Lakiery O.P.I cz. II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 18:27   #1531
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Hej
Patisonowiec, spoko, podaj nazwe sprzedawcy, toz to nie reklama. My tu dajemy sobie linki do sklepow, gdzie kupujemy. O ile nikt nie pieje nienaturalnie pozytywnych peanow, podejrzen o reklame nie ma.

Chwycilam haczyk Czesterki i zamowilam 3 mazidelka z http://www.nailetc.com/index.html . Seria DS. Sztuka 9 dolcow, z przesylka i rabatem 10 proc wyszlo 34 dolce.

Zmowilam tez kilka sztuk ze 'zwyklej' serii na abs. Dodatkowo wzielam duuuuuuzy wysuszac Seche Vite. Wyszedl taniutko, bede przelewac w mala buteleczke. Tego tak mi sporo schodzi, bo czasem uzywam tez 2 warstw dla wyrownania plytki. Polecam to mazidlo )))

Za 3 tyg. bede na ojczystej ziemi . MOja mama bedzie minimum 3 razy biegac na poczte za moimi paczkami hi hi
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 08:35   #1532
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dziewczyny juz Wam podaje nazwe. Naprawde ja sie nie zawiodłam , za kazdym razem nie czekalam dluzej niz 7 dni , a bywalo i krocej.

Nazywa sie
enchantedbeautyspot


Polecam naprawde. Ja pamietam czasy jak placilam 5 dolcow za lakier ALE teraz poniewaz waluta poszla w gore to jest wiecej. Ale oplaca sie porownujac z VB.
jA KIEDYS TEZ TAM ZAMAWIALAM , ba nawet Pan do mnie dzwonil i odbieralam osobiscie co tez bylo zarobkiem na jego korzysc bo za przesylke i tak kasowal a odbieralam towar osobiscie.
Przy zakupie kilku sztuk Pan niezle zarabia na przesylce bo ceny sa zastraszajace .Zawiodłam sie na nich.
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 09:44   #1533
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

A, to tego sprzedawcę pamiętam, niestety nie dla mnie - nowe osoby na ebayu mogą zamawiać tylko po jednym lakierze w zamówieniu. Raczej nie skorzystam.

Czy któraś z Was ma kogoś innego?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 09:52   #1534
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

no daj spokoj, zamow jeden a potem bedziesz wiecej :P to tylko na nowa transakcje jest ograniczenie - ja u nich tez czesto kupuje i nieraz pojedynczo bo maja bardzo tania wysylke.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 10:11   #1535
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

łooo ja cię! naprawdę ten gość ma do dobre ceny! co począć? trzeba coś kupić
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 16:58   #1536
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Sprzedawca ten wygrywa w kategorii 'koszty wysylki', bo same ceny sa dosc wysokie (jak na USA), ale jak sie wszystko zbierze do kupy - to sie jak najbardziej oplaca. Ja upatruje lakiery Orly (wyjatkowo tanie), akcesoria typu firmowe pilniki, pojedyncze opakowania akrylu do wzmocnien plytki.

Patisonowiec, dzieki!
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 17:12   #1537
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
no daj spokoj, zamow jeden a potem bedziesz wiecej :P to tylko na nowa transakcje jest ograniczenie - ja u nich tez czesto kupuje i nieraz pojedynczo bo maja bardzo tania wysylke.
Z tego, co tam czytam, to ograniczenie nie działa tylko przy pierwszej transakcji ale może spróbuję, nie przepadam po prostu za czymś takim.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 18:28   #1538
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez patisonowiec Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od 1,5 roku kupuje na ebayu u jednego sprzedawcy gdzie ceny to ok. 25 zl za lakier ( bywalo i 20) zalezy jak waluta dolar stoi plus przesylka 1,5 dolara i kazdy nastepny 0,5 $.
Przesylka przychodzi w ciagu 7 dni . Naprawde , zamawialam juz mnostwo lakierow , zawsze 100 % satysfakcji. Ma Opi , China i Essie oraz inne.
Ja też zawsze zamawiałam od tego sprzedawcy (tak, to na pewno ten sam, cena i wysyłka się zgadzają) ale niestety ostatnio zginęła mi paczka i strasznie się zawiodłam na tym sprzedającym po raz pierwszy. Na kilkanaście moich maili na temat zaginionej paczki nie raczył odpowiedzieć ani razu. Sprawę musiałam załatwić przez spór na PayPall i dostałam ostatecznie zwrot od Paypalla a sprzedający nawet na rozpoczęcie sporu nie raczył odpowiedzieć, także został u mnie raz na zawsze skreślony niestety Znalazłam innego sprzedającego, bardzo fajnego, który wysyła jako jeden z niewielu Priority Mail International za 13.95 paczką, do której można napakować aż 8 lakierów, więc jeden lakier wychodzi w granicach 25zł przy obecnym, wysokim kursie dolara nazywa się Sellitnowtexas

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Hej
Patisonowiec, spoko, podaj nazwe sprzedawcy, toz to nie reklama. My tu dajemy sobie linki do sklepow, gdzie kupujemy. O ile nikt nie pieje nienaturalnie pozytywnych peanow, podejrzen o reklame nie ma.

Chwycilam haczyk Czesterki i zamowilam 3 mazidelka z http://www.nailetc.com/index.html . Seria DS. Sztuka 9 dolcow, z przesylka i rabatem 10 proc wyszlo 34 dolce.

Zmowilam tez kilka sztuk ze 'zwyklej' serii na abs. Dodatkowo wzielam duuuuuuzy wysuszac Seche Vite. Wyszedl taniutko, bede przelewac w mala buteleczke. Tego tak mi sporo schodzi, bo czasem uzywam tez 2 warstw dla wyrownania plytki. Polecam to mazidlo )))

Za 3 tyg. bede na ojczystej ziemi . MOja mama bedzie minimum 3 razy biegac na poczte za moimi paczkami hi hi
Powiedz mi proszę, jaki jest koszt przesyłki na nailetc? Nie mogę trochę zrozumieć

Edytowane przez lalesia
Czas edycji: 2011-10-03 o 18:25
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:42   #1539
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Powiedz mi proszę, jaki jest koszt przesyłki na nailetc? Nie mogę trochę zrozumieć
pytanie nie do mnie, ale jak wiem to odpowiem

1 szt - 4.99 dol
1 do 3 szt - 9.99 dol
3 do 5 szt - 14.99 dol
5 do 10 szt - 19.99 dol
10 do 12 szt - 25 dol
i tak dalej...
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:47   #1540
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a czy któraś z Was ma jakies akcesoria OPI?
ja mam 2 pilniki i sobie bez nich manikiuru nie wyobrażam, ale strrrrasznie chciałabym miec blok tylko cholera skąd go wziasc?
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:52   #1541
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was ma jakies akcesoria OPI?
ja mam 2 pilniki i sobie bez nich manikiuru nie wyobrażam, ale strrrrasznie chciałabym miec blok tylko cholera skąd go wziasc?
taki? : http://www.ebay.com/itm/OPI-Nail-Bri...item27a51ca52f

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=....c0.m270.l1313
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 19:30   #1542
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
pytanie nie do mnie, ale jak wiem to odpowiem

1 szt - 4.99 dol
1 do 3 szt - 9.99 dol
3 do 5 szt - 14.99 dol
5 do 10 szt - 19.99 dol
10 do 12 szt - 25 dol
i tak dalej...
A ja dodam, ze miniatury 4 opikow sa traktowane nie jak jedna rzecz, a np. 2 czy 3 i cena przesylki im skacze. Rozcienczalnik Seche do lakierow, mimo duzej 60 ml buteleczki, liczony jest tak samo, jak lakiery, czyli 4,99 dolca za sztuke.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 19:34   #1543
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

dokladnie ten!!!
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 20:41   #1544
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Widzialyscie serie haloweenowa? Ja, staruszka, kliknelam ten zestaw, ze wzgledu na swiecacy w ciemnosciach zielono-glutowy, a i jeden maly czarny lakier tez nie zaszkodzi .


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1198_1.jpg (15,8 KB, 16 załadowań)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 20:44   #1545
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Baj de lej wymianki pazdziernikowej w Wawie!
W klubie, w watku 'wymiana' wpisujemy nazwy lakierow, jakie chcemy wymienic i jakie chcemy dostac.
W watku Pogaduszki, ewentualnie w watku Warszawa, dogadujemy sobie szczegoly
Ennka, odpowiedzialam Ci w pogaduszkowym
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 22:25   #1546
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
a mpj mial mase wersji, czekoladową tez.
Ja miałam czterowarstwowca w wersji dosłownie kałużowej szybko się pozbyłam drania.

Te Muppety takie se jak dla mnie- az taką fanką glitterów nie jestem

Chciałabym, żeby już były targi kosmetyczne to bym sobie wszystko naocznie pomacała Ale to w listopadzie dopiero, jakoś wytrzymam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 06:14   #1547
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Patisonowiec, dziękuję za podanie sprzedającego
Kliknęłam trzy lakiery, na które czaiłam się od dłuższego czasu

Przy okazji pozdrawiam Opikowe fanki
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 06:57   #1548
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Prosze bardzo

Ja jestem bsardzo zadowolona , zapewne tak jak niektore dziewczyny z VB. ile ludzi tyle opinii. Ograniczenie jest dla osob z mala liczba komentarzy ale tylko przy pierwszych zakupach.

patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 19:25   #1549
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Hej Soulie!

Ja naklikalam lakierow, w sumie 7 . Pewnie cos mi sie zdubluje i trafi na pazdziernikowa wymianke .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 06:31   #1550
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Widzialyscie serie haloweenowa? Ja, staruszka, kliknelam ten zestaw, ze wzgledu na swiecacy w ciemnosciach zielono-glutowy, a i jeden maly czarny lakier tez nie zaszkodzi .


A jak się nazywa ten zielony?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 11:55   #1551
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
A jak się nazywa ten zielony?
Zom-body to love
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:05   #1552
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

No i ja wlasnie bede miec tego zielonego nocnego demona w komplecie miniatur )))

Po niecalym tygodniu od zamowienia, przyszly do Wawy moje lakiery z nailetc, czy jak tam. Moja mama od razu podrajcowana obejrzala kolory i zrobila sobie juz nadzieje . 65-latka w hologramach .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 20:57   #1553
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a ja dzis rzucilam na pazury sweetheart, najgorszy opi jaki mam, wgl nie chce schnac..
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 22:43   #1554
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No i ja wlasnie bede miec tego zielonego nocnego demona w komplecie miniatur )))

Po niecalym tygodniu od zamowienia, przyszly do Wawy moje lakiery z nailetc, czy jak tam. Moja mama od razu podrajcowana obejrzala kolory i zrobila sobie juz nadzieje . 65-latka w hologramach .
ooo jak szybko! Trochę szaleństwa się należy Pewnie do Twojego przyjazdu będzie sobie nimi malować
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 22:47   #1555
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Kaja, ja mialam taki Brisbane Bronze z serii chyba australijskiej. Nie chcial schnac - mial w sobie wiecej skladnika elastycznego, co nie chcial sie utwardzic. Wtedy nie znalam Seche Vite, wiec nie wiedzialam, ze czlowiek ma na to metody.

Wczoraj wyrzucilam do kosza piekny kolor, ale niemozliwy do wyschniecia nawet z Seche. Fakt, Sally Hansen, piekna czern. Dwa dni po malowaniu moge wgniesc paznokiec w emalie. To dopiero zgrzyt. Juz od dawna nie kupuje tej marki, ale w 2004 roku mialam chyba z 10 kolorow jeszcze ze starej serii z nakretka w kolorze emalii. To byly lakiery nie do zdarcia, a jakie formuly.... Teraz to g. zawiniete w buteleczke z diamencikiem.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
ooo jak szybko! Trochę szaleństwa się należy Pewnie do Twojego przyjazdu będzie sobie nimi malować
Moja mama emerytka z hologramami to i tak w tyle za babcia Kai, ktora maluje pazurki shatterami .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 22:49   #1556
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Kaja, ja mialam taki Brisbane Bronze z serii chyba australijskiej. Nie chcial schnac - mial w sobie wiecej skladnika elastycznego, co nie chcial sie utwardzic. Wtedy nie znalam Seche Vite, wiec nie wiedzialam, ze czlowiek ma na to metody.

Wczoraj wyrzucilam do kosza piekny kolor, ale niemozliwy do wyschniecia nawet z Seche. Fakt, Sally Hansen, piekna czern. Dwa dni po malowaniu moge wgniesc paznokiec w emalie. To dopiero zgrzyt. Juz od dawna nie kupuje tej marki, ale w 2004 roku mialam chyba z 10 kolorow jeszcze ze starej serii z nakretka w kolorze emalii. To byly lakiery nie do zdarcia, a jakie formuly.... Teraz to g. zawiniete w buteleczke z diamencikiem.
Zgadzam się! Kiedyś nakupowałam ich jak byłam za granicą na wakacjach i do dziś żałuje jak diabli. Połowę chyba wyrzuciłam Ale pamiętam też, że jeden mi się wylał w hotelu na narzutę na łóżko Po raz pierwszy nie było mi żal lakieru, tylko tej narzuty
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 22:53   #1557
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Zgadzam się! Kiedyś nakupowałam ich jak byłam za granicą na wakacjach i do dziś żałuje jak diabli. Połowę chyba wyrzuciłam Ale pamiętam też, że jeden mi się wylał w hotelu na narzutę na łóżko Po raz pierwszy nie było mi żal lakieru, tylko tej narzuty

Taka kupa i tyle. Po co to robia, skoro to nie wysycha. Zepsuli formule. Te stare lakiery, ktore mialam chyba z 6 lat w lodowce, dalej dawaly czadu, schly w mig, ale... juz mi sie nie chcialo z nimi bawic kilka kolejnych lat.
Taaaak, szkoda narzuty. Ostatnio powywalalam wszystkie Isadory, bo tez o kant pupy. Nawet z poradnym podkladem i z Sechem nie dawalay rady. Slabo sie rozprowadzaly i tylko wkurzaly. Najtrudniejszy OPI jakos sie da nalozyc i utrwalic, ale te Sally i Isadory to kit w oko.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-06 o 22:55
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 23:03   #1558
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dobrze, że ostrzegasz przed Isadorą
Miałam już iść spać, ale się zawróciłam, żeby potwierdzić Twoje słowa Guacamole - Seche jest naprawdę super Długo o nim słyszałam, ale dopiero niedawno zakupiłam - cudowny produkt
Moim zdaniem Opiki nie należą do szybkoschnących lakierów, ale teraz wiem, że wystarczy seche U mnie bardzo szybko schnie i przedłuża trwałość opiowski rapi dry top coat nie dorasta mu do pięt
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 23:09   #1559
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
A jak się nazywa ten zielony?
Kredka, wlasnie ten zielony mnie ujal najbardziej , bo swieci w ciemnosciach. Reszta kolorow -ok, male pojemnosci, wiec nie mam zalu, jak zbyt czesto nie bede sie nimi mazac. To lubie - 'dziwne' kolory w malych buteleczkach

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Dobrze, że ostrzegasz przed Isadorą
Miałam już iść spać, ale się zawróciłam, żeby potwierdzić Twoje słowa Guacamole - Seche jest naprawdę super Długo o nim słyszałam, ale dopiero niedawno zakupiłam - cudowny produkt
Moim zdaniem Opiki nie należą do szybkoschnących lakierów, ale teraz wiem, że wystarczy seche U mnie bardzo szybko schnie i przedłuża trwałość opiowski rapi dry top coat nie dorasta mu do pięt
Poweim tak, juz lepsze miniatury Nivei, niz Isadora. Na nia nie ma mocnych. Piekne kolory, ale kupa jedna.
Seche uzywam bez oszczedzania, czasem nim nawet wyrownuje plytke, tak jak teraz po wlasnych nieudanych probach z zelem. Pieknie wyrownuje, super utwardza, wszystko utrzymuje w ryzach. Moje Chanele trzymaja sie az do odrostu... na stopach to i 3 tygodnie. Opi tez nie gorszy, jesli chodzi o trwalosc, jednak, sam w sobie, bez Seche - sredniak... Dopiero z Seche nabiera wartosci. Wszelkie wysuszacze OPI to o kant pupy tak samo. Ja swoj Top coat Opi bede uzywac jako baze pod kolorowe emalie. Nie mam sumienia nikogo namawiac na wymiane mimo, ze ten nawierzchniowiec kosztowal mnie ponad 60 zlotych w szwedzkiej perfumerii. Mam w sumie takie dwa pseudoutwardzacze...nie pamietam nazw, bo po pierwszym razie dalam spokoj. Beda szly na podklad.

Wracajac do Seche, zamowilam sobie duza butle 118 ml i buteleczke 14 ml, bo tego mi baaardzo duzo schodzi. Nie oszczedzam. Oplaca sie, bo za 15 dolcow mam 8 regularnych pojemnosci 14 ml.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-06 o 23:13
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 23:22   #1560
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a to seche vite to kropelki jakies....?
sprzedaja to w vb?
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.