Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 18:06   #931
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dziewczyny a co w sytuacji kiedy te peny sprzedaje znana sieć drogerii? Dzisiaj podczas zakupów się na nie natknęłam i nie wiem czy mogę i jeśli tak to w jaki sposób coś z tym zrobić? Zgłosić to gdzieś?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:37   #932
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co w sytuacji kiedy te peny sprzedaje znana sieć drogerii? Dzisiaj podczas zakupów się na nie natknęłam i nie wiem czy mogę i jeśli tak to w jaki sposób coś z tym zrobić? Zgłosić to gdzieś?

Która drogeria?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:38   #933
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Która drogeria?
Wispol

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:33   #934
libretto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: głusza leśna
Wiadomości: 148
Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

[QUOTE=mg78;42073485]Witam, a ja przestrzegam przed zakupami w iperfumy sklepie internetowym , kupiłam tam róż mac , przesyłka szybka ogólnie ok , ale mam wątpliwości co do różu , kto używa to potrafi rozpoznać kosmetyk. Zaniepokoił mnie zapach różu śmierdział, etykieta też nie była zgodna z oryginalny produktem, odesłałam go teraz czekam na kasę .Kiedys zamówiłam perfumy niestety pierwszy raz ich używałam więc nie potrafie powiedziec czy byly oryginalne -więcej nie zaryzykuję zakupu w tym sklepie


Wiele razy kupowałam w iperfumy i zawsze były to produkty w 100% oryginały. Raz się zdarzyło, że zdjęcie na stronie internetowej odbiegało od moich wcześniej zakupionych perfum w Sephorze, więc miałam wątpliwości, co zresztą napisałam na forum. Zwróciłam się do sklepu z prośbą o wyjaśnienie. Odpowiedzieli, że jest to stara wersja, a zdjęcie nie zostało zmienione. Rzeczywiście dostałam to, co chciałam
Dla pewności nigdy nie kupuję 100ml, bo gdzieś czytałam, że opłaca się podrabiać tylko większe flaszeczki
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy.
libretto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 19:14   #935
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

I niestety ja dałam się nabrać.Kilka lat temu miałam perfum Celine Dion Belong i zapach czułam na sobie cały dzień.Dzisiaj dotarły do mnie perfumy 100 ml,i co zapach utrzymuje się góra 30 minut.Jestem załamana bo 60 zł wyrzucone w błoto.Skusiła mnie cena i pozytywne komentarze allegrowicza.Ma ich ponad tysiąc więc mu zaufałam no ale widać,że nie warto jednak nawet ufać pozytywnym komentarzom.W innych sieciach w internecie perfumy są słabo dostępne i cena widniała na od 70 do 100 zł.Ja na allegro znalazłam najtaniej ale jak widać to podróbka.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 19:23   #936
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
I niestety ja dałam się nabrać.Kilka lat temu miałam perfum Celine Dion Belong i zapach czułam na sobie cały dzień.Dzisiaj dotarły do mnie perfumy 100 ml,i co zapach utrzymuje się góra 30 minut.Jestem załamana bo 60 zł wyrzucone w błoto.Skusiła mnie cena i pozytywne komentarze allegrowicza.Ma ich ponad tysiąc więc mu zaufałam no ale widać,że nie warto jednak nawet ufać pozytywnym komentarzom.W innych sieciach w internecie perfumy są słabo dostępne i cena widniała na od 70 do 100 zł.Ja na allegro znalazłam najtaniej ale jak widać to podróbka.
ale wiesz, że:

- perfum celebryckich się nie podrabia?
- perfumy podlegają reformulacji?
- perfumy też się psują co min.objawia się tym, że zapach jest słabszy?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 19:27   #937
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
ale wiesz, że:

- perfum celebryckich się nie podrabia?
- perfumy podlegają reformulacji?
- perfumy też się psują co min.objawia się tym, że zapach jest słabszy?
a wiesz,że nie wiedziałam
Dzięki za przydatne info,więc może w takim razie są stare i dlatego zapach nie jest trwały
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 20:30   #938
qwerty121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Czy perfumy kupione ze strony iperfumy.pl są oryginalne? Szczególnie chodzi mi o Lancome Miracle... proszę o odpowiedz
qwerty121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:58   #939
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez qwerty121 Pokaż wiadomość
Czy perfumy kupione ze strony iperfumy.pl są oryginalne? Szczególnie chodzi mi o Lancome Miracle... proszę o odpowiedz
Nie ma, że jedne są, a inne nie są. A co do polecanych perfumerii, to jest nawet cały wątek z linkami. Ta do nich należy.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 17:07   #940
sawa2
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Moge odlac 5ml, 10ml nizej wymienionych perfum (oryginal) i wyslac listem.

Męskie;
- Giorgio Armani Black Code
- Dior 32 Fahrenheit


Damskie;
- CALVIN KLEIN EUPHORIA EDP
- Chanel Coco Mademoiselle
- Versace Bright Crystal

Edytowane przez sawa2
Czas edycji: 2013-11-20 o 17:08
sawa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:59   #941
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez sawa2 Pokaż wiadomość
Moge odlac 5ml, 10ml nizej wymienionych perfum (oryginal) i wyslac listem.

Męskie;
- Giorgio Armani Black Code
- Dior 32 Fahrenheit


Damskie;
- CALVIN KLEIN EUPHORIA EDP
- Chanel Coco Mademoiselle
- Versace Bright Crystal
Takie rzeczy oglasza się na perfumowym wątku wymiankowym. No i myslę, że oryginał.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 19:43   #942
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Takie rzeczy oglasza się na perfumowym wątku wymiankowym. No i myslę, że oryginał.
Jesteś pewna, że autorowi posta chodzi o wymianę?^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 19:53   #943
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że autorowi posta chodzi o wymianę?^^
Siarko, staram się myśleć życzliwie. O tych oryginałach też.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 13:25   #944
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że autorowi posta chodzi o wymianę?^^
Juz zaczal spamowac poprzez PW i oferowac to co wyzej. Nie lubie takiego cwaniactwa, zgosilam.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 20:24   #945
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dzisiaj idąc na zakupy zauważyłam tłum gapiów, a pośrodku faceta otoczonego papierowymi, kolorowymi torbami. Luknęłam co tam w tych torbach, i dowiedziałam się, że to 'nowe, jeszcze nie wypuszczone na rynek okazy Dior Addict SECRET', które ow pan gdzieś dostał okazyjnie w hurtowni Diora i przed premierą rozprowadza.
Jak są jakieś chętne, zakupię kilka sztuk tego sekretnego dzieła
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 08:07   #946
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

[QUOTE=libretto;42868908]
Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Witam, a ja przestrzegam przed zakupami w iperfumy sklepie internetowym , kupiłam tam róż mac , przesyłka szybka ogólnie ok , ale mam wątpliwości co do różu , kto używa to potrafi rozpoznać kosmetyk. Zaniepokoił mnie zapach różu śmierdział, etykieta też nie była zgodna z oryginalny produktem, odesłałam go teraz czekam na kasę .Kiedys zamówiłam perfumy niestety pierwszy raz ich używałam więc nie potrafie powiedziec czy byly oryginalne -więcej nie zaryzykuję zakupu w tym sklepie


Wiele razy kupowałam w iperfumy i zawsze były to produkty w 100% oryginały. Raz się zdarzyło, że zdjęcie na stronie internetowej odbiegało od moich wcześniej zakupionych perfum w Sephorze, więc miałam wątpliwości, co zresztą napisałam na forum. Zwróciłam się do sklepu z prośbą o wyjaśnienie. Odpowiedzieli, że jest to stara wersja, a zdjęcie nie zostało zmienione. Rzeczywiście dostałam to, co chciałam
Dla pewności nigdy nie kupuję 100ml, bo gdzieś czytałam, że opłaca się podrabiać tylko większe flaszeczki
Kiedyś kupiłam u nich Truth CK. Po przeczytaniu kilku wątków na wizazu zerknęłam na kod na flaszce i na kartoniku. Były dwa różne, nie wiem dlaczego. Czaję się na Korsa u nich, bo najtaniej w sieci mają, ale na razie jest niedostępny.

Kilka dni temu koleżanka przyniosła do pracy całą reklamówkę cieni, pomadek, kredek i perfum. Wszystko Diore i Chanele Pomadki po 35zł, kredki 30zł, cienie 80zł, a perfumy nawet nie wiem, ale to te małe podróbki po 33ml. Rzuciły się na to jak głupie i tylko dwie kredki jej zostały.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2013-12-01 o 09:53 Powód: literówka
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 09:43   #947
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu kilku wątków na wizazu zerknęłam na kod na flaszce i na kartoniku. Były dwa różne, nie wiem dlaczego
Też nie wiem czemu ale to akurat się zdarza , sama miałam ze 3 flaszki takie, w tym 2 Diory na bank oryginalne oczywiście i nie wiem czy nie z jakimś Armanim tak nie miałam ale nie pamiętam dokładnie .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 11:55   #948
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

ja ze swojej strony mogę odradzić zakupy u użytkownika mmm-81 strona http://allegro.pl/show_user.php?uid=36719638
Nie dość, że sprzedał mi dziad podrobione perfumy Hugo Boss Nuit, to jeszcze się kłócił, że to oryginały, że nie ma zwrotu bo używałam, ale na szczęście pieniądze oddał. Perfum mu jeszcze nie odesłałam - a tu już na allegro kolejna aukcja identyczna do mojej - Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP 75 ML oryginalne zakupione w perfumerii ,nietrafiony prezent, sprawdzany zapach, świeże, brak pudełka.
Tak więc uważajcie na niego...
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 12:19   #949
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
ja ze swojej strony mogę odradzić zakupy u użytkownika mmm-81 strona http://allegro.pl/show_user.php?uid=36719638
Nie dość, że sprzedał mi dziad podrobione perfumy Hugo Boss Nuit, to jeszcze się kłócił, że to oryginały, że nie ma zwrotu bo używałam, ale na szczęście pieniądze oddał. Perfum mu jeszcze nie odesłałam - a tu już na allegro kolejna aukcja identyczna do mojej - Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP 75 ML oryginalne zakupione w perfumerii ,nietrafiony prezent, sprawdzany zapach, świeże, brak pudełka.
Tak więc uważajcie na niego...
To czemu negatywa nie wystawisz? Ostrzeżesz innych w ten sposób. a u sprzedawcy z zerowym praktycznie dorobkiem i bez real photo nie kupiłabym perfum.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 15:27   #950
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
To czemu negatywa nie wystawisz? Ostrzeżesz innych w ten sposób. a u sprzedawcy z zerowym praktycznie dorobkiem i bez real photo nie kupiłabym perfum.
Nie wystawiłam negatywnego komentarza, ponieważ nie chcę w odwecie również dostać negatywa. Czasem zdarza się, że też coś sprzedaję, a mógłby mi po chamsku zarzucić, że perfum nie odesłałam albo tym podobne.
Co do braku dorobku na allegro, głupio zaufałam, miał niby tylko 3 komentarze, ale same pozytywne za sprzedaż perfum. Poza tym zdarza się, że ktoś odsprzedaje coś taniej, bo się nie podoba, nie trafiony prezent. Mam nauczkę, ale na szczęście pieniądze odzyskałam.

Edytowane przez julk44
Czas edycji: 2014-06-23 o 15:30
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 16:08   #951
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
Nie wystawiłam negatywnego komentarza, ponieważ nie chcę w odwecie również dostać negatywa. Czasem zdarza się, że też coś sprzedaję, a mógłby mi po chamsku zarzucić, że perfum nie odesłałam albo tym podobne.
Co do braku dorobku na allegro, głupio zaufałam, miał niby tylko 3 komentarze, ale same pozytywne za sprzedaż perfum. Poza tym zdarza się, że ktoś odsprzedaje coś taniej, bo się nie podoba, nie trafiony prezent. Mam nauczkę, ale na szczęście pieniądze odzyskałam.
Ja bym waliła. Tez mam 2 negatywy odwetowe i mnie cos trafia, ale nie wiem, czy takiego odwetowca nie można anulować. ALe może się mylę, moje są stare. Z drugiej stronie będzie może próbował robić dalej przekręty, a ludzie się ucieszą, że same pozytywy ma na koncie i się natną.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 19:46   #952
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Ja bym waliła. Tez mam 2 negatywy odwetowe i mnie cos trafia, ale nie wiem, czy takiego odwetowca nie można anulować. ALe może się mylę, moje są stare. Z drugiej stronie będzie może próbował robić dalej przekręty, a ludzie się ucieszą, że same pozytywy ma na koncie i się natną.
Też mam negatywy odwetowe i, szczerze mówiąc, mam je w rzyci. Nie są to negatywy za sprzedaż, tylko za kupno - zawsze można zajrzeć w drugi komentarz i mądra osoba załapie, o co poszło. Przecież negatyw dla kupującego, który ZAPŁACIŁ to ewidentny odwet za zdemaskowanie podróby.
Jeśli wszyscy będziemy chować głowę w piasek i wystawiać pozytywy oszustom - ułatwimy im oszukiwanie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 20:43   #953
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Też mam negatywy odwetowe i, szczerze mówiąc, mam je w rzyci. Nie są to negatywy za sprzedaż, tylko za kupno - zawsze można zajrzeć w drugi komentarz i mądra osoba załapie, o co poszło. Przecież negatyw dla kupującego, który ZAPŁACIŁ to ewidentny odwet za zdemaskowanie podróby.
Jeśli wszyscy będziemy chować głowę w piasek i wystawiać pozytywy oszustom - ułatwimy im oszukiwanie.
No właśnie, Sabb. Zawsze, no prawie zawsze, patrzę co w takich negatywach jest. Czasem sa dziwne i nieuzasadnione, czasem wychodzi, że sprzedawca jest niekulturalny, czasem - że oszust. Czasami treść negatwnego komentarza wcale mnie nie zniechęca.

A w ogóle to częściej czytam komentarze neutralne, bo z reguły wystawiaja je osoby takie jak ja, które nie chcą nikogo skrzywdzić, towar jakoś tam dostały, ale zostały transakcją wyprowadzone z równowagi.

A w przypadku podróbki dałabym negatyw.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 05:32   #954
korozyjka
Rozeznanie
 
Avatar korozyjka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 817
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Ja bym waliła. Tez mam 2 negatywy odwetowe i mnie cos trafia, ale nie wiem, czy takiego odwetowca nie można anulować. ALe może się mylę, moje są stare. Z drugiej stronie będzie może próbował robić dalej przekręty, a ludzie się ucieszą, że same pozytywy ma na koncie i się natną.
anulowac nie mozna. mam taki od sprzedającego, gdzie jest po prostu naklamane, a all mi napisało że każdy ma "swoje spojrzenie" na transakcję. nic z tym zrobić nie można :/
rozumiem Julk44, kiedyś jak miałam mało komentarzy, to też nie wystawiałam negatywnych (teraz kiedy mam dużo, to jestem bezlitosna). czasami się jednak coś sprzedaje, a wydaje mi się że niestety nie można liczyć, że każdy jest tak skrupulatny i docieka przyczyny negatywów.
korozyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 11:03   #955
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
Nie wystawiłam negatywnego komentarza, ponieważ nie chcę w odwecie również dostać negatywa. Czasem zdarza się, że też coś sprzedaję, a mógłby mi po chamsku zarzucić, że perfum nie odesłałam albo tym podobne.
Co do braku dorobku na allegro, głupio zaufałam, miał niby tylko 3 komentarze, ale same pozytywne za sprzedaż perfum. Poza tym zdarza się, że ktoś odsprzedaje coś taniej, bo się nie podoba, nie trafiony prezent. Mam nauczkę, ale na szczęście pieniądze odzyskałam.
Troche tchorzliwe podejscie. Jednym slowem kryjesz owego sprzedawce, a ten w pelni zadowolony dalej bedzie sprzedawal swoje buble.
Ja sama mam 2 odwetowe negatywy, kupilam cos, co okazalo sie nie taka rzecza,jaka byla w opisie i na zdjeciu. To nic, ze kase wplacilam od razu, dostalo mi sie po zlosci, bo jak smialam wystawic negatywa. Malo sie tym przejelam, bo w komentarzu (jak i w odp na komentarz) wyjasnilam o co kaman.

Edit: wlasciwie to mam 4 sprawdzilam.Dostalam tez negatywa odwetowego za moj wystawiony sprzedawcy neutral. Jednym slowem, sa sprzedawcy, ktorzy uznaja tylko pozytywne komentarze, w innych przepadkach daja negatywy

Przypominaja mi sie aukcje, gdzie bylo nawet zaznaczone, ze ktos nie przyjmuje negatywow
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Ja bym waliła. Tez mam 2 negatywy odwetowe i mnie cos trafia, ale nie wiem, czy takiego odwetowca nie można anulować. ALe może się mylę, moje są stare. Z drugiej stronie będzie może próbował robić dalej przekręty, a ludzie się ucieszą, że same pozytywy ma na koncie i się natną.
Dokladnie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Też mam negatywy odwetowe i, szczerze mówiąc, mam je w rzyci. Nie są to negatywy za sprzedaż, tylko za kupno - zawsze można zajrzeć w drugi komentarz i mądra osoba załapie, o co poszło. Przecież negatyw dla kupującego, który ZAPŁACIŁ to ewidentny odwet za zdemaskowanie podróby.
Jeśli wszyscy będziemy chować głowę w piasek i wystawiać pozytywy oszustom - ułatwimy im oszukiwanie.
100% prawda
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2014-06-24 o 11:09 Powód: edycja negatywow :D
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:58   #956
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Przekonałyście mnie wystawiam mu negatyw tylko poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia, aż dostanie zwrot perfum, żeby mi nie zarzucił że nie odesłałam. Niestety rąbnęłam się na poczcie i wysłałam zwykłym zamiast poleconym ekonomicznym Chciałam jak najtaniej, żeby ponieść jak najmniejsze koszty związane z tą transakcją.
No i ogólnie zgłosiłam wczoraj jego aukcję z perfumami które ja kupiłam, że niby nietrafiony prezent (kolejny taki sam!), a dzisiaj ma już usunięte wszystkie aukcje z perfumami
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:30   #957
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
Przekonałyście mnie wystawiam mu negatyw tylko poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia, aż dostanie zwrot perfum, żeby mi nie zarzucił że nie odesłałam. Niestety rąbnęłam się na poczcie i wysłałam zwykłym zamiast poleconym ekonomicznym Chciałam jak najtaniej, żeby ponieść jak najmniejsze koszty związane z tą transakcją.
No i ogólnie zgłosiłam wczoraj jego aukcję z perfumami które ja kupiłam, że niby nietrafiony prezent (kolejny taki sam!), a dzisiaj ma już usunięte wszystkie aukcje z perfumami
Mam nadzieję, że nie, ale możesz mieć problem, bo zwykły nie jest rejestrowany i sprzedawca może się w ogóle wyprzeć,że dostał. A w ogóle to w reklamacji nie powinno się wcale za przesyłkę płacić, bo t o nie jest zwrot, tylko sprzedawca powinien zwrócić koszty w obie strony. No ale z


Z prywatnym to różnie bywa. Ale za perfumy oddał?

A, widzę, że oddał. Za przesyłkę tez powinien.

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2014-06-24 o 15:31
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:48   #958
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie, ale możesz mieć problem, bo zwykły nie jest rejestrowany i sprzedawca może się w ogóle wyprzeć,że dostał. A w ogóle to w reklamacji nie powinno się wcale za przesyłkę płacić, bo t o nie jest zwrot, tylko sprzedawca powinien zwrócić koszty w obie strony. No ale z


Z prywatnym to różnie bywa. Ale za perfumy oddał?

A, widzę, że oddał. Za przesyłkę tez powinien.
Sprzedawca zwrócił tyle ile ja mu przelałam razem z wysyłką, ale za odesłanie płaciłam sama. Najpierw odwlekał ok 2 tygodni zwrot pieniędzy, a na koniec zaczął wypisywać że nie mam kultury i takie tam. W związku z tym wysłałam paczkę tydzień po zwrocie gotówki. Przez ten czas ani razu się nie upomniał. Nie wiem czy jemu w ogóle zależy na tych perfumach, bo kazał wysłać na jakiś inny adres niby do siostry, pewnie perfumy za grosze. Ja ze swojej strony mam sumienie czyste i świadków na to, że perfumy nieoryginalne i że odesłałam.
Mogę Wam jeszcze pokazać jakie to oryginały dostałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0083.jpg (62,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0089.jpg (84,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0088.jpg (70,5 KB, 72 załadowań)
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 08:48   #959
daniels
Zadomowienie
 
Avatar daniels
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 011
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

w 99% przypadków oni nie chcą tych podrób z powrotem, więc niepotrzebnie wysyłałaś, a jeśli chciał, to powinien przelać Ci koszty wysyłki
daniels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:15   #960
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Tyle, że on już wystawił te perfumy ponownie. Opis ten sam, nieudany prezent, zdjecie z netu, wiec raczej to samo.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.