wyglada.
Moze na mokro teraz musze stosowac...nie wiem sama. Tylko, ze na mokro nie wychodzilo mi tak dobrze.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:30   #509
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zawstydziłaś mnie teraz.
Tompola gdzieś tu był link do opisu nowych odcieni, które powstały ze zmieszania już istniejących. Chyba Nanomi to podawała, nie mogę go teraz znaleźć. Może znajdziesz tam podkład, którym właśnie jest mieszanką tych dwóch Twoich.
Aha Twój róż mi się bardzo podoba, chyba muszę go dopisać do listy życzeń.

Witaj No cos Ty, Jesteś jak zawsze pomocna i skromna, oby takich ludzi było więcej na swiecie
Do rzeczy: poważnie iistnieje taka stronka ??? Jakbys dobra Frantic znalazła, to byłoby znów super
Róż Pink Ribbon jest po pierwsze niesamowicie trwały, subtelny i posiada maleńkie drobinki, ale juz teraz nie boję się zadnych drobinek, bo te kosmetyki są dla mojej cery bardzo przyjaznePolecam szczerze.

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja mam od kilku dni jakies "zalamanie" mineralne. Nie wiem czy to przez pogode cos sie z moja cera dzieje czy co. Brzydko mineraly wygladaja na mnie, kolor tez jakos inaczej wyglada.
Moze na mokro teraz musze stosowac...nie wiem sama. Tylko, ze na mokro nie wychodzilo mi tak dobrze.

Witaj Ja jestem początkujaca w minerałkach...jeszcze na mokro nie próbowałam i nie wiem, czy chcę, bo na sucho jest ok Pomyślałam jednak sobie,że czasem nawet najbardziej niezawodne kosmetyki nie pomagają, kiedy mamy np. zły nastrój, jestesmy chore, itp.Wazne jest też jak się odżywiamy, czy spędzamy trochę czasu na swieżym powietrzuMam nadzieję,ze to tylko przejściowe problemy u Ciebie. Pozdrówka

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 08:59 Powód: post pod postem
tompola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 14:40   #510
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja mam od kilku dni jakies "zalamanie" mineralne. Nie wiem czy to przez pogode cos sie z moja cera dzieje czy co. Brzydko mineraly wygladaja na mnie, kolor tez jakos inaczej wyglada.
Moze na mokro teraz musze stosowac...nie wiem sama. Tylko, ze na mokro nie wychodzilo mi tak dobrze.
Może to jakieś przesilenie jesienne. Ja miałam kilka dni temu też problem z minerałami i z cerą. Zrobiła się momentalnie przesuszona a minerały wyglądały kiepsko, zrobiły się po prostu widoczne na twarzy. Nic nie zmieniałam w mojej pielęgnacji, więc sądzę że to zmiany w pogodzie. W każdym razie od dwóch dni znowu jest OK. Może u Ciebie też to wkrótce minie.
Tak na marginesie dodam, że próbuję od czasu do czasu nakładać pod minerały filtr i coraz lepiej mi to wychodzi. Spokojnie mogę wyjść tak do ludzi. Nie będę jednak ściemniać - nie jest tak ładnie jak bez filtru.

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Witaj No cos Ty, Jesteś jak zawsze pomocna i skromna, oby takich ludzi było więcej na swiecie
Do rzeczy: poważnie iistnieje taka stronka ??? Jakbys dobra Frantic znalazła, to byłoby znów super
Róż Pink Ribbon jest po pierwsze niesamowicie trwały, subtelny i posiada maleńkie drobinki, ale juz teraz nie boję się zadnych drobinek, bo te kosmetyki są dla mojej cery bardzo przyjaznePolecam szczerze.
Znalazłam stronkę -> KLIK ale niestety nie ma takiego połączenia, jakie Cię interesuje.
A róż Pink Ribbon chciałam dopisać do mojej listy życzeń, ale zauważyłam że już tam jest. Czyli wezmę go przy najbliższych zakupach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.