Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 18:51   #541
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez sollina Pokaż wiadomość
Czy były u was w B. odżywki Garnier? Do mojej podobno nawet nie dojechały, a cena bardzo fajna i nie wiem czy chodzić do innych, czy dać sobie spokój.
tak,u mnie są
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kupiłam odżywkę DeBa. Nie była mi potrzebna, ale chciałam sobie coś kupić. Zaskoczyła mnie obecność olejów w składzie, ale jest ich chyba tyle co kot napłakał.
a u mnie nie ma tych odżywek DeBato niesprawiedliwe


moje zakupy:
odżywka garnier-z avocado i karite
szampon DeBa Volume
Płyn micelarny 400 ml
Kuracja z olejkiem arganowym
sok pomarańczowy
puszka dla kotków z łososiem
i 30 zł poszło....

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

a no i u mnie nie ma tych bon cremówa tak chciałam spróbować...
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 18:54   #542
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

dziewczyny a mozecie polecic ta suszarke do wlosow?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:10   #543
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
dziewczyny a mozecie polecic ta suszarke do wlosow?
już wcześniej ktoś pytał i parę nas odpowiedziało...
ja polecam,choć jak któraś z dziewczyn pisała jest trochę ciężka,ale ma fajne funkcje,dobrą moc,szybko suszy
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:19   #544
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
4 paki dla psów i kotów u mnie nie przecenili
u mnie były przecenione

kupiłam serki tutti i jogurty musline, jogurt fruvita pieczone jabłko, herbatę z rabarbarem i truskawką, drożdże

u mnie przeceniony jest do niedzieli 10pak chusteczek higienicznych z aloesem na 2,29 chyba-też wzięłam

z kosmetycznej wzięłam tylko duży płyn micelarny

dużego zainteresowania kosmetykami nie było, byłam w 3 biedronkach i asortyment różny, kule do kąpieli miały niespecjalne zapachy, olejki do kąpieli fajne, najwięcej osób chyba kręciło się przy marion (jeden pan szukał ich z wyrwanym zdjęciem z gazetki)

suszarek, prostownic dużo, zestawów do manicure również-pewnie doczekają się przeceny
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:19   #545
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Z forum Biedronka " Od poniedziałku warzywa konserwowe -25 % taniej (groszek, kukurydza, fasola, mieszanki warzywne itp.)"
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:23   #546
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
dziewczyny a mozecie polecic ta suszarke do wlosow?
wcześniej była chyba z dyfuzorem, ta nie ma z tego co się orientuję i dlatego się nie skuszę

u mnie też nie ma bon creme, specjalnie wpadłam do 3 różnych b. i śladu po nich nie było
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:25   #547
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Częste mycie skraca życie, mądrzy ludzie żyją w brudzie . Podziwiam, ja sobie nie wyobrażam nie umyć twarzy wieczorem za pomocą wody i żelu. Tonik z założenia nie służy raczej do mycia i nie ma dobrych właściwości oczyszczających - gdybym tak prowizorycznie oczyszczała swoją cerę, a potem ładowała na nią kolejne produkty, to pryszcze miałabym większe niż biust .
no bez przesady
pryszcze nie wyskakują z nie mycia wodą, kiedyś też nie wyobrażałam sobie nie myć wodą, a pryszcze miałam, że ho ho.
co prawda najgorszy okres w tej kwestii mam dawno za sobą, ale teraz do zmywania twarzy używam płynu micelarnego ( z biedronki), tylko raz na jakiś czas umyję wodą z żelem i nie zauważyłam żadnego pogorszenia stanu cery... a nawet zdaje mi się, że jest lepiej.
jakbym miała używać płynu, a potem i tak żelu, to by mi się nie chciało uganiać z płynem.
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 19:31   #548
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez puszka_pandory Pokaż wiadomość
no bez przesady
pryszcze nie wyskakują z nie mycia wodą, kiedyś też nie wyobrażałam sobie nie myć wodą, a pryszcze miałam, że ho ho.
co prawda najgorszy okres w tej kwestii mam dawno za sobą, ale teraz do zmywania twarzy używam płynu micelarnego ( z biedronki), tylko raz na jakiś czas umyję wodą z żelem i nie zauważyłam żadnego pogorszenia stanu cery... a nawet zdaje mi się, że jest lepiej.
jakbym miała używać płynu, a potem i tak żelu, to by mi się nie chciało uganiać z płynem.
Przecież się śmieję . Nie chodzi o to, że pryszcze wyskakują z "niemycia", ale o to, że stosowanie wyłącznie toniku (a nie płynu micelarnego, który ma za zadanie domyć skórę) i aplikowanie kolejnych produktów to nie jest najlepszy pomysł, bo takim sposobem skóra nie będzie do końca czysta . Zresztą - każdy robi jak chce, dla mnie mycie bez wody to nie mycie, ale szanuję to, że ktoś może mieć inne zdanie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:35   #549
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
wcześniej była chyba z dyfuzorem, ta nie ma z tego co się orientuję i dlatego się nie skuszę

u mnie też nie ma bon creme, specjalnie wpadłam do 3 różnych b. i śladu po nich nie było
rzeczywiście,ta z tej gazetki nie ma dyfuzora,ale ja mam z dyfuzorem i go nie używam chyba,że komuś bardzo na nim zależy to rozumiem

któraś wcześniej wspominała,że w B. pojawiły się płatki owsiane? nie wiecie ile ważą, w jakim opakowaniu? bo ja u siebie nie widziałam, a lubię owsianki
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:45   #550
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Przegapiłam nowy wątek Dziewczyny co powiecie o tych naturalnych szamponach z gazetki? kupiła któraś?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:46   #551
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Przecież się śmieję . Nie chodzi o to, że pryszcze wyskakują z "niemycia", ale o to, że stosowanie wyłącznie toniku (a nie płynu micelarnego, który ma za zadanie domyć skórę) i aplikowanie kolejnych produktów to nie jest najlepszy pomysł, bo takim sposobem skóra nie będzie do końca czysta . Zresztą - każdy robi jak chce, dla mnie mycie bez wody to nie mycie, ale szanuję to, że ktoś może mieć inne zdanie .
Odnoszę wrażenie, że nie przeczytałaś wszystkich postów rozmowa dotyczyła tego, czy używanie płynu micelarnego a potem żelu do mycia twarzy to nie za dużo. Następnie napisałam że po tym wszystkim używam jeszcze toniku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 19:47   #552
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przegapiłam nowy wątek Dziewczyny co powiecie o tych naturalnych szamponach z gazetki? kupiła któraś?
ja kupiłam wersję volume- właśnie umyłam nim włosy
na pewno pięknie pachnie, konsystencja jak dla mnie w sam raz na razie polecam
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:58   #553
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
ja kupiłam wersję volume- właśnie umyłam nim włosy
na pewno pięknie pachnie, konsystencja jak dla mnie w sam raz na razie polecam
właśnie bałam sie ze beda smierdzieć, a nie chciałam otwierać opakowań w takim razie w sobote jednak sie skusze na nie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:06   #554
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez daranna Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy przecenili karmę dla kota Purina suchą i czteropak pedigree dla piesków ?
Purina byla u mnie przeceniona, ale czteropak nie ...
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:08   #555
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
właśnie bałam sie ze beda smierdzieć, a nie chciałam otwierać opakowań w takim razie w sobote jednak sie skusze na nie
Ja odkręciłam nakrętkę w sklepie i powąchałam nie lubię kupować w ciemno a nie uważam też żebym naruszyła jakoś ten produkt... nie widziałam też testerów żadnych i jak tu wybrać podkład..
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:18   #556
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Ja odkręciłam nakrętkę w sklepie i powąchałam nie lubię kupować w ciemno a nie uważam też żebym naruszyła jakoś ten produkt... nie widziałam też testerów żadnych i jak tu wybrać podkład..
Nigdy nie widziałam w B. testerów, ciekawe dlaczego
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:20   #557
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

A ja dzisiaj szukałam u siebie szamponów DeBa i w ogóle ich nie było, wszystko inne tak, a tego nie, a na tym mi najbardziej zależało, u którejś też nie bylo?
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:20   #558
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43214579]Z forum Biedronka " Od poniedziałku warzywa konserwowe -25 % taniej (groszek, kukurydza, fasola, mieszanki warzywne itp.)"[/QUOTE]
Czyli znowu nic :/

kupiłam dzisiaj dwa bon cream z jagoda i pomarańczq z czeko, jeszcze nie probowalam do tego jabłka - pycha i rajstopy
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:23   #559
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Ja odkręciłam nakrętkę w sklepie i powąchałam nie lubię kupować w ciemno a nie uważam też żebym naruszyła jakoś ten produkt... nie widziałam też testerów żadnych i jak tu wybrać podkład..
Bułkę przed zakupem też gryziesz ?
Nie zrozumiem fenomenu otwierania pełnowartościowych produktów. I potem są płacze, że ktoś kupił np. wymazaną pomadkę, zaschnięty tusz, czy zepsuty balsam. Brak testerów jest problemem, sama nie lubię się "nacinać" na coś np. o brzydkim zapachu, ale to, że nie mogę przetestować produktu nie oznacza, że mogę sobie na własną rękę zrobić tester z dowolnego.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 20:32   #560
mysz899
Raczkowanie
 
Avatar mysz899
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: inny swiat
Wiadomości: 264
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Częste mycie skraca życie, mądrzy ludzie żyją w brudzie . Podziwiam, ja sobie nie wyobrażam nie umyć twarzy wieczorem za pomocą wody i żelu. Tonik z założenia nie służy raczej do mycia i nie ma dobrych właściwości oczyszczających - gdybym tak prowizorycznie oczyszczała swoją cerę, a potem ładowała na nią kolejne produkty, to pryszcze miałabym większe niż biust .



Ja zawsze sobie dzielę taką kulę . Niektóre marki (np. Organique) "fabrycznie" dzielą kule na pół.

Kupiłam odżywkę DeBa. Nie była mi potrzebna, ale chciałam sobie coś kupić. Zaskoczyła mnie obecność olejów w składzie, ale jest ich chyba tyle co kot napłakał.

Ja się czuje czysta po oczyszczaniu twarzy plynem micelarnym Lirene ,później nakładam krem lub maseczka.Po myciu kranowa woda twarz mnie szczypie i sciaga.Pryszczy tez nigdy nie mialam
mysz899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:53   #561
naven
Raczkowanie
 
Avatar naven
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Dziewczyny, w jakiej cenie jest ciasto francuskie w biedro?
naven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:59   #562
SwietaKsiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar SwietaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 632
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

A teraz mały off top ;D
W AUCHAN od wczoraj są buty a'la EMU za 25 zł
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
SwietaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:01   #563
honia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Witam wszystkie Biedroneczki
Czy któraś z Was oglądała może dziś torebki, które były przy okazji gazetki kosmetycznej? Jakoś nie miałam dziś czasu, by podejść do biedronki, a na zdjęciu w gazetce torebki wydawały się być całkiem fajne- zwłaszcza ta turkusowa przypadła mi do gustu. Jeśli ogladałyście i możecie coś na ich temat powiedzieć będę wdzięczna
honia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:03   #564
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez daranna Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy przecenili karmę dla kota Purina suchą i czteropak pedigree dla piesków ?
Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość




Przecenili.
U mnie i purina i puszki były przecenione bo brałam dla pieska 7,19zł za 4-pak


Cytat:
Napisane przez sollina Pokaż wiadomość
Czy były u was w B. odżywki Garnier? Do mojej podobno nawet nie dojechały, a cena bardzo fajna i nie wiem czy chodzić do innych, czy dać sobie spokój.
U mnie były w obu biedronkach



Ja dzisiaj stałam się bogatsza o olejek do kąpieli tutti frutti ten z liczi mmm zapach obłędny, już go przetestowałam i polecam jak ktoś lubi dużo piany w kąpieli , wlałam tylko troszeczke i efekt super przez co chyba jeszcze kupię jakiś inny. Wzięłam też micela w dużym opakowaniu, reszta to spożywka, jakoś nic innego mnie nie interesowało, z chęcią przetestowałabym te szampony gdyby był jakiś do przetłuszczających się włosów.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez honia81 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Biedroneczki
Czy któraś z Was oglądała może dziś torebki, które były przy okazji gazetki kosmetycznej? Jakoś nie miałam dziś czasu, by podejść do biedronki, a na zdjęciu w gazetce torebki wydawały się być całkiem fajne- zwłaszcza ta turkusowa przypadła mi do gustu. Jeśli ogladałyście i możecie coś na ich temat powiedzieć będę wdzięczna

Według mnie nie warte swej ceny, wykonanie pozostawia wiele do życzenia i są jakieś takie śmieszne, nie spodobały mi się.
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:09   #565
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj stałam się bogatsza o olejek do kąpieli tutti frutti ten z liczi mmm zapach obłędny, już go przetestowałam i polecam jak ktoś lubi dużo piany w kąpieli , wlałam tylko troszeczke i efekt super przez co chyba jeszcze kupię jakiś inny. Wzięłam też micela w dużym opakowaniu, reszta to spożywka, jakoś nic innego mnie nie interesowało, z chęcią przetestowałabym te szampony gdyby był jakiś do przetłuszczających się włosów.
Na jednym pisze że jest do włosów normalnych i przetłuszczających się - chyba ten dodający objętości to jest.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:17   #566
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Na jednym pisze że jest do włosów normalnych i przetłuszczających się - chyba ten dodający objętości to jest.

O to muszę mu się dokładniej przyjrzeć , tylko boję się że może zbytnio obciążyć włosy, najwyżej oddam mamie albo siostrze
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:20   #567
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez honia81 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Biedroneczki
Czy któraś z Was oglądała może dziś torebki, które były przy okazji gazetki kosmetycznej? Jakoś nie miałam dziś czasu, by podejść do biedronki, a na zdjęciu w gazetce torebki wydawały się być całkiem fajne- zwłaszcza ta turkusowa przypadła mi do gustu. Jeśli ogladałyście i możecie coś na ich temat powiedzieć będę wdzięczna
hmm, szału nie robiły, ale jeśli chodzi o torebki to jestem bardzo wybredna, ale tak patrząc "chłodnym okiem" to nie przyczepiłabym się do jakości wykonania, a raczej do samej jakości materiału i "dizajnu", który pozostawia wiele do życzenia (te z poprzedniej gazetki w maju albo czerwcu były dużo fajniejsze), te z obecnej nie są usztywniane, przejrzałam wszystkie i na moje uszłaby tylko czarna, ale miała takie liche rączki że nadawałaby się do noszenia portfela tylko
ale sama obadaj w sklepie, jesli Ci się spodobają to bierz

Cytat:
Napisane przez naven Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakiej cenie jest ciasto francuskie w biedro?
albo 3 zł albo coś ponad

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Nigdy nie widziałam w B. testerów, ciekawe dlaczego
raz widziałam w jednej biedrze nowiutkie testery do podkładów be beauty, ale nie miały długiego żywota
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:28   #568
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
O to muszę mu się dokładniej przyjrzeć , tylko boję się że może zbytnio obciążyć włosy, najwyżej oddam mamie albo siostrze
jak patrzyłam na skład to nie znam się zbyt dobrze ale mają sls więc powinny raczej utrzymywać dosyć tak świeżość włosów - sama mam przetłuszczające się i mam problem bo szampon bez sls słabo daje radę a nie chcę myć głowy codziennie.. ja kupiłam właśnie ten szampon i mam nadzieję że będzie dawał radę w tym względzie. pisze na opakowaniu że ma jakieś składniki redukujące ilość wydzielanego sebum - coś mi tak mignęło
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:43   #569
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
z chęcią przetestowałabym te szampony gdyby był jakiś do przetłuszczających się włosów.

Volume jest do normalnych i przetłuszczających się
Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Na jednym pisze że jest do włosów normalnych i przetłuszczających się - chyba ten dodający objętości to jest.
Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
jak patrzyłam na skład to nie znam się zbyt dobrze ale mają sls więc powinny raczej utrzymywać dosyć tak świeżość włosów - sama mam przetłuszczające się i mam problem bo szampon bez sls słabo daje radę a nie chcę myć głowy codziennie.. ja kupiłam właśnie ten szampon i mam nadzieję że będzie dawał radę w tym względzie. pisze na opakowaniu że ma jakieś składniki redukujące ilość wydzielanego sebum - coś mi tak mignęło
potwierdzam też go mam
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:44   #570
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;43215828]A ja dzisiaj szukałam u siebie szamponów DeBa i w ogóle ich nie było, wszystko inne tak, a tego nie, a na tym mi najbardziej zależało, u którejś też nie bylo?[/QUOTE]
U mnie też nie było tylko szamponów

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Bułkę przed zakupem też gryziesz ?
Nie zrozumiem fenomenu otwierania pełnowartościowych produktów. I potem są płacze, że ktoś kupił np. wymazaną pomadkę, zaschnięty tusz, czy zepsuty balsam. Brak testerów jest problemem, sama nie lubię się "nacinać" na coś np. o brzydkim zapachu, ale to, że nie mogę przetestować produktu nie oznacza, że mogę sobie na własną rękę zrobić tester z dowolnego.
Też mnie zawsze irytuje, jak widzę, że ktoś coś odkręca, wącha a to nie tester. Ostatnio kupiłam czerwony lakier, w domu otwieram, a tu cała szyjka upaćkana
Moje marzenie jako konsumenta - żeby wszystko było blistrowane albo owiniętę folią, na której ewentualne naruszenie zauważę.
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.