makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 12:19   #571
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To mój DSC-T700 z obiektywem Carla Zeissa chyba się opier**** albo ja mam wymagania wygórowane
albo zmień ustawienia
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:27   #572
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
albo zmień ustawienia
Jadę na automatycznym, tylko zmieniam tryby- w zaleznosci czy w pomieszczeniu, przy sztucznym świetle etc. Ręcznego trybu do makijazy nie próbowałam, bo te balanse bieli, kontrasty, ISO, to trochę mnie przerażaja, nie znam się na tym, a w ciemno to wiesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:29   #573
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wszystkie się męczymy z tymi zdjęciami,a potem jak porównujemy real i zdjęcie, to ... na niekorzyśc zdjęcia oczywiscie. Jak patrzę w lustro, to widze piękne kolorki, a jak patrze potem w to samo zrobione na zdjęciu to sie chlastać zaczynam szarym mydłem
Jakbym Ci wrzucila moje wczorajsze cudo to bys padla .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:31   #574
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

jak na złość nie mogę znaleźć żadnego dobrego zdjęcia moich oczu, mam 2, bardzo podobne, a zazwyczaj wygląda to tak, że mam albo niebieskie, albo zielone oczy, a obwódka zanika.

(proszę nie patrzeć na "makijaż", bo to tylko kreska i jakość zdjęcia nie powala )
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:32   #575
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20524222]Jakbym Ci wrzucila moje wczorajsze cudo to bys padla .[/QUOTE]


ja się nie załapałam a przyznam, że Twój sposób malowania podoba mi się coraz bardziej.. wczoraj zrobiłam "coś" z jakiegoś dziwnego cienia, który dostałam od siostry - własnie techniką Jamesową i mi kolor wyszedł tęczówki extra
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:32   #576
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20524222]Jakbym Ci wrzucila moje wczorajsze cudo to bys padla .[/QUOTE]

Sądzę James, ze nie sądze Bo już przy wielu swoich padłam
Ale jak nie chcesz dawać tutaj, możesz na moją emalię, powiem wtedy, czy padłam, czy nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:36   #577
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
jak na złość nie mogę znaleźć żadnego dobrego zdjęcia moich oczu, mam 2, bardzo podobne, a zazwyczaj wygląda to tak, że mam albo niebieskie, albo zielone oczy, a obwódka zanika.

(proszę nie patrzeć na "makijaż", bo to tylko kreska i jakość zdjęcia nie powala )


ładny kolor, a ta obwódka - niesamowita - jakby roztarte brzegi źrenicy
(wiem, że prosiłaś coby nie patrzeć, ale...co to za eyeliner? i jak Ci się sprawuje?)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 12:36   #578
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
śliczny makijaż oczy mam bardzo podobne, zaraz postaram się je wkleić. ten fiolet bardzo ładnie podbija Ci niebieskość oczu
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
jak na złość nie mogę znaleźć żadnego dobrego zdjęcia moich oczu, mam 2, bardzo podobne, a zazwyczaj wygląda to tak, że mam albo niebieskie, albo zielone oczy, a obwódka zanika.

(proszę nie patrzeć na "makijaż", bo to tylko kreska i jakość zdjęcia nie powala )
no faktycznie bardzo podobne...
powaznie piszesz?

ja mam wrażenie, ze jak patrzę na siebie w lustro to zamiast siebie całej widze tylko te cienie

ja wiem, że cała karnacja jest ważna, ale ja jestem taka mieszana - ciepło zimna - niby lato, ale cera żółta, szybko się opala, w ciepłych kolorach mi dobrze i włosy też na ciepło farbuję

ale mam problem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:37   #579
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
masz na myśli to, ze mam opadające kaciki i powinnam wyciągnąć cień do góry/na zewnątrz... opisz coś bliżej

generalnie dobrze wyglądam w mocnym makijażu, ale robię go tylko na wieeelkie wyjścia
i raczej nie lubię (a moze nie umiem tego zrobić), zeby ciemny cień wychodził poza ruchomą powiekę

wiesz ze nawet nie patrzylam pod katem opadajacych kacikow(dopiero jak napisalas to moze rzeczywiscie minimalnie-ale jako cecha-nie wada!)
Bardziej mialam na mysli to ze masz regularny ksztalt brwi, lekko uniesione ku gorze, do tego ladny, regularny ksztalt oczu i wyjatkowá ( ) teczowke-szkoda byloby nie podkreslic tego ciemnym smokey(ale tak mocno wyciagnietym, eweska robila kiedys "rocowá" wersje tego, ja tez gdzies mam wsrod swoich makijazy). No i brwi trzeba podkreslic A takie mocne wyciagniecie bedzie fajnie wspolgralo z brwiami i oprawi twarz, bedzie bardzo wyrazista.


umiesz umiesz, kazdy umie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:41   #580
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
wiesz ze nawet nie patrzylam pod katem opadajacych kacikow(dopiero jak napisalas to moze rzeczywiscie minimalnie-ale jako cecha-nie wada!)
Bardziej mialam na mysli to ze masz regularny ksztalt brwi, lekko uniesione ku gorze, do tego ladny, regularny ksztalt oczu i wyjatkowá ( ) teczowke-szkoda byloby nie podkreslic tego ciemnym smokey(ale tak mocno wyciagnietym, eweska robila kiedys "rocowá" wersje tego, ja tez gdzies mam wsrod swoich makijazy). No i brwi trzeba podkreslic A takie mocne wyciagniecie bedzie fajnie wspolgralo z brwiami i oprawi twarz, bedzie bardzo wyrazista.


umiesz umiesz, kazdy umie
no fakt, na brwi nigdy mi czasu nie starcza
pamiętasz jakiś konkret (tytuł) to poszukam w archiwum tego makijażu

ja nie umiem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:48   #581
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ładny kolor, a ta obwódka - niesamowita - jakby roztarte brzegi źrenicy
(wiem, że prosiłaś coby nie patrzeć, ale...co to za eyeliner? i jak Ci się sprawuje?)
dziękuję
eyeliner ze zdjęcia do tej pory był moim numerem jeden - L'oreal Superliner Carbon Gloss (chyba nic nie pomieszałam) - wytrzymywał cały dzień, jedynie "jaskółka" w kąciku lekko się wycierała, ale intensywność czerni i połysk mnie zachwycały. Nie znalazłam takiego drugiego, a ów wycofali Ostatnio nabyłam Bobbi Brown, grafitowy z drobinkami w żelu, jest cudowny, bo mega trwały, lśniący, no, ale niestety nie czarny, a ja kocham intensywną czerń (czarny był, ale klasyczny, bez połysku, pewnie kupię jako następny)

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no faktycznie bardzo podobne...
powaznie piszesz?

ja mam wrażenie, ze jak patrzę na siebie w lustro to zamiast siebie całej widze tylko te cienie

ja wiem, że cała karnacja jest ważna, ale ja jestem taka mieszana - ciepło zimna - niby lato, ale cera żółta, szybko się opala, w ciepłych kolorach mi dobrze i włosy też na ciepło farbuję

ale mam problem
fiolety mają właśnie za zadanie podbijać niebieski/zielony kolor. moja siostra ma błękitne oczy i jej ślicznie w fiolecie, ale nie każdym (miała kiedyś którąś paletkę Diora właśnie, Diorowa konsultantka jej dobrała). ja po jednym makijażu u siebie się zraziłam, ale może to właśnie była wina nieodpowiedniej tonacji? myślę, że to takich oczu jak Twoje fajnie wyglądałby fiolet przełamany czerwienią (oberżyna?), sama takowego poszukuję
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 13:04   #582
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Obym tylko wytrzymala

Ok, ja juz wiem ze to pytanie retoryczne bylo, kupie pierwszego dnia gdy dostepna bedzie
To umowmy sie tak-jesli na ebayu/allegro te paletki i inne sá takie drogie ja moge Wam je kupic i wyslac do Polski razem z rachunkiem itp. te nowe neutrale tez
Alicje kupilam miesiac temu w samolocie dla kolezanki ale nie mam pojecia czy sa jeszcze i nie bede latac narazie A swoja Alicje w sklepie, byly.. moze tydzien? niesamowite

Trzeba znalezc jakiegos klienta aerlingusa


Ale 300zl to juz duzo za duzo jesli w sklepie kosztowala 40 to daje jakies 160zl-i naprawde ktos kupuje za 300??


Buzi, zdjecia kosmetykow robie tylko lustrzanká, by byly detale bardzo widoczne, struktura itp. Sobie zblizenia oka czasami lustrzanka, ale najczesciej jednak zwyklym aparatem. te ktore wklejalam twarzy to wlasnie Fuji
Ja Wam moze podesle linka do fb to zmienicie zdanie na tamat tej fotogenicznosci
no najlepsze jest to że za 300zł ktos je kupuje...dla mnie to za duzo jak na cienie, cienie moge kupic do 200zł ale wiecej nie dam Ferg, wielka jestes ja nie miałabym sumienia Cie nawet prosic bo to przeciez kłopot dla Ciebie
z tymi paletkami nie wiem czy bym wytrzymała mimo tego ze zdrowy rozsądek mowiłby żeby poczekać

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Wtrącę swoje 3grosze w temacie kompaktów i lustrzanek
miałam porównanie - robiłam fotki na Cykladach i lustrzanką (Minolta) i kompaktem Sony z obiektywem Carla Zeissa. I wiecie co..... różnicy powalającej nie było...zdjęcia jakościowo były b. dobre z obu aparatów.

Sprawdziłam w praktyce - kompakty z obiektywem Carla Zeissa są godne polecenia
Kamelya, ja mam własnie Sony z obiektywem Carla Zeissa 7,2 mp.. i zdjecia robie na automatycznym, albo na portretowym.. moze jakos ustawienia nie takie mam?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20523737]A tyle sie nameczylam. Na zywo naprawde ladnie wygladal mejkap. Az, - jak rzadko kiedy - bylam zadowolona .
Na kompie sa. Takie brzydkie, ze wstyd umieszczac.[/QUOTE]

no cos Ty, po Twoich ostatnich fotkach z turkusem i zielenia to nie wierzę że brzydkie
Ja tez dzisiaj zrobiłam mejkap Diorami krokodylowymi i wstyd pokazac

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wszystkie się męczymy z tymi zdjęciami,a potem jak porównujemy real i zdjęcie, to ... na niekorzyśc zdjęcia oczywiscie. Jak patrzę w lustro, to widze piękne kolorki, a jak patrze potem w to samo zrobione na zdjęciu to sie chlastać zaczynam szarym mydłem
hehe, ja tak miałam z mejkapem zrobionym paletka UD, po 5 miniutach zmyty

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość


fiolety mają właśnie za zadanie podbijać niebieski/zielony kolor. moja siostra ma błękitne oczy i jej ślicznie w fiolecie, ale nie każdym (miała kiedyś którąś paletkę Diora właśnie, Diorowa konsultantka jej dobrała). ja po jednym makijażu u siebie się zraziłam, ale może to właśnie była wina nieodpowiedniej tonacji? myślę, że to takich oczu jak Twoje fajnie wyglądałby fiolet przełamany czerwienią (oberżyna?), sama takowego poszukuję
a próbowałaś Stylish Move? Tam śliczna oberżyna jest
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:07   #583
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

james, a za co masz drugie ostrzeżenie Ty niegrzeczna dziewczynko
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:10   #584
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
a próbowałaś Stylish Move? Tam śliczna oberżyna jest
o, nawet przypomniałaś mi jaką paletkę miała moja siostra

zgadzam się, tam oberżynka fajna, chociaż mi po głowie chodzi teraz coś z większym dodatkiem bordo (wydumałam i sama w sumie do końca nie wiem, o co mi chodzi i ciężko mi to sprecyzować )
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:17   #585
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
o, nawet przypomniałaś mi jaką paletkę miała moja siostra

zgadzam się, tam oberżynka fajna, chociaż mi po głowie chodzi teraz coś z większym dodatkiem bordo (wydumałam i sama w sumie do końca nie wiem, o co mi chodzi i ciężko mi to sprecyzować )
ja mam coś podobnego w paletce Mac Intriguing Scarlet Warm Eyes - kolor to Real Drama

to są fotki z bloga Nevady
http://nevada-beauty-blog.blogspot.c...-listopad.html
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-07-07 o 13:19
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:19   #586
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja ma coś podobnego w paletce Mac Intriguing Scarlet Warm Eyes - kolor to Real Drama

to są fotki z bloga Nevady
http://nevada-beauty-blog.blogspot.c...-listopad.html

ooo, coś w ten deseń, i jak ten kolorek? dobrze się w nim czujesz?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:23   #587
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ooo, coś w ten deseń, i jak ten kolorek? dobrze się w nim czujesz?
bardzo mi sie podoba...
zaraz spróbuję go dodać do makijażu Petal Shine

mało go uzywałam bo jakoś w tej paletce te zielenie mi się bardziej podobają i jak ją otwieram to pędzelek sam wędruje w stronę zieleni
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:27   #588
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba...
zaraz spróbuję go dodać do makijażu Petal Shine

mało go uzywałam bo jakoś w tej paletce te zielenie mi się bardziej podobają i jak ją otwieram to pędzelek sam wędruje w stronę zieleni
kilka lat temu byłam na makijażu na studniówkę i o ile pamięć mnie nie myli, makijażystka połączyła właśnie oberżynę z butelkową zielenią, ostrą, soczystą zielenią, brązem i nie pamiętam czym jeszcze, ale efektem byłam zachwycona. co konkretnie gdzie kładła niestety nie pamiętam, ale efekt super (na codzień maluję się delikatnie, bo mam wrażenie, że w mocniejszym makijażu wyglądam dziwnie)
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:39   #589
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no fakt, na brwi nigdy mi czasu nie starcza
pamiętasz jakiś konkret (tytuł) to poszukam w archiwum tego makijażu

ja nie umiem
umiesz. Mi tez nie wychodzi, zwlaszcza jak widze zdjecia to straszne sa niedociagniecia(i wiem ze Wy je tez widzicie ) ale na zywo i tak sie wszystko lepiej prezentuje.

Co do wyciagniecia chodzilo mi o cos takiego jak na zdjeciach nizej.

smokey

delikatniejszy

i ja tez mam opadajace powieki, a tu jest jedno zdjecie na wprost i takie wyciagniecie je bardzo podnosi



Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
no najlepsze jest to że za 300zł ktos je kupuje...dla mnie to za duzo jak na cienie, cienie moge kupic do 200zł ale wiecej nie dam Ferg, wielka jestes ja nie miałabym sumienia Cie nawet prosic bo to przeciez kłopot dla Ciebie
z tymi paletkami nie wiem czy bym wytrzymała mimo tego ze zdrowy rozsądek mowiłby żeby poczekać


(...)
z drugiej strony one sa dlugowieczne i bardzo wydajne. Duzy wydatek na raz ale na dobra sprawe to oszczednosc. Tylko marze maja niesamowita, nie chce myslec ile na tym zarabiaja jesli kupili w samolocie

200zl na czysto na jednej paletce =
rzucam prace, bede UD sprzedawac


Buzi, ale gdyby to byl problem to bym nie proponowala, prawda? tz juz sie przyzwyczail ze przynajmniej raz w tyg latamy na poczte z paczkami, sam pomaga pakowac
jesli sie tylko pojawi dam Wam znac-jedyne o co bym prosila to platnosc na zagramaniczne konto, ew PP bo nie korzystam z polskiego

No i buziaka, ale to chyba oczywiste




edit: jezu, jakie wory pod oczami
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-07-07 o 13:42
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 13:47   #590
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
umiesz. Mi tez nie wychodzi, zwlaszcza jak widze zdjecia to straszne sa niedociagniecia(i wiem ze Wy je tez widzicie ) ale na zywo i tak sie wszystko lepiej prezentuje.

Co do wyciagniecia chodzilo mi o cos takiego jak na zdjeciach nizej.

smokey

delikatniejszy

i ja tez mam opadajace powieki, a tu jest jedno zdjecie na wprost i takie wyciagniecie je bardzo podnosi





z drugiej strony one sa dlugowieczne i bardzo wydajne. Duzy wydatek na raz ale na dobra sprawe to oszczednosc. Tylko marze maja niesamowita, nie chce myslec ile na tym zarabiaja jesli kupili w samolocie

200zl na czysto na jednej paletce =
rzucam prace, bede UD sprzedawac


Buzi, ale gdyby to byl problem to bym nie proponowala, prawda? tz juz sie przyzwyczail ze przynajmniej raz w tyg latamy na poczte z paczkami, sam pomaga pakowac
jesli sie tylko pojawi dam Wam znac-jedyne o co bym prosila to platnosc na zagramaniczne konto, ew PP bo nie korzystam z polskiego

No i buziaka, ale to chyba oczywiste




edit: jezu, jakie wory pod oczami
dzięki
ale jakoś trudno mi byłoby zrobić coś takiego do pracy

będę próbować przy niedzieli

endorfina, dodałam trochę tej oberżyny
na zdjęciach tak nie widać, ale na żywo jest supermocno a ja do pracy jeszcze idę dziś

oceńcie same czy widać różnicę (trzecie zdjęcie to sama Petal Shine)
jakoś na fotkach mało różnicy widać, ale na żywo

jeszcze dorzuciłam dwa ujęcia od dołu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-07-07 o 14:00
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:48   #591
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Fergusson - tyle ode mnie, jak pozbieram szczękę z podłogi to może i się inne refleksje pojawią

Skąd u Ciebie mój kot w podpisie???? oddawaj
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:54   #592
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ja się nie załapałam a przyznam, że Twój sposób malowania podoba mi się coraz bardziej.. wczoraj zrobiłam "coś" z jakiegoś dziwnego cienia, który dostałam od siostry - własnie techniką Jamesową i mi kolor wyszedł tęczówki extra
Ciesze sie, ze Ci sie podoba. Tym sposobem nawet najmocniejszy cien nadaje sie na dzien. Ja do tego mam tak osadzone oczy i taka powieke, ze podczas mrugani nieroztartej mocno granicy i tak prawie nie widac.
Czekamy na foto eksperymentow.
Zarzucam w taki razie swoje wczorajsze foto.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sądzę James, ze nie sądze Bo już przy wielu swoich padłam
Ale jak nie chcesz dawać tutaj, możesz na moją emalię, powiem wtedy, czy padłam, czy nie
Zalaczam foto tutaj. Obiecuje, ze wiecej straszysz narodu nie bede.
Zdjecie wykonane w lazience kolo polnocy. Strasznie sie nameczylam nad zdjeciem. Choc lazienka niby jasna, to bez lampy zrobic sie nie dalo.
A nameczylam sie wyjatkowo, narozcieralam. Ech...
Na wyzo naprawde ladnie mejkap wygladam. A zdjecie straszy.


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
james, a za co masz drugie ostrzeżenie Ty niegrzeczna dziewczynko
Wolnosc slowa ostatnio nie jest zbyt powszechna . Ludzie wrazliwi jak mimozy . Do tego znaczenie slowa "ironia" jest ogromna zagadka. A sarkazm to juz w ogole .
Nie ma to jak dostac swoje pierwsze dwa ostrzezenie w temacie wolnosci slowa w jednym tygodniu .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:58   #593
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

James - moim zdaniem super wyszło bardzo mi się podoba jak zakończyłaś oko (wiesz co mam na myśli, prawda?) (W ogóle masz bardzo ładny ten brąz oczny, bardzo)

Ale że z Ciebie taki łobuz to nie miałam pojęcia

201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 14:11   #594
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
James - moim zdaniem super wyszło bardzo mi się podoba jak zakończyłaś oko (wiesz co mam na myśli, prawda?) (W ogóle masz bardzo ładny ten brąz oczny, bardzo)
Mnie ten braz jakos nie zachwyca. Przy zrenicy teczowka brazowa a na zewnatrz jakas zolta.

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Ale że z Ciebie taki łobuz to nie miałam pojęcia


E tam lobuz. A gdzie prawo do wolnosci wypowiedzi? Z dodatkiem sarkamzu i ironii zwlaszcza .
Czesto niestety sa takie tendencje, ze wrazliwosc na pewne wypowiedzi raz rosnie a raz maleje . Temu wolno, temu nie wolno. Dzis mozna, jutro nie. Najlepiej olac, bo zlosc urodzie szkodzi. Choc mi to juz zaszkodzic nic nie moze .


------------------------------------------------------------------

Czekamy na Twoje foto oczek .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:09   #595
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20526588]
Zalaczam foto tutaj. Obiecuje, ze wiecej straszysz narodu nie bede.
Zdjecie wykonane w lazience kolo polnocy. Strasznie sie nameczylam nad zdjeciem. Choc lazienka niby jasna, to bez lampy zrobic sie nie dalo.
A nameczylam sie wyjatkowo, narozcieralam. Ech...
Na wyzo naprawde ladnie mejkap wygladam. A zdjecie straszy.
[/QUOTE]

James, Ty paskudzie miało mnie niby coś straszyć, nastawiłam sie odpowiednio a mnie tymczasem zauroczyły Twoje zdjęcia make-upu oczu
No wiesz Ty co, po cholerę zaniżasz swoje zdolności cykania zdjęć?
No miodzio po prostu!! Jak to zrobione jest w łazience, to moje zrobione w dziennym świetle przy oknie nijak się do Twojego nie umywa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:32   #596
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

z drugiej strony one sa dlugowieczne i bardzo wydajne. Duzy wydatek na raz ale na dobra sprawe to oszczednosc. Tylko marze maja niesamowita, nie chce myslec ile na tym zarabiaja jesli kupili w samolocie

200zl na czysto na jednej paletce =
rzucam prace, bede UD sprzedawac


Buzi, ale gdyby to byl problem to bym nie proponowala, prawda? tz juz sie przyzwyczail ze przynajmniej raz w tyg latamy na poczte z paczkami, sam pomaga pakowac
jesli sie tylko pojawi dam Wam znac-jedyne o co bym prosila to platnosc na zagramaniczne konto, ew PP bo nie korzystam z polskiego

No i buziaka, ale to chyba oczywiste




edit: jezu, jakie wory pod oczami
Boossko jakie Ty oczka masz śliczne
Ferg, wielka jestes, naprawdę !!! Postaram sie poszukać tych paletek na e-bayu żeby Ci głowy nie zawracać jak nie znajde to bede niesmiało prosic

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki
ale jakoś trudno mi byłoby zrobić coś takiego do pracy

będę próbować przy niedzieli

endorfina, dodałam trochę tej oberżyny
na zdjęciach tak nie widać, ale na żywo jest supermocno a ja do pracy jeszcze idę dziś

oceńcie same czy widać różnicę (trzecie zdjęcie to sama Petal Shine)
jakoś na fotkach mało różnicy widać, ale na żywo

jeszcze dorzuciłam dwa ujęcia od dołu
faktycznie śliczna ta oberżyna

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20526588]



Zalaczam foto tutaj. Obiecuje, ze wiecej straszysz narodu nie bede.
Zdjecie wykonane w lazience kolo polnocy. Strasznie sie nameczylam nad zdjeciem. Choc lazienka niby jasna, to bez lampy zrobic sie nie dalo.
A nameczylam sie wyjatkowo, narozcieralam. Ech...
Na wyzo naprawde ladnie mejkap wygladam. A zdjecie straszy.
[/QUOTE]

James, moim zdaniem wyszło swietnie teraz widzę że Smoky Crystal mogłam brać ślicznie Ci w tych szarościach... mam pytanie jeszcze o ten fiolecik- on intensywny jest czy raczej zgaszony?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:33   #597
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Kurcze, męczę się i męczę, a mój make up oczu nawet na nędzną 3 nie zasługuje, ja nie wiem, jak wy to robicie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:25
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:37   #598
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Dziewczyny, cudowne sa te Wasze paletki&makijaze sie rozmarzylam

Wrzucam paletke P2 (cos jak Essence, w PL niedostępne) - raczej takie shimmerki na lato, miedzy jasnymi kolorami nie ma wiekszej roznicy na oku kolor to "040 Tokyo Nights"

Drugi szary makijaz to paletka FM , Fm Mineral Eyeshadows kolor "Silver Dust"
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:39   #599
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20526588]
Zarzucam w taki razie swoje wczorajsze foto.
[/QUOTE]

jedna z moich ulubionych paletek z szarościami
James pasują Ci te kolorki
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:32   #600
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Widzę, że większość z Was wstawia makijaże z wykorzystaniem pięknych, drogich palet ale ja wstawię z paletką Wibo, którą ostatnio dostałam- jest naprawdę fajna

Piękne te Wasze makijaże są!!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:33
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.