The Men's Zone ( podforum dla mężczyzn ) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 00:28   #31
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
To ile kobiet będzie tam zaglądało Trzebaby było stworzyć dla nich zakaz
Taki zakazany owoc będzie jeszcze bardziej kusił.

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Tytuł - opis:
Tarmoszenie kanarków - dla wielbicieli tarmoszenia i wielbicielek maleńkich ptaszków...
Rykowisko - tutaj ryczą niezaspokojeni. Nie bądź sarna, wejdź.
Jedną ręką pisane - druga ociera łzy i nie tylko łzy...

jeszcze?
Łoj coś mi się z wyobraźnią stało .



Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Proponuję kącik porad pt: "Czy Ci stoi, czy Ci leży...
... całodobowa pomoc modek się należy"
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 01:12   #32
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Casting? Może jeszcze CV ze zdjęciem (w bikini)?

No wlasnie bez bikini

Ja nie chcialem sie narzucac ze swoimi wzrokowo-seksistowsko-meskoswinskimi pomyslami, ale skoro chcecie - w ramach castingu talent szol i sesja w strojach kapielowych i strojach wieczorowych
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:59   #33
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No widzisz, Złosiu, to jest pomysł. A Ty tylko konkursy na kartki walentynkowe, wycinanki, malowanki...
Zdjecia postaci z bikini lezacym obok na krzesle prosze nadsylac na maila sliniacysiefacet@szowiniz m.pl
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:52   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: The Men's Zone

A mowia, ze chlopaki nie placza
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 08:53   #35
Lagaffe
Raczkowanie
 
Avatar Lagaffe
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 82
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez E2rd Pokaż wiadomość
Witam witam

Czy nie daloby sie stworzyc osobnego podforum dla mężczyzn?
Mamy w koncu równouprawnienie no i kilku facetow na tym forum jest ;-)
A po co? Faceci na ogół nie rozpisują się na forach "o niczym". Zajrzyj na forum "mężczyzna" na gazeta.pl. Większość aktywnych osób na tamtym forum (jak i w tym wątku) to dziewczyny.
Lagaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:18   #36
E2rd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 60
Dot.: The Men's Zone

wiem, tez wolalbym zeby tam nie bylo pusto

dlatego pytanie czym mialby sie zajmowac taki dzial?

1. Poprostu "kacik" mezczyzn - rozmowy o motoryzacji,pilce,piwie,j edzeniu etc. - nie przejdzie *)
2. Dział dla mężczyzn ktorzy maja problemy z kobietami (polaczenie "seksu" z "intymnie" mężczyzni szukaja pomocy - z kobiecego punktu widzenia - raczej male zainteresowanie meskiej publicznosci , bo my raczej sie z tym nie odkrywamy aha, i to bylby taki dzial w ktorym mezczyzna niebylby by zjadany przez feministyczna wiekszosc tego forum, chie chie chie
3. dział w ktorym pisza kobiety o swoich problemach z facetami i szukaja moze pomocy tylko od mezczyzn - 2 punkt widzenia - IMO najwieksze szanse na przezycie


ale racja, zrobilbym ankiete czy taki dzial jest w ogole potrzebny i jakies badania rynku jakie byloby zainteresowanie
E2rd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:24   #37
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez E2rd Pokaż wiadomość
wiem, tez wolalbym zeby tam nie bylo pusto

dlatego pytanie czym mialby sie zajmowac taki dzial?

1. Poprostu "kacik" mezczyzn - rozmowy o motoryzacji,pilce,piwie,j edzeniu etc. - nie przejdzie *)
2. Dział dla mężczyzn ktorzy maja problemy z kobietami (polaczenie "seksu" z "intymnie" mężczyzni szukaja pomocy - z kobiecego punktu widzenia - raczej male zainteresowanie meskiej publicznosci , bo my raczej sie z tym nie odkrywamy aha, i to bylby taki dzial w ktorym mezczyzna niebylby by zjadany przez feministyczna wiekszosc tego forum, chie chie chie
3. dział w ktorym pisza kobiety o swoich problemach z facetami i szukaja moze pomocy tylko od mezczyzn - 2 punkt widzenia - IMO najwieksze szanse na przezycie


ale racja, zrobilbym ankiete czy taki dzial jest w ogole potrzebny i jakies badania rynku jakie byloby zainteresowanie
Ankietę zrobimy, jak tylko ustalimy zakres tematyczny Be-e-e-e-czącego forum dla facetów.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 10:26   #38
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez E2rd Pokaż wiadomość
wiem, tez wolalbym zeby tam nie bylo pusto

dlatego pytanie czym mialby sie zajmowac taki dzial?

1. Poprostu "kacik" mezczyzn - rozmowy o motoryzacji,pilce,piwie,j edzeniu etc. - nie przejdzie *)
2. Dział dla mężczyzn ktorzy maja problemy z kobietami (polaczenie "seksu" z "intymnie" mężczyzni szukaja pomocy - z kobiecego punktu widzenia - raczej male zainteresowanie meskiej publicznosci , bo my raczej sie z tym nie odkrywamy aha, i to bylby taki dzial w ktorym mezczyzna niebylby by zjadany przez feministyczna wiekszosc tego forum, chie chie chie
3. dział w ktorym pisza kobiety o swoich problemach z facetami i szukaja moze pomocy tylko od mezczyzn - 2 punkt widzenia - IMO najwieksze szanse na przezycie


ale racja, zrobilbym ankiete czy taki dzial jest w ogole potrzebny i jakies badania rynku jakie byloby zainteresowanie

Zrobił bym też kacik typowo szowinistyczny. O ciupcianiu, dupkach, cycuszkach, fajnych szpulkach itd.
Kącik dla fanów blachar - każdy mógłby sie pochwalic co wyhaczył na weekend. Wrażenia sugestie porady
Kacik o robieniu loda - przecież ta czynność ma naprawdę niezliczona ilość wariantów. Kazdy by pisał jak lubi, opowiedział o swojej ulubionej flecistce itd. Moze Panie by sie czegoś nauczyły
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:30   #39
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: The Men's Zone

Leuwen
Co mam zrobić, żeby nie przeczytała tego 11-latka?
Pomóż.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 11:03   #40
Lagaffe
Raczkowanie
 
Avatar Lagaffe
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 82
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez E2rd Pokaż wiadomość
1. Poprostu "kacik" mezczyzn - rozmowy o motoryzacji,pilce,piwie,j edzeniu etc. - nie przejdzie *)
2. Dział dla mężczyzn ktorzy maja problemy z kobietami (polaczenie "seksu" z "intymnie" mężczyzni szukaja pomocy - z kobiecego punktu widzenia - raczej male zainteresowanie meskiej publicznosci , bo my raczej sie z tym nie odkrywamy aha, i to bylby taki dzial w ktorym mezczyzna niebylby by zjadany przez feministyczna wiekszosc tego forum, chie chie chie
3. dział w ktorym pisza kobiety o swoich problemach z facetami i szukaja moze pomocy tylko od mezczyzn - 2 punkt widzenia - IMO najwieksze szanse na przezycie
duże brawo za konstruktywne podejście. Pozwolę sobie na małą, wredną destrukcję w stylu Jokera z Batmana albo Antka Maciarewicza:

ad 1: Jak sam napisałeś -- nie przejdzie. Takie tematy najlepiej obgadywać przy piwku (zimnym).

ad 2: Proponuję nazwę: "rozlazła meduza" albo "dupa nie facet", w ostateczności "Pod białym misiem co w oczach ma łzy". Tylko co zrobić z postami pań na takim forum? Jeśli jakiś mod będzie je konsekwentnie ciął, to "rozlazła meduza" uschnie szybciutko z braku postów. Jeśli posty pań nie będą wycinane, to będziemy mieli klona-mieszańca forów "intymnie" i "plotkowe".

ad 3: Tutaj odpowiednią nazwą byłoby np. "Kapitan Żbik pomoże Ci", albo "rady Wujka Dobra Rada". Tylko po co, skoro panie dobrze radzą sobie ze swoimi problememi na forach "intymnie" i "plotkowe".
Lagaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 12:32   #41
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Leuwen
Co mam zrobić, żeby nie przeczytała tego 11-latka?
Pomóż.
heh faktycznie pewnie tutaj takie nie wchodzą mam taka nadzieję. a jeśłi chodzi o dział to można napisać ze od 16stu lat
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 12:56   #42
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Zrobił bym też kacik typowo szowinistyczny. O ciupcianiu, dupkach, cycuszkach, fajnych szpulkach itd.
Kącik dla fanów blachar - każdy mógłby sie pochwalic co wyhaczył na weekend. Wrażenia sugestie porady
Kacik o robieniu loda - przecież ta czynność ma naprawdę niezliczona ilość wariantów. Kazdy by pisał jak lubi, opowiedział o swojej ulubionej flecistce itd. Moze Panie by sie czegoś nauczyły
O nie, ja tego nie moderuję

A 11-14-latki to na pewno posłuchają i nie będą wchodzić, jak im ktoś zabroni
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 14:02   #43
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: The Men's Zone

od 16... i tak nieźle
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 23:47   #44
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Leuwen
Co mam zrobić, żeby nie przeczytała tego 11-latka?
Pomóż.
Hm, a co robisz, zeby nie przeczytala w seksie na intymnym forum? Bo tam tez sa watki o takich spawach ?

Zarty zartami, ale mi osobiscie to meskie forum nie potrzebne, siedze na wizazu zeby porozmawiac z dziewczynami raczej... miejsc do meskich rozmow mam dosc w realu jak i w sieci... No ale to juz nie moja decyzja, tylko redakcji forum.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 00:20   #45
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez E2rd Pokaż wiadomość
1. Poprostu "kacik" mezczyzn - rozmowy o motoryzacji,pilce,piwie,j edzeniu etc. - nie przejdzie *)
2. Dział dla mężczyzn ktorzy maja problemy z kobietami (polaczenie "seksu" z "intymnie" mężczyzni szukaja pomocy - z kobiecego punktu widzenia - raczej male zainteresowanie meskiej publicznosci , bo my raczej sie z tym nie odkrywamy aha, i to bylby taki dzial w ktorym mezczyzna niebylby by zjadany przez feministyczna wiekszosc tego forum, chie chie chie
3. dział w ktorym pisza kobiety o swoich problemach z facetami i szukaja moze pomocy tylko od mezczyzn - 2 punkt widzenia - IMO najwieksze szanse na przezycie
1. jest juz podforum automarianna, sa watki wizazowych kibicanek (ze szczegolnym uwzglednieniem Ebi Smolarka), bylo kilka propozycji zrobienia ekstra podfroum o sporcie - male zainteresowanie. O piwie nawijamy na spolecznosciach i w watkach typu "kto pisze pijane posty". Jest osobne forum kulinarne. I regularnie pojawiaja sie watki typu "gdzie mozna zjec/gdzie dobra kawa/gdzie chodzicie na imprezy"

2. Kobiety tez bywaja zjadane przez tzw wiekszosc.

3. Od tego mam kolegow
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 07:12   #46
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: The Men's Zone

Rena
Masz taki wyraz twarzy, ze E2rd chyba przeprosi. Wymysli tylko za co, ale przeprosi na pewno
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:14   #47
E2rd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 60
Dot.: The Men's Zone

Ja się kobiecie nie dam
E2rd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:55   #48
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: The Men's Zone

Zupelnie nie wiem o czym mowicie

Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 15:00   #49
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: The Men's Zone

tak na serio mowiac, to ja jestem przeciwna.

Pozniej bedzie podforum dla:
-blondynek
-niebieskookich
-dla tych co maja pieprzyk na pupie

Roznicy nie widze zadnej w tym jak z kims rozmawiam, czy to facet czy kobieta. (tzn. ogolnie plec rozrozniam. Do tego cale Intymne to sa wynurzenia odnosnie facetow

Do rozmow o motoryzacji jest odpowiednie podforum, o piciu mamy pelno watkow (kobiety tez pija), odnosnie pilki noznej tez sa watki. O dlugosci swoich penisow moga panowie na seksie dyskutowac Rady odnosnie problemow w zwiazku, na Intymne ida zawsze i funkcjonuje to dobrze.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 17:51   #50
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: The Men's Zone

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
tak na serio mowiac, to ja jestem przeciwna.

Pozniej bedzie podforum dla:
-blondynek
-niebieskookich
-dla tych co maja pieprzyk na pupie

Roznicy nie widze zadnej w tym jak z kims rozmawiam, czy to facet czy kobieta. (tzn. ogolnie plec rozrozniam. Do tego cale Intymne to sa wynurzenia odnosnie facetow

Do rozmow o motoryzacji jest odpowiednie podforum, o piciu mamy pelno watkow (kobiety tez pija), odnosnie pilki noznej tez sa watki. O dlugosci swoich penisow moga panowie na seksie dyskutowac Rady odnosnie problemow w zwiazku, na Intymne ida zawsze i funkcjonuje to dobrze.
popieram. chociaz na poczatku pomyslalam, ze to fajny pomysl. ale znajac wizazanki to podforum stałoby sie jakims feministycznym atakiem, krytykowaniem i wylewnią żalów.a tak jak facet wypowie sie w wątku na plotkowym, intymnym jakos da inne spojrzenie na sprawe i jest fajnie.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.