Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 16:27   #1471
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

co do SL i kleju czy chodzi nam o ten sam klej? ja uzywam ten caly czarny ze srebrna nalepka najmocniej i najdluzej wiazacy i fakt nie uzywam od nich removera tylko innej firmy i niemam problemu ze zdejmowaniem poprostu trzeba nalozyc i poczekac do 10min i wtedy wszystkoladnie zlazi.
p.s. ja za moj klej place 99 zl wiec w porownaniu do beautylady np. nie jest tanij ak barszcz hehe a niewiem ja Nl bo nieznam cennika "ale slyszalam ze jest do dupy":P
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878

Edytowane przez kanni
Czas edycji: 2010-08-19 o 16:31
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 18:22   #1472
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaYa Pokaż wiadomość
dzięki za pozytyw bo już chciałam iść opindolić kosmetyczkę ... , ważne , że mi się podobają . A co do moich naturalnych - to są bardzo mizerne - krótkie i rzadkie ... może dlatego tak wyszło . Ale też mi się wydaję , że powinnam mieć różnej długości rzęsy . Mam iść na korektę bezpłatną po 2 tygodniach to porozmawiam sobie z tą panią ...
Różnej długości to powinnaś mieć na 100 %, ja wybieram 3 długości. Tak czy inaczej pałę bierz
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 19:00   #1473
sylvia_sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja też używam SL i nie rozumiem, o co chodzi...Ja noszę SL już od kilku ładnych miesięcy i nic się nie paprze, rzęsy są zjawiskowe i trzymają się mocno. Sama też przedłużam rzęsy i jestem zadowolona z jakości Secret Lashes i z rzęs i z kleju i nie mam problemu z ich ściąganiem. Ale jak to się mówi...kiepskiej baletnicy, przeszkadza rąbek u spódnicy Pzdr.
sylvia_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:21   #1474
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malina_22 Pokaż wiadomość
Kochana, proponowałabym najpierw go wypróbować a potem oceniać, bo po "słyszałam nie najlepsze opinie" nie możesz się wypowiadać co do jego skuteczności... Pewnie powiesz: "aaaale słyszałam od najlepszych kosmetyczek, tralalaalala.." . Spróbuj, potem oceniaj... bo jak można krytykować coś, czego się w ogóle nie zna...?
właśnie PO TO jest forum, aby czytać opinie i w pewnym sensie "uczyć się na cudzych błędach" - jeżeli czytam, że po kleju secret lashes nie można było wykonać zdjęcia rzęs i dziewczyny z NL się długo z tym bawiły i niemal jak beton ten klej.... to lepiej nie będę próbować - to NIE ja oceniłam ten produkt ani go nie krytykowałam, tylko za niego podziękowałam i chyba mam do tego prawo...
jasne, nie mam 100% pewności, ale wolę do tego tematu podejść ostrożnie, może trafiła się zła partia albo to stylistka coś wykombinowała i np. użyła starego kleju... nie wiem jednak wolę uważać.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez katthi88 Pokaż wiadomość
secret lashes... hmmm ja miałam przyjemność a raczej nieprzyjemnosc nosić te rzęsy i nie mogę powiedzieć o nich dobrego słowa, może i same rzęsy nie są najgorsze trochę za sztywne coprawda w porownaniu do innych firm, o czym przekonałam się dopiero po kontakcie z NL, ale klej to już jest jakaś kpina, trwały jest i to bardzo ale przy próbie ich zdjęcia to napewno nie była jego zaleta, nie dało się ich zdjąć poprostu bez ingerencji w rzęsy naturalne. Ja opisywałam już tą historię i napewno stylistka która mi je zakładała nie posiadała żadnych umiejętności ok, ale klej w kontakcie z okiem musi być w 100 % sprawdzony i bezpieczny, co do tego z SL mam duże obawy i myślę że nic wspólnego z jakością to on nie ma, tani jest jak barszcz także może i niektóre stylistki sobie go będą chwalić zwłaszcza jeśli tak świetnie się trzyma tylko ciekawe czy któraś próbowała rzęsy po nim ściągnąć i jak to przebiegało...

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

P.s. moje rzęsy zaczynają wyglądać jak kiedyś i wreszcie mam co malować uffffff
super, cieszę się, że już lepiej będzie dobrze, używasz pewnie jakiejś odżywki? i witaminki łykasz? trzymam kciuki
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 22:26   #1475
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

tez uzywam S-lashes i nie mam problemu ze sciagnieciem rzęs po nim. Być moze gi-bas, pani aplikujaca posklejala Ci rzesy, utworzyly jedna wielka grude tego zaden remover nie chwyci ot tak-bez problemu

Ja wychodze z zalozenia, ze kazdy produkt jest w porzadku(byleby byl przebadany i dopuszczony do obrotu w Polsce). Nie znaczy to, ze produkty nie dziela sie na lepsze i gorsze, ale wiele zalezy od reki osoby wykonujacej usluge.

Moze to offtop, ale pamietam gromy z nieba na żel "alle paznokcie" jaki to wstretny, niedobry, zapowietrza sie i w ogole do bani.
Teraz to najczesciej kupowany żel, czy jego jakosc sie poprawila? Watpię.. moze to stylistki nauczyly sie lepiej robic paznokcie;]

Najgorszy jest owczy pęd. Pare mówi, że coś jest do bani, a potem wiekszosc podlapuje i radosnie sie przekrzykujac wywiesza transparenty "do bani, do bani";]
Ech.. ta psychologia tłumu;]
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 08:39   #1476
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dzikakura Pokaż wiadomość
tez uzywam S-lashes i nie mam problemu ze sciagnieciem rzęs po nim. Być moze gi-bas, pani aplikujaca posklejala Ci rzesy, utworzyly jedna wielka grude tego zaden remover nie chwyci ot tak-bez problemu

Ja wychodze z zalozenia, ze kazdy produkt jest w porzadku(byleby byl przebadany i dopuszczony do obrotu w Polsce). Nie znaczy to, ze produkty nie dziela sie na lepsze i gorsze, ale wiele zalezy od reki osoby wykonujacej usluge.

Moze to offtop, ale pamietam gromy z nieba na żel "alle paznokcie" jaki to wstretny, niedobry, zapowietrza sie i w ogole do bani.
Teraz to najczesciej kupowany żel, czy jego jakosc sie poprawila? Watpię.. moze to stylistki nauczyly sie lepiej robic paznokcie;]

Najgorszy jest owczy pęd. Pare mówi, że coś jest do bani, a potem wiekszosc podlapuje i radosnie sie przekrzykujac wywiesza transparenty "do bani, do bani";]
Ech.. ta psychologia tłumu;]
gdybyś choć troszkę uważnie przeczytała to, co napisałam, to byś nie kierowała swojej wypowiedzi do mnie

jest ostrzeżenie - to ja to biorę pod uwagę, lepiej dmuchać na zimne
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:37   #1477
katthi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Napisane przez dzikakura: " tez uzywam S-lashes i nie mam problemu ze sciagnieciem rzęs po nim. Być moze gi-bas, pani aplikujaca posklejala Ci rzesy, utworzyly jedna wielka grude tego zaden remover nie chwyci ot tak-bez problemu"

dzikakura, to raczej do mnie powinnaś kierować tą wypowiedź, bo to był mój przypadek , opisywany zresztą szczegółowo kilka stron wcześniej, gdybyś przeczytała to wiedziałabyś o czym dokładniej jest mowa, w skrócie jak najbardziej był to błąd stylistki aczkolwiek do samych produktów też można mieć zastrzeżenia, każdy ma prawo wyboru a ten wątek ma pokazać różne opinie i nie wszyscy wszystkim muszą się zachwycać i odwrotnie, każdy wyraża swoje zdanie a inni mogą wyciągać sobie z tego wnioski. Prawda jest taka, że Secret Lashes są dostępne na allegro i każdy może je kupić nawet osoby które nigdy nie były na szkoleniu...Bardziej renomowane firmy nie sprzedadzą swoich produktów osobie która nie odbyła u nich szkolenia i dzięki temu mamy jakąś tam gwarancje że jest to wiarygodna stylistka, ja zakładając sobie rzęsy niestety nie byłam o wszystkim doinformowana, a wiadomo mądry polak po szkodzie , opisałam swój przypadek dla przestrogi , żeby inne dziewczyny poważnie się zastanowiły nad doborem stylistki i materiałów, wybrały coś naprawdę sprawdzonego i wzięły pod uwagę rożne aspekty uwierz mi chodzenie ponad 2 tyg bez rzęs nie należy do miłych rzeczy....dzięki bogu włosy szybko mi rosną to samo tyczy się rzęs więc mam to już praktycznie za sobą.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

gi_bas, cieszę się że ostrożnie podchodzisz do sprawy i jestem pewna że źle na tym nie wyjdziesz, a co do moich rzęsek to traktuje je olejkiem rycynowym i tuszem z loreala tym podwójnym z serum , mam w planach kupić jeszcze odżywkę bo znalazłam jakieś cudo (na wizażu zresztą)ale póki co mam tyle wydatków że sama rozumieszmuszę narazie zadowolić się tym co mam
katthi88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 16:43   #1478
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hej, czytam i czytam ostatnie wpisy - po urlopie już...

po 3 aplikacjach pojechałam na urlop (już wcześniej zaplanowany, przed decyzją o szkoleniu) i przyznaję, że troszkę dłużej mi zajęła 4 z kolei aplikacja niż już ta 3
ale rozkręcam się

nie wiem czy śmiać się czy płakać - ale widzę nową użytkowniczkę gi_bas na którą naskoczyły "obrończynie" sl - a dziewczyna jedynie szuka najlepszej firmy i dobrego szkolenia i nie dziwię się, że jak czyta o kleju "na bazie betonu" to nie ma ochoty ryzykować - a widzę tu co najmniej jeden nie wiarygodny wpis, haha!
trzymaj się gi_bas i nie daj się, dobrze, że masz swoje zdanie i rozsądek
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 23:09   #1479
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Nie rozumiem całej tej sprzeczki, każda z nas pracuje na produktach, które uważa za najlepsze ( dopóki nie trafi na coś lepszego - wtedy zmienia zdanie ). Nie można kogoś krytykować tylko dla tego bo pracuje na innej marce niż my, liczy się efekt i zadowolenie klienta. Nie będziemy pracować na produkcie, z którego nie jesteśmy zadowolone tylko dlatego, że jest on markowy.
Przedłużam rzęsy wielu dziewczynom, które również zajmują się przedłużaniem rzęs. Jeżeli któraś z nich pracuje na innej marce proszę ją o to żeby przyjechała do mnie ze swoimi produktami, dzięki temu mam możliwość porównać produkty różnych marek. Część z nich prosi o założenie na jej produktach, to pozwala na porównania i wyrobienie opinii.

gi _bas, odnosisz się do jednej z moich wypowiedzi, nie wiem na czym opiera się twoja teoria, wydaje mi się, że na pobożnym życzeniu, że klientki w pierwszej kolejności będą zwracać uwagę na markę. Rzeczywistość jest niestety inna, klientka w pierwszej kolejności zwraca uwagę na cenę. Ale to nie cena ani marka jest gwarancja dobrze wykonanego zabiegu. Do tego potrzeba jest odrobina talentu i bardzo dużo praktyki.
Piszesz, że mądry polak po szkodzie i że stylistka ryzykuje w przypadku złego założenia. Czytając cały wątek na pewno zwróciłaś uwagę, że dziewczyny które miały źle założone rzęsy zaczęły interesować się szczegółami zabiegu dopiero po źle wykonanej aplikacji. Często pisały, że skusiła je niska cena. Moim zdaniem wina nie leży w produktach, tylko w szkoleniach. Firmy z tzw. niższej półki mają gorsze zaplecze szkoleniowe, bądź pseudo stylistki pobierały nauki od wujka youtuba.
Jeżeli chodzi o ryzyko stylistek to prawda jest smutna, stylistka jest ostatnim ogniwem w tym systemie, jeżeli źle wykona aplikacje ona naraża się na roszczenia ze strony klientki, jeżeli trafi na złą partię kleju to albo się narobi, bo będzie musiała uzupełnić większą ilość ubytków. Bądź jeżeli w porę nie wyłapie, że z produktem na którym pracuje, jest coś nie tak, zwyczajnie traci klientki i pieniądze.
Marki w takich przypadkach proponują np. klej gratis i to wszystko, a co z klientem? Niektórzy nie do odzyskania.
To, że żadna klientka nie prosiła mnie o certyfikat, to albo trafiam na mało wnikliwe klientki, albo zwyczajnie jeszcze nic nie narozrabiałam.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:10   #1480
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Jakiego preparatu można używać do demakijażu oczu z przedłużonymi rzęsami?
Wiem, że ma być beztłuszczowy.

Chodzi mi o konkretne produkty i marki
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:45   #1481
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

do kathi i gi-bas.
Dziewczyny, przepraszam, ze Was pomieszalam, nie moją intencją było którąś z Was urazić. Byc moze niepotrzebnie wrzuciłam Was do jednego worka pt. jedna miala nim zaaplikowane rzęsy, a druga slyszała opinie ergo-żadna kleju do aplikacji nie uzywała.

Merytoryczne przeslanie jednakze bylo takie, są lepsze kleje i produkty na rynku niz SL, jednakze ja, ktora go uzywam nie mogę o nim powiedziec złego słowa. Rzeski się trzymają, ładnie wiąże jest mocno czarny i nie kosztuje miliona złotych co u mnie przekłada się bezpośrednio na cenę jaką klientka płaci za rzeski.

Dziekuję agi-wi, która robi piękne rzęski za wypowiedź zamykającą całą tę bezsensowną sprzeczkę. Wypowiedź pozbawioną jadu i serdeczną. Ja chyba też w tym pliszkowym chwaleniu wlasnego ogona trochę sie zapędziłam

A tak naprawdę najczesciej zadawane pytania przez klientki-jak agi-wi slusznie napisała to te dotyczace ceny.

Pozniej-ile beda sie trzymaly rzesy
Nastepnie, czy są lepsze rzesy(klientki pytaja w ten sposob, bo nie wiedza, ze rzesy to nie jest jedyna skladowa aplikacji-maja prawo sie nie znac, ale chodzi o rzesy, klej, primer etc..) niz te, ktore Pani robi i wtedy mówię, że owszem są lepsze, ale ja pracuję na sl, ktora w mojej opinii jest firmą ze średniej półki. I.. wierze w to co mówię.

pozdrowienia dla rzęsomaniaczek
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 20:35   #1482
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dzikakura:
ja się wcale nie czuję urażona, po prostu nieporozumienie, zdarza się, wiele tu wypowiedzi, można się "zagubić" nie widzę tu specjalnie sprzeczki, tylko wymianę opinii

agi wi:
myślę, że stylistka powinna mieć certyfikat w swoim salonie/miejscu gdzie robi rzęsy, może i to pobożne życzenie aby klientki zwracały uwagę na jakość w pierwszej kolejności, a nie na cenę - jednak nauczą się kilka negatywnych opinii w internecie, kilka opinii koleżanek i tak... jak zła stylistka i robi nie wiadomo co i czym, to i tak wcześniej czy później będą tego efekty... i właśnie szkoda, że interesują się tym tematem dopiero jak coś złego się stanie i mają problem, a nie przed założeniem rzęs.
uważam, że profesjonalne szkolenie i profesjonalne produkty to podstawa, ale to też zależy... do jakich klientów kierujemy swoją ofertę czy się cenimy, swój czas, swoją pracę itd.
myślę, że i cena i marka już wkrótce będą doceniane jednakowo, bo przecież nie można pracować na "byleczym" ...ale dużo napisałaś, że ani cena ani marka nie jest ważna, a chwalisz się, że robisz szkolenia, to na co Ty zwracasz uwagę? nie ważne co i jak i czym, byle dużo praktyki i talentu? no nic......
praktyka praktyką, talent talentem... i oby nie skrzywdzić nikogo chcąc oszczędzić na szkoleniu i produktach, to tyle... to moje zdanie i uważam, że mam do tego prawo

Edytowane przez gi_bas
Czas edycji: 2010-08-24 o 20:50
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 23:39   #1483
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

gi_bas każdy ma prawo do swojego zdania, na tym polegają fora, na wymianie zdań i opinii. Zarzucasz innym, że nieuważnie czytają Twoje wypowiedzi, a sama robisz to samo. Nie napisałam, że ani cena ani marka nie jest ważna, tylko, że ani cena ani marka nie są gwarancją poprawnie wykonanej usługi. Liczy się stylistka, jej talent, doświadczenie. Nawet najlepsze szkolenie i najlepsza marka nie zrobią mistrza z beztalencia.
Uważam, że warto inwestować w profesjonalne szkolenia-prowadzone przez doświadczone osoby. W dobrej jakości produkty-żeby praca była przyjemnością, a nie karą, a i klientki były zadowolone z tego co noszą na oczach. Nie rozumiem Twojego stwierdzenia " uważam, że profesjonalne szkolenie i profesjonalne produkty to podstawa, ale to też zależy... do jakich klientów kierujemy swoją ofertę". Ktoś kto nie przeszedł profesjonalnego szkolenia na markowych produktach nie może wykonywać profesjonalnie usługi? Albo jego klientowi którego nie stać na zapłacenie za rzęsy 800zł, tylko płaci 100zł czy 200zł, nie należy się poprawnie wykonana aplikacja? Pisałaś, że dopiero rozglądasz się po markach i szkoleniach bo otwierasz salon, to Ty będziesz przedłużać rzęsy, czy będziesz zatrudniać stylistkę? Jeżeli będziesz kogoś zatrudniać to radzę zwrócić uwagę na to jak pracuje stylistka, a nie na to jakim certyfikatem się legitymuje.
Certyfikat to nie wszystko, ja nie jestem osobą, która obwiesza się certyfikatami w miejscu pracy, to o niczym nie świadczy, taki certyfikat można kupić na allegro za 20zł razem z kursem korespondencyjnym.XL nie ma szarych rzęs, u nich standardowo pracuje się na rzęsach o grubości 0,10mm a nie 0,15mm, stąd wrażenie że rzęsy są mniej czarne.
Jeżeli chodzi o to na co zwracają uwagę klientki to powinnyśmy uczyć się z doświadczeń dziewczyn zajmujących się przedłużaniem paznokci, one przechodziły to samo kilkanaście lat temu. Idziemy do tej stylistki, która swą prace robi dobrze, do tej którą poleca nam koleżanka, a nie do tej która ma certyfikaty. Jako laicy nie rozeznajemy się w markach, tak samo mają nasze klientki. A to, że z aplikacją jest coś nie tak dowiadują się jak trafiają w lepsze ręce.

" napisałaś, że ani cena ani marka nie jest ważna, a chwalisz się, że robisz szkolenia, to na co Ty zwracasz uwagę? nie ważne co i jak i czym, byle dużo praktyki i talentu?". A co według Ciebie jest ważne, czym jest marka i szkolenie bez doświadczenia? Nie chwalę się, że prowadzę szkolenia, tylko się do tego otwarcie przyznaję, nie chciałabym żeby ktoś później zarzucał mi kłamstwo. Człowiek chwali się po to aby inni mu zazdrościli. Ja od zazdrości wole zadowolenie klientek i uznanie koleżanek po fachu, na to trzeba sobie ciężko zapracować, ( dzikakurka dziękuję za Twoją słowa uznania ). Nie rozumiem dlaczego za szczerość jestem krytykowana. Jakoś na tym forum nie widzę innych szkoleniowców, którzy by poświęcali swój czas aby pomagać innym, przecież na co dzień biorą za to pieniądze, to po co to robić za darmo?
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 08:12   #1484
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

kanni wspiera age wi
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 08:28   #1485
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

agi wi:
z nieuważnym czytaniem to chyba większość osób ma tu problem
bo napisałam, że nie czuję się urażona w wyniku pomylenia osób i wypowiedzi, bo to się zdarza - i nikomu nic nie zarzucam
a gdzie napisałam, że doświadczenie nie ma znaczenia?? napisałam, że dobre profesjonalne szkolenie i produkty są ważne bo jest mała szansa, że komuś stanie się krzywda (jak np. zła aplikacja i utrata rzęs, o czym tu było) i właśnie unikać takich certyfikatów z allegro
widzę tu kilka bardzo profesjonalnych wypowiedzi i nie wiemy czy ktoś z tego grona jest szkoleniowcem bo być może tego nie pokazuje i nie "chwali" się, że robi coś za darmo bo to chyba nie jest kłamstwo jak ktoś po prostu pomaga, a się nie ujawnia. wątek jest już dość długo, a przecież kilka firm jak NL, XL ...jest długo na rynku, może właśnie ktoś tu jest? tego nie wiemy. widziałam rzęsy z XL na oczach i czy to wrażenie, czy nie - wyglądają na ciemno szare...
jeżeli ani marka ani cena nie są gwarancją, to niby schodzą na drugi plan? nie tylko doświadczenie ma znaczenie, ale ma duże to fakt. tak, uważam, że jeżeli kierujemy swoją ofertę do ludzi tzw. bogatych albo sławnych, to nie zaproponujemy im "marki" z allegro, nie przebadanej i nie wiadomo skąd - nie to, że uważam, że są lepsi, po prostu mają większe wymagania...
jak dla mnie to na tyle w tym temacie

pozdrowienia ...i zastanawiam się dalej gdzie zrobić szkolenie, bo tak, otwieram salon i ja chce robić rzęsy, a jak dobrze pójdzie to w przyszłości zatrudnić też stylistkę

Edytowane przez gi_bas
Czas edycji: 2010-08-25 o 08:34
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 18:11   #1486
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja nigdy nie przedluzalam dolnych rzes .niewiem czy jest sens bo one sa takie cieniutkie i rzesy moga zachaczac o skore no ale jezeli ktos sie uparl i bez wzgledu na efekt CHCE to wiem ze na watku "nieudane przedluzanie rzes Warszawa" jest jedna stylistka ktora sama sobie n aotwartym oku przedluza rzesy wiec i ma klej ktory nie podraznia podczas zabiegu,musialabys przeczytac tamten watek bo ja juz nie pamietam o jakim kleju ona mowila, wiec tylko tak moge pomoc:P
P.s. Jeszcze raz zapytam bo nie padla odpowiedz czy jest tu jakies miejsce gdzie moglybysmy wstawiac swoje prace cos na styl galerii paznokciowych zebyscie mogly komentowac i zostawiac uwagi(mysle ze dla kazdej stylistki to jest przydatne) .
Pozdrawiam cieplo
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 22:21   #1487
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam Ja przedluzam dolne rzesy nowa motoda Blink&go czyli jest to klej NL. Klientka siedzi, ma otwarte oko. Lapiesz rzese peseta w taki sposob ja rosnie dolna rzesa i (co jest wazne) przyklejasz ja od spodu dolnej rzesy - wtedy jest mniejsze ryzyko sklejenia sie dolnych z gornymi. Chociaz z mojego doswiadczenia wynika, ze i tak czesto sie sklejaja, szczegolnie rano (ciezko otworzyc oczy heh), ja zawsze uprzedzam o tym klientke i ona decyduje (znowu nie jest to takie uciazliwe, wystarczy pomrugac i wszystko sie rozkleja). Jesli chodzi o dlugosci to sa to 7, 8 - przyklejane roznie (wtedy wyglada naturalnie). Mowilam tutaj o Blinku, natomiast jesli chodzi o 1:1 to slyszalam, ze tez sie juz przedluza, natomiast ja osobiscie tego nie robilam, ale mysle (i mam nadzieje), ze polega to na tym samym Jesli chodzi o noszenie dolnych rzes to nie przeszkadzaja i wygladaja bardzo dobrze, szczegolnie jesli przyklei sie do kazdej, chociaz ja przykleilam sobie kiedys sama po kilka i tez mialo to swoj urok

Edytowane przez Kasztela
Czas edycji: 2010-08-25 o 22:33
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:45   #1488
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

przedłużanie dolnych rzęs - jak dla mnie... po prostu nie wygląda to ładnie, poza tym dolnych rzęs jest sporo mniej niż górnych i jak zaczną siłą rzeczy wypadać to szybciej widać "dziury" (tak mi się wydaję, tak myślę)
chyba ładniej i naturalniej - choć to też zależy od efektu jaki klientka chce mieć - wyglądają przedłużone rzęsy górne


agi wi - kurcze, może coś przeskrobałaś bo przecież za wymianę zdań nie można zostać zbanowanym


coraz bardziej lubię robienie rzęs, wkręcam się z każdą nową osobą, już 5 za mną no i powoli zarabianie na tym, to już w ogóle
fajnie jest móc zarabiać na tym, co się lubi
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:01   #1489
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dlaczego uwazasz, ze nie wyglada to ladnie? Moim zdaniem wyglada bardzo ladnie, oprocz tego duza zeleta jest to, ze nie trzeba malowac dolnych rzes i nic sie nie rozmazuje a wiadomo, ze na dole zawsze jest wieksze ryzyko rozmazania (szczegolnie w zimie). Jesli przykleisz duzo rzes na dole to wcale tak szybko nie wypadna. Zalaczam zdjecie przed i po gornych i dolnych rzes - chociaz nie jest ich na zdjeciu duzo to mysle, ze wygladaja lepiej niz te przed. Jak myslicie? Pozdrawiam

Edytowane przez Kasztela
Czas edycji: 2010-08-26 o 12:03
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 16:10   #1490
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
przedłużanie dolnych rzęs - jak dla mnie... po prostu nie wygląda to ładnie, poza tym dolnych rzęs jest sporo mniej niż górnych i jak zaczną siłą rzeczy wypadać to szybciej widać "dziury" (tak mi się wydaję, tak myślę)
chyba ładniej i naturalniej - choć to też zależy od efektu jaki klientka chce mieć - wyglądają przedłużone rzęsy górne


agi wi - kurcze, może coś przeskrobałaś bo przecież za wymianę zdań nie można zostać zbanowanym


coraz bardziej lubię robienie rzęs, wkręcam się z każdą nową osobą, już 5 za mną no i powoli zarabianie na tym, to już w ogóle
fajnie jest móc zarabiać na tym, co się lubi
Z tego co wiem to sa firmy / marki, ktore w swojej metodzie biora pod uwage przedluzanie dolnych rzes. Blink faktycznie moze sie do tego nadawac najlepiej bo w koncu pracuje sie tu na otwartym oku.
Stylistka nieuczona na szkoleniu dolnego przedluzania rzes nie powinna kombinowac z tym sama w domu gdyz kleje nawet te wolniej schnace do metody 1:1 na gorna powieke moga podrazniac oko. Nie wspomne tu juz o klejach szybkoschnacych, na ktorych wiekszosci stylistek najlepiej sie pracuje. Ja juz wczesniej na forum pisalam, ze probowalam z dolnym przedluzaniem, ale bylo to uciazliwe a efekt krotkotrwaly.
Zgadzam sie z Taba amaniac, ze przerzedzenie dolnych rzes nastepuje szybciej (bo w koncu mamy tam mniej rzes) i wyglada to nieestetycznie. Kolejna sprawa to, ze rzesy dolne z gornymi sie "tasuja" i moga sie haczyc co moze wplywac na ich mechaniczne uszkodzenie. Wydaje mi sie, ze szkoda zachodu bo efekt trzyma sie krotko, aplikacja przez to trwa dluzej, klienta moze sie meczyc trzymajac oko w bezruchu az stylista trafi i wklei sie z rzesa syntetyczna a i koncowy efekt wyglada troche za przesadnie. Choc kazdy lubi co innego

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasztela Pokaż wiadomość
Dlaczego uwazasz, ze nie wyglada to ladnie? Moim zdaniem wyglada bardzo ladnie, oprocz tego duza zeleta jest to, ze nie trzeba malowac dolnych rzes i nic sie nie rozmazuje a wiadomo, ze na dole zawsze jest wieksze ryzyko rozmazania (szczegolnie w zimie). Jesli przykleisz duzo rzes na dole to wcale tak szybko nie wypadna. Zalaczam zdjecie przed i po gornych i dolnych rzes - chociaz nie jest ich na zdjeciu duzo to mysle, ze wygladaja lepiej niz te przed. Jak myslicie? Pozdrawiam
Ja osobiscie uwazam, ze w ogole metoda Blink nie wyglada ladnie, abstrachujac od dolnych rzes. Nie mozna porownywac jej do 1:1 bo to inna para kaloszy.
Inna sprawa, ze Blink jest metoda krotkotrwala.

Nie wiem czemu szczegolnie w zimie dolne rzesy bardziej sie rozmazuja, wydawalo mi sie, ze taki problem jest przede wszystkim w lato kiedy pocimy sie i temperatura jest znacznie wyzsza.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie przedluzalam dolnych rzes .niewiem czy jest sens bo one sa takie cieniutkie i rzesy moga zachaczac o skore no ale jezeli ktos sie uparl i bez wzgledu na efekt CHCE to wiem ze na watku "nieudane przedluzanie rzes Warszawa" jest jedna stylistka ktora sama sobie n aotwartym oku przedluza rzesy wiec i ma klej ktory nie podraznia podczas zabiegu,musialabys przeczytac tamten watek bo ja juz nie pamietam o jakim kleju ona mowila, wiec tylko tak moge pomoc:P
P.s. Jeszcze raz zapytam bo nie padla odpowiedz czy jest tu jakies miejsce gdzie moglybysmy wstawiac swoje prace cos na styl galerii paznokciowych zebyscie mogly komentowac i zostawiac uwagi(mysle ze dla kazdej stylistki to jest przydatne) .
Pozdrawiam cieplo
Nie ma takiej galerii i uwazam, ze bardzo dobrze gdyz komentowac mozna zdjecia swiezych stylistek, ktore potrzebuja porady i nie sa pewne co do poprawnosci swoich aplikacji. Takowe sa wstawiane tu na forum przy okazji jakis wypowiedzi i 'oceniane' wedle gustu i doswiadczenia forumowiczek. Sama w nawiazaniu do wypowiedzi wstawialam fotki 2 razy. Nie widze natomiast sensu robienia "alei chwaly" doswiadczonych stylistek, ktore bylyby forma reklamy. Mysle, ze dziewczyny, ktore sa dobre w tym co robia nie potrzebuja byc klepane po plecach. Inna sprawa, ze po aferze z kradzieza fotek zalecam odstroznosc wstawiania swoich prac bez loga - chociaz jak zauwazylam, czesto gesto i to nie pomaga... niestety.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:41   #1491
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hmm mi sie wydaje, ze wyglada ladnie - oczywiscie mniej naturalnie niz 1:1 ale przeciez o to chodzi. Maja dawac bardziej spektakularny efekt bo sa przeznaczone na specjalne okazje a nie do noszenia codziennie.
A jesli chodzi o rozmazywanie to zima pada snieg, jest mokro itp... mi sie wtedy rozmazuje Chociaz rownie dobrze mozna uzyc tuszu wodoodpornego
Zmieniajac temat chcialabym prosic o ocene moich prac. Jakis czas juz zajmuje sie przedluzaniem rzes ale ciagle mam mieszane uczucia. Bylabym wdzieczna za jakies uwagi i wskazowki
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 17:21   #1492
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

kasztela:
podzielam zdanie sarrity, która w zasadzie odpowiedziała na pytanie odnośnie dolnych rzęs na dolnych rzęskach szybciej widać gdy wypadają, efekt jest krótkotrwały raczej... no i fakt - "tasują się", mogą zaczepiać górne z dolnymi i to może być uciążliwe na dłuższą metę...
Twoje prace są ładne, troszkę bałagan mały, ale to pewnie kwestia nie przeczesania rzęs przed zrobieniem zdjęcia albo naturalne tak rosną i troszkę krzyżują czy Ty robisz najpierw jedno, a później drugie oko? tak wskazuje jedno zdjęcie....

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-08-26 o 17:24
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:34   #1493
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Amaniac dzieki za komentarz Zawsze jest sie pewniejszym siebie po slowach uznania A to zdjece jest tak specjalnie zrobione zeby bylo widac oko przed i po-pomysl fotografa Rzesy zakladam oczywiscie symetrycznie, raz po jednej raz po drugiej stronie. Pozdrawiam

Edytowane przez Kasztela
Czas edycji: 2010-08-26 o 18:39
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:50   #1494
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
przedłużanie dolnych rzęs - jak dla mnie... po prostu nie wygląda to ładnie, poza tym dolnych rzęs jest sporo mniej niż górnych i jak zaczną siłą rzeczy wypadać to szybciej widać "dziury" (tak mi się wydaję, tak myślę)
chyba ładniej i naturalniej - choć to też zależy od efektu jaki klientka chce mieć - wyglądają przedłużone rzęsy górne


agi wi - kurcze, może coś przeskrobałaś bo przecież za wymianę zdań nie można zostać zbanowanym


coraz bardziej lubię robienie rzęs, wkręcam się z każdą nową osobą, już 5 za mną no i powoli zarabianie na tym, to już w ogóle
fajnie jest móc zarabiać na tym, co się lubi
amaniac:
jesteś zadowolona ze szkolenia i współpracy z firmą w której robiłaś szkolenie... nie pamiętam gdzie robiłaś - gdzieś było, ale czytałam tego dość sporo...przepraszam 5 osób już? masz już certyfikat? trzymam kciuki za dalsze sukcesy
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:44   #1495
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wi agi Pokaż wiadomość
Witam ponownie.
Widzę, że moją ostatnią wypowiedzią trafiłam w sedno. Ktoś o dużej odwadze osobistej i niesamowitej ilości argumentów ( chyba sam nie wiedział którego użyć ), postanowił zablokować moje konto. Wychodzi na to, że każdy może mieć swoje zdanie o ile jest takie samo jak większości. A życzliwą osobę zapraszam do dyskusji, a nie do tchórzliwego banowania.

Agnieszko na starcie odsylam Cie do regulaminu, bo jest to wrecz oczywiste ze go nie przeczytalas.
Na jakiej podstawie uwazasz ze inna uzytkowniczka Cie zablokowala bo zabraklo jej argumentow..? zabawne.

razem z wiadomoscia od administracji forum dostalas wyjasnienie dlaczego zostalas pomaranczowa-jesli chcesz apelowac w tej sprawie-skontaktuj sie prosze z MODERATOREM/ADMINISTRATOREM ktory owego bana przyznal.

I mala podpowiedz: watek poswiecony przedluzaniu rzes jest wyjatkowo naszpikowany reklama.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:43   #1496
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@gi_bas
ja robiłam szkolenie w JBLASHES, długo się zastanawiałam, ale wybrałam
jestem bardzo zadowolona
może jeszcze nie są tak znani jak NL czy XL, ale te firmy jak wchodziły na rynek też nie były znane - co jest oczywiste, a JB ma konkurencyjną ofertę jak na tę półkę
jeszcze nie mam certyfikatu, muszę jeszcze na to zapracować, ale już niedługo

p.s. to nie jest reklama tylko odpowiedź na pytanie poza tym, nie podaję linków żadnych ani konkretów itd., już nie wiem co można, a czego nie....
same nazwy marek/firm są "wszechpodawane" na wizażu...
widać, że agi wi (wi agi) przeskrobała, ale jakby nie było, jest tu ponownie
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:54   #1497
katthi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hmm szczerze mówiąc czytałam chyba każdego posta agi wi i w zadnym nie dopatrzyłabym się reklamy a wręcz przeciwnie bardzo rzeczowych i pomocnych odpowiedzi także chyba lekka przesada z tym banem
rzęsy na dole średnio mi się podobają ale każda potencjalna klientka może mieć inne zdanie i chyba fajnie mieć w swojej ofercie taką usługę. Są napewno maniaczki przedłużanych rzęs którym i przedłużanie dolnych rzęs wejdzie w nawyk
katthi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:22   #1498
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Proszę trzymać się ideii wątku i skończyć ot, a sama zainteresowana może odwoływać się w kwestii bana.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 23:24   #1499
Blue77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7
GG do Blue77
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie
Jestem tu nowa od dłuższego czasu wpadam do tego wątku i teraz zdecydowałam się napisać i prosić was o poradę.
Mieszkam w anglii , za 3 tygodnie lecę do Polski na kurs przedłużania rzęs. Znalazłam centrum szkoleń w którym mozna również szkolić się na wizażystkę,fryzjerkę,styl istkę itd. Jest to typowo szkoleniowy ośrodek, który w sumie nie zajmuję się sprzedażą produktów ale może pomóc w zakupie. Jeżeli chcę oczywiście ... a więc oferują marke Beauty Lashes .... chciałabym zapytać Was czy możecie mi cos powiedzieć o produktach tej firmy ? Niestety nie widziałam nic w wątku na ten temat ... nie wiem może przeoczyłam jeśli tak z góry przepraszam.
I jeszcze jedno , co myślicie o Bio - Touch ? Zauważyłam na ich stronie reklame ... więc myślę że dadzą mi dwie możliwości ... jeżeli będę chciała skorzystać oczywiście ...
Dziękuję wam za pomoc.
pozdrawiam

Pomożecie ?
Blue77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 09:58   #1500
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wi agi Pokaż wiadomość
ferguusson zgłaszałam prośbę o dokładne wyjaśnienie zablokowanego konta, cały czas czekam na maila z odpowiedzią.

amaniac widzę, że bardzo się cieszysz, że mnie widzisz. Jak Twoja wiedza i doświadczenie w temacie przedłużania rzęs będzie równie duże jak moje to ze spokojnym sercem będę mogła przejść na emeryturę i przestać udzielać się na forum. Jak na razie moje rady mogą przydać się jeszcze paru osobom.
KURCZE! agi wi (wi agi)
o co Ci chodzi? jesteś ironiczna i nie miła
może i miałyśmy kilka wymian zdań, ale bez przesady
jeżeli uważasz, że byłam złośliwa w związku z wypowiedzią, że mimo bana i tak tu jesteś - to jesteś w błędzie
nie rozumiem Twojego podejścia i tego czepiania się, jest mi przykro, że tak odebrałaś moją wypowiedź i w taki sposób na nią reagujesz
rozumiem, że nie interesuje Cię jak moja wiedza w temacie przedłużania rzęs, więc pozwolisz, że ominę to pytanie i odpowiedź na nie
pozdrawiam i życzę miłego dnia

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Blue77 Pokaż wiadomość
Witajcie
Jestem tu nowa od dłuższego czasu wpadam do tego wątku i teraz zdecydowałam się napisać i prosić was o poradę.
Mieszkam w anglii , za 3 tygodnie lecę do Polski na kurs przedłużania rzęs. Znalazłam centrum szkoleń w którym mozna również szkolić się na wizażystkę,fryzjerkę,styl istkę itd. Jest to typowo szkoleniowy ośrodek, który w sumie nie zajmuję się sprzedażą produktów ale może pomóc w zakupie. Jeżeli chcę oczywiście ... a więc oferują marke Beauty Lashes .... chciałabym zapytać Was czy możecie mi cos powiedzieć o produktach tej firmy ? Niestety nie widziałam nic w wątku na ten temat ... nie wiem może przeoczyłam jeśli tak z góry przepraszam.
I jeszcze jedno , co myślicie o Bio - Touch ? Zauważyłam na ich stronie reklame ... więc myślę że dadzą mi dwie możliwości ... jeżeli będę chciała skorzystać oczywiście ...
Dziękuję wam za pomoc.
pozdrawiam

Pomożecie ?
w ogóle nie znam tych produktów - Beauty Lashes
ja mam swoje zdanie na temat takich marek, ja preferuję znane marki w Europie, czy USA, które są dostępne na rynku polskim
jest to pewna gwarancja, że produkty przechodzą kontrolę jakości
te produkty BL przypominają mi jakieś już niby innej marki...hmmm
może ten sam producent z Chin albo Korei, a w Polsce inaczej nazwane
Bio-Touch to makijaż permanentny? o to pewnie powinnaś zapytać w innym wątku tutaj raczej specjalistki i fanki przedłużania rzęs
pozdrowienia

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:27
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.