Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 18:57   #1351
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Ratunkuuuu

tak jak mowi iz0lek. I nie pisz tak jak dziecko 7letnie
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:28   #1352
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez CHCECHCE Pokaż wiadomość
Hej czy moge byc w ciazyyy... Jezlei mialalam okresss ostatnid zien 26.maj a kochalalam sie z chlopakiem mojim 9.czerwcaaa i zaczol sie wytrysk jeszcze we mnie ale nie iwadomo ile tego bylooo
Na mój gust to szanse na ciąże są większe niż mniejsze, to mogły być dni płodne, albo okolice dni płodnych, więc szanse spore, ale nic nie przesądzam, jak nie dostaniesz okresu zrób test.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:03   #1353
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez keczup Pokaż wiadomość
Zrobiłam test i nic. NIC WIELKIE NIC!!!! :/
moze to i lepiej teraz, skoro mowisz ze pojawily sie problemy.. lepiej zeby w ciazy sie nie denerwowac i zeby miec spokoj, no i zeby narodzone dziecko tez mialo juz dogodne warunki ale nie przejmuj sie, moze test jeszcze poprostu nie wykryl.. a jesli powtorzysz i nadal bedzie negatyw to chyba jeszcze nie koniec swiata.. przeciez seks to sama przyjemnosc trzeba probowac do skutku
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:36   #1354
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Ratunkuuuu

Trochę się myliłam co do tej żywotności ale znalazłam to:

"Długość życia plemnika zależy od odczynu środowiska i temperatury otoczenia. W środowisku zasadowym żyje dłużej niż w kwaśnym. W pochwie jest środowisko kwaśne i plemnik żyje tu do 2 godzin. W szyjce macicy jest środowisko zasadowe i tu życie plemnika wynosi 48 godzin, w jamie macicy do 25 godzin, a w jajowodzie do 48 godzin. Poza organizmem plemnik żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin. Jeżeli plemniki dostaną się w okolice wejścia do pochwy, to w sprzyjających okolicznościach, np. kobieta jest w fazie owulacji, istnieje możliwość zapłodnienia."
Źródło: http://www.zdrowemiasto.pl/modules.p...id=1765&alt=47
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:23   #1355
mikaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Zakładając nowy wątek, z przerażenia nie zauważyłam tego, dlatego przepraszam za zaśmiecanie forum i dopiszę się tutaj
Parę dni temu skończył mi się okres, jednakże ból piersi, mimo, że trochę ustał, nadal utrzymuje się w sutkach i po zewnętrznej stronie przy dotyku i gwałtownych ruchach. Wyczytałam, że ból piersi może być objawem ciąży, jednakże, dwa tygodnie po niebezpiecznym stosunku przerywanym zrobiłam test, wyszedł negatywny. Następne dwa tygodnie, w wyniku opóźnienia okresu o jeden dzień, wykonałam kolejny test, również negatywny. Jednakże, wierząc w zawodność testów ciążowych, jak i posiadając wiedzę, że krwawienie może występować również w ciąży, dzisiaj, 10 dni po pojawieniu się miesiączki (tym samym po wykonaniu ostatniego testu ciążowego), ponownie zrobiłam test, wyszedł również negatywny. Wszystkie testy były robione z porannego moczu, kiedy stężenie hormonu ciążowego jest najwyższe. Myślicie, że prawdopodobieństwo ciąży nadal występuje, czy mam zająć się raczej szukaniem innych przyczyn mojego bólu? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Dominika
mikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:22   #1356
becomining
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Hej mam pytanie do Was mianowicie 11dni temu piescilismy sie z chlopakiem i on (nie wkładal) ale dotykal mojej pochwy penisem (bez zadnych zabazpieczen) wiec mogl sie dostac do mojej pochwy ten płyn ktory sie wydziela przy podnieceniu i to własnie jest powodem moich zmartwien bo nie chce byc w ciazy a dzien po tym "akcie" zaczal mi cieknac brozowawy sluz i mam juz tak 10dni czy to moze byc objaw ciazy?? odpowiedzcie prosze! z góry dziekuje..
becomining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:20   #1357
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciazę?????????????

ja bym biegła po postinor duo , jeżeli nie chcesz być jeszcze w ciązy, bo ryzyko jest.

Edytowane przez ruumi
Czas edycji: 2009-06-10 o 23:22
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 23:24   #1358
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikaaa89 Pokaż wiadomość
Zakładając nowy wątek, z przerażenia nie zauważyłam tego, dlatego przepraszam za zaśmiecanie forum i dopiszę się tutaj
Parę dni temu skończył mi się okres, jednakże ból piersi, mimo, że trochę ustał, nadal utrzymuje się w sutkach i po zewnętrznej stronie przy dotyku i gwałtownych ruchach. Wyczytałam, że ból piersi może być objawem ciąży, jednakże, dwa tygodnie po niebezpiecznym stosunku przerywanym zrobiłam test, wyszedł negatywny. Następne dwa tygodnie, w wyniku opóźnienia okresu o jeden dzień, wykonałam kolejny test, również negatywny. Jednakże, wierząc w zawodność testów ciążowych, jak i posiadając wiedzę, że krwawienie może występować również w ciąży, dzisiaj, 10 dni po pojawieniu się miesiączki (tym samym po wykonaniu ostatniego testu ciążowego), ponownie zrobiłam test, wyszedł również negatywny. Wszystkie testy były robione z porannego moczu, kiedy stężenie hormonu ciążowego jest najwyższe. Myślicie, że prawdopodobieństwo ciąży nadal występuje, czy mam zająć się raczej szukaniem innych przyczyn mojego bólu? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Dominika
Na pewno nie jesteś w ciąży


Cytat:
Napisane przez becomining Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie do Was mianowicie 11dni temu piescilismy sie z chlopakiem i on (nie wkładal) ale dotykal mojej pochwy penisem (bez zadnych zabazpieczen) wiec mogl sie dostac do mojej pochwy ten płyn ktory sie wydziela przy podnieceniu i to własnie jest powodem moich zmartwien bo nie chce byc w ciazy a dzien po tym "akcie" zaczal mi cieknac brozowawy sluz i mam juz tak 10dni czy to moze byc objaw ciazy?? odpowiedzcie prosze! z góry dziekuje..
Zbyt szybko na jakiekolwiek objawy ciąży, poza tym u Ciebie ciąża jest niemożliwa
__________________


Cannella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:11   #1359
becomining
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Dziekuje bardzo juz sie troche uspokoilam ale nie wie ktos czym moze byc spowodowany ten brazowy sluz..? bo dzis z kolei pojawil mi sie rano taki wodnisty bezarwny i juz niewiem co o tym myslec.. odpowiedzcie prosze!
becomining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:55   #1360
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikaaa89 Pokaż wiadomość
Parę dni temu skończył mi się okres, jednakże ból piersi, mimo, że trochę ustał, nadal utrzymuje się w sutkach i po zewnętrznej stronie przy dotyku i gwałtownych ruchach.

Myślicie, że prawdopodobieństwo ciąży nadal występuje, czy mam zająć się raczej szukaniem innych przyczyn mojego bólu?
mam to samo, piersi caaaly cykl mnie strasznie bolą i sa wieksze, pierwsze co pomyslalam to - ciaza. ale zrobilam dwa testy i wyszly negatywy, poza tym innych objawow ciazy nie mam, wiec domyslam sie ze ten bol to poprostu dlatego ze piersi mi rosną..
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:48   #1361
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciazę?????????????

Cytat:
Napisane przez CHCECHCE Pokaż wiadomość
Mam pytankooo mialalam okres od 23.maja-26.maja... Tylko 3 dniii a kochalalam sie z mojim chlopakiem 9.czerwca ion twierdzi ze napewno troche cos do srodka bonie wyciagnoll... Wiec czy moge byc w cizy i obserwuje moj sluzz...mam przzezroczysty ale wciaz mam na wkladceee wiec... Piszcie plizzzz

ja mam wogole trudnosci by zrozumiec ta wypowiedz, ale niech bedzie...

Skoro to byl 9 czerwca to mozesz jeszcze zazyc postinor. Szybciutko do lekarza. A na przyszlosc-prezerwatywa pomoze uniknac stresu..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 10:11   #1362
mikaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, w tym momencie ogarnął mnie spokój Hah jak nam cycki urosną na wakacje, to będzie git
mikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:05   #1363
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

hehe może faktycznie cycki na wakacje rosną ja też u siebie zauważyłam tendencję wzrostową, jeszcze wczoraj luz w staniku, a dziś cały wypełniony, a jestem dopiero co po miesiączce.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:32   #1364
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

ej! To nie fair! Też chce żeby mi urosły! A mnie w tym cyklu prawie w ogóle nie bolały.... czy nasze organizmy wariują przed latem?
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:38   #1365
sonia136
Raczkowanie
 
Avatar sonia136
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 300
GG do sonia136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez becomining Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie do Was mianowicie 11dni temu piescilismy sie z chlopakiem i on (nie wkładal) ale dotykal mojej pochwy penisem (bez zadnych zabazpieczen) wiec mogl sie dostac do mojej pochwy ten płyn ktory sie wydziela przy podnieceniu i to własnie jest powodem moich zmartwien bo nie chce byc w ciazy a dzien po tym "akcie" zaczal mi cieknac brozowawy sluz i mam juz tak 10dni czy to moze byc objaw ciazy?? odpowiedzcie prosze! z góry dziekuje..
też kiedyś mnie zaniepokoił ten brązowy śluz, więc poszłam do ginekologa a ona powiedziała, że to normalne, bo mam właśnie dni płodne. więc nim się nie przejmuj, a w ciąży nie jesteś
__________________
[CENTER][B]"Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć."
sonia136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:48   #1366
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dobrze by było jakby troche urosły xDD
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:16   #1367
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ciąża??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jesteś w ciąży , gratuluję
nie gratuluj, przeciez to jeszcze nie jest pewne...
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:19   #1368
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Ciąża??

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
nie gratuluj, przeciez to jeszcze nie jest pewne...
to była ironia
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:32   #1369
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciazę?????????????

Ona pisze ze jak bedzie w ciazy to nic sie zlego nie stanie :
Cytat:
Napisane przez CHCECHCE Pokaż wiadomość
wsumie ja tam si enie przejmuje
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 13:51   #1370
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

witam
mam problem,w sumie to jest wytwór mojej wyobraźni. Mianowicie z 22/23 maja spal u mnie TŻ , i nie mielismy stosunku,nie wchodzil we mnie ani nic-byl to 16/17 dzień cyklu,a mam cykle tak 26 dni-wiec to raczej nie byl dzień plodny.Leżelismy na sobie i czulam jego penisa.ale dostalam okres 2.06 i trwal normalnie-dlugo i nie byl skąpy,wrecz obfity... nie mam ani powiekszonych piersi,ale troche boli mnie brzuch... czy moge być w ciąży?w sumie pewnie panikuje,w ogóle czy jest szansa ,zeby zajsc w ciążę bez stosunku?uspokójcie mnie proooosze
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 13:52   #1371
sonia136
Raczkowanie
 
Avatar sonia136
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 300
GG do sonia136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
witam
mam problem,w sumie to jest wytwór mojej wyobraźni. Mianowicie z 22/23 maja spal u mnie TŻ , i nie mielismy stosunku,nie wchodzil we mnie ani nic-byl to 16/17 dzień cyklu,a mam cykle tak 26 dni-wiec to raczej nie byl dzień plodny.Leżelismy na sobie i czulam jego penisa.ale dostalam okres 2.06 i trwal normalnie-dlugo i nie byl skąpy,wrecz obfity... nie mam ani powiekszonych piersi,ale troche boli mnie brzuch... czy moge być w ciąży?w sumie pewnie panikuje,w ogóle czy jest szansa ,zeby zajsc w ciążę bez stosunku?uspokójcie mnie proooosze
nie jesteś w ciąży! i masz rację - panikujesz
__________________
[CENTER][B]"Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć."
sonia136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 13:59   #1372
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dzięki kochana za uspokajanie
ale w sumie to ponawiam pytanie:czy mozna zajsc w ciąże bez uprawiania seksu? bo gdzies kedys czytalam,ze w ogóle to penis musi wejść na 2-3 cm ... to tak tylko zeby wiedziec
a i jeszcze jedno,czy jak dziewczyna jest dziewicą to jak chlopak w nią wejdzie i jak dostaną się plemniki,a nie przebije blony to dojdzie do zaplodnienia,czyli czy plemnki przechodzą przez blone?

Edytowane przez tynas
Czas edycji: 2009-06-11 o 14:03
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 14:09   #1373
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

tak plemniki przechodza przez błonę
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 14:46   #1374
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

bez stosunku naprawdę ciężko o ciąże, sperma musi dostać się co najmniej do przedsionka pochwy, żeby była mowa o zapłodnieniu.
Dziewica jak najbardziej może zajść w ciąże, w błonie są otworki i skoro krew miesiączkowa może się z pochwy wydostać mimo błony to plemniki również mogą tam wpłynąć.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:55   #1375
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

I pamietaj, że aby można było w ogóle myśleć o ciąży chłopak MUSI mieć wytrysk w pobliżu przedsionka pochwy a i tak daje to raczej małą szansę- w ciąże wcale nie tak łatwo zajść.
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:20   #1376
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Ciąża??

to ja też 'gratuluje'
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:22   #1377
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciazę?????????????

:d
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:49   #1378
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

wiesz co, mozna zajsc w ciaze bez stosunku, ale to musiaalbys palcem wprowadzic sperme do pochwy od samego lezenia w ciaze nie zajdziesz skoro byl normalny okres to skad w ogole takie obawy? xD
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:11   #1379
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

bo ja mam schizy-a poza tym czasem jest tak,ze jest się w ciąży i ma się okres,ale skoro tak mówicie to pewnie nie jestem;] na przyszlość więcej rozwagi !
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:28   #1380
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

cos ty.. nie wiem jakby przezyl obfitą miesiaczke taki zarodek. przeciez cala blona macicy sie luszczy.. rozumiem plamienie w ciazy, ale nie obfite krwawienie nie ma co panikowac, kobieca psychika rozne plata figle, musimy byc silne

a propo avatara - to dziękuje ^^ stary juz jest jak swiat, jest ze mną odkad sie zarejestrowalam
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.