Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 21:38   #1201
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ten oriflame mnie zaintrygowal, ale jak rozowy to kiepsciuchno odnosnie oriflame mam jeszcze pytanie, uzywalyscie moze tego podkladu w sztyfcie?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:43   #1202
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

delię chyba nawet matującą z minerałami, czy jakieś inne cudo miziałam w naturze i nie wyglądało jasno - ale nie przykładałam się i może pamięć mnie myli co do marki. ja teraz mieszam nyxa z colorstayem i jakoś daje radę. Tylko męczy mnie już ta szpachla na twarzy, chciałabym mieć znośniejsza cerę, co z tego, że inni myślą, że jest ok jak ja wiem, że mam kilo tynku na facjacie. Soczewki podkreślające kolor i kolorowe przerabiałam i to nie dla mnie. Podrażniało oczy, te kolorowe przy mruganiu itd. zjeżdżały i zasłaniały, widziałam gorzej niż bez (mam minusy). Podkreślające niby lepiej ale męczyło mnie to, gały robiły się czerwone, darowałam sobie.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 23:35   #1203
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Niektórzy ludzie mają coś takiego, że te podkłady wtapiają się w skórę Sama takie cóś posiadam- kiedyś w czasach solarianizmu nikt nie zwracał mi uwagi na to, że podkład się odcina, czy coś, bo nawet najciemniejszy kolor po jakimś czasie wtapiał się do koloru cery. Zaraz po nałożeniu wyglądają paskudnie, a po góra 10 min efekt nie jest zły. Dlatego jak narzekam na kolor to znaczy, że zrobiłam test, po czym zaraz go zmyłam :P Co nie znaczy, że kupuję obecnie za ciemne podkłady
Ahh no i oczywiście nakładałam bardzo małą ilość. Do dzisiaj opakowanie 20 ml starczy mi spokojnie na 3/4 roku Dlatego po jakimś czasie wywalam.
Fakt,w sumie też cos takiego mam.
Ostatnio zakupiłam rimmela lasting finish w odcieniu 100 i po nałożeniu wyglądam bardzo blado.
Podkład jest jednak jaśniejszy od mojej cery,więc widze jak się delikatnie odcina od szyji.
(Tu akurat trochę inny przykład jak wy podajecie bo jest odwrotnie,mi ten podkład na biało sie odcina ) ale chodzi o to,że po ok. 10 minutach zaczyna się wpasowywać i potem leży już sobie na twarzy nic się nie odcinając,tylko jak kolor skóry
Zawsze mnie właśnie dziwiło to,że dziewczyny "lubią się" świeżo po pomalowaniu,ja przeważnie jednak czuję się lepiej jak makijaż troszkę poleży
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-11 o 23:40
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 08:33   #1204
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Fakt,w sumie też cos takiego mam.
Ostatnio zakupiłam rimmela lasting finish w odcieniu 100 i po nałożeniu wyglądam bardzo blado.
Podkład jest jednak jaśniejszy od mojej cery,więc widze jak się delikatnie odcina od szyji.
(Tu akurat trochę inny przykład jak wy podajecie bo jest odwrotnie,mi ten podkład na biało sie odcina ) ale chodzi o to,że po ok. 10 minutach zaczyna się wpasowywać i potem leży już sobie na twarzy nic się nie odcinając,tylko jak kolor skóry
Zawsze mnie właśnie dziwiło to,że dziewczyny "lubią się" świeżo po pomalowaniu,ja przeważnie jednak czuję się lepiej jak makijaż troszkę poleży
A ja najbardziej lubię siebie bez makijażu :P Denerwuje mnie cokolwiek na twarzy, ale niestety czasami syfy mi na to nie pozwalają....
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:12   #1205
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja nie mogę wytrzymać bez podkładu. Nie mam trądziku, ale naczynka i czerwony nos przy bladej, niemal białej skórze są bardzo widoczne. Nie chodzi tu o szpachlowanie, ale o zrównoważenie koloru skóry... Bo tapety też nie lubię....
Szkoda tylko, że w Polsce tak trudno jest dostać podkład na poziomie NW10 Najjaśniejsze, dostępne w drogeriach są na poziomie NW/NC15...
A minerały ostatnio odpadają... Skóra strasznie mi się łuszczy, co w połączeniu z proszkami wygląda iście makabrycznie. Nawilżacze działają krótkotrwale - pomagają na kilka godzin a potem znowu wiór...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:16   #1206
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kochane bladolice, coś o długo przeze mnie oczekiwanym podkładzie Flormar napisałam na wątku jasnopodkładowym: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2789
prawdopodobnie zostanie takim awaryjnym podkładem na momenty, kiedy nie będę miała czasu się bawić w minerały. Tymczasem zamawiam próbki minerałów w bardziej oliwkowożółtych odcieniach, coby bardziej pasowały do szyi niż różowej twarzy.

A ten różó-brązer Flormar jest jednak całkiem udany, a te wielkie złote drobiny widać tylko w sztucznym świetle, nie mogłam się ich dopatrzeć w dziennym bardzo ładny, zimny kolor brązera, świetny do modelowania twarzy. róż - dla mnie jednak chyba trochę za ciepły
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 14:19   #1207
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kachnaaa mówisz o lasting finishu tym 16h czy 25h ?! Jest nowa wersja, ta stara ponoc wycofali (?)
Ja tez wole jak mi sie podklad ''ulezy'' na twarzy. Z lasting finishem 16h mialam tak, ze po aplikacji byl rozowy i odcinal sie strasznie od szyi, a potem jakos tak... wnikal, wpasował się (wiec byl podkladem awaryjnym, dalo sie z nim przezyc)
Probowalam ostatnio zielonego korektora edm, ale wygladam jak by mnie bili w domu. No nie umiem nakladac i tyle. Tak samo podklad mi sie troche jakby skonczyl wiec z racji ze zostalo mi troche probek zmieszalam neutral edm z rozswietlajacym pudrem edm i fajny glow wychodzi.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 19:41   #1208
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy.html&next=1

Miałyście może ten rozświetlacz?

Wpadłam ostatnio na pomysł, żeby sobie jakiś kupić, ale nie mam pojęcia jaki, jedyny jaki miałam to daaawno temu AOH.

quench, Ty jesteś specjalistką od rozświetlaczy, z tego co się zorientowałam Miałaś ten co wkleiłam? Jeśli nie to może mogłabyś polecić jakiś rozwświetlacz, który:
1. nie miałby brokatu/drobinek i dawałby efekt takiej "tafli"
2.odpowiedni do stosowania na co dzien
3. bez jakiegoś wyraźnego koloru, taki hmm przeźroczysty
4. raczej nie w płynie, bo jakoś wydaje mi sie, że może być trudniejszy w stosowaniu niż taki w kamieniu/pudrze i może zostawiać smugi ()
5. nie kosztowałby wiecej niż jakieś 50 zł

Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:11   #1209
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

wybacz, ze sie wtrace Margot ale slyszalam bardzo dobre opinie o max factorskim panstiku shimerze
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:24   #1210
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Królowo Margot, ja posiadam ten rozświetlacz i jak dla mnie to on tafli nie daje. Wiele kobiet go uwielbia i twierdzi, że "nie ma zadnych widocznych drobinek", ale ja w nim widzę spore drobinki. Właściwie to on bez tych dużych brokatowych drobinek dawałby taką taflę, no ale są w nim takie widoczne drobiny...
Też poszukuję rozświetlacza. Jak skończył mi się mój cudowny biały perłowy cień Paese, kupiłam nowy. Zmieniło się opakowane, wg mnie na gorsze (poprzednie miało typową klapkę na zatrzask, nowe jest odkręcane jak słoik), a po jakimś czasie stosowania zorientowałam się, ze coś jest nie tak... Porównałam z resztką starego i okazało się, że ten nowy daje dużo gorszy efekt. starszy był gładszy, w tym nowym są większe drobinki. A ja myślałam, że problem rozświetlacza mam z głowy I, znając życie, pewnie wydam fortunę na rozświetlacze, których nie polubię, żeby pewnego dnia wparować do drogerii i kupić jakiś tani, perłowy cień, który się okaże doskonały...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:30   #1211
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy.html&next=1

Miałyście może ten rozświetlacz?

Wpadłam ostatnio na pomysł, żeby sobie jakiś kupić, ale nie mam pojęcia jaki, jedyny jaki miałam to daaawno temu AOH.

quench, Ty jesteś specjalistką od rozświetlaczy, z tego co się zorientowałam Miałaś ten co wkleiłam? Jeśli nie to może mogłabyś polecić jakiś rozwświetlacz, który:
1. nie miałby brokatu/drobinek i dawałby efekt takiej "tafli"
2.odpowiedni do stosowania na co dzien
3. bez jakiegoś wyraźnego koloru, taki hmm przeźroczysty
4. raczej nie w płynie, bo jakoś wydaje mi sie, że może być trudniejszy w stosowaniu niż taki w kamieniu/pudrze i może zostawiać smugi ()
5. nie kosztowałby wiecej niż jakieś 50 zł

Ja do rozświetlania używam teraz cienia z Essence z limitki Blach and White tylko, że stosuję pod brwii i nad usta, bo jakoś ostatnio nie rozświetlam policzków.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 21:07   #1212
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Królowo, tego pudru nie miałam, bo już w Naturze jak testowałam na łapie, zniechęciły mnie drobinki. Nie są one niestety tak subtelne, jak piszą niektóre dziewczyny. Ta mika nie jest zmikronizowana; pojedyncze ziarna widać gołym okiem, tak więc nie ma mowy o efekcie tafli. Jeśli się go oszczędnie nałoży efekt jest miły dla oka, ale o tafli można zapomnieć.
Tak naprawdę nie spotkałam się jeszcze z rozświetlaczem który dałby mi czystą perłę, bez widocznych drobinek. Nie wiem jak jest wśród kosmetyków z górnych półek (skąpstwo nie pozwala mi na nabycie rozświetlacza za 200zł; słynne metoryty guerlaina mnie nie powaliły i na tym zakończyłam przygodę z rozświetlaczami w tej kategorii cenowej), ale w granicach 50 zł nie znalazłam highlightera dającego czystą taflę. Fajne są rozświetlacze z TBS w kremie - różowy jest podobny do high beam-a Benefita, z tym że subtelniejszy. Daje pół - taflę. Rozświetlacze w postaci fali też są ok - ładnie zmiękczają rysy i odświeżają twarz. Drobinek nie widać. Ale czasami jak przedobrzę, uzyskuję efekt "rybiej łuski". Nie polecam zaś kulek - kupiłam, użyłam 2 razy i oddałam siostrze. Nie zmiękczają rysów, nie 'fotoszopują', ciężko kontrolować blask.
Inglota nie polubiłam - zbyt drobinkowy jak dla mnie (zarówno wersja płynna jak i sypka).
Miałam też rozświetlacze sensique, bell, golden rose ale one wszystkie dają blink, blink...
Moim ulubieńcem jest niezmiennie Mint EDM-u bo u mnie daje właśnie niemal efekt tafli. Zastanawiam się teraz nad odcieniem Champagne...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:11   #1213
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja do rozświetlania używam teraz cienia z Essence z limitki Blach and White tylko, że stosuję pod brwii i nad usta, bo jakoś ostatnio nie rozświetlam policzków.
on jakiś błyszczący jest? czytałam gdzieś, że satynowy czy coś... Mocno napigmentowany? Widziałam u siebie w Douglasie tę limitowankę, ale uznałam, że szkoda mi wydawać kasy na kolejny kosmetyk, którego nie będę używać, nawet, jeśli ma ładne opakowanie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:14   #1214
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
on jakiś błyszczący jest? czytałam gdzieś, że satynowy czy coś... Mocno napigmentowany? Widziałam u siebie w Douglasie tę limitowankę, ale uznałam, że szkoda mi wydawać kasy na kolejny kosmetyk, którego nie będę używać, nawet, jeśli ma ładne opakowanie
biała perła pigmentacja ok, akurat na rozświetlanie a nie białe pasy
Raczej perłowy, lekko w satynę.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:18   #1215
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy.html&next=1

Miałyście może ten rozświetlacz?

Wpadłam ostatnio na pomysł, żeby sobie jakiś kupić, ale nie mam pojęcia jaki, jedyny jaki miałam to daaawno temu AOH.

quench, Ty jesteś specjalistką od rozświetlaczy, z tego co się zorientowałam Miałaś ten co wkleiłam? Jeśli nie to może mogłabyś polecić jakiś rozwświetlacz, który:
1. nie miałby brokatu/drobinek i dawałby efekt takiej "tafli"
2.odpowiedni do stosowania na co dzien
3. bez jakiegoś wyraźnego koloru, taki hmm przeźroczysty
4. raczej nie w płynie, bo jakoś wydaje mi sie, że może być trudniejszy w stosowaniu niż taki w kamieniu/pudrze i może zostawiać smugi ()
5. nie kosztowałby wiecej niż jakieś 50 zł

ja tez mam ten rozświetlacz i również myślę, że zbyt subtelny to on nie jest, drobinki ma spore, jednak odpowiednio go dawkując coś tam idzie z niego wycisnąć TU o nim pisałam i o innych rozświetlaczach, które mam w swojej kolekcji ostatnio dorwałam rozświetlacz Colection 2000, który zakupiłam w PEPCO i muszę przyznać, że mnie mile zaskoczył...szału się nie spodziewałam ale efekt daje ładny muszę w końcu porobić jego swatche
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:48   #1216
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja czytalam (niestety jeszcze nie mialam, dopiero sie na niego czaje), ze prawdziwa tafle daje rozswietlacz NYX, bez zadnych widocznych drobinek.

O taki (ten nr 1, highlighter):
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT

Cena nawet z wysylka ze Stanow nie przeraza

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 11:36
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:01   #1217
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Moim ulubieńcem jest niezmiennie Mint EDM-u bo u mnie daje właśnie niemal efekt tafli. Zastanawiam się teraz nad odcieniem Champagne...
Mam gdzieś próbkę- jak zależy Ci na tafli bez drobinek, to nie polecam, bo drobinki (maleńkie, ale jednak) są. Jednak efekt jest super, jakby nie to zamieszanie z zamówieniami z EDM to bym sobie sprawiła


Z tych NYXów 01 wygląda zachęcająco Ta sprzedająca na jeszcze całkiem fajne paletki do brwi
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:30   #1218
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziękuje za odzew To może spróbuje w takim razie tego TBS albo faktycznie rozejrzę sie za jakimiś białymi perłowymi cieniami Bo z EDM nie chce mi sie kombinować z zamówieniami, na allegro nic już nie ma. Wrócę chyba na razie do resztek AOH, którego na razie używam jak cienia do powiek; tylko kurde, cóś mi w nim nie pasowało, skoro został zdeprecjonowany do roli cienia, ale nie pamiętam już co
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:50   #1219
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Tak sobie Was, dziewczęta podglądam już od dłuższego czasu i postanowiłam coś napisać Z posiadania bladej, jasnej cery jestem dumna. I nawet studniówkowy szał solariany nie dał rady (Tak, jestem ANTY), chociaż koleżanki z klasy chyba karnety sobie kupowały. Tylko, że nigdy nie miałam problemów z podkładem, bo potrzebuję go w minimalnych ilościach, żeby trochę kolor wyrównać. A'propos tego podkładu Oriflame, to miałam ten odcień, ale z innym podkładem i był dla mnie idealny
Tak, że witam
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 23:06   #1220
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kawopijka, witamy na pokładzie

Ejj, no właśnie kusicie mnie tym oriflamem... Czy ktoś może wrzucić swatche?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 23:27   #1221
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Kachnaaa mówisz o lasting finishu tym 16h czy 25h ?! Jest nowa wersja, ta stara ponoc wycofali (?)
Ja tez wole jak mi sie podklad ''ulezy'' na twarzy. Z lasting finishem 16h mialam tak, ze po aplikacji byl rozowy i odcinal sie strasznie od szyi, a potem jakos tak... wnikal, wpasował się (wiec byl podkladem awaryjnym, dalo sie z nim przezyc)
Probowalam ostatnio zielonego korektora edm, ale wygladam jak by mnie bili w domu. No nie umiem nakladac i tyle. Tak samo podklad mi sie troche jakby skonczyl wiec z racji ze zostalo mi troche probek zmieszalam neutral edm z rozswietlajacym pudrem edm i fajny glow wychodzi.
O tym 25 h
Kapki różowego w nim nie widzę,jest beżowy,lekko wpadający w zółć.
Mógłby co prawda być bardziej żólty,bo w takiej tonacji jestem i w żółtych podkładach wygladam zdrowo.
W erze mineralnej też czasem mazialam sie zielonym korektorem edm i faktcznie tez 'bałam' się go rozprowadzac kiedy robiłam makijaz w sztucznym swietle,bo zastanawiałam sie czy np nie dałam za duzo i czy w dziennym swietle to jednak będzie pozniej widac
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-12 o 23:31
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 04:54   #1222
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Dziękuje za odzew To może spróbuje w takim razie tego TBS albo faktycznie rozejrzę sie za jakimiś białymi perłowymi cieniami Bo z EDM nie chce mi sie kombinować z zamówieniami, na allegro nic już nie ma. Wrócę chyba na razie do resztek AOH, którego na razie używam jak cienia do powiek; tylko kurde, cóś mi w nim nie pasowało, skoro został zdeprecjonowany do roli cienia, ale nie pamiętam już co
EDM można zamówić u polskego dystrybutora. Większość perłowych korektorów spisuje się świetnie jako rozświetlacze. Z ciut wyższej półki polecam High Beam Benefitu- ja jestem nim zachwycona. A jeśli chodzi o rozświetlacz z Essence... Miałam go, używałam, chociaż drobinki nie zachwycały. Zostawiłam go kiedyś na pralce i oczywiście spadł i produkt się pokruszył... Szkoda było mi go wyrzucać, więc sprasowałam go jeszcze raz i... Teraz używam prawie codziennie. Stwardniał, przestał być taki pudrowy, a przy używaniu pędzla o dwóch długościach włosia można strzepnąć większość tych wielkich drobin.
Ktoś wrzucał zdjęcie nóg ze studniówki... No cóż... Zgadnijcie na tym zdjęciu, które są moje.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 09:02   #1223
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
EDM można zamówić u polskego dystrybutora. Większość perłowych korektorów spisuje się świetnie jako rozświetlacze. Z ciut wyższej półki polecam High Beam Benefitu- ja jestem nim zachwycona. A jeśli chodzi o rozświetlacz z Essence... Miałam go, używałam, chociaż drobinki nie zachwycały. Zostawiłam go kiedyś na pralce i oczywiście spadł i produkt się pokruszył... Szkoda było mi go wyrzucać, więc sprasowałam go jeszcze raz i... Teraz używam prawie codziennie. Stwardniał, przestał być taki pudrowy, a przy używaniu pędzla o dwóch długościach włosia można strzepnąć większość tych wielkich drobin.
Ktoś wrzucał zdjęcie nóg ze studniówki... No cóż... Zgadnijcie na tym zdjęciu, które są moje.
O rany, tyle nóg i tylko trzy pary są jasne Najbardziej rzucają się w oczy, te w liliowej sukience... To Twoje?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 09:34   #1224
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Lightbulb Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
EDM można zamówić u polskego dystrybutora. Większość perłowych korektorów spisuje się świetnie jako rozświetlacze. Z ciut wyższej półki polecam High Beam Benefitu- ja jestem nim zachwycona. A jeśli chodzi o rozświetlacz z Essence... Miałam go, używałam, chociaż drobinki nie zachwycały. Zostawiłam go kiedyś na pralce i oczywiście spadł i produkt się pokruszył... Szkoda było mi go wyrzucać, więc sprasowałam go jeszcze raz i... Teraz używam prawie codziennie. Stwardniał, przestał być taki pudrowy, a przy używaniu pędzla o dwóch długościach włosia można strzepnąć większość tych wielkich drobin.
Ktoś wrzucał zdjęcie nóg ze studniówki... No cóż... Zgadnijcie na tym zdjęciu, które są moje.
Mówisz o tym: http://kosmetyki-mineralne.com/ ?

Ja też obstawiam za liliową sukienką
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:24   #1225
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ktoś pisał, że gliceryna jest w składzie podkładu Very Me z Oriflame, ten sam odcień mają inne podkłady z Ori, np. Podkład mineralny Giordani i on w składzie tej gliceryny nie ma
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:41   #1226
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja używam tego rozświetlacza Essence, ale nie mogę odżałować AOH
bo AOH był w beżowej tonacji i niezależnie od drobinek był jakiś taki naturalniejszy w wyglądzie, przynajmniej na mojej skórze (a ten jest różowy), ale mimo wszystko dopowiada mi
zamówiłam sobie tez próbki paru rozświetlaczy z EDM i te są wg mnie zbyt delikatne po nałożeniu pędzlem, Essence ma tę zaletę, że jest sprasowany i mogę go nakładać gąbeczką, w celu uzyskania wyraźniejszego efektu
właściwie po przeczytaniu Waszych postów i refleksji na tym, co teraz piszę, wynikałoby, że jestem fanką jakiego hardcorowego rozświetlania i świecę się jak bożonarodzeniowa choinka - ale nie obserwuję tego efektu na codzień...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:07   #1227
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny co do gliceryny... To kupcie sobie w aptece zwykłą glicerynę i na małym fragmencie twarzy warto spróbować, czy faktycznie zapycha. Ja całe życie myślałam, że gliceryne beee, a tu się okazało, że winny jest zdecydowanie inn składnik.

Rozświetlacza z Pepco raczej nie polecam Efekt może i daje fajny, ale kosmetyki z Pepco są często po terminie i w dodatku rozświetlacz jest Made in China Nie wiadomo co tam do niego ładują.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:19   #1228
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do gliceryny... To kupcie sobie w aptece zwykłą glicerynę i na małym fragmencie twarzy warto spróbować, czy faktycznie zapycha. Ja całe życie myślałam, że gliceryne beee, a tu się okazało, że winny jest zdecydowanie inn składnik.
Potwierdzam! Również myślałam, że gliceryna mnie zapycha i tworzy te okropne grudki, ale od kilku miesięcy używam Cetaphila, który glicerynę ma chyba na 2 miejscu w składzie i lepszego nawilżacza nigdy nie miałam! Bardziej uważam na paraffinum liquidum. Ostatnio kupiłam sudocrem no i niestety boję się używać...

A co do rozświetlacza z pepco - czeka do lata, co by nim dłonie prószyć
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:28   #1229
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
biała perła pigmentacja ok, akurat na rozświetlanie a nie białe pasy
Raczej perłowy, lekko w satynę.
dzięki czuję sie nieco zachęcona. i tak pewnie jeszcze zajrze niedługo do drogerii i poszukam czegoś z większym błyskiem, takim możliwie metalicznym, ale jeśli nic nie znajdę, to może jeszcze uda mi sie go dorwać Bo jak daje taki subtelny efekt to pewnie trzeba go dawać na wierzch, a ja lubię mocniejszy błysk przykryć odrobiną podkładu mineralnego, bardzo naturalnie i ładnie to wygląda
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:05   #1230
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ruda3d ja Cie rozumiem z tym rozswietleniem Sama jestem fanka sporego glow, z tym ze na porcelanowych buziach efekt jest bardzo ladny, bo czlowiek przypomina laleczke a nie spocona, od slonca skwarke. Anyway...
Odnosnie oriflame - wczoraj buszowalam w poszukiwaniu informacji na temat giordani gold adapcyjnego... no i kusi kusi, zwlaszcza ze cena baardzo niska. Napewno wszystkie ivory to jeden i ten sam kolor?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.