Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-19, 14:14   #1141
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No spy nie powinno sie brać przed samym porodem bo za bardzo moze rozluźnić ale na wcześniejszym etapie ciazy to mi nawet lekarz pozwalał w razie czego brać jak byłam z juniorem w ciąży czyli 6 lat temu
O winie nie słyszałam no i w sumie potrzeby nie było widzieć bo i tak bym nie wypiła natomiast no spa spokojnie tylko dziekuje dziewczyny co do ilości bo nie byłam pewna
aaa... no to sporo mi rozjaśniłaś albo zapomniałam albo cos przekręciłam bo byłam caly czas myśli że nie można


A ja zadzwoniłam do lekarki bo się już przeraziłam... Mały takie dziwne ruchy robi, jakieś drgania wręcz w brzuchu czuję, ta główka się tak wypina że z połowa ,,wychodzi,, aż objąć można... Uspokoiła mnie mówiąc że zapewne się przekręca głową w dół bo jeszcze leżał na ostatnim usg pleckami do dołu i żebym odpoczywała bo mogę czuć to nawet bardziej...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:16   #1142
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

A ja odradzam kupowanie tego pianka gryka kokos. Ostatnio wyrzucałam taki po Adasiu . Z ciekawosci zajrzalam do srodka. Rozdzielam kazda warstwe a tam cos ala plesn , jakas dziwna narosl na kokosie. dokladnie w miejscach gdzie materacyk byl poplamiony czyli przesikany .
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:16   #1143
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Pokazuj co tam kupilas
Ja pokazywałam jagodowy kot i powiem szczerze, ze sie wścieklam na nich i juz więcej tam nic nie zamówie :P o ile rzeczy super, zamówiłam dwa kocyki, jeden przyszedł w 2 dni a na drugi miałam czekac do 5 dni roboczych... Przyszedł po 10 i po wielu mailach itd :/
Sporo tego wiec wrzucę Wam zdjęcie zbiorcze jak juz wszystko dojedzie
Ale tak na szybko to z jagodowego
http://www.jagodowykot.pl/shop/dziec...ie-teal-minky/
http://www.jagodowykot.pl/shop/do-po...-lub-75x100-2/

Dzisiaj przyjechały 3 plakaty do pokoju maluszka tez zamawiałam dzieki którejś z Was bo z dawandy
http://pl.dawanda.com/product/810825...t-z-kotami-DUY
http://pl.dawanda.com/product/810224...j-si-i-pod-prd
http://pl.dawanda.com/product/801566...-wychodzi-soce

Nie strasz mnie z tym jagodowym.. Mam nadzieje ze dojdą bez problemu. Najważniejsze ze jesteś zadowolona z wyglądu kocykow bo jakoś obawiałam sie tych z Allegro.




Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hej



To teraz najprzyjemniejsza rzecz- rozpakowywanie prawie jak Święty Mikołaj
Hehe dokładnie

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
To my w 26t 5d )
Ale ładni jesteście super piłeczka

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Mms tak jest mniej więcej twój synek ułożony wiec nawet tu łatwo zobaczyć ze wystarczy ze nogę wyprostuje i masz po żebrach
Co to za apka?


Ale pojadlam obiadku dzisiaj zupka jarzynowa i wrapy wieloziarnisty z indykiem i górą warzyw
Pojedzone, posprzątane wiec mozna sie relaksować z książką zaczęłam czytać "pierwszy rok z życia dziecka" Ile tam jest wiaaaaadomooooości to głowa mała. Obym zdążyła skończyć przed porodem
__________________

Edytowane przez sandeo
Czas edycji: 2015-05-19 o 14:28
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:18   #1144
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość


Byłam dzisiaj na glukozie i przeżyłam
W sumie nawet trochę się zdziwiłam, bo w pierwszej ciąży musiałam się lekko zaprzeć, żeby toto wypić, a teraz lajcik. Przeszkadzał mi tylko posmak drewnianego mieszadełka. Za to na okoliczność glu i tego co za oknem - najpierw gorąco i duszno, teraz ciepło i deszcz mam migrenę jak stad nad morze i zdycham
Żeby było piękniej, coś mi w korzonki wlazło i wczoraj wieczorem nie byłam się w stanie ruszyć, a dzisiaj jak paralityk łażę Za to internistka jak mnie zobaczyła, to sama z siebie wypisała zwolnienie pytając tylko czy na tydzień czy na dwa
eeee gratulacje się należą ... przynajmniej ode mnie bo ja glukozę zniosłam marnie... z resztą jak wszystko w tej ciąży, najlepiej leżeć i płakać i jeszcze ponarzekać że ktoś mi chce ,,dogodzić,,
i właśnie mi przypomniałaś o migrenie miałam bardzo często a od kąd w ciąży jestem znikła jakies lekkie bóle glowy miałam jedynie w 1 trym ...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:18   #1145
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Dzięki no to jak mówię mężowi, że czuję nóżkę pod żebrami, to mi nie wierzy
Ja też czuję nóżkę pod żebrami
Przeważnie wieczorem , nieraz usiąść muszę
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:20   #1146
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Vea zazdro!! ja mam glukozę w poniedziałek.. Nigdy nie miałam badanej ale juz mi niedobrze ...

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja też czuję nóżkę pod żebrami
Przeważnie wieczorem , nieraz usiąść muszę

Tez juz teraz wiem z czego zazwyczaj obrywam pod wieczór
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:20   #1147
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja też czuję nóżkę pod żebrami
Przeważnie wieczorem , nieraz usiąść muszę
a ja mam czasem dziwne wrażenie że wkłada mi nogę pomiędzy żebra i nią kręci... maly rozbójnik... i kładę się na wznak bo myślę że jak siądę to mu ją ucinę i będzie go bolało
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 14:23   #1148
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hej
No bo to takie zabobony raczej
Hehe, no popatrz, tak wyczytałam ale net wszystko przyjmie

Super, że już po glukozie
Też się cieszę

Lateks może być i taki i taki - do materacy wykorzystuje się ten naturalny - z kauczuku, a on ma świetne właściwości hypoalergiczne i właśnie "oddychające"

Wiesz co, podobno po kształcie brzucha też widać... niby w to nie wierzyłam dopóki znajomy nie zapytał czy nie córa (a nie mówiłam mu jeszcze), bo brzuch mam zupełnie inny niż przy Jaśku

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
że tak dobrze przeszłaś i już masz za sobą no w końcu odpoczniesz
Niom, teraz jeszcze tylko do wieczora i zobaczymy jakie wyniki.
Z tym odpoczynkiem to też tak sobie, bo poniedziałek, środa, piątek odbieram Żuka ze żłobka o 12.30, wyspać się też nie bardzo mam kiedy bo i dzisiaj i jutro muszę z Bartkiem wstać i jechać na wizytę... zostaje w sumie czwartek, bo Janek siedzi do 16.30, ale Moje Kochanie z dumą wręczyło mi wczoraj nowe żelazko i napomknęło, że szafa się już nie domyka, podobnież jak kosze na pranie, więc ten teges...

Z pozytywów kupiłam dzisiaj truchawy, a że były po 8,50, to od razu 2 kg

Aaa.... i wklejam niedzielne łupy targowe - brakuje na nich kart do oglądania dla Małej, ale gdzieś je Bartek skutecznie schował. Osobno jeszcze kocyk z poduchą - kocyk bawełna-bambus - zdjęcie lekko przekłamuje kolory, bo jest nie biały, a taki ciepło kremowy
Zakupy to kocyk i karty - reszta to "rzeczy dostane" I tak flanele od Enfamil, chociaż wątpliwej urody są genialnie miękkie i na pewno się przydadzą.

I do tego oczywiście tona ulotek, ale ich nie cykałam




__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2015-05-19 o 15:00
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:32   #1149
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Wstalismy , zjedlismy i sie nudzimy . Czekamy na TŻeta ..



Nie wiem jak to bedzie jak sie Młoda urodzi , że niby ja w dzien spac nie bede mogla ??? jak sie nie zdrzemne to jestem nieżywa caly dzien ..







Ja nospy nie biorę . Mam wrazenie że ona nie pomaga , jak mi sie brzuch spina to pomaga zmiana pozycji lub rozchodzenie..







U mnie cisza , ani jednego . W pierwszej ciazy wyszly mi trzy na biodrach ale to dlatego ze szybko sie w nich rozeszlam i popuscilo ale brzuch czysty , teraz tez . oby tak do konca .

Dużo tu maja tez geny , u mnie w rodzinie nikt nie mial do tego sklonnosci a za to moja kuzynka jest w pierwszym trymestrze brzuch niewidoczny a juz mam skore lekko pociachana ..

Haha no obawiam sie, ze nie bedzie kiedy spac :P ja teraz nie mam za bardzo kiedy sie polozyc - rano jak junior w zerówce to ogarniam mieszkanie, obiad, pranie... A potem po powrocie z zerowki spędzam z nim czas a jesli idzie spac w dzien to ja w tym czasie zas cos robie, brakuje mi czasu na sen no i domyślam sie ze przy dwójce bedzie jeszcze więcej zajęc

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
aaa... no to sporo mi rozjaśniłaś albo zapomniałam albo cos przekręciłam bo byłam caly czas myśli że nie można


A ja zadzwoniłam do lekarki bo się już przeraziłam... Mały takie dziwne ruchy robi, jakieś drgania wręcz w brzuchu czuję, ta główka się tak wypina że z połowa ,,wychodzi,, aż objąć można... Uspokoiła mnie mówiąc że zapewne się przekręca głową w dół bo jeszcze leżał na ostatnim usg pleckami do dołu i żebym odpoczywała bo mogę czuć to nawet bardziej...

To odpoczywaj !

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
A ja odradzam kupowanie tego pianka gryka kokos. Ostatnio wyrzucałam taki po Adasiu . Z ciekawosci zajrzalam do srodka. Rozdzielam kazda warstwe a tam cos ala plesn , jakas dziwna narosl na kokosie. dokladnie w miejscach gdzie materacyk byl poplamiony czyli przesikany .

a fuuuuj!

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Sporo tego wiec wrzucę Wam zdjęcie zbiorcze jak juz wszystko dojedzie
Ale tak na szybko to z jagodowego
http://www.jagodowykot.pl/shop/dziec...ie-teal-minky/
http://www.jagodowykot.pl/shop/do-po...-lub-75x100-2/

Dzisiaj przyjechały 3 plakaty do pokoju maluszka tez zamawiałam dzieki którejś z Was bo z dawandy
http://pl.dawanda.com/product/810825...t-z-kotami-DUY
http://pl.dawanda.com/product/810224...j-si-i-pod-prd
http://pl.dawanda.com/product/801566...-wychodzi-soce

Nie strasz mnie z tym jagodowym.. Mam nadzieje ze dojdą bez problemu. Najważniejsze ze jesteś zadowolona z wyglądu kocykow bo jakoś obawiałam sie tych z Allegro.






Hehe dokładnie



Ale ładni jesteście super piłeczka



Co to za apka?


Ale pojadlam obiadku dzisiaj zupka jarzynowa i wrapy wieloziarnisty z indykiem i górą warzyw
Pojedzone, posprzątane wiec mozna sie relaksować z książką zaczęłam czytać "pierwszy rok z życia dziecka" Ile tam jest wiaaaaadomooooości to głowa mała. Obym zdążyła skończyć przed porodem

Wlasnie mam ten sam letni kocyk tylko inny wzorek i na niego tyle czekałam ale jest super

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Też się cieszę

Lateks może być i taki i taki - do materacy wykorzystuje się ten naturalny - z kauczuku, a on ma świetne właściwości hypoalergiczne i właśnie "oddychające"

Wiesz co, podobno po kształcie brzucha też widać... niby w to nie wierzyłam dopóki znajomy nie zapytał czy nie córa (a nie mówiłam mu jeszcze), bo brzuch mam zupełnie inny niż przy Jaśku



Niom, teraz jeszcze tylko do wieczora i zobaczymy jakie wyniki.
Z tym odpoczynkiem to też tak sobie, bo poniedziałek, środa, piątek odbieram Żuka ze żłobka o 12.30, wyspać się też nie bardzo mam kiedy bo i dzisiaj i jutro muszę z Bartkiem wstać i jechać na wizytę... zostaje w sumie czwartek, bo Janek siedzi do 16.30, ale Moje Kochanie z dumą wręczyło mi wczoraj nowe żelazko i napomknęło, że szafa się już nie domyka, podobnież jak kosze na pranie, więc ten teges...

Z pozytywów kupiłam dzisiaj truchawy, a że były po 8,50, to od razu 2 kg

Aaa.... i wklejam niedzielne łupy targowe - brakuje na nich kart do oglądania dla Małej, ale gdzieś je Bartek skutecznie schował. Osobno jeszcze kocyk z poduchą - kocyk bawełna-bambus - zdjęcie lekko przekłamuje kolory, bo jest nie biały, a taki ciepło kremowy

I do tego oczywiście tona ulotek, ale ich nie cykałam





My zakupiliśmy lateksowy materac, mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:33   #1150
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Też się cieszę

Lateks może być i taki i taki - do materacy wykorzystuje się ten naturalny - z kauczuku, a on ma świetne właściwości hypoalergiczne i właśnie "oddychające"

Wiesz co, podobno po kształcie brzucha też widać... niby w to nie wierzyłam dopóki znajomy nie zapytał czy nie córa (a nie mówiłam mu jeszcze), bo brzuch mam zupełnie inny niż przy Jaśku



Niom, teraz jeszcze tylko do wieczora i zobaczymy jakie wyniki.
Z tym odpoczynkiem to też tak sobie, bo poniedziałek, środa, piątek odbieram Żuka ze żłobka o 12.30, wyspać się też nie bardzo mam kiedy bo i dzisiaj i jutro muszę z Bartkiem wstać i jechać na wizytę... zostaje w sumie czwartek, bo Janek siedzi do 16.30, ale Moje Kochanie z dumą wręczyło mi wczoraj nowe żelazko i napomknęło, że szafa się już nie domyka, podobnież jak kosze na pranie, więc ten teges...

Z pozytywów kupiłam dzisiaj truchawy, a że były po 8,50, to od razu 2 kg

Aaa.... i wklejam niedzielne łupy targowe - brakuje na nich kart do oglądania dla Małej, ale gdzieś je Bartek skutecznie schował. Osobno jeszcze kocyk z poduchą - kocyk bawełna-bambus - zdjęcie lekko przekłamuje kolory, bo jest nie biały, a taki ciepło kremowy

I do tego oczywiście tona ulotek, ale ich nie cykałam




ładna kołderka !

właśnie się zastanawiam nad zakupem kołderki i znalazłam komplet z minky http://allegro.pl/komplet-poscieli-m...099666124.html

i bardzo mi się spodobał, ale czy będzie to praktyczne ?? tzn. zastanawiam się nad tym, czy nie będzie za ciepło dziecku pod tym-mam na myśli sezon jesień-zima, a druga sprawa będzie mi szkoda ubierać na to poszewkę, bo takie ładne żeglarskie wzory są, a bez poszewki szybko się to wybrudzi, no i nie wiem Doradźcie mi
__________________
Synek

Edytowane przez Jess922
Czas edycji: 2015-05-19 o 14:38
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:39   #1151
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

To sa nasze mebelki do pokoju
http://babydeco.eu/pl/p/Zestaw-mebli...y-Bellamy/4567

W ubiegły weekend była zniżka w sklepie cotton balls -10% z miesięcznika dziecko ale zapomniałam zamówić. Cholercia.. Zawsze ten transport tak jakby byłby gratis no trudno

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Jess ja zamówiłam i kołderkę i rożek i śpiworek bede testować na żywca tak wiec ja sie nie wypowiadam z ta różnica ze ja zamówiłam osobno poszewki i wypełnienie
Poszewki mam z motherhood

My tez kupiliśmy lateksowy materac
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 14:39   #1152
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
a ja mam czasem dziwne wrażenie że wkłada mi nogę pomiędzy żebra i nią kręci... maly rozbójnik... i kładę się na wznak bo myślę że jak siądę to mu ją ucinę i będzie go bolało
Ja na wznak nie mogę się położyć, bo wali wtedy niemiłosiernie
Tłumaczę sobie, że Małemu niewygodnie
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:44   #1153
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
ładna kołderka !

właśnie się zastanawiam nad zakupem kołderki i znalazłam komplet z minky http://allegro.pl/komplet-poscieli-m...099666124.html

i bardzo mi się spodobał, ale czy będzie to praktyczne ?? tzn. zastanawiam się nad tym, czy nie będzie za ciepło dziecku pod tym-mam na myśli sezon jesień-zima, a druga sprawa będzie mi szkoda ubierać na to poszewkę, bo takie ładne żeglarskie wzory są, a bez poszewki szybko się to wybrudzi, no i nie wiem Doradźcie mi

No na jesień-zime to sie przyda ale szczerze mówiąc bez poszewki funkcjonowac to chyba średnio co? A tak jak mowisz, szkoda takie cuda jeszcze w cos ubierać
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:44   #1154
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Vea zazdro!! ja mam glukozę w poniedziałek.. Nigdy nie miałam badanej ale juz mi niedobrze

Tez juz teraz wiem z czego zazwyczaj obrywam pod wieczór
Jak nie miałaś to nie nastawiaj się na najgorsze. Ja za pierwszym razem wypiłam i stwierdziłam że dobre tylko taki głupi posmak w ustach jest.


Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Haha no obawiam sie, ze nie bedzie kiedy spac :P ja teraz nie mam za bardzo kiedy sie polozyc - rano jak junior w zerówce to ogarniam mieszkanie, obiad, pranie... A potem po powrocie z zerowki spędzam z nim czas a jesli idzie spac w dzien to ja w tym czasie zas cos robie, brakuje mi czasu na sen no i domyślam sie ze przy dwójce bedzie jeszcze więcej zajęc
No a a Ty pytasz co w wolnym czasie robimy
Dojdziemy do takiej wprawy, że dwoje czy jedno to tak samo będzie.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:44   #1155
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

ale dzisiaj trzaskacie tych stron przyszłam do domu, jest taka duchota... więc idę nadrabiać
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:45   #1156
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
eeee gratulacje się należą ... przynajmniej ode mnie bo ja glukozę zniosłam marnie... z resztą jak wszystko w tej ciąży, najlepiej leżeć i płakać i jeszcze ponarzekać że ktoś mi chce ,,dogodzić,,
i właśnie mi przypomniałaś o migrenie miałam bardzo często a od kąd w ciąży jestem znikła jakies lekkie bóle glowy miałam jedynie w 1 trym ...
Zazdroszczę braku migren... mi się niestety w ciąży nasiliły

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Vea zazdro!! ja mam glukozę w poniedziałek.. Nigdy nie miałam badanej ale juz mi niedobrze ...
Nie nastawiaj się na zapas, może tak jak ja i Molise akurat dobrze zniesiesz

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
ładna kołderka !

właśnie się zastanawiam nad zakupem kołderki i znalazłam komplet z minky http://allegro.pl/komplet-poscieli-m...099666124.html

i bardzo mi się spodobał, ale czy będzie to praktyczne ?? tzn. zastanawiam się nad tym, czy nie będzie za ciepło dziecku pod tym-mam na myśli sezon jesień-zima, a druga sprawa będzie mi szkoda ubierać na to poszewkę, bo takie ładne żeglarskie wzory są, a bez poszewki szybko się to wybrudzi, no i nie wiem Doradźcie mi
To nie jest kołderka, tylko kocyk
Dwie warstwy - jedna bawełniana, druga bambusowa - razem zszyte. Jest cieniutki, przewiewny i bardzo miękki
Dla mnie kołderka dla malucha nie ma sensu - do spania będę pakowała w śpiworek, a na drzemki okrywała kocykiem

Minky z wypełnieniem dla mnie nie ma sensu, ale już zestaw minky+bawełna owszem ma - np. jako kocyk do wózka
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:47   #1157
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
To sa nasze mebelki do pokoju
http://babydeco.eu/pl/p/Zestaw-mebli...y-Bellamy/4567

W ubiegły weekend była zniżka w sklepie cotton balls -10% z miesięcznika dziecko ale zapomniałam zamówić. Cholercia.. Zawsze ten transport tak jakby byłby gratis no trudno

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Jess ja zamówiłam i kołderkę i rożek i śpiworek bede testować na żywca tak wiec ja sie nie wypowiadam z ta różnica ze ja zamówiłam osobno poszewki i wypełnienie
Poszewki mam z motherhood

My tez kupiliśmy lateksowy materac

Super mebelki bardzo mi sie podobają, ja oczywiscie nie byłabym sobą i zmieniła jedynie na gałki jakies fajne te uchwyty ale to rzecz gustu. Ale cała reszta super ! Sama bym w takim stylu mebelki kupiła dla małej gdybym miała dodatkowy pokój

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Jak nie miałaś to nie nastawiaj się na najgorsze. Ja za pierwszym razem wypiłam i stwierdziłam że dobre tylko taki głupi posmak w ustach jest.




No a a Ty pytasz co w wolnym czasie robimy
Dojdziemy do takiej wprawy, że dwoje czy jedno to tak samo będzie.

No ale bedzie wesoło
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:47   #1158
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No na jesień-zime to sie przyda ale szczerze mówiąc bez poszewki funkcjonowac to chyba średnio co? A tak jak mowisz, szkoda takie cuda jeszcze w cos ubierać
no to mi pomogłaś
ale chyba kupię zwykłą pościel, a z minky kupię sobie rożek i może kocyk, no coś z tego minky muszę mieć- tak się uparłam
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:48   #1159
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
no to mi pomogłaś

ale chyba kupię zwykłą pościel, a z minky kupię sobie rożek i może kocyk, no coś z tego minky muszę mieć- tak się uparłam

Tez bym tak zrobiła.
Ja mam z minky kocyk natomiast oprócz tego mam śpiworki normalne bawełniane. Taki kocyk moze sie przydać fajnie do wózka ale do spania to tak średnio... To tak jakbyś ty spała zamiast w poscieli w takim kocu
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 14:50   #1160
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

ale fajne zakupy dziewczyny zrobiłyście, i mebelki śliczne

Roxana sprawdź proszę maila... Bo mi tam też czcionka się poprzestawiała w edycji ale chyba da się to ogarnąć...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:05   #1161
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
ale fajne zakupy dziewczyny zrobiłyście, i mebelki śliczne

Roxana sprawdź proszę maila... Bo mi tam też czcionka się poprzestawiała w edycji ale chyba da się to ogarnąć...

Dziekuje !
Sprawdze na kompie bo tu mi nie otwiera na telefonie tego pliku
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:06   #1162
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze ani razu nie czułam
poczujesz ja jak się napiję wody gazowanej to raz dwa ją łapie
Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ja czuję parę razy dziennie, aż się zastanawiałam czy to normalne.
normalne ćwiczy płuca podobno
Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Chciałam sie pochwalić ze oficjalnie zakończyłam kompletowanie wyprawki i czekam juz tylko na kurierow
Dzieki Wam za stronkę jagodowy kot zamówiłam tam dwa kocyki - jeden letni , drugi ciepły, zimowy i juz nie mogę sie doczekać aż dojada teraz to juz w ogole najprzyjemniejszy czas bo tylko odbieranie paczuszek uwielbiam to robic
też to uwielbiam
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
no to tyle z narzekań, teraz się pochwalę na poprawę nastroju mąż mnie dzisiaj zabrał na zakupy iii.... kupiliśmy dzisiaj Młodemu łóżeczko, materac, aspirator do noska i przywieszkę do smoczka

łóżeczko http://archiwum.allegro.pl/oferta/lo...80475219.html- tylko my materac kupiliśmy osobno

przywieszka http://canpolbabies.com/pl/produkty/...-sowki-/page:2


i aspirator http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/347 - wzieliśmy w ciemno, to co nam babka podpowiedziala, bo zupelnie sie na tym nie znam....

heroine86
hej
bardzo fajne zakupy łóżeczko fajne ! a rozstępami się nie przejmuj jestem ciekawa kiedy u mnie wyjdą

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Mms to wyobraź sobie mój szok dwa lata temu, jak budzę się rano a zamiast gładkiego brzucha mam milion czerwonych rozstępów, które wyszły w jedną noc wylam tydzień

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Aha ładne, takie właśnie proste, nie wymyślate
ja właśnie się zdecyduję na tego Radka tylko mam dylemat co do koloru. I też planuję kupić materac albo gryka-kokos, albo-gryka-pianka-kokos, bo taki właśnie jest w zestawie z łóżkiem
Radka z Klupsia? Czy jakiś inny jest? Ja chcę Rafała
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
To tak jak ja
Smarowanie napewno nie zaszkodzi
Pewnie, że nie zaszkodzi. Jak byłam na ostatnim genetycznym u takiego dr faceta to stwierdził, że gucio daje smarowanie i od razu zapytał czy smaruję, bo niby dobrze przed usg z tydzień nie smarować brzucha wtedy jest lepszy obraz
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
My zakupiliśmy lateksowy materac, mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni
kupiłaś gdzieś w necie? ja się zastanawiam nad jakimś vitmat lateksowym.
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:07   #1163
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Haha no obawiam sie, ze nie bedzie kiedy spac :P ja teraz nie mam za bardzo kiedy sie polozyc - rano jak junior w zerówce to ogarniam mieszkanie, obiad, pranie... A potem po powrocie z zerowki spędzam z nim czas a jesli idzie spac w dzien to ja w tym czasie zas cos robie, brakuje mi czasu na sen no i domyślam sie ze przy dwójce bedzie jeszcze więcej zajęc
Ja mam czasu a czasu , to znaczy przy dobrej organizacji dnia . Do godziny 12 sprzatam gotuje piore a pozniej jak Młody idzie spac jem cos na szybko i do wyrka , a ze dziec mi spi czasem i 3 godziny to i ja korzystam , Potem jak wstajemy jemy obiad i reszta dnia to spacer plac zabaw jakies zakupy no albo do kogos jedziemy . Lubie ten moj poukladany plan dnia , jak ktos lub cos mi go zaburza to caly dzien wkurzona chodze i jakas taka nieogarnieta
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:09   #1164
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
poczujesz ja jak się napiję wody gazowanej to raz dwa ją łapie



normalne ćwiczy płuca podobno



też to uwielbiam



bardzo fajne zakupy łóżeczko fajne ! a rozstępami się nie przejmuj jestem ciekawa kiedy u mnie wyjdą









Radka z Klupsia? Czy jakiś inny jest? Ja chcę Rafała



Pewnie, że nie zaszkodzi. Jak byłam na ostatnim genetycznym u takiego dr faceta to stwierdził, że gucio daje smarowanie i od razu zapytał czy smaruję, bo niby dobrze przed usg z tydzień nie smarować brzucha wtedy jest lepszy obraz



kupiłaś gdzieś w necie? ja się zastanawiam nad jakimś vitmat lateksowym.

Ja zamówiłam przez Allegro z firmy hevea
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:09   #1165
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację my nie mamy kiedy podjechać do sklepu, bo Łukasz za późno wraca i chyba będę zamawiać przez internet, chociaż nie powiem, że chciałabym sobie podotykać

powiem Ci, że ja bałabym sie kupować przez internet, bo tak jak pisalam... w tym sklepie mialam do wybory min pianka-kokos-gryka i dla porównania lateksowy (z innej firmy, ale nie pamietam jakiej), to ten lateksowy według mnie był mniej wygodny... a był droższy i teoretycznie powinien być lepszy.... jeśli ktoś ma sprawdzona firme, to moze zamawiac ja w tym temacie bylam zielona, wiec nie moglam ryzykowac


Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
A ja odradzam kupowanie tego pianka gryka kokos. Ostatnio wyrzucałam taki po Adasiu . Z ciekawosci zajrzalam do srodka. Rozdzielam kazda warstwe a tam cos ala plesn , jakas dziwna narosl na kokosie. dokladnie w miejscach gdzie materacyk byl poplamiony czyli przesikany .

to ja jestem ciekawa jak będzie u nas... ale to też kwestia tego, jak się o materac dba... absolutnie nie mówię, ze Ty nie dbałaś, ale u mnie siostra starała się nie dopuścić do przemoczenia, a jak już sie zdarzyło małemu przemoczyć, to ściągała ten materiał z góry i porządnie suszyła jej syn ma już 3 lata i z materacem nic się do tej pory nie dzieje


Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Sporo tego wiec wrzucę Wam zdjęcie zbiorcze jak juz wszystko dojedzie
Ale tak na szybko to z jagodowego
http://www.jagodowykot.pl/shop/dziec...ie-teal-minky/
http://www.jagodowykot.pl/shop/do-po...-lub-75x100-2/

Dzisiaj przyjechały 3 plakaty do pokoju maluszka tez zamawiałam dzieki którejś z Was bo z dawandy
http://pl.dawanda.com/product/810825...t-z-kotami-DUY
http://pl.dawanda.com/product/810224...j-si-i-pod-prd
http://pl.dawanda.com/product/801566...-wychodzi-soce
fajne te obrazki
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:11   #1166
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Sandeo to jest moja ciąża, mam jeszcze asystent ciążowy
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:12   #1167
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Ja mam czasu a czasu , to znaczy przy dobrej organizacji dnia . Do godziny 12 sprzatam gotuje piore a pozniej jak Młody idzie spac jem cos na szybko i do wyrka , a ze dziec mi spi czasem i 3 godziny to i ja korzystam , Potem jak wstajemy jemy obiad i reszta dnia to spacer plac zabaw jakies zakupy no albo do kogos jedziemy . Lubie ten moj poukladany plan dnia , jak ktos lub cos mi go zaburza to caly dzien wkurzona chodze i jakas taka nieogarnieta

Podziwiam kobieto!! Zreszta podziwiam i zazdroszczę wszystkim babkom, ktore wlasnie robią sobie czas dla siebie w ciagu dnia i niech sie pali a i tak zrobi cos dla siebie. Ja to z tych, którym czasu brakuje i za nic w świecie bym nie zasnęła (no chyba ze jestem chora lub tak jak to w pierwszym trymestrze było) ale tak to nie... Szkoda mi czasu no i zawsze cos znajdę do roboty
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:12   #1168
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
poczujesz ja jak się napiję wody gazowanej to raz dwa ją łapie

normalne ćwiczy płuca podobno

też to uwielbiam

bardzo fajne zakupy łóżeczko fajne ! a rozstępami się nie przejmuj jestem ciekawa kiedy u mnie wyjdą




Radka z Klupsia? Czy jakiś inny jest? Ja chcę Rafała

Pewnie, że nie zaszkodzi. Jak byłam na ostatnim genetycznym u takiego dr faceta to stwierdził, że gucio daje smarowanie i od razu zapytał czy smaruję, bo niby dobrze przed usg z tydzień nie smarować brzucha wtedy jest lepszy obraz

kupiłaś gdzieś w necie? ja się zastanawiam nad jakimś vitmat lateksowym.
Tak Radka z Klupsia oo to zerknę co to za Rafał
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:14   #1169
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No właśnie ten lateksowy ponoć najlepszy... tylko tak się zastanawiam czy on nie będzie uczulać? Bo to jednak guma... i chyba średnio oddycha
A ja właśnie czytałam, że one są antyalergiczne
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
nie słyszałam nic na ten temat, więc nie pomogę...



a tak w ogóle, to czy możliwe to jest, że Mały kopie, lub wkłada nogę pod żebra? Ja wiem, że jest od nich "odizolowany", ale czasami czuje, jakby mi władował stópkę właśnie pod zebra z prawej strony no chyba, ze to takie wrazenie tylko
Ja od tygodnia czuję nóżki pod żebrami, aż się prostować i troszkę wyginać muszę bo boli.
Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość

kupiłaś gdzieś w necie? ja się zastanawiam nad jakimś vitmat lateksowym.
Ja kupiłam Vitmat Baby lateksowy na stronie Bajkowachatka. Ale osobiście zobaczę go dopiero w czerwcu.
A co do przeprowadzki to my też w lipcu się przenosimy na domek. Sama póki co jestem przerażona jak się spakuje i w ogóle. Całe szczęście,że grono znajomych się zaoferowało, że pomoże. No i teraz tylko siedzę i kolory ścian wybieram;d
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:17   #1170
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam przez Allegro z firmy hevea
dziękuję zerknę później
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 10:52:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.