Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 16:13   #1651
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny mam takie pytanko odnośnie Rimmela Lasting Finish 25H.
Jak podkład wszedł ten na rynek (jakoś na początku lutego) widziałam, że były tylko 3 odcienie (100, 201 i 300). Dziś będąc w sklepie zauważyłam, że w ofercie jest już 6 odcieni (100,103,200,201 i 300). I tutaj moje pytanie: czy macie może porównanie między starą 100 a obecną? Teoretycznie nie powinien się kolor zmienić, ale zapytam dla pewności.
Akurat 100 pasuje mi idealnie...
A jeśli któraś z Was wie może jakiej innej firmy podkład ma podobny, jasny wpadający w żółć podkład - chętnie posłucham
Z góry dziękuję
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:10   #1652
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanko odnośnie Rimmela Lasting Finish 25H.
Jak podkład wszedł ten na rynek (jakoś na początku lutego) widziałam, że były tylko 3 odcienie (100, 201 i 300). Dziś będąc w sklepie zauważyłam, że w ofercie jest już 6 odcieni (100,103,200,201 i 300). I tutaj moje pytanie: czy macie może porównanie między starą 100 a obecną? Teoretycznie nie powinien się kolor zmienić, ale zapytam dla pewności.
Akurat 100 pasuje mi idealnie...
A jeśli któraś z Was wie może jakiej innej firmy podkład ma podobny, jasny wpadający w żółć podkład - chętnie posłucham
Z góry dziękuję
Rimmel 100 z nowej wersji,ma podobny odcień jak burżuj HM 52.
Jest żólciutki,nawet bardziej
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:17   #1653
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanko odnośnie Rimmela Lasting Finish 25H.
Jak podkład wszedł ten na rynek (jakoś na początku lutego) widziałam, że były tylko 3 odcienie (100, 201 i 300). Dziś będąc w sklepie zauważyłam, że w ofercie jest już 6 odcieni (100,103,200,201 i 300). I tutaj moje pytanie: czy macie może porównanie między starą 100 a obecną? Teoretycznie nie powinien się kolor zmienić, ale zapytam dla pewności.
Akurat 100 pasuje mi idealnie...
A jeśli któraś z Was wie może jakiej innej firmy podkład ma podobny, jasny wpadający w żółć podkład - chętnie posłucham
Z góry dziękuję
W starej wersji używałam koloru 103 i był ciut za ciemny, ale generalnie ok więc ogromnie się ucieszyłam kiedy zobaczyłam, że w nowej wersji jest odcień 100, który teoretycznie powinien być jaśniejszy. Nic bardziej mylnego, nowy 100 okazał się wręcz pomarańczowy, nie ma nic wspólnego z beżem, czy z żółcią. Jak dla mnie te nowe kolory to porażka
Jeżeli chodzi o jasne żółte podkłady to polecam Revlon CS w odcieniu Buff lub Manhattan Perfect Adapt w odcieniu Light Beige - moje najnowsze odkrycie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 20:33   #1654
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
ogromnie się ucieszyłam kiedy zobaczyłam, że w nowej wersji jest odcień 100, który teoretycznie powinien być jaśniejszy. Nic bardziej mylnego, nowy 100 okazał się wręcz pomarańczowy, nie ma nic wspólnego z beżem, czy z żółcią. Jak dla mnie te nowe kolory to porażka
To chyba zależy od skóry bo u mnie ten sam kolor absolutnie nie wygląda pomarańczowo, jest raczej jasny, beżowo-lekko żółty (bardzo dobrze dopasowany do mojej cery, jak mało który). Ale niestety przeszkadza mi w nim coś innego - zapycha i jest dość ciężki na wiosnę i lato
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 21:13   #1655
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
To chyba zależy od skóry bo u mnie ten sam kolor absolutnie nie wygląda pomarańczowo, jest raczej jasny, beżowo-lekko żółty (bardzo dobrze dopasowany do mojej cery, jak mało który). Ale niestety przeszkadza mi w nim coś innego - zapycha i jest dość ciężki na wiosnę i lato
Nie jestem jakoś wybitnie jasna, a dla mnie podkład jest stanowczo za ciemny i zbyt pomarańczowy. Widać, zależy od cery.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 22:23   #1656
black butterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam cerę mieszana ale oprocz wagrow na nosie nie mam klopotow z cera potrzebuje jakiegos lzejszego podkladu-matującego oczywiście,od mojego dotychczasowego revlon colorstay, zastawiam sie nad polecanym tu Manhattan Perfect Adapt wczesniej myslalam o Manhattan, Powder Mat Make Up ale nie wiem czy nie bedzie za ciężki zastanawiam sie tez nad Astor, Mattitude 16h z jednej strony ma dosc wysoki filtr ochronny a z drugiej nieco mniejsza pojemność może któraś z wam mogłaby mi doradzić?
black butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 22:45   #1657
kamilllllllla
Przyczajenie
 
Avatar kamilllllllla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja używałam kompaktu Dior'a - Forever. Jestem bardzo zadowolona, mogę polecić
__________________
! Polecam moje wyroby Metalowe ! :
http://☠☠☠☠☠☠☠☠/kwietnikimet
kamilllllllla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 23:02   #1658
monstercookie
Przyczajenie
 
Avatar monstercookie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Hej,

ja nadal poszukuję swojego idealnego podkladu.

Używałam Revlona Colorstay - wersję dla suchej i normalnej skóry (zbyt obciążał skórę twarzy)
- Estee Lauder Double wear light - na początku byłam zadowolona, później skóra chyba się do niego przyzwyczaiła i nie widziałam spektakularnego efektu...
- rimmel lasting finish 16 hour - ciężko się rozprowadza, tworzył smugi, kolor najjaśniejszy za ciemny, oblepiona twarz
- revlon colorstay active (rozświetlający) - ten był w miarę, ale mimo mojej suchej skóry podkład za bardzo się błyszczał (może przez spf 25) ale podobał mi się naturalny efekt, bez matu.
- MF Lasting Performance - za ciężki...

Poszukuję podkładu, aby nadawał satynowy efekt, zdrowej skóry, nie matował, ale w miarę dobrze krył i nie był zbyt ciężki, do tego w odcieniu zbliżonym do BUFF (z Colorstay for dry/normal skin) i żeby nie zapychał.

Pomożecie??
Znam dwa podkłady, które mogą spełniać Twoje oczekiwania Pierwszy to Max Factor Smooth Effect - daje bardzo delikatny efekt, jednocześnie dobrze kryje, ma jasne kolory ( 45 i 50 ) i jest to podkład nawilżający. Drugim jaki mogę polecić jest Lasting Finish Rimmela - również bardzo dobry, trwały podkład, silnie kryjący ale nie ciężki, nie zapycha porów i daje naturalny, delikatny efekt, również ma jasne odcienie

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Mnie Revlon zaczął zapychać po roku stosowania ;/ HM ma bardzo małe krycie a po godzinie znika z twarzy.. obecnie zastanawiam się nad Max Factor Smooth Effect oraz Manhattan Adapt -
i tu moje pytanie jeśli któreś z Was je testowały- który lepszy? i czy odcienie mają jasne(podobne do ivory lub buff CS) wpadające w żółty a nie świński różowy?
Ja osobiście używam właśnie Smooth Effect Max Factora i jestem zadowolona Daje bardzo naturalny efekt, nawilża skórę, nie podkreśla suchych skórek i ma bardzo jasne odcienie idealne dla bladolicych Poza tym nie jest widoczny na twarzy chociaż całkiem dobrze kryje, no i jest lekki, idealny na lato
__________________
Trzymaj mnie za rękę,
bo czuję,
że znikam .
monstercookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 23:29   #1659
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez monstercookie Pokaż wiadomość
Znam dwa podkłady, które mogą spełniać Twoje oczekiwania Pierwszy to Max Factor Smooth Effect - daje bardzo delikatny efekt, jednocześnie dobrze kryje, ma jasne kolory ( 45 i 50 ) i jest to podkład nawilżający. Drugim jaki mogę polecić jest Lasting Finish Rimmela - również bardzo dobry, trwały podkład, silnie kryjący ale nie ciężki, nie zapycha porów i daje naturalny, delikatny efekt, również ma jasne odcienie
Muszę przyznać, że tego Smooth Effect z Max Factor nie używałam.
Ale czy zbytnio nie zapycha? Rimmel Lasting finish używałam, ale tego 16 hours - to strasznie zapycha :/ i do tego najjaśniejszy odcień do niczego... (zbyt pomarańczowy) a z tego co czytałam poniżej to ten nowy 25 hours... też zapycha i te kolory też ma nie ciekawe.

Mi pasuje kolor buff z Revlon colorstay dla suchej/normalnej cery, ale tylko kolor - bo podkład już nie... swego czasu byłam zadowolona, ale od jakiegoś czasu mi nie pasuje.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2011-05-18 o 23:30
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 07:25   #1660
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kamilllllllla Pokaż wiadomość
Ja używałam kompaktu Dior'a - Forever. Jestem bardzo zadowolona, mogę polecić

a jaka masz cere?
sucha, tlusta? duzo do ukrycia?
czy zapycha Ci pory ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 12:05   #1661
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez black butterfly Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszana ale oprocz wagrow na nosie nie mam klopotow z cera potrzebuje jakiegos lzejszego podkladu-matującego oczywiście,od mojego dotychczasowego revlon colorstay, zastawiam sie nad polecanym tu Manhattan Perfect Adapt wczesniej myslalam o Manhattan, Powder Mat Make Up ale nie wiem czy nie bedzie za ciężki zastanawiam sie tez nad Astor, Mattitude 16h z jednej strony ma dosc wysoki filtr ochronny a z drugiej nieco mniejsza pojemność może któraś z wam mogłaby mi doradzić?
Również mam cerę mieszaną. Używam Manhattan Perfect Adapt i jestem bardzo zadowolona. Trochę kryje, bardzo dobrze matuje, przynajmniej mnie, bardzo lekki. Wydaje mi się, że Powder Mat Make Up jeszcze lepiej matuje i kryje, ale jest cięższy, ponieważ jego konsystencja jest dość gęsta, mimo że jest w postac jakby musu. Astora nie używałam. Polecam Manhattan Perfect Adapt.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 17:22   #1662
monstercookie
Przyczajenie
 
Avatar monstercookie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że tego Smooth Effect z Max Factor nie używałam.
Ale czy zbytnio nie zapycha? Rimmel Lasting finish używałam, ale tego 16 hours - to strasznie zapycha :/ i do tego najjaśniejszy odcień do niczego... (zbyt pomarańczowy) a z tego co czytałam poniżej to ten nowy 25 hours... też zapycha i te kolory też ma nie ciekawe.

Mi pasuje kolor buff z Revlon colorstay dla suchej/normalnej cery, ale tylko kolor - bo podkład już nie... swego czasu byłam zadowolona, ale od jakiegoś czasu mi nie pasuje.
Wydaje mi się, że kwestia tego czy podkład zapycha czy nie zapycha nie zależy od właściwości podkładu a od cery. Mnie nie zapycha praktycznie żaden, pomimo, iż mam cerę mieszaną i trądzikową na dodatek. Byc może jest to też kwestia źle dobranego kremu/emulsji/bazy ?
__________________
Trzymaj mnie za rękę,
bo czuję,
że znikam .
monstercookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:50   #1663
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

No i namieszalam sobie ostatnio w swoich podkladach, zawsze uzywałam Revlon Colorstay -chcialam cos zmienic, akurat trafiłam na drgerie w której były wykonywane makijaze kosmetykami Bourjois , Pani nalozyla mi podklad Healthy Mix w odcieniu 52 - piękny żółty kolor idelany dla jasnej cery - zakochałam sie w nim i na drugi dzien go kupilam.Jakież bylo moje zdziwienie gdy nakładając go sama juz tak pieknie nie było a mianowicie podkład strasznie wchodził pory nic a nic nie krył - czy to moze byc wina nakładania go palcami? Pani w drogeri nakładała pedzlem do podkładu.
Podkład poszedł w odstawke, po kolejnym przejrzeniuKWC zdecydowałam się na podkład Gosh X-ceptional Wear w kolorze 12 Natural - kolor fajny chociaz Healthy Mix piekniejszy, krycie lepsze niz w HM ale gorsze niz w RC - no i niestety podklad szybko się ściera co go dyskwalifikuje, do tego sciera sie nieregularnie i nos jakos mam cały czas czerwony bo mi go podklad wogóle nie kryje skruszona wracam do RC. Załuje tylko że wydałam tyle pieniedzy na nic, teraz mam niezłą kolekcje podkładów w domu.
Czy mieszałyscie ze sobą pdkłady różnych firm? zastanawiam sie czy mozna je połączyc z RC i co z tego wyjdzie.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 18:05   #1664
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja od tygodnia testuje matujący podkład z catrice i nie jestem zadowolona... słabo kryje i to okej, bo szukałam czegoś lżejszego na lato... ale w ogóle nie matuje! świecę się jak oszalała już po pół godziny mimo że pudruję go skrobią
może spróbuję z jakąś bazą, ale nie lubię bazy na codzień
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:23   #1665
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja ostatnio jestem zakochana w Loreal Infallible !! pięknie buzia po nim wygląda i nie zapycha mnie, polecam
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:11   #1666
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Tak, ja mieszam różne podkłady ze sobą. W zależności od potrzeb. Często mieszam HM z Everlasting Clarins, gdy potrzebuje większego posligu i mniejszego krycia. Ogólnie każdy cięższy podkład mieszam z HM, sprawdza się.
Nakładanie pędzlem robi różnicę, efekt inny niż palcami. Ja juz palcami nie nakładam od 2 lat. Dla mnie to mało higieniczne i uważam, że podkład lepiej wygląda nałożony właśnie pędzlem.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:20   #1667
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Tak, ja mieszam różne podkłady ze sobą. W zależności od potrzeb. Często mieszam HM z Everlasting Clarins, gdy potrzebuje większego posligu i mniejszego krycia. Ogólnie każdy cięższy podkład mieszam z HM, sprawdza się.
Nakładanie pędzlem robi różnicę, efekt inny niż palcami. Ja juz palcami nie nakładam od 2 lat. Dla mnie to mało higieniczne i uważam, że podkład lepiej wygląda nałożony właśnie pędzlem.
A jakiego pędzla używasz?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 06:57   #1668
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Tak, ja mieszam różne podkłady ze sobą. W zależności od potrzeb. Często mieszam HM z Everlasting Clarins, gdy potrzebuje większego posligu i mniejszego krycia. Ogólnie każdy cięższy podkład mieszam z HM, sprawdza się.
Nakładanie pędzlem robi różnicę, efekt inny niż palcami. Ja juz palcami nie nakładam od 2 lat. Dla mnie to mało higieniczne i uważam, że podkład lepiej wygląda nałożony właśnie pędzlem.
ja własnie czekam na pedzel z firmy Maestro 140 rozm.20- zobaczymy co z tego wyjdzie: nie wiem tylko jakimi ruchami nakłada sie podkład takim pędzlem
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 08:08   #1669
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczynki czy podkłady Healthy Mix są w tonacji różowej czy żółtej? Chodzi mi konkretnie o kolor 53 i 54, z góry dzięki!!!
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 08:12   #1670
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

HM są w tonacji żółtej, beżowej. Wg mnie świetne mają kolory.

Ja używam tego z maestro, co Ty Cebulki chcesz kupić, ale on wg mnie jest twardy i za dużo wchłania podkładu, stąd aplikacja jest mniej ekonomiczna niż innym pędzlem. Uzywam też flat topa z EDM i to jest mój numer jeden na razie. Swietnie rozciera, jest mięciutki i jako, że jest syntetyczny, to nie zabiera nam tyle produktu.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:24   #1671
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
HM są w tonacji żółtej, beżowej. Wg mnie świetne mają kolory.

Ja używam tego z maestro, co Ty Cebulki chcesz kupić, ale on wg mnie jest twardy i za dużo wchłania podkładu, stąd aplikacja jest mniej ekonomiczna niż innym pędzlem. Uzywam też flat topa z EDM i to jest mój numer jeden na razie. Swietnie rozciera, jest mięciutki i jako, że jest syntetyczny, to nie zabiera nam tyle produktu.
ja juz go kupiłam tylko czekam na przesyłke , a w jaki sposób nakładasz tym pedzlem z Maesrto podkład moczysz go w podkladzie od góry czyli ta płaską strona i na twarz? ale jakimi ruchami - mazianie czy kółkami - mam nadzieje ze zrozumialas o co mi chodzi
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:28   #1672
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Podkład nakładam na rękę, potem stempluje twarz i rozcieram kolistymi ruchami.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:24   #1673
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja juz go kupiłam tylko czekam na przesyłke , a w jaki sposób nakładasz tym pedzlem z Maesrto podkład moczysz go w podkladzie od góry czyli ta płaską strona i na twarz? ale jakimi ruchami - mazianie czy kółkami - mam nadzieje ze zrozumialas o co mi chodzi
zajrzyj sobie na youtube - tam jest pełno instruktażowych filmików
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:59   #1674
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Podkład nakładam na rękę, potem stempluje twarz i rozcieram kolistymi ruchami.
dzięki - nie moge sie doczekac kiedy przyjda?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 07:59   #1675
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny a jak już jesteśmy przy pędzlach, co myślicie o pędzlu podwójny do podkładu i różu z H&M? Może któraś z Was miała i jak wrażenia?
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:41   #1676
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja szukam podkładu na lato, powinien się długo trzymać na twarzy, w miare kryć i mieć ładne żółto-beżowe kolory. Polecacie coś?
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:44   #1677
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja szukam podkładu na lato, powinien się długo trzymać na twarzy, w miare kryć i mieć ładne żółto-beżowe kolory. Polecacie coś?
też bym taki chciała plus jeszcze matujący
i nie mogę znaleźć
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:10   #1678
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

właśnie... ja też. A ostatnio się pozbyłam kilku podkładów i został mi everlasting, trochę za jasny i za ciężki oraz H.M. całkiem ok, ale w ogole nie matuje, co mi strasznie przeszkadza, no i Photo ready, totalna porazka obecnie. Zastanawiam sie nad Aera Teint Pure Vichy. Ale miałam próbkę i bardzo zle się rozprowadzała. Inna sprawa, że miałam przesuszoną cerę i podkreslal kazda skórke.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:11   #1679
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
właśnie... ja też. A ostatnio się pozbyłam kilku podkładów i został mi everlasting, trochę za jasny i za ciężki oraz H.M. całkiem ok, ale w ogole nie matuje, co mi strasznie przeszkadza, no i Photo ready, totalna porazka obecnie. Zastanawiam sie nad Aera Teint Pure Vichy. Ale miałam próbkę i bardzo zle się rozprowadzała. Inna sprawa, że miałam przesuszoną cerę i podkreslal kazda skórke.
Dla mnie Aera Teint Pure Vichy również była beznadziejna,a w dodatku zapychała
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 14:21   #1680
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dla mnie Aera Teint Pure Vichy również była beznadziejna,a w dodatku zapychała
Podpisuję się pod tym...

I też poszukuję podkładu na lato... Nie dość że ma być bardzo jasny, to musi być lekki i trwały by nie spłynął z potem. No i musi być samowystarczalny - tzn. ma wyglądać dobrze bez utrwalenia pudrem ( w lato jak nałożę puder na podkład to zawsze uzyskuję po godzinie ciasto na twarzy)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.