Lista NAJLEPSZYCH fryzjerów w Polsce - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 13:58   #631
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Ja polecam salon fryzjerski "Trendy" w Chorzowie na ul. Wolności.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:51   #632
kakisiafbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

masz racje masz namiar na twojego fryzjera dzięki za info

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez design Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, długo szukałam dobrego fryzjera i udało się. Byłam w Carlo Biani Wroclaw w Rynku u P. Pawła Martyńskiego. Przede wszystkim słucha, sam również ma bardzo ciekawe pomysły, Do tego dobra kawa, którą można spokojnie wypić oraz rewelacyjny masaż przy myciu włosów-chodze od paru miesiecy i tylko obserwuje jak sie zmieniaja fryzjerzy z czego to wynika>?<stali klienci powinni posiadac namiary swojego fryzjera polecam to stalym klientom
czy masz nr.tel na swojego fryzjera,podasz mi go.dzięki
kakisiafbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 22:10   #633
oOCiapeKOo
Raczkowanie
 
Avatar oOCiapeKOo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 104
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

czy nikt nie zna dobrego fryzjera w Bielsku- Białej ?
__________________

oOCiapeKOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 01:39   #634
Nati32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez Lena1985 Pokaż wiadomość
Witam,
Nie wiem o gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie ten salon to totalna porażka. Do "cudotwórcy" brakuje temu Panu wiele. Zdecydowałam się pójść tam raz, bo miałam najbliżej z pracy i więcej tam już nie wrócę. Ceny umiarkowane, bo towar na jakim pracuje tani, strzyżenie żadna rewelacja. Moje włosy po wizycie u tego Pana wyglądały fatalnie i bardzo źle się układały. Atmosfera w lokalu rzeczywiście super, pod warunkiem, że ktoś lubi zapach stęchlizny pomieszany z zapachem ciągle palonych papierosów i ciągle panujący półmrok. Zresztą ilekroć przechodzę koło tego Salonu nie ma tam żadnych klientów, co też świadczy o jego poziomie.
Zdecydowanie odradzam i moim zdaniem umieszczenie tego fryzjera na forum do najlepszych w Polsce to POMYŁKA!
skarbie ty chyba pomyliłas salony... z tego co pamiętam to na połkach stoja kosmetyki MATRIX. nie wiem kiedy odwiedzałaś ten salon ale ja byłam ostanio drugi raz i jestem równie zadowolona. jesli chodzi o pólmrok to nie wiem o czy piszesz bo swiateł jest tam pełno...no cóż widac księżniczce trudno dogodzic...a jesli chodzi o klientów to ja sie wypowiadac nie bede moge tylko dodac ze musiałam sie umówić...
Nati32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 08:54   #635
Lena1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez Nati32 Pokaż wiadomość
skarbie ty chyba pomyliłas salony... z tego co pamiętam to na połkach stoja kosmetyki MATRIX. nie wiem kiedy odwiedzałaś ten salon ale ja byłam ostanio drugi raz i jestem równie zadowolona. jesli chodzi o pólmrok to nie wiem o czy piszesz bo swiateł jest tam pełno...no cóż widac księżniczce trudno dogodzic...a jesli chodzi o klientów to ja sie wypowiadac nie bede moge tylko dodac ze musiałam sie umówić...
"Skarbie" chyba wiem gdzie byłam, bo byłam jakiś miesiąc temu... Nie oszukujmy się, że MATRIX nie należy do najdroższych kosmetyków stosowanych w salonach. Twoja ocena, że "świateł jest tam pełno" nie musi wcale odnosić się do stanu faktycznego, bo jak ktoś oszczędza to nie musi wszystkich włączać.... Ja byłam obsługiwana w półmroku i smrodzie, do tego fatalne ścięcie włosów... Co do "księżniczki", to masz rację każda z nas idąc do fryzjera chce się poczuć jak ktoś wyjątkowy, wiec to żadna zbrodnia, a Salonów takich w których tak właśnie dziewczyna się czuje jest w Łodzi bardzo dużo, ale z pewnością nie należy do nich ten. Jeszcze jedna uwaga - teraz prawie w każdym salonie trzeba się umówić. Generalnie Twój post budzi moje duże podejrzenia, że jest pisany przez kogos komu strasznie zależy na reklamie tego miejsca, bo pierwszy raz byłaś w tym salonie 29.05.2009 (tak wynika z Twoich postów) i ponownie w przeciągu dwóch tygodni - chyba bardzo lubisz chodzić do fryzjera......
Lena1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:45   #636
jojo5
Raczkowanie
 
Avatar jojo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 61
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Ja za to polecam salon fryzjerski w Zakopanem. Wejście od ul. Nowotarskiej. Co roku kiedy spędzam tam wakacje, idę tam by zrobić sobie kolor lub poprostu aby podciąć włosy. Pracują na Matrixie, przynajmniej robiły to rok temu. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Zawsze wychodziłam z salonu zadowolona z ich usług. Szczególnie polecam panią Weronikę lub szefową panią Angelikę. A i ceny są przystępne. Ja za cięcie przy włosach półdługich zapłaciłam 40zł. Pozdrawiam

Edytowane przez jojo5
Czas edycji: 2009-06-18 o 17:48
jojo5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 06:29   #637
Ancia_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 48
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witam! Ja polecam fryzjerkę, która ma super rekę do cięcia i farbowania. Trafiłam tam kiedys przypadkiem - ratowała moje włoski po obrąbaniu przez takie jedno babsko!, cud miód, z wysiepanych w jakieś schody włosów, zrobiła ekstra fryzurkę, którą układałam najczęściej tylko susząc włosy. Niestety coś mi odbiło i zapragnęłam baleyage, kuzynka skierowała mnie do swojej fryzjerki, która pięknie robi włosy, tak pięknie mi zrobiła, ze z włosów do ramion, zrobiła mi sieczkę z rdzawo-pomarańczowymi pasemkami których było zaledwie kilka - 3h płakałam, wolne dni, wyjazd, tydzień męki i wróciłam w łaskę do pierwszej fryzjerki i już nie zmieniam i polecam z czystym sumieniem. Bo z czekoladowych ciemnych włosków wyczarowała multum platynowych-blond pasemek, a i wloski mi ładnie wyrównała i od 3 dni chodze z bananem na twarzy, bo w końcu to jest to! Nie siedzę godziny nad modelowaniem, ale 15 minut, bo wystarczy wysuszyć i ukierunkować palcami
SZCZECIN, ul. Podhalańska 12, tel:0914341399, Salon "Delta", i najważniejsze to pani Ilona.
Ancia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 18:13   #638
sebastianwojtczak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez Lena1985 Pokaż wiadomość
"Skarbie" chyba wiem gdzie byłam, bo byłam jakiś miesiąc temu... Nie oszukujmy się, że MATRIX nie należy do najdroższych kosmetyków stosowanych w salonach. Twoja ocena, że "świateł jest tam pełno" nie musi wcale odnosić się do stanu faktycznego, bo jak ktoś oszczędza to nie musi wszystkich włączać.... Ja byłam obsługiwana w półmroku i smrodzie, do tego fatalne ścięcie włosów... Co do "księżniczki", to masz rację każda z nas idąc do fryzjera chce się poczuć jak ktoś wyjątkowy, wiec to żadna zbrodnia, a Salonów takich w których tak właśnie dziewczyna się czuje jest w Łodzi bardzo dużo, ale z pewnością nie należy do nich ten. Jeszcze jedna uwaga - teraz prawie w każdym salonie trzeba się umówić. Generalnie Twój post budzi moje duże podejrzenia, że jest pisany przez kogos komu strasznie zależy na reklamie tego miejsca, bo pierwszy raz byłaś w tym salonie 29.05.2009 (tak wynika z Twoich postów) i ponownie w przeciągu dwóch tygodni - chyba bardzo lubisz chodzić do fryzjera......
witam serdecznie. Droga Leno1985 od pewnego czasu obserwuje z uwagą twoją potyczkę słowną z jedną z moich klientek i jedno co moge ci powiedziec to mniej zazdrości wiecej klasy!!! skoro tak dobrze znasz mój salon to powinnas wiedziec o tym ze na kosmetykach MATRIX pracuje dopiero od 2 tygpdni gdyz zerwałem umowę z poprzednią firmą wiec nie wypowiadaj sie na tematy o których nic nie wiesz. na marginesie skoro tak bardzo ci sie nie podobało strzyżenie to dlaczego nic mi nie powiedziałaś. ja mam na to swoją teorię... moj salon został otwarty po to by nie osługiwać kogoś takiego jak ty a jesli rzeczywiscie juz tak sie stało to bardzo ciesze sie ze juz do mnie nie wrócisz...moze powinnas sie udac do robertina który pracował w moim salonie podczas mojej nieobecnosci w kraju...on lubi ludzi niezrównoważonych emocjonalnie. pozdrawiam serdecznie. S. Wojtczak-właściciel BB GALERIA p.s. dziekuje ci nati32 za informacje o absurdach które maja tu miejsce zapraszam zatem na koloryzacje dla Ciebie oczywiscie gratis.
sebastianwojtczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 23:32   #639
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

A ja polecam z Włocławka "U Marty" na Wienieckiej
Korzystam już kilka lat i ciągle jestem zadowolona, do tego miła obsługa sympatycznej, młodej dziewczyny, która nie zrobi fryzury al'a babcia
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 23:52   #640
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez sebastianwojtczak Pokaż wiadomość
witam serdecznie. Droga Leno1985 od pewnego czasu obserwuje z uwagą twoją potyczkę słowną z jedną z moich klientek i jedno co moge ci powiedziec to mniej zazdrości wiecej klasy!!! skoro tak dobrze znasz mój salon to powinnas wiedziec o tym ze na kosmetykach MATRIX pracuje dopiero od 2 tygpdni gdyz zerwałem umowę z poprzednią firmą wiec nie wypowiadaj sie na tematy o których nic nie wiesz. na marginesie skoro tak bardzo ci sie nie podobało strzyżenie to dlaczego nic mi nie powiedziałaś. ja mam na to swoją teorię... moj salon został otwarty po to by nie osługiwać kogoś takiego jak ty a jesli rzeczywiscie juz tak sie stało to bardzo ciesze sie ze juz do mnie nie wrócisz...moze powinnas sie udac do robertina który pracował w moim salonie podczas mojej nieobecnosci w kraju...on lubi ludzi niezrównoważonych emocjonalnie. pozdrawiam serdecznie. S. Wojtczak-właściciel BB GALERIA p.s. dziekuje ci nati32 za informacje o absurdach które maja tu miejsce zapraszam zatem na koloryzacje dla Ciebie oczywiscie gratis.
Aleś sobie antyreklamę gościu zrobił.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 07:55   #641
Lena1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez sebastianwojtczak Pokaż wiadomość
witam serdecznie. Droga Leno1985 od pewnego czasu obserwuje z uwagą twoją potyczkę słowną z jedną z moich klientek i jedno co moge ci powiedziec to mniej zazdrości wiecej klasy!!! skoro tak dobrze znasz mój salon to powinnas wiedziec o tym ze na kosmetykach MATRIX pracuje dopiero od 2 tygpdni gdyz zerwałem umowę z poprzednią firmą wiec nie wypowiadaj sie na tematy o których nic nie wiesz. na marginesie skoro tak bardzo ci sie nie podobało strzyżenie to dlaczego nic mi nie powiedziałaś. ja mam na to swoją teorię... moj salon został otwarty po to by nie osługiwać kogoś takiego jak ty a jesli rzeczywiscie juz tak sie stało to bardzo ciesze sie ze juz do mnie nie wrócisz...moze powinnas sie udac do robertina który pracował w moim salonie podczas mojej nieobecnosci w kraju...on lubi ludzi niezrównoważonych emocjonalnie. pozdrawiam serdecznie. S. Wojtczak-właściciel BB GALERIA p.s. dziekuje ci nati32 za informacje o absurdach które maja tu miejsce zapraszam zatem na koloryzacje dla Ciebie oczywiscie gratis.
Zacytuje moją poprzedniczkę... "Aleś sobie gościu zrobił reklamę".
Po Pana wypowiedzi widać, że to raczej z Pan ma coś z głową. Nie powiedziałam o cięciu, bo nie było sensu bo jak ktoś może naprawić coś co spaprał?
Nie znam Robertina, ale poszukam Poza tym Moderatorzy powinni zainteresować się Pana wypowiedzią, bo narusza Pan czyjejś dobra osobiste.
A tak na marginesie to sam Pan zrobi sobie ta koloryzację gratis - nati32??
Wizażanki strzeżmy się przed takimi salonami, a przede wszystkim takimi ich właścicielami!!!!!
Lena1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 10:27   #642
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez Lena1985 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie to sam Pan zrobi sobie ta koloryzację gratis - nati32??
To akurat by się zgadzało
Nati vel s.wojtczak widać lubi dyskutować sam ze sobą.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:20   #643
Neris7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witam!! mnie interesuja dobrzt fryzjerzy Krakowa którzyby potrafili dobrze zrobic trwała..jednak chodzi mi o fale a nie loki. Pozdrawiam
Neris7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:27   #644
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez oOCiapeKOo Pokaż wiadomość
czy nikt nie zna dobrego fryzjera w Bielsku- Białej ?

Właśnie ja też jetem z Bielska i poszukuje dobrego fryzjera który by sobie poradził z moimi grubymi i puszącymi sie wlosami.byłam juz u wielu ale to same beztalenciaNie obrażajac nikogo
atri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 17:49   #645
allla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

moze sie bede powtarzac ,ale ja mam najlepszego na swiecie fryzjera we Wroclawiu!!!! regularnie od 6 lat latam ze Szwecji do Wroclawia do Czarka z salonu" Michala Krzyszychy " na ul Szewskiej 74 i zawsze wychodze z salonu jak bogini!!! a wlosy nigdy nie byly moim atutem ,bo sa rzadkie i cienkie iii nie wiem jak on to robi(Czarek) ale po wizycie mam wlosow wiecej i zawsze ten idealnie dobrany odcien blondu-dokladnie TO czego sobie w danym czasie zycze!!!!! Uwielbiam Czarka i serdecznie polecam ten salon fryzjerski))
allla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 12:07   #646
bbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 134
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witam.Szukam dobrego fryzjera w LESZNIE lub okolicy?
bbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:55   #647
madzia29poznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witam! Mogę polecić nowy Salon Urody Glamshine. Trafiłam tam przypadkiem i wiem napewno ze wróce. Fryzjerka jest jedna -Iza, do każdego klienta podchodzi indywidualnie, potrafi doradzić w wyborze fryzury i najważniejsze, pracuje na matrixie i ma bardzo przystepne ceny. Moim zdaniem jak na taki salon to niskie. Polecam!!!!

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Zapomniała dodac najwazniejszego!!! Glamshine oczywiściew Poznaniu )))
madzia29poznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:55   #648
Sinamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Napewno moge polecic Akademie Stylu w Białymsoku na Wiejskiej 71
prowadza ja stylisci z wawy konkurujacy z Czajka czy Jaga
Co mieciac jak bylam w wawie odwiedzalam ich salon a jak dowiedzialam sie ze otwiera sie kolejna akademia i to w Bialym to nie ukrywam poprostu dzialam bo naprawde ekipa bomba(przystojni faceci i extra laski) i ceny wcale nie takie wygorowane!
Dodatkowo wspolpracuja z jednym z czolowych charakteryzatorow polskiego kina Grzegorzem Sz. , ktory zrobi makijaz lub poprowadzi indywidualna nauke doboru i robienia makijazu!
polecam jesli chodzi o modelowanie wlosow Macka autentycznie czy to bylam ja czy ktoras z moich kolezanek wlosy trzymaly sie od 3 nawet do 7 dni a ciecia tez robi naprawde fajne lekkie i ciekawe(wlosy poprostu same sie ukladaly)!!
Sinamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 13:03   #649
kokoszanel84
Przyczajenie
 
Avatar kokoszanel84
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 20
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

A ja z czystym sumieniem mogę polecić p. Bożenę z salonu Focus w Radomiu - świetnie dobiera fryzurę do kształtu twarzy, podobnie kolor. Ceny są w miarę przystępne. Chodzę do niej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.
kokoszanel84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 09:30   #650
ewik42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódż
Wiadomości: 51
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witam gorąco polecam studio fryzjerskie KEUNE w łodzi przy ul Kilińskiego 136a. Moim zdaniem pracują tam sami profesjonalści,dobrze dobrana ekipa i fajna atmosfera.Chodzę tam od trzech lat i zawsze wychodze zadowolona.Polecam stylistkę Anete i Monike .Po farbowaniu włosów kolor nie spłukuje się ,zawsze mogę kuipć w studio kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów.Ceny nie są niskie ale warto zapłacić te pieniądze.A jeśli chodzi o wystrój salonu to dla mnie BOMBA.
ewik42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 18:47   #651
Balbinka36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez Hotasice Pokaż wiadomość
w Łodzi zachecam do pojscia salonu Pani Malgorzaty Sidorkiewicz jest Swietnym fryzjerem stylista,jest rowniez edukatorem firmy Matrix,szkoli fryzjerow w Polsce i na Swiecie bylam u niej uczennica w salonie i widzialam przez ponad 1,5 roku co potrafi robic z wlosami.Czesala Halinke Mlynkowa na jej slub w Czechach czesze rowniez inne gwiazdy,do teledysku "pieprz i sol" oraz na Rozdanie nagrod Eski czesala Kasie Kowalska jest calym cialem,dusza rowniez na wazniejszych wydarzeniach w Polsce pokazach itd transmitowanych w tv.Nie czesze na "1-o kopyto"wszystkich klientek potrafi wysmienicie dobrac indywidualnie fryzurke,kolor.Podaza za najnowszymi trendami zawsze modnie potrafi zrobic cos z wloskami,Nie licza sie u niej pieniadze wazne jest to aby klientka wychodzac dobrze sie czula i byla zadowolona naprawde uwierzcie jest swietna,moze ceny ma wyzsze(bez przesady nie sa wysokie) niz u innych ale to stylistka majaca duuuze doswiadczenieOGRODO WA 19 A SALON IMAGE 042 KIERUNKOWY ŁÓDZ 631-02-05
o rany jak możesz polecać kogoś takiego..... moja wizyta u pani SIDORKIEWICZ wyglądała tak....... umówiłam się na konkretną godzinę, miałam być pierwszą klientką, pani S.... spóźniła się godzinę, włosy miały być ostrzyżone i farbowane, stylistka gwiazd przystąpiła o dzieła.... tzn jej uczennica w wieku lat 16 może.... bo to uczennica nałożyła mi farbę.... później strzyżenie, niestety pani Sidorkiewicz przerwała w połowie -bo do salonu przyszła jej koleżanka
( były na ty więc tak myślę) i zajęła się koleżanką.... żenada i koszmar, brak poszanowania dla klientek- salon jest pełen uczennic, głupio śmiejących się może z klientek? cena za strzyżenie i farbę na krótkie włosy 170 zł, drogo ..... ALE TAK FARBA? ZMYŁA SIĘ PO 2 UMYCIACH GŁOWY no to idę z reklamacją...... i się dowiedziałam że te KOLORY TAK MAJĄ!!!!!!!!chamstwo!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mur :
Balbinka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 20:48   #652
lipa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Ja polecam "Babiniec" w Warszawie
Chodzimy tam z kolezankami od ponad roku i narazie nie zamienię ...
Jest super !!!! Zawsze mam coś innego
jeszcze mi się nie zdarzyło żeby było coś nie tak .....
Super nastrój .....super fachowiec ....ja jestem przynajnie bardzo Happy
Polecam "Babiniec"
Moge podać numer.....bo to dość specyficzne miejsce....
Tam się umawia tylko na telefon ....
0-889-274-906
lipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:04   #653
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Drogie wizażanki, a czy któraś z was była w salonie T&G na ulicy Kopernika 13 ? Czy możecie śmiało polecić ten salon? I czy pracuje tam Arkadiusz Gref ??
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:32   #654
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

A ja dla LUBLINIANEK proponuję wizytę w salonie Pierre`a obok Galerii Centrum, pracuje tam Pani Iwonka, która chyba urodziła się z umiejętnością idealnego doboru fryzury. Trafiłam do niej jak była tam jeszcze na stażu, nie mając żadnej koncepcji na ścięcie. Co prawda wizyta kosztowała wówczas 0 zł jak to na praktyce, ale wychodząc z założenia, że włosy nie ręka - odrosną, zaryzykowałam. I polecam od tego dnia tą fryzjerkę każdemu. Mam naturalnie kręcone włosy, z reguły wycieniowane, bez presji że mają być długie (kręcone jakoś tak mają, że najlepiej prezentują się w średniej długości). Iwona baaardzo je skróciła, stopniując oczywiście, zero zastanawiania się, oglądania, po prostu od razu przeszła do rzeczy. Miła, sympatyczna, daje wiele rad jak dbać o włosy.

Co istotne - zwróciłam uwagę na to, że w salonie nie ma kosmetyków do stylizacji. Dowiedziałam się od szefowej, że fryzjerzy tak muszą ściąć włosy, żeby klientki później identyczną fryzuję mogły ułożyć w zaciszu domowej łazienki, bez lakierów, pianek, wosków, prostownic. Według mnie to ogromny plus!
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:46   #655
madzia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Smile Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Njalepszy fryzjer w Szczecinie to moim zdaniem salon"Angela"na ul.Łuczniczej!Moje Drogie forumowiczki gdzie ja juz nie bylam i jak zawsze trafialam na mila i sympatyczna usluge kawka,pogawedka!Ale to na czym mi zalezalo znalazlam dopiero u tej Starszej fryzjerki-przeprzaszam ze tak nazywam ta Pania ale nie mam pojecia jak ma na imie- jest Rewelacyjna!Mialam w zanadżu inna fryzure ale nie zrobila mi tego co chcialam wytlumaczyla dlaczego i od miesiaca mam super wloski zafarbowane i perfekcyjnie sciete!To dla mnie wlasnie PRAWDZIWA FRYZJERKA!Polecam!
madzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 09:39   #656
Basiunia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Warszawa

Jeśli chodzi o Warszawę, to polecam fryzjera TOMKA, który pracuje w salonie Insomnia Touch na Hożej 9.Świetnie strzyże i frabuje włoski.Tylko straszne kolejki do niego są
Basiunia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 18:06   #657
kornelia2807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !! GLIWICE

moge prosic o telefon i adres oraz która z feyzjerek polecasz
kornelia2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:24   #658
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

mam nieodparte wrażenie, że w tym wątku aktywni są właściciele salonów fryzjerskich (chodzi mi tu o osoby z jedna, kilkoma wiadomościami),
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 05:51   #659
Ytha
Raczkowanie
 
Avatar Ytha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 147
Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez KasiaBe Pokaż wiadomość
donata napisał(a):
> A może jakaś propozycja we Wrocławiu...
> Ja dotychczas ścinałam włoski w salonie fryzjerskim w Centrum Korona ale nie ma już mojej pani http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif i jakoś coraz mniej jestem zadowolona z tego miejsca.
> http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif
Studiuje we Wrcławiu od dwóch lat i jesłi chodzi o fryzjerów to moge polecic salon fryzjerski na ulicy Więziennej " Duan Luis David" jest tam naprawde fajnie
a ceny od 39 zł dla włosów krótkich w góre.
Jeśli chodzi o fryzjera w Katowicach pod nazwą: Duan Luis David. To dochodzą mnie słuchy że panuje tam strefa artystycznego cięcia (przychodzisz żeby fryzjer doradził Ci fryzurę, a tu.. tam wygoli tu przystrzyże i nie poznajesz się w lustrze) ale ja nie sprawdzałam (bałam się xD)
__________________
Kłopot z próbą utrzymania za wszelką cenę zdrowego ciała polega na tym, że jest to prawie niemożliwe bez zaburzenia zdrowia umysłu.
_____________________
________________
Ytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:17   #660
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
mam nieodparte wrażenie, że w tym wątku aktywni są właściciele salonów fryzjerskich (chodzi mi tu o osoby z jedna, kilkoma wiadomościami),

Twoje wrażenie zapewne Cię nie myli.....
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 09:05:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.