Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć II część naszego wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz.2 21 38,18%
Przyszła wiosna będzie nasza, każda będzie miała swojego Bobasa - mamusie III/IV 2014 cz. 2 0 0%
Choć jesień już zagęszcza ruchy, to my się nie smucimy - podziwiamy rosnące brzuchy 0 0%
Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz. 2 26 47,27%
Połowa jeszcze rzyga, za niedługo im przejdzie chyba -mamusie III/IV 2014 cz. 2 8 14,55%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 10:17   #1621
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Witam

Czytam Was na bieżąco, ale dziś dostałam jakiejś migreny i nie mam na nic siły. Siedzę w pracy z głową na biurku Bolą mnie nawet oczy.

Podobno takie bóle głowy wywołuje burza hormonów, ale mam wrażenie, że mam wszystkie dolegliwości ciążowe - nawet krwawienie z dziąseł (dzisiaj pierwszy raz mi się to zdarzyło, więc może to jednorazowa przygoda?).

Tak bardzo chciałabym wrócić do mieszkania, do własnego łóżka....
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:30   #1622
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość

W ogóle może pododawałybyśmy coś na pierwszą stronę - jakieś przydatne linki: normy badań, skróty z USG i takie rzeczy, co inne mamusie mają? Fajnie mieć taką ściągę w jednym miejscu Pewnie można by było nawet pokopiowac z innych wątków, myślę, że nikt by się nie obraził. Tylko chyba Mona musiałaby się tym zająć
Świetny pomysł. Będziemy miały wszystko w jednym miejscu

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Witam

Czytam Was na bieżąco, ale dziś dostałam jakiejś migreny i nie mam na nic siły. Siedzę w pracy z głową na biurku Bolą mnie nawet oczy.

Podobno takie bóle głowy wywołuje burza hormonów, ale mam wrażenie, że mam wszystkie dolegliwości ciążowe - nawet krwawienie z dziąseł (dzisiaj pierwszy raz mi się to zdarzyło, więc może to jednorazowa przygoda?).

Tak bardzo chciałabym wrócić do mieszkania, do własnego łóżka....
Biedna Odpoczywaj

Ja też miałam krwawienie z dziąseł. To się zdarza. Zamieniłam pastę do zębów z wybielającej na ziołową
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:35   #1623
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ja też miałam krwawienie z dziąseł. To się zdarza. Zamieniłam pastę do zębów z wybielającej na ziołową
Kumpela poleca mi pastę Ajona - chyba ją wypróbuję
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ku-fluoru.html
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję

Edytowane przez justine_87
Czas edycji: 2013-08-05 o 10:35 Powód: Nieprawidłowy link
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:38   #1624
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Dziewczyny- ponieważ mecza mnie przeokropne bóle krzyża kupilismy wczoraj z TZ poduszkę do spania- kojec z Motherhood. REWELACJA. Wreszcie wstaje niepołamana z łóżka.
Mozna go potem do karmienia albo do sadzania dzieciątka używać
Ja też muszę w końcu zakupić, bo śpię z 4 małymi jaśkami dodatkowo
Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Witam

Czytam Was na bieżąco, ale dziś dostałam jakiejś migreny i nie mam na nic siły. Siedzę w pracy z głową na biurku Bolą mnie nawet oczy.

Podobno takie bóle głowy wywołuje burza hormonów, ale mam wrażenie, że mam wszystkie dolegliwości ciążowe - nawet krwawienie z dziąseł (dzisiaj pierwszy raz mi się to zdarzyło, więc może to jednorazowa przygoda?).

Tak bardzo chciałabym wrócić do mieszkania, do własnego łóżka....
wytrzymasz
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:55   #1625
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Witam wszytskich
Ale jest zar ja juz nie moge pogoda mnie wykancza po prostu...W ogole prawie z domu nie wychodze i ledwo zyje...Dusznosci mam tez a juz nie wspomne o nocach...Tez myslalam nad ta poduszka ale troszku droga jest ona i na razie sie wstrzymam,moze znajde troszke tansza..

Justine migreny czasem mecza na poczatku ciazy...A jesli chodzi o dziasla to ja oprocz krwawienia mam jeszcze straszna nadwrazliwosc teraz kupilam paste meridol i jak reka odjal.


Dobry pomysl z tymi normami z badan itp.Mysle ze na pierwszej stronie byloby super miec taka sciage.

Co do badan to mam jeszcze kilka zrobic w tym tyg bo w przyszlym mam wizyte i nie wiem jak ja z domu wyjde w taka pogode...
ale wyniki musze miec swieze wiec nie moglam isc wczesniej.

Zycze wszytskim udanego popludnia i oby powialo chlodem
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:06   #1626
komciak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do komciak
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

hej dziewczyny
Poszłam po wyniki toxo ale oczywiście jeszcze nie było, muszę jutro przejść się jeszcze raz. Trochę bez sensu, bo odpis mi dała, tylko tej ważnej karteczki z pieczątką nie :/. W każdym razie wychodzi na to, że toxo nie miałam, także teraz muszę uważać 2 razy bardziej .

Justine_87 - mnie też męczą bóle głowy! pomaga jedynie kawa, ale to jednorazowa ulga, bo drugiej w ciągu dnia nie wypiję...

Marzę o tym, żeby wrócić do domu i spaaać! A tu do 19 w pracy :/...
komciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:37   #1627
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Poszłam po wyniki toxo ale oczywiście jeszcze nie było, muszę jutro przejść się jeszcze raz. Trochę bez sensu, bo odpis mi dała, tylko tej ważnej karteczki z pieczątką nie :/. W każdym razie wychodzi na to, że toxo nie miałam, także teraz muszę uważać 2 razy bardziej .

Justine_87 - mnie też męczą bóle głowy! pomaga jedynie kawa, ale to jednorazowa ulga, bo drugiej w ciągu dnia nie wypiję...

Marzę o tym, żeby wrócić do domu i spaaać! A tu do 19 w pracy :/...
"W filiżance kawy rozpuszczalnej jest około 65 mg kofeiny" a kobiety w ciąży mogą bez obaw spożywać dziennie 200mg kofeiny tylko trzeba zwrócić uwagę na jej ilość w innych napojach np.herbata,cola ja tam od czasu do czasu bez wahania pozwalam sobie na druga kawę tym bardziej że ja pijam z mleczkiem i na dodatek mam niskie cieśninie.

Ten upal mnie wykończy normalnie rozpuszczam sie...
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 11:44   #1628
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Hej dziewczyny!
Witam sie po ponad 2-tygodniowej nieobecności.
Bylismy nad polskim morzem. Pogoda nam dopisała i ogólnie było świetnie.

U mnie już 11 tydzień ciąży. W czwrtek byłam u ginki założyła mi kartę. Pokazałam swoje wyniki i wszystko jest ok. Czuje sie super jakbym w ogóle w ciązy nie była. Nad morzem chodziliśmy na długie spacery i dziennie robiliśmy nawet po 10 km. Oby tak dalej bez objawów.

W sobote widziałam swojego maluszka na usg. Było to zwykle usg przez powłoki brzuszne. Serduszko pięknie biło.

Zaraz będe Was nadrabiała bo widze że dużo napisałyście.
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 12:27   #1629
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Poszłam po wyniki toxo ale oczywiście jeszcze nie było, muszę jutro przejść się jeszcze raz. Trochę bez sensu, bo odpis mi dała, tylko tej ważnej karteczki z pieczątką nie :/. W każdym razie wychodzi na to, że toxo nie miałam, także teraz muszę uważać 2 razy bardziej .

Justine_87 - mnie też męczą bóle głowy! pomaga jedynie kawa, ale to jednorazowa ulga, bo drugiej w ciągu dnia nie wypiję...

Marzę o tym, żeby wrócić do domu i spaaać! A tu do 19 w pracy :/...
Chyba wolałabym przejść toxo przed ciążą, bo teraz bardzo się stresuję - szoruję wszystkie warzywa i owoce, a mój TŻ musi się pożegnać z kotletami mielonymi, chyba, że będę je robić w rękawiczkach

Wypiłam kawkę rozpuszczalną, zjadłam kanapkę, która się o dziwo "przyjęła" i... czuję się lepiej. Imadło ściskające moje skronie trochę puściło!!!
Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Witam sie po ponad 2-tygodniowej nieobecności.
Bylismy nad polskim morzem. Pogoda nam dopisała i ogólnie było świetnie.

U mnie już 11 tydzień ciąży. W czwrtek byłam u ginki założyła mi kartę. Pokazałam swoje wyniki i wszystko jest ok. Czuje sie super jakbym w ogóle w ciązy nie była. Nad morzem chodziliśmy na długie spacery i dziennie robiliśmy nawet po 10 km. Oby tak dalej bez objawów.

W sobote widziałam swojego maluszka na usg. Było to zwykle usg przez powłoki brzuszne. Serduszko pięknie biło.

Zaraz będe Was nadrabiała bo widze że dużo napisałyście.
Serduszko!

10 km...?
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 12:31   #1630
pipi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa To moja pierwsza ciąża, jestem w 7 t.c. i mam do Was pytanie: czy któraś z Was ma również bóle (czasami dość silne) w podbrzuszu/macicy i bierze lek duphaston? Trochę się tymi bólami martwię.. Kolejną wizytę u gin mam za 3 tyg i do tego czasu znając mnie będę się zamartwiać czy wszystko jest ok.. Proszę wyraźcie swoją opinię na ten temat Pozdrawiam przyszłe mamuśki
pipi1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 12:40   #1631
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez pipi1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa To moja pierwsza ciąża, jestem w 7 t.c. i mam do Was pytanie: czy któraś z Was ma również bóle (czasami dość silne) w podbrzuszu/macicy i bierze lek duphaston? Trochę się tymi bólami martwię.. Kolejną wizytę u gin mam za 3 tyg i do tego czasu znając mnie będę się zamartwiać czy wszystko jest ok.. Proszę wyraźcie swoją opinię na ten temat Pozdrawiam przyszłe mamuśki
Witaj
Serdecznie gratuluję

Biorę duphaston (1-0-1), ale odpukać, nie boli mnie brzuch, no może czasami, ale myślę, że jest to związane z rewolucjami w moim przewodzie pokarmowym Choć na początku ciąży, ok. 4-5 tc bardzo bolał mnie brzuch, tak jak na okres :/ A to rozciągająca się macica dawała o sobie znać - w Twoim przypadku też tak może być
Trzymam kciuki za wizytę i serduszko!
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 12:41   #1632
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
dziękuje

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
A może wybierz się do jakiegoś innego lekarza? Nawet później, ale skonsultujesz wszytsko Powodzenia



Mi troszkę kasy na niego szkoda teraz, ale jak mnie przypili to pewnie będę lecieć o niego w podskokach, bo ja mam non stop jakieś problemy z plecami... Ale na razie odpukać, dobrze się trzymają



Też mi się czasem zdarzy colę wypić, ale sama wydzę, że woda najlepiej gasi mi pragnienie



W ogóle może pododawałybyśmy coś na pierwszą stronę - jakieś przydatne linki: normy badań, skróty z USG i takie rzeczy, co inne mamusie mają? Fajnie mieć taką ściągę w jednym miejscu Pewnie można by było nawet pokopiowac z innych wątków, myślę, że nikt by się nie obraził. Tylko chyba Mona musiałaby się tym zająć
Bardzo dobry pomysł
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 12:52   #1633
pipi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Witaj
Serdecznie gratuluję

Biorę duphaston (1-0-1), ale odpukać, nie boli mnie brzuch, no może czasami, ale myślę, że jest to związane z rewolucjami w moim przewodzie pokarmowym Choć na początku ciąży, ok. 4-5 tc bardzo bolał mnie brzuch, tak jak na okres :/ A to rozciągająca się macica dawała o sobie znać - w Twoim przypadku też tak może być
Trzymam kciuki za wizytę i serduszko!

Dzięki za odp Mam nadzieję, że te bóle szybko przejdą i bedzie ok Czytałam trochę o tym leku i nie wiem czy wiesz, że trzeba go brać do min 12 tyg? mam nadzieję, że nie jest szkodliwy dla dzidzi, bo gdzieś wyczytałam, że zwiększa ryzyko spodziectwa u chłopców i się przestraszyłam.. Ale trzeba być dobrej myśli
pipi1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:16   #1634
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez pipi1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa To moja pierwsza ciąża, jestem w 7 t.c. i mam do Was pytanie: czy któraś z Was ma również bóle (czasami dość silne) w podbrzuszu/macicy i bierze lek duphaston? Trochę się tymi bólami martwię.. Kolejną wizytę u gin mam za 3 tyg i do tego czasu znając mnie będę się zamartwiać czy wszystko jest ok.. Proszę wyraźcie swoją opinię na ten temat Pozdrawiam przyszłe mamuśki

hej!
u mnie też 7tc, biorę Duphaston 2x1tabl ale raczej ze względu na polipa w macicy tuż przed ciążą i torbieli na jajniku podczas pierwszego USG.

Kurcze, dziś wchodzą mi do jedzenia tylko czipsy....:/ wiem, że to słaby wybór ale na widok całej reszty mnie mdli
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:16   #1635
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez pipi1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa To moja pierwsza ciąża, jestem w 7 t.c. i mam do Was pytanie: czy któraś z Was ma również bóle (czasami dość silne) w podbrzuszu/macicy i bierze lek duphaston? Trochę się tymi bólami martwię.. Kolejną wizytę u gin mam za 3 tyg i do tego czasu znając mnie będę się zamartwiać czy wszystko jest ok.. Proszę wyraźcie swoją opinię na ten temat Pozdrawiam przyszłe mamuśki
Cytat:
Napisane przez pipi1986 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp Mam nadzieję, że te bóle szybko przejdą i bedzie ok Czytałam trochę o tym leku i nie wiem czy wiesz, że trzeba go brać do min 12 tyg? mam nadzieję, że nie jest szkodliwy dla dzidzi, bo gdzieś wyczytałam, że zwiększa ryzyko spodziectwa u chłopców i się przestraszyłam.. Ale trzeba być dobrej myśli
Każda kobieta inaczej reaguje na leki ja duphaston biorę od 6tc najpierw 1-0-1 potem 1-1-1 potem 0-0-1 dwa tygodnie temu odstawiłam i niestety bóle się nasiliły do tego twardniała mi macica i muszę znów brać tym razem 0-0-1 i no-spe forte 1-0-1 a jestem w 19tc. Nie czytałam co piszą na necie bo nie bedę sie dodatkowo stresować ufam mojemu lekarzowi wedlug którego duphaston powinno się brać min do 16tygodnia aż wpełni wykształcone łożysko przejmuje role progesteronu ALE każda kobieta jest inna i reguły nie ma. Myślę że bólami nie ma się co niepokoić dopóki nie wystąpią plamienia i macica nie twardnieje to raczej normalne bóle towarzyszące rozciąganiu się
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:28   #1636
komciak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do komciak
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
"W filiżance kawy rozpuszczalnej jest około 65 mg kofeiny" a kobiety w ciąży mogą bez obaw spożywać dziennie 200mg kofeiny tylko trzeba zwrócić uwagę na jej ilość w innych napojach np.herbata,cola ja tam od czasu do czasu bez wahania pozwalam sobie na druga kawę tym bardziej że ja pijam z mleczkiem i na dodatek mam niskie cieśninie.

Ten upal mnie wykończy normalnie rozpuszczam sie...
Ja piję czarną przedłużoną dużą ilością wody - mleko całkiem odstawiłam, zauważyłam, że gorzej się po nim czuję . Zresztą przed ciążą piłam czarną siekierę bez cukru i taka mi najbardziej smakowała a teraz taką słabiutką i słodzę łyżeczką miodu bo za gorzko normalnie

Cytat:
Napisane przez pipi1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa To moja pierwsza ciąża, jestem w 7 t.c. i mam do Was pytanie: czy któraś z Was ma również bóle (czasami dość silne) w podbrzuszu/macicy i bierze lek duphaston? Trochę się tymi bólami martwię.. Kolejną wizytę u gin mam za 3 tyg i do tego czasu znając mnie będę się zamartwiać czy wszystko jest ok.. Proszę wyraźcie swoją opinię na ten temat Pozdrawiam przyszłe mamuśki
Mnie też co jakiś czas boli podbrzusze, ból podobny do okresowego. Staram się nie przejmować - wierzę, że to rociągająca sie macica .

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Chyba wolałabym przejść toxo przed ciążą, bo teraz bardzo się stresuję - szoruję wszystkie warzywa i owoce, a mój TŻ musi się pożegnać z kotletami mielonymi, chyba, że będę je robić w rękawiczkach

Wypiłam kawkę rozpuszczalną, zjadłam kanapkę, która się o dziwo "przyjęła" i... czuję się lepiej. Imadło ściskające moje skronie trochę puściło!!!

Serduszko!

10 km...?
No ja też wolałabym już mieć to za sobą bo teraz to w ogóle będę chyba gotować te owoce! Masakra dobrze, że udało się trochę poluzować imadełko

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Witam sie po ponad 2-tygodniowej nieobecności.
Bylismy nad polskim morzem. Pogoda nam dopisała i ogólnie było świetnie.

U mnie już 11 tydzień ciąży. W czwrtek byłam u ginki założyła mi kartę. Pokazałam swoje wyniki i wszystko jest ok. Czuje sie super jakbym w ogóle w ciązy nie była. Nad morzem chodziliśmy na długie spacery i dziennie robiliśmy nawet po 10 km. Oby tak dalej bez objawów.

W sobote widziałam swojego maluszka na usg. Było to zwykle usg przez powłoki brzuszne. Serduszko pięknie biło.

Zaraz będe Was nadrabiała bo widze że dużo napisałyście.
oj przegapiłam posta przy odpowiadaniu, gapa ze mnie
Ale wypoczeliście, super! a spacery mmm super! Też bym tak pochodziła, wietrzyk od morza, marzenie

za serduszko!

Edytowane przez komciak
Czas edycji: 2013-08-05 o 13:32
komciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:44   #1637
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Witajcie
Oczywiście mogę uzupelnić pierwszy wątek, nie ma problemu? Tygodnie ciąży, skróty usg? coś jeszcze?
Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
Każda kobieta inaczej reaguje na leki ja duphaston biorę od 6tc najpierw 1-0-1 potem 1-1-1 potem 0-0-1 dwa tygodnie temu odstawiłam i niestety bóle się nasiliły do tego twardniała mi macica i muszę znów brać tym razem 0-0-1 i no-spe forte 1-0-1 a jestem w 19tc. Nie czytałam co piszą na necie bo nie bedę sie dodatkowo stresować ufam mojemu lekarzowi wedlug którego duphaston powinno się brać min do 16tygodnia aż wpełni wykształcone łożysko przejmuje role progesteronu ALE każda kobieta jest inna i reguły nie ma. Myślę że bólami nie ma się co niepokoić dopóki nie wystąpią plamienia i macica nie twardnieje to raczej normalne bóle towarzyszące rozciąganiu się
Paula co oznaczają te skróty 1-0-1,0-0-1, itd?
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:51   #1638
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez pipi1986 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp Mam nadzieję, że te bóle szybko przejdą i bedzie ok Czytałam trochę o tym leku i nie wiem czy wiesz, że trzeba go brać do min 12 tyg? mam nadzieję, że nie jest szkodliwy dla dzidzi, bo gdzieś wyczytałam, że zwiększa ryzyko spodziectwa u chłopców i się przestraszyłam.. Ale trzeba być dobrej myśli
O matko, a ja zrozumiałam to zdanie, że lek zwiększa szanse na urodzenie chłopca - tylko te "ryzyko" mi nie pasowało
A to jakaś wada wrodzona... Nie czytam więcej, żeby się nie nakręcać
Wierzę i ufam swojemu ginowi.

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziś wchodzą mi do jedzenia tylko czipsy....:/ wiem, że to słaby wybór ale na widok całej reszty mnie mdli
Nierozwiązana zagadka ludzkości - zachcianki kobiet w ciąży

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
Każda kobieta inaczej reaguje na leki ja duphaston biorę od 6tc najpierw 1-0-1 potem 1-1-1 potem 0-0-1 dwa tygodnie temu odstawiłam i niestety bóle się nasiliły do tego twardniała mi macica i muszę znów brać tym razem 0-0-1 i no-spe forte 1-0-1 a jestem w 19tc. Nie czytałam co piszą na necie bo nie bedę sie dodatkowo stresować ufam mojemu lekarzowi wedlug którego duphaston powinno się brać min do 16tygodnia aż wpełni wykształcone łożysko przejmuje role progesteronu ALE każda kobieta jest inna i reguły nie ma. Myślę że bólami nie ma się co niepokoić dopóki nie wystąpią plamienia i macica nie twardnieje to raczej normalne bóle towarzyszące rozciąganiu się

Mnie gin przepisał duphaston "asekuracyjnie" ze względu na branie leków przeciwpadaczkowych... Nie wnikam w to, bo jak wcześniej napisałam-ufam mu.
Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
Ja piję czarną przedłużoną dużą ilością wody - mleko całkiem odstawiłam, zauważyłam, że gorzej się po nim czuję . Zresztą przed ciążą piłam czarną siekierę bez cukru i taka mi najbardziej smakowała a teraz taką słabiutką i słodzę łyżeczką miodu bo za gorzko normalnie


Mnie też co jakiś czas boli podbrzusze, ból podobny do okresowego. Staram się nie przejmować - wierzę, że to rociągająca sie macica .
Też zauważyłam, że mleko mi teraz nie podchodzi
Dziewczyny, leżąc na plecach nie macie takie dziwnego uczucia, jakby mięśnie brzucha były jakieś ściśnięte i "za krótkie", żeby leżeć w takiej pozycji? Śpię zawsze na boku, ale przewracając się z boku na bok czuję taki dyskomfort
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:54   #1639
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez pipi1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa To moja pierwsza ciąża, jestem w 7 t.c. i mam do Was pytanie: czy któraś z Was ma również bóle (czasami dość silne) w podbrzuszu/macicy i bierze lek duphaston? Trochę się tymi bólami martwię.. Kolejną wizytę u gin mam za 3 tyg i do tego czasu znając mnie będę się zamartwiać czy wszystko jest ok.. Proszę wyraźcie swoją opinię na ten temat Pozdrawiam przyszłe mamuśki
Cześć mnie trochę bolał brzuch ale bardziej koło 4-5 tygodnia

Dziewczyny, zwariuje zaraz czy któraś może mi wytłumaczyć jaka jest różnica między badaniami prenatalnymi a genetycznymi
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 14:05   #1640
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Witajcie
Oczywiście mogę uzupelnić pierwszy wątek, nie ma problemu? Tygodnie ciąży, skróty usg? coś jeszcze?

Paula co oznaczają te skróty 1-0-1,0-0-1, itd?
Rano- Wieczorem- Popołudniu numerki to ilość tabletek

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Witajcie
Oczywiście mogę uzupelnić pierwszy wątek, nie ma problemu? Tygodnie ciąży, skróty usg? coś jeszcze?

Paula co oznaczają te skróty 1-0-1,0-0-1, itd?
Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Cześć mnie trochę bolał brzuch ale bardziej koło 4-5 tygodnia

Dziewczyny, zwariuje zaraz czy któraś może mi wytłumaczyć jaka jest różnica między badaniami prenatalnymi a genetycznymi

Moim skromnym zdaniem nie badania genetyczne a USG genetyczne i badania prenatalne

W skład badan prenatalnych wchodzi m.in:
USG genetyczne
Test Papp-a
Amniopunkcja
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 14:25   #1641
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Witam sie po ponad 2-tygodniowej nieobecności.
Bylismy nad polskim morzem. Pogoda nam dopisała i ogólnie było świetnie.

U mnie już 11 tydzień ciąży. W czwrtek byłam u ginki założyła mi kartę. Pokazałam swoje wyniki i wszystko jest ok. Czuje sie super jakbym w ogóle w ciązy nie była. Nad morzem chodziliśmy na długie spacery i dziennie robiliśmy nawet po 10 km. Oby tak dalej bez objawów.

W sobote widziałam swojego maluszka na usg. Było to zwykle usg przez powłoki brzuszne. Serduszko pięknie biło.

Zaraz będe Was nadrabiała bo widze że dużo napisałyście.
Gratuluję Ale jesteś "daleko posunięta" ja gdyby owulka nie była później już byłabym w 11 tygodniu też Ale gdyby babcia miała wąsy...
Może wstawiłabyś jakieś zdjęcie? Pewnie dzieć już super wygląda

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Chyba wolałabym przejść toxo przed ciążą, bo teraz bardzo się stresuję - szoruję wszystkie warzywa i owoce, a mój TŻ musi się pożegnać z kotletami mielonymi, chyba, że będę je robić w rękawiczkach

Wypiłam kawkę rozpuszczalną, zjadłam kanapkę, która się o dziwo "przyjęła" i... czuję się lepiej. Imadło ściskające moje skronie trochę puściło!!!
Migrena może być spowodowana odwodnieniem... Pij ogromne ilości wody - ja zauwazyłam, że jak wypiję za mało, to bardzo często łapie mnie ból głowy Jeszcze biorąc pod uwagę temperatury...

Cytat:
Napisane przez pipi1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa To moja pierwsza ciąża, jestem w 7 t.c. i mam do Was pytanie: czy któraś z Was ma również bóle (czasami dość silne) w podbrzuszu/macicy i bierze lek duphaston? Trochę się tymi bólami martwię.. Kolejną wizytę u gin mam za 3 tyg i do tego czasu znając mnie będę się zamartwiać czy wszystko jest ok.. Proszę wyraźcie swoją opinię na ten temat Pozdrawiam przyszłe mamuśki
Ja nie biorę, ale bóle podbrzusza mam od czasu do czasu.

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Witajcie
Oczywiście mogę uzupelnić pierwszy wątek, nie ma problemu? Tygodnie ciąży, skróty usg? coś jeszcze?
Super zrobiłaś pierwszą stronę
Ja od siebie mogę dodać jeszcze taką stronkę. Proponuję ją wkleić pod linkiem, bo się pewnie nie zmieści a fajna jest.
Wyniki badań i normy dla kobiet w ciąży
Tylko pzrekopiowac, jeśli się podoba stronka

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam, że mleko mi teraz nie podchodzi
Dziewczyny, leżąc na plecach nie macie takie dziwnego uczucia, jakby mięśnie brzucha były jakieś ściśnięte i "za krótkie", żeby leżeć w takiej pozycji? Śpię zawsze na boku, ale przewracając się z boku na bok czuję taki dyskomfort
Takich odczuć nie mam, ale za to czuję jakbym cały czas miała zakwasy po ćwiczeniach na brzuchu



Ja dzisiaj umęczyłam się jak świnka na tym upale. Byłam u mojej lekarki rodzinnej i jutro mam EKG do zrobienia i przy okazji dała mi skierowanie na kilka badań z listy, bo ją ładnie poprosiłam zawsze to 50 zł w kieszeni.

Myslicie, że takie badania jak odczyn coomsa, hiv czy antyHCV mogę zrobić na następną wizytę czyli za jakieś 4 tygodnie? One chyba nie są takie na teraz potrzebne jak morfologia, mocz, tarczyca itp?
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 14:42   #1642
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość

Moim skromnym zdaniem nie badania genetyczne a USG genetyczne i badania prenatalne

W skład badan prenatalnych wchodzi m.in:
USG genetyczne
Test Papp-a
Amniopunkcja
Dzięki, bo słuchając koleżanek i szwagierki zwariuję
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 14:48   #1643
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Witajcie
Oczywiście mogę uzupelnić pierwszy wątek, nie ma problemu? Tygodnie ciąży, skróty usg? coś jeszcze?

Paula co oznaczają te skróty 1-0-1,0-0-1, itd?

w mojej pracy oznacza to ilość tabletek na: śniadanie-obiad-kolację
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 14:52   #1644
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Myslicie, że takie badania jak odczyn coomsa, hiv czy antyHCV mogę zrobić na następną wizytę czyli za jakieś 4 tygodnie? One chyba nie są takie na teraz potrzebne jak morfologia, mocz, tarczyca itp?
Jeśli chodzi o odczyn - to mnie lekarz powiedział, że z tym się nie spieszy i ja też dopiero za 3 tyg. dostanę od niego skierowanie w szpitalu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 15:38   #1645
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Gratuluję Ale jesteś "daleko posunięta" ja gdyby owulka nie była później już byłabym w 11 tygodniu też Ale gdyby babcia miała wąsy...
Może wstawiłabyś jakieś zdjęcie? Pewnie dzieć już super wygląda
Zadużo nie widziałam na usg tylko kropeczkę i bijące serduszko, bo było to zwykłe usg przez powłoki brzuszne. Zdjęcia nie dostałam. Ginka zrobiła jeden wydruk i ma go dołączyc do mojej karty.
Według usg wyszło mi 9tydzien i 3 dzień a według ostatniej @ w sobotę miałam 10tydzien i 3 dzień. Ginka powiedziała że tak może pokazywać usg i nic złego się nie dzieje. Zrobiła mi szybkie usg na swoim dyżurze w szpitalu dlatego, że nie ma w gabinecie do którego chodze usg a chciała żebym była spokojniejsza i żebym zobaczyła że serduszko bije.

Dziewczyny 10 tydzien i 5 dzień to już 11 tydzień tak? Dobrze myśle.
Ginka robiąc mi usg powiedziała 9 tydzien i 3 dzien czyli 10 tydzien.

Kalkulatory internetowe pokazywały mi termin porodu na 25 luty a ginka w karcie ciązy napisała mi 03.03.2014. Prosze więc o zmianę na pierwszej stronie.

mmhym w którym tc jesteś teraz? Gin nie liczył Ci od ostatniej miesiączki? Czy sugerujesz się usg?
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 16:08   #1646
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Zadużo nie widziałam na usg tylko kropeczkę i bijące serduszko, bo było to zwykłe usg przez powłoki brzuszne. Zdjęcia nie dostałam. Ginka zrobiła jeden wydruk i ma go dołączyc do mojej karty.
Według usg wyszło mi 9tydzien i 3 dzień a według ostatniej @ w sobotę miałam 10tydzien i 3 dzień. Ginka powiedziała że tak może pokazywać usg i nic złego się nie dzieje. Zrobiła mi szybkie usg na swoim dyżurze w szpitalu dlatego, że nie ma w gabinecie do którego chodze usg a chciała żebym była spokojniejsza i żebym zobaczyła że serduszko bije.

Dziewczyny 10 tydzien i 5 dzień to już 11 tydzień tak? Dobrze myśle.
Ginka robiąc mi usg powiedziała 9 tydzien i 3 dzien czyli 10 tydzien.

mmhym w którym tc jesteś teraz? Gin nie liczył Ci od ostatniej miesiączki? Czy sugerujesz się usg?

Ja liczę tygodnie tak jak Ty, ale część dziewczyn liczy skończone
A co do moich to ja OM miałam 1.06, więc Cię troszkę okłamałam Sprawdziłam teraz na suwaczku jakimś, że byłabym 9t2d, a wg USG jestem 8t0d, więc różnica 9 dni Pani doktor powiedziała, że będziemy się raczej opierać na wieku ciąży i TP z USG - ja miałam wcześniej dość długie cykle 33,35-40 dni
Szkoda, że nie dostałaś zdjęcia - ja zawsze dostaję do ręki też. Wcześniej tez dostałam, jak przed ciążą byłam
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 16:30   #1647
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
Rano- Wieczorem- Popołudniu numerki to ilość tabletek [COLOR="Silver"]
Aaaa...ok, już rozumiem, mogłam się domyślić ale taka ciężko kumająca ostatnio jestem
Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość

Super zrobiłaś pierwszą stronę
Ja od siebie mogę dodać jeszcze taką stronkę. Proponuję ją wkleić pod linkiem, bo się pewnie nie zmieści a fajna jest.

Tylko pzrekopiowac, jeśli się podoba stronka
super link przekopiowałam, na pewno się przyda
Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 10 tydzien i 5 dzień to już 11 tydzień tak? Dobrze myśle.
Ginka robiąc mi usg powiedziała 9 tydzien i 3 dzien czyli 10 tydzien.

Kalkulatory internetowe pokazywały mi termin porodu na 25 luty a ginka w karcie ciązy napisała mi 03.03.2014. Prosze więc o zmianę na pierwszej stronie.

mmhym w którym tc jesteś teraz? Gin nie liczył Ci od ostatniej miesiączki? Czy sugerujesz się usg?
ja uważam że najbardziej wiarygodną przewidywaną data porodu jest ta wg usg. Owulacja u każdej z nas występuje w innym dniu cyklu, nie ma na to żadnej reguły. Kalkulatory zakładają że owulacja następuje 14 dni przed kolejną @ (w 28 dniowym cyklu w 14 dc i tak kolejno 29-15, 30-16 itd), a rzadko kiedy tak jest. Ja trzymam się daty wg usg, która zresztą idealnie pokryła się z dniem owulacji którą mogłam wyznaczyć dzięki mierzonym temperaturom i prowadzonym wykresom
co do tygodnia ciąży- według mnie 9t3d to 9 tydzień
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:38   #1648
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Odp: Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 10 tydzien i 5 dzień to już 11 tydzień tak? Dobrze myśle.
Ginka robiąc mi usg powiedziała 9 tydzien i 3 dzien czyli 10 tydzien.
Tak - jestes w trakcie 11 tygodnia

Ja tez bardziej wierze w termin z USG, ale na szczescie u mnie to roznica tylko 2 dni (na USG 2 dni starsza ciaza).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:43   #1649
estera85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 70
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cześć Mamusie.
Po raz pierwszy piszę do was mamusie na wątku ale czytam was juz od kilku dni.
Bardzo sie ciesze ze coś takiego istnieje.
Nie wiem czy mi uwiezycie czy nie ale jestem w 3tc i juz tydzien o tym wiem. W ubiegly wtorek zrobilam sobie test który pokazal mi 2 krechy odrazu wziełam urlop i szybko poleciałam na bete. Co sie okazało 180 , w czwartek juz 560. To było piekne.
W zwiazku z tym ze juz od kilku lat czekalam na II kreseczki, co smieszniejsze 27.07.2013 bylam u gina zrobic sobie podstawowe badania do inseminacji. A tu taka niespodzianka, jestem juz na zwolnieniu chorobowym.
Prosze doradzcie mi co mam robic, zeby nie zwariować przed wizytą u lekarza którą mam dopiero 19.08.
Wiem ze to mniej wiecej odpowiedni termin ale mi sie tak juz dłuzy zeby zobaczyc fasolke, potwierdzic ciaze. Boję się, najchętniej codziennie chodziłabym na bete, tak dla pewnosci. Czy to normalne?
Pozdrawiam serdecznie.
estera85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 18:15   #1650
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez estera85 Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie.
Po raz pierwszy piszę do was mamusie na wątku ale czytam was juz od kilku dni.
Bardzo sie ciesze ze coś takiego istnieje.
Nie wiem czy mi uwiezycie czy nie ale jestem w 3tc i juz tydzien o tym wiem. W ubiegly wtorek zrobilam sobie test który pokazal mi 2 krechy odrazu wziełam urlop i szybko poleciałam na bete. Co sie okazało 180 , w czwartek juz 560. To było piekne.
W zwiazku z tym ze juz od kilku lat czekalam na II kreseczki, co smieszniejsze 27.07.2013 bylam u gina zrobic sobie podstawowe badania do inseminacji. A tu taka niespodzianka, jestem juz na zwolnieniu chorobowym.
Prosze doradzcie mi co mam robic, zeby nie zwariować przed wizytą u lekarza którą mam dopiero 19.08.
Wiem ze to mniej wiecej odpowiedni termin ale mi sie tak juz dłuzy zeby zobaczyc fasolke, potwierdzic ciaze. Boję się, najchętniej codziennie chodziłabym na bete, tak dla pewnosci. Czy to normalne?
Pozdrawiam serdecznie.
i ogromne gratulacje, zwłaszcza, że po długim oczekiwaniu Co do strachu - to chyba normalne, przynajmniej duża część kobiet tak ma. Zrobiłaś betę, która pięknie przyrasta, więc nie pozostaje nic innego jak czekać na zobaczenie bijącego serduszka Ja też czekałam 2 tygodnie po zrobieniu testu - zleci, nawet się nie obejrzysz.
A te 3 tc liczysz od zapłodnienia czy od ostatniej miesiączki? Bo my tu chyba wszystkie liczymy od OM lub później z USG, tak też liczą lekarze
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.