Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-09, 11:38   #1411
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Buu tez bardzo przykre ale licze na to ze mlze to byc ciaza.. bo skapy i bez skrzepow i tydzien szybciej.. ze sie zagniezdza... ja mam jedna coreczke 5 lat... w pn na bete... ale u mnie wynik bedzie wtorek rano
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 14:16   #1412
AnneRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny. Pewnie takich problemow jest tutaj mnostwo ale nie doszukalam sie niczego zblizonego. Otoz moja sytuacja wyglada tak. Ostatni okres mialam 20 stycznia. Cykle mam nieregularne ale zawsze w przedziale normy 28 - 35 dni zawsze wszystko bylo ok. Zawsze kochalam sie z prezerwatywa i tez bylo ok. Ostatnio mnie poniosło i 25 stycznia kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia tzw stosunek przerywany. Nadal nie mam okresu ani objawow na niego chodze tylko sikac co 2h czije parcie na pecherz od yygodnia zapalen ani nic nie mam bylam u lekarza wiec to nie to. Do tego mam zawroty glowy co mi sie nie zdarzalo i czuje wzmozone zmeczenie i sennosc mimo ze nie jestem przepracawana i nie mam teraz ciezkiego okresu w pracy jest ok. Test wyszedl negatywny bo oczywiscie jest za wczesnie ale nie moglam wytrzymac. Musze czekac na okres albo do pon na testy beta ale wg was jaka jest szansa ze to ciąża po jednym seksie bez zabezpieczenia ? Moglismy az tak trafic ? Wiadomo ewentualna ciaza bedzie radością mimo nieplanowania ale ta niepewnosc czemu nie ma okresu mnie dobija... i to na pewno nie stres dlugo nie myslalam w ogole o tym ze nie mam okresu dopiero od kilki dni mnie to niepokoi.
AnneRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 14:58   #1413
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez AnneRose Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pewnie takich problemow jest tutaj mnostwo ale nie doszukalam sie niczego zblizonego. Otoz moja sytuacja wyglada tak. Ostatni okres mialam 20 stycznia. Cykle mam nieregularne ale zawsze w przedziale normy 28 - 35 dni zawsze wszystko bylo ok. Zawsze kochalam sie z prezerwatywa i tez bylo ok. Ostatnio mnie poniosło i 25 stycznia kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia tzw stosunek przerywany. Nadal nie mam okresu ani objawow na niego chodze tylko sikac co 2h czije parcie na pecherz od yygodnia zapalen ani nic nie mam bylam u lekarza wiec to nie to. Do tego mam zawroty glowy co mi sie nie zdarzalo i czuje wzmozone zmeczenie i sennosc mimo ze nie jestem przepracawana i nie mam teraz ciezkiego okresu w pracy jest ok. Test wyszedl negatywny bo oczywiscie jest za wczesnie ale nie moglam wytrzymac. Musze czekac na okres albo do pon na testy beta ale wg was jaka jest szansa ze to ciąża po jednym seksie bez zabezpieczenia ? Moglismy az tak trafic ? Wiadomo ewentualna ciaza bedzie radością mimo nieplanowania ale ta niepewnosc czemu nie ma okresu mnie dobija... i to na pewno nie stres dlugo nie myslalam w ogole o tym ze nie mam okresu dopiero od kilki dni mnie to niepokoi.
Szanse są bardzo niskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kamixx4465 Pokaż wiadomość
Hej

14 lutego dostałam miesiączki, moje cykle trwają najczęściej 25 dni.☠

25 lutego obyłam stosunek, podczas którego zawiodło zabezpieczenie, po wytrysku partnera prezerwatywa zsunela się i została we mnie, nie jestem pewna czy było to w trakcie stosunku czy już przy wyciąganiu penisa, ale cały dół wystawał więc łatwo to było wyciągnąć.☠

12 godzin później przyjęłam EllaOne.

Jutro lub w niedzielę powinnam dostać miesiączki, nie mam żadnych objawów oprócz lekko spuchniętych piersi.☠

Czy istnieje duże ryzyko ciąży w moim przypadku? Czy były to dni płodne? Strasznie się stresuję :/ lekarka w przed wypisaniem mi tabletki zbadala mnie, ale nie powiedziala nic czy owulacja byla czy nie... powiedziala tylko, ze musi zadzialac, a jak tak czytam to podobno po owulacji już nie działa
Jeśli sperma się nie rozlała, tylko prezerwatywa się zsunęła, to szanse na ciąże za bardzo niskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 15:05   #1414
AnneRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jest sens robic dzidiaj test 12 dni po stosunku? Okresu nie mam dalej i tak jak mowie bez wyraznych przyczyn zeo stresu itd wczesniej tez sie zdarzylo w polowie lutego ze pare razy maz wlozyl bez zabezpieczenia po czym wzial prezerwatywe albo bylo ocieranie narzadow i seks analny z koncem w odbycie ale czy to ma znaczenie ? Czlowiek juz wszystko analizuje w takich sytuacjach a niepewnosc zaczyna denerwowac.
AnneRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 15:25   #1415
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez AnneRose Pokaż wiadomość
Jest sens robic dzidiaj test 12 dni po stosunku? Okresu nie mam dalej i tak jak mowie bez wyraznych przyczyn zeo stresu itd wczesniej tez sie zdarzylo w polowie lutego ze pare razy maz wlozyl bez zabezpieczenia po czym wzial prezerwatywe albo bylo ocieranie narzadow i seks analny z koncem w odbycie ale czy to ma znaczenie ? Czlowiek juz wszystko analizuje w takich sytuacjach a niepewnosc zaczyna denerwowac.
Poczekaj te dwa dni jeszcze, aczkolwiek według mnie test będzie neg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 15:32   #1416
AnneRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zamierzalam poczekac do niedzieli i w pon na bete isc jesli nadal nie bedzie okresu i tak zrobie. Nieoewnosc dobija czy to ciaza czy nieprawidlowosci w organiznie albo choroba czlowiek potem sie martwi i szuka wsparcia. Dzieki za odp
AnneRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 17:40   #1417
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zrob moze test ktory ma czulosc 10 a nie 25, albo od 6-12 dnia od zaplodnienia.. moze wyjdzie Tobie bladzioch.. ja powinnam dostac okres 14.03 a od wczoraj plamie na czerwono tak skapo, bez skrzepow i objawow okresow, jedynie bol glowy i ziewanie i musze czekaaac.. 🤷🏻☠♀️🤷🏻☠♀️🤷🏻☠♀️🤷🏻☠ ♀️
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-09, 18:06   #1418
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Zrob moze test ktory ma czulosc 10 a nie 25, albo od 6-12 dnia od zaplodnienia.. moze wyjdzie Tobie bladzioch.. ja powinnam dostac okres 14.03 a od wczoraj plamie na czerwono tak skapo, bez skrzepow i objawow okresow, jedynie bol glowy i ziewanie i musze czekaaac.. 🤷🏻♀️🤷🏻♀️🤷🏻♀️🤷🏻♀️


Jeśli na czerwono to możesz liczyć to jako okres już.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 18:15   #1419
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie koniecznie.. moja przyjaciolka miala „potok” i dzis ma 7miesiecznego synka..

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Kazdy ma inny organizm.. kazdy przechodzi inaczej.. a u mnie raczej przy bardzo obfitym REGULARNYM okresie dziwne jest lekkie jasnoczerwone plamienie i to takie ktore po dwoch dniach sie konczy.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Stosunek w sama owulacje i nastepny dzien plodny z finalami w srodku. Moze sie ludze.. ale nadzieja matka glupich🙎☹️
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 16:53   #1420
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 09:17   #1421
kamixx4465
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

To znowu ja, dalej nie mam miesiączki Naczytalam się, że jeśli doszło już do owulacji to tabletka nie zadziała... Najgorsze jest to, że nie wiem czy cokolwiek się dostało do środka. Strasznie panikuję, a na test za wcześnie Myślicie, że miałabym takiego pecha, że akurat wszystko stało się w chwili owulacji?
Gdy badał mnie ginekolog powiedział, że tabletka musi zadziałać, więc chyba gdyby było za późno to by nic takiego nie powiedział, prawda?
kamixx4465 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-11, 12:04   #1422
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kamixx4465 Pokaż wiadomość
To znowu ja, dalej nie mam miesiączki Naczytalam się, że jeśli doszło już do owulacji to tabletka nie zadziała... Najgorsze jest to, że nie wiem czy cokolwiek się dostało do środka. Strasznie panikuję, a na test za wcześnie Myślicie, że miałabym takiego pecha, że akurat wszystko stało się w chwili owulacji?
Gdy badał mnie ginekolog powiedział, że tabletka musi zadziałać, więc chyba gdyby było za późno to by nic takiego nie powiedział, prawda?
Dzisiaj już przecież możesz wykonać test ciążowy. Dzisiaj jest 14 dzień od tego stosunku.

Po tabletce po nie spodziewaj się regularnej miesiączki. Kup test jutro rano i zrób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Ew. zrób test z krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 14:14   #1423
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jak ta matka natura nas stworzyla hihi wiecznie mamy zagadki.. ja mialam skape krwawienie bez skrzepow, bez objawow miesiaczki przez 1,5 dnia.. tak wlasnie licze.. dzis rano.. ni to jasna czerwien.. ni to losos.. ale tylko przy podcieraniu..wcZoraj wiecZorem ciagnelo nnie chwile w jajniku.. bol krzyza w dole od dwoch dni..14stego dopiero lekarz 😞😞😞 nie wiem juz co myslec..
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 18:30   #1424
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Jak ta matka natura nas stworzyla hihi wiecznie mamy zagadki.. ja mialam skape krwawienie bez skrzepow, bez objawow miesiaczki przez 1,5 dnia.. tak wlasnie licze.. dzis rano.. ni to jasna czerwien.. ni to losos.. ale tylko przy podcieraniu..wcZoraj wiecZorem ciagnelo nnie chwile w jajniku.. bol krzyza w dole od dwoch dni..14stego dopiero lekarz 😞😞😞 nie wiem juz co myslec..
Lekarz Ci nie powie, czy jesteś w ciąży czy nie. Za szybko. Zrób test.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 20:59   #1425
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

ale jezeli to bylo implantacyjne to za szybko. 2-3 dni od ustania krwawienia tak przeczytalam?? A na bete kiedy moge, jak myslicie?
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 21:01   #1426
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
ale jezeli to bylo implantacyjne to za szybko. 2-3 dni od ustania krwawienia tak przeczytalam?? A na bete kiedy moge, jak myslicie?


Na będę możesz nawet spróbować iść jutro. Lekarz ci nic nie powie. Szkoda czasu.

Ile dni od owulacji minęło mniej więcej ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 21:24   #1427
Coldstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witajcie

Bylam przez 9 miesiecy na dwuskladnikowej pigulce ale ze wzgeldu na lekarstwa dostalam mini pigulki. Ostyanio wrocilam na moje stare dwuskladnikowe gdzie w niedziele bralam mini a juz w poniedzialek dwuskladnikowa. Dodam ze przez mini pigulke mialam okres non stop przez miesiac. Dzisiaj mija 6 dzien od kiedy biore pigulke dwuskladnikowa wiec do jutra powinnam uprawiac seks z dodatkowym zabezpieczeniem. Niestety wczoraj zapomnialam o tym i moj partner przez chwile we mnie byl (ale nie skonczyl w srodku). Chcialabym sie dowiedziec co sadzicie o tym jaka byla tutaj mozliwosc zajscia w ciaze. Nie wiem czy moge ten miesieczny okres brac pod uwage jako ze wzielam pigulke w trakcie okresu czyli bylam chroniona odrazu plus to ze bralam je bez przerwy....

Z gory mowie ze prosze o zachowanie komentarzy w stylu „trzeba bylo myslec a nie potem plakac” dla siebie
Coldstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 21:26   #1428
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Owu 28.02 stosunek 28.02 i 1.03 z finalami w srodku. Okres powinnam dostac 14.03
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 06:14   #1429
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Owu 28.02 stosunek 28.02 i 1.03 z finalami w srodku. Okres powinnam dostac 14.03
Na betę możesz już iść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Coldstone Pokaż wiadomość
Witajcie

Bylam przez 9 miesiecy na dwuskladnikowej pigulce ale ze wzgeldu na lekarstwa dostalam mini pigulki. Ostyanio wrocilam na moje stare dwuskladnikowe gdzie w niedziele bralam mini a juz w poniedzialek dwuskladnikowa. Dodam ze przez mini pigulke mialam okres non stop przez miesiac. Dzisiaj mija 6 dzien od kiedy biore pigulke dwuskladnikowa wiec do jutra powinnam uprawiac seks z dodatkowym zabezpieczeniem. Niestety wczoraj zapomnialam o tym i moj partner przez chwile we mnie byl (ale nie skonczyl w srodku). Chcialabym sie dowiedziec co sadzicie o tym jaka byla tutaj mozliwosc zajscia w ciaze. Nie wiem czy moge ten miesieczny okres brac pod uwage jako ze wzielam pigulke w trakcie okresu czyli bylam chroniona odrazu plus to ze bralam je bez przerwy....

Z gory mowie ze prosze o zachowanie komentarzy w stylu „trzeba bylo myslec a nie potem plakac” dla siebie
Według mnie jesteś zabezpieczona cały czas i nie masz się czym martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-12, 11:47   #1430
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Agnes - potwierdzić ciążę na USG można dopiero od 6 tygodnia (licząc od daty ostatniej miesiączki) także lekarz w tym momencie wyśle Cię na betę i każe wrócić za dwa tygodnie. Równie dobrze sama możesz już pójść zrobić to badanie - tyle dni po stosunkach wynik będzie jak najbardziej miarodajny.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 12:22   #1431
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie znam sie kompletnie na tym...

Ale jezeli to bylo zagniezdzanie to w trakcie tego moge isc ? Lub po zakonczeniu tego? Wkladka czysta caly czas. A gdzies wyczytalam ze trwa 7-10 dni. Jutro pojde na bete.. a miedzy czasie moze cos pokazalby test z czuloscia 10?
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 12:51   #1432
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Owu 28.02 stosunek 28.02 i 1.03 z finalami w srodku. Okres powinnam dostac 14.03


Mnie test wszedł pozytywny trzy dni przed okresem. Beta na pewno już pokaże ciąże możesz śmiało na nią iść


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 13:05   #1433
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Nie znam sie kompletnie na tym...

Ale jezeli to bylo zagniezdzanie to w trakcie tego moge isc ? Lub po zakonczeniu tego? Wkladka czysta caly czas. A gdzies wyczytalam ze trwa 7-10 dni. Jutro pojde na bete.. a miedzy czasie moze cos pokazalby test z czuloscia 10?
Albo jesteś trollem, albo nie wiem.

Skoro tak Ci zależy na dziecku, to wypadałoby coś wiedzieć na ten temat. Dostałaś już mnóstwo odpowiedzi. Nic poza zrobieniem testu nie doradzimy. Wiesz, co robić. Jeśli dalej będziesz spamować, to zgłoszę Twoje konto wyżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 14:44   #1434
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Agnes: w ostatniej ciąży zagnieżdżenie było prawdopodobnie 7dpo (tak sądzę po spadku temperatury i pobolewaniu jajnika lewego-to akurat była pozamaciczna w lewym jajowodzie), 2 dni później Bobo-test pokazał 2 kreski i beta oczywiście pozytywna. Po takim czasie beta na pewno wyjdzie. Z testami z moczu akurat bywa różnie (u mnie druga kreska na teście o czułości 25 była bardziej wyraźna niż na 10 ). Tak jak dziewczyny piszą: idź jutro na betę, a do lekarza zapisz się na za 2 tyg, jeśli nie będziesz miała plamień ani mocnych bóli.
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 18:46   #1435
Alif666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ech No wiec tak, dokładnie 1 stycznia doszło u mnie do stosunku z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywa, spuścił się we mnie, prezerwatywa była na 100% cała lecz delikatnie się zsunęła (nic nie wypłynęło). Miesiączkę dostałam 7 stycznia i trwała równy tydzień. Równy miesiąc później dostałam kolejna miesiączkę która była bardzo słaba i trwała jakieś 5 dni (mam nieregularny cykl, czasem nawet do 40 dni) w przerwie między tymi miesiączkami zrobiłam test (z własnej nieuwagi po południu) i wyszedł negatywny. Teraz okres spóźnia mi się, powinnam dostać go 4dni temu, od ostatniego stosunku z moim chłopakiem uprawialiśmy tylko peeting. Czy możliwe jest, ze w jakiś sposób jednak doszło do zapłodnienia? Bardzo się tego obawiam, ponieważ ostatnio zle się czuje, bardzo mi mokro i mam twarde podbrzusze (nawet powiedziałabym, ze dość wypukłe i wzdęte)a do wizyty u ginekologa jeszcze trochę. Co sądzicie?
Alif666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 18:50   #1436
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Alif666 Pokaż wiadomość
Ech No wiec tak, dokładnie 1 stycznia doszło u mnie do stosunku z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywa, spuścił się we mnie, prezerwatywa była na 100% cała lecz delikatnie się zsunęła (nic nie wypłynęło). Miesiączkę dostałam 7 stycznia i trwała równy tydzień. Równy miesiąc później dostałam kolejna miesiączkę która była bardzo słaba i trwała jakieś 5 dni (mam nieregularny cykl, czasem nawet do 40 dni) w przerwie między tymi miesiączkami zrobiłam test (z własnej nieuwagi po południu) i wyszedł negatywny. Teraz okres spóźnia mi się, powinnam dostać go 4dni temu, od ostatniego stosunku z moim chłopakiem uprawialiśmy tylko peeting. Czy możliwe jest, ze w jakiś sposób jednak doszło do zapłodnienia? Bardzo się tego obawiam, ponieważ ostatnio zle się czuje, bardzo mi mokro i mam twarde podbrzusze (nawet powiedziałabym, ze dość wypukłe i wzdęte)a do wizyty u ginekologa jeszcze trochę. Co sądzicie?
Stosunek w styczniu. Mamy marzec. Były dwa okresy. Ciąża nie jest możliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Już nie mówiąc o tym, że stosunek był zabezpieczony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 18:54   #1437
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Alif666 Pokaż wiadomość
Ech No wiec tak, dokładnie 1 stycznia doszło u mnie do stosunku z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywa, spuścił się we mnie, prezerwatywa była na 100% cała lecz delikatnie się zsunęła (nic nie wypłynęło). Miesiączkę dostałam 7 stycznia i trwała równy tydzień. Równy miesiąc później dostałam kolejna miesiączkę która była bardzo słaba i trwała jakieś 5 dni (mam nieregularny cykl, czasem nawet do 40 dni) w przerwie między tymi miesiączkami zrobiłam test (z własnej nieuwagi po południu) i wyszedł negatywny. Teraz okres spóźnia mi się, powinnam dostać go 4dni temu, od ostatniego stosunku z moim chłopakiem uprawialiśmy tylko peeting. Czy możliwe jest, ze w jakiś sposób jednak doszło do zapłodnienia? Bardzo się tego obawiam, ponieważ ostatnio zle się czuje, bardzo mi mokro i mam twarde podbrzusze (nawet powiedziałabym, ze dość wypukłe i wzdęte)a do wizyty u ginekologa jeszcze trochę. Co sądzicie?
Czy w aktualnym cyklu były jakieś stosunki waginalne bez zabezpieczenia, zakończone wytryskiem? Jeśli nie to nie ma szans na ciąże.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 08:18   #1438
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Alif666 Pokaż wiadomość
Ech No wiec tak, dokładnie 1 stycznia doszło u mnie do stosunku z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywa, spuścił się we mnie, prezerwatywa była na 100% cała lecz delikatnie się zsunęła (nic nie wypłynęło). Miesiączkę dostałam 7 stycznia i trwała równy tydzień. Równy miesiąc później dostałam kolejna miesiączkę która była bardzo słaba i trwała jakieś 5 dni (mam nieregularny cykl, czasem nawet do 40 dni) w przerwie między tymi miesiączkami zrobiłam test (z własnej nieuwagi po południu) i wyszedł negatywny. Teraz okres spóźnia mi się, powinnam dostać go 4dni temu, od ostatniego stosunku z moim chłopakiem uprawialiśmy tylko peeting. Czy możliwe jest, ze w jakiś sposób jednak doszło do zapłodnienia? Bardzo się tego obawiam, ponieważ ostatnio zle się czuje, bardzo mi mokro i mam twarde podbrzusze (nawet powiedziałabym, ze dość wypukłe i wzdęte)a do wizyty u ginekologa jeszcze trochę. Co sądzicie?
Ciąży nie ma, spokojnie. Tylko zainteresuj się tymi nieregularnymi i długimi cyklami, bo wskazywać mogą na jakieś zaburzenia hormonalne.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 06:36   #1439
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

12 dni od stosunku beta <0.1 czyli nic z tego
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 08:16   #1440
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
12 dni od stosunku beta <0.1 czyli nic z tego
Przykro mi . Ale nie poddawaj się! Jesteś pod opieką ginekologa? Miałaś robione wszystkie badania hormonalne? Skonsultuj te plamienia srodcykliczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.