Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-17, 19:45   #121
agatkamm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję...zabiegana jestem Jeszcze nie wiem konkretnie ale raczej będzie mi potrzeba coś na wymiar. A może macie jakieś pomysły jakie meble dobrać do takiego pomieszczenia http://nowezerniki-or.pl/wp-content/...con/C01_ic.png Trzymać się bardziej jasnych kolorów, tak jak na topie są białe czy raczej w jakieś kolory iść?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-18 o 19:26 Powód: Link.
agatkamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 20:13   #122
smilenow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez agatkamm Pokaż wiadomość
Przepraszam że dopiero teraz odpisuję...zabiegana jestem Jeszcze nie wiem konkretnie ale raczej będzie mi potrzeba coś na wymiar. A może macie jakieś pomysły jakie meble dobrać do takiego pomieszczenia http://nowezerniki-or.pl/wp-content/...con/C01_ic.png Trzymać się bardziej jasnych kolorów, tak jak na topie są białe czy raczej w jakieś kolory iść?
A jak chcesz sobie pomalować pokój? Jak na ciemno to meble białe, jak na jasny kolor to raczej ciemne Meble na wymiar możesz sobie w komandorze kupić.

A ja mam takie pytanie: kupował ktoś kiedyś meble z kare design? Przyznam, że pierwszy raz się z nimi spotkałam, a widzę na stronie, że mają meble premium i nawet jakieś promocje na stronie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-18 o 19:26 Powód: Link w cytacie.
smilenow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 14:36   #123
malika33
Raczkowanie
 
Avatar malika33
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: z leśnej doliny
Wiadomości: 88
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Ja lubię meble modułowe, bo można zagospodarować każdy wolny kąt. Niedawno kupowaliśmy właśnie taki narożnik i wybraliśmy tylko te części, które nam najbardziej pasowały.
malika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 12:45   #124
bielsa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Nowoczesne i fajne... Hmm... A może Dller.pl z Kielc?
bielsa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:05   #125
Dana2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

W ubiegłym roku urządzałam pokój dzienny. Miałam do zagospodarowania dość dużą przestrzeń. Chodź byłam skłonna pójść w nowoczesne klimaty i białe meble z połyskiem (z płyty oczywiście, bo taniej), siostra przekonała mnie, że jednak mało praktyczne i za kilka lat trzeba będzie znów inwestować. Mnóstwo poszukiwać, ale w końcu zdecydowaliśmy się z mężem na polskiego producenta mmi sleeping. Meble przyznam, bardzo ładne i solidne, nie żałuję. Z tego co pamiętam mają też kilka nowoczesnych projektów. Osobiście polecam I
Dana2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:28   #126
zbychun22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Dobrym rozwiązaniem są zakupy w internecie, można tam znaleźć ciekawe zestawy mebli. Bardzo przydatne są porównywarki cenowe, dzięki czemu, można wybrać produkty w najniższej cenie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-12 o 15:47 Powód: Link.
zbychun22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 14:30   #127
AnnYellow
Przyczajenie
 
Avatar AnnYellow
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

ja ostatnio zakochałam sie w tych pinterestowych pieknych zdjeciach kanap nad basenami i chyba kupie sobie zestawa rattanowy do salonu albo do jadalni ha ha znacie jakas fajna rogówke, albo zestaw jadalniany?
AnnYellow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 08:31   #128
terka66
Przyczajenie
 
Avatar terka66
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez zbychun22 Pokaż wiadomość
Dobrym rozwiązaniem są zakupy w internecie, można tam znaleźć ciekawe zestawy mebli. Bardzo przydatne są porównywarki cenowe, dzięki czemu, można wybrać produkty w najniższej cenie.
Również jestem tego zdania! jest to o wiele wygodniejsze! bo nie trzeba nigdzie jeździć itp
terka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 08:08   #129
mandarynka8686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

najlepiej kupować meble od małych producentów, bo są starannie wykonane a ceny są podobne (a nawet niższe) od tych masowo produkowanych!
mandarynka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 10:25   #130
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Dziewczyny może Wy mi pomożecie. Chcę kupić kanapę do salonu obitą Alcantarą. Gdzie można taką kupić? Napisałam już do kilku producentów, ale niestety nikt nie ma takiego obicia.
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:52   #131
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

ja znalazłam takie zestawy premium design do ogrodu lub na taras
Polecam sprawdzać na zachodnich stronach. Niemcy mają całą masę firm, które sprzedają meble rattanowe.

@susse sprawdź markę Ocean, robią na zamówienie wiele zestawów i być może wykonają Ci obicie z Alcantary. Chociaż prędzej tapicer Ci sprowadzi taki materiał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 2016-06-29_115834.png (130,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: png 2016-06-29_115850.png (362,4 KB, 10 załadowań)
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 14:02   #132
Daga768
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Ja jakiś czas temu postanowiłam odmienić mój salon właśnie poprzez zakup nowej kanapy. Z jednej strony chciałam aby była nowoczesna, ale i funkcjonalna (funkcja łóżka czasem może się przydać ). Również szukałam inspiracji w sieci, aż w końcu znalazłam i kupiłam kanapę, której było najbliżej do ideału. Generalnie sklepów internetowych z meblami jest sporo. Mnie przekonała oferta tego (mają spory wybór mebli, w tym kanap): xxxx Być może i Ty znajdziesz coś dla siebie.
Zapisz
Zapisz

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-07-27 o 08:56 Powód: reklama
Daga768 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 13:00   #133
VeraWang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez smilenow Pokaż wiadomość
A jak chcesz sobie pomalować pokój? Jak na ciemno to meble białe, jak na jasny kolor to raczej ciemne Meble na wymiar możesz sobie w komandorze kupić.

A ja mam takie pytanie: kupował ktoś kiedyś meble z kare design? Przyznam, że pierwszy raz się z nimi spotkałam, a widzę na stronie, że mają meble premium i nawet jakieś promocje na stronie.
Jak byłam w Niemczech to byłam raz w salonie kare i nawet podobały mi się te meble, ale oryginalność niektórych z nich potrafiła mnie powalić - ja bym tam kupowała jakby zależało mi na czymś oryginalnym i nieco ekstrawaganckim

W Ikei i Agacie meble mi się nie do końca podobają - tzn. są estetyczne, ale wydaje mi się, że są tworzone na jedną modłę. Dla minimalistów są idealne, ja bardziej preferuję bardziej bogatsze style - rustykalny na przykład albo industrialny.
VeraWang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 08:20   #134
dusia394
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 12
Unhappy Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Dziewczyny może Wy mi pomożecie. Chcę kupić kanapę do salonu obitą Alcantarą. Gdzie można taką kupić? Napisałam już do kilku producentów, ale niestety nikt nie ma takiego obicia.

Strasznie cieżko będzie Ci znaleźć coś takiego... raczej używają do obić plecionki albo weluru, albo coś w tym stylu... ale jak znajdziesz to możesz się pochwalić raczej polecam obić starą kanapę tym materiałem, który możesz kupić na allegro tylko problem z dobrym tapicerem... tak źle i tak nie dobrze...
dusia394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 10:10   #135
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez dusia394 Pokaż wiadomość
Strasznie cieżko będzie Ci znaleźć coś takiego... raczej używają do obić plecionki albo weluru, albo coś w tym stylu... ale jak znajdziesz to możesz się pochwalić raczej polecam obić starą kanapę tym materiałem, który możesz kupić na allegro tylko problem z dobrym tapicerem... tak źle i tak nie dobrze...
Niestety stara kanapa nadaje się do wyrzucenia. Jakieś 2 lata temu widziałam to obicie u jednego z producentów, ale się z niego wycofali. Może nie było chętnych. Póki co poszukiwania nadal trwają
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 01:45   #136
Osika2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez terka66 Pokaż wiadomość
Również jestem tego zdania! jest to o wiele wygodniejsze! bo nie trzeba nigdzie jeździć itp
A ja nigdy bym nie kupiła mebli przez internet. Może marne porównanie, ale często kupuję odzież w sklepach internetowych jak nie chce mi się po galeriach chodzić i ok. 50% ubrań oddaję, nie tylko przez niedopasowanie, ale też dlatego, że moje wyobrażenie o jakiejś tam rzeczy odbiega od tego, co mi przysłali. A jakbym tak się pomyliła z meblami? Z meblami mam inną taktykę, oglądam w necie ale decyzję o zakupie podejmuję w sklepie. Tak zrobiłam np. z modułami possi light, spodobały mi się strasznie, ale musiałam w salonie na własne oczy zobaczyć, ocenić jakość. Dopiero wtedy postanowiłam je zabrać do domu
Osika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:11   #137
czar_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

sęk w tym że płacisz dopiero przy dostawie, nie podoba się to zabierają z powrotem
czar_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:16   #138
dusia394
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 12
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Niestety stara kanapa nadaje się do wyrzucenia. Jakieś 2 lata temu widziałam to obicie u jednego z producentów, ale się z niego wycofali. Może nie było chętnych. Póki co poszukiwania nadal trwają
O kurcze... to rzeczywiście.. a patrzyłaś na xxxx? ja kiedyś zamawiałam tam narożnik w podobnym materiale, tylko nie pamiętam jak się zwał ;/ wiem tylko że nie mogłam się zdecydować na rodzaj obicia bo był za duży wybór :P

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-11 o 11:52 Powód: reklama
dusia394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 11:31   #139
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Polecam BoConcept http://www.boconcept.com/pl-pl/.
W zeszlym roku kupilam od nich narozna sofe, z ktorej jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to wysokie ceny.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 15:22   #140
ola_krewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

A może sama coś pokombinuj. Można z czegoś starego zrobić coś nowoczesnego i efektownego
Zobacz np. : xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-16 o 14:59 Powód: reklama kanału na TY
ola_krewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 13:36   #141
Gosia_73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 23
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Poprzeglądaj na przykład stronę www Wygodnego Mieszkania. Można sobie zamówić przez neta meble, jest opcja wymiany tapicerki. Zamawialiśmy moim rodzicom niedawno wersalkę stamtąd razem z wymianą tapicerki, spoko opcja Może znajdziesz coś dla siebie
Gosia_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 06:49   #142
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Ale jak to z wymiana tapicerki? Maja opcje do wyboru, czy to jest dodatkowo płatne? jak to wygląda?
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 13:11   #143
neitinah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

No właśnie

Edytowane przez neitinah
Czas edycji: 2016-08-22 o 13:38
neitinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 10:57   #144
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Poszukajcie też outletów. Tam raczej kompletu mebli nie będzie ale sama kupiłam w takim miejscu nową komodę i krzesełko obrotowe.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:50   #145
lama1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 23
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Fajne meble można kupić teraz w sieci. Nie wiem ile bym musiał nachodzić się, aby wybrać meble do całego mieszkania. A tak to klik klik i gotowe.
lama1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 05:52   #146
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Tylko, że "w sieci" nie siądziesz, nie zobaczysz koloru na żywo, nie dotkniesz materiału... zdjęcia w necie są często przekoloryzowane i nie oddają w rzeczywistości prawdy. Tez kupuję często w sieci, ale żeby meble i to jeszcze kanapę to ne koniecznie...
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 00:11   #147
Wrusa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Pomyśl też nad tym co oferuje firma xxx wejdź w galerię i sprawdź jakie projekty mają za sobą, mnie to przekonało do skorzystania z ich usług i nie żałuję.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-25 o 11:59 Powód: reklama
Wrusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 08:58   #148
kosa_iza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Skoro szukasz nowoczesnych mebli to może styl skandynawski? Przeważnie wnętrza są jasne i świetliste. Rewelacyjnie pasują elementy wykonane z naturalnego drewna. Wejdź na stronę i zobacz te stoły, może któreś zdjęcie Cię zainspiruje: http://takemehome.pl/7-stoly-i-biurka Nowoczesny stół w połączeniu z designerskimi krzesłami może nadać wnętrzu zupełnie nowy charakter
kosa_iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 12:10   #149
MariaWalczak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Nowoczesne meble robi VieriDivani, sama sobie upatrzyłam u nich piękny narożnik i fotele. Mają sklep internetowy, ale meble tanie nie są, więc w przyszły weekend jedziemy z mężem do salonu w Krakowie, żeby zobaczyć meble na żywo. Mam nadzieję, że na żywo też mi się spodobają, bo przyznam się - z tydzień przeglądałam różne katalogi i sklepy w pracy ;p
MariaWalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 13:45   #150
lila000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Ja kupiłam swoje meble w sklepie Abra, mi się podobają i na jakość nie narzekam.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
lila000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-22 12:19:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.