Nasze blogi - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 11:56   #1621
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

70 Euro?
Da się tyle uzbierać w ogóle?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:04   #1622
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Zaś szacowaną kwotę, którą zarobiłaś do tej pory po kliknięciach sprawdzasz sobie klikając w link Raporty Adsense, który znajduje się w dziale zyski, na dole.
ale właśnie mam wątpliwości co do słowa "szacowana" - bo ja to rozumiem tak, że to nie jest rzeczywisty zarobek, tylko na zasadzie "gdyby co któras osoba klikała to masz szansę zarobic tyle i tyle"
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:18   #1623
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
70 Euro?
Da się tyle uzbierać w ogóle?
Jasne, że się da! Kasia na przykład mówiła, że uzbierała . Poza tym jedna osoba może kliknąć na kilka linków, za każde dostaje się zwykle ponad 0,10€... Za 10 kliknięć mamy ponad 1€...

Cytat:
Napisane przez bzeltynka
ale właśnie mam wątpliwości co do słowa "szacowana" - bo ja to rozumiem tak, że to nie jest rzeczywisty zarobek, tylko na zasadzie "gdyby co któras osoba klikała to masz szansę zarobic tyle i tyle"
Nie, nie! Tam są naliczane rzeczywiste kliknięcia ;D. Sprawdziłam to! Mój TŻ kliknął w określoną liczbę reklam, wyświetliła się taka sama liczba kliknięć, cena 1 kliknięcia... I przemnożenie... Poczytaj sobie jakieś FAQ w Google Adsense, tam znajdziesz więcej informacji.

Szacowanie w Google Adsense polega na tym, że pod koniec miesiąca wszystkie kliknięcia są weryfikowane raz jeszcze. Może się tak zdarzyć, że kliknięcia były nieprawidłowe bo np. sama sobie klikałaś, użyłaś bota do nabijania, itp. Wtedy odejmują te kliknięcia od całej sumy.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:26   #1624
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

ale sie rozpisalyscie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:32   #1625
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ja uważam, że zasady Lamode są w porządku. Dana marka (w przypadku bloggerek akurat Eveline, mam jednak nadzieję, że w przyszłości jeszcze inna) zleca agencji Lamode promocję swoich produktów... Wiadomo, że promocja ma polegać na chwaleniu produktów, a nie ich krytykowaniu.

Jeśli o mnie chodzi, to ja pisałam na temat tych kosmetyków szczerą prawdę. Lubię markę Eveline i nie miałam żadnych problemów z recenzją. Produkty autentycznie przypadły mi do gustu (jedne mniej, inne bardziej, ale ogólnie na plus).
Wtedy nie powinno się to nazywać recenzją a reklamą lub artykułem sponsorowanym. Jeśli recenzje pisane były szczerze - to ok, fajnie. Ale umowa przedstawiała coś innego i o tym rozmawiamy. Wg. umowy miało być tak, że tylko pozytywy ujrzą światło dzienne a negatywy tylko na maila. I to jest wg mnie nie fair. Jak to wyszło w praktyce? Tego niestety ja nie będę na 100% pewna, piszecie, że pisałyście samą prawdę - fajnie. Ale ja wiem jakie były zasady i mogę być właściwie pewna, że nie wszystkie recenzje produktów od Lamode były szczere.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ale jakie niemówienie, ja tam mówiłam minusy i plusy normalnie;]
Ty to Ty, ale zasady były jakie były i jestem właściwie pewna, że nie wszyscy byli szczerzy

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Łaaa, stuknęło 1600 obserwatorów na pazurkowym!
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Zaśmiecanie zaśmiecaniem, ale można sobie dorobić .
Ja wolę chyba czysty i przejrzysty blog niż takie dorabianie Ale oczywiście każdy jest panem swojego bloga i robi na nim co chce.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
To radosne stwierdzenie faktu, nie przechwałki


Miałam kiedyś te reklamy Google przez krótki czas, ale jednak wolę pozostać ad-free na blogach
Ja też Mi samej dużo przyjemniej czyta się blogi bez reklam i sama też przy takim chcę pozostać
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:32   #1626
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

aaa więc to tak to ja od dzisiaj będę klikac każdemu, kto ma reklamy na blogu, na zasadzie "czyń drugiemu co tobie miłe" :P w sumie fajna sprawa, zawsze można uzbierać na nowe kosmetyki do testów i opisywania

a co robicie, jak nie możecie się zdecydowac co recenzowac jako następne? bo ja muszę wybrac między maseczką na nos koreanską, kupą słowika, serum do biustu a cieniem do brwi i nie wiem co robic i czekam na przesyłkę z maską peelingującą ze skin fooda, z miodem manuka i pomaranczą, nie widziałam jej jeszcze na żadnym blogu
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:36   #1627
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
aaa więc to tak to ja od dzisiaj będę klikac każdemu, kto ma reklamy na blogu, na zasadzie "czyń drugiemu co tobie miłe" :P w sumie fajna sprawa, zawsze można uzbierać na nowe kosmetyki do testów i opisywania

a co robicie, jak nie możecie się zdecydowac co recenzowac jako następne? bo ja muszę wybrac między maseczką na nos koreanską, kupą słowika, serum do biustu a cieniem do brwi i nie wiem co robic i czekam na przesyłkę z maską peelingującą ze skin fooda, z miodem manuka i pomaranczą, nie widziałam jej jeszcze na żadnym blogu
ja też ostatnio klikam dziewczynom w reklamy na blogach jak je tylko zauważę wcześniej adblock blokował mi reklamy, ale wyłączyłam go dla blogspota.

odnośnie recenzji to robię losowania
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 12:49   #1628
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a co robicie, jak nie możecie się zdecydowac co recenzowac jako następne? bo ja muszę wybrac między maseczką na nos koreanską, kupą słowika, serum do biustu a cieniem do brwi i nie wiem co robic i czekam na przesyłkę z maską peelingującą ze skin fooda, z miodem manuka i pomaranczą, nie widziałam jej jeszcze na żadnym blogu
to zalezy ile mam czasu ... slowicza kupa u mnie tez czeka ale jakos nie moge sie za nia zabrac, bo ona lekko czasochlonna ... ja czesto robie tez "sesje" paru rzeczy i potem wybieram, czasami na chybil trafil... jak sie nie moge zdecydowac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:53   #1629
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Ja generalnie w pierwszej kolejności piszę o edycjach limitowanych, wycofywanych produktach, nowościach i innych rzeczach mających niejako ograniczenie czasowe. A pomiędzy o stałej ofercie.

Nowa notka z konkursem.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:59   #1630
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Ja tak samo jak Maus, na co mnie ochota najdzie I tak raczej seriami robię fotki Potem sobie nawet je szykuje w katalog, a jak mi się zechce to piszę.

Teraz sobie przygotowałam recenzje na cały tydzień żeby głowy sobie blogiem nie zawracać, bo w sobotę mam mega ważny egzamin i powinnam się uczyć, robić testy....
(Przy okazji bardzo ładnie poproszę o kciuki , każda dobra myśl się przyda)

No i co...i siedzę na wizażu, powinien być czasowy ban :P

I też jakoś reklamy mi się nie widzą...Ale jak to great świetnie ujęła Wolnoć Tomku w swoim domku

Edytowane przez ciriness
Czas edycji: 2011-09-22 o 13:04
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:02   #1631
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

mi w sumie reklamy nigdy nie przeszkadzają, jesli tylko nie wyskakują jako poltergeisty i nie zasłaniają tekstu - ale możecie zerknąc, czy Waszym zdaniem u mnie się narzucają za bardzo czy w normie?
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 13:05   #1632
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
(Przy okazji bardzo ładnie poproszę o kciuki , każda dobra myśl się przyda)
...

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
I też jakoś reklamy mi się nie widzą...
ja je prawde mowiac ignoruje, tylko czasami sie zastanawialam po co ktos szpeci sobie bloga reklamami ...

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
mi w sumie reklamy nigdy nie przeszkadzają, jesli tylko nie wyskakują jako poltergeisty i nie zasłaniają tekstu - ale możecie zerknąc, czy Waszym zdaniem u mnie się narzucają za bardzo czy w normie?
w normie
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:06   #1633
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Święte miasto
Wiadomości: 576
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
mi w sumie reklamy nigdy nie przeszkadzają, jesli tylko nie wyskakują jako poltergeisty i nie zasłaniają tekstu - ale możecie zerknąc, czy Waszym zdaniem u mnie się narzucają za bardzo czy w normie?
Jak dla mnie jest ok tylko troszke za czerwono na tym blogu
__________________
Wymienię:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693962
BigGirlsDontCry2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:08   #1634
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość

No i co...i siedzę na wizażu, powinien być czasowy ban :P
Dać Ci?

Ja też na razie nie będę włączać reklam. Podoba mi się mój blog bez nich.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:10   #1635
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dać Ci?

Ja też na razie nie będę włączać reklam. Podoba mi się mój blog bez nich.


Dostałam dziś paczuszkę od Paatal i te rzeczy są takie fajne, że już mam ochotę te zrecenzować No, ale grzecznie poużywam ich jakiś czas
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:11   #1636
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez BigGirlsDontCry2 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest ok tylko troszke za czerwono na tym blogu
w sensie czcionek czy tła? bo ja go sprawdzałam na dwóch komputerach i na jednym jest dosyc przytłumiony a na drugim żywszy i nie wiem które ustawienie jest rzeczywiste
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:19   #1637
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
...
Maus

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dać Ci?
Ha ha teraz to już bliżej niż dalej więc trudno Ale dobrze wiedzieć, że jest taka możliwość. Jak nie zdam w tym roku to poproszę za rok
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:23   #1638
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi

Blogger mnie dziś zaskoczył, zaktualizował się od razu po dodaniu notki
Nowa notka zapraszam !

Przy okazji proszę o konstruktywną krytykę co do wyglądu bloga
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:23   #1639
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nasze blogi

to ja może też się przedstawię. Piszę o kosmetykach, salonach kosmetyczncyh z okolic Katowic, zakupach i różnych DIY
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 13:25   #1640
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Jasne, że się da! Kasia na przykład mówiła, że uzbierała . Poza tym jedna osoba może kliknąć na kilka linków, za każde dostaje się zwykle ponad 0,10€... Za 10 kliknięć mamy ponad 1€...


Nie, nie! Tam są naliczane rzeczywiste kliknięcia ;D. Sprawdziłam to! Mój TŻ kliknął w określoną liczbę reklam, wyświetliła się taka sama liczba kliknięć, cena 1 kliknięcia... I przemnożenie... Poczytaj sobie jakieś FAQ w Google Adsense, tam znajdziesz więcej informacji.

Szacowanie w Google Adsense polega na tym, że pod koniec miesiąca wszystkie kliknięcia są weryfikowane raz jeszcze. Może się tak zdarzyć, że kliknięcia były nieprawidłowe bo np. sama sobie klikałaś, użyłaś bota do nabijania, itp. Wtedy odejmują te kliknięcia od całej sumy.

Ja potwierdzam słowa Zielonej. Dostałam czek na ponad 75e.
Trochę mi się to zbierało ale w końcu się nazbierało
I nikogo nie proszę o klikanie w adsense

I u mnie w blogu ten licznik zysków/klików co tam jest wciąż pokazuje 0. Muszę się logować do adsense i tam sobie sprawdzać ile mam uzbierane.

I myślę że jakoś na treść bloga te reklamy nie wpływają bo nie zasłaniają treści, nie wyskakują znienacka.

Orlica Gratuluję tylu czytelników
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2011-09-22 o 13:28
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:27   #1641
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Blogger mnie dziś zaskoczył, zaktualizował się od razu po dodaniu notki
Nowa notka zapraszam !

Przy okazji proszę o konstruktywną krytykę co do wyglądu bloga
- Zmniejszyłabym rozdaniowe foto w panelu bocznym, bo wyjeżdża poza niego
- Dałabym więcej postów na stronę, niewygodnie się przegląda bloga
- Popracowałabym nad ostrością zdjęć, to w sumie też liczy się do wyglądu bloga, nie?

A poza tym jest bardzo przyjemnie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:29   #1642
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez greatdee
Wtedy nie powinno się to nazywać recenzją a reklamą lub artykułem sponsorowanym. Jeśli recenzje pisane były szczerze - to ok, fajnie. Ale umowa przedstawiała coś innego i o tym rozmawiamy. Wg. umowy miało być tak, że tylko pozytywy ujrzą światło dzienne a negatywy tylko na maila. I to jest wg mnie nie fair. Jak to wyszło w praktyce? Tego niestety ja nie będę na 100% pewna, piszecie, że pisałyście samą prawdę - fajnie. Ale ja wiem jakie były zasady i mogę być właściwie pewna, że nie wszystkie recenzje produktów od Lamode były szczere.
Każdy pisał o minusach danego produktu. Lamode nie prosiło o pisanie recenzji w samych superlatywach, lecz pisanie w taki sposób, aby nie zaszkodzić marce. Jeśli coś kompletnie komuś nie podeszło po prostu była prośba aby o tym nie pisać. Sądzę, że recenzje Eveline były szczere.

Cytat:
Napisane przez greatdee
Ja wolę chyba czysty i przejrzysty blog niż takie dorabianie Ale oczywiście każdy jest panem swojego bloga i robi na nim co chce.
Można w czysty i przejrzysty sposób wkomponować reklamy google. Ja na przykład mam tylko dwa linki z tłem takim, jakie mam na blogu, kolory linków tak samo. Co innego jak ktoś wrzuca reklamy pod każdą notkę.

Poza tym ja nie widzę niczego złego w takiej formie zarobku. Zawsze można te pieniądze zainwestować w prowadzenie bloga! Np. zakupić miejsce na serwerze i postawić lepszy system, itp. To niestety kosztuje... Ja np. mam swoją domenę i muszę za nią co roku płacić, co prawda niewielkie pieniądze, ale jednak... Mam to szczęście, że kolega udziela mi miejsca na serwerze i nie ponoszę dodatkowych kosztów z tym związanych. Ale niektórzy nie mają takich fajnych znajomych :P

Poza tym ktoś się stara, robi zdjęcia, pisze szczere recenzje, robi swatche... Chyba należy mu się za to jakieś, powiedzmy sobie, wynagrodzenie, prawda?


Kasiu, a czy te szacowane zarobki pokryły Ci się z rzeczywistymi czy Ci sporo odjęli?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-09-22 o 13:30
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:36   #1643
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Każdy pisał o minusach danego produktu. Lamode nie prosiło o pisanie recenzji w samych superlatywach, lecz pisanie w taki sposób, aby nie zaszkodzić marce. Jeśli coś kompletnie komuś nie podeszło po prostu była prośba aby o tym nie pisać. Sądzę, że recenzje Eveline były szczere.


Można w czysty i przejrzysty sposób wkomponować reklamy google. Ja na przykład mam tylko dwa linki z tłem takim, jakie mam na blogu, kolory linków tak samo. Co innego jak ktoś wrzuca reklamy pod każdą notkę.

Poza tym ja nie widzę niczego złego w takiej formie zarobku. Zawsze można te pieniądze zainwestować w prowadzenie bloga! Np. zakupić miejsce na serwerze i postawić lepszy system, itp. To niestety kosztuje... Ja np. mam swoją domenę i muszę za nią co roku płacić, co prawda niewielkie pieniądze, ale jednak... Mam to szczęście, że kolega udziela mi miejsca na serwerze i nie ponoszę dodatkowych kosztów z tym związanych. Ale niektórzy nie mają takich fajnych znajomych :P

Poza tym ktoś się stara, robi zdjęcia, pisze szczere recenzje, robi swatche... Chyba należy mu się za to jakieś, powiedzmy sobie, wynagrodzenie, prawda?


Kasiu, a czy te szacowane zarobki pokryły Ci się z rzeczywistymi czy Ci sporo odjęli?
U mnie się raczej pokrywają. Może różnica była jakaś kilku-centowa ale uwagi nie zwróciłam Chyba odejmują jak klika się samemu sobie (za to nawet blokują adsense) albo z jednego ip?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:39   #1644
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi

Orlica dzięki za rady
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:52   #1645
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
Zmienilam troszke wyglad mojego bloga, jak Wam sie podoba? Macie jakies uwagi? (zapytala patrzac znaczaco w strone Orlicy)
przypominam sie z prosba o konstruktywna krytyke, bo zaginela w gaszczu postow no chyba ze specjalnie nie wytykacie mi wad bloga, bo jest ich strasznie duzo
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:57   #1646
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
przypominam sie z prosba o konstruktywna krytyke, bo zaginela w gaszczu postow no chyba ze specjalnie nie wytykacie mi wad bloga, bo jest ich strasznie duzo
Wszystko cacy, tylko szerszy mógłby być
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:58   #1647
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Nasze blogi

dzieki popracuje na tym
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 14:11   #1648
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja potwierdzam słowa Zielonej. Dostałam czek na ponad 75e.
Trochę mi się to zbierało ale w końcu się nazbierało
I nikogo nie proszę o klikanie w adsense

I u mnie w blogu ten licznik zysków/klików co tam jest wciąż pokazuje 0. Muszę się logować do adsense i tam sobie sprawdzać ile mam uzbierane.
Kasiu a ile mniej więcej zajęło Ci zebranie tej kwoty?
Ja np. mam adtaily i kwotę 100zł od której można wypłacać zebrałam w jakieś 4 miesiące, więc chciałabym to porównać z adsense

Cytat:
Poza tym ktoś się stara, robi zdjęcia, pisze szczere recenzje, robi swatche... Chyba należy mu się za to jakieś, powiedzmy sobie, wynagrodzenie, prawda?
Zgadzam się

Cytat:
przypominam sie z prosba o konstruktywna krytyke, bo zaginela w gaszczu postow no chyba ze specjalnie nie wytykacie mi wad bloga, bo jest ich strasznie duzo
Podoba mi się, ale też bym ciut poszerzyła
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 14:20   #1649
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Kasiu a ile mniej więcej zajęło Ci zebranie tej kwoty?
Ja np. mam adtaily i kwotę 100zł od której można wypłacać zebrałam w jakieś 4 miesiące, więc chciałabym to porównać z adsense

Zgadzam się

Podoba mi się, ale też bym ciut poszerzyła
Reklamy na blogu mam jakoś od kwietnia. Czek dostałam chyba w czerwcu ale reklamy mam też dodane na swoim kanale YT (przy kilku filmach) i na YT chyba z rok miałam. Więc zbierało mi się pewnie z kilka mcy ale dokładnie nie wiem ile bo jakoś się nie zagłębiałam.
Co do adtaily to pięknie Ci idzie bo mi się może z 10 zł za miesiąc lub 2 zebrało. Zdradzisz czy większość masz za wyświetlenia czy za kliki?
Teraz jestem jakoś może w połowie następnego czeku. Jakoś szybko to mi nie przyrasta. Ale rozmawiałam z wieloma blogerkami urodowymi i u nikogo poza mną jakoś ad sense się nie sprawdzało.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 14:25   #1650
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

Mi się wydaje, że nie kazdy wie, że kliknięciem mozna komus "zrobić dobrze" - ja dawniej myślałam, że te reklamy google pakują wszędzie automatycznie i nie klikałam, a jak już wiem jak to działa to klikam
i myślę, że ad sense ma szansę działać, u mnie się w szacunkowych zarobkach pokazuje 6euro, a blog ma dopiero kilka dni i tym bardziej to dla mnie zachęta, żeby klikać w reklamy u innych bo skoro działa to czemu nie korzystać?

tylkokasia, Twoje makijaże oczu są kapitalne!

Edytowane przez bzeltynka
Czas edycji: 2011-09-22 o 14:26
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.