Suknia ślubna z muślinu - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 18:26   #1051
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny, ja niestety chyba nie będę się już udzielała w wątku, żeby nie off-topować,bo zdradziłam..muślin na rzecz koronki
Dzisiaj wpłaciłam zaliczkę za swoją "tę jedyną wybraną" sukienkę o prostym kroju, pokrytą jedną warstwą ślicznej koronki.
Dziękuję bardzo za wszystkie rady, które tu dostałam na temat muślinu.
Oczywiście będę Was dalej podczytywać, bo bardzo miła atmosfera na wątku tym panuje
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:41   #1052
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Kochane jestem lekko załamana. Mojej Cassia MG nie mogę nigdzie przymierzyć...W dodatku dzwoniła Pani z Łodzi i wcale nie jest takie pewne ze w listopadzie beda mieć cassie u siebiea raczej malo prawdopodobne
Mieszkam miedzy Ładzią a Opolem i nie mam jak sie wydostac do innych miast zeby ja przymierzyc ...zreszta w Radomiu jest rozmiar 12 a ja mam 6 to bez sensu przymiarka dwa razy wiekszej w przypadku tej sukni. Dzisiaj w opolu przymierzalam podobny fason do tego..nawet mi bylo ladnie... Niestety z muslinowych nic mi sie nie podobalo
A co to za material kochane moje...jak myslicie...bo z tego wszystkiego nie spytalam Pani w salonie. Suknia byla nawet lekka i zwiewna...bez koła oczywiście.
Płakać mi się chce! Ja chcę cassia
ojj to wspólczuję..... tylko dziwi mnie, że nie sprowadzą Ci tej sukienki np z innego swojego salonu, z innego miasta. W końcu "klient nasz pan!"

wiesz, nie wydaje mi się, że to jest muślin... jakoś za bardzo się "załamuje" . ale mogę się mylić
głowa do góry!

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja niestety chyba nie będę się już udzielała w wątku, żeby nie off-topować,bo zdradziłam..muślin na rzecz koronki
Dzisiaj wpłaciłam zaliczkę za swoją "tę jedyną wybraną" sukienkę o prostym kroju, pokrytą jedną warstwą ślicznej koronki.
Dziękuję bardzo za wszystkie rady, które tu dostałam na temat muślinu.
Oczywiście będę Was dalej podczytywać, bo bardzo miła atmosfera na wątku tym panuje
wybaczam, skoro to dla "tej jedynej wybranej"
cieszę sie, że ją znalazłas i się zdecydowałaś

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
hmm, nie wiem dlaczego, inne osoby, którym wysyłałam otwierały. Wysłałam Ci jeszcze jeden plik ze zdjęciami (z innego maila), może ten się otworzy.

My nie mieliśmy kamerzysty i nie żałujemy. Od fotograła dostaliśmy ponad 1000 zdjęć, udało mu się uchwycić mnóstwo ciekawych momentów, wydarzeń, min, śmiesznych sytuacji Pamiątkę z wesela mamy super i kaseta nam niepotrzebna.
Tikida nareszcie mi się udało oglądnąć Twoje zdjęcia
fotki świetne, rzeczywiscie fotograf uchwycił niepowtarzalne emocje, momenty. Az chce się patrzeć na Wasze uśmiechnięte buźki....
A Ty- wyglądałaś szczególnie! gratuluję
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:11   #1053
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Kochane jestem lekko załamana. Mojej Cassia MG nie mogę nigdzie przymierzyć...W dodatku dzwoniła Pani z Łodzi i wcale nie jest takie pewne ze w listopadzie beda mieć cassie u siebiea raczej malo prawdopodobne
Mieszkam miedzy Ładzią a Opolem i nie mam jak sie wydostac do innych miast zeby ja przymierzyc ...zreszta w Radomiu jest rozmiar 12 a ja mam 6 to bez sensu przymiarka dwa razy wiekszej w przypadku tej sukni. Dzisiaj w opolu przymierzalam podobny fason do tego..nawet mi bylo ladnie... Niestety z muslinowych nic mi sie nie podobalo
A co to za material kochane moje...jak myslicie...bo z tego wszystkiego nie spytalam Pani w salonie. Suknia byla nawet lekka i zwiewna...bez koła oczywiście.
Płakać mi się chce! Ja chcę cassia
Przykra sprawa... Cóż moze akurat jakimś cudem uda Ci się jednak keidyś (znaczy przed weselem oczywiście) przymierzyć ta wymarzoną.

A co do materiału to zdjęcia są ciut male i z daleka ale albo to jest muślin (jest miękki, ładnie się zalamuje) albo coś innego z leciutkim połyskiem. jedwab? Cięzko na odległość stwierdzić.
Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja niestety chyba nie będę się już udzielała w wątku, żeby nie off-topować,bo zdradziłam..muślin na rzecz koronki
Dzisiaj wpłaciłam zaliczkę za swoją "tę jedyną wybraną" sukienkę o prostym kroju, pokrytą jedną warstwą ślicznej koronki.
Dziękuję bardzo za wszystkie rady, które tu dostałam na temat muślinu.
Oczywiście będę Was dalej podczytywać, bo bardzo miła atmosfera na wątku tym panuje
No cóż - szkoda że Cię nie będzie w wątku ale skoro wybrałam wymarzona kiecke to gratuluję. U mnie było odwrotnie - cały czas twierdzilam, ze będe miała koronkowa sukienkę a ostatecznie miałam z muślinu
Mozesz wkleić fotkę tego cacka?? Koronkowe i muślinowe kreacje najbardziej mi się podobają
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 21:49   #1054
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

No właśnie chętnie bym się pochwaliła kreacją na Wizażu Tylko, że mój TŻ, jakiś czas temu zaglądał na Wizaż (oczywiście, żeby zobaczyć co ja tu takiego wyczytuję ciekawego i co piszę..a mówią, że to my kobiety jesteśmy wścibskie) i trochę się obawiam, że mógłby te zdjęcia namierzyć, a ukrywanie sukni do ślubu przed okiem narzeczonego to jedyny przesąd, którego chcę się trzymać Podpytam go dyskretnie czy tu jeszcze zagląda, jak powie, że już nie to pochwalę się zdjęciem

Miałam się zdezaktywować na tym wątku, ale przyzwyczajenie jednak silniejsze i pewnie co jakiś czas się odezwę

MARINA nie przejmuj się na razie, poprzymierzaj jak najwięcej różnych modeli, zawsze jest szansa, że inny model również cię zachwyci. A może w międzyczasie trafi się jakaś okazja, żeby tą wymarzoną jednak przymierzyć? Ja zanim w ogóle zabrałam się za ślubne przygotowania miałam jedną suknię-faworytkę z Madonny i twierdziłam, że sukni szukać nie muszę, bo albo taką kupię albo identyczną uszyję. Ale potem w trakcie wizyt w salonach zupełnie o niej zapomniałam. Znalazłam 2 modele, które są trochę podobne do twojej wymarzonej- może któryś ci się spodoba?http://www.fularazywczyk.eu/images/c...almagra_35.jpg i http://www.fularazywczyk.eu/images/c.../2010_2/07.jpg

Edytowane przez Askatasuna
Czas edycji: 2010-10-27 o 22:00 Powód: dopisane
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 22:50   #1055
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
No właśnie chętnie bym się pochwaliła kreacją na Wizażu Tylko, że mój TŻ, jakiś czas temu zaglądał na Wizaż (oczywiście, żeby zobaczyć co ja tu takiego wyczytuję ciekawego i co piszę..a mówią, że to my kobiety jesteśmy wścibskie) i trochę się obawiam, że mógłby te zdjęcia namierzyć, a ukrywanie sukni do ślubu przed okiem narzeczonego to jedyny przesąd, którego chcę się trzymać Podpytam go dyskretnie czy tu jeszcze zagląda, jak powie, że już nie to pochwalę się zdjęciem

Miałam się zdezaktywować na tym wątku, ale przyzwyczajenie jednak silniejsze i pewnie co jakiś czas się odezwę

MARINA nie przejmuj się na razie, poprzymierzaj jak najwięcej różnych modeli, zawsze jest szansa, że inny model również cię zachwyci. A może w międzyczasie trafi się jakaś okazja, żeby tą wymarzoną jednak przymierzyć? Ja zanim w ogóle zabrałam się za ślubne przygotowania miałam jedną suknię-faworytkę z Madonny i twierdziłam, że sukni szukać nie muszę, bo albo taką kupię albo identyczną uszyję. Ale potem w trakcie wizyt w salonach zupełnie o niej zapomniałam. Znalazłam 2 modele, które są trochę podobne do twojej wymarzonej- może któryś ci się spodoba?http://www.fularazywczyk.eu/images/c...almagra_35.jpg i http://www.fularazywczyk.eu/images/c.../2010_2/07.jpg
Dziekuje jestes Kochana!!!
Jednak jest sluchajcie swiatelko!!!
Weszlam dzsiaj jeszcze raz na strone MG zeby obdzwonic wszystkie salony w PL po raz drugi ....wchodze i wlasnym oczom nie wierze. We wspolpracy pojawil sie jeden salon z OPOLA bylam w szoku dodali go jakos na dniach. Wiec szybko za telefon i dzwonie. Pani mi powiedziala, ze jeszcze nie rozpoczeli wspolpracy z MG ale od 20 beda juz mieli ich suknie.
Zeby bajka nie zakonczyla sie happy andem okazalo sie ze CASSIA nie beda mieli.
Choc Pani zachwala, ze widzi mnie w reese (bedzie ja miec w salonie i jeszcze jedna, ktorej zdjecie wrzucam jako drugie)... Jak Wam sie podobaja?

Edytowane przez MARINA
Czas edycji: 2010-10-27 o 23:02
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 08:45   #1056
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Dziekuje jestes Kochana!!!
Jednak jest sluchajcie swiatelko!!!
Weszlam dzsiaj jeszcze raz na strone MG zeby obdzwonic wszystkie salony w PL po raz drugi ....wchodze i wlasnym oczom nie wierze. We wspolpracy pojawil sie jeden salon z OPOLA bylam w szoku dodali go jakos na dniach. Wiec szybko za telefon i dzwonie. Pani mi powiedziala, ze jeszcze nie rozpoczeli wspolpracy z MG ale od 20 beda juz mieli ich suknie.
Zeby bajka nie zakonczyla sie happy andem okazalo sie ze CASSIA nie beda mieli.
Choc Pani zachwala, ze widzi mnie w reese (bedzie ja miec w salonie i jeszcze jedna, ktorej zdjecie wrzucam jako drugie)... Jak Wam sie podobaja?
jesuuuuu, są piękne!!!!!!
teraz to na bank będziesz miała dylemat, którą wybrać ale jak przymierzysz, to juz bedziesz wiedziała
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 11:16   #1057
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
jesuuuuu, są piękne!!!!!!
teraz to na bank będziesz miała dylemat, którą wybrać ale jak przymierzysz, to juz bedziesz wiedziała
DELL też mi się wydaje, że są ładniusie!
Już odliczam dni żeby móc je przymierzyć
Pani mi napisała maila ze obie bedą za 3150 minus 5% przy zapłacie gotówką!!!
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 11:21   #1058
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Ceny powalające ale są przepiękne. W każdym razie tą ostatnią sukienkę widziałam gdzieś na forum, jakaś wizażanka wklejała zdjęcie bo ją przymierzała i kupiła
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 11:32   #1059
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Hehe, Marina, obie są piękne, Reese nie przepuściłam i musiałam przymierzyć, choć cenowo była dla mnie poza zasięgiem (w salonie, w którym ją mierzyłam kosztowała ponad 4 tys. zł!!!). Nie zrobiła na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, ale moze dlatego, że było sporo za duża. Później znalazłam gdzies jej podróbkę i byla w moim rozmiarze i była świetna, ale wiecie, to już nie to samo - cekiny zamiast swarovskich Kurczę, jakbym miała więcej kasy na suknię, to chyba też był tak łatwo nie odpuściła sukniom z MS :P

A... zapomniałabym, sprawdź sobie jeszcze Sandrę na ich stronie. Też piękna suknia i też miałam na ią chrapkę, tylko Olimpia mi ją wykupiła praktycznie sprzed nosa (mierzyłam z tym samym salonie co ona, tylko ze 2-3 tyg. wcześniej i panie nie powiedziały mi o możliwości wykupienia modelu salonowego, a ona go kupiła... ehhh).
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 12:29   #1060
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ceny powalające ale są przepiękne. W każdym razie tą ostatnią sukienkę widziałam gdzieś na forum, jakaś wizażanka wklejała zdjęcie bo ją przymierzała i kupiła
Zaraz przeszukam wątek...którz ma tą pięknoś niech no szybko się chwali

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------



---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Hehe, Marina, obie są piękne, Reese nie przepuściłam i musiałam przymierzyć, choć cenowo była dla mnie poza zasięgiem (w salonie, w którym ją mierzyłam kosztowała ponad 4 tys. zł!!!). Nie zrobiła na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, ale moze dlatego, że było sporo za duża. Później znalazłam gdzies jej podróbkę i byla w moim rozmiarze i była świetna, ale wiecie, to już nie to samo - cekiny zamiast swarovskich Kurczę, jakbym miała więcej kasy na suknię, to chyba też był tak łatwo nie odpuściła sukniom z MS :P

A... zapomniałabym, sprawdź sobie jeszcze Sandrę na ich stronie. Też piękna suknia i też miałam na ią chrapkę, tylko Olimpia mi ją wykupiła praktycznie sprzed nosa (mierzyłam z tym samym salonie co ona, tylko ze 2-3 tyg. wcześniej i panie nie powiedziały mi o możliwości wykupienia modelu salonowego, a ona go kupiła... ehhh).
Faktycznie Sandra też piękniusia
A gdzie przymierzałaś Reese? Faktycznie jeśli suknie z muślinu jest za duża to nawet nie ma co przymierzać, dlatego ja narazie Cassia odpuscilam bo jest do przymiarki ale dwa razy taka jak ja a w dodatku do Radomia mam 4 godziny drogi i tam za nia chca 4200 bez ramiaczek a w Opolu 3200 z ramiączkami ale w ciemno nie kupuje na razie chyba ze bede zdesperowana i w zadnej z tych dwoch nie bedzie mi ladnie
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 12:37   #1061
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Faktycznie Sandra też piękniusia
A gdzie przymierzałaś Reese? Faktycznie jeśli suknie z muślinu jest za duża to nawet nie ma co przymierzać, dlatego ja narazie Cassia odpuscilam bo jest do przymiarki ale dwa razy taka jak ja a w dodatku do Radomia mam 4 godziny drogi i tam za nia chca 4200 bez ramiaczek a w Opolu 3200 z ramiączkami ale w ciemno nie kupuje na razie chyba ze bede zdesperowana i w zadnej z tych dwoch nie bedzie mi ladnie
W Krakowie mierzyłam. Reese była w salonie Boston na Długiej, a Sandrę w Madonnie przy Rynku.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 13:06   #1062
olimpia23
Raczkowanie
 
Avatar olimpia23
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 102
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

no tak Sandra ale widziałam jak dziewczyna mierzyła w Madonnie w pasażu Bielaka tylko teraz nie wiem czy to była reese czy caprice bo mają takie podobne tyły ale cena i tak jest nie do pobicia
olimpia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 13:32   #1063
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
A... zapomniałabym, sprawdź sobie jeszcze Sandrę na ich stronie. Też piękna suknia i też miałam na ią chrapkę, tylko Olimpia mi ją wykupiła praktycznie sprzed nosa (mierzyłam z tym samym salonie co ona, tylko ze 2-3 tyg. wcześniej i panie nie powiedziały mi o możliwości wykupienia modelu salonowego, a ona go kupiła... ehhh).
o rajku, to mnie by chyba pokręciło z nerwów

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Faktycznie Sandra też piękniusia
A gdzie przymierzałaś Reese? Faktycznie jeśli suknie z muślinu jest za duża to nawet nie ma co przymierzać, dlatego ja narazie Cassia odpuscilam bo jest do przymiarki ale dwa razy taka jak ja a w dodatku do Radomia mam 4 godziny drogi i tam za nia chca 4200 bez ramiaczek a w Opolu 3200 z ramiączkami ale w ciemno nie kupuje na razie chyba ze bede zdesperowana i w zadnej z tych dwoch nie bedzie mi ladnie
achhh, pewnie będą pasowały

zastanawiam się nieraz czemu te suknie ślubne mają takie ceny
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 09:19   #1064
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Tikida nareszcie mi się udało oglądnąć Twoje zdjęcia
fotki świetne, rzeczywiscie fotograf uchwycił niepowtarzalne emocje, momenty. Az chce się patrzeć na Wasze uśmiechnięte buźki....
A Ty- wyglądałaś szczególnie! gratuluję
dziękuję
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:40   #1065
akapi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 23
GG do akapi1986 Wyślij wiadomość przez Yahoo do akapi1986
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Tikida, czy mogłabym Cię prosić żebyś mi wysłała jakieś foty z wesela?
akapi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 07:58   #1066
Natalii83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Witam tez jestem na etapie szperania w internecie za wymarzona suknia i chyba juz zostaje przy tej
Jakie sa Wasze zdania? Please
Natalii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:06   #1067
buzka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny, mierzyłam ostatnio jeszcze jedną suknię, na którą byłam w 90% zdecydowana. Te 10% to wątpliwości mojej przyjaciółki - ma wrażenie że ten krój skrócił mi nogi (zdjęcie pierwsze). Drugie zdjęcie to suknia która spodobała mi się jako pierwsza. Wspominałam już, że musi być bardziej dopasowana - chciałam w niej zrobić pas ozdobny na prosto jak w sukience sarah magic 2933 co spowoduje zmniejszenie wrażenia ciążowego brzuszka, co jest konieczne bo mam małe piersi i taki bardzo luźny krój jeszcze robił wrażenie mniejszych. Co wy sądzicie? Którą powinnam wybrać?

Edytowane przez buzka86
Czas edycji: 2010-10-31 o 10:27 Powód: literówka
buzka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:20   #1068
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Natalii83 Pokaż wiadomość
Witam tez jestem na etapie szperania w internecie za wymarzona suknia i chyba juz zostaje przy tej
Jakie sa Wasze zdania? Please
to nie jest suknia z muślinu, jak dla mnie przeładowana

buzka86, zdjecia mi się nie chcą otworzyć

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez akapi1986 Pokaż wiadomość
Tikida, czy mogłabym Cię prosić żebyś mi wysłała jakieś foty z wesela?
poproszę o adres mailowy na priv
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:23   #1069
buzka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Przepraszam. Już dodałam zdjęcia. Jakiś chochlik "zablokował" mi przycisk zachowaj zmiany.
buzka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 16:04   #1070
akapi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 23
GG do akapi1986 Wyślij wiadomość przez Yahoo do akapi1986
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Tikida, piękne zdjęcia takie profesjonalne, widać ,że cała uroczystość się udała Co do sukienki to świetnie leżała, a dodatki do sukni idealnie dobrane , mam tu na myśli szal i welon z muślinu ,świetnie to wygladało,tak delikatnie i zwiewnie, kurcze troche żauję ,że sama sobie takiego szalu nie sprawilam z tych motylków, chociaż do kościola ale było mineło Jeszcze raz dziękuję za zdjęcia))pozdrawiam
akapi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 07:32   #1071
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Kochane lubie ogladać filmiki ślubne i szukać inspiracji na swój.
Wczoraj sobie oglądaliśmy jakieś całkiem przypadkowe...a tu szok własnym oczom nie wierze Panna młoda ma na sobie Reese MG... tylko
z kołem i troche to dziwnie wygląda. Ale spójrzcie.. Jak ta suknia Wam się podoba... Moja przymiarka 20 listopada i już nie mogę się doczekać
Wklejam link
http://www.filmy-wesele.pl/studio_vi...zcz_z2496.html
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:02   #1072
Antoska01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Szperałam w tym wątku długo przed ślubem żeby się przekonać, że to musi być właśnie MUŚLIN ! I był wszystko wyszło cudownie i naprawdę koło do zwiewnej delikatnej sukni jest zupełnie nie potrzebne!Ona sama w sobie jest piękna wrzucam fotkę mojej sukni może komuś też się spodoba i zrobi coś podobnego! Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowicz-ki he he
Antoska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:09   #1073
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Antoska01 Pokaż wiadomość
Szperałam w tym wątku długo przed ślubem żeby się przekonać, że to musi być właśnie MUŚLIN ! I był wszystko wyszło cudownie i naprawdę koło do zwiewnej delikatnej sukni jest zupełnie nie potrzebne!Ona sama w sobie jest piękna wrzucam fotkę mojej sukni może komuś też się spodoba i zrobi coś podobnego! Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowicz-ki he he
Prześliczna! Bardzo mi się podoba. Wyglądasz w niej jak aniołek
Sprzedajesz to cudo czy masz zamiar skrócić i mieć sukienkę na lato?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:16   #1074
anastazja11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

do afi - jakiś czas temu zamieściłaś zdjęcia swojej sukienki. Możesz zdradzić gdzie ją kupiłaś bo bardzo mi się podoba
anastazja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:33   #1075
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mierzyłam ostatnio jeszcze jedną suknię, na którą byłam w 90% zdecydowana. Te 10% to wątpliwości mojej przyjaciółki - ma wrażenie że ten krój skrócił mi nogi (zdjęcie pierwsze). Drugie zdjęcie to suknia która spodobała mi się jako pierwsza. Wspominałam już, że musi być bardziej dopasowana - chciałam w niej zrobić pas ozdobny na prosto jak w sukience sarah magic 2933 co spowoduje zmniejszenie wrażenia ciążowego brzuszka, co jest konieczne bo mam małe piersi i taki bardzo luźny krój jeszcze robił wrażenie mniejszych. Co wy sądzicie? Którą powinnam wybrać?
obie mi się niepodobają.

Suknia nr 1 rzeczywiście wydłuża tułów, dodatkowo skupia wzrok na brzuch - dobrze w niej by chyba wyglądały tylko osoby z mega wcięciem w talii.
Suknia nr 2 - może jakby ją przerobić, to by się z niej coś fajnego wydobyło. tylko czy nie lepiej poszukać takiej, której przerabiać nie trzeba?

Cytat:
Napisane przez akapi1986 Pokaż wiadomość
Tikida, piękne zdjęcia takie profesjonalne, widać ,że cała uroczystość się udała Co do sukienki to świetnie leżała, a dodatki do sukni idealnie dobrane , mam tu na myśli szal i welon z muślinu ,świetnie to wygladało,tak delikatnie i zwiewnie, kurcze troche żauję ,że sama sobie takiego szalu nie sprawilam z tych motylków, chociaż do kościola ale było mineło Jeszcze raz dziękuję za zdjęcia))pozdrawiam
dziękuję pomysł z welonem z motylków okazał się być bardzo udany - pozbyłam się zwisów ciągnących się po ziemi i oszczędziłam na zakupie welonu

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Antoska01 Pokaż wiadomość
Szperałam w tym wątku długo przed ślubem żeby się przekonać, że to musi być właśnie MUŚLIN ! I był wszystko wyszło cudownie i naprawdę koło do zwiewnej delikatnej sukni jest zupełnie nie potrzebne!Ona sama w sobie jest piękna wrzucam fotkę mojej sukni może komuś też się spodoba i zrobi coś podobnego! Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowicz-ki he he
super, bardzo ładnie się prezentowałaś. też uważam, że koło do sukni z muślinu jest zbędne i że suknia dużo przez nie traci
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:29   #1076
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Z kołem to zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć. Mi wygodniej było z kołem. Na pierwszym z kołem, na drugim z sama halką bez koła. Ale jeśli z kołem to z tiulową halką bo inaczej może się odznaczać. Trzeba to wszystko dopasować do figury. Ja ładniej wyglądam z kołem niż bez. Mam za mało centymetrów w biodrach. Ta z filmiku (swoją drogą bardzo fajnego) ma to koło chyba za małe, takie do rybki bardziej. I chyba trzeba się zdecydować czy chce się koło i wtedy klasyczny krój A albo lekko, zwiewnie, "piżamowo" bez koła. Po między może wyjść średnio.

buzka szukaj dalej
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:46   #1077
Antoska01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Szczerze jeszcze się nad tym nie zastanawiałam :-D buźka
Antoska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:47   #1078
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Antoska01 piękna suknia suknia jest szyta u krawcowej na wzór jakieś salonowej ...mogła byś mi podać namiary oraz pokazać zdjęcie tyłu ....dopiero gdzieś tam w odległej przyszłości będę swoją kupować (za rok) ale twoja jest w moim typie jak najbardziej
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 22:14   #1079
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny, a Wy jakie miałyście halki?
Dajcie znać, bo się zastanawiam czy tiulową, czy żadną, bo na kole to nie wiem czy się zdobędę...
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 06:17   #1080
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Z kołem to zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć. Mi wygodniej było z kołem. Na pierwszym z kołem, na drugim z sama halką bez koła. Ale jeśli z kołem to z tiulową halką bo inaczej może się odznaczać. Trzeba to wszystko dopasować do figury. Ja ładniej wyglądam z kołem niż bez. Mam za mało centymetrów w biodrach. Ta z filmiku (swoją drogą bardzo fajnego) ma to koło chyba za małe, takie do rybki bardziej. I chyba trzeba się zdecydować czy chce się koło i wtedy klasyczny krój A albo lekko, zwiewnie, "piżamowo" bez koła. Po między może wyjść średnio.

buzka szukaj dalej
Sliczna sukienka i śliczna Panna Młoda Uwielbiam połączenie prześwitujących części z nieprześwitującymi Tutaj koło było konieczne moim zdaniem zeby sukienka nabrała tego fasonu.

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a Wy jakie miałyście halki?
Dajcie znać, bo się zastanawiam czy tiulową, czy żadną, bo na kole to nie wiem czy się zdobędę...
Nie miałam halki tylko sztywnik. U mnie to wystarczyło ale nie miałam tez koła.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 16:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.