Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 11:32   #1261
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie wiem skąd ale im więcej mam zadań tym bardziej ogarniam jak nie mam nic do roboty to mogłabym cały dzień w łożku przeleżeć i nawet obiadu nie zrobić
ja mam takiego futrzaka,ale z tyłu ma taki materiał jak sweter, a z przodu taki baranek i przewiązywane właśnie w pasie ale nie wiem skąd, bo kiedyś od mamy dostałam i na metce jest tylko Made in Italy
no tak jest z tym czasem

chciałabym,żeby z tyłu był taki sam jak z przodu

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
przejdę się dzisiaj
ale tak marzę o takiej z gładkiego włoska
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:33   #1262
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no tak jest z tym czasem

chciałabym,żeby z tyłu był taki sam jak z przodu

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



przejdę się dzisiaj
ale tak marzę o takiej z gładkiego włoska
uszyj sobie haha
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:39   #1263
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
boje się chyba nie umiem tego zrobić a jakiś szampon?

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



obojętnie jakiej firmy czy z Wellatonu?
skoro sluzy jej wellaton, to wellaton.

szampony fioletowe tez mozesz stosowac np co 2gie mycie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:53   #1264
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
uszyj sobie haha
ale gdzie taki material wynaleźć bo z uszyciem nie byłoby problemu
te z mohito takie babcine mi wydaje się ale bardzo lubię rzeczy z mohito, zwłaszcza marynarki

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
skoro sluzy jej wellaton, to wellaton.

szampony fioletowe tez mozesz stosowac np co 2gie mycie.
ok, a polecasz jakiś?

gratuluję i życzę Ci kolejnych milionów wyświetleń

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

zmawiałyście kiedyś coś z bonprix.pl?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:04   #1265
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale gdzie taki material wynaleźć bo z uszyciem nie byłoby problemu
te z mohito takie babcine mi wydaje się ale bardzo lubię rzeczy z mohito, zwłaszcza marynarki

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------



ok, a polecasz jakiś?

gratuluję i życzę Ci kolejnych milionów wyświetleń

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

zmawiałyście kiedyś coś z bonprix.pl?
nie polecam, bo nie znalazlam takiego szamponu fioletowego, ktory by mi skory nie podraznial
dzieki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:08   #1266
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

bunny- gratuluje jubileuszu!

przy okazji poraz enty przeglądnęłam twojego bloga.. I powiedz mi proszę, znalazłam wpisy przy farbach alfy z modelką enchanted- piszesz tam w notce,że ma mega ciemne i trudno rozjaśniajace się włoski, a poziom 11 ładniej jej dał rade.. Co znaczy mega ciemne? Pamiętasz/wiesz jaki poziom? Bo chce przyrownac szanse do moich włosów.. (choc ja swojego poziomu okreslic nie umiem, zaraz poszukam Ci zdjecia wlosow koloru podobneog do moich naturalek chociaz, bo wciaz nie umiem zeskanowac fot- jestem totalnie beztalenciem komputerowym)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:21   #1267
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie polecam, bo nie znalazlam takiego szamponu fioletowego, ktory by mi skory nie podraznial
dzieki
porozglądam się w drogerii
dziękuje również za pomoc
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 12:38   #1268
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
bunny- gratuluje jubileuszu!

przy okazji poraz enty przeglądnęłam twojego bloga.. I powiedz mi proszę, znalazłam wpisy przy farbach alfy z modelką enchanted- piszesz tam w notce,że ma mega ciemne i trudno rozjaśniajace się włoski, a poziom 11 ładniej jej dał rade.. Co znaczy mega ciemne? Pamiętasz/wiesz jaki poziom? Bo chce przyrownac szanse do moich włosów.. (choc ja swojego poziomu okreslic nie umiem, zaraz poszukam Ci zdjecia wlosow koloru podobneog do moich naturalek chociaz, bo wciaz nie umiem zeskanowac fot- jestem totalnie beztalenciem komputerowym)
ench miala sredni braz nature- ton ciemniejsze jeszcze niz ja.
ale tymi farbami poziom 11 uzyskiwala bez podkladu max 8 poziom czyli taki klasyczny jasny blond. o bardzo jasnym efekcie mozna zapomniec.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:44   #1269
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=blond bunny;43191855]ja zielonego nei widze...
wszelkie maty i metaliki to na zielonym pigmencie wiec

po myciu kolor oczywiście się sporo wypłukał, no więc niewielkie zaskoczenie.. no i teraz moje pytanie- kiedy mogę zafarbować włosy? za tydzień? czy muszę odczekać miesiąc? i na to, co mam na głowie nałożyć 9.0 czy już nie muszę natury? bo w sumie kolor, który mi wyszedł, nawet mi się podoba, mógłby być troszkę chłodniejszy, ale poza tym jest w porządku..

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
porozglądam się w drogerii
dziękuje również za pomoc
ja używam tego niebieskiego z Joanny w razie potrzeby i jestem zadowolona. jakby go zastosować bez odżywki to włosy są troszkę suche, ale ja zawsze nakładam odżywkę albo maskę po myciu, więc nie widzę problemu.. no i też nie stosuję go często, tylko raz na jakiś czas..
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:56   #1270
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=beatusia10;43193200]
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja zielonego nei widze...
wszelkie maty i metaliki to na zielonym pigmencie wiec

po myciu kolor oczywiście się sporo wypłukał, no więc niewielkie zaskoczenie.. no i teraz moje pytanie- kiedy mogę zafarbować włosy? za tydzień? czy muszę odczekać miesiąc? i na to, co mam na głowie nałożyć 9.0 czy już nie muszę natury? bo w sumie kolor, który mi wyszedł, nawet mi się podoba, mógłby być troszkę chłodniejszy, ale poza tym jest w porządku..

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



ja używam tego niebieskiego z Joanny w razie potrzeby i jestem zadowolona. jakby go zastosować bez odżywki to włosy są troszkę suche, ale ja zawsze nakładam odżywkę albo maskę po myciu, więc nie widzę problemu.. no i też nie stosuję go często, tylko raz na jakiś czas..
kupię na próbę w takim razie a ochładza kolor do takiej siwej poświaty?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:56   #1271
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=beatusia10;43193200]
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja zielonego nei widze...
wszelkie maty i metaliki to na zielonym pigmencie wiec

po myciu kolor oczywiście się sporo wypłukał, no więc niewielkie zaskoczenie.. no i teraz moje pytanie- kiedy mogę zafarbować włosy? za tydzień? czy muszę odczekać miesiąc? i na to, co mam na głowie nałożyć 9.0 czy już nie muszę natury? bo w sumie kolor, który mi wyszedł, nawet mi się podoba, mógłby być troszkę chłodniejszy, ale poza tym jest w porządku..

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



ja używam tego niebieskiego z Joanny w razie potrzeby i jestem zadowolona. jakby go zastosować bez odżywki to włosy są troszkę suche, ale ja zawsze nakładam odżywkę albo maskę po myciu, więc nie widzę problemu.. no i też nie stosuję go często, tylko raz na jakiś czas..
ja bym odczekala ze 2 tyg miedzy farbowaniami.
mozesz nature, mozesz cos lekko chlodnego, zielen poglebiac sie nie powinna, ale nie wiadomo jak one ci wlosy tymi zabiegami wytrawily.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 13:30   #1272
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=xLADYx;43193438]
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
kupię na próbę w takim razie a ochładza kolor do takiej siwej poświaty?
ochładza.. jak trochę włosy zżółcieją, to po jednym myciu już jest chłodno. można też chwilę potrzymać na głowie, wtedy efekt jest mocniejszy, ale można przesadzić

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

[QUOTE=blond bunny;43193451]
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ja bym odczekala ze 2 tyg miedzy farbowaniami.
mozesz nature, mozesz cos lekko chlodnego, zielen poglebiac sie nie powinna, ale nie wiadomo jak one ci wlosy tymi zabiegami wytrawily.
czyli bezpieczniej będzie, jeśli teraz nałożę naturę? myślisz, że jak dam naturę, a nastepnym razem np. 9.21, to powinno być ok?
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:37   #1273
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Znowu jestem nie do końca zadowolona z tej C10... Nie miałam 12%, więc trzymałam godzinkę, czyli dłużej niż zwykle... Niby chłodno, ale tylko trochę Mam już dość swoich włosów Nie mogę się pozbyć delikatnie rudawej poświaty nie wspominając o uzyskaniu chłodnego odcienia Już nie wiem co mam robić.
Nie chcę używać 12% bo boje się, że będą jaśniejsze niż mam... A jaśniejszych już nie chcę
Da się coś z nimi zrobić? Czy nie warto się już męczyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0512.jpg (33,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0510.jpg (19,9 KB, 18 załadowań)
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 16:05   #1274
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Znowu jestem nie do końca zadowolona z tej C10... Nie miałam 12%, więc trzymałam godzinkę, czyli dłużej niż zwykle... Niby chłodno, ale tylko trochę Mam już dość swoich włosów Nie mogę się pozbyć delikatnie rudawej poświaty nie wspominając o uzyskaniu chłodnego odcienia Już nie wiem co mam robić.
Nie chcę używać 12% bo boje się, że będą jaśniejsze niż mam... A jaśniejszych już nie chcę
Da się coś z nimi zrobić? Czy nie warto się już męczyć?
Spróbuj farby rozjaśniającej np. Alfy. Da Ci dodatkowy ton na wodzie 9% bez większych zniszczeń. Dla moim włosów zwykła farba blond na wodzie 9% (stosunek 1:1) też daje rudziejący odrost. Po Alfie jest genialnie Przemyśl też zejście np. do poziomu 9. Z moich doswiadczeń wynika, że o wiele łatwiej na takim uzyskać chłodny blond.

Już rozumiem dlaczego Bunny tak wielbi maskę Extreme Total Repair i przyłączam się do zachwytów Wcześniej użyłam jej dwa razy i nie do końca byłam zadowolona. Włosy były jakieś dziwnie sztywne. Już wiem, gdzie robiłam błąd. Używałam zbyt oczyszczającego szamponu, w dodatku na już wcześniej wysuszone włosy. Dziś użyłam na umyte nawilżającym szamponem, a wcześniej nawilżałam. Wreszcie jest super efekt. Włosy piorę codziennie, chyba muszę bardziej uważać na szampony.

Włosy mięciutkie, błyszczą się oświetleniu. W słońcu i sztucznym efekt bombki Kocham tę maskę, bo wczoraj miałam włosowy kryzys i planowałam cięcię

Fotki robione przy oknie, kolor wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości, aż takiej bieli to nie mam Białe mam tylko pasemka przy twarzy, są przetlenione, może kiedyś się ich pozbędę

Fotki 1 i 2 z fleszem
pozostałe bez lampy
6 bonusowa- przegencjanowane włosy oświetlenie dość ciepłe, za oknem mocne słońce

w albumie dwie fotki dla znajomych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ex.jpg (104,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ex2.jpg (50,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ex3.jpg (70,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ex4.jpg (90,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ex5.jpg (67,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-08 13.09.31.jpg (79,8 KB, 89 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-10-09 o 16:08
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 16:14   #1275
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Witajcie,

Zwracam sie do Was jako do dużo mądrzejszych koleżanek, super babek farbujących się na blond

Moim problemem jest mój kolor włosów, którego nie lubię(starałam się polubić ale nie wyszło).

Mój naturalny kolor włosów to: jasny/średni brąz-mozaika złota z brązem. Kolor zupełnie do mnie nie pasuje. Mam twarz skłonną do zaczerwień i to złoto w kolorze moich włosów bardzo te zaczerwienienia wydobywa.

Zresztą uważam że mój kolor włosów nie pasuje mi ogólnie do twarzy,koloru oczu(niebieskie), charateru.

Przez wiele lat farbowałam włosy na czerń, która pięknie "wydobywała" moją twarz (jeśli mnie rozumiecie ). Ale już nie chce wracać do ciemnych kolorów.

Bardzo lubię chłodne kolory i uważam że jest mi w nim dobrze.
Zapragnęłam mieć włosy w kolorze blond i teraz moje pytania(bardzo proszę o odp. -będę ogromnie wdzięczna , otóż:

1. Jakiej firmy farbę blond powinnam wybrać? Dodam,że mam wlosy cienkie,delikatne,skłonne do wypadania, moje włosy są naturalnego koloru-niefarbowane.Szybko chwytają farbę,
Generalnie chodzi mi o dobro moich włosów więc cena za bardzo nie gra roli.Czy farba będzie dobrym rozwiązaniem?
Może takie farby bez amoniaku??
BARDZO ZALEŻY MI NA TYM ABY MOJE WŁOSY SIĘ NIE ZNISZCZYŁY.
(Gdyby była NATURALNA henna w kolorze blond to pewnie bym ją stosowała ale nie ma ..)

2.Czy mam wybrać farbę czy szamponetkę? Jakiej firmy?

3.Jaki odcień blondu powinnam wybrać? Mam twarz skłonną do zaczerwień, oczy niebieskie. Lubię kolory w chłodnych odcieniach.

Dziewczyny! bardzo proszę o pomoc w odpowiedziach na moje pytania.
Będę ogromnie bardzo bardzo wdzięczna
_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 16:20   #1276
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dodaje fotki z moim olorem włosów,
Pierwsze foto bez flesha drugie z.

Dziewczyny prosze o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.08.09.2013r..jpg (12,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy kolor.jpg (16,7 KB, 17 załadowań)
_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 16:40   #1277
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Spróbuj farby rozjaśniającej np. Alfy. Da Ci dodatkowy ton na wodzie 9% bez większych zniszczeń. Dla moim włosów zwykła farba blond na wodzie 9% (stosunek 1:1) też daje rudziejący odrost. Po Alfie jest genialnie Przemyśl też zejście np. do poziomu 9. Z moich doswiadczeń wynika, że o wiele łatwiej na takim uzyskać chłodny blond.

Już rozumiem dlaczego Bunny tak wielbi maskę Extreme Total Repair i przyłączam się do zachwytów Wcześniej użyłam jej dwa razy i nie do końca byłam zadowolona. Włosy były jakieś dziwnie sztywne. Już wiem, gdzie robiłam błąd. Używałam zbyt oczyszczającego szamponu, w dodatku na już wcześniej wysuszone włosy. Dziś użyłam na umyte nawilżającym szamponem, a wcześniej nawilżałam. Wreszcie jest super efekt. Włosy piorę codziennie, chyba muszę bardziej uważać na szampony.

Włosy mięciutkie, błyszczą się oświetleniu. W słońcu i sztucznym efekt bombki Kocham tę maskę, bo wczoraj miałam włosowy kryzys i planowałam cięcię

Fotki robione przy oknie, kolor wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości, aż takiej bieli to nie mam Białe mam tylko pasemka przy twarzy, są przetlenione, może kiedyś się ich pozbędę

Fotki 1 i 2 z fleszem
pozostałe bez lampy
6 bonusowa- przegencjanowane włosy oświetlenie dość ciepłe, za oknem mocne słońce

w albumie dwie fotki dla znajomych
Właśnie taki kolor jak na tych zdjęciach chcę osiągnąć! Czyli mam rozumieć, że kolor z tych zdjęć to Alfa? Nie cierpię zamawiać z internetu dlatego wolę drogeryjne Czyli przyciemnić do 9? Tylko jak? Na prawdę mam dość tych kudłów... A Palette C9?

Edytowane przez susuanne
Czas edycji: 2013-10-09 o 16:44
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:31   #1278
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

_wieloryb niestety na farbowaniu tak ciemnej natury się totalnie nie znam, ale jak zwykle mogę polecić farby Alfaparf https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...the-color.html

Zerknij sobie na bloga Bunny, link podany jest w pierwszym poście wątku. Poprzeglądaj sobie posty z farbami i poczytaj trochę o farbowaniu na blond, dużo informacji. Może spodoba Ci się jakiś kolor. Bez docelowego koloru dosyć ciężko coś proponować

susuanne Teraz farbuję superblondem Alfaparf, ale mam dopiero parę cm. Reszta to pozostałości po eksperymentach, a chłód to efekt płukanek, które zmieniam w zależności od nastroju.

Nie znam C9 i farb, których nie testowałam nie będę polecać. Na pewno będę polecać płukanki. Trwale chłodny blond po farbie chyba nie istnieje, lepiej się z tym pogodzić i przekonać do płukanek.

Też lubię kupować w drogerii, ale dla Alfy się przemogłam. Nic z drogeryjnych na razie mnie nie zadowoliło. Można też kupić w hurtowniach fryzjerskich, ale zwykle jest drożej niż na Allegro.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:38   #1279
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Spróbuj farby rozjaśniającej np. Alfy. Da Ci dodatkowy ton na wodzie 9% bez większych zniszczeń. Dla moim włosów zwykła farba blond na wodzie 9% (stosunek 1:1) też daje rudziejący odrost. Po Alfie jest genialnie Przemyśl też zejście np. do poziomu 9. Z moich doswiadczeń wynika, że o wiele łatwiej na takim uzyskać chłodny blond.

Już rozumiem dlaczego Bunny tak wielbi maskę Extreme Total Repair i przyłączam się do zachwytów Wcześniej użyłam jej dwa razy i nie do końca byłam zadowolona. Włosy były jakieś dziwnie sztywne. Już wiem, gdzie robiłam błąd. Używałam zbyt oczyszczającego szamponu, w dodatku na już wcześniej wysuszone włosy. Dziś użyłam na umyte nawilżającym szamponem, a wcześniej nawilżałam. Wreszcie jest super efekt. Włosy piorę codziennie, chyba muszę bardziej uważać na szampony.

Włosy mięciutkie, błyszczą się oświetleniu. W słońcu i sztucznym efekt bombki Kocham tę maskę, bo wczoraj miałam włosowy kryzys i planowałam cięcię

Fotki robione przy oknie, kolor wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości, aż takiej bieli to nie mam Białe mam tylko pasemka przy twarzy, są przetlenione, może kiedyś się ich pozbędę

Fotki 1 i 2 z fleszem
pozostałe bez lampy
6 bonusowa- przegencjanowane włosy oświetlenie dość ciepłe, za oknem mocne słońce

w albumie dwie fotki dla znajomych
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
_wieloryb niestety na farbowaniu tak ciemnej natury się totalnie nie znam, ale jak zwykle mogę polecić farby Alfaparf https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...the-color.html

Zerknij sobie na bloga Bunny, link podany jest w pierwszym poście wątku. Poprzeglądaj sobie posty z farbami i poczytaj trochę o farbowaniu na blond, dużo informacji. Może spodoba Ci się jakiś kolor. Bez docelowego koloru dosyć ciężko coś proponować

susuanne Teraz farbuję superblondem Alfaparf, ale mam dopiero parę cm. Reszta to pozostałości po eksperymentach, a chłód to efekt płukanek, które zmieniam w zależności od nastroju.

Nie znam C9 i farb, których nie testowałam nie będę polecać. Na pewno będę polecać płukanki. Trwale chłodny blond po farbie chyba nie istnieje, lepiej się z tym pogodzić i przekonać do płukanek.

Też lubię kupować w drogerii, ale dla Alfy się przemogłam. Nic z drogeryjnych na razie mnie nie zadowoliło. Można też kupić w hurtowniach fryzjerskich, ale zwykle jest drożej niż na Allegro.
No dobrze, dziękuję za pomoc Coraz częściej myślę o pozbyciu się blondu Płukanki to standardowo gencjana? Ciągle zapominam płukać nią włosów, chyba dodam po prostu kroplę do szamponu
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 17:41   #1280
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
No dobrze, dziękuję za pomoc Coraz częściej myślę o pozbyciu się blondu Płukanki to standardowo gencjana? Ciągle zapominam płukać nią włosów, chyba dodam po prostu kroplę do szamponu
Używam różnych, w zależności od efektu jaki chcę uzyskać.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:16   #1281
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej laski

Co do takich workerów i butów cięzkich to chyba nigdy się do nich nie przekonam jakoś do mnie nie pasują i źle się w nich czuje. Ale to rzecz gustu moze nie trafiłam po prostu na odpowiednie dla mnie

Wstawiłam do albumu wczoraj trzy najaktualniejsze foty moich kłaków. Juz ponad miesiąc ich nie farbowałam i jakoś się póki co trzymam ale kolor powoli się ociepla....

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Spróbuj farby rozjaśniającej np. Alfy. Da Ci dodatkowy ton na wodzie 9% bez większych zniszczeń. Dla moim włosów zwykła farba blond na wodzie 9% (stosunek 1:1) też daje rudziejący odrost. Po Alfie jest genialnie Przemyśl też zejście np. do poziomu 9. Z moich doswiadczeń wynika, że o wiele łatwiej na takim uzyskać chłodny blond.

Już rozumiem dlaczego Bunny tak wielbi maskę Extreme Total Repair i przyłączam się do zachwytów Wcześniej użyłam jej dwa razy i nie do końca byłam zadowolona. Włosy były jakieś dziwnie sztywne. Już wiem, gdzie robiłam błąd. Używałam zbyt oczyszczającego szamponu, w dodatku na już wcześniej wysuszone włosy. Dziś użyłam na umyte nawilżającym szamponem, a wcześniej nawilżałam. Wreszcie jest super efekt. Włosy piorę codziennie, chyba muszę bardziej uważać na szampony.

Włosy mięciutkie, błyszczą się oświetleniu. W słońcu i sztucznym efekt bombki Kocham tę maskę, bo wczoraj miałam włosowy kryzys i planowałam cięcię

Fotki robione przy oknie, kolor wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości, aż takiej bieli to nie mam Białe mam tylko pasemka przy twarzy, są przetlenione, może kiedyś się ich pozbędę

Fotki 1 i 2 z fleszem
pozostałe bez lampy
6 bonusowa- przegencjanowane włosy oświetlenie dość ciepłe, za oknem mocne słońce

w albumie dwie fotki dla znajomych
jeju kocham te twoje włosy
ten warkoczyk to taki twój znak rozpoznawczy
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:22   #1282
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=beatusia10;43193944][QUOTE=xLADYx;43193438]

ochładza.. jak trochę włosy zżółcieją, to po jednym myciu już jest chłodno. można też chwilę potrzymać na głowie, wtedy efekt jest mocniejszy, ale można przesadzić

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

czyli bezpieczniej będzie, jeśli teraz nałożę naturę? myślisz, że jak dam naturę, a nastepnym razem np. 9.21, to powinno być ok?
no bezpieczniej byloby je napigmentowac natura a potem szalec z chlodnymi.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Znowu jestem nie do końca zadowolona z tej C10... Nie miałam 12%, więc trzymałam godzinkę, czyli dłużej niż zwykle... Niby chłodno, ale tylko trochę Mam już dość swoich włosów Nie mogę się pozbyć delikatnie rudawej poświaty nie wspominając o uzyskaniu chłodnego odcienia Już nie wiem co mam robić.
Nie chcę używać 12% bo boje się, że będą jaśniejsze niż mam... A jaśniejszych już nie chcę
Da się coś z nimi zrobić? Czy nie warto się już męczyć?
ja mam wrazenie ze ty na 9% oksy podobnie jak ja nie uzyskasz tak chlodnego efektu na jaki liczysz- chyba ze alfa 11.11 albo 11.21.
albo plukanki co ktores mycie i problemy z glowy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Spróbuj farby rozjaśniającej np. Alfy. Da Ci dodatkowy ton na wodzie 9% bez większych zniszczeń. Dla moim włosów zwykła farba blond na wodzie 9% (stosunek 1:1) też daje rudziejący odrost. Po Alfie jest genialnie Przemyśl też zejście np. do poziomu 9. Z moich doswiadczeń wynika, że o wiele łatwiej na takim uzyskać chłodny blond.

Już rozumiem dlaczego Bunny tak wielbi maskę Extreme Total Repair i przyłączam się do zachwytów Wcześniej użyłam jej dwa razy i nie do końca byłam zadowolona. Włosy były jakieś dziwnie sztywne. Już wiem, gdzie robiłam błąd. Używałam zbyt oczyszczającego szamponu, w dodatku na już wcześniej wysuszone włosy. Dziś użyłam na umyte nawilżającym szamponem, a wcześniej nawilżałam. Wreszcie jest super efekt. Włosy piorę codziennie, chyba muszę bardziej uważać na szampony.

Włosy mięciutkie, błyszczą się oświetleniu. W słońcu i sztucznym efekt bombki Kocham tę maskę, bo wczoraj miałam włosowy kryzys i planowałam cięcię

Fotki robione przy oknie, kolor wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości, aż takiej bieli to nie mam Białe mam tylko pasemka przy twarzy, są przetlenione, może kiedyś się ich pozbędę

Fotki 1 i 2 z fleszem
pozostałe bez lampy
6 bonusowa- przegencjanowane włosy oświetlenie dość ciepłe, za oknem mocne słońce

w albumie dwie fotki dla znajomych
hehe a widzisz przypasowalo extreme jednak
napisalam ci na profilu, jakie ty masz wlosy i oczy
zazdroszcze tej nieziemskiej gladkosci czemu ja mam taka szakirowa szope

a jaki szampon mialas az tak odzierajacy ze potem extreme nie dawalo rady?
i z ciekawosci jak nawilzylas wlosy?
jakie cięcie chyba żartujesz
to teraz jakbys porownala extreme maske z obecnym dzialaniem i odzywke to bede wdzieczna, podtrzymujesz ze wolisz odzywke?
powiem ci ze te lekkie refleksy gencjanowe mnie sie podobaja, maja swoj urok


z nowinek powiem wam, ze sie odwazylam na szampon timotei
czeko tak zachwalala i pomyslalam raz kozie smierc. poza tym szukalam szamponu ktory nie bedzie odzieral do żywego a przy okazji nie bedzie do wl suchych tylko raczej normalnych i wybralam ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-swiezosc.html

poki co mnie nie swedzi zapach ma dla mnie orgazmiczny, wącham i macam wlosy jak jakaś napalona dam znac za jakis czas, jak przerobię calą butelkę czy polecam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:28   #1283
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
super te butki
ja tez w sobotę farbuję a apropo alfy to jaki przeważnie oks używasz z jakiej firmy ? bo ja teraz muszę jakiś z farby wziąść , a na próbe nieopłacało mi się całej butli zamawiać

mnie też się nie podobają ale ze względu na tą podeszwę jakaś taka cieniutka mi się wydaję ja lubie grubsze bo wtedy wygodniej mi się chodzi i nie czuje żadnych kamyczków ani nic tak jak przy cieńszych podeszwach

Asiu Ja zawsze uzywałam oxy z Mili albo profi Classic, teraz jakos tak wyszło,że kupiłam Artego.
Kupuje zazwyczaj te małe pojemnosciowo, bo nie lubie jak za długo duzy utleniacz lezy, bo mam schize,że źle mi włosy rozjaśni

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kylie fajne te kozaczki, też szukam czegoś podobnego, a powiedz mi one nie odstają? Bo już mnie to wkurza,że wszystkie kozaki, które mierzę odstają ja kupiłam workery w ccc o te http://ccc.eu/pl/woman/catalog/all/317305 też z tą zniżką 30 % a kozaki to podobają mi się w Wojasie skórzane http://wojas.pl/produkt/12543 ale cena już mniej i na pewno nie dam tyle za buty
Kochana nic nie odstaja, sa przyległe do nózki
W tamtym roku miałam własnie takie szyblety odstające i zimno i mróz normalnie mi do buta wchodziło i marzłam bardzo w stopy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
do biegania na co dzien fajne


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
uszyj sobie haha
miszcz

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Włosy mięciutkie, błyszczą się oświetleniu. W słońcu i sztucznym efekt bombki Kocham tę maskę, bo wczoraj miałam włosowy kryzys i planowałam cięcię

Fotki robione przy oknie, kolor wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości, aż takiej bieli to nie mam Białe mam tylko pasemka przy twarzy, są przetlenione, może kiedyś się ich pozbędę

Fotki 1 i 2 z fleszem
pozostałe bez lampy
6 bonusowa- przegencjanowane włosy oświetlenie dość ciepłe, za oknem mocne słońce

w albumie dwie fotki dla znajomych
Własnie umarłam z zazdrosci
Jak moza miec tak piekne włosy
Ja nigdy takich mieć nie bee i wzdycham do Twoich i juz zapisuje je sobie na dysku i bede sie nimi motywowac jak najdzie mnie chwila zwatpienia
Masz po prostu CUDOWNE włosy!!!

Kochana powiedz mi a z jakim szamponem łączysz tą emulsje zakwaszająca ze Stapiza?

Widziałyście tą nowa serie szamponów i odzywek z Dove,zielone takie
http://www.goldmax.pl/dove-hairfall-...-ml-p-374.html
Myslę czy sie nie skusic,bo w Auchanie jest promo na szampony Dove jeden za 13,98 + drugi za 1 gr

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny;43198340[COLOR=Silver
[/COLOR]z nowinek powiem wam, ze sie odwazylam na szampon timotei
czeko tak zachwalala i pomyslalam raz kozie smierc. poza tym szukalam szamponu ktory nie bedzie odzieral do żywego a przy okazji nie bedzie do wl suchych tylko raczej normalnych i wybralam ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-swiezosc.html

poki co mnie nie swedzi zapach ma dla mnie orgazmiczny, wącham i macam wlosy jak jakaś napalona dam znac za jakis czas, jak przerobię calą butelkę czy polecam
hahahah padłam, i oplułam monitor piwem,Tż popatrzył na mnie jak na wariatkę i stwierdził,że na pewno czytam Wizaż
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:35   #1284
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej laski

Co do takich workerów i butów cięzkich to chyba nigdy się do nich nie przekonam jakoś do mnie nie pasują i źle się w nich czuje. Ale to rzecz gustu moze nie trafiłam po prostu na odpowiednie dla mnie

Wstawiłam do albumu wczoraj trzy najaktualniejsze foty moich kłaków. Juz ponad miesiąc ich nie farbowałam i jakoś się póki co trzymam ale kolor powoli się ociepla....

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------



jeju kocham te twoje włosy
ten warkoczyk to taki twój znak rozpoznawczy
lavia ale ci wlosy blyszcza, wow! czym ty ostatnio farbowalas? ten kolorek bardzo mi sie obecnie podoba i nic nie widze zeby byl sprany.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Asiu Ja zawsze uzywałam oxy z Mili albo profi Classic, teraz jakos tak wyszło,że kupiłam Artego.
Kupuje zazwyczaj te małe pojemnosciowo, bo nie lubie jak za długo duzy utleniacz lezy, bo mam schize,że źle mi włosy rozjaśni


Kochana nic nie odstaja, sa przyległe do nózki
W tamtym roku miałam własnie takie szyblety odstające i zimno i mróz normalnie mi do buta wchodziło i marzłam bardzo w stopy





miszcz


Własnie umarłam z zazdrosci
Jak moza miec tak piekne włosy
Ja nigdy takich mieć nie bee i wzdycham do Twoich i juz zapisuje je sobie na dysku i bede sie nimi motywowac jak najdzie mnie chwila zwatpienia
Masz po prostu CUDOWNE włosy!!!

Kochana powiedz mi a z jakim szamponem łączysz tą emulsje zakwaszająca ze Stapiza?

Widziałyście tą nowa serie szamponów i odzywek z Dove,zielone takie
http://www.goldmax.pl/dove-hairfall-...-ml-p-374.html
Myslę czy sie nie skusic,bo w Auchanie jest promo na szampony Dove jeden za 13,98 + drugi za 1 gr

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------


hahahah padłam, i oplułam monitor piwem,Tż popatrzył na mnie jak na wariatkę i stwierdził,że na pewno czytam Wizaż
mnie dove szampony nie kusza, zrobilam 2 podejscia i klapa- do farbowanych i ten nawilzajacy i swedziocha taka ze umieralam potem ponad tydzien

no dobra, jestem napalona i niewyżyta co równa się nieszczęśliwa mój mąż nie ma dla mnie czasu w tym tygodniu ide zjesc pierogi ze szpinakiem i czosnkiem hehe, jak wroci z nadgodzin to moze mnie obwąchac jedynie to juz wiecie skad moje skojarzenia przy timotei
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:39   #1285
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=blond bunny;43198340][QUOTE=beatusia10;43193944]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ochładza.. jak trochę włosy zżółcieją, to po jednym myciu już jest chłodno. można też chwilę potrzymać na głowie, wtedy efekt jest mocniejszy, ale można przesadzić

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------


no bezpieczniej byloby je napigmentowac natura a potem szalec z chlodnymi.


ja mam wrazenie ze ty na 9% oksy podobnie jak ja nie uzyskasz tak chlodnego efektu na jaki liczysz- chyba ze alfa 11.11 albo 11.21.
albo plukanki co ktores mycie i problemy z glowy


hehe a widzisz przypasowalo extreme jednak
napisalam ci na profilu, jakie ty masz wlosy i oczy
zazdroszcze tej nieziemskiej gladkosci czemu ja mam taka szakirowa szope

a jaki szampon mialas az tak odzierajacy ze potem extreme nie dawalo rady?
i z ciekawosci jak nawilzylas wlosy?
jakie cięcie chyba żartujesz
to teraz jakbys porownala extreme maske z obecnym dzialaniem i odzywke to bede wdzieczna, podtrzymujesz ze wolisz odzywke?
powiem ci ze te lekkie refleksy gencjanowe mnie sie podobaja, maja swoj urok


z nowinek powiem wam, ze sie odwazylam na szampon timotei
czeko tak zachwalala i pomyslalam raz kozie smierc. poza tym szukalam szamponu ktory nie bedzie odzieral do żywego a przy okazji nie bedzie do wl suchych tylko raczej normalnych i wybralam ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-swiezosc.html

poki co mnie nie swedzi zapach ma dla mnie orgazmiczny, wącham i macam wlosy jak jakaś napalona dam znac za jakis czas, jak przerobię calą butelkę czy polecam
Nieee, w 12 % nie chcę się bawić bo nie chcę jeszcze jaśniejszych włosów. Dziękuję za pomoc dziewczyny, może kiedyś się skuszę na alfę, na razie będę się męczyć z nimi
Właśnie obawiam się, że mam zbyt ciemny swój naturalny...
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:41   #1286
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lavia ale ci wlosy blyszcza, wow! czym ty ostatnio farbowalas? ten kolorek bardzo mi sie obecnie podoba i nic nie widze zeby byl sprany.
oj dziekuje słonko
błyszczą mi się to fakt ale nawet nie wiem od czego.....może prędzej od odżywek albo masek niż od farby bo juz tyle minęło czasu od farbowania........pamieta sz jakos na poczatku wrzesnia byłam u fryzjera żeby mi ombre zrobił które sprało mi się po dwóch tygodniach i cholera wie co mi połozył na łeb ale wiem że mi ocieplał kolor bo stwiedził że przesadziłam z szamponem fioletowym i że miałam za chłodny odcien dla mnie :P wiem że coś bezowo złocistego mi nakładał i teraz mam zamiar wytrzymać jak najdłużej bez farbowania już mi minął miesiąc i tydzień
a przed nim to ciągle londa robilam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:42   #1287
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie dove szampony nie kusza, zrobilam 2 podejscia i klapa- do farbowanych i ten nawilzajacy i swedziocha taka ze umieralam potem ponad tydzien

no dobra, jestem napalona i niewyżyta co równa się nieszczęśliwa mój mąż nie ma dla mnie czasu w tym tygodniu ide zjesc pierogi ze szpinakiem i czosnkiem hehe, jak wroci z nadgodzin to moze mnie obwąchac jedynie to juz wiecie skad moje skojarzenia przy timotei
Ja własnie uwielbima ten do farbowanych i mysle jaki drugi ewentualnie sobie dobrać
a jaki masz teraz do farbowanych kochana?
Na pewno padnie z wrażenia jak Cie powącha
Mój też nie ma dla mnie czasu, ciagle jakies projekty robi,ale za to mam koteczka i on spi ze mną i mnie przytula w nocy
Dziecku mojemu zamówiłam drapaczek
http://allegro.pl/nr-04a-drapak-dome...568631066.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:51   #1288
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lavia ale ci wlosy blyszcza, wow! czym ty ostatnio farbowalas? ten kolorek bardzo mi sie obecnie podoba i nic nie widze zeby byl sprany.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------


mnie dove szampony nie kusza, zrobilam 2 podejscia i klapa- do farbowanych i ten nawilzajacy i swedziocha taka ze umieralam potem ponad tydzien

no dobra, jestem napalona i niewyżyta co równa się nieszczęśliwa mój mąż nie ma dla mnie czasu w tym tygodniu ide zjesc pierogi ze szpinakiem i czosnkiem hehe, jak wroci z nadgodzin to moze mnie obwąchac jedynie to juz wiecie skad moje skojarzenia przy timotei
hahah ja też niewyżyta ostatnio....... mój ciągle tylko praca praca robi po 12h i jak przychodzi to pada od razu do wyrka....i jaki tu pożytek

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja własnie uwielbima ten do farbowanych i mysle jaki drugi ewentualnie sobie dobrać
a jaki masz teraz do farbowanych kochana?
Na pewno padnie z wrażenia jak Cie powącha
Mój też nie ma dla mnie czasu, ciagle jakies projekty robi,ale za to mam koteczka i on spi ze mną i mnie przytula w nocy
Dziecku mojemu zamówiłam drapaczek
http://allegro.pl/nr-04a-drapak-dome...568631066.html
ja nie mam kota ale mi szynszyl za to ciągle dotrzymuje towarzystwa własnie mi skacze po kanapie i tak sie rozkręcił że robi mega wysokie podskoski zaawsze jak jestem sama w domu to chociaz do niego sobie moge pogadac


Tak w ogóle to odstawiam chyba pokrzywę bo nie mam juuż sił do niej. Raz mi poprawia cere raz pogarsza ale generalnie mam wrażenie że mi szkodzi więcej ;/
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-10-09 o 18:53
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:08   #1289
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja własnie uwielbima ten do farbowanych i mysle jaki drugi ewentualnie sobie dobrać
a jaki masz teraz do farbowanych kochana?
Na pewno padnie z wrażenia jak Cie powącha
Mój też nie ma dla mnie czasu, ciagle jakies projekty robi,ale za to mam koteczka i on spi ze mną i mnie przytula w nocy
Dziecku mojemu zamówiłam drapaczek
http://allegro.pl/nr-04a-drapak-dome...568631066.html
obecnie do farbowanych nie mam. mam tylko tego timotei i natei regenerujacy- schodze z ilosci kosmetykow bo to co dzieje sie w domu to lekka przesada
drapaczek slodki kociak musi cudownie wygladac na nim zrob nam fotke kiedys
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
hahah ja też niewyżyta ostatnio....... mój ciągle tylko praca praca robi po 12h i jak przychodzi to pada od razu do wyrka....i jaki tu pożytek

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------



ja nie mam kota ale mi szynszyl za to ciągle dotrzymuje towarzystwa własnie mi skacze po kanapie i tak sie rozkręcił że robi mega wysokie podskoski zaawsze jak jestem sama w domu to chociaz do niego sobie moge pogadac


Tak w ogóle to odstawiam chyba pokrzywę bo nie mam juuż sił do niej. Raz mi poprawia cere raz pogarsza ale generalnie mam wrażenie że mi szkodzi więcej ;/
no moj podobnie, a ostatnio zapytal mnie czy moze pojsc na piwko z kolegami po pracy- slub mial ten plus ze teraz jak chce "zapić' to sie pyta o zgode
no to sie zgodzilam, niech ma wychodne raz na tydzien, dwa...
ale warunek taki, ze gdy wroci to spimy osobno, bo ja nie chce walczyc ze śmierdzielem w nocy- nie dosc ze chrapie jak wypije to jeszcze sie rzuca jak opetany i gada
no i efekt...

chodzcie do albumu to zobaczycie
mam dowody zeby w razie rozwodu miec asa w rekawie
no i ta jego kochanka...zdrajczyni
to oczywiscie takie jaja
zadnego rozwodu nie dopuszczamy do mysli.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:54   #1290
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Truskawkowa ale z Ciebie ślicznotka i jakie oczyska wielke i włosiaki piękne oddawaj wszystko no

Kylie
to będę musiała je przymierzyć
hahaha ja po tym tekście Bunny stwierdziłam,że muszę mieć ten szampon

Bunny
hahahaha zdjęcie do rozwodu faktycznie, mój tak z psem śpi, a to facet to zawsze w razie w mogę powiedzieć, że TŻ to gej

Lavia piękny kolor

Nie pisałam Wam dziewczyny ostatnio, ale świnka mi umarła wyrósł jej jakiś guzek na pupie, byliśmy u weta, miała to wycinane, nacierpiała się bidulka, jeździliśmy na kontrole i już było wszystko dobrze, mieliśmy jechać na ostatnią kontrolę i umarła w ten dzień został tylko Stasiu, cały czas piszczał i taki struty chodził i wzięliśmy 2 małe świniaczki, dostaliśmy za darmo i teraz widać, że ożył i mu lepiej a takie szoguny, że masakra dopiero je oswajamy, no i jutro jedziemy kupić drugą klatkę, bo okazalo się, że jedna to dziewczynka


A co do moich włosków to nie farbuję od lipca i już mnie korci TŻ drze mordę, że znowu wydziwiam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.