Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 13:44   #121
Sylweczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Witam Was serdecznie.
Również wybrałam suknie z firmy Emmi Mariage model Venus. Zamawiałam ją jeszcze w salonie w Blue City. Trochę się zdenerwowałam jak się okazało, że salonu już nie ma. Ślub mam 3 października a przymiarka miała być w sierpniu, ale pewnie się przesunie przez te małe perypetie lokalowe. Jeżeli chodzi o cenę tej sukni to 2.900 z halką, welon dostałam gratis, a bolerko (z innego modelu) dodatkowo 400 zł. Ale suknie Emmi są wszystkie cudne i warte polecenia. Sama czekam z niecierpliwością na przymiarkę.
Sylweczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:46   #122
karolade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 36
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez Sylweczka84 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie.
Również wybrałam suknie z firmy Emmi Mariage model Venus. Zamawiałam ją jeszcze w salonie w Blue City. Trochę się zdenerwowałam jak się okazało, że salonu już nie ma. Ślub mam 3 października a przymiarka miała być w sierpniu, ale pewnie się przesunie przez te małe perypetie lokalowe. Jeżeli chodzi o cenę tej sukni to 2.900 z halką, welon dostałam gratis, a bolerko (z innego modelu) dodatkowo 400 zł. Ale suknie Emmi są wszystkie cudne i warte polecenia. Sama czekam z niecierpliwością na przymiarkę.
Ja kupiłam swoją sukienkę Amelię też w Blu City a przymiarkę ze względu na zlikwidowany salon miałam w Radomiu,wszystko było dobrze uszyte na miejscu dopasowano mi tylko długość sukienki do butów i uszyto bolerko.
Ja zapłaciłam troszkę taniej za wszystko dlatego że się potargowałam za sukienke,halke,bolerko,kw iatek do włosów 2500zł.Wenus też przymierzałam bardzo mi się podobała i zastanawiałam się którą wybrać.
__________________
Nasz ślub 22.08.2009.
karolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:53   #123
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Sylweczko będziesz miała piękną suknię... a w jakim kolorze sobie wybrałaś?? 2900zł to faktycznie nie jest drogo... To mi się bardzo podoba
karolade Twoja Amelia też jest boska...
Dziewczyny macie rację ich suknie są po prostu wszystkie piękne i wcale się nie zdziwię jak kupię inną niż Venus... choć ta póki co jest moja faworytką.
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:14   #124
Sylweczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Moja suknia jest w kolorze jasnego ecru (taka śmietanka). Przymierzałam jeszcze estelle i eloise. Jednak jak założyłam venus to wiedziałam,że to ta jedyna. Nie miałam ochoty jej zdjąć. Do welonu Pani w salonie zaproponowała mi doklejenie małych kryształków na dole. Takich samych jak są w sukni.
Pozdrawiam

Dzwonili do mnie z salonu EM i Pani powiedziała, że najpierw w Warszawie od 5 września otwierają salon na ul. Jana Pawła 43 A lok. 22.
Może się przyda wam ta informacja.
Pozdrawiam

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-08-31 o 16:54 Powód: post pod postem
Sylweczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:52   #125
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Sylweczko pewnie, że się przyda ta informacja.
Dziękuję bardzo
Już mnie skręca na sama myśl, że niedługo będę wybierać suknię ślubną.
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:25   #126
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

od pewnego czasu szukam sukienki ale na razie tylko na necie i jestem zachwycona sukienkami emmi mariage, mój typ to Scerlet , jest boskaaa , ale nie wiem jak bedzie wygladała ja mojej figurze dlatego chciałabym ja przymierzyc jedyny problem , ze musze jechac do radomia a jestm z rzeszowa , chociaz chciałabym poczekac tez na nowa kolekcja a ma byc ponoc w listopadzie , kurcze piękne sa te sukienki, a wklejam mój numer 1
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:59   #127
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez mariolci Pokaż wiadomość
od pewnego czasu szukam sukienki ale na razie tylko na necie i jestem zachwycona sukienkami emmi mariage, mój typ to Scerlet , jest boskaaa , ale nie wiem jak bedzie wygladała ja mojej figurze dlatego chciałabym ja przymierzyc jedyny problem , ze musze jechac do radomia a jestm z rzeszowa , chociaz chciałabym poczekac tez na nowa kolekcja a ma byc ponoc w listopadzie , kurcze piękne sa te sukienki, a wklejam mój numer 1
Mariolci dlaczego aż do Radomia? w Tarnowie jest salon, który ma sukienki z kolekcji emmi mariage chyba bliżej
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 08:37   #128
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: Suknie œlubne Firmy EMMI MARIAGE!

a w Tarnowie jest salon taki główny czy tylko współpracujacy , bo w rzeszowie też jest salon z sukienkami emmi ale współpracujacy i ma tylko wybrane modele, i jest ich mało a ja chciałabym salon w którym sš całe kolekcje
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 12:31   #129
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Jest to salon współpracujący, podaję Ci do nich linka, może znajdziesz tam, czy mają suknię, którą chcesz
http://www.misscherie.pl/
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:20   #130
egyptianess
Przyczajenie
 
Avatar egyptianess
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Empire bardzo przypomina mi suknię Grace Kelly od Maggie Sottero.
A znacie kogos kto kupil lub szyl suknie Emmi Marriage Empire lub podobna? Bede bardzo wdzieczna za odp
egyptianess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 17:50   #131
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Witam dziewczyny!
mimo,że ślubuję we wrześniu 2010 roku po malutku rozglądam się za suknią. Moją największą uwagę przykuły właśnie suknie emmi mariage a mianowicie model Perle i Brylante. Co o nich sądzicie? Pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 23:16   #132
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
mimo,że ślubuję we wrześniu 2010 roku po malutku rozglądam się za suknią. Moją największą uwagę przykuły właśnie suknie emmi mariage a mianowicie model Perle i Brylante. Co o nich sądzicie? Pozdrawiam

Osobiście z tych dwóch wybranych przez Ciebie modeli bardziej podoba mi się Perle Ale to rzecz gustu i oczywiście tego jak się w wybranej sukience czujesz i jak na Tobie leży

Ja dziś mierzyłam sukienki EM w salonie w Tarnowie, ale niestety nie mają wszystkich modeli z kolekcji 2010. Mimo wszystko bardzo podobał mi się model KENZO - jestem zwolenniczką falbanek
Zabawna historia, bo absolutnie nie podobała mi się ta sukienka na manekinie, ale Pani namówiła mnie abym ją założyła i jak zobaczyłam siebie właśnie w tym modelu zmieniłam zdanie o 180 stopni
Z siostrą stwierdziłyśmy, że leży rewelacyjnie i jest przepiękna...
Chciałabym tylko przymierzyć inne modele falbaniastych sukien EM i mam nadzieję, że znajdę je w Krakowie
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:01   #133
adriana26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez gizella Pokaż wiadomość
Ja już zamówiłam suknię w salonie we Wrocławiu. Koleżanka w zeszłym roku tam kupowała i była bardzo zadowolona. W załączeniu przesyłam sukienkę którą wybrałam ( w wersji długiej i krótkiej) kolor będzie ecru, jak Wam się podoba?

myślę o identycznej sukni z Emmi Mariage model CHIC i moje pytanie dotyczy tego jakie dodatki do takiej kiecki? pierzasty welon czy kwiatek we wlosach? jakie buty? jaki bukiecik?
__________________
Pobieramy się po 12 latach - 26.06.2010

adriana26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:26   #134
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez adriana26 Pokaż wiadomość
myślę o identycznej sukni z Emmi Mariage model CHIC i moje pytanie dotyczy tego jakie dodatki do takiej kiecki? pierzasty welon czy kwiatek we wlosach? jakie buty? jaki bukiecik?
Ja doradzałabym Ci pierzasty welon do takiej sukienki - sama chcę mieć podobną suknię i wiem, że na pewno będzie welon. Ja uważam, że rewelacyjnie będzie komponował się z całością ale to tylko tam moim skromnym zdaniem
Co do kwiatów to wybrałabym nie duży delikatny bukiecik.
A buty hmmm.... na pewno zależy dużo od pory roku, w której będzie ślub - ja osobiście (wesele w sierpniu) chcę założyć delikatne sandałki na szpileczce ale to już kwestia gustu
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 11:14   #135
patri83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Msasetka mi tez sie podoba model Kenzo, mierzyłam ją w Krakowie, a czy mogłabys podac cenne z Tarnowa tej sukienki?
pozdr
patri83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 11:47   #136
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

W końcu wybrałam suknię, oczywiście EMMI MARIAGE
Kolekcja 2010, model Suzan
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 21:07   #137
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez patri83 Pokaż wiadomość
Msasetka mi tez sie podoba model Kenzo, mierzyłam ją w Krakowie, a czy mogłabys podac cenne z Tarnowa tej sukienki?
pozdr
Myślałam, że tylko ja lecę na falbanki...
Sukienka piękna jak dla mnie no i ta cena..... W Tarnowie (jeśli dobrze pamiętam) ....2650 zł.
A ile kosztuje w Krakowie, bo miałam zamiar jechać sprawdzić?
W którym salonie mierzyłaś?? Nie orientowałaś się czy mają sukienki z kolekcji EM 2009, bo w Tarnowie nie mają a chciałabym przymierzyć kilka modeli.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
W końcu wybrałam suknię, oczywiście EMMI MARIAGE
Kolekcja 2010, model Suzan

Gratulacje zakupu wymarzonej sukienki
A wybrałaś białą czy ecru????
Ja na swoją jeszcze poczekam
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 07:29   #138
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Msasetka
na zdjęciu jest ecru a ja wybrałam białą, teraz poszukuję butów, ale całuch tzn. zakryte pięty i palce takie zwykła pełne buty ale bardzo ciężko takie znaleźć jeszcze na białej podeszwie. mam na razie dwa typy z internetu ale trochę boję się zamówić nie mierząc ich wcześniej, a Twoja wymarzona suknia to........
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 13:31   #139
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Msasetka
na zdjęciu jest ecru a ja wybrałam białą, teraz poszukuję butów, ale całuch tzn. zakryte pięty i palce takie zwykła pełne buty ale bardzo ciężko takie znaleźć jeszcze na białej podeszwie. mam na razie dwa typy z internetu ale trochę boję się zamówić nie mierząc ich wcześniej, a Twoja wymarzona suknia to........
Ja też jestem przekonana, że chcę białą sukienkę
Mi osobiście podoba się kilka modeli sukienek, ale póki co najlepiej wyglądam w sukni Kenzo z kolekcji EM 2010 i ona oczywiście bardzo mi się podoba. Chcę jeszcze przymierzyć kilka typów, żeby być już do końca pewna
Na razie to tylko oglądam i przymierzam, a zamówić planuje w okolicach kwietnia-maja, tak żeby było 3 miesiące na uszycie.
Na buty też patrzyłam, ale kupię chyba dopiero w lecie. Jedna dziewczyna kupiła buty ślubne w wakacje i to nawet na promocyjnej cenie
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 19:40   #140
e-welina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez agaeire Pokaż wiadomość
na dzien dory gorąco Was wszystkie pozdrawiem drogie Wizażstki i....proszę o radę. Zamówiłam już Serenadę i bardzo się z tegopowodu cieszę. Uważam, że suknia jest bardzo kobieca i ponoć oddaje moją naturę (opinia mamy i bratowej ). Ja natomiast biję się z myślami, czy nie podszyć przodu gorsetu, by nie był aż tak kuszący. Z tego całego przymierzaniowego zamieszania zapomniałyśmy zrobić zdjęcia i teraz juz sama nie wiem. Spać nie mogę . Podszyć nie podszywać? Wątpliowości miałam już w salnie i dziewczyny tam pracujące doradzily mi, bym nie zlecała podszywania, a jesli będę czula sie niepewnie doszyją i gipiurowe zdobienia. Tylko ile musiałyby tego doszyc? Z 70 %? A jeszcze mojemu przyszłemu mężowi suknia się nie podoba, uwaza, ze jest zbyt wyzywająca.....moja mama i bratowa mówią, że padnie jak mnie w niej zobaczy a ja...sama nie wiem juz co mam myslec.
Jesli moglybyscie podzielic sie swoimi zdjątkami w tych sukniach to moze byloby mi łatwiej - bardzo Was o to prosze
piękna suknia ale nie w moim guscie

Edytowane przez e-welina
Czas edycji: 2010-01-20 o 08:50
e-welina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:18   #141
ania9989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

w tym tygodniu zamówiłam suknię Kenzo w Tarnowie cena ok 2660 ale zapłaciłam w końcu 2550
ania9989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:25   #142
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez ania9989 Pokaż wiadomość
w tym tygodniu zamówiłam suknię Kenzo w Tarnowie cena ok 2660 ale zapłaciłam w końcu 2550

Piękna sukienka GRATULACJE zakupu
moja faworytka na ślub, ale ja jeszcze nie kupiłam.
A dostałaś do tego jakieś dodatki w cenie?? welon, bolerko...???
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 07:02   #143
patri83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

[QUOTE=Msasetka;16552120]Myślałam, że tylko ja lecę na falbanki...
Sukienka piękna jak dla mnie no i ta cena..... W Tarnowie (jeśli dobrze pamiętam) ....2650 zł.
A ile kosztuje w Krakowie, bo miałam zamiar jechać sprawdzić?
W którym salonie mierzyłaś?? Nie orientowałaś się czy mają sukienki z kolekcji EM 2009, bo w Tarnowie nie mają a chciałabym przymierzyć kilka modeli.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



Msasetka, w Krakowie suknia kosztuje 3300zl, ale jest zabudowana na gorsecie, bo jest tez model przeswitujacy. a w Tarnowie jaki mierzylas?
mierzyłam w Mona na sw. Filipa, a jesli chodzi o modele z 2009 to juz prawie nie ma nic 9 jesli chodzi o modele falbanki)...wiec szkoda sie wybierac (natomiast w Mendelsonie mieli jakies ale tez pare i jakos nie przyciagaly uwagii)

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Nie orientujecie sie dziewczyny gdzie mozna w tarnowie przymierzyc suknie slubne Bartosza Wcislo (Vanilla Sposa) ? Czy gdzies widzialyscie jakies jego suknie?
patri83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:42   #144
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez patri83 Pokaż wiadomość

Msasetka, w Krakowie suknia kosztuje 3300zl, ale jest zabudowana na gorsecie, bo jest tez model przeswitujacy. a w Tarnowie jaki mierzylas?
mierzyłam w Mona na sw. Filipa, a jesli chodzi o modele z 2009 to juz prawie nie ma nic 9 jesli chodzi o modele falbanki)...wiec szkoda sie wybierac (natomiast w Mendelsonie mieli jakies ale tez pare i jakos nie przyciagaly uwagii)

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Nie orientujecie sie dziewczyny gdzie mozna w tarnowie przymierzyc suknie slubne Bartosza Wcislo (Vanilla Sposa) ? Czy gdzies widzialyscie jakies jego suknie?
Byłam wczoraj w Krakowie i tak jak mówisz szkoda się wybierać, ale byłam przy okazji to zobaczyłam co i za ile. Jestem mądrzejsza o doświadczenie i wiem, że zakupu dokonam w Tarnowie - tam właśnie mierzyłam suknie KENZO z prześwitującym gorsetem i chyba taki wybiorę. Widziałam w Kr tą z zabudowanym i też mi się podoba, ale jeszcze mam trochę na zastanowienie....:rolleye s:

Co do sukien ślubnych Bartosza Wcislo to zapytaj rodowitych Tarnowianek na forum Tarnowskie Panny Młode to może coś Ci podpowiedzą
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394824
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:55   #145
kasiella7
Raczkowanie
 
Avatar kasiella7
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 72
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Witajcie Dziewczyny.Wiem,ze nie trafiłam na prawidłowe Forum ale może mi POMOŻECIE.
Kupiłam suknię Ślubną od Dziewczyny która miała już nałożoną Suknię na Swój Ślub.
Gdy juz dostałam Suknię okazało się,że Suknia jest poniszczona na dole Sukni i pozszywana;(A to strasznie wygląda...
Pisałam do tej dziewczyny a ona Nic Nawet się nie odezwała;(
Nie wiem co robić;(1200zł to nie jest mało.
Może wiecie czy jest jakaś możliwość zwrotu pieniędzy za Suknię.Nie chcę jej.
Pozdrawiam
kasiella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:27   #146
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez kasiella7 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny.Wiem,ze nie trafiłam na prawidłowe Forum ale może mi POMOŻECIE.
Kupiłam suknię Ślubną od Dziewczyny która miała już nałożoną Suknię na Swój Ślub.
Gdy juz dostałam Suknię okazało się,że Suknia jest poniszczona na dole Sukni i pozszywana;(A to strasznie wygląda...
Pisałam do tej dziewczyny a ona Nic Nawet się nie odezwała;(
Nie wiem co robić;(1200zł to nie jest mało.
Może wiecie czy jest jakaś możliwość zwrotu pieniędzy za Suknię.Nie chcę jej.
Pozdrawiam
No to faktycznie masz problemik
A kupiłaś ją przez all bo może jeszcze sprzedawczyni przestraszy się komentarza?
Jeśli zakupiłaś normalnie z ogłoszenia i pieniążki już zapłacone to musisz znaleźć dobrą krawcową, która zrobi Ci poprawki, zatuszuje wszystko i sukienka będzie wyglądała jak nowa
Najważniejsze, żeby się nie załamywać Na pewno będzie dobrze

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Próbuj jeszcze kontaktować się telefonicznie, albo nawet osobiście z tą dziewczyną może jakoś się dogadacie i przynajmniej zwróci pieniądze za poprawki
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 20:12   #147
ania028
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 137
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Witam .Moja upatrzona suknia byl model Camilla ale w koncu zakupilam inna ssuknie.
__________________
NASZ SLUB 31.07.2010

Edytowane przez ania028
Czas edycji: 2010-01-28 o 20:14
ania028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:43   #148
e-welina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
Moja jedyna: FRIDA !

Ja już wybrałam swoją sukienkę. Jest to Frida w kolorze ecru. Poszukiwałam najpierw sukni w stylu greckim-potem sukni skromnej w literę A (zmierzyłam chyba milion takich sukien) a wybrałam Fridę. Dodam, że zmierzyłam ją ot tak sobie dla odmiany bo wcale nie wzbudziła mojego zachwytu na manekinie. Doradźcie mi proszę jakie dodatki do niej widzicie. Czy powinnam wybrać hiszpański welon? Czy nie będzie "za bogato"? Jaka biżuteria do niej pasuje - jak myślicie?

Chcę sobie zrobić makijaż "smokey eye" a usta delikatnie pociągnę błyszczykiem. Chyba pasuje co?

pozdrawiam Ewelina
e-welina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:52   #149
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Moja jedyna: FRIDA !

Cytat:
Napisane przez e-welina Pokaż wiadomość
Ja już wybrałam swoją sukienkę. Jest to Frida w kolorze ecru. Poszukiwałam najpierw sukni w stylu greckim-potem sukni skromnej w literę A (zmierzyłam chyba milion takich sukien) a wybrałam Fridę. Dodam, że zmierzyłam ją ot tak sobie dla odmiany bo wcale nie wzbudziła mojego zachwytu na manekinie. Doradźcie mi proszę jakie dodatki do niej widzicie. Czy powinnam wybrać hiszpański welon? Czy nie będzie "za bogato"? Jaka biżuteria do niej pasuje - jak myślicie?

Chcę sobie zrobić makijaż "smokey eye" a usta delikatnie pociągnę błyszczykiem. Chyba pasuje co?

pozdrawiam Ewelina
Przepiękna sukienka Gratulacje wyboru Bardzo, bardzo mi się podoba i nawet ją mierzyłam, ale niestety nie na moją figurkę
Jeśli o welon chodzi to ja bym na pewno nie zakładała do niej hiszpańskiego chociaż niektórzy twierdzą, że pasuje, ale to już kwestia gustu.

Wybierając biżuterię zwróć uwagę, że sukienka ma śliczne zdobienie na dekoldzie i zakładając wisiorek może być tego za dużo. Bardzo ładnie wyglądają same kolczyki tak jak u modelki i dodałabym jeszcze bransoletkę do kompletu.

Taki makijaż jak wybrałaś idealnie pasuje do całości sama bym sobie zrobiła taki do tej sukni
ale to wszystko to tak tylko moim skromnym zdaniem
Sama zobaczysz w czym Ci będzie dobrze

Nie mogę napatrzeć się na te fotki........jeszcze raz gratuluje wyboru
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 14:37   #150
patri83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Suknie ślubne Firmy EMMI MARIAGE!

Cytat:
Napisane przez Msasetka Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Krakowie i tak jak mówisz szkoda się wybierać, ale byłam przy okazji to zobaczyłam co i za ile. Jestem mądrzejsza o doświadczenie i wiem, że zakupu dokonam w Tarnowie - tam właśnie mierzyłam suknie KENZO z prześwitującym gorsetem i chyba taki wybiorę. Widziałam w Kr tą z zabudowanym i też mi się podoba, ale jeszcze mam trochę na zastanowienie....:rolleye s:

Co do sukien ślubnych Bartosza Wcislo to zapytaj rodowitych Tarnowianek na forum Tarnowskie Panny Młode to może coś Ci podpowiedzą
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394824
Ja jeszcze pojade i przymierze w Tarnowie, choc wolalabym zabudowaną
Wyglada na to ze tez zostaje przy Kenzo
ja myslalam zeby zamowic w lutym, na sierpien
pozdr
patri83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 23:34:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.