Walka z Tłuszczem II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 10:34   #721
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Znalazłam wątek na 2 stronie... mam nadzieję, że nie będę tu sama pisać.. choć pisać napewno będę, bo się zawzięłam by wrócić do formy

Dziś mija 4 tygodnie odkąd dietuje - efekty słabe, bo nic nie ćwiczyłam
Jejku aż trudno mi uwierzyć, że tak się zapuściłam Wrzucam wymiary, bo wiem że teraz już nie będę mogła się wycofać i zrezygnować... tym bardziej jak to Suz i Inch przeczytają

waga: 55kg (-3,5kg)
talia: 66 cm (-4cm)
pas: 73 (-5cm)
biodra: 91cm (-2 cm)
pupa: 93/94cm (-3,5cm)
udo: 55cm (-3cm) w najszerszym miejscu

Dziś zamierzam wprowadzić aeroby i siłowe.. a właśnie znacie jakieś fajne ćwiczenia na nogi(uda) i pupe, które będą łagodne dla kolan? Proszę się podzielić

Pallitqa jak tam dietka?
Orenda - jakie aeroby/jak często? Ja też zawsze wolałam siłowe...
Mako co u Ciebie?

Dla tych co są na redukcji (ja i Mako tylko?) Może by tak wprowadzić cotygodniowe mierzenie i ważenie jak kiedyś?

No dziewczyny odzywać mi się tu

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-03-29 o 10:35
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:39   #722
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

oredna gratuluję
inch z tłuszczem to chyba będziemy walczyły zawsze hehe I ja też chcę zobaczyć nową fryzurkę
Palliciu wrzuć tu te ćwiczenia od suz bo ja już pewnie ich nie mam, bo kompa zmieniłam od czasu kiedyś byłyśmy tu codziennie
kalija jestem jak najbardziej za. To Ty już wrzuciłaś wymiary i wagę, kolej na nas. Może jutro P.S. co Ty chcesz od swoich wymiarów?? Przypomnij mi ile masz wzrostu

A u mnie po staremu Mam zapał do ćwiczeń przez kilka dni, później opuszczam i za kilka dni znów na kilka dni ehh, ta moja silna słaba wola. Dzis zjadłam cały rządek Milki z orzechami, ale jakies skurcze mnie łapały w nogach to sie usprawiedliwiłam hehe. Juz zaliczyłam dziś 15 minut hh i jeszcze zostało a6w Robiy razem z kolezanka z pracy i wzajemnie sie nakręcamy

Dopra, zobacze jescze co u PM2011 i uciekam pocwiczyc i spać.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:16   #723
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Mako wydaje mi się, że ten wątek długo się nie utrzyma jednak...
szkoda, bo mam do niego sentyment... no zobaczymy. Co do czekolady
A co do wzrostu, to ja jestem mała-mam 160cm.

Aeroby i słowe dziś były-jak sobie obiecałam

Może ktoś jeszcze się przyłączy??
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 05:14   #724
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Hej!!!

Kalija, to ja mistrzyni pesymizmu, nie czuję, aby wątek miał przepaść w odchlaniach wizażu

Wiecie co? Od piątku drga mi prawa powieka, i nie pomagają leki. Najchętniej przespypiałabym całe dnie. Odstawiłam całkowicie kawę, nie wiem co mogę jeszcze zrobić ??

Lecę na dyżur, trzymajcie kciuki za względny spokój

miłego dnia!
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 07:09   #725
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

kalija nie mów tak, mam nadzieję, że jednam uda nam się 3mać w wątku
suz jak dla mnie to brak magnezu - tak jak moje skurcze. A bierzesz magnez?? Może czekolada Cie poratuje hihi

Dobra uciekam pracowac, bo mnie zwolnią
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:21   #726
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Wiecie co? Od piątku drga mi prawa powieka, i nie pomagają leki. Najchętniej przespypiałabym całe dnie. Odstawiłam całkowicie kawę, nie wiem co mogę jeszcze zrobić ??
Jakie bierzesz leki i na co? Mi też to wygląda na brak magnezu.. bynajmniej ja tak mam. Magnez oprócz suplementów znajdziesz w pełnoziarnistych produktach zbozowych, suszonych figach, orzechach, nasionach roslin strączkowych, warzywach zielonolistnych, w gorzkim kakao

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
kalija nie mów tak, mam nadzieję, że jednam uda nam się 3mać w wątku
No zobaczymy Miałaś wrzucić wymiary

Kiedyś dużo nas tu było.. może da się jeszcze kogoś zwerbować?

U mnie super - mam zakwasy i dobrze mi z tym, szkoda tylko że przez kolano nie moge ćwiczyć przysiadków/wykroków ze sztangą...bez sztangi z resztą też.. a za tym chyba najbardziej tęsknie. Umówiłam się już do lekarza

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-03-30 o 09:26
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:34   #727
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Walka z Tłuszczem II

A witam

Przez weekend cały czas byłam w pracy więc się nie odzywałam, wybaczcie. Ale to tak fajnie jest "zobaczyć" stare twarze! Hmm, zdjęć nie zamieszczę, nie gniewajcie się, ale jak najbardziejh mogę wysłać prywatnie- jak tylko zrobię! () Odkąd byłam u fryzjera, nawet nie miałam czasu nic sobie pstryknąć.
Hmm, jeśli chodzi o mnie, dziś po raz pierwszy od trzech miesięcy się zważyłam- jak to jest możliwe że ubrania na mnie wiszą a waga ani drgnie? Muszę poczekać jeszcze na tajemniczą przesyłkę i może również znowu zacznę się odchudzać razem z Wami...Ale muszę przemyśleć ten temat

Kalija, nie bój żaby o wątek,zazdroszczę Ci orbitreka, pamiętam że lubiałam sobie na nim jeździć na rozgrzewce na siłowni!

A drgania powieki- niewyspanie, magnez, potas, elektrolity, stres...? Chyba ktoś tu jest zbyt dużym pracusiem


PS. Kalija znowu ma zdjęcie Britney w avatarze Musisz ją lubić

Edytowane przez inch
Czas edycji: 2010-03-30 o 12:35
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 13:45   #728
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Hmm, jeśli chodzi o mnie, dziś po raz pierwszy od trzech miesięcy się zważyłam- jak to jest możliwe że ubrania na mnie wiszą a waga ani drgnie? Muszę poczekać jeszcze na tajemniczą przesyłkę i może również znowu zacznę się odchudzać razem z Wami...Ale muszę przemyśleć ten temat

Kalija, nie bój żaby o wątek,zazdroszczę Ci orbitreka, pamiętam że lubiałam sobie na nim jeździć na rozgrzewce na siłowni!


PS. Kalija znowu ma zdjęcie Britney w avatarze Musisz ją lubić
Ubrania wiszą a waga ta sama? Mięśnie są przecież cięższe od tłuszczu.. pewnie masz mały BF z czego chcesz się zatem odchudzać ale zaglądaj tu, z Wami szybciej wrócę do formy a co do avka to naprawdę jest Britney?? w życiu bym nie poznała poza tym, żadne "znowu", bo wcześniej miałam avatar z super brzuszkiem ale po czystkach na kompie chyba już go nie mam, bynajmniej nie moge znaleźć...

ps. co to za tajemnicza przesyłka??

edit:
Co do orbitka - właśnie idę ćwiczyć...
Dorzuciłabym jeszcze bieganie, ale nie wiem co z tym głupim kolanem :/

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-03-30 o 13:51 Powód: dopisek
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:40   #729
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z Tłuszczem II

hej Ja sobie hulam codziennie i robie te cwiczenia suz

mako prosze

1/ rozgrzewka --> to kwestia indywidualna, ja skacze na skakance, pozniej robie sklony, skrety tulowia itp.

2/ lezysz na plecach, nogi zgiete i podciagniete do ciala, rece za glowa- na karku. robisz ruch w gore, ale NIE ODRYWASZ CZESCI LEDZWIOWEJ! ciagniesz w gore brode, spinasz brzuch i powracasz do pozycji lezacej


3/ ta sama pozycja, robisz dwa ruchy w gore, spinasz brzuch i opuszczasz,


4/ lezysz na plecach, prawe kolano zakladasz na lewe, prawa reka wyciagnieta w bok, prostopadle do ciala, lewa na karku, nie odrywajac czesci ledzwiowej lekko unosisz cialo, ciagnac brode w kierunku prawej nogi

5/ to samo cwiczenie ale na 2gą noge

6/ lezysz, kolana w powietrzu zgiete pod katem 90 stopni, rece trzymasz wyprostowane miedzy kolanami, robisz ruch w gore, z ta sama zasada jak wyzej- nie odrywasz czesci ledzwiowej

7/ lezysz, nogi wyprostowane w gorze, lekko unosisz biodra w gore



Suz
tez tak miałam niedawno z tą powieką i u mnie to dłuzej trwało!
Ale jak byłam u dermatologa w sprawie włosów bo mi wypadają To po wynikach badan okazało się ze mam niedobór żelaza... i wspomniałam o powiece to mówił własnie ze brak magnezu i żelaza są przyczyną tego.

Ja mam zakwasy ale na rece, bo niosłam ostatnio 20 kg cukru do piwnicy.. zapas jak przed jakims końcem świata.. no ale mamie sie zachciało
A boczki mnie bolą od hulania
Ale nie umiem jak zwykle utrzymać diety więc nie dietuje


inch ja tez chciałabym zobaczyć zdjęcia
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:05   #730
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

kalija nie zdąrzyłam sie rano pomierzyć, obiecuje że zrobię to jutro , bo wieczorem po dniu jedzenia nie chcę hehe.
inch ponawiam pytanie Kaliji co to za tajemnicza przesyłka??
palliciu jak to robisz, że od hulania masz zakwasy?? A mnie nic nie jest po hh AA dziękuję za ćwiczenia

Pokaże Wam, co Tż wybrał mi dzis z BP za punkty http://mmo.pl/pas-vibrotherm-belt-81381-p-1616.html ide "cwiczyc"

miłego wieczora
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:11   #731
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Witam po niezmiernie ciężkim dniu. W pracy zniosłam jajko, a nawet dwa. Nie przypuszczałam, że jestem w stanie zrobić na raz aż tyle czynności Zasnęłam w autobusie, przejechałam przystanek, później wymarzłam w kościele, a na koniec objadłam się ciastkami u babci - ale to jest do wybaczenia, bo babci się nigdy nie odmawia

Co do mojej powieki to biorę filomag b6 - a przynajmniej brałam bo nic nie pomagał, teraz biorę zwykły magnez w tabletce musujące. Czekolady nie przełknę, jest mi po niej niedobrze i mdło (??), orzeszki jak najbardziej są bliskie mojemu sercu

Inch, Tomek miał Ci dziś wysłać tajemniczą przesyłkę, ale zapomniałam przekazać mu adresu a nie miałam czasu odebrać od niego telefonu. Więc wysyłka przedłuży się do jutra i pewnie dojdzie dopiero po świętach :/

Zapomniałam Wam powiedzieć, że w niedzielę, przeżyłam największe i najgorsze zakwasy w życiu. Nie mogłam wstać z łóżka - dosłownie. Tak się kończą głupie przechwałki pt. "ile jesteś w stanie nawięcej wypchnąć na suwnicy itp.?" Pocieszam się tym, że trenerka która mnie "podpuszczała" też leżała i kwiczała

O dietce dziś nie napiszę, bo była tragiczna

Jutro znowu dyżur, ale 17-to godzinny znowu będę zombiakiem

p.s. a powieka jak drgała tak drga
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 20:58   #732
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

suzana nie przemeczajsię tak. ja myślałam, że to ja nie mam czasu, ale widzę, że inni maja gorzej. 3maj sie kochana
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 08:31   #733
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Suzana, nie przejmuj się, ważne że Tomuś pamiętał, on nigdy mnie nie zawiódł Co do przesyłki to mają być to długo oczekiwane suplementy
A Kalija- tamto zdjęcie brzuszka to też było Britney

Ja gdybym chodziła na siłownię to też bym się pewnie z miejsca nie ruszała. Tzn. zakwasy również mam, po poniedziałku, ale po miliardach serii półprzysiadów i wypadów
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:48   #734
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z Tłuszczem II

hej!
własnie wstałam ale usprawiedliwiam się tym ze dlugo mogę lozka nie zobaczyc, więc mam wybaczone omlecik owsiany z dzemem zjedzony, pulpety z kury z ryzem i kalafiorem spakowane do pracy, a co z reszta posilkow to juz cos wymysle na miejscu

boli mnie psychicznie ze od soboty nie bylam na silowni, ale mam na głowie troche wazniejsze sprawy - nie prace - i musze sie nimi zająć
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:06   #735
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Inch yyy wiesz.. jeśli poznajesz Brit po samym brzuchu, to chyba już coś jest nie tak
Suzana co to za pulpety z kury? Wrzuć przepisik jak znajdziesz minutke.
Mako uważaj z tym pasem moja znajoma oparzyła sobie takim brzuch

Wiecie co byłam wczoraj u lekarza z moim kolanem (zdjęcie zrobiłam jakiś czas temu). Powiedział, że nie widzi, żeby coś się działo, zalecał się nie przemęczać co najwyżej spacerować normalnie jakbym była na emeryturze.... mamrotał też coś, że siłownia nie jest zbyt zdrowa a bieganie bardzo kontuzyjne. Na koniec dał mi karteczke z jakąś maścią. Za wizytę zapłaciłam 90 zł. To tyle wkurzyłam się i wieczorem poszłam na lekki jogging.. no bo przecież nic mi nie jest
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 21:34   #736
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Hej
Ja tylko na chwilke, bo dopiero wróciłam z kościoła (u nas dziś była droga krzyżowa).

kalija używam pasa na koszulkę i tylko 15 minut dziennie. A jak to się stało, że sobie brzuch oparzyła?

Miałam wrzucić swoje wymiary, więc uwaga
waga: 57,5
biust: 94
talia 74
biodra: 93
udo: 53
To by było na tyle. Za tydzień kolejne mierzenie
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 

Edytowane przez ma.ko
Czas edycji: 2010-04-01 o 07:38
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:17   #737
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Hej
kalija używam pasa na koszulkę i tylko 15 minut dziennie. A jak to się stało, że sobie brzuch oparzyła?

Za tydzień kolejne mierzenie
Nie wiem jak to było z tym oparzeniem, nie wdawałam się w szczegóły. Jak spotkam tą znajomą to się przy okazji zapytam
Ja staram się ważyć co tydzień w poniedziałek... co mnie ma uchronić przed weekendowymi grzeszkami. Obym te święta jakoś przeżyła, szykują się taaakie pyszności Przypomnij mi prosze swój wzrost, bo reszte mamy w miare podobne a talia Ci się z pasem czasem nie pomyliła? (talia jest tam, gdzie jesteśmy najwęższe tzw. wcięcie a pas to w okolicy pępka)

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-04-01 o 21:19
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 09:21   #738
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to było z tym oparzeniem, nie wdawałam się w szczegóły. Jak spotkam tą znajomą to się przy okazji zapytam
Ja staram się ważyć co tydzień w poniedziałek... co mnie ma uchronić przed weekendowymi grzeszkami. Obym te święta jakoś przeżyła, szykują się taaakie pyszności Przypomnij mi prosze swój wzrost, bo reszte mamy w miare podobne a talia Ci się z pasem czasem nie pomyliła? (talia jest tam, gdzie jesteśmy najwęższe tzw. wcięcie a pas to w okolicy pępka)
Wzrostu mam zaledwie 160 cm
Nie niestety talia nie pomyliła mi się z pasem. Zawsze miałam sporo w talii, choć wcięcie niby mam. Nie rozumiem tego jak znajdę chwilę czasu to mogę nawet zdjęcie wrzucić hehe.
Ja niestety nie dam rady mierzyć sie w poniedziałki, bo brak mi rano czasu, a w środy chodzę na później do pracy, więc daję radę
Ale głodna jestem, ide zjeść postny serek wiejski
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 10:01   #739
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z Tłuszczem II

hej!
Jak już o oparzenaich brzucha rozmawiacie, to powiem Wam, że w tym tygodniu oparzyłam sobie swój - żelazkiem ... nie pytajcie jak
Zależało mi dziś na tym by mieć zmianę poranno, to dowalili mi nockę, północkę - nawet nie wiem jak to określić. Zdążę polecieć na silkę, ale o zakupach i ogarnięciu mieszkania nie ma mowy. Będę musiala zrobić wszystko jutro i to jeszcze sama bo narzeczony ma dniówkę. Jeden plus jest taki, że mam wolne caaaaalutkie święta tfu tfu

Wczoraj zgrzeszyłam aż mi wstyd powiedzieć co zjadłam mam wyrzuty sumienia !

Zbieram się powolutku, spokojnego Wielkiego Piątku Wam życzę!
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 10:25   #740
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Witajcie w Wielki Piątek
Ja też mam spore wyrzuty sumienia, bo wczoraj wieczorem wyszłam z przyjaciółką na pizze (była pyszna), naszczescie dzis to wszystko spale w pracy, ale kac moralny i tak jest. Nadchodzi Wielkanoc i to trochę wstyd myśleć o takich błahych rzeczach jak dieta, ale jak znam swoje życie to u mnie w pracy nie będzie tak lekko (czytaj "wygląd jest najważniejszy").

Kalijka, dzięki za dowcip Ja to zdjęcie pamiętam gdyz parę lat temu pare osób miało wrzucone w avatar tą różową fotkę Britney w całości, stąd kojarzę Choć na początku byłam przekonana, że to Twój brzuch i bardzo Ci zazdrościłam Co do kolana to nie przejmuj sie, kazdy ortopeda u którego byłam powiedział mi to samo, a za wizyte płaciłam zawsze conajmniej 100 zl. Zakazał mi uprawiania maratonów, nie mogłam ćwiczyć jogi ani normalnie pracować. W końcu dałam sobie na wstrzymanie i...(aż wstyd że to piszę) przyzwyczaiłam się do bólu. Tak na marginesie, jesli pozwolicie, z perspektywy czasu przyznaje- inch wielki zapaleniec biegania uwaza że: tak, bieganie jest kontuzyjne i na dłuższą metę przyczynia się do pojawienia trwałego urazu. Ale nie o tym mowa, przeciez to walka z tłuszczem

Ma.ko ja widuje takie pasy czesto u siebie w klubie, zawsze sie zastanawialam- czy przynoszą jakieś efekty?

Pozdrawiam Was serdecznie


PS. Wlasnie pomalowalam sobie paznokcie na wściekłoróżowy kolor. Trochę żenujące, ale chciałam choć na paznokciach czuć wiosnę
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:22   #741
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
hej!
Zdążę polecieć na silkę, ale o zakupach i ogarnięciu mieszkania nie ma mowy.
Dobre


Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Kalijka, dzięki za dowcip Ja to zdjęcie pamiętam gdyz parę lat temu pare osób miało wrzucone w avatar tą różową fotkę Britney w całości, stąd kojarzę Choć na początku byłam przekonana, że to Twój brzuch i bardzo Ci zazdrościłam Co do kolana to nie przejmuj sie, kazdy ortopeda u którego byłam powiedział mi to samo, a za wizyte płaciłam zawsze conajmniej 100 zl. Zakazał mi uprawiania maratonów, nie mogłam ćwiczyć jogi ani normalnie pracować. W końcu dałam sobie na wstrzymanie i...(aż wstyd że to piszę) przyzwyczaiłam się do bólu. Tak na marginesie, jesli pozwolicie, z perspektywy czasu przyznaje- inch wielki zapaleniec biegania uwaza że: tak, bieganie jest kontuzyjne i na dłuższą metę przyczynia się do pojawienia trwałego urazu. Ale nie o tym mowa, przeciez to walka z tłuszczem
Co z tego, że walka z tłuszczem, grube to my przecież nie jesteśmy a siedze w tym wątku nie ze względu na tytuł a Was i sentyment do niego Mniejsza z tym...
Wiesz zmartwiłaś mnie tym kolanem. Ja coś sobie uszkodziłam na siłce ćwicząc wykroki , przysiady ze sztangą (uwielbiałam je)- od tamtego czasu mam problemy. Teraz chciałam wrócić do ćwiczeń na nogi (które są u mnie problematyczne) mam nadzieje, że krzywdy sobie nie zrobie no ale skoro (zdaniem lekarzy) jest wszystko ok i u mnie i u Ciebie to super

U mnie dietka super, ciągle chodze z zakwasami, ale to też jest super i wogóle wszystko jest super na święta napewno powolę sobie na jakieś odstępstwa.. nie zrobie przeciez przykrości mamie czy przyszłej teściowej nie jedząc świątecznego mazurka czy baby

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-04-02 o 13:26
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:26   #742
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z Tłuszczem II

hej!
Cały dzień spędzony w kuchni, aż mnie zemdliło od próbowania tego co gotowałam i smażyłam, nić już dziś nie przełkne. Po wczorajszej siłowni ledwo chodzę - ostatnie treningi mam bardzo udane i ciężkie. Przede mną dwa dni totalnej laby, chociaż kto wie co mi przyjdzie do głowy!

Wesołego Alleluja!
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 06:31   #743
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Dzień dobry, jak Wam Święta mijają?? U mnie wczoraj było pięknie, bo dwóch śniadaniach (u mnie i u Tż) poszliśmy na soacer, a później zasnęliśmy na pól dnia
Dzisiaj mam prawdziwwgo dyngusa, oiod rana leje więc nici ze spaceru. Brat zaprosił nas dziś na obiad, ciekawe co będzie

kalijagłupio mi sie przyznać, ale ostatnio nie jestem na żadnej diecie, ale chyba czas najwyższy znów wziąć sie za nią ostro, tylko nie wiem za jaką, pomożecie?? Bardzo mnie motywuje to nasze mierzenie/ważenie co tygodniowe

inch co do efektów, to powiem jak dłużej postosuję ten pas. Póki co robiłam 20 dni a6w, ale w świeta odpuściłam i zacznę niedługo od początku a pasa używałam kilka dni. Niby boczki mi odrobinę spadły (widziałam wczoraj po sukience), ale a jakiego powodu, cięzko stwierdzić

suzana motywujesz mnie kochana do ćwiczeń

Dziewczyny wszystkiego dobrego , ucieka trochę poleniuchować
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 08:58   #744
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Hej!

Makuś w wolny dzień wstajesz razem z kurami? Podziwiam Nie martw się o dietę, wiesz że możesz liczyć na nasze srogie spojrzenie i ewentualne lekkie przymrużenie oka Po świętach wszystkie się ogarniemy. Kto jak nie my?

Wczorajszy dzień spędziliśmy u rodziców, wieczór z bratem narzeczonego, a dziś mamy mieć gości. W domu pachnie niemiłosiernie, aż mnie skręca w żołądku. Będę jeść bez wyrzutów, Wielkanoc jest raz w roku, a jutro powrót do rzeczywistości i to jeszcze okrutnej bo mam 17to godzinny dyżur poświąteczny i na pewno będzie zaskakujący i ciekawy - nie uwierzyłybyście do czego ludzie są zdolni i jakie dziwne pomysły potrafia przyjść im do głowy pod wpływem światecznego alkoholu ...

W tym tygodniu jedziemy oglądać sale, chyba nie za wczesnie? Siostra mi truje, że za bardzo zwlekamy - zostało 1,5 roku - i możemy się rozczarować (pracowała w tej branży i twierdzi, że terminy czerwcowe idą jak świeże bułeczki) Później Wam pokazę jakie miejsca wpadły mi w oko Tomek daje mi wolną rękę w tej kwestii.

Ogarnęło mnie dziwne uczucie deja vu Dobrze mi tu z Wami !! Musimy ściągnąć tu Natalkę, nie widziałam jej ponad rok, jak nie dłużej, ciekawe co u niej.

Życzę Wam pięknych chwil dzisiaj!
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2010-04-05 o 09:00
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 10:55   #745
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Hej)

Ja tez pojadłam w święta i troche sie napracowałam przygotowując to żarcie Ale swieta swieta i już prawie po świętach

U mnie na szczescie jeszcze nei pada swieci słoneczko i jest 17 stopni
Byłam w kosciele, to ksiądz nie żałował wody i ładnie wszystkich zlał

mako tez jestem taka malutka jak Ty

Suz to gdzie Ty pracujesz
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 18:56   #746
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Heej
suzanko jakos tak wstałam hehe. Współczuje jutrzejszego dnia Ja tez sie nie ograniczałam w jedzeniu w te Święta, choć wcale nie jadłam dużo. Ja mogę jeść często, ale w małych ilościach A teraz wcinam wafla .
Kochana, my salę mamy zaklepaną chyba od czerwca zeszłego roku. Naszło nas i pojechaliśmy tak z marszu i wstepnie zaklepaliśmy termin. Kobitka miała do nas dzwonnić na początku 2010r, ale że jesczze nie dzwoniła, może nawet w tym tygodniu się tam wybierzemy podpisać umowę, coby później nie podskoczyła za bardzo z ceną.
P.S. Dlaczego nie ma Cię na wątku PM2011 hihi

Palliciu bo małe jest piękne hehe.

A dziś byliśmy z Grześkiem i moimi rodzicami u mojego brata i jego dziewczyny. Przygotowali pyszny obiad i masę innych rzeczy, więc teraz siedzę i popijam miętę heh/
Ciekawe jak wyjdzie cośrodowe mierzenie, aż się boję hehe.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

suzana fakt , ciekawe co u Nati. Trzeba by ją jakoś odszukać
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:20   #747
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cześć dziewczyny. Melduje, że ja też przeżyłam święta Byśliśmy z narzeczonym u moich rodziców i u jego, no i u mojej chrześnicy na urodzinach więc przy pustym talerzyku również nie siedziałam... Dobra wiadomość jest taka, że koło mnie otworzyli nową siłkę i idę ją dziś obczaić (z poprzedniej zrezygnowałam, bo sprzęt był trochę nie halo tym bardziej w relacji do ceny karnetu)

Co do ślubu, my nie mamy ustalonej daty.. nawet o tym nie myślałam, ale w święta usłyszałam od przyszłych teściów, że skoro czekali 6 lat na zaręczyny to kolejne pewnie 6 poczekają na ślub i pewnie tak będzie

Mako.. może w tym tygodniu sobie odpuśimy mierzenie? Po co się dołować Ja nie jestem na jakiejś specjalnej diecie, raczej MŻ i WR z zachowaniem zasad jeśli chodzi o posiłki okołotreningowe i białkową kolacje. Chociaż TŻ chce przejść na Dukana i prosi mnie żebym mu dotrzymała towarzystwa... hmm sama nie wiem

Suzana też ostatnio złapałam się na tym, że mi tu dobrze z Wami

Też się zastanawiam co u Nati, do Akane nawet napisałam priva, ale chyba nie zagląda na forum.

Miłego dzionka dziewczyny paaaaa

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-04-06 o 11:25
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:03   #748
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: Walka z Tłuszczem II

witam. mozna sie przylaczyc do tematu?
zamierzam sie do konca czerwca pozbyc tluszczu z calych nog, brzucha i boczkow oraz usunac cellulit z calych nog i pupy. jak myslicie, uda sie? :P
juz nawet rozplanowalam sobie to wszystko nie zamierzam stoosowac diety, a jedynie ograniczyc slodycze. cwiczenia i banki chinskie to moje sposoby na walke z tluszczem ;p a do konca czerwca tylko niecale 80 dni sprobujemy, zobaczymy czy sie uda ;D
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:20   #749
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Hejka
Ale jestem zmeczona, właśnie postepperowałam 10 minut i leje sie ze mnie. Jednak mam 0 kondycji ehh. Trzeba nad sobą popracować.

kalijko masz rację, nie warto sie dołować po świętach, może i cm nie będzie więcej, ale waga na pewno poszła mi w górę, tym bardziej, że znów mam problem z odwiedzaniem toalety ehh.
AA, jak było na nowej siłowni??
Qrcze, niedawno (tzn miesią temu chyba)zderzyłam się z komodą i miałamopuchnietą o obolałą kostke, ale po nocy przeszło. Pobolało jecsze ze 2 dni i było ok. A teraz zauważyłam, że jak pochodze kilka minut na stepperze, to na 2-3 minutki muszę zrobić przerwe bo nieiłosiernie mnie ta kostka boli. Po chwuili odpoczynku przechodzi. Dziwne, bo jak spaceruje to nie boli :/
A propo Akane muszę się do niej odezwać na gg. A ciekawe co u Sandry Bullock i innych dziewczyn.

bliliputka ABC wszzystko jest możłiwe, prawd dziewczyby?? Skoro udaje sie nam powoli odpudować Wątek, to na pewno uda się nam znów w walce z tłuszczem

DObra, ide jecsze do PMek i uciekam spać.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:28   #750
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
witam. mozna sie przylaczyc do tematu?
zamierzam sie do konca czerwca pozbyc tluszczu z calych nog, brzucha i boczkow oraz usunac cellulit z calych nog i pupy. jak myslicie, uda sie? :P
juz nawet rozplanowalam sobie to wszystko nie zamierzam stoosowac diety, a jedynie ograniczyc slodycze. cwiczenia i banki chinskie to moje sposoby na walke z tluszczem ;p a do konca czerwca tylko niecale 80 dni sprobujemy, zobaczymy czy sie uda ;D
A jak Ci banki chiskie maja pomoc w walce z tluszczem ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.