Lakiery Barbra i Colour Alike - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 21:43   #631
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale z CA polecam nr 18 Earth Rose. Na stronie wygląda na bardzo ostry, ale w rzeczywistości to elegancki brudny róż - bez problemu noszę go w pracy
Earth Rose mam Q 107 też. Teraz szukam dwóch odcieni - jasnego, kremowego, złamanego różu (ale takiego raczej w CA brakuje) oraz "średniego", jaśniejszego niż Earth Rose, bardziej różowego, ale nie neonowego. Oglądam swatche i już zgłupiałam Na zdjęciach kolory tak różnie wychodzą, że nie mam pojęcia, co wybrać.

Malowałam dziś miętowym dłonie. Musiałam dać trzy warstwy i potwornie mi zbąblował Nie wiem, co robić. Cztery, pięć jeszcze cieńszych warstw też pewnie zbąbluje i ile o będzie trwało. A taki ładny kolor.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:46   #632
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Earth Rose mam Q 107 też. Teraz szukam dwóch odcieni - jasnego, kremowego, złamanego różu (ale takiego raczej w CA brakuje) oraz "średniego", jaśniejszego niż Earth Rose, bardziej różowego, ale nie neonowego. Oglądam swatche i już zgłupiałam Na zdjęciach kolory tak różnie wychodzą, że nie mam pojęcia, co wybrać.

Malowałam dziś miętowym dłonie. Musiałam dać trzy warstwy i potwornie mi zbąblował Nie wiem, co robić. Cztery, pięć jeszcze cieńszych warstw też pewnie zbąbluje i ile o będzie trwało. A taki ładny kolor.
Tez mi wlasnie brakuje takiego jasnego, kremowego, zlamanego rozu...

A mietowy - piszesz ze musialas dac trzy warstwy. Az tak kiepsko kryje? Dwie nie daja rady?
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 22:03   #633
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
Tez mi wlasnie brakuje takiego jasnego, kremowego, zlamanego rozu...

A mietowy - piszesz ze musialas dac trzy warstwy. Az tak kiepsko kryje? Dwie nie daja rady?
Starałam się dać cienkie warstwy, żeby nie zbąblował. Po dwóch ciągle miałam prześwity. Dołożyłam trzecią i porobiło się mnóstwo bąbli.

Warstwy nakładałam co 10 min. Czy odżywka z wapniem może być powodem? A może coś robię nie tak?

Używałam już Tango, Tra-wawę, Dżi aj dżejn i bąble zdarzały się sporadycznie.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 22:29   #634
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Starałam się dać cienkie warstwy, żeby nie zbąblował. Po dwóch ciągle miałam prześwity. Dołożyłam trzecią i porobiło się mnóstwo bąbli.

Warstwy nakładałam co 10 min. Czy odżywka z wapniem może być powodem? A może coś robię nie tak?

Używałam już Tango, Tra-wawę, Dżi aj dżejn i bąble zdarzały się sporadycznie.
Ja mam odżywkę z keratyną (Barbry) i jak jej raz użyłam to miałam wrażenie że lakier (CA) gorzej na niej wygląda i przez nią szybko odpryskuje... ale nie mam porównania z tym samym lakierem bez odżywki. Zniechęciło mnie to i na razie nie używałam już tej odżywki... A że nie maluję paznokci codziennie i mam jeszcze kilka kolorów których nie zdążyłam wypróbować to nie spieszy mi się do nakładania tego samego koloru bez odżywki żeby mieć porównanie
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 22:41   #635
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
Ja mam odżywkę z keratyną (Barbry) i jak jej raz użyłam to miałam wrażenie że lakier (CA) gorzej na niej wygląda i przez nią szybko odpryskuje... ale nie mam porównania z tym samym lakierem bez odżywki. Zniechęciło mnie to i na razie nie używałam już tej odżywki... A że nie maluję paznokci codziennie i mam jeszcze kilka kolorów których nie zdążyłam wypróbować to nie spieszy mi się do nakładania tego samego koloru bez odżywki żeby mieć porównanie
Co masz na myśli, pisząc, że gorzej wyglądał?

Też mam odżywkę Barbry. Zależy mi na niej, bo paznokcie przestały mi się rozdwajać, ale ciągle jeszcze pękają. Bez odżywki malowałam tylko Essence, bąbli nie było, ale szybko odpryskiwał. Potem zaczęłam malować odżywką plus różne CA. Trochę bąbli się pojawiało, ale dziś - na miętowym - jest ich mnóstwo. Trwałość była raczej ok, cztery-pięć dni.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 05:52   #636
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
Tez mi wlasnie brakuje takiego jasnego, kremowego, zlamanego rozu...

A mietowy - piszesz ze musialas dac trzy warstwy. Az tak kiepsko kryje? Dwie nie daja rady?
dwie daja rade, koleżanka wczoraj nim malowała
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 08:38   #637
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość

A mietowy - piszesz ze musialas dac trzy warstwy. Az tak kiepsko kryje? Dwie nie daja rady?
cienkie 3 grubsze wystarczą dwie.
Takie pastelowe lakiery z reguły mają gorsze krycie niż inne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 08:42   #638
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Earth Rose mam Q 107 też. Teraz szukam dwóch odcieni - jasnego, kremowego, złamanego różu (ale takiego raczej w CA brakuje) oraz "średniego", jaśniejszego niż Earth Rose, bardziej różowego, ale nie neonowego. Oglądam swatche i już zgłupiałam Na zdjęciach kolory tak różnie wychodzą, że nie mam pojęcia, co wybrać.

Malowałam dziś miętowym dłonie. Musiałam dać trzy warstwy i potwornie mi zbąblował Nie wiem, co robić. Cztery, pięć jeszcze cieńszych warstw też pewnie zbąbluje i ile o będzie trwało. A taki ładny kolor.
Oj, to chyba niestety nie pomogę. Nie za bardzo wiem, o jakim kolorze piszesz a patrzyłaś na odcienie Nude z Catrice? Może tam coś by było.
Fakt-kolory na swatchach to często w cały świat są, a potem w domu zdziwienie, że on miał być zupełnie inny
I zmartwiłaś mnie bardzo, że miętus bąbluje Choć w sumie kupiłam wczoraj miętusa Celia Tropic i zapowiada się fajnie.

Macie może porównanie tego nowego 150 z CA z Virutal Fruit Cocktail 146, Paradise Fizz ? Wyglądają na swatchach bardzo podobnie
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 08:44   #639
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

mi miętus nie bąbluje
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 09:01   #640
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Co masz na myśli, pisząc, że gorzej wyglądał?

Też mam odżywkę Barbry. Zależy mi na niej, bo paznokcie przestały mi się rozdwajać, ale ciągle jeszcze pękają. Bez odżywki malowałam tylko Essence, bąbli nie było, ale szybko odpryskiwał. Potem zaczęłam malować odżywką plus różne CA. Trochę bąbli się pojawiało, ale dziś - na miętowym - jest ich mnóstwo. Trwałość była raczej ok, cztery-pięć dni.
Przez gorzej wyglądał mam na myśli, że przy nakładaniu lakieru na odżywkę lakier "nakładał się" gorzej, tak jakby powierzchnia na którą jest nakładany była nierówna, chropowata. Miałam wrażenie że nałożenie cienkiej w miarę równej warstwy jest niemożliwe, musiałam nakładać grube żeby "zalać" tą dziwną strukturę. Ale to tylko moje subiektywne wrażenia zapamiętane sprzed ok. 2 tygodni, no i Ty masz odżywkę z wapniem, ja z keratyną Może ktoś inny się wypowie.
Ja kupiłam sobie nail teka (allegro) i po pierwszym teście zrobił na mnie lepsze wrażenie
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:21   #641
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Oj, to chyba niestety nie pomogę. Nie za bardzo wiem, o jakim kolorze piszesz a patrzyłaś na odcienie Nude z Catrice? Może tam coś by było.
Fakt-kolory na swatchach to często w cały świat są, a potem w domu zdziwienie, że on miał być zupełnie inny
I zmartwiłaś mnie bardzo, że miętus bąbluje Choć w sumie kupiłam wczoraj miętusa Celia Tropic i zapowiada się fajnie.
O takim "bardziej typowym" różu, ale ciut stonowanym Ze starszych Grenadine Syrup i Różowa pantera wydają się zbyt jaskrawe.

Z Q 103 też jaskrawy, a dwoma pozostałymi mam problem. 104 Antii porównała do napisu firmowego Barbie, na zdjęciach wydaje się ciut jaśniejszy, z kolei u Barbry jest w nim odrobina czerwonego. 102 wg Antii jest brzoskwiniowo-koralowy, na zdjęciach Barbry i Sabbathy bardziej różowy. Podejrzewam, że w rzeczywistości będzie jednak brzoskwiniowy. Najbardziej odpowiadałby mi odcień zbliżony do 102 ze zdjęć Sabbathy i Barbry, może ciut bardziej różowy, albo nieco stonowane 103, 104.

Mam 107, który w rzeczywistości ma w sobie mniej różu niż na zdjęciach Barbry i Antii, ale obawiam się, że w przypadku 103 i 104 aparaty i monitor jeszcze inaczej przekłamują odcień (ta Barbie ).

Chyba faktycznie będę musiała poszukać wśród innych firm.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mi miętus nie bąbluje
Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
Przez gorzej wyglądał mam na myśli, że przy nakładaniu lakieru na odżywkę lakier "nakładał się" gorzej, tak jakby powierzchnia na którą jest nakładany była nierówna, chropowata. Miałam wrażenie że nałożenie cienkiej w miarę równej warstwy jest niemożliwe, musiałam nakładać grube żeby "zalać" tą dziwną strukturę. Ale to tylko moje subiektywne wrażenia zapamiętane sprzed ok. 2 tygodni, no i Ty masz odżywkę z wapniem, ja z keratyną Może ktoś inny się wypowie.
Ja kupiłam sobie nail teka (allegro) i po pierwszym teście zrobił na mnie lepsze wrażenie

Albo miętus z odżywką się nie polubił, albo ja mam wyjątkowy antytalent do malowania pastelami Spróbuję jeszcze raz bez odżywki. Może masz rację z tymi nierównościami na odżywce, bo bardzo trudno było mi zrobić równe warstwy. Widocznie pastele są bardziej wrażliwe na to niż ciemne odcienie i stąd bąble.

Nail Teka miałam. Z wapnem, a na to codziennie warstwa przezroczysta. Najpierw działał dobrze, a potem - gdy nasiliła się niedoczynność tarczycy - po nałożeniu go było gorzej niż bez niego. Jak tylko pomalowałam paznokcie, rozwarstwiały się mocniej i odrywały płatami.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 09:11   #642
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Dziewczyny,doradźcie

Która Waszym zdaniem czerwień jest najładniejsza z Barbry??
Ma być po prostu czerwona czerwień, obojętnie z jakiej serii


Potrzebuję jeszcze jasnego, pastelowego leciutkiego
różu (może być z szimerkiem,obojętne mi to,nawet lubię bardzo) -co proponujecie?

Z góry , dziękuję
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 09:56   #643
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

ta nowa z Q albo Vampiric Red, zależy jakie lubisz.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 10:01   #644
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Albo miętus z odżywką się nie polubił, albo ja mam wyjątkowy antytalent do malowania pastelami Spróbuję jeszcze raz bez odżywki. Może masz rację z tymi nierównościami na odżywce, bo bardzo trudno było mi zrobić równe warstwy. Widocznie pastele są bardziej wrażliwe na to niż ciemne odcienie i stąd bąble.

Nail Teka miałam. Z wapnem, a na to codziennie warstwa przezroczysta. Najpierw działał dobrze, a potem - gdy nasiliła się niedoczynność tarczycy - po nałożeniu go było gorzej niż bez niego. Jak tylko pomalowałam paznokcie, rozwarstwiały się mocniej i odrywały płatami.
A ja pomyslalam ze jeszcze raz wytestuje odzywke barbry - tym razem nalozylam na nia Jesienny Blues. I faktycznie zbablowal... i to nie jakis 1 babelek na kilka paznokci, tylko naprawde sporo ich...

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,doradźcie

Która Waszym zdaniem czerwień jest najładniejsza z Barbry??
Ma być po prostu czerwona czerwień, obojętnie z jakiej serii


Potrzebuję jeszcze jasnego, pastelowego leciutkiego
różu (może być z szimerkiem,obojętne mi to,nawet lubię bardzo) -co proponujecie?

Z góry , dziękuję
Moim zdaniem najladniejsza i najbardziej czerwona jest niestety niedostpna (mam nadzieje ze chwilowo) czerwien Szal Cial z limitowanki City Fever. Mam jeszcze Matte Ruby i to juz bardziej wisniowy kolor, z malinowymi nutami. Mysle ze niezla moze byc Na Sygnale (ale mowie na podstawie swatchy i opisow czerwieni CA, ktorych co prawda przejrzalam mase ale nie widzialam na zywo). Ewentualnie Vampiric Red. Reszta do mnie nie przemawia - albo za ciepła/pomarańczowa (a ja preferuję chłodne odcienie), albo rozbielona...

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2011-06-09 o 10:52
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 11:00   #645
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ta nowa z Q albo Vampiric Red, zależy jakie lubisz.
Nie chciałabym, żeby była za ciemna ta czerwień,taka wesoła letnia

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
A ja pomyslalam ze jeszcze raz wytestuje odzywke barbry - tym razem nalozylam na nia Jesienny Blues. I faktycznie zbablowal... i to nie jakis 1 babelek na kilka paznokci, tylko naprawde sporo ich...



Moim zdaniem najladniejsza i najbardziej czerwona jest niestety niedostpna (mam nadzieje ze chwilowo) czerwien Szal Cial z limitowanki City Fever. Mam jeszcze Matte Ruby i to juz bardziej wisniowy kolor, z malinowymi nutami. Mysle ze niezla moze byc Na Sygnale (ale mowie na podstawie swatchy i opisow czerwieni CA, ktorych co prawda przejrzalam mase ale nie widzialam na zywo). Ewentualnie Vampiric Red. Reszta do mnie nie przemawia - albo za ciepła/pomarańczowa (a ja preferuję chłodne odcienie), albo rozbielona...
A czy "vampiric red" różni się bardzo od "na sygnale" ?
Własnie nie chcę,zeby wpadała w pomarańcz czy coś tam jeszcze.
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 11:31   #646
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

ja polecam Vampiric Red https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3475
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 11:53   #647
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wooow piękny!!! To już wiem co wziąć

Tylko teraz jaki ten róż wybrać? Jaśniutki,delikatny pastelowy ...może 15 Lollipop Pink ?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:11   #648
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

nie powinnaś żałować
tu porównanie Sabb https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=557

z tym że dla mnie VR jest neutralna, no może jakby się uparł to bardziej ciepła niż chłodna. Na sygnale nie mam, może przy niej bardziej wybija pomarańcz w VR

a co do różu to nie wiem... nie mam nic takiego z CA.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:30   #649
domwie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość


Tylko teraz jaki ten róż wybrać? Jaśniutki,delikatny pastelowy ...może 15 Lollipop Pink ?
Ja posiadam Lollipop Pink i jest pięknie pastelowy ale wpada lekko w brzoskwinię - nie wiem czy o to Ci chodzi? Mam też nr 16 Cool rose i to już jest bardziej różowy róż bardzo delikatny, przy 1 warstwie słabo kryje ale daje fajny naturalny "frenchowy" efekt, a o taki mi chodziło
domwie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 13:10   #650
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez domwie Pokaż wiadomość
Ja posiadam Lollipop Pink i jest pięknie pastelowy ale wpada lekko w brzoskwinię - nie wiem czy o to Ci chodzi? Mam też nr 16 Cool rose i to już jest bardziej różowy róż bardzo delikatny, przy 1 warstwie słabo kryje ale daje fajny naturalny "frenchowy" efekt, a o taki mi chodziło
Mam kilka bluzek różowawych i wolałabym żeby wpadał jednak w róż Czy byłaby szansa żebyś wstawiła swatche obydwu odcieni
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 13:55   #651
domwie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Mam kilka bluzek różowawych i wolałabym żeby wpadał jednak w róż Czy byłaby szansa żebyś wstawiła swatche obydwu odcieni
Jeśli Ci się nie śpieszy bardzo i odpowiadałyby Ci zdjęcia komórkowej jakości, to mogę jutro coś zmalować
domwie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 13:56   #652
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez domwie Pokaż wiadomość
Jeśli Ci się nie śpieszy bardzo i odpowiadałyby Ci zdjęcia komórkowej jakości, to mogę jutro coś zmalować
Nie spieszy mi się, będę robić zamówienie pod koniec nast.tygodnia!
Także z niecierpliwością czekam
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 09:31   #653
domwie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Wrzucam obiecane swatche Lollipop pink (15) i Cool rose (16).
Paznokcie pomalowane na szybko dziś rano, na zdjęciach są 2 warstwy. Zdjęcia robione telefonem, w pochmurny ranek, więc wyszyły jak wyszły Najlepiej na zdjęciu buteleczek widać, że się dość różnią, na paznokciach to dość trudno było mi to uchwycić.
Mam nadzieję, że widać na nich że Lollipop pink jest mało lollipop to taka bardzo delikatna brzoskwinia. Cool rose to słodki, delikatny róż - mnie się bardzo podoba Zresztą oba mi się podobają, przy zakupie nie mogłam się na żaden zdecydować, a ich swatche ciężko znaleźć więc wzięłam oba


Tak poza tym, to wiem, że skórki okropne, paznokcie nierówno spiłowane, ale jestem na odwyku od obgryzania paznokci i doprowadzania ich do ładu. Pierwszy raz udało mi się takie długie i niełamiące się wyhodować i jestem z nich dumna jak paw, mimo że brakuje im jeszcze do doskonałości Więc proszę o wyrozumiałość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110610175.jpg (28,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110610182.jpg (25,5 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110610186.jpg (20,4 KB, 83 załadowań)
domwie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 19:40   #654
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

LATO W PEŁNI nr 154

http://ecosmetics.blogspot.com/2011/...w-peni_10.html
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 07:27   #655
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez domwie Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecane swatche Lollipop pink (15) i Cool rose (16).
Paznokcie pomalowane na szybko dziś rano, na zdjęciach są 2 warstwy. Zdjęcia robione telefonem, w pochmurny ranek, więc wyszyły jak wyszły Najlepiej na zdjęciu buteleczek widać, że się dość różnią, na paznokciach to dość trudno było mi to uchwycić.
Mam nadzieję, że widać na nich że Lollipop pink jest mało lollipop to taka bardzo delikatna brzoskwinia. Cool rose to słodki, delikatny róż - mnie się bardzo podoba Zresztą oba mi się podobają, przy zakupie nie mogłam się na żaden zdecydować, a ich swatche ciężko znaleźć więc wzięłam oba

Dziękuję bardzo

Biorę Cool Rose
Oprócz tego:
*vamiric red
*vamp chocolate


Tak poza tym, to wiem, że skórki okropne, paznokcie nierówno spiłowane, ale jestem na odwyku od obgryzania paznokci i doprowadzania ich do ładu. Pierwszy raz udało mi się takie długie i niełamiące się wyhodować i jestem z nich dumna jak paw, mimo że brakuje im jeszcze do doskonałości Więc proszę o wyrozumiałość
Dziękuję bardzo

Biorę Cool Rose
Oprócz tego:
*vamiric red
*vamp chocolate


Ps.paznokietki bardzo ładne
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 09:32   #656
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

LATO W PEŁNI nr 152

http://ecosmetics.blogspot.com/2011/...w-peni_11.html
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 11:31   #657
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Lakiery Barbra

ceny lakierów w dorgerii np galerii krk są porównywalne z tymi na ich stronie internetwoj? Ktoś się orientuje?
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 12:50   #658
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
A ja pomyslalam ze jeszcze raz wytestuje odzywke barbry - tym razem nalozylam na nia Jesienny Blues. I faktycznie zbablowal... i to nie jakis 1 babelek na kilka paznokci, tylko naprawde sporo ich...
Faktycznie to wina odżywek Barbry Kiedy pomalowałam miętowym bez niej, bąbli nie było.

Którego Nail Teka używasz jako bazy? Choć trochę się go boję.

Mam prośbę, czy mogłybyście napisać, jakie bazy, odżywki dobrze współpracują z lakierami Barbry. I czego używacie na lakier, bo też musiałabym kupić.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 15:25   #659
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 295
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

gdyby któraś miała 152 (Q lato w pełni) i peachy keen od china glaze i mogla zrobić porównanie, to byłabym wdzieczna
symtuastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 17:29   #660
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Lakiery Barbra i Colour Alike

Cytat:
Napisane przez symtuastic Pokaż wiadomość
gdyby któraś miała 152 (Q lato w pełni) i peachy keen od china glaze i mogla zrobić porównanie, to byłabym wdzieczna
mam tylko 152, znajdziesz kilka postów wyżej, tam podałam link
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-14 15:57:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.