Szkoła jak zakon, albo więzienie. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 23:20   #661
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Jak chcemy być sprawiedliwi, to powinniśmy pokazać punkciki obu stron to tyle
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:22   #662
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Jak chcemy być sprawiedliwi, to powinniśmy pokazać punkciki obu stron to tyle
A kto mowi ze ja pokazuje wszystkie punkciki osob ktore biora udzial w dyskusji ? Katakumba zadala pytanie:

Cytat:
pytanie mam - kupe tu zbanowanych. to przez ten watek?
To odpisalem za co dostaly bany Jakbym pominal kogos zbanowanego, to badz tak uprzejma i odpowiedz Katakumbie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-03-05 o 23:24
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:28   #663
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

padlam. tymi cytatami wyraku uraczyles mnie rzetelnie. a rzeczywiscie brak ci baby?

jako ze sie toczy wolna dyskusja, to o co chodzi. przyszly dziewuszki na ten watek, zostaly stereotypowo potraktowane z rozowym i bialych kozaczkach na czele i sie zdenerwowaly? eh, za stara jestem, nie nadazam
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:31   #664
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
padlam. tymi cytatami wyraku uraczyles mnie rzetelnie. a rzeczywiscie brak ci baby?

jako ze sie toczy wolna dyskusja, to o co chodzi. przyszly dziewuszki na ten watek, zostaly stereotypowo potraktowane z rozowym i bialych kozaczkach na czele i sie zdenerwowaly? eh, za stara jestem, nie nadazam

Nie taka wolna, skoro wileu rzeczy nie wolno. I wlasnie o te stereotypy chodzi, po co?
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:34   #665
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Nie taka wolna, skoro wileu rzeczy nie wolno. I wlasnie o te stereotypy chodzi, po co?
ze wolna mialam na mysli ze nie o szkole czy zakonie czy wiezieniu. ze off top juz panuje

a ze stereotypy sa, byly i beda? a czego sie spodziewasz? stereotypy pomagaja nam przezyc kazdy dzien, inaczej czlowiek by wykitowal od nadmiaru wiadomosci
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:36   #666
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
ze wolna mialam na mysli ze nie o szkole czy zakonie czy wiezieniu. ze off top juz panuje

a ze stereotypy sa, byly i beda? a czego sie spodziewasz? stereotypy pomagaja nam przezyc kazdy dzien, inaczej czlowiek by wykitowal od nadmiaru wiadomosci

Spodziewam sie, a raczej mam nadzieje, ze kiedys ludzie przestana myslec stereotypami. Wtedy swiat bedzie piekniejszy.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:37   #667
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

a ja dostałam za to:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=11294182
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=11294712
jak rzetelnie to po obu stronach
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 23:39   #668
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Spodziewam sie, a raczej mam nadzieje, ze kiedys ludzie przestana myslec stereotypami. Wtedy swiat bedzie piekniejszy.
a tak to sie nie da. to naukowo udowodnione. ludzie musza grupowac sobie napotykane zjawiska, inaczej nie moga funkcjonowac

a nie zastanawialas sie skad takie a nie inne stereotypy wynikaja? mniemam ze jestes z watku barbi, wiec nie myslalas nigdy o tym, ze ludzie tak postrzegaja "was" bo maja wczesniejsze doswiadczenia lub taki image poznali w mediach?

mowia ze nie ma dymu bez ognia, cos na rzeczy musi byc z tym stereotypem
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:44   #669
Olila9
Raczkowanie
 
Avatar Olila9
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Ech, dziewczyny. Zakazy sa. Zakazy byly. Kiedys nawet jeszcze duzo ostrzejsze. Wszyscy o nich wiedzieli, nikt sie nimi nie przejmowal. I tyle. jak ja bylam w wieku "gimnazjalnym" ( pisze w cudzyslowie, bo wtedy byla osmioletnia podstawowka i liceum od razu) te nakazy i zakazy byly jeszcze bardziej wyraziste. Zamiast mundurkow byly pomaranczowe fartuchy, cs podobnego d tego, co nsza ludzie w robot drogowych. I obowiazkwo trzeba byla je nosic. A jak sie komus nie podobalo, to trudno - nie nosil. Juz nie mowie takich kwiatkach, jak to, ze kiedys pol klasy przyszlo ubranych na czarno. Czym im tam nie grozili, zawieszeniem, wywaleniem, tym, ze beda domy w zyciu sprzatac. I co an to oni? Przyszli nastepnego dnia ubrani tak samo. Ja czesto chodzilam do szkoly w jeansach, na ktorych cos sobie haftowalam czy wycinalam. Ile razy z tego powodu byla afera? na poczatku chyba prawie codziennie, potem sie juz nikomu nie chcialo jezyka strzepic. Ile razy ojca wzywali do szkoly? Chyba z setke razy, niestety, mial perfekcyjne usparwiedliwienia. W Moskwie byl. Albo w Berlinie np. Albo w jakims urzedzie. W kazdym razie, do szkoly nie dotarl. Kolezanka regularnie zaczynala wyszywac na historii, bo w domu jej mowili, ze te lekcje to strata czasu. Zawsze sie wszystkim pieklili, jakie to my bedziemy miec oceny ze sprawowania, a zazwyczaj wiekszosc osob w koncu mialo dobra. Zreszta, do czego sie na maturze ocena ze sprawowania liczy? Troszke dystansu i wszystko bedzie ok.
Olila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:44   #670
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
a tak to sie nie da. to naukowo udowodnione. ludzie musza grupowac sobie napotykane zjawiska, inaczej nie moga funkcjonowac

a nie zastanawialas sie skad takie a nie inne stereotypy wynikaja? mniemam ze jestes z watku barbi, wiec nie myslalas nigdy o tym, ze ludzie tak postrzegaja "was" bo maja wczesniejsze doswiadczenia lub taki image poznali w mediach?

mowia ze nie ma dymu bez ognia, cos na rzeczy musi byc z tym stereotypem

A szkoda, bo ze "stereotypowego postrzegania swiata" wynika najwiecej klopotow i problemow. Ludzi nie sa otywarci na innych, na innosc, na odmiennosc. Stad stereotypy.

Nie, nie "jestem" z watku Barbie, udzielam sie zarowno tam, jak i w watku o AG, jak i w innych watkach. Nie przypisuje siebie i innych do konkretnego watku, mam wlasny, odmienny od "wygladu Barbie" wizerunek i styl, jestem otwarta na rozne poglady, ale takze chce miec prawo do wypowiadania swoich, bez niepotrzebnych ironii, grozb czy ocen mnie ze strony innych osob. I nie nawiazuje tu do nikogo konkretnie.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 00:22   #671
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

to nie jest ta z tymi stereotypami. w potocznym znaczeniu maja one wydzwiek pejoratywny, natomiast naukowo stereotyp to «funkcjonujący w świadomości społecznej uproszczony i zabarwiony wartościująco obraz rzeczywistości». niekoniecznie negatywny

a otwartosc na innosc... czasem ludzie nie mysla schematami a i tak sa zamknieci na odmiennosc
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 00:46   #672
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Postaram się konkretnie

odnośnie pierwszego postu:

1. System punktowego oceniania zachowania jest w wielu gimnazjach. Pomysł zdecydowanie chybiony. Nie trzeba wielkich umiejętności, żeby system "omijać" [np.: nie lubię X - pobiję ją (-50punktów) - przyniosę 10 kwiatków doniczkowych (10*+5punktów)- wyjdę na zero ].

2. Mundurki - pomysł dobry - u nas, jak zwykle, zrealizowany fatalnie. Tak ohydnych szmat za tak duże pieniądze próżno szukać gdzie indziej. Śmiem twierdzić, że poliestrowe fartuchy z naszytą tarczą wyglądały estetyczniej.

3. Szkoła to miejsce oficjalne: epatować golizną można na plaży. Zupełnie zgadzam się z zasadą dotyczącą długości spódniczek. Co do chłopców, myślę, że nie będzie punktów karnych za spodnie za kolano. Dzwonić biżuterią można gdzie indziej.

4. Zrozumiem tusz do rzęs, korektor, niech już nawet ten błyszczyk będzie. Nie sądzę, aby dziewczynie w tym wieku służyły: solarium, farbowanie włosów, tipsy, pełny makijaż. Co więc, kompletnie nie rozumiem rodziców, którzy na to pozwalają. Żeby nie było nieporozumień, biorę pod uwagę jedynie aspekty zdrowotne.

5. Obsesja sprzętów elektronicznych. Powszechne wysyłanie smsów podczas lekcji uważam za szczyt chamstwa. Do tego dochodzą: dodatkowy hałas podczas przerw, możliwość zniszczenia/zgubienia/kradzieży [oczywiście potem rodzic ma pretensje do nauczycieli], niepotrzebne epatowanie możliwościami finansowymi rodziców.

6. Alkohol + dzieci w wieku lat 16. Przerażające. Nauczyciele bezradni. Smutne. Niestety oni za was odpowiadają - nie dziwię się, że się boją. Gdyby rodzice wzięli większą odpowiedzialność za Wasz bal - jest duża szansa, że by się odbył.


odnośnie uroczej "dyskusji":

- gimnazjalista - to dla mnie bardziej dziecko, niż dorosły i zdecydowania potrzebne jest odpowiednie "pokierowanie"
- niestety kobieta określająca siebie jako "barbie" nie będzie traktowana poważnie
- owszem, oceniamy ludzi po wyglądzie. Osoba inteligenta potrafi to wykorzystać.
- spryt nie jest równoznaczny z inteligencją
- byłoby miło, gdyby dziewczęta w wieku szkolnym skupiły się na edukacji - poziom wiedzy ogólnej spada w zastraszającym tempie - to jest powód do wstydu a nie brak makijażu
- jeśli chcesz się "buntować" przyjmij konsekwencje
- wbrew pozorom gimnazjalistom należy się przede wszystkim prawo do edukacji [szkoła jest miejscem pracy - "wyrażamy siebie" w czasie wolnym]

Dobranoc
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 00:56   #673
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Postaram się konkretnie

odnośnie pierwszego postu:

1. System punktowego oceniania zachowania jest w wielu gimnazjach. Pomysł zdecydowanie chybiony. Nie trzeba wielkich umiejętności, żeby system "omijać" [np.: nie lubię X - pobiję ją (-50punktów) - przyniosę 10 kwiatków doniczkowych (10*+5punktów)- wyjdę na zero ].

2. Mundurki - pomysł dobry - u nas, jak zwykle, zrealizowany fatalnie. Tak ohydnych szmat za tak duże pieniądze próżno szukać gdzie indziej. Śmiem twierdzić, że poliestrowe fartuchy z naszytą tarczą wyglądały estetyczniej.

3. Szkoła to miejsce oficjalne: epatować golizną można na plaży. Zupełnie zgadzam się z zasadą dotyczącą długości spódniczek. Co do chłopców, myślę, że nie będzie punktów karnych za spodnie za kolano. Dzwonić biżuterią można gdzie indziej.

4. Zrozumiem tusz do rzęs, korektor, niech już nawet ten błyszczyk będzie. Nie sądzę, aby dziewczynie w tym wieku służyły: solarium, farbowanie włosów, tipsy, pełny makijaż. Co więc, kompletnie nie rozumiem rodziców, którzy na to pozwalają. Żeby nie było nieporozumień, biorę pod uwagę jedynie aspekty zdrowotne.

5. Obsesja sprzętów elektronicznych. Powszechne wysyłanie smsów podczas lekcji uważam za szczyt chamstwa. Do tego dochodzą: dodatkowy hałas podczas przerw, możliwość zniszczenia/zgubienia/kradzieży [oczywiście potem rodzic ma pretensje do nauczycieli], niepotrzebne epatowanie możliwościami finansowymi rodziców.

6. Alkohol + dzieci w wieku lat 16. Przerażające. Nauczyciele bezradni. Smutne. Niestety oni za was odpowiadają - nie dziwię się, że się boją. Gdyby rodzice wzięli większą odpowiedzialność za Wasz bal - jest duża szansa, że by się odbył.


odnośnie uroczej "dyskusji":

- gimnazjalista - to dla mnie bardziej dziecko, niż dorosły i zdecydowania potrzebne jest odpowiednie "pokierowanie"
- niestety kobieta określająca siebie jako "barbie" nie będzie traktowana poważnie
- owszem, oceniamy ludzi po wyglądzie. Osoba inteligenta potrafi to wykorzystać.
- spryt nie jest równoznaczny z inteligencją
- byłoby miło, gdyby dziewczęta w wieku szkolnym skupiły się na edukacji - poziom wiedzy ogólnej spada w zastraszającym tempie - to jest powód do wstydu a nie brak makijażu
- jeśli chcesz się "buntować" przyjmij konsekwencje
- wbrew pozorom gimnazjalistom należy się przede wszystkim prawo do edukacji [szkoła jest miejscem pracy - "wyrażamy siebie" w czasie wolnym]

Dobranoc
idealna puenta do tej dywagacji podsumowałaś wszystko
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 01:39   #674
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

A mnie się podoba, kiedy młodzież może realizować siebie także poprzez strój, ale nie podoba mi się parcie młodych dziewcząt do maksymalnego podkreślania ich seksualności. I bądź tu mądry. No bo jednemu pozwól na dredy, glany, czy punkową tęczę na głowie, a drugiemu zabroń głębokich dekoltów. Niestety, uważam, słusznie, obserwuję sobie popkulturową, moim zdaniem, degradację młodego spolczeństwa, mało komu się chce czytac, interesować tym, co się dzieje w świecie, za to sporo nastoletnich panienek martwi się jedynie tym, czy Michał z IIb bedzie na dysce, i czy rzucił już tą ''sucz'' Kalinę z IIa (zwracam uwagę na język), i że chyba jej oczy wydrapię. Obniża się wiek inicjacji seksulanej, ale ja wiem, czy to takie fajne, że smarkateria chce byc dorosła, ledwo jej piersi za brzuch wychyną...
Zresztą, jak widzę te nastolenie idolki wykreowane przez koncerny, co mozna przeczytać o idolach dzieciaków, jakie mają priorytety, czy czasem gdy włączę tv i oglądając kadry filmu orientuję się po glębi dialogów, że bohaterki mają przecież po lat naście, a nie 30 czy 20parę, bo po wyglądzie to za kiego ...

Ale uważam, że najwieksza odpowiedzialność za wychowywanie dzieci powinna spoczywać na rodzicach, nie na szkole, a że rodzice uważają przekraczanie granic przez swoje dzieci za coś najwyraźniej mało godnego zainteresowania, cóż, jest co jest.

Że nie jest najlepiej chyba wystarczy wskazać na przyklad, jaka popularnością cieszą się czy cieszyly Cruel Intentions (już sam przekład tytułu, prawie jak z wirujacym seksem ...), nb., zaadoptowanie na potrzeby nastolatków czegoś, co zostało stworzone z myślą o ludziach dorosłych. Śmieszno, czy straszno...

Nie, gimnazjum na pewno nie jest miejscem dla długich kolczyków. A im bardziej szkoła jest prestizowa (czy taki wizerunek usiłuje zbudować) tym surowsze panują w niej zasady.

---------- Dopisano o 02:39 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

Za dużo plastikowej telewizji, dzieci drogie, ale za mało tej tzw. wartościowej. Jak macie potem umieć myśleć, odróżniać śmieci od tego, co dobre, jeśli kultura czy kultura niszowa was nie interesują, a jedynie kultura masowa z jej błyszczykami i wybłyszczykowanymi nazwiskami.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-03-06 o 01:43
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 02:23   #675
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
padlam. tymi cytatami wyraku uraczyles mnie rzetelnie.
Do uslug

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
a rzeczywiscie brak ci baby?
Taka opinie wyrazila uzytkowniczka, ktorej modus operandi jest chwaleniem sie silikonem w buscie i to byla jej jedyna (a jakze urocza ) interakcja ze mna. Do wnioskow sama dojdziesz

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Nie taka wolna, skoro wileu rzeczy nie wolno. I wlasnie o te stereotypy chodzi, po co?
Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Spodziewam sie, a raczej mam nadzieje, ze kiedys ludzie przestana myslec stereotypami. Wtedy swiat bedzie piekniejszy.
Moze tego nie zauwazasz, ale takim zachowaniem - kolezanki z watku spolecznosciowego dajcie linka, ja tu wpadne, cos tam napisze, "ciekawego" niezmiernie i wnoszacego do dyskusji, te osoby same sobie nagrabily - wzmacniaja jeszcze steroetyp.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
A szkoda, bo ze "stereotypowego postrzegania swiata" wynika najwiecej klopotow i problemow. Ludzi nie sa otywarci na innych, na innosc, na odmiennosc. Stad stereotypy.
To polecam pozytywistyczna prace u podstaw -jesli Tobie ten brak otwartosci tak szalenie przeszkadza, to sprobuj zmienic brak otwartosci kolezanek z watku barbie na osoby o innych pogladach.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 05:15   #676
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Ja też w gimnazjum miałam punkty, teraz w Technikum również.
W gimnazjum wszystki zakazy mi spływały jak po kaczce, bo ubierałam się jak facet więc mi to nie przeszkadzało.

Teraz.. Wybaczcie. Ale żeby 19 letnia dziewczyna/kobieta nie mogła się do szkoły pomalować? Założyc buta na szpileczce? Kolczyków? Przecież to sprawia że dziewczyna lepiej się czuje. A tu same zakazy, i desaprobata w oczach nauczycieli. Jak masz za krótką kiece to szoruj do domu się przebrać.

A punkty to kolejna beznadzieja. Tak jak już ktoś wcześniej napisał -50 za palenie, 5 szkolnych gazetek i masz już zachowanie dobre. Mało osób tak robi? Nie.. huligany mają wzorowe, bo tu kwiatucha przyniosą, to w bibliotece pomagają, woźniemu i nagle taki gnojek co nic nie robi na lekcjach, pali i zachowuje się jak ostatni menel, ma wzorowe a ja, przeciętna grzeczna uczennica bardzo dobre albo dobre.

Nie popieram nic a nic.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 07:51   #677
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość

Teraz.. Wybaczcie. Ale żeby 19 letnia dziewczyna/kobieta nie mogła się do szkoły pomalować? Założyc buta na szpileczce? Kolczyków? Przecież to sprawia że dziewczyna lepiej się czuje. A tu same zakazy, i desaprobata w oczach nauczycieli. Jak masz za krótką kiece to szoruj do domu się przebrać.
Gimnazjum moja droga, gimnazjum- dzieci (sic!) 13-16 lat.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:07   #678
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Osobiście uważam, że nastoletni wiek to taki, kiedy młodzi powinni się buntować, szukać swojej drogi, ale jak widzę, od tych ladnych paru lat, że niektore się pchają na drogę, dosłownie, ku**stwa, to autentycznie nie dziwi mnie próba ingerowania w takie zachowania i pytam się tylko czasem, gdzie są rodzice. Z papieroskiem w ręku oglądają tv popołudniową, a pociecha w pokoju mierzy kolejne stringi..?

I wszystko ładnie pięknie, ale 19letnia dziewczyna pojdzie za zaledwie lat parę do pracy, i tam na jej dylematy, jaką to ona chce krotką spódniczkę, 'może nie być' miejsca.

Poza tym, tak lubimy się wzorować na tych jakoś lepsiejszych ;-), ktoś widział, aby dzieciaki z dobrych domów, zamożnych, wykształconych rodziców prezentowały się jak ostatnie lafiryndy? Poza jakimiś przykładami, z ktorych, moim zdaniem, to nie bardzo jest powód być dumnym?
A niestety, tona tapety, blyszczyki co 15 minut, kocie oczy, kabaretki i biust na wierzchu, gdy z dyskotek przechodzą do szkół, to coś jest nie halo. Jedna pociągnie tuszem, druga w tuszu wykąpie. Ta druga zaprowadzona pod kran , będzie wrzeszczeć, że przecież Basia z IIIc też ma makijaż.


Ja się nie dziwię, że niektórzy się bronią przed pokoleniem jr.
Potem pierwsza z brzegu laska bez cienia wstydu opowiada, że nie wie, czy przez PL przebiega równik. Ale za to jaka to nie jest wyszczekana.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:42   #679
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Jak chcemy być sprawiedliwi, to powinniśmy pokazać punkciki obu stron to tyle
Dokładnie Ale całe szczęście Barbie są niezależne, wiec przeniosły się na niezależne nowe forum Reczywiscie nie dla Nas zakazy hehe
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 09:51   #680
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

swego czasu mialam dziewczyne na obozie. lat 16 miala. rodzina normalna, a ona glupia koza chwalila sie mlodszym dzieciom ze na swoje urodziny rzygala marchewka w piwnicy bo sie tak spila (slownictwo inne, nie do przytoczenia), a nastepnie chodzila za chlopcami z innych obozow i wyrywala "mieso"...

a juz szczytem bylo, gdzie wepchnela sie w pierwszy rzadek osob siedzacych przy ognisku. 200 osob, wszyscy w mundurach harcerskich, a ona w topie ktory zakrywal mniej niz biustonosz, wymalowana jak jagodka z trasy katowice - wawa. i zaczyna komentowac ze... chcialam przytoczyc, ale bez sensu sie wydaje bez ozdobnikow tych wszystkich

kreowala sie na blond pieknosc z niebieskim cieniem i czerwonymi pazurami (taki wyjatkowo agresywny typ). i miala wlasnie pretensje ze ja stereotypowo traktujemy. ale akurat w jej przypadku wszytsko bylo oparte na obserwacji, zadne stereotypy sie nie umywaly do niej
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:57   #681
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez SerenaVDW Pokaż wiadomość
Tak mi wlasnie ostatnio przyszlo do glowy ze dawno nie bylo zadnej awantury na wizazu no i masz babo placek.

Kłocicie sie o ta szkole ( chociaz wiekszosc z was juz pewnie dawno pokonczyla gimnazja i licea) jakby chodzilo o nie wiadomo co. Pozwalanie dzieciakom na wszystko nie jest dobre ale wprowadzanie zbyt ostrych zakazow(jakichkolwiek z reszta) i tak przeciez nie podziala na tych ktorzy w szkole sieja najwiekszy zamet nawet zebyscie stanely na glowie i zaczely machac uszami.

Punkty karne- w moim gimnazjum tez cos takiego bylo. Koniec koncow i tak nikt nie sprawdzal tych pkt pod koniec roku i nauczele wystawiali ocene z zachowania nie zwazajac w ogole na nie.
MP3, komorki- owszem jesem za ale nie na lekcji
dlugie kolczyki- tu rzeczywiscie mozna sobie zrobic krzywde
makijaz- nalezy umiec dostosowac sie do sytuacji i jak wszyscy wiedza ze do opery nie wypada isc w dzinsach tak wszyscy powinni wiedziec ze do szkoly nie powinno sie malowac jak do pracy w agencji towarzyskiej
ubior-j.w

A co do kwestii tych nieszczesnych mundurkow to bez sensu jest wprowadzanie ich tylko po to zeby biedni nie roznili sie od bogatych i na odwrot. I tak zawsze bedzie wiadomo kto jest biedny a kto bogaty, kto mieszka w komunalnej kawalerce a kto w willi z basenem i czyj tatus ma mercedesa a czyj malucha. Nawet jezeli szkola wprowadzi mundurki to jezeli bogaci trzymaja sie ze soba i dyskryminuja biednych to "kawalek szmaty"( tak wyglada wiekszosc mundurkow) tego nie zmieni.

A tak w ogole to te bachory jak dla mnie to moga nawet wieszac sie na lampach w szkole i chodzic w samych stringach-im tylki pomarzna nie mi. Jak ich rodzice nie umieli wychowac to nie moj cyrk nie moje malpy.
Zgadzam się niemal w stu procentach. Nie wiem, czy w moich szkołach były i są punkty karne, mnie to nie dotyczyło, aczkolwiek brat coś takiego przerabiał, ale nie wydaje mi się, że wprowadzenie aż takiego rygoru było dobrym rozwiązaniem, przeciwnie. Młodzież gatunek butny, poza tym paradoksalnie nieufanie na wyrost nie przysparza dobrych relacji. Myślę, że kompromis byłby najlepszy -> telefony i MP3 tak, ale nie na lekcji, lekki makijaż, ewentualnie zamaskowane co bardziej nieestetycznych wykwitów, ale nie makijaż a la Doda, nie przepaski na biodra w charakterze spódnic. Długie spodnie dla chłopców w upały to już po prostu paranoja
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:01   #682
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dokładnie Ale całe szczęście Barbie są niezależne, wiec przeniosły się na niezależne nowe forum Reczywiscie nie dla Nas zakazy hehe
Nie Wy pierwsze i nie ostatnie nie potraficie się odnaleźć w większej grupie jakim jest to forum np. i co za tym idzie musicie iść na swoje. To jest jednak sztuka, by w 6 milionach (przepraszam, juz w 11 ) innych zwykłych postów swoimi wyroznić się na tyle, by potem móc (musieć) się żalić, jak to tu jest źle. A inni tu są po kilka lat i zbytnio nie narzekają, jak to się pogwałca ich wyjątkowość.
Pozdrawiam.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:06
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:07   #683
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie Wy pierwsze i nie ostatnie nie potraficie się odnaleźć w większej grupie jakim jest to forum np. i co za tym idzie musicie iść na swoje. To jest jednak sztuka, by w 6 milionach (przepraszam, juz w 11 ) innych zwykłych postów swoimi wyroznić się na tyle, by potem móc (musieć) się żalić, jak to tu jest źle. A inni tu są po kilka lat i zbytnio nie narzekają, jak to się pogwałca ich wyjątkowość.
Pozdrawiam.
Żałosne to co piszesz Gdybym sie nie umiała odnaleźć nie napisałabym ponad 5 000 postów na setkach forum Po prostu nie kazdy lubi dawać bić sie po dupie i podlizywać moderatorom Niektórzy mają WŁASNE zdanie niezależne od opinii ogółu (dlatego jest własne, a nie czyjeś )

Mozesz zgłosić ZP Niech żyje konfidencja moherów
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:09   #684
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

mozna sobie i posty nabijac w watkach smiesznych, grach, dowcipach i tego tupu, niekoniecznie biorac udzial w dyskusjach merytorycznych

nie sadze zeby hultajowa zglosila zp bo prawdopodobnie jej to lotto, czy wy tu jestescie czy nie
a moze hultaj ty marzysz skrycie o silikonie??
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:10   #685
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

No widzisz. Jestem tu mniej więcej tyle czasu co Ty i raczej nie musiałam nikomu odpowiadać w tego typu tonie. A moja natura małego prowokatora lubi takie wpisy jak Twoje, więc może warto podpowiedzieć, że szkoda by było, abyś dorwała bana, sprawieniem mi malej, bardzo płytkiej i tak krótkotrwalej, że właściwie nieodczuwalnej, przyjemności ;-).
Pozdrawiam bardzo ciepło.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:12   #686
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
mozna sobie i posty nabijac w watkach smiesznych, grach, dowcipach i tego tupu, niekoniecznie biorac udzial w dyskusjach merytorycznych

nie sadze zeby hultajowa zglosila zp bo prawdopodobnie jej to lotto, czy wy tu jestescie czy nie
a moze hultaj ty marzysz skrycie o silikonie??
Merytoryczne czyli obrażające innych? Poczytaj sobie ten watek i dziesiątki innych to może sama stwierdzisz kto tu zamiast argumentów używa chamstwa
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:13   #687
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Ja tam nie przepadam, gdy Wizażanki aż ''muszą'' ''odchodzić''. Uważam zazwyczaj, że szkoda, że tak się dzieje. A na silikony ochoty nie mam. Aczkolwiek, jak ładne, wszystko dla ludzi. Moim zdaniem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:14   #688
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Merytoryczne czyli obrażające innych? Poczytaj sobie ten watek i dziesiątki innych to może sama stwierdzisz kto tu zamiast argumentów używa chamstwa
przyatakowals hultaja, ona cie takim chamstwem uraczyla?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:14   #689
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Merytoryczne czyli obrażające innych? Poczytaj sobie ten watek i dziesiątki innych to może sama stwierdzisz kto tu zamiast argumentów używa chamstwa
Przesadzasz i już.

Dajmy sobie spokój, Dziewczynki. Juz po kłotni. Ominęła mnie (), nie ma co dalej odgrzewać nam na siłę.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:16
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:15   #690
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No widzisz. Jestem tu mniej więcej tyle czasu co Ty i raczej nie musiałam nikomu odpowiadać w tego typu tonie. A moja natura małego prowokatora lubi takie wpisy jak Twoje, więc może warto podpowiedzieć, że szkoda by było, abyś dorwała bana, sprawieniem mi malej, bardzo płytkiej i tak krótkotrwalej, że właściwie nieodczuwalnej, przyjemności ;-).
Pozdrawiam bardzo ciepło.
Ja jestem naprawdę szczesliwa (taki OT), wiec nie muszę sobie dogadzać na forum A poza wizażem sa całe szczeście też niezależne fora
Co do tematu wątku - co myślałam - to napisałam, Jezeli nikomu to nie otworzyło oczu chocby minimalnie - trudno, szkoda dzieci...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.