dieta bananowa ;] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-04, 13:11   #31
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: dieta bananowa ;]

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Pokaż wiadomość
tto jakie sa wg Ciebie ubocznie skutki tej diety napsialas ze milosniczki tej diety beda cierpiec co mialas na mysli??
Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Spalisz swoje MIESNIE, organizm zacznie w poplochu odkladac TLUSZCZ. Mowiac krotko, dzieki tej diecie naprodukujesz sobie duzo tluszczu kosztem utraty miesni. Gratuluje. Jak tylko ja odstawisz rzucisz sie na jedzenie, bo organizm wyglodzony BRAKIEM PODSTAWOWYCH WITAMIN I MINERALOW bedzie sie domagal. Do tego zakwaszasz organizm (slodkim - banany i kwasnym-jogurt) wiec przy dluzszym stosowaniu wroze ci klopoty z zoladkiem.
Powodzenia
O czym tu w ogole rozmawiac, najpierw trzeba wiedziec, ze bialko buduje miesnie, a wegle proste bardzo latwo odkladaja sie jako tluszcz,
a to zdaje sie wiedza tajemna
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 14:55   #32
k_acha
Raczkowanie
 
Avatar k_acha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 99
Dot.: dieta bananowa ;]

Wszyscy wiecie najlepiej o wszystkim o czym pewnie w ogole nie miacie pojecia....
Dieta bananowa ?! Taka smieszna tak ?
Odchudzalam sie na niej 7 dni, bo wiecej nie wolno, jadlam same banany, bez zadnych musli, ciapek i co tam chcecie. Pilam wode, kawe, herbaty !!! Efekt ?!
8 kg mniej !!!!! Zero efektu jo-jo itp. Moze 1kg wrocil, ale ja sie wciaz pilnuje i nie zre tyle co wczesniej ! Polecam kazdemu ! Pierwsze 2,3 dni... koszmar ! Glowa boli, zawroty, nudnosci... ale da sie przezyc. Nie siegajcie tylko po zadne przekaski :P
Powodzenia !
__________________
"tylko Bog moze mnie sadzic"
k_acha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 00:04   #33
nuska111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: dieta bananowa ;]

stosowałam już kiedyś tą dietę, schudłam przez 7 dni jakieś 3-4 kg byłam zadowolna z niej, jest to jedna z moich ulubionych diet, te musli jest przepyszne i dzięki niej nie mam ochoty na słodycze

teraz też zrobiłam sobie tą dietę na oczyszczenie organizmu, bo przyznaję że ostatnio żywiłam się śmieciowym jedzeniem,
teraz było 5 dni i 2,5 kg mniej
nuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:46   #34
LadyNatural
Przyczajenie
 
Avatar LadyNatural
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Wink Dot.: dieta bananowa ;]

Ja dzisiaj zaczynam wariant 3 dniowy, czyli jem dziennie 3 banany i wypijam 3 szklanki mleka oraz około 2 litrów wody. Podobno mogę tak schudnąć 3 kg w 3 dni. Oby
__________________
"Znam idealne lekarstwo na ból gardła: poderżnąć je" Alfred Hitchock
LadyNatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 17:14   #35
jnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: dieta bananowa ;]

Witam a słyszał ktoś o wersji miesięcznej? tutaj jest opisana próbował ktoś?
jnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 06:37   #36
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: dieta bananowa ;]

Ten wątek chyba powinien znaleźć się na KZ
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 17:02   #37
UrszulaKonieczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 9
Dot.: dieta bananowa ;]

Dietę bananową polecam z całego serca! Sama ją kiedyś stosowałam i pozbyłam się kilku zbędnych kilogramów Przeczytaj sobie najpierw artykuł o tym, bo wbrew pozorom stosowanie tej diety wcale nie jest aż tak proste i nie polega tylko na jedzeniu bananów
xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-03 o 20:22 Powód: reklama
UrszulaKonieczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 11:40   #38
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: dieta bananowa ;]

Dieta oparta glownie na jednym produkcie nie budzi jakos mojego zaufania..
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 09:06   #39
sendi83
Przyczajenie
 
Avatar sendi83
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: dieta bananowa ;]

Krótkoterminowe diety są bez sensu, bo organizm zaczyna spalać tłuszcz po ok 13 dniach, więc do tej pory tracisz wodę..
sendi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 09:10   #40
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: dieta bananowa ;]

Banany zawsze wcinam po treningu, ale zastanawiam się czy za dużo bananów nie przyniesie odwrotnego skutku..
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 09:50   #41
zdrowojemy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: dieta bananowa ;]

ja już przetestowałam tę dietę i moge powiedzieć, że owszem, chudnie się. ale czy warto zrobić to tylko na chwilę? O siebie trzeba dbać całe życie. Więcej o xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-11-18 o 11:15 Powód: link
zdrowojemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-18, 15:03   #42
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Smile Dot.: dieta bananowa ;]

Jedno pytanie: dlaczego ten wątek jeszcze nie jest w Krzywym Zwierciadle?
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 11:02   #43
Satynowa_Ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: dieta bananowa ;]

Zanim dołączyłam do blogu wizaz dużo czytałam Waszych opinii na temat różnych diet. Sama także dużo próbowałam i całkiem dobrze mi szło. W moim przypadku egzamin zdało kompletne zero cukru. To nie tyczy się tylko słodyczy i białego cukru, ale wszystkiego gdzie znajduje się cukier. Jadłam natomiast chleb i ziemniaki (sporadycznie ale jednak). W ciągu miesiąca zgubiłam 4kg, ale najkorzystniej wyszłam robiąc soki warzywno-owocowe (te z wyciskarek wolnoonrotowych są znacznie bardziej sycące co bardzo polecam). Waga zaczęła wolniej spadać co uchroniło mnie od efektu jojo. W ciągu roku bez ćwiczeń z przewagą soków warzywno-owocowych i zero cukru zgubiłam 13kg.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Dodam, że soki banbanowe też wchodziły w grę.
Satynowa_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 11:17   #44
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: dieta bananowa ;]

Cytat:
Napisane przez Satynowa_Ola Pokaż wiadomość
Zanim dołączyłam do blogu wizaz dużo czytałam Waszych opinii na temat różnych diet. Sama także dużo próbowałam i całkiem dobrze mi szło. W moim przypadku egzamin zdało kompletne zero cukru. To nie tyczy się tylko słodyczy i białego cukru, ale wszystkiego gdzie znajduje się cukier. Jadłam natomiast chleb i ziemniaki (sporadycznie ale jednak). W ciągu miesiąca zgubiłam 4kg, ale najkorzystniej wyszłam robiąc soki warzywno-owocowe (te z wyciskarek wolnoonrotowych są znacznie bardziej sycące co bardzo polecam). Waga zaczęła wolniej spadać co uchroniło mnie od efektu jojo. W ciągu roku bez ćwiczeń z przewagą soków warzywno-owocowych i zero cukru zgubiłam 13kg.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Dodam, że soki banbanowe też wchodziły w grę.

Dobrze zrozumiałam, że Twoimi jedynymi "posiłkami" były soki? ^^
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 01:21   #45
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: dieta bananowa ;]

Mam do wyboru dwie diety.
To znaczy kopenhaska (14 dni) lub bananowa 7 dniowa. Jaką polecacie z tych dwóch?
Żadnej innej nie biorę pod uwagę.
Cytat:
Napisane przez sendi83 Pokaż wiadomość
Krótkoterminowe diety są bez sensu, bo organizm zaczyna spalać tłuszcz po ok 13 dniach, więc do tej pory tracisz wodę..
Tak, ale czy można taką dietę bananową 7 dniową przedłużyć do 2 miesięcy i to samo odnośnie kopenhaskiej?
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-30 02:21:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.