Czarna lista targowisko- plotki - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 08:32   #1681
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

wg prawa nawet sprzedaż chipsów w spożywczym dziecku jest niezgodna z prawem.
Dodam że mamusia owej dziewczynki też mnie zbluzgała (przykład idzie z góry)....Napisała już oskarżenie do administracji że wysłałam jej wstrętne perfumy i to samo wpisała w moim negatywie (akcja dzieje się na szafie). Negatyw wygląda więc dosyć komicznie, rozumiem napisać że paczka nie doszła albo niezgodna z opisem...Ale nie że zapach nie leży

Tak więc uważajcie, bo oszukuje, jestem gówniarą, a za chwilę śmierdzącą bezrobotną, która nie ma życia i siedzi przed kompem, i z zimną premedytacją wyślę Wam męskie zapachy



Nie chcę mieć nigdy dzieci. Kupię sobie rybki.

p.s. któraś wymienia się na szafie i chciałaby nick może?
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy

Edytowane przez 7medeis
Czas edycji: 2010-09-11 o 08:33
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:43   #1682
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
wg prawa nawet sprzedaż chipsów w spożywczym dziecku jest niezgodna z prawem.
Dodam że mamusia owej dziewczynki też mnie zbluzgała (przykład idzie z góry)....Napisała już oskarżenie do administracji że wysłałam jej wstrętne perfumy i to samo wpisała w moim negatywie (akcja dzieje się na szafie). Negatyw wygląda więc dosyć komicznie, rozumiem napisać że paczka nie doszła albo niezgodna z opisem...Ale nie że zapach nie leży

Tak więc uważajcie, bo oszukuje, jestem gówniarą, a za chwilę śmierdzącą bezrobotną, która nie ma życia i siedzi przed kompem, i z zimną premedytacją wyślę Wam męskie zapachy



Nie chcę mieć nigdy dzieci. Kupię sobie rybki.

p.s. któraś wymienia się na szafie i chciałaby nick może?
ano, jak to w tej reklamie społecznej, nigdy nie wiesz, kto zacz po drugiej stronie
Tobie współczuję, ale nie martw się, może dalej już będziesz lepiej trafiać
No cóż, niedaleko pada (robaczywe) jabłko ... fakt
nick może podaj, bo nigdy na szafie nie byłam, ale myślałam o tym (wymianki wciągają)
A co do dzieci, ja mam kota - bardzo sobie chwalę, nie pyskuje, nie włóczy się po imprezach, śliczny całe życie, a szczytem wybryku, było to, że jak nie pozwoliłam wylegiwać się w szufladzie z ręcznikami, to w nocy wyciągnęła sobie dwa na podłogę i pospała na nich. A wyglądało to tak słodko, że nawet jej zdjątko zrobiłam, zamiast pogonić
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2010-09-11 o 08:47 Powód: o kotku
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:51   #1683
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

ja chcę, jak możesz to podaj na PW, też się wymieniam na szafie .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:04   #1684
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Przekupka: 191 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ano, jak to w tej reklamie społecznej, nigdy nie wiesz, kto zacz po drugiej stronie
Tobie współczuję, ale nie martw się, może dalej już będziesz lepiej trafiać
No cóż, niedaleko pada (robaczywe) jabłko ... fakt
nick może podaj, bo nigdy na szafie nie byłam, ale myślałam o tym (wymianki wciągają)
A co do dzieci, ja mam kota - bardzo sobie chwalę, nie pyskuje, nie włóczy się po imprezach, śliczny całe życie, a szczytem wybryku, było to, że jak nie pozwoliłam wylegiwać się w szufladzie z ręcznikami, to w nocy wyciągnęła sobie dwa na podłogę i pospała na nich. A wyglądało to tak słodko, że nawet jej zdjątko zrobiłam, zamiast pogonić
moze powinien byc jakis ogranicznik wiekowy?

ja tez mam kota, az dwa ale dziecko tez w drodze - mam nadzieje ze jakos ogarne ten "zwierzyniec"
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:16   #1685
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ło matko, to niezła kontrahentka, ostatnio rozmawiałam z jedną z wizażanek, która przy osobistej wymianie ucieszyła sie, że ma do czynienia z osobą dorosłą, bo tu coraz wiącej ... no dzieci po prostu. Ja czasem z tego co napisane w wątku mam podejrzenia takie, że mam ochot zapytać "a mamusia i tatuś wiedzą, że się wymieniasz?" Tym bardziej, że bym raczej nie chciała z dziećmi handlować (to chyba nawet niezgodne z prawem?)
No to współczuję, ale nie daj się, niewyparzony dziób, to akurat prawo tego wieku (no chyba że masz na myśli cos gorszego, a niewyparzony dziób, to "eufemiźmik" taki
Szkoda, że nie ma narzędzia jakiegoś przy rejestracji, żeby było zaznaczone np. "konto junior" albo coś w tym stylu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:44   #1686
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moze powinien byc jakis ogranicznik wiekowy?

ja tez mam kota, az dwa ale dziecko tez w drodze - mam nadzieje ze jakos ogarne ten "zwierzyniec"
Ogarniesz, oganiesz, tylko z pewnym wysiłkiem fizyczno-emocjonalnym, kicie muszą czuć się dopieszczone, to nie posmutnieją. Zresztą jak są dwa, to już wiedzą, że nie całe serce dla jednego. Gorzej byłoby z moją królewną-jedynaczką i to w dodatku po tzw. przejściach czyli wzięta z tzw. interwencji

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma narzędzia jakiegoś przy rejestracji, żeby było zaznaczone np. "konto junior" albo coś w tym stylu
Ano, świetny pomysł, ja bym to nawet zgłosiła do szanownych zarządzających, może podchwycą
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:56   #1687
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

misi, nie pchaj się na szafę, tam naprawdę twardą dupę trzeba mieć i za kulturę Cię jeszcze wyśmieją. Dosłownie. Szkoda nerwów
ja odzyskam moj "męski" true glow od dzieciaka i likwiduję konto
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 11:09   #1688
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
misi, nie pchaj się na szafę, tam naprawdę twardą dupę trzeba mieć i za kulturę Cię jeszcze wyśmieją. Dosłownie. Szkoda nerwów
ja odzyskam moj "męski" true glow od dzieciaka i likwiduję konto
Dzięki za radę i przemycony komplement (?), może i masz rację, ja trochę o tej szafie słyszałam/czytałam i fakt że jakoś mi się nie paliło po tych "rewelacjach":brzydal :
Choć nie omieszkam się pochwalić, że ja jak trzeba to też potrafię być zołza i odpyskować też umiem, tylko ... po co? Wolę fajną atmosferę, naokoło tyle chamstwa, że po co go jeszcze szukać. Masz rację, jeszcze raz dzięki
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:16   #1689
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ano, jak to w tej reklamie społecznej, nigdy nie wiesz, kto zacz po drugiej stronie
Tobie współczuję, ale nie martw się, może dalej już będziesz lepiej trafiać
No cóż, niedaleko pada (robaczywe) jabłko ... fakt
nick może podaj, bo nigdy na szafie nie byłam, ale myślałam o tym (wymianki wciągają)
A co do dzieci, ja mam kota - bardzo sobie chwalę, nie pyskuje, nie włóczy się po imprezach, śliczny całe życie, a szczytem wybryku, było to, że jak nie pozwoliłam wylegiwać się w szufladzie z ręcznikami, to w nocy wyciągnęła sobie dwa na podłogę i pospała na nich. A wyglądało to tak słodko, że nawet jej zdjątko zrobiłam, zamiast pogonić
a ja zara o bede miala maluszkę!
i co?

jakbym mogla to ucieklabym gdzie pieprz rosnie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:51   #1690
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
misi, nie pchaj się na szafę, tam naprawdę twardą dupę trzeba mieć i za kulturę Cię jeszcze wyśmieją. Dosłownie. Szkoda nerwów
ja odzyskam moj "męski" true glow od dzieciaka i likwiduję konto
Zastanawialam sie kiedys nad utworzeniem konta na szafie, ale forum wydalo mi sie niechlujne w porownaniu z wizazem, a zem wzrokowiec to zrezygnowalam, teraz widze ze dobrze zrobilam

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a ja zara o bede miala maluszkę!
i co?

jakbym mogla to ucieklabym gdzie pieprz rosnie
jakbym siebie slyszala jak bylam w ciazy. Czasami to zaluje ze nie ucieklam Ale zeby nie bylo nie jest tak zle, mam dwojke malych dzieci i jakos "wyrabiam". Tak wiec mysle ze wszystko bedzie dobrze, czego z calego serca Ci zycze
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:58   #1691
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a ja zara o bede miala maluszkę!
i co?

jakbym mogla to ucieklabym gdzie pieprz rosnie
nic się nie bój, dobrze będzie, fakt dzieci bardziej absorbują, ale też bywają fajne,
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 15:05   #1692
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nic się nie bój, dobrze będzie, fakt dzieci bardziej absorbują, ale też bywają fajne,
Eufemizm
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:17   #1693
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Eufemizm
sama nie mam dziecków, ale znam kilkoro fajnych dzeci, na studiach nawet się opiekowałam dziećmi i lubiłam tę pracę, ale ... znam kilka potworków i choć to raczej wina ich otoczenia, że takie są, to jednak niefajne. Dlatego bywają, jak wszyscy, wszak dziecko też człowiek
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:27   #1694
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
sama nie mam dziecków, ale znam kilkoro fajnych dzeci, na studiach nawet się opiekowałam dziećmi i lubiłam tę pracę, ale ... znam kilka potworków i choć to raczej wina ich otoczenia, że takie są, to jednak niefajne. Dlatego bywają, jak wszyscy, wszak dziecko też człowiek
Swoje kocha się inaczej - zapewniam Cię Moja prawie 6-cio latka to skrzyżowanie dziewczynki z łobuziakiem i kiedyś nie cierpiałam dzieci. Ale teraz dałabym się pokroić za nią żywcem. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że można kogoś aż tak bardzo kochać dopóki nie zostałam mamą.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:41   #1695
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Swoje kocha się inaczej - zapewniam Cię Moja prawie 6-cio latka to skrzyżowanie dziewczynki z łobuziakiem i kiedyś nie cierpiałam dzieci. Ale teraz dałabym się pokroić za nią żywcem. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że można kogoś aż tak bardzo kochać dopóki nie zostałam mamą.
a pewnie, że tak - ja tylko tłumaczyłam dlaczego napisalam, że dzieci bywają fajne - nie mając własnych wiadomo, że pisałam wyłącznie o cudzych, ale wiesz, żyjemy w kraju, w którym stwierdzenie że nie wszystkie dzieci się lubi (a eszcze jak mówi to bezdzietna z wyboru!), grozi zdekapitowaniem, ale taka jest prawda niestety ...
A z drugiej strony, żeby nie było, że taka jestem cholera do końca, ja akurat jestem bardzo czuła na krzywdę dzieci (niezależnie czy je akurat lubię) tak jak i staruszków, zwierzaków i wszelkich innych bardziej bezbronnych/słabszych, a jak chodzi o dzieci cudze, to jestem nader lubianą ciotką (nie chwalący się oczywista), aż parę razy usłyszałam takie uwagi od dzieciatych koleżanek, że "sobie tak radzisz z dziećmi i w ogóle ta mała Zosia czy inny Staś to tak Cię lubi"
Jedno drugiego nie wyklucza, tak jak napisałam, dziecko też człowiek, jednych się lubi, innych ... mniej
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 15:02   #1696
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
misi, nie pchaj się na szafę, tam naprawdę twardą dupę trzeba mieć i za kulturę Cię jeszcze wyśmieją. Dosłownie. Szkoda nerwów
ja odzyskam moj "męski" true glow od dzieciaka i likwiduję konto
a ja pamiętam czasy starej szafy. to było ponad dwa lata temu... żadnej weryfikacji, głównie wymiana, sprzedaż niechętna, a jeśli już to za grosze. system komentarzy nie był w ogóle dopracowany, a mimo to nie słyszało się o oszustwach, z racji "małej" ilości użytkowników (mam na myśli o niebo mniejszej niż teraz) można było znaleźć więcej ciekawych rzeczy bo dziewczyny nie traktowały szafy jak śmietnik. pamiętam czasy 30 - 40 paczek w miesiącu... wszystko wymiany. ale nadszedł czas, że właściciele szafy postanowili się wzbogacić i zareklamowali portal w tv/internecie i stało się jak się stało... tragediaaaa, mam tam konto bo czasem coś uda się sprzedać, a wymiany/kupno w 99% przypadków odpadają bo nie mam zaufania do użytkowniczek tego portalu, nie wspomnę już o forum na bardzo niskim poziomie.. ale się rozgadałam
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 22:40   #1697
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

A moim zdaniem nie powinnas się odmieniac tylko posłac link do opisu wody ze str Avonu i wizażu i napisać adnotacje,że to Ona podjeła decyzje,ze chce wodę i skoro się zgodziła na wymianę,a nie potrafiła się zachować to ty reklamacji nie uwzględniasz. Ludzie powinni być swiadomi co kupują.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:11   #1698
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
A moim zdaniem nie powinnas się odmieniac tylko posłac link do opisu wody ze str Avonu i wizażu i napisać adnotacje,że to Ona podjeła decyzje,ze chce wodę i skoro się zgodziła na wymianę,a nie potrafiła się zachować to ty reklamacji nie uwzględniasz. Ludzie powinni być swiadomi co kupują.
dziewczyna na razie ma i mój "meski perfum" i swoja paczkę której mi nie wysłała (tzn wysłała ale zwykłym, a ja dostałam paczkę i się wypieram). Także jestem w plecy o perfumy, koszt wysyłki, negatywa i nerwy.

Obecnie walczę z administracją, która mnie ściga za "oszustwo", i mam nadzieję że tam u władzy jest kobieta a nie facet bo nie wiem jak ja wyjaśnie że to damski zapach....

Napisałam jej żeby mi udowodniła że to męski zapach to przeproszę bo narazie to się ośmiesza. Odowiedziała mi że to ja się ośmieszam proponując przeprosiny...Ładne ma dziecko podejście do życia, nie ma co
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:22   #1699
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Znaczy słuchaj akurat w tej styacji ty masz racje i jeśli ona zgłosiła sprawę administracji to ty też powinnaś. Przedstaw swoją wersje wydarzeń.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 11:23   #1700
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
dziewczyna na razie ma i mój "meski perfum" i swoja paczkę której mi nie wysłała (tzn wysłała ale zwykłym, a ja dostałam paczkę i się wypieram). Także jestem w plecy o perfumy, koszt wysyłki, negatywa i nerwy.

Obecnie walczę z administracją, która mnie ściga za "oszustwo", i mam nadzieję że tam u władzy jest kobieta a nie facet bo nie wiem jak ja wyjaśnie że to damski zapach....

Napisałam jej żeby mi udowodniła że to męski zapach to przeproszę bo narazie to się ośmiesza. Odowiedziała mi że to ja się ośmieszam proponując przeprosiny...Ładne ma dziecko podejście do życia, nie ma co
Kochana to nie dziecko tylko wstretny bachor i w dodatku oszustka mam nadzieje ze chociaz odzyskach swoje "meskie" perfumy. A i trzeba chyba napisac skarge do Avonu ze sie wogole nie znaja i sprzedaja bubel
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:34   #1701
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Znaczy słuchaj akurat w tej styacji ty masz racje i jeśli ona zgłosiła sprawę administracji to ty też powinnaś. Przedstaw swoją wersje wydarzeń.
przedstawiłam swoją wersję, a jeśli nie wyjdzie na moje to chyba admin jest w wieku tej gówniary

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Kochana to nie dziecko tylko wstretny bachor i w dodatku oszustka mam nadzieje ze chociaz odzyskach swoje "meskie" perfumy. A i trzeba chyba napisac skarge do Avonu ze sie wogole nie znaja i sprzedaja bubel
do avonu to trzeba napisać żeby to dziecko zatrudnili bo widocznie mają słabego eksperta od zapachów
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:40   #1702
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dobrze zrozumiałam,że ona miała Tobie wysłać paczkę ale wysłała nierejestrowaną i teraz wmawia jeszcze,że ją dostałaś a zatajasz to?
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:51   #1703
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Dobrze zrozumiałam,że ona miała Tobie wysłać paczkę ale wysłała nierejestrowaną i teraz wmawia jeszcze,że ją dostałaś a zatajasz to?
dokładnie tak, a poza tym wcisnęłam jej "męski perfum"...

(kocham słowo perfum, normalnie kocham)
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 12:09   #1704
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
dokładnie tak, a poza tym wcisnęłam jej "męski perfum"...

(kocham słowo perfum, normalnie kocham)
nie dosc ze "meski" to jeszcze "perfum"
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 12:49   #1705
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

przyszlam po porade w sprawie mojej niedoszlej wymianki
za pare rzeczy z mojego watku mialam dostac puderek MACa z kolekcji Barbie- dokladna nazwa to MAC crystal whitening loose powder- 20g pojemnosci. Czarna zakretka- z glowka barbie w i napisami w srebrnym lub bialym kolorze (nie widze dokladnie na zdjeciu)
No i jak to zwykle robie grzebalam w necie, zeby cos o nim znalezc, ale niestety nic nie ma nigdzie:/ nawet zdjec...a kolekcja barbie jednak ciut sie rozni- napisala do mnie nawet jedna wizazanka, ze wydaje jej sie, ze to podrobka. Napisalam do dziewczyny, ze chyba zrezygnuje. Dowiedzialam sie, ze jest to dostala go ona od kolezanki z UK, ze mowila, ze oryginal i nie ma go normalnie bo to jest puder wypuszczony na ich rynek tylko czy jakos tak? dodalabym zdjecie, ale posiadam tylko to z jej watku
teraz nie wiem czy faktycznie to zwykla podroba czy moze jednak faktycznie ja o czyms nie wiem?? a jezeli chodzi o MACa to to mozliwe bo ja nie jestem jakos zaprzyjazniona z ta kolorowka


7meides nie daj sie! niech dzieciak wie, ze tak w konia robic ludzi nie mozna! nie da sie zeskanowac strony z katalogu avonu, ze to PERFUM damski i wyslac adminom?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 13:24   #1706
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przyszlam po porade w sprawie mojej niedoszlej wymianki
za pare rzeczy z mojego watku mialam dostac puderek MACa z kolekcji Barbie- dokladna nazwa to MAC crystal whitening loose powder- 20g pojemnosci. Czarna zakretka- z glowka barbie w i napisami w srebrnym lub bialym kolorze (nie widze dokladnie na zdjeciu)
No i jak to zwykle robie grzebalam w necie, zeby cos o nim znalezc, ale niestety nic nie ma nigdzie:/ nawet zdjec...a kolekcja barbie jednak ciut sie rozni- napisala do mnie nawet jedna wizazanka, ze wydaje jej sie, ze to podrobka. Napisalam do dziewczyny, ze chyba zrezygnuje. Dowiedzialam sie, ze jest to dostala go ona od kolezanki z UK, ze mowila, ze oryginal i nie ma go normalnie bo to jest puder wypuszczony na ich rynek tylko czy jakos tak? dodalabym zdjecie, ale posiadam tylko to z jej watku
teraz nie wiem czy faktycznie to zwykla podroba czy moze jednak faktycznie ja o czyms nie wiem?? a jezeli chodzi o MACa to to mozliwe bo ja nie jestem jakos zaprzyjazniona z ta kolorowka


7meides nie daj sie! niech dzieciak wie, ze tak w konia robic ludzi nie mozna! nie da sie zeskanowac strony z katalogu avonu, ze to PERFUM damski i wyslac adminom?
a to nie te pudry z allegro z MACA za 20 zl chyba?

chociaz tamte chyba byly z pamela anderson

no,ale nic ja sie nie znam na MACU zupelnie w iec sie nie wypowiadam
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 13:38   #1707
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Przekupka: 191 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

mi sie wydaje - sprawdzalam na stronie Temptalii ze nie bylo takiego pudru w kolekcji barbiowej takze to moze byc fake.

http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...rmation-photos
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-09-13 o 13:44
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:11   #1708
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przyszlam po porade w sprawie mojej niedoszlej wymianki
za pare rzeczy z mojego watku mialam dostac puderek MACa z kolekcji Barbie- dokladna nazwa to MAC crystal whitening loose powder- 20g pojemnosci. Czarna zakretka- z glowka barbie w i napisami w srebrnym lub bialym kolorze (nie widze dokladnie na zdjeciu)
No i jak to zwykle robie grzebalam w necie, zeby cos o nim znalezc, ale niestety nic nie ma nigdzie:/ nawet zdjec...a kolekcja barbie jednak ciut sie rozni- napisala do mnie nawet jedna wizazanka, ze wydaje jej sie, ze to podrobka. Napisalam do dziewczyny, ze chyba zrezygnuje. Dowiedzialam sie, ze jnest to dostala go ona od kolezanki z UK, ze mowila, ze oryginal i nie ma go normalnie bo to jest puder wypuszczony na ich rynek tylko czy jakos tak? dodalabym zdjecie, ale posiadam tylko to z jej watku
teraz nie wiem czy faktycznie to zwykla podroba czy moze jednak faktycznie ja o czyms nie wiem?? a jezeli chodzi o MACa to to mozliwe bo ja nie jestem jakos zaprzyjazniona z ta kolorowka


7meides nie daj sie! niech dzieciak wie, ze tak w konia robic ludzi nie mozna! nie da sie zeskanowac strony z katalogu avonu, ze to PERFUM damski i wyslac adminom?
To podrobka. Nie ma tego pudru na zadnej stronie a jak wstukasz w google to nie ma nic. Patrzylam na ten puder juz jakis czas temu i tez go szukalam. Kolekcja Barbie nie obejmowala takiego pudru. Tu jest spis calej kolekcji.
Notabene jest na targowisku dziewczyna, ktora ma podrobki pedzli MACa. Napisala, ze to MAC a zdanie pozniej ze podrobki . Zglaszalam to juz kilka razy i nikt nie zareagowal, wiec dalam sobie spokoj .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:32   #1709
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a to nie te pudry z allegro z MACA za 20 zl chyba?

chociaz tamte chyba byly z pamela anderson

no,ale nic ja sie nie znam na MACU zupelnie w iec sie nie wypowiadam
ooooOo to to ciekawe puderki byly!

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi sie wydaje - sprawdzalam na stronie Temptalii ze nie bylo takiego pudru w kolekcji barbiowej takze to moze byc fake.

http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...rmation-photos
dzieki wlasnie tez patrzylam na tej stronce, ale ta dziewczyna mi tak namieszala, ze juz zaczelam wierzyc, ze moze jednak jest to jakas super edycja limitowana tylko dla uk

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22035947]To podrobka. Nie ma tego pudru na zadnej stronie a jak wstukasz w google to nie ma nic. Patrzylam na ten puder juz jakis czas temu i tez go szukalam. Kolekcja Barbie nie obejmowala takiego pudru. Tu jest spis calej kolekcji.
Notabene jest na targowisku dziewczyna, ktora ma podrobki pedzli MACa. Napisala, ze to MAC a zdanie pozniej ze podrobki . Zglaszalam to juz kilka razy i nikt nie zareagowal, wiec dalam sobie spokoj .[/QUOTE]
dzieki zmylilo mnie to, ze tyle chetnych na niego bylo i nikt nic nie pisal, ze podrobka- jakos zawsze mi sie wydawalo, ze na wizazu wszelkie podrobki sa wylapywane i dziewczyny pisza o tym- nie lubie jak ktos twierdzi ostro, ze to oryginal a wszyscy wiedza, ze tak nie jest:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:35   #1710
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Przekupka: 191 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

przyznam ze chcialam napisac ale nie jestem az takim ekspertem MACowym.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.