kręcone a farbowanie, pasemka, balejaż, koloryzacja - zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-15, 19:35   #61
malkal4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 14
Dot.: Pasemka a loki...

Słuchajcie. Wczoraj fryzjerka powiedziała mojej córce, aby nie robiła pasemek na swoich kręconych włosach! Zdziwiła się, że ktoś odważył się zrobić jej pasemka. Podobno od nich włosy stają się przesuszone, łamliwe. I wcale nie chodziło tu o to, że miała córce te pasemka wykonać. Robiła jej fryzurkę na studniówkę! Sama nie wiem co o tym myśleć.
malkal4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:02   #62
kazimirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: Pasemka a loki...

Zdaję sobię sprawę z tego, że po każdym użyciu farby, czy to będzie kolorek na całe włosy, czy też tylko pasemka, włosy mogą się przesuszyć, łamać itd... to raczej normalnie, jednak odpowiednia pielęgnacja ich powinna doprowadzić je do prawidłowego stanu.

A co do tego, że włosy prostują się od używania farb to coś mi się w to wierzyć nie chce... po raz pierwszy czytam taka "bzdure" (?) a może jednak jest jeszcze kilka osób, które potwierdzą tą tezę, to wtedy porządnie wszystko przemyślę zanim odważę się na robienie pasemek,aby jednak nie stracić swoich uporczywych, ale jakże sexownych loczków
kazimirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:10   #63
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pasemka a loki...

Cytat:
Napisane przez malkal4
Słuchajcie. Wczoraj fryzjerka powiedziała mojej córce, aby nie robiła pasemek na swoich kręconych włosach! Zdziwiła się, że ktoś odważył się zrobić jej pasemka. Podobno od nich włosy stają się przesuszone, łamliwe. I wcale nie chodziło tu o to, że miała córce te pasemka wykonać. Robiła jej fryzurkę na studniówkę! Sama nie wiem co o tym myśleć.
bardzo logiczny ciag myslowy mi sie nasuwa: wlosy krecone sa suche, bardzo suche, rozjasnianie i farbowanie wysusza. Wniosek nasuwa sie sam.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:21   #64
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Pasemka a loki...

Cytat:
Napisane przez kazimirka
A co do tego, że włosy prostują się od używania farb to coś mi się w to wierzyć nie chce... po raz pierwszy czytam taka "bzdure" (?) a może jednak jest jeszcze kilka osób, które potwierdzą tą tezę, to wtedy porządnie wszystko przemyślę zanim odważę się na robienie pasemek,aby jednak nie stracić swoich uporczywych, ale jakże sexownych loczków
No niestety to częściowo prawda, tzn. na pewno się całkiem nie wyprostują, ale robią się czasem takie nijakie, ani proste, ani kręcone, skręt jest często wtedy inny, gorszy niestety
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:33   #65
Mikusia_1
Zadomowienie
 
Avatar Mikusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Pasemka a loki...

miss_hollanh- hmmm..pierwszy raz czegos takiego slysze ze po rozjasnianiu wlosow gdy się ma loczki "rozprostowuja sie" dla mnie to jest bardzo absurdalny wymysł" ..Szczerze mowiac jestem fryzjerka i robilam pasemeczki paru dziewczat ktore mialy swoje naturalne loczki...i "nigdy" sie nie starzylo zeby z ktorys dziewczat wlosy sie po tym rozprostowały ..no moze troszke Dziewczynom wyszly im szaleńcze piekne pasemka i na dodatek jak sie ma loczki to jeszcze bardziej sexi ..pomimo rozjasnianiu wlos minimalnie sie przesuszaja..aby nie byly suche i sie nie przesuszaly jedynie to dabac o wlosy...Najlepszym sposobem jest jedwab lub Brylantyna w wosku z joanny i wlosy staja sie lsniace piekne zadbane A .jesli tobie sie rozprostowały moze uzylas jakiejs odzywki na prostujace wlosy??

Kazimirka...poczekaj na inne opinie dziewczat...nie zamyslaj sie ..zmien cos w zyciu pieknego "Pasemka i loczki" =sexi i nie bedziesz zalowac

pozdrawiam
Mikusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:42   #66
kazimirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: Pasemka a loki...

Mikusia : dzięki wielkie za wsparcie mam zaufaną fryzjerkę do której po raz pierwszy poszlam majac nogi jak z waty, mialam długie włosy z niesfornymi lokami, bałam się tego, że jak je zetnę będę miała SZOPĘ. Chciałam zmienić coś w swoim wygladzie i całkowicie zauwafałam fryzjerce, efekt był powalający, wszystkim w koło się podobało... Jakiś czas temu jak byłam u niej w salonie z siostrą powiedziała, że widzi mnie w pasemkach dwukolorowych, chyba i tym razem zaryzykuję i całkowicie jej zaufam tylko narazie może z jednym kolorkiem? może wyczaruje coś na mojej głowie fajowego. A czy później często trzeba robić pasemka żeby odrostów tak bardzo nie było widać?
kazimirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:01   #67
Mikusia_1
Zadomowienie
 
Avatar Mikusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Pasemka a loki...

Cytat:
Napisane przez kazimirka
Mikusia : dzięki wielkie za wsparcie mam zaufaną fryzjerkę do której po raz pierwszy poszlam majac nogi jak z waty, mialam długie włosy z niesfornymi lokami, bałam się tego, że jak je zetnę będę miała SZOPĘ. Chciałam zmienić coś w swoim wygladzie i całkowicie zauwafałam fryzjerce, efekt był powalający, wszystkim w koło się podobało... Jakiś czas temu jak byłam u niej w salonie z siostrą powiedziała, że widzi mnie w pasemkach dwukolorowych, chyba i tym razem zaryzykuję i całkowicie jej zaufam tylko narazie może z jednym kolorkiem? może wyczaruje coś na mojej głowie fajowego. A czy później często trzeba robić pasemka żeby odrostów tak bardzo nie było widać?
Kazimirko tak jak z poczatku napisalam ze w 2 kolorach raczej nie. ..Jeden kolorek bedzie naprawde sliczny Fryzjerka wie a raczej stylistka powinna wiedziec co do kogo pasuje i jaką fryzurke nadac dopasowanego kształtu..i dobrac odpowiedni kolorek.do swojej kanacji... jesli masz zaufana fryzjerke i widzi w tobie cos co bedzie ci pasowało..wiec smialo zrób A co do odrostów..spokojnie mozesz zrobic co 2 miesiace (bo loczki nadaja efekt ze nadal masz dluzej pasemeczki a jesli sie ma proste wlosy nio moze mniej niz dwa miesiace.
Jak to zrobisz to sie pochwal
Mikusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 16:16   #68
Myshh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Exclamation włosy kręcone a farbowanie

Dzień Dobry
Mam pewien problem.

Moje włosy podatne są na skręcanie, więc przy użyciu odpowiednich środków pielęgnacyjnych loki, osiągam oczekiwany efekt.
Od pewnego czasu myślę o ich pofarbowaniu, jednak obawiam się, że po tym procesie włosy przestaną się kręcić. Czy jest to możliwe?

Załączam swoje zdjęcie, proszę o udzielenie informacji i z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ss.JPG (16,5 KB, 96 załadowań)
Myshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 16:19   #69
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: włosy kręcone a farbowanie

Wlosy mam rowiez ciemne krecone,farbuje je od 12 lat i nie przestaja sie krecic.Raz tylko przestaly-jak zrobilam sobie pasemka(rozjasnienie).Ale nie dam gwarancji,ze to nie przez niefachowy zabieg fryzjerski,moze samo rozjasnienie nie mialo nic do rzeczy.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:26   #70
yamahateam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Pasemka na kręconych włosach

ej ziomaki włosy krecone sa za***iaszczascie zakrecona fryzurką!!!xD A jeżeli dodacie do nich troche zycia(pasemka sa tego najlepszym odzwierciedleniem) to jest juz mistrzostwo i to wam gwarantuje >>!!!
yamahateam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:02   #71
VampirkowaPanna
Przyczajenie
 
Avatar VampirkowaPanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

eh...ja tez bym chciała kilka pasemek no ale kompletnie nie wiem czy mi w ogóle jakiś kolor pasuje.
O fryzurce tzw. emo mogę zapomnieć bo mam kręcone włosy i nie mam zamiaru ich co chwila prostować;/ Na razie pracuje nad ich polepszeniem bo są suche. Jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji loczków hmm?

A to zdjątko...liczę na porady
http://img217.imageshack.us/my.php?i...braz069vk6.jpg
Ps...troszke jest czarnego na zdjętku bo zamazywałam inną osobę
VampirkowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 11:33   #72
kathrin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15
GG do kathrin
Smile farbowanie a loczki

Witam od pewnego czasu marza mis ie loczki chce sobie przycienic wlosy i zrobic u takie delikatne loczi oczywiscie wszysto u fryzjera i stad moje pytanie czy mozna to wszytsko zrobic w jeden dzien?? dziekuje z gory za odpowiedz
kathrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:52   #73
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: farbowanie a loczki

myśle,że można
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:00   #74
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: farbowanie a loczki

Z mojego doświadczenia wynika że niebardzo można.

Tzn: zarówno zabieg kręcena włosów (czy to będzie trwała czy headlines) oraz farbowania (z anomiakiem lub bez) bardzo niszczą włosy. Zaleca się przerwę między zabiegami, żeby po prostu nie zdechły Ci włosy od nadmiaru bardzo silnej chemii na głowie. Żeby Ci po prostu się nie pokruszyły.

Nie słyszałam od żadnej z fryzjerek, że łącząc oba zabiegi kręcenia i farbowania za jednym razem np. kolor się nie przyjmnie albo loczki się rozkręca. Tu bardziej chodzi o to, by nie zrobić kuku włosom. Jak je zniszczysz, to będziesz mieć siano na głowie. Zero blasku, zero kręcenia.

W salonie, do którego sama chodzę na trwałą, mówią, że to co mają, to najnowsze i najdelikatniejsze produkty. Oni sami radzą przerwę 3 tygodni między zabiegami. Tak więc wierzę im, że mniej nie można.

Sama robię tak, że:
- chodzę na trwałą co 4 miesiące (cześciej nie powinno się - właśnie ze względu na zdrowie włosa)
- farbowanie włosów 4 tygodnie po zrobieniu trwałej.
- w trakcie tych 4 miesięcy tylko cięcie co pewien czas.

Powodzenia.

PS.
Zrób foto i pochwal się tutaj, jak już będziesz mieć nową fryzurkę
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki

Edytowane przez paipai
Czas edycji: 2008-02-24 o 18:04 Powód: modyfikacja tekstu
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:32   #75
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: farbowanie a loczki

ja zawsze na wiosne robie trwala, a po miesiacu, do dwoch, maluje na czarno
od razu bym sie nie odwazyla wszystkiego na raz zrobic... ojj nie
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 19:37   #76
kathrin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15
GG do kathrin
Dot.: farbowanie a loczki

oj dziekuje wam dziewczynki bardzo za odpowiedz wiec farbowanie narazie sobie chyba podaruje bo wazniejsza fryzrua hihi wiosna idzie a moje wlosy katastrofa mam prsote i postanowilam zmienic sie troszke ztej okazji i zaszalec mam nadzieje ze nei bede zalowala pochwale sie na pewno. Jeszcze raz dziekuje
kathrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:17   #77
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: farbowanie a loczki

a słyszałyście, że farbowanie włosów kręconych niszczy loki? ja sama mam kręcone i fryzjerka odradzała mi całkowite farbowanie, ewentualnie delikatne pasemka. z czego to właściwie wynika? za duże obciążenie włosów?
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 09:21   #78
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: farbowanie a loczki

Ja się pytałam fryzjerki o to, ale mówiła, że nie słyszała o negatywnym wpływie farbowania na włosy kręcone.
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 10:38   #79
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: farbowanie a loczki

Cytat:
Napisane przez paipai Pokaż wiadomość
Ja się pytałam fryzjerki o to, ale mówiła, że nie słyszała o negatywnym wpływie farbowania na włosy kręcone.
cóż, pewnie co "ekspert", to opinia.
jeśli jednak któraś z Was spotkałaby się z teorią mojej fryzjerki, to proszę dać znać
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 21:56   #80
88karola88
Przyczajenie
 
Avatar 88karola88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Pasemka na kręconych włosach

hej laseczki!! ja tez mam naturalnie krecone wlosy , jak narazie nie narzekam z ich ukladaniem bo ukladaja sie jak chca a przeciez O TO W TYM WSZYSTKIM CHODZI tylko teraz tak moja kolezanka (przyszla fryzjerka) namawia mnie na pasemka, zeby troszke rozjasnic buzie tylko wlansie obawiam sie tego co wczesniej dziewczyny pisaly ze po pasemach wlosy sie nie kreca i pusza sie ...
i nie wiem wlasnie czy zdecydawac sie na te pasemka czy nie ...?
jestem w kropce ...
teraz mam loczki jak sprezyny a nie chce miec "szopy"
88karola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:14   #81
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Kręcone włosy a farbowanie

Czy farbowanie włosów może wpłynąć na to, że mniej się kręcą?
farbuję włosy od 2ch lat, nie są to jakieś drastyczne zmiany, raczej pogłębienie mojego koloru włosów. Zauważyłam ze z każdym farbowaniem włosy mniej się kręcą kiedyś miałam ładne loczki a teraz... faluja lekko i wygladaja jak lekka trwała co ani trochę mi sie nie podoba
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:32   #82
kocieee
Raczkowanie
 
Avatar kocieee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 31
Dot.: Kręcone włosy a farbowanie

farbując psujesz jednak troche struktoruę włosa mówiąc w najprostszym języku, więc jeśli farby których używałaś były silne lub często farbowałaś mogły nastąpić pewne zmiany ,
pielęgnacja włosow farbowanych dlatego jest taka ważna
jeśli chcesz zachować swoje loki , fale kup produkty , które są do takich włosów przeznaczone i KONIECZNIE do włosów farbowanych
__________________
kocie instynkty
kocieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:48   #83
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Kręcone włosy a farbowanie

zgadza sie ingerencja w stukture wlosa sprawia ze czasami nie przypominaja stanu z przed farbowania lub trwalej
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 09:03   #84
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Kręcone włosy a farbowanie

ech.. no właśnie.. tylko że kiedy używam farb garniera kolor spłukuje się po tygodniu...
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 21:02   #85
kocieee
Raczkowanie
 
Avatar kocieee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 31
Dot.: Kręcone włosy a farbowanie

moja znajoma ma to samo dokładnie nie umiem Ci powiedzieć czemu kolor sie spłukuje bo nie powinien ale to chyba kwestia indywidualna chociaz wiadomo że zawsze kolor sie troche spłucze tylko nie powinien aż tak szybko
staraj się delikatniej myc włosy , nie szorować no i powtarzam szampony i odżywki do włosow farbowanych
__________________
kocie instynkty
kocieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:36   #86
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Kręcone włosy a farbowanie

Swojego czsu używałam odżywki Kallos i było lepiej, chyba trzeba zamówić nową... moje włoski baaardzo mi pasują, szczególnie ze względu na kolor.. a może tak być ze wzgledu na dluzsze uzywanie tej samej farby?
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 12:19   #87
Paulina_1987
Raczkowanie
 
Avatar Paulina_1987
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 102
Dot.: Kręcone włosy a farbowanie

Rewelacyjna do włosów jest maska ktora mozna kupic tylko w aptece, nazywa sie WAX jest swietna do włosów kręconych (sama takie posiadam i wiem jakie sa z nimi problemy). Od kiedy zaczelam uzywac tej odzywki (notabene poleconej przez fryjzeke rowniez z kreconymi wlosami) moje loki odzyskaly sprezystosc i blask no i..przede wszystkim nie sa takie suche jak kiedys!. Aczkolwiek nie polecam tej maski osoba ktore maja wlosy przetluszczajace badz tym ktorym nie chce sie czekac na efekt,gdyz trzeba chodzic z recznikiem cieplym na glowie przez pol godziny jakies 2 razy w tygodniu pozdrawiam...aaa cena to okolo 25 zl.


a co farb to uzywam od dawna loreal casting i jestem zadowolna

Edytowane przez Paulina_1987
Czas edycji: 2008-12-08 o 12:20 Powód: :)
Paulina_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:50   #88
madelainee55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

widze ze forum zamarlo a chcialam dowiedziec sie co 88karola88 zrobila. Skusilas sie na te pasemka w kinu ? bo ja wlasne sie waham... mama mi odradza, a ja koniecznie chce cos w nich zmienic. Mam brazowe wlosy do ramion, troszke wycieniowane, sredniej grubosci loczki. Boje sie o puszenie ich po pasemkach (bo zawsze mialam z tym problem;/ stosuje teraz wyprobowana odzywke i mam z tym chwilowy spokoj ) a takze tego ze przestana sie krecic ;/
madelainee55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 19:15   #89
88karola88
Przyczajenie
 
Avatar 88karola88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

hej powrocilam prawie po roku czasu, wiec tak skusilam sie na te pasemka... ale bardzo soe bałam puszenie wiec zrobilam ich troszke malo , ale ne zaluje , bardzo efektownie to eygladwlo i nic sie nie puszy nie sluchac bzdur polecam , niedlugo bede znow robilam na calej glubce duzo pasemek ale cienkich
88karola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 06:56   #90
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Hej. Też mam kręcone włosy, które czasem odmawiają współpracy (albo sie napuszą, albo nie chcą się zbytnio skręcić). Pasemka do takich loczków to świetna sprawa, ale nie kazdy fryzjer potrafi je zrobić na włosach kręconych. Przed rokiem miałam brązowo-czarno-czerwony szał na głowie. Teraz wróciłam do brązów, ale tylko dlatego, aby wyrównać kolor włosów przed weselem

Niestety, jedyną rzeczą, jaką mogę używać są odżywki bez spłukiwania Pantene, szampon tylko przeciwłuzpieżowy i to apteczny, bo zwykłe sklepowe działają źle na moją skórę głowy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 23:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.