Zapuszczanie włosów część II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 21:38   #901
opiorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

A mnie vatika kokosowa zawiodła.. Zastosowałam z 3 raz i było tylko gorzej. Włosy nie dało sie rozczesac i były jakies takie szmatowatee szorstkiee. Od dwóch dni olejuje zwykłą oliwą z oliwek i jest io niebo lepiej Włosy puszyte. Mam nadzieję, że z czasem będą też bardziej nawilżone i mniej zniszczone..
opiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:49   #902
opiorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Co tutaj tak cicho?
opiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:20   #903
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Czy tabletki antykocepcyjne mogą wpływać na wzrost włosów? Szukałam w internecie, ale opinie nie są jednoznaczne...
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:04   #904
ILoveMyDarlingCosmetics
Raczkowanie
 
Avatar ILoveMyDarlingCosmetics
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 252
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
Czy tabletki antykocepcyjne mogą wpływać na wzrost włosów? Szukałam w internecie, ale opinie nie są jednoznaczne...
wzrost włosów? pierwszo słysze jak przyjmowałam, to ja u siebie na wlosowym przykładzie nie zauwazyłam nic
__________________
  • Zapuszczam włosy 60cm
ILoveMyDarlingCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 22:06   #905
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Dziewczyny biorąc tabletki Belissa od prawie dwóch miesięcy kiedy powinnam zrobić przerwe? I czy mogę potem brać dalej?
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:55   #906
ILoveMyDarlingCosmetics
Raczkowanie
 
Avatar ILoveMyDarlingCosmetics
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 252
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
Dziewczyny biorąc tabletki Belissa od prawie dwóch miesięcy kiedy powinnam zrobić przerwe? I czy mogę potem brać dalej?
Nie wiem czy belissa to takie silne tabletki, wiec moim zdaniem jesli przyjmujesz juz dwa miesiace, możesz jeszcze przyjmowac miesiac, a potem np. miesiac przerwy i znow powrocic do kuracji.
Takie jest moje zdanie, moze ktos ma inne?
__________________
  • Zapuszczam włosy 60cm
ILoveMyDarlingCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:53   #907
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
Dziewczyny biorąc tabletki Belissa od prawie dwóch miesięcy kiedy powinnam zrobić przerwe? I czy mogę potem brać dalej?

A jak Ci służy ta belissa? Warto inwestować?
Ja od listopada brałam: 2 opakowania Merz Special (po pierwszym widziałam różnicę, więc zainwestowałam w drugie i po drugim opakowaniu żadnej różnicy nie widziałam), potem olej z wiesiołka przez miesiąc (też bez efektów), od lutego łykam skrzyp polny z pokrzywą i czuję się dobrze, włosy przyspieszyły, ale może bym coś zmieniła. Dzisiaj skończyłam drożdże Lewitan i mam dość łykania 8 tabletek dziennie (chociaż powinnam 12).
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 14:50   #908
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

ah... już jestem w domu miałam okazje kupić szczotkę z włosów dzika za 12 € ale nie wiedziałam czy by mi sie opłaciło, bo może w Polsce taniej ? możecie mi powiedzieć gdzie znajdę te szczotke oprócz internetu ?
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:54   #909
fibbie
Raczkowanie
 
Avatar fibbie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 66
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A jak Ci służy ta belissa? Warto inwestować?
Ja od listopada brałam: 2 opakowania Merz Special (po pierwszym widziałam różnicę, więc zainwestowałam w drugie i po drugim opakowaniu żadnej różnicy nie widziałam), potem olej z wiesiołka przez miesiąc (też bez efektów), od lutego łykam skrzyp polny z pokrzywą i czuję się dobrze, włosy przyspieszyły, ale może bym coś zmieniła. Dzisiaj skończyłam drożdże Lewitan i mam dość łykania 8 tabletek dziennie (chociaż powinnam 12).
Nie do mnie pytanie ale się wypowiem :d co do Belissy to miałam ostatnio długaśną rozmowę na temat suplementów diety(w szczególnosci takich "włosowych") z moim wujkiem-farmaceutą.I on stwierdził, że o wiele lepsze efekty przyniesie np łykanie skrzypu polnego bądź też picie skrzypowych(lub skrzypokorzywowych) herbatek niż branie bellissy. Według niego cena w tym przypadku nie jest adekwatna do jakości. Podobno własnie takie mniej popularne suplementy(czyli takie, ktrórych reklam nie zobaczymy w tv) lepiej działają(polecał Silice i Humavit). Czy słusznie- nie wiem bo każdy ma inne niedobory i na każdego działa coś innego. Kiedyś brałam Capivit piękne włosy czyli preparat z tej samej pólki co Belissa i efektów nie widziałam. A takie popularne preparaty to dość droga impreza(i zastanómy się ile kasy z tego idzie na reklame..)
U mnie sprawdza się picie skrzypu i własnie Humavit. I taka mała uwaga-może za krótko piłaś ten olej z wisiołka? Zawsze mi się wydawało że takie suplementy to trzeba przyjmować co najmniej 2 miesiące, żeby widzieć efekty
__________________
Dbam o włoski
Chudnę!
sklapel-6
pływam-11825 m (i przerwa do 02.09)
fibbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:39   #910
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

donimica, ja kupiłam swoją w Warszawie na ul. Poznańskiej w malutkim sklepie przy pracowni wszelkich szczotek i pędzelków z naturalnego włosia. Chyba nie chciałabym kupować szczotki z naturalnego włosia w internecie. Ja mogłam swoją dotknąć, ocenić, czy nie jest zbyt twarda. Pan dobrał mi rozmiar, mogłam sprawdzić, czy szczotka dobrze leży w dłoni.



Cytat:
Napisane przez fibbie Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie ale się wypowiem :d co do Belissy to miałam ostatnio długaśną rozmowę na temat suplementów diety(w szczególnosci takich "włosowych") z moim wujkiem-farmaceutą.I on stwierdził, że o wiele lepsze efekty przyniesie np łykanie skrzypu polnego bądź też picie skrzypowych(lub skrzypokorzywowych) herbatek niż branie bellissy. Według niego cena w tym przypadku nie jest adekwatna do jakości. Podobno własnie takie mniej popularne suplementy(czyli takie, ktrórych reklam nie zobaczymy w tv) lepiej działają(polecał Silice i Humavit). Czy słusznie- nie wiem bo każdy ma inne niedobory i na każdego działa coś innego. Kiedyś brałam Capivit piękne włosy czyli preparat z tej samej pólki co Belissa i efektów nie widziałam. A takie popularne preparaty to dość droga impreza(i zastanómy się ile kasy z tego idzie na reklame..)
U mnie sprawdza się picie skrzypu i własnie Humavit. I taka mała uwaga-może za krótko piłaś ten olej z wisiołka? Zawsze mi się wydawało że takie suplementy to trzeba przyjmować co najmniej 2 miesiące, żeby widzieć efekty
dzięki za informację, pozostanę przy moim skrzypie (ktoś kiedyś mi porównał "mój skrzyp" i skrzypowitę i ten, którego używam ma podobno najlepszy skład na rynku). Co do wiesiołka- zjadłam 2 opakowania i zero efektów. Łykałam go głównie na suchą skórę i nic nie pomogło. Nie wiem, może mi nie służy.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 16:31   #911
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A jak Ci służy ta belissa? Warto inwestować?
Ja od listopada brałam: 2 opakowania Merz Special (po pierwszym widziałam różnicę, więc zainwestowałam w drugie i po drugim opakowaniu żadnej różnicy nie widziałam), potem olej z wiesiołka przez miesiąc (też bez efektów), od lutego łykam skrzyp polny z pokrzywą i czuję się dobrze, włosy przyspieszyły, ale może bym coś zmieniła. Dzisiaj skończyłam drożdże Lewitan i mam dość łykania 8 tabletek dziennie (chociaż powinnam 12).
a ten olej z wiesiołka to taki w butelce, piłaś łyżeczką czy jakieś kapsułki?

a teraz doczytałam dół, że brałaś kapsułki
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com

Edytowane przez Dum pugnas victor es
Czas edycji: 2012-08-15 o 16:33
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 18:52   #912
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

kapsułki
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:12   #913
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ah... już jestem w domu miałam okazje kupić szczotkę z włosów dzika za 12 € ale nie wiedziałam czy by mi sie opłaciło, bo może w Polsce taniej ? możecie mi powiedzieć gdzie znajdę te szczotke oprócz internetu ?
U nas taniej, ja dostałam za ok. 20 zł w miejscowej drogerii
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:22   #914
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
donimica, ja kupiłam swoją w Warszawie na ul. Poznańskiej w malutkim sklepie przy pracowni wszelkich szczotek i pędzelków z naturalnego włosia. Chyba nie chciałabym kupować szczotki z naturalnego włosia w internecie. Ja mogłam swoją dotknąć, ocenić, czy nie jest zbyt twarda. Pan dobrał mi rozmiar, mogłam sprawdzić, czy szczotka dobrze leży w dłoni.
o kurcze. szkoda, że ja śląskie a ile kosztowała ?
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:38   #915
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

moja 45 zł, ale nie żałuję ani jednej złotówki na nią wydanych. Pewnie za te 45 zł kupiłabym 4 maseczki czy odżywki na zniszczone włosy, a odkąd czeszę się tą szczotką, wyglądają i czują się o niebo lepiej, niż po jakiejkolwiek odżywce.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:54   #916
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A jak Ci służy ta belissa? Warto inwestować?
Po pierwszym miesiącu zero efektów, pod koniec drugiego miesiąca dopiero widzę, że paznokcie są bardzo mocne, ale czy stan włosów się polepszył? Nie mam pojęcia, być może, ale na pewno nie w dużym stopniu.. Więc sama nie wiem czy warto kupić kolejne opakowanie
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:09   #917
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ja zastanawiam się nad Vitapilem lub Humavitem.. Ale nie wiem co będzie lepsze Może któraś z Was może się wypowiedzieć na ten temat? Jak z efektami?
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 11:52   #918
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
Po pierwszym miesiącu zero efektów, pod koniec drugiego miesiąca dopiero widzę, że paznokcie są bardzo mocne, ale czy stan włosów się polepszył? Nie mam pojęcia, być może, ale na pewno nie w dużym stopniu.. Więc sama nie wiem czy warto kupić kolejne opakowanie
ja po pokrzywie zauważyłam nierozdwajające się końcówki

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
moja 45 zł, ale nie żałuję ani jednej złotówki na nią wydanych. Pewnie za te 45 zł kupiłabym 4 maseczki czy odżywki na zniszczone włosy, a odkąd czeszę się tą szczotką, wyglądają i czują się o niebo lepiej, niż po jakiejkolwiek odżywce.
dziękuję za info
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 12:15   #919
fibbie
Raczkowanie
 
Avatar fibbie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 66
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad Vitapilem lub Humavitem.. Ale nie wiem co będzie lepsze Może któraś z Was może się wypowiedzieć na ten temat? Jak z efektami?
Ja biorę Humavit i jestem zadowolona teraz mam ten z witaminami z grupy B, a to dlatego, że piję skrzyp i boję się żeby mi się tam za dużo nie wypłukało witaminek przyrost ok 2cm miesięcznie, czyli bez rewelacji, ale bez wspomagaczy nawet do 1 cm nie dociągam
kiedyś stosowałam też Humavit ze skrzypem i pokrzywą i efekty były podobne Także moge szczerze polecić jedyne co mi w nim przeszkadza to wielkość tabletek, jakoś mi słabo przez gardło przechodzą
Co to Vitapilu to nigdy nie brałam, chciałam teraz kupić ale gdzieś na wątku innym przeczytałam, że się nie opłaca bo tam jest zawarta jakaś śmiesznie mała dawka biotyny, która niby przyśpiesza porost i się nie opłaca więc zrezygnowałam
__________________
Dbam o włoski
Chudnę!
sklapel-6
pływam-11825 m (i przerwa do 02.09)
fibbie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 14:08   #920
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Witam , mogę sie dołączyc?
Udzielałam się w zeszłym roku na forum dla zapuszczajacych jak obcielam wlosy na króciutko z powodu nadmiernego wypadania.. Od tej pory mam wlosy juz lekko za ramiona i zapuszczam dalej , odstawiłam prostownice i farbowanie . Moja kuracja nie jest tak bogata jak Wasze , bo uzywam tylko Waxa , szamponu ze skrzypem i tabletek ze skrzypem i pokrzywą . Moje włosy zawsze wolno rosły ,ale ciesze się,że mam za soba ten okres przejsciowy gdzie nie mozna było nic z tymi włosami zrobić , ani spiać ani ułozyc . Teraz albo nosze loczki w kucyku albo robie koka. Jak zapuszcze to wtedy zacznę nosic rozpuszczone
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:44   #921
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A jak Ci służy ta belissa?
Brałam Belissę w zeszłym roku, ponieważ rozdwajały mi się strasznie paznokcie. Niestety po 3 opakowaniach nie zauważyłam żadnej poprawy ani na paznokciach, ani na włosach. Więc zaprzestałam stosowania i nie planuję do niej wracać. Może spróbuję innych tabletek, ale póki co nie stosuję żadnych.
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:07   #922
ILoveMyDarlingCosmetics
Raczkowanie
 
Avatar ILoveMyDarlingCosmetics
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 252
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

ja się zdołowałam, mierzyłam włosy przed kuracją drożdżową 21 lipca bylo 35cm, teraz zmierzyłam i jest 31cm Coś źle musiałam obliczyć, ale jakim cudem mierzyłam nad lewym uchem (jeszcze zapisałam) i kuracja drożdżowa w diabli wzieli nie moge zauważyc efektów -.-
__________________
  • Zapuszczam włosy 60cm
ILoveMyDarlingCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:14   #923
maleoreggaerockers
Zadomowienie
 
Avatar maleoreggaerockers
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 189
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

od dziś sie biore za zapuszczanie i dbanie tak na powaznie od 3 dni codziennie na noc olejuje włoski, myje sposobem OMO, od 2mc łykam skrzyp
i myśle nad drożdzami

dziewczyny jak mierzycie dlugość włosów?

załączam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00025.jpg (150,2 KB, 40 załadowań)
__________________
My

Mój album włosowy <3
maleoreggaerockers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:25   #924
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Jutro próbuję laminowania włosów żelatyną. Dam znać jak efekty
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 07:34   #925
Giana
Raczkowanie
 
Avatar Giana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 82
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Jutro próbuję laminowania włosów żelatyną. Dam znać jak efekty
Też mam zamiar spróbować
Giana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:33   #926
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez fibbie Pokaż wiadomość
Ja biorę Humavit i jestem zadowolona teraz mam ten z witaminami z grupy B, a to dlatego, że piję skrzyp i boję się żeby mi się tam za dużo nie wypłukało witaminek przyrost ok 2cm miesięcznie, czyli bez rewelacji, ale bez wspomagaczy nawet do 1 cm nie dociągam
kiedyś stosowałam też Humavit ze skrzypem i pokrzywą i efekty były podobne Także moge szczerze polecić jedyne co mi w nim przeszkadza to wielkość tabletek, jakoś mi słabo przez gardło przechodzą
Co to Vitapilu to nigdy nie brałam, chciałam teraz kupić ale gdzieś na wątku innym przeczytałam, że się nie opłaca bo tam jest zawarta jakaś śmiesznie mała dawka biotyny, która niby przyśpiesza porost i się nie opłaca więc zrezygnowałam
Dzięki za odpowiedź, w takim razie muszę pomyśleć o tym Humavicie
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 11:26   #927
tryagain
Raczkowanie
 
Avatar tryagain
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 235
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Jutro próbuję laminowania włosów żelatyną. Dam znać jak efekty
Cytat:
Napisane przez Giana Pokaż wiadomość
Też mam zamiar spróbować

2 dni temu próbowałam i efekt był świeeeeetny! Ale raczej nie utrzymuje się dwa tygodnie, tak jak niektóre dziewczyny na blogach pisały. No i trzeba płukać włosy po żelatynie bardzo długo, ja płukałam dobre 20 minut
__________________

Zapuszczam włosy

cel- do łokci!




tryagain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:17   #928
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, w takim razie muszę pomyśleć o tym Humavicie
Ja jak skończę brać Belisse, zrobię miesiąc przerwy a potem chyba też kupię Humavit Kupiłam sobie wczoraj Serum wzmacniająco regenerujące na końcówki Joanna Rzepa, używałyście?
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:44   #929
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez maleoreggaerockers Pokaż wiadomość
od dziś sie biore za zapuszczanie i dbanie tak na powaznie od 3 dni codziennie na noc olejuje włoski, myje sposobem OMO, od 2mc łykam skrzyp
i myśle nad drożdzami

dziewczyny jak mierzycie dlugość włosów?

załączam zdjęcie
ojejku jak ja Ci zazdroszcze równej długości wszystkich włosów
a tak wgl to włosy widac ze sa w naprawde dobrym stanie, gladkie i blyszczace. jak beda dluzsze to wgl efekt swietny.
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:49   #930
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

A brałyście może tabletki Silica?
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.