Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 15:10   #781
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jeżeli to była jednorazowa sprawa i już nie krwawisz, to nie ma żadnego powodu do obaw. Mnie kiedyś takie coś też spotkało, wyleciał ze mnie skrzep krwi, ale obyło się bez strachu.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 15:40   #782
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Połączenie 2 rodzajów tabletek anty w jednym cyklu

Cytat:
Napisane przez annanowal Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Musiałam wziąć te 3 daylette, bo byłam za granicą i nie miałam dostępu do ginekologa, a zostało mi jedno opakowanie tych tabletek. A nie chciałam być przez cały miesiąc niezabezpieczona.

A czy mogłabym po 15 tabletkach daylette nie robić przerwy na okres. tylko od razu wziąć lesine?
Tak. Lesine musisz wziąć najpóźniej pierwszego dnia krwawienia z odstawienia albo w ogóle nie robiąc przerwy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 15:40   #783
loneliness_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziś pierwszy dzień przerwy. Ja nie wiem co mnie napadło w tym miesiącu. mam normalnie wszystkie objawy u siebie jakbym była w trzecim miesiącu albo dalej... sama się ich doszukuje. poczytałam na forach i jakie tam można cuuda znaleźć.
Oby w tym miesiącu ciotka z wojska przyjechała na czas bo zacznę chodzić po ścianach.
taka fajna pogoda a mi się chcę tylko spać i pierwsza myśl senność może to ciąża.
Sama nie mogę ze sobą wytrzymać. A już byłam taka spokojna w tej kwestii.
A Wy w który dzień przerwy dostajecie krwawienia? macie jakieś charakterystyczne objawy tzn. pewniaki że bd ok ?
loneliness_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 15:51   #784
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Wczoraj taka mądra, a dzisiaj to już co?!
Ja kilka godzin przed krwawieniem chodzę taka napompowana tam na dole, czuje jakby mnie tam coś rozpychało (brawo za moje porównania )).
Ja drugi dzień umieram w łóżku przez tą chorobę, w nocy mimo wzięcia silnych leków- temperatura ponad 38 stopni, nieciekawie. Teraz jest w miarę ok, ale wieczorem pewnie temperatura się podniesie.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 15:55   #785
loneliness_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Bidulko Wczoraj taka mądra ale wiesz pierwszy raz miałam przeczucie że coś bd nie tak do tego kłucie w jajniku zaraz po hmm 6 czy 7 razie
Grzej się bo to najlepsze na choróbska i spanie duuuużo spania.
Dobrze że trzymasz obiektywizm i każdego dnia ściągasz mnie na ziemię z chorych ciążowych obłoków :P a tak btw. ile czasu bierzesz tabletki i jakie jeśli można wiedzieć ?
loneliness_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 16:09   #786
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ojj śpię, a przynajmniej próbuję, bo usypiam co chwilę na jakąś godzinę, półtorej i budzę się z zapchanym nosem i nie mogę oddychać. Dobrze, że dzisiaj zostałam w domu, bo miałam chory zamiar pójścia do szkoły (nie pytajcie dlaczego, bo sama nie wiem, PO PROSTU ).
A ty się nie przejmuj! Jajniki mają prawo boleć nawet jak bierzesz tabletki. Mnie często kłują i nigdy nie pomyślałam, że to od ciąży z zaskoczenia. Poza tym- może to od jelit? Nigdy nie wiadomo.
Tabletki biorę już dwa lata- najpierw brałam Diane przez 9 miesięcy, w ostatnich miesiącach strasznie się po nich czułam, wię przerzuciłam się na Yasminelle i jestem z nich zadowolona do tej pory.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 16:22   #787
loneliness_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czytałam ostatnio dość ciekawy artykuł skąd mogą brać się schizy ( albo wypowiedź na jakimś forum nie pamiętam dokładnie :P )
Być może powodem "schiz" jest pewien model wpajany przez społeczeństwo od najmłodszych lat. Oczywiście wiem że sama też jestem sobie winna bo się nakręcam, bo szukam dziury w całym, bo po tysiąc razy analizuje czy jedna tabletka rutinoscorbinu nie mogła czegoś zdziałać, ale z drugiej strony to model tego że najpierw ślub później dzieci przytłacza. Podobnie jak brak pewności czy bd za co dziecko utrzymać bo w miłość ciężko bd je ubrać, jak również opinie innych. Gdyby przekonywać że każdy seks może zakończyć się ciążą bo taka jest brutalna prawda, ale ciąża wcale nie oznacza tragedii to może byłoby lepiej. Chociaż w sumie 13latki to wtedy już całkiem szły by na całość a w wieku 16 lat miały przetestowaną cała kamasutrę...
loneliness_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 16:43   #788
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Według mnie dużą rolę odgrywa też to, jaki stosunek do przypuszczalnej ciąży ma nasz partner. Wiadomo, że dziewczyna będzie bardziej się martwić, jeżeli facet mówi kategoryczne NIE dziecku, przy czym... sam jest jeszcze mentalnie dzieckiem.
Mi mój Tż bardzo pomógł, mówiąc, że jeżeli stałoby się coś złego (o ile ciążę można rozpatrywać w takich kategoriach), to zrobi wszystko, by i mi, i dziecku zapewnić pomoc i szczęście. Nigdy przed tym nie uciekał i otwarcie mówi że wie, na co się pisze współżyjąc ze mną. Pokazuje tym tylko że jest odpowiedzialnym człowiekiem, a ja czuję się przy nim bezpiecznie i wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji.
Poza tym- schizy nie robią się z niczego. To, co nowe- przeraża nas i tak też jest z tabletkami. Dziewczyny, które pigułki biorą od dłuższego czasu nawet nie wiedzą co to znaczy to słowo. A przynajmniej ja nie wiem. I rozumiem, że pierwsze miesiące z hormonami są ciężkie, ale nie można zwariować i doszukiwać się wszystkiego na siłę, bo grozi to jakąś nerwicą. Trzeba myśleć trzeźwo. Ja miałam taką zasadę na początku brania- tabletki biorę regularnie + na forum do tej pory nie spotkałam się z niespodziewaną ciążą + nie będę wyjątkiem od tej reguły= dziecka nie będzie, kosmitką nie jestem.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:56   #789
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Jeżeli to była jednorazowa sprawa i już nie krwawisz, to nie ma żadnego powodu do obaw. Mnie kiedyś takie coś też spotkało, wyleciał ze mnie skrzep krwi, ale obyło się bez strachu.
Dzisiaj przy prysznicu sprawdziłam głębiej to też trochę krwi było, a tak to nic, cisza, ogólnie jest nisko. No mam nadzieję, że to nic takiego

Też mnie choróbsko złapało Gardło mnie boli jak cholera ... ale całe szczęście tylko gardło, żadnego kataru ani nic z tych rzeczy.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:34   #790
karo__
Raczkowanie
 
Avatar karo__
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, czy to normalne, że po pierwszym opakowaniu tabletek (pierwszym opakowaniu hormonów w ogóle, nigdy nic nie brałam) nie dostałam krwawienia z odstawienia? To już trzeci dzień, czytałam ulotkę i o skutkach ubocznych, ale nigdzie tego nie było... Współżyłam raz, po trzeciej tabletce, oczywiście wszystko brałam zgodnie z czasem, żadnej nie zapomniałam, pierwszą wzięłam w pierwszym dniu okresu. Nie miałam żadnych plamień ani skutków ubocznych, jedynie teraz brak krwawienia. To się zdarza? Niby mam jeszcze kilka dni do nowego opakowania, ale chciałabym wiedzieć jakie macie z tym doświadczenia?
__________________
less is more
karo__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:48   #791
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Rozumiem, że dla ciebie przerwa 7dniowa to 3 dni?
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 20:51   #792
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez karo__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to normalne, że po pierwszym opakowaniu tabletek (pierwszym opakowaniu hormonów w ogóle, nigdy nic nie brałam) nie dostałam krwawienia z odstawienia? To już trzeci dzień, czytałam ulotkę i o skutkach ubocznych, ale nigdzie tego nie było... Współżyłam raz, po trzeciej tabletce, oczywiście wszystko brałam zgodnie z czasem, żadnej nie zapomniałam, pierwszą wzięłam w pierwszym dniu okresu. Nie miałam żadnych plamień ani skutków ubocznych, jedynie teraz brak krwawienia. To się zdarza? Niby mam jeszcze kilka dni do nowego opakowania, ale chciałabym wiedzieć jakie macie z tym doświadczenia?
No to ulotka do łapki i czytamy:
Przez następnych 7 dni nie przyjmuje Pani tabletek i w czasie tej przerwy rozpoczyna się krwawienie z odstawienia.
Idziemy dalej:
Jeśli przyjmowała Pani wszystkie tabletki we właściwym czasie, nie miała Pani wymiotów i nie stosowała jednocześnie innych leków, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bardzo małe. Należy kontynuować przyjmowanie preparatu.
Jeśli krwawienia miesiączkowe nie wystąpiły w ciągu kolejnych dwóch miesięcy, istnieje prawdopodobieństwo ciąży.

Sprawa rozwiązana? Po pierwszym opakowaniu dostałam krwawienia 4dnia.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:56   #793
karo__
Raczkowanie
 
Avatar karo__
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Tak, jasne, wiem i czytałam chyba sto razy zanim wzięłam pierwszą tabletkę Chodzi o to, że nie spotkałam się żeby u kogoś skutkiem ubocznym był brak tego krwawienia... Dobra, będę czekać, w końcu mam jeszcze dużo czasu. Dzięki
__________________
less is more
karo__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:00   #794
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Skoro czytałaś ulotkę, to wyczytałabyś, że jednorazowy brak krwawienia może się zdarzyć i o niczym nie świadczy. Ale u ciebie to jest dopiero trzeci dzień przerwy i nie ma o czym gadać.
__________________


Edytowane przez jasne_jasne
Czas edycji: 2013-10-01 o 21:02
jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:19   #795
Mashroom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 59
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny - help!
Pominęłam tabletkę. Zazwyczaj biorę tabletki ok godz. 20.00, wczoraj zapomniałam. Dzisiaj się zorientowałam koło 21.00, wzięłam więc obie tabletki.
Dobrze?

Mam pytanie odnośnie zmiany pory brania tabletek. Czy jeśli od jutra chciałabym je brać np o 18.00 to po prostu zmieniam porę i juz? Wszytsko będzie ok?
Mashroom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:31   #796
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Znaczenie ma to, która to była tabletka
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:49   #797
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny muszę się upewnić

wczoraj powinnam rozpocząć nowe opakowanie tabletek (ale niestety nie miałam jak- to nieistotne i tak przez ost. kilkanaście dni nie było seksu ) - ale zaczęłam dopiero dzisiaj.
Wzięłam dwie tableteki na raz, czyli opakowanie skończę tak jak powinnam (w niedzielę; biorę madinette 21 tabl.)

Od kiedy będę w pełni zabezpieczona? Rozumiem że przez następne 7 dni dodatkowe zabezpieczenie mam stosować, ale później już ochrona będzie?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 23:22   #798
loneliness_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jasne_jasne
Chyba miałaś rację bo dziś pierwszy dzień przerwy a mnie już raz na jakiś czas pokłuwa brzuszek no i mam jazdy kulinarne, a to standardowy objaw przed krwawieniem u mnie
dziękuję Ci jeszcze raz teraz pozostaje mi cierpliwie czekać aż się zacznie :P
loneliness_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 06:02   #799
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Od kiedy będę w pełni zabezpieczona? Rozumiem że przez następne 7 dni dodatkowe zabezpieczenie mam stosować, ale później już ochrona będzie?
Tak.

Cytat:
Napisane przez loneliness_ Pokaż wiadomość
Jasne_jasne
Chyba miałaś rację bo dziś pierwszy dzień przerwy a mnie już raz na jakiś czas pokłuwa brzuszek no i mam jazdy kulinarne, a to standardowy objaw przed krwawieniem u mnie
dziękuję Ci jeszcze raz teraz pozostaje mi cierpliwie czekać aż się zacznie :P
Polecam się na przyszłość.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 14:00   #800
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Tak.


Polecam się na przyszłość.
dzięki
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:54   #801
Mashroom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 59
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Pominęłam dwunastą tabletkę drugiego oppakowania. Dziś już wzięłam regularnie. Czy moja ochrona jest zachowana?
Mashroom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:03   #802
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Tak.
Co do godziny brania- możesz spokojnie przesunąć ją sobie o te kilka godzin wcześniej.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:46   #803
Mashroom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 59
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

dzieki
Mashroom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:00   #804
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

biorę tabsy od poł roku i w tym miesiącu trochę boli mnie podbrzusze, minimalnie ale czasem je czuję i zastanawiam się od czego

czy to moze miec związek z tym że jestem teraz chora? i mam gorączkę?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:27   #805
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, a zmieniajac tabletki trzeba patrzec na ten hormon na literę E tak?
Etynyloestradiol - 0,03 mg/tabl - tyle ma Atywia i Asubtela. Asubtele wzielam po 7 dniowej przerwie to jestem zabezpieczona prawda?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:05   #806
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
biorę tabsy od poł roku i w tym miesiącu trochę boli mnie podbrzusze, minimalnie ale czasem je czuję i zastanawiam się od czego

czy to moze miec związek z tym że jestem teraz chora? i mam gorączkę?
Mnie też czasem boli, ale nie zwracam na to uwagi. Nie jest to nic niepokojącego.

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a zmieniajac tabletki trzeba patrzec na ten hormon na literę E tak?
Etynyloestradiol - 0,03 mg/tabl - tyle ma Atywia i Asubtela. Asubtele wzielam po 7 dniowej przerwie to jestem zabezpieczona prawda?
Dobrze zrobiłaś, jesteś zabezpieczona.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:16   #807
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Mnie też czasem boli, ale nie zwracam na to uwagi. Nie jest to nic niepokojącego.

dzięki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:05   #808
loneliness_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

to znów ja. u mnie dziś kończy się 3 dzień przerwy i cisza nawet mnie brzuch nie boli, nie mam syfów jak zwykle.Zaczynam się ostro niepokoić. Nie wiem co się dzieje?!
Zawsze przed krwawieniem macie te same objawy ???
Oszalaję zaraz jeśli jutro się nie zacznie. to już nie panika to najzwyklejszy strach
loneliness_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:12   #809
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez loneliness_ Pokaż wiadomość
to znów ja. u mnie dziś kończy się 3 dzień przerwy i cisza nawet mnie brzuch nie boli, nie mam syfów jak zwykle.Zaczynam się ostro niepokoić. Nie wiem co się dzieje?!
Zawsze przed krwawieniem macie te same objawy ???
Oszalaję zaraz jeśli jutro się nie zacznie. to już nie panika to najzwyklejszy strach
tez raz mnie brzuch nie bolal, ale potem krwawienie normalnie przyszło
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:14   #810
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

BRAK SŁÓW.
To jest dopiero 3 dzień przerwy. DOPIERO. A z tego co mi wiadomo, to ta przerwa ma dni siedem. Siedem pełnych dni. 168 godzin. Tydzień.
Bądź rozsądna i myśl. A jak myśleć nie potrafisz, to zrób test i ten twój wielki strach minie szybciej niż się zaczął.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.